Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

N-åpen

2 240 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Johanne Klavestad Aaby Fredrikstad SK 57:24 25:37
0 Erlend Bakke Fossum IF 26:19 11:44
0 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 30:52 13:46
0 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 36:25 16:15
0 Linus Bjørke Halden SK 23:48 10:37
0 Johan Fredrik Braarud Halden SK 43:16 19:18
0 Håkon H Breda Halden SK 38:34 17:13
0 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 25:21 11:19
0 Guro Brænden Lillomarka OL 30:37 13:40
0 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 34:18 15:18
0 Adele Edvardsen Fredrikstad SK 24:59 11:09
0 Tuva Fossaas Gimle IF 33:43 15:03
0 Erle Fosstveit Raumar Orientering 48:04 21:27
0 Torine Hagen-Tafjord Halden SK 27:30 12:16
0 Sander Agnalt Heggenes Trøsken IL 30:00 13:23
0 Alf Kristian Helle Halden SK 27:14 12:09
0 Ella Elise Henning Olsen Halden SK 30:10 13:28
0 Edvard Holene Halden SK 50:04 22:21
0 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 26:59 12:02
0 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 23:54 10:40
0 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 23:57 10:41
0 Julie Økern Hågård Konnerud IL 44:35 19:54
0 Agnes S. Johansen Gimle IF 45:34 20:20
0 Synne Kjernsmo Røyken OL 28:37 12:46
0 Mathilde R Koren Nydalens SK 30:03 13:24
0 Signe Kvalheim Halden SK 36:50 16:26
0 Thea Kvalheim Halden SK 29:56 13:21
0 Asbjørn Lande Eidskog OL 22:04 9:51
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 38:40 17:15
0 Iben Liveng Braadland Konnerud IL 26:39 11:53
0 Julian Malmberg IL Tyrving 43:50 19:34
0 Linn Malmberg IL Tyrving 43:45 19:31
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 29:54 13:20
0 Astrid Reusch Heming Orientering 42:22 18:54
0 Ingvild Ringheim Larvik OK 23:32 10:30
0 Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 26:59 12:02
0 Sixten Sand Uddevalla OK 43:44 19:31
0 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 31:38 14:07
0 Isak Solberg Fredrikstad SK 39:26 17:36
0 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 48:02 21:26
0 Hanna Spangberg Konnerud IL 31:10 13:54
0 Ingrid Steinsland Fredrikstad SK 25:21 11:19
0 Johanne Storhaug Konnerud IL 31:24 14:01
0 Jon Strand Kongsberg OL 22:39 10:06
0 Julie Såheim Fredrikstad SK 25:20 11:18
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 33:58 15:09
0 Neo Thomassen Sarpsborg OL 33:20 14:52
0 Aksel Torgersen Halden SK 29:07 12:59
0 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 39:51 17:47
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 23:14 10:22
Nov Bar-Nathan Lillomarka OL diskvalifisert
Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Mathis Renard Kongsberg OL diskvalifisert
Sondre Strømberg Fredrikstad SK diskvalifisert
Marte Eger Kongsberg OL brutt

D -10

2 300 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 19:08 8:19
0 Elise Renard Kongsberg OL 25:43 11:10
0 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 23:21 10:09
0 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 20:13 8:47
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 34:14 +8:02 14:53
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 17:47 7:43
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 39:59 +13:47 17:23
0 Inger Anne Braarud Halden SK 26:12 11:23
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 38:42 +12:30 16:49
0 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 46:23 +20:11 20:10
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 23:45 10:19
0 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 36:51 +10:39 16:01

D 11-12N

2 040 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martha Wisløff Asker Skiklubb 19:53 9:44
2 Mathilde Fossaas Gimle IF 21:24 +1:31 10:29
3 Helle Kvalheim Halden SK 23:39 +3:46 11:35
4 Tiril L. Nilsen OK Moss 28:10 +8:17 13:48
Kristine Ryland Halden SK diskvalifisert

D 13-16N

2 040 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 20:30 10:02

D 17-

3 570 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nicole Ragvin Nydalens SK 31:33 8:50
2 Celine Renard Kongsberg OL 35:26 +3:53 9:55
3 Rikke Skyttersæter Iversen Heming Orientering 37:15 +5:42 10:26
4 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 39:14 +7:41 10:59
5 Sølvi Fossøy Eiker OL 40:26 +8:53 11:19
6 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 41:14 +9:41 11:32
7 Maren Kaarby Nydalens SK 42:04 +10:31 11:47
8 Silje Moe Fredrikstad SK 44:06 +12:33 12:21
9 Silje Bøen Kristiansand OK 48:01 +16:28 13:27
10 Ida Hope Oslostudentenes IK 48:22 +16:49 13:32
11 Katinka Jussie Brurberg Sturla, IF 49:39 +18:06 13:54
12 Elin Krogstad Lillomarka OL 50:06 +18:33 14:02
13 Silje Borge Hovi Skien OK 50:12 +18:39 14:03
14 Anne Marthe Peveri Eiker OL 56:49 +25:16 15:54
Anna Isnes Tyse Eiker OL diskvalifisert
Hanna Nysæter Skien OK diskvalifisert

D 17-B

2 740 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Hjortland Larvik OK 33:20 12:09
2 Ingrid Bredalen Lillomarka OL 40:25 +7:05 14:45
3 Stine Austad Raumar Orientering 50:16 +16:56 18:20
4 Lene Flesseberg Kongsberg OL 54:25 +21:05 19:51

