Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2 dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 21 mars 2015 - søndag 22 mars 2015

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 690 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Kostøl Kristiansand OK 32:59 19:31
2 Tobias Tørå Kristiansand OK 34:50 +1:51 20:36
3 Nora Pedersen Solli Kristiansand OK 40:44 +7:45 24:06
4 Kasper Hott Kristiansand OK 41:27 +8:28 24:31

D -10

2 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert

D 11-12

2 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Kostøl Kristiansand OK 50:07 19:03

D 13-14

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 49:52 13:51
2 Silje Kregnes Kristiansand OK 51:22 +1:30 14:16

D 13-16C

2 630 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Bergersen Kristiansand OK 46:19 17:36
2 Tuva Hepburn Kristiansand OK 47:30 +1:11 18:03
3 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 48:28 +2:09 18:25
4 Sara Stray Kristiansand OK 56:05 +9:46 21:19

D 17-A kort

3 710 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Konnerud IL 34:21 9:15
2 Margrete Omdal Hildebrandt IL Vindbjart 46:41 +12:20 12:34

D 17-B

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Heddeland Kristiansand OK 1:01:15 17:00
2 Inger Skjævesland IF Trauma 1:05:40 +4:25 18:14
3 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 1:06:08 +4:53 18:22
4 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 1:06:55 +5:40 18:35

D 17-C

2 630 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Sjursen Ruud IL Vindbjart 45:17 17:13
2 Aileen Runde Kristiansand OK 53:45 +8:28 20:26

D 17-20

5 210 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 56:17 10:48
2 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:16:49 +20:32 14:44
3 Andrea Drangsholt Torridal IL 1:27:46 +31:29 16:50

D 21-

5 970 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Ulvestad Nydalens SK 56:29 9:27
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:00:07 +3:38 10:04
3 Thalia Bertschinger Nydalens SK 1:01:18 +4:49 10:16
4 Louise Oram Nydalens SK 1:02:06 +5:37 10:24
5 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:09:38 +13:09 11:39
6 Irene Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:10:10 +13:41 11:45
7 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 1:17:21 +20:52 12:57

D 35-

5 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:53:34 21:47

D 45-

3 710 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 42:51 11:32
2 Inger Tone Nygård Egersund OK 49:12 +6:21 13:15
3 Ragnhild Hald Kristiansand OK 54:22 +11:31 14:39

D 55-

3 710 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 1:08:34 18:28
2 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 1:21:10 +12:36 21:52
Siri Bjorvand Birkenes IL diskvalifisert

D 65-

3 710 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:16:21 20:34
2 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 1:23:45 +7:24 22:34

H -10

2 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Pytten Kristiansand OK 59:15 22:31

H 11-12

2 630 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Haakon Smith Eidet IL Vindbjart 55:38 21:09
Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK diskvalifisert

H 11-12N

1 690 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torjus Stefferud Torridal IL 19:47 11:42

H 13-14

3 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 37:15 10:20
2 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 58:18 +21:03 16:11
3 Jonas Sjursen Ruud IL Vindbjart 58:35 +21:20 16:16

H 15-16

3 710 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Torridal IL 34:42 9:21
2 Eskil Frøisland Vang OL 38:01 +3:19 10:14
3 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 44:00 +9:18 11:51
4 Jonas Myhre Kristiansand OK 44:56 +10:14 12:06
5 Sverre Narum OL Vallset/Stange 45:26 +10:44 12:14
6 Kristian Pytten Kristiansand OK 45:46 +11:04 12:20
7 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 45:50 +11:08 12:21

H 17-A kort

3 710 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 38:39 10:25
2 Bjarne Færestrand Kristiansand OK 45:46 +7:07 12:20
3 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 47:32 +8:53 12:48
4 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:05:50 +27:11 17:44
5 Åge Aashamar Flosta IL 1:20:05 +41:26 21:35

H 17-B

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guttorm Nyhus Birkenes IL 53:45 14:55
2 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 1:07:29 +13:44 18:44

H 17-20

6 740 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 55:04 8:10
2 Marius Pytten Kristiansand OK 55:18 +0:14 8:12
3 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:02:31 +7:27 9:16
4 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:02:59 +7:55 9:20
5 Oskar Jensen Nydalens SK 1:03:21 +8:17 9:23
6 Vegard Myhre Kristiansand OK 1:05:18 +10:14 9:41
7 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:07:02 +11:58 9:56
8 Kristian Nyhus Kristiansand OK 1:10:36 +15:32 10:28
9 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:11:31 +16:27 10:36
10 Sam Lunøe Nydalens SK 1:17:08 +22:04 11:26
11 John Runde Kristiansand OK 1:17:39 +22:35 11:31
12 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:26:41 +31:37 12:51
13 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 1:49:20 +54:16 16:13
Dovydas Freimontas Kristiansand OK diskvalifisert

H 21-

6 740 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 50:15 7:27
2 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 51:15 +1:00 7:36
3 Anders Vister Nydalens SK 52:09 +1:54 7:44
4 Bojan Blumenstein Nydalens SK 53:43 +3:28 7:58
5 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 58:56 +8:41 8:44
6 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 1:04:00 +13:45 9:29
7 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:04:09 +13:54 9:31
8 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:07:20 +17:05 9:59
Håvard Haga Nydalens SK diskvalifisert
Jostein Andersen Nydalens SK diskvalifisert
Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK diskvalifisert
Eivind Høydal Nydalens SK diskvalifisert

H 35-

6 740 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Salthaug Kristiansand OK 1:11:52 10:39

H 45-

5 970 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 1:00:14 10:05
2 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:06:29 +6:15 11:08
3 Roar Myhre Kristiansand OK 1:22:54 +22:40 13:53
4 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 1:26:07 +25:53 14:25

H 55-

5 210 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Bjørgum Kristiansand OK 54:00 10:21
2 John Hansen Kristiansand OK 57:16 +3:16 10:59
3 Kjell Westin Porsgrunn OL 57:27 +3:27 11:01
4 Steinar Aas Birkenes IL 59:57 +5:57 11:30
5 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 1:01:10 +7:10 11:44
6 Dag Petter Sødal Oddersjaa SSK 1:06:49 +12:49 12:49
7 Per Larsen Kristiansand OK 1:22:59 +28:59 15:55
8 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 1:25:29 +31:29 16:24
Per W. Torgersen Oddersjaa SSK diskvalifisert

H 65-

3 710