D 17-C

2 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 23:05 9:37
2 Cathrine Næss Holtermann Porsgrunn OL 27:29 +4:24 11:27
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 32:17 +9:12 13:27
4 Janne Larsen Porsgrunn OL 32:27 +9:22 13:31
5 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 43:50 +20:45 18:15
6 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 44:09 +21:04 18:23
7 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 44:18 +21:13 18:27
8 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 48:49 +25:44 20:20
9 Ina Blågestad Indre Østfold OK 49:27 +26:22 20:36
10 Marit Vinje Oppsal Orientering 50:51 +27:46 21:11
11 Lill Birkelund Porsgrunn OL 53:01 +29:56 22:05
12 Lise Hørtvedt Kongsberg OL 56:53 +33:48 23:42

D 17-N

2 040 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Roskifte OK Moss 21:07 10:21
2 Cathrine Liveng-Ness Konnerud IL 26:39 +5:32 13:03

D 35-

3 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 36:45 10:17
2 Kristin Jæger Oppsal Orientering 54:20 +17:35 15:13
3 Marion Amundsen Ringerike OL 1:05:56 +29:11 18:28

D 40-

3 570 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Undstad Larvik OK 31:19 8:46
2 Kari Strand Kongsberg OL 35:20 +4:01 9:53
3 Kristin Eger Kongsberg OL 41:05 +9:46 11:30
4 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 41:10 +9:51 11:31
5 Monica Berglund Ringerike OL 42:23 +11:04 11:52
6 Åse Nysæter Skien OK 50:38 +19:19 14:10
7 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 55:48 +24:29 15:37
8 Linda Fredh Måren OK 1:11:44 +40:25 20:05
9 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 1:20:13 +48:54 22:28

D 45-

3 460 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 29:06 8:24
2 Else Kari Scheele Nydalens SK 31:46 +2:40 9:10
3 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 32:58 +3:52 9:31
4 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 33:45 +4:39 9:45
5 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 34:38 +5:32 10:00
6 Kristin Sandven Notodden OL 36:24 +7:18 10:31
7 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 37:57 +8:51 10:58
8 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 38:05 +8:59 11:00
9 Marit B. Eithun Nittedal OL 38:17 +9:11 11:03
10 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 38:32 +9:26 11:08
11 Tove Aasheim Askøy OL 39:21 +10:15 11:22
12 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 39:38 +10:32 11:27
13 Trine Oldernes Lillomarka OL 40:03 +10:57 11:34
14 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 40:12 +11:06 11:37
15 Heidi Østli Raumar Orientering 40:53 +11:47 11:48
16 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 41:27 +12:21 11:58
17 kari Jussie Lønning Sturla, IF 42:09 +13:03 12:10
18 Mona Lome Hamar OK 42:17 +13:11 12:13
19 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 42:43 +13:37 12:20
20 Hilde Vassend Porsgrunn OL 43:27 +14:21 12:33
21 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 44:44 +15:38 12:55
22 Lenka Westin Porsgrunn OL 45:43 +16:37 13:12
23 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 47:08 +18:02 13:37
24 Tonje Holm OK Moss 47:23 +18:17 13:41
25 Heidi Myklemyr Eiker OL 48:18 +19:12 13:57
26 Åse Norrud Fossum IF 49:14 +20:08 14:13
27 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 49:27 +20:21 14:17
28 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 49:43 +20:37 14:22
29 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 49:57 +20:51 14:26
30 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 52:02 +22:56 15:02
31 Kathrine Lunøe Nydalens SK 53:46 +24:40 15:32
32 Eli Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 54:06 +25:00 15:38
33 Mona Bakke Porsgrunn OL 54:44 +25:38 15:49
34 Stine Arntzen Sandefjord OK 55:19 +26:13 15:59
35 Mette Spangberg Konnerud IL 56:35 +27:29 16:21
36 Marianne Reusch Heming Orientering 1:08:00 +38:54 19:39
37 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:08:24 +39:18 19:46
38 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:17:13 +48:07 22:19
39 Cora Ebner Kongsberg OL 1:40:31 +1:11:25 29:03
Ann Elin Flågen Heming Orientering diskvalifisert
Anett Wallin IL Tyrving diskvalifisert

D 50-

2 990 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 25:13 8:26
2 Maria Jonsson Nydalens SK 25:18 +0:05 8:27
3 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 27:01 +1:48 9:02
4 Kari Madslien Nydalens SK 28:51 +3:38 9:38
5 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 28:54 +3:41 9:39
6 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 29:44 +4:31 9:56
7 Marianne Njåstein IL Tyrving 29:50 +4:37 9:58
8 Alix Young Vik Nydalens SK 30:02 +4:49 10:02
9 Ida Syversen Røyken OL 30:33 +5:20 10:13
10 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 30:34 +5:21 10:13
11 Hilde Storløkken Kongsberg OL 32:12 +6:59 10:46
12 Tove Heimdal Konnerud IL 32:19 +7:06 10:48
13 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 32:33 +7:20 10:53
14 Kjersti Hov Fossum IF 33:06 +7:53 11:04
15 Vanja Staff OL Toten-Troll 33:39 +8:26 11:15
16 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 33:50 +8:37 11:18
17 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 33:54 +8:41 11:20
18 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 34:09 +8:56 11:25
19 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 34:25 +9:12 11:30
20 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 35:54 +10:41 12:00
21 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 36:02 +10:49 12:03
22 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 36:41 +11:28 12:16
23 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 36:45 +11:32 12:17
24 Dagrun Melkild Heming Orientering 39:44 +14:31 13:17
25 Anniken Ausen Porsgrunn OL 39:53 +14:40 13:20
26 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 40:02 +14:49 13:23
27 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 41:20 +16:07 13:49
28 Marianne Hjermstad Fossum IF 41:35 +16:22 13:54
29 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 42:00 +16:47 14:02
30 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 43:43 +18:30 14:37
31 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 44:08 +18:55 14:45
32 Ragnhild Hald Kristiansand OK 45:06 +19:53 15:05
33 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 47:31 +22:18 15:53
34 Maria Persson Asker Skiklubb 51:54 +26:41 17:21
35 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 54:08 +28:55 18:06
36 Inger Johanne Eikeland Nydalens SK 55:11 +29:58 18:27
37 Eva Syversen Røyken OL 59:31 +34:18 19:54
38 Kirsti Rogstad Kongsberg OL 1:04:01 +38:48 21:24
39 Hilde Moholth Kongsberg OL 1:23:41 +58:28 27:59
Åshild Flatebakken IL Tyrving brutt

D 55-

2 460 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Toril Hallan Lillomarka OL 21:36 8:46
2 Anne Line Nydal Berglia Eiker OL 21:59 +0:23 8:56
3 Lene Kinneberg Raumar Orientering 24:22 +2:46 9:54
4 Ellen Marie Turter Nydalens SK 24:40 +3:04 10:01
5 Christine Gjermo Østmarka OK 25:19 +3:43 10:17
6 Gunhild Hennum Lierbygda OL 26:38 +5:02 10:49
7 Berit Danielsen IL Tyrving 26:51 +5:15 10:54
8 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 27:45 +6:09 11:16
9 Bente Line Indre Østfold OK 28:12 +6:36 11:27
10 Grete Hovi Skien OK 29:37 +8:01 12:02
11 Kjersti Skantze IL Tyrving 29:44 +8:08 12:05
12 Runa Skyttersæter Heming Orientering 30:52 +9:16 12:32
13 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 31:32 +9:56 12:49
14 Christina Andersson Fredrikstad SK 31:43 +10:07 12:53
15 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 34:21 +12:45 13:57
16 Reidunn Hallan Lillomarka OL 35:12 +13:36 14:18
17 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 35:39 +14:03 14:29
18 Elsie Brenne Varteig OL 40:03 +18:27 16:16
19 Berit Berge IL Tyrving 41:38 +20:02 16:55
20 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 51:10 +29:34 20:47
21 Anne Gro Reppesgård Larvik OK 1:11:24 +49:48 29:01
22 Turid Vongraven Skien OK 1:18:19 +56:43 31:50
Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert

D 60-

2 140 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 21:21 9:58
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 23:53 +2:32 11:09
3 Mayna Nossen Tistedalen FL 27:31 +6:10 12:51
4 Lis Dæhli Løten o-lag 29:54 +8:33 13:58
5 Oddny Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 30:58 +9:37 14:28
6 Anne Sørum Ringsaker OK 31:55 +10:34 14:54
7 Randi Hansen Stokke IL 35:53 +14:32 16:46
8 Inger Nergaard Stokke IL 37:24 +16:03 17:28
9 Vigdis Andersen Eiker OL 38:36 +17:15 18:02
10 Yvonne Galborgen Eds SK 39:33 +18:12 18:28
11 Kristil Kristensen OK Skeidi 44:03 +22:42 20:35

D 65-

2 140 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Verde Sturla, IF 22:48 10:39
2 Margareta Brynhildsen Stokke IL 39:15 +16:27 18:20
3 Ildiko Horvati IL Tyrving 43:56 +21:08 20:31
4 Hilary Palmer Notts OC 45:15 +22:27 21:08
5 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 47:16 +24:28 22:05
Marit Bokerød Hansen Idd Sportsklubb diskvalifisert

D 70-

2 140 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 33:02 15:26
2 Inger Lindløv OK Moss 34:40 +1:38 16:11
3 Sidsel Sandelien Heming Orientering 40:08 +7:06 18:45
4 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 43:33 +10:31 20:21
5 Eva Aalde Freidig 49:33 +16:31 23:09
6 Heidrun Mattick Gimle IF 1:01:34 +28:32 28:46
Kirsten Bakke Gjø-Vard OL diskvalifisert

D 75-

2 140 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gudveig Jørundland OK Sør 42:11 19:42
2 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 47:36 +5:25 22:14
3 Asbjørg Bjørlo Gimle IF 52:06 +9:55 24:20
4 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:01:29 +19:18 28:43

H -10

2 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 21:51 9:30
0 Even Lien Gjø-Vard OL 21:42 9:26
0 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 20:19 8:50
0 Theo Winsents Sæter Måren OK 23:04 +1:13 10:01
0 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 18:44 8:08
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 35:19 +13:28 15:21

H 11-12N

2 040 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 20:37 10:06
2 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 21:42 +1:05 10:38
3 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 21:51 +1:14 10:42
4 Vetle Fosdal Gimle IF 24:21 +3:44 11:56
5 Adrian Hagen Porsgrunn OL 26:29 +5:52 12:58

H 13-16N

2 040 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 13:25 6:34
2 Lars Mikkel L. Nilsen OK Moss 19:27 +6:02 9:32
3 Gaute Lindaas Elverum OK 26:21 +12:56 12:55
4 Martin Kindem Gimle IF 27:33 +14:08 13:30

H 17-

4 620 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pål Skogedal Asker Skiklubb 31:38 6:50
2 Bjørn Tore Mathisen IL Tyrving 33:41 +2:03 7:17
3 Øystein Rodem Nydalens SK 35:08 +3:30 7:36
4 Helge Bakkehøi Østmarka OK 42:43 +11:05 9:14
5 Skjalg Nysæter Skien OK 44:32 +12:54 9:38
6 Morten Tangen Måren OK 44:50 +13:12 9:42
7 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 44:57 +13:19 9:43
8 Eirik Larsen Skien OK 45:55 +14:17 9:56
9 Marius Staff OL Toten-Troll 46:35 +14:57 10:04
10 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 46:42 +15:04 10:06
11 Lars Sandstad Freidig 49:31 +17:53 10:43
12 Elias Øhman Gjø-Vard OL 54:46 +23:08 11:51
13 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 59:16 +27:38 12:49
14 Vegard Line Oslostudentenes IK 1:00:16 +28:38 13:02
15 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 1:11:30 +39:52 15:28
16 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 1:26:48 +55:10 18:47

H 17-B

2 740 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjell Petter Småge Konnerud IL 30:36 11:10
2 Jarle Rogndokken Fet OL 33:43 +3:07 12:18
3 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 34:52 +4:16 12:43
4 Morten Andresen OK Skeidi 36:14 +5:38 13:13
5 Tom André Alstadsæther Eiker OL 39:46 +9:10 14:30
6 Jørn Idar Ellingsen Konnerud IL 40:29 +9:53 14:46
7 Thor Vollset Heming Orientering 40:58 +10:22 14:57
8 Kjetil Jacobsen Hamar OK 44:34 +13:58 16:15
9 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 44:44 +14:08 16:19
10 Sten Øivind Bjerke Larvik OK 1:14:11 +43:35 27:04

H 17-C

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Molstad Gjø-Vard OL 30:30 12:42
2 Roy Roger Espenes Varteig OL 33:07 +2:37 13:47
3 Morten Engebretsen Raumar Orientering 42:24 +11:54 17:40
4 Jørn Langerud Porsgrunn OL 52:17 +21:47 21:47
5 Martin Heitmann Gimle IF 1:15:31 +45:01 31:27

H 17-N

2 040 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 20:10 9:53
2 Morten Fjell Røyken OL 20:55 +0:45 10:15

H 35-

4 620 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thomas Roskifte OK Moss 37:31 8:07
2 Erik Råberg OK Tyr 39:19 +1:48 8:30
3 Bruno Nazário Kristiansand OK 43:38 +6:07 9:26
4 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 50:05 +12:34 10:50
5 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 55:55 +18:24 12:06

H 40-

4 620 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thomas Bedin Indre Østfold OK 34:17 7:25
2 Thomas Lie Fredrikstad SK 34:24 +0:07 7:26
3 Ola Lesteberg Kongsberg OL 34:50 +0:33 7:32
4 Martin Øhman Gjø-Vard OL 34:54 +0:37 7:33
5 Rune Blågestad Indre Østfold OK 34:57 +0:40 7:33
6 Knut Aalde Nydalens SK 35:17 +1:00 7:38
7 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 36:47 +2:30 7:57
8 Torstein Hole Nydalens SK 37:02 +2:45 8:00
9 Bjørn Hauge Nydalens SK 37:06 +2:49 8:01
10 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 37:13 +2:56 8:03
11 Jiri Martan Slavia Liberec 37:50 +3:33 8:11
12 Espen Bekhus Fredrikstad SK 38:33 +4:16 8:20
13 André Jægtvik Konnerud IL 39:00 +4:43 8:26
14 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 39:18 +5:01 8:30
15 Lars Martin Hafstad Byåsen IL 39:27 +5:10 8:32
16 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 40:08 +5:51 8:41
17 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 41:04 +6:47 8:53
18 Pål Winsents Måren OK 41:11 +6:54 8:54
19 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 41:26 +7:09 8:58
20 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 43:53 +9:36 9:29
21 Lars Berglund Ringerike OL 44:10 +9:53 9:33
22 Tom-Vegard Feltstykket Hadeland OL 44:41 +10:24 9:40
23 Lars Ole Klavestad Fredrikstad SK 44:56 +10:39 9:43
24 Henning Bratland Carlsen OK Moss 45:24 +11:07 9:49
25 Halvor Hobøl Oppsal Orientering 46:15 +11:58 10:00
26 Hans Larsson Eds SK 46:54 +12:37 10:09
27 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 47:16 +12:59 10:13
28 Kjetil Kjernsmo Røyken OL 1:00:24 +26:07 13:04
29 Leif Erik Havnen Røyken OL 1:09:12 +34:55 14:58
Magne Sæther Fredrikstad SK diskvalifisert

H 45-

4 380 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tomas Eidsmo Freidig 27:23 6:15
2 Johan Ivarsson Freidig 28:58 +1:35 6:36
3 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 29:40 +2:17 6:46
4 Thore Kornmo Porsgrunn OL 29:41 +2:18 6:46
5 Frode Nysæter Skien OK 30:49 +3:26 7:02
6 Odd Strand Kongsberg OL 31:34 +4:11 7:12
7 Eivind Lande Eidskog OL 32:44 +5:21 7:28
8 Esten Koren Nydalens SK 33:38 +6:15 7:40
9 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 33:57 +6:34 7:45
10 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 34:20 +6:57 7:50
11 Tore Nymark Askøy OL 34:46 +7:23 7:56
12 Svein Nygård Lillomarka OL 35:02 +7:39 7:59
13 Dag Ausen Porsgrunn OL 35:08 +7:45 8:01
14 Harald Bakke Fossum IF 35:11 +7:48 8:01
15 Per Øivind Eger Kongsberg OL 35:26 +8:03 8:05
16 Torgeir Snilsberg OK Moss 35:34 +8:11 8:07
17 Terje Blindheim Lillomarka OL 35:40 +8:17 8:08
18 Anders Sollien OL Toten-Troll 35:55 +8:32 8:12
19 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 36:02 +8:39 8:13
20 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 36:25 +9:02 8:18
21 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 37:02 +9:39 8:27
22 Henning Martinsen Fredrikstad SK 37:03 +9:40 8:27
23 Are Strandlie Gjø-Vard OL 37:16 +9:53 8:30
24 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 37:20 +9:57 8:31
25 Håvard Hågård Konnerud IL 37:30 +10:07 8:33
26 Ivar Mølnvik Fossum IF 37:39 +10:16 8:35
27 Christian Reusch Heming Orientering 37:48 +10:25 8:37
28 Christian Jomaas Fossum IF 37:50 +10:27 8:38
29 Karl-Johan Malmberg IL Tyrving 37:55 +10:32 8:39
30 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 38:38 +11:15 8:49
31 Otto Richard Eide Byåsen IL 39:23 +12:00 8:59
32 Stig Melling Ringerike OL 39:47 +12:24 9:04
33 Bjørn Martini Asker Skiklubb 39:56 +12:33 9:07
34 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 42:11 +14:48 9:37
35 Lars Erik Gjein Fossum IF 42:16 +14:53 9:38
36 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 42:28 +15:05 9:41
37 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 42:53 +15:30 9:47
38 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 44:56 +17:33 10:15
39 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 45:04 +17:41 10:17
39 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 45:04 +17:41 10:17
41 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 45:49 +18:26 10:27
41 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 45:49 +18:26 10:27
43 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 45:55 +18:32 10:28
44 Einar Teslo Hadeland OL 45:59 +18:36 10:29
45 Håvard Bjønness Østmarka OK 46:05 +18:42 10:31
46 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 46:13 +18:50 10:33
47 Eirik Jørgensen IL Tyrving 47:08 +19:45 10:45
48 Anders Flågen Heming Orientering 48:07 +20:44 10:59
49 Asbjørn Roe Larvik OK 49:10 +21:47 11:13
50 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 49:11 +21:48 11:13
51 Tom Kristensen Larvik OK 49:45 +22:22 11:21
52 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 53:05 +25:42 12:07
53 Hans Olav Hygen Østmarka OK 54:09 +26:46 12:21
54 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 57:52 +30:29 13:12
55 Ole Myklemyr Eiker OL 58:07 +30:44 13:16
56 Trond Foss Sandefjord OK 59:55 +32:32 13:40
57 Kjell Reidar Mydske Fredrikstad SK 1:00:57 +33:34 13:54
58 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:01:32 +34:09 14:02

H 50-

4 140 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 27:32 6:39
2 Are Kristiansen IL Tyrving 29:38 +2:06 7:09
3 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 29:40 +2:08 7:09
4 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 31:25 +3:53 7:35
5 Einar Lunøe Nydalens SK 32:14 +4:42 7:47
6 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 33:01 +5:29 7:58
7 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 33:07 +5:35 7:59
8 Nils Petter Fremming Heming Orientering 33:28 +5:56 8:05
9 Arne Bujordet Kristiansand OK 33:33 +6:01 8:06
10 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 34:11 +6:39 8:15
11 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 34:33 +7:01 8:20
12 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 34:44 +7:12 8:23
13 Sigmund Vister Indre Østfold OK 34:54 +7:22 8:25
14 Arild Andresen Fossum IF 35:01 +7:29 8:27
15 Kjell Westin Porsgrunn OL 35:14 +7:42 8:30
16 Petter Løe Notodden OL 35:24 +7:52 8:33
17 Frode Haugskott OL Trollelg 35:32 +8:00 8:34
18 Frank Svarød Idd Sportsklubb 36:41 +9:09 8:51
19 Knut Erling Øen Heming Orientering 36:46 +9:14 8:52
20 Jon Iver Bakken Nydalens SK 36:51 +9:19 8:54
21 Oluf Bøckman Kristiansand OK 37:40 +10:08 9:05
22 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 37:53 +10:21 9:09
23 Hallvard Koren OK Moss 38:25 +10:53 9:16
24 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 38:38 +11:06 9:19
25 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 38:55 +11:23 9:24
26 Håkon Løvli Asker Skiklubb 39:01 +11:29 9:25
27 Ottar Wiklund Nydalens SK 39:11 +11:39 9:27
28 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 40:15 +12:43 9:43
29 Ole Tørnqvist Fana IL 40:34 +13:02 9:47
30 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 41:28 +13:56 10:00
31 Njål Svingheim Konnerud IL 41:58 +14:26 10:08
32 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 42:14 +14:42 10:12
33 Sven Simonsen Fredrikstad SK 42:23 +14:51 10:14
34 Nils Bergan Nydalens SK 43:02 +15:30 10:23
35 Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) 43:11 +15:39 10:25
36 Geir Bråten Vegårshei IL 43:31 +15:59 10:30
37 Lasse Arnesen Heming Orientering 43:52 +16:20 10:35
38 Jon Erik Kvarme Røyken OL 45:10 +17:38 10:54
39 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 46:40 +19:08 11:16
40 Stein H. Hagen Fossum IF 48:49 +21:17 11:47
41 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 48:52 +21:20 11:48
42 Jan Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 49:23 +21:51 11:55
43 Phil Conway Kongsberg OL 49:39 +22:07 11:59
44 Geir Paulsen OL Trollelg 51:40 +24:08 12:28
45 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 52:44 +25:12 12:44
46 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 53:06 +25:34 12:49
47 Are Njåstein IL Tyrving 58:56 +31:24 14:14
48 Torkjel Nesheim IL Tyrving 59:35 +32:03 14:23
49 Terje Bakke Porsgrunn OL 1:00:34 +33:02 14:37
50 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:49:30 +1:21:58 26:26
Øyvind Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Frode Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert
Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering brutt

H 55-

3 290 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 23:48 7:14
2 Nils Hæstad Fossum IF 24:11 +0:23 7:21
3 Sören Jonsson Nydalens SK 24:26 +0:38 7:25
4 Tore Sagvolden Østmarka OK 24:33 +0:45 7:27
5 Jon Bjørgum Kristiansand OK 25:12 +1:24 7:39
6 Lars Fremstad Larvik OK 25:48 +2:00 7:50
7 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 26:07 +2:19 7:56
8 Terje Dengerud Nydalens SK 26:26 +2:38 8:02
9 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 26:30 +2:42 8:03
10 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 26:56 +3:08 8:11
11 Lars Roger Lundanes Emblem IL 27:02 +3:14 8:13
12 Trond Olsen Løten o-lag 28:19 +4:31 8:36
13 Johan Lunde IL Koll 28:35 +4:47 8:41
14 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 28:36 +4:48 8:41
15 Lars Hjermstad Fossum IF 28:40 +4:52 8:42
16 Trond Baklid Konnerud IL 28:54 +5:06 8:47
17 Sture Ottesen Indre Østfold OK 29:39 +5:51 9:00
18 Karl Aasmund Erøy OK Moss 30:15 +6:27 9:11
19 Morten Due Måren OK 30:16 +6:28 9:11
20 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 30:23 +6:35 9:14
21 Kjell Einar Andersen Varteig OL 30:48 +7:00 9:21
22 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 31:19 +7:31 9:31
23 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 31:26 +7:38 9:33
24 Onno Verberne OL Toten-Troll 31:55 +8:07 9:42
25 Per Sandberg Nydalens SK 32:06 +8:18 9:45
26 Carl-Göran Strutz Eds SK 32:13 +8:25 9:47
27 Terje Bråten Raumar Orientering 32:28 +8:40 9:52
28 Christopher Schive OK Moss 33:56 +10:08 10:18
29 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 34:00 +10:12 10:20
30 Hallvard Berg IL Tyrving 35:12 +11:24 10:41
31 Morten Karlsen Måren OK 35:20 +11:32 10:44
32 Ole Johnny Petersen Eiker OL 35:38 +11:50 10:49
33 Axel Bromander Fredrikstad SK 35:40 +11:52 10:50
34 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 40:48 +17:00 12:24
35 Roy Gjerding OK Moss 41:45 +17:57 12:41
36 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 43:49 +20:01 13:19

H 60-

2 990 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Thon Sturla, IF 21:59 7:21
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 22:56 +0:57 7:40
3 Øyvind Sørlie Hadeland OL 23:37 +1:38 7:53
4 Torgeir Strandhagen Røyken OL 24:29 +2:30 8:11
5 Øystein Ruud Fredrikstad SK 25:01 +3:02 8:22
6 Harald Hovi Skien OK 25:42 +3:43 8:35
7 Sigurd Dæhli Løten o-lag 26:51 +4:52 8:58
8 Reidar Fossum Asker Skiklubb 27:45 +5:46 9:16
9 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 27:46 +5:47 9:17
10 Per Osen Vestre Akers SK 27:56 +5:57 9:20
11 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 29:04 +7:05 9:43
12 Are Eriksen Oslostudentenes IK 30:02 +8:03 10:02
13 Per Stenseth Fredrikstad SK 30:16 +8:17 10:07
14 Bjørn Heidenstrøm Fredrikstad SK 31:56 +9:57 10:40
15 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 33:05 +11:06 11:03
16 Øystein Andersen Eiker OL 33:55 +11:56 11:20
17 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 34:42 +12:43 11:36
18 Svein Minge Tistedalen FL 36:21 +14:22 12:09
19 Bent Galborgen Indre Østfold OK 37:43 +15:44 12:36
20 Jan Sveen Raumar Orientering 40:44 +18:45 13:37
21 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 41:05 +19:06 13:44
22 Eilef Landsverk Skien OK 43:22 +21:23 14:30
Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert
Geir Nilsen Emblem IL diskvalifisert

H 65-

2 460 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Svein S Jacobsen IL Tyrving 21:44 8:50
2 Willy Grønstad Gimle IF 24:06 +2:22 9:47
3 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 24:53 +3:09 10:06
4 Arvid Galborgen Eds SK 26:16 +4:32 10:40
5 Hans Roar Bakken Eiker OL 26:17 +4:33 10:41
6 Atle Remme Porsgrunn OL 26:32 +4:48 10:47
7 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 27:25 +5:41 11:08
8 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 28:57 +7:13 11:46
9 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 29:55 +8:11 12:09
10 Per Reidulf Holm OK Moss 29:56 +8:12 12:10
11 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 30:16 +8:32 12:18
12 Svein Endre Hove Byåsen IL 31:04 +9:20 12:37
13 Helge Schei Førde IL 32:44 +11:00 13:18
14 Lars Klyve Oppsal Orientering 34:15 +12:31 13:55
15 Harald Bakke Gjø-Vard OL 34:57 +13:13 14:12
16 Egil Syverstad Trøsken IL 36:40 +14:56 14:54
17 Lars-Evan Pettersson Kolbotn og Skimt OL 38:33 +16:49 15:40
18 Arne Tesli IL Koll 51:01 +29:17 20:44

H 70-

2 460 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 22:22 9:05
2 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 24:16 +1:54 9:51
3 John Thomas Petersen Nittedal OL 24:30 +2:08 9:57
4 Roar Forbord Malvik IL 24:44 +2:22 10:03
5 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 25:16 +2:54 10:16
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 27:00 +4:38 10:58
7 Rolf Gjølberg Larvik OK 27:59 +5:37 11:22
8 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 29:38 +7:16 12:02
9 Bjørn Sandelien Heming Orientering 31:07 +8:45 12:38
10 Erik Johan Grorud Haslum IL 31:14 +8:52 12:41
11 Anders Johan Krosby Fredrikstad SK 33:06 +10:44 13:27
12 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 34:14 +11:52 13:54
13 György Horvati IL Tyrving 36:09 +13:47 14:41
14 Joar Wang Tistedalen FL 37:24 +15:02 15:12
15 Knut Lindløv OK Moss 41:31 +19:09 16:52
16 Lars Martin Gjein Stokke IL 43:03 +20:41 17:30
17 John Palmer Notts OC 50:42 +28:20 20:36
18 Ingar Finstad OK Moss 54:55 +32:33 22:19 Last ned GPS-spor i gpx-format
Tore Aaberg Indre Østfold OK diskvalifisert
Carl Ove Berg OK Skeidi diskvalifisert

H 75-

2 140 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Lundhaug OK Moss 28:03 13:06
2 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 29:54 +1:51 13:58
3 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 31:45 +3:42 14:50
4 Ola Aalde Freidig 32:10 +4:07 15:01
5 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 32:52 +4:49 15:21
6 Erling Tidemann Lommedalens IL 32:56 +4:53 15:23
7 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 32:58 +4:55 15:24
8 Trygve Fosse Gimle IF 33:29 +5:26 15:38
9 Henry Sundsetvik OL Trollelg 34:48 +6:45 16:15
10 Steinar Ruud Konnerud IL 35:15 +7:12 16:28
11 Magnar Reppesgård Hedrum OL 37:37 +9:34 17:34
12 Roger Torper Indre Østfold OK 37:59 +9:56 17:44
13 Per Meiland Lommedalens IL 38:01 +9:58 17:45
14 Thorbjørn Johan Bjørlo Gimle IF 42:42 +14:39 19:57
15 Harald Wibye OK Moss 1:00:39 +32:36 28:20
Odd Kletteli Bækkelagets SK diskvalifisert
Jappe Blomhoff Heming Orientering diskvalifisert

H 80-

2 140 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 32:54 15:22
2 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 40:16 +7:22 18:48
3 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 42:21 +9:27 19:47
4 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 46:16 +13:22 21:37
5 Stein Koren OK Moss 46:52 +13:58 21:54
6 Einar Jørundland OK Sør 47:29 +14:35 22:11
7 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 58:01 +25:07 27:06
8 Kjell Michelsen Fredrikstad SK 2:00:31 +1:27:37 56:18

H 85-

2 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Hernes Gimle IF 41:26 19:21

DIR-A

4 740 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Bjørgul Halden SK 38:52 8:11
2 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 39:22 +0:30 8:18
3 Mathias Nipen IL Tyrving 39:36 +0:44 8:21
4 Thomas Nipen Nydalens SK 39:42 +0:50 8:22
5 Even Lindaas Vang OL 40:16 +1:24 8:29
6 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 41:23 +2:31 8:43
7 Dag Helland-Hansen IL Tyrving 41:37 +2:45 8:46
8 Gløer Winsvold Sentrum OK 42:20 +3:28 8:55
9 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 43:06 +4:14 9:05
10 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 43:17 +4:25 9:07
11 Dag Brenås Varteig OL 43:55 +5:03 9:15
12 Dag Steinar Ragvin Bø o-lag 44:17 +5:25 9:20
13 Børge Pedersen Nydalens SK 44:30 +5:38 9:23
14 Martin Glomsrød Gimle IF 45:31 +6:39 9:36
14 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 45:31 +6:39 9:36
16 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 45:33 +6:41 9:36
17 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 45:40 +6:48 9:38
18 Bjørnar Syverstad Trøsken IL 47:02 +8:10 9:55
19 Jo Wiklund Nydalens SK 47:36 +8:44 10:02
20 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 48:42 +9:50 10:16
21 Espen Messel IL Koll 50:46 +11:54 10:42
22 Kjersti Rønning Hamar OK 51:47 +12:55 10:55
23 Karianne Katla Fossum IF 52:16 +13:24 11:01
24 Trond Brevik Fossum IF 52:18 +13:26 11:02
25 Roar Tønnessen Kongsberg OL 52:19 +13:27 11:02
26 Ellen Olsvik Nydalens SK 52:42 +13:50 11:07
27 Oscar Gustafsson Idefjordens SK 53:42 +14:50 11:19
28 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 54:28 +15:36 11:29
29 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 55:05 +16:13 11:37
30 Monica Halden Nydalens SK 56:03 +17:11 11:49
31 Per Fosser Indre Østfold OK 57:14 +18:22 12:04
32 Terje Melsom Fossum IF 58:23 +19:31 12:19
33 Andreas Huber Hamar OK 58:36 +19:44 12:21
34 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 59:13 +20:21 12:29
35 Tiri Rebård Sandefjord OK 59:29 +20:37 12:32
36 Roger Mostue Oppsal Orientering 1:00:42 +21:50 12:48
37 Svein Helge Høydal Nydalens SK 1:00:58 +22:06 12:51
38 Tore Rambøl Indre Østfold OK 1:01:16 +22:24 12:55
39 Aslak Kinneberg Raumar Orientering 1:02:53 +24:01 13:15
40 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:04:38 +25:46 13:38
41 Emeline Mjølnerød Halden SK 1:05:47 +26:55 13:52
42 Fanni Markussen Asker Skiklubb 1:06:03 +27:11 13:56
43 Roar Nydal Asker Skiklubb 1:06:45 +27:53 14:04
44 Elin Martanova Slavia Liberec 1:12:16 +33:24 15:14
45 Bjørn Årbu Varteig OL 1:19:31 +40:39 16:46
46 Bertil Alexandersen Fredrikstad SK 1:22:18 +43:26 17:21
47 Terje Eiken Kongsberg OL 1:23:11 +44:19 17:32
48 Hilde Poppe Fredrikstad SK 1:24:00 +45:08 17:43
49 Bo Emilsson Oppsal Orientering 1:27:26 +48:34 18:26
50 Anders Brynildsen Fredrikstad SK 1:57:35 +1:18:43 24:48
Steinar Eastwood Lillomarka OL diskvalifisert
Åsa Franzen IL Tyrving diskvalifisert
Vegard Halden Nydalens SK diskvalifisert
Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert

DIR-B

2 740 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Grønlund Moen Gimle IF 25:52 9:26
2 Johnny Johansen Lillomarka OL 28:21 +2:29 10:20
3 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 28:47 +2:55 10:30
4 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 29:32 +3:40 10:46
5 Trygve Rognstad Hadeland OL 29:33 +3:41 10:47
6 Trond Myhre Fossum IF 30:14 +4:22 11:02
7 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 31:07 +5:15 11:21
8 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 31:58 +6:06 11:39
9 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 32:48 +6:56 11:58
10 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 33:26 +7:34 12:12
11 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 33:54 +8:02 12:22
12 Oda Sikkeland IL Tyrving 34:26 +8:34 12:34
13 Jonas Eikås Sandefjord OK 34:59 +9:07 12:46
13 Rune Nygård Indre Østfold OK 34:59 +9:07 12:46
15 Tore Lindaas Elverum OK 35:35 +9:43 12:59
16 Lars Audun Vold Lillomarka OL 36:12 +10:20 13:12
17 Terje Aldar Trøsken IL 37:22 +11:30 13:38
18 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 37:48 +11:56 13:47
19 Jørn Christen Johnsen Fredrikstad SK 37:49 +11:57 13:48
20 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 37:55 +12:03 13:50
21 Fredrik Saugestad Nydalens SK 37:57 +12:05 13:51
22 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 38:07 +12:15 13:54
23 Eva Johansen Gimle IF 38:18 +12:26 13:58
24 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 38:29 +12:37 14:02
25 Johanne Viken Flaten Eiker OL 38:52 +13:00 14:11
26 Gyrid Løvli Asker Skiklubb 39:06 +13:14 14:16
27 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 39:15 +13:23 14:19
28 Merete Rørvik Lillomarka OL 40:28 +14:36 14:46
29 Tove Sildenes Konnerud IL 41:03 +15:11 14:58
30 Mats Lindaas Elverum OK 42:03 +16:11 15:20
31 Kristin Viken Eiker OL 42:39 +16:47 15:33
32 Kirsti Gimnes Are Oppsal Orientering 42:40 +16:48 15:34
33 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 42:45 +16:53 15:36
34 Torbjørn Bogen Sturla, IF 43:55 +18:03 16:01
34 Anne Nydal Asker Skiklubb 43:55 +18:03 16:01
36 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 47:06 +21:14 17:11
37 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 53:00 +27:08 19:20
38 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 53:32 +27:40 19:32
39 Josef Noll Lillomarka OL 53:48 +27:56 19:38
40 Judit Banfi Ås-NMBU Orientering 54:39 +28:47 19:56
41 Åge Aashamar Flosta IL 1:00:47 +34:55 22:11
42 Philip Larsson Eds SK 1:16:24 +50:32 27:52
43 Ingerlise Eriksen Eds SK 1:16:28 +50:36 27:54
44 - NOTEAM 1:20:17 +54:25 29:18
Bjørn Slåtterø Gimle IF diskvalifisert

DIR-C

2 400 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Skaarer Nydalens SK 25:34 10:39
2 Kristin Sølberg IL Leik 31:11 +5:37 12:59
3 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 31:13 +5:39 13:00
4 Elin Brekke Lillomarka OL 31:25 +5:51 13:05
5 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 33:42 +8:08 14:02
6 Tony Halsall Otra IL 33:59 +8:25 14:09
7 Fredrik Gudmestad Fredrikstad SK 34:31 +8:57 14:22
8 Ragnar Lande Eidskog OL 35:19 +9:45 14:42
9 Even A Bjørkli Ringerike OL 35:54 +10:20 14:57
10 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 39:00 +13:26 16:15
11 Anne Marte Pensgaard Horten OK 43:29 +17:55 18:07
12 Ronja Heller Bækkelagets SK 44:14 +18:40 18:25
13 Øivind Eriksen OK Øst 44:19 +18:45 18:27
14 Jan Erik Pockrandt Fredrikstad SK 56:53 +31:19 23:42
15 Liv Edle Grønstad Gimle IF 57:07 +31:33 23:47
16 Åse  Marit Rekkertbø Koren Nydalens SK 57:10 +31:36 23:49
17 Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF 1:15:52 +50:18 31:36
18 Iren Braseth Gimle IF 1:16:20 +50:46 31:48
Onelma Blomhoff Heming Orientering diskvalifisert
Lasse Gulheim Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Cecilie Kverme Fossum IF diskvalifisert

DIR-N Lang

4 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cathrine Løyning Fossum IF 41:23 9:23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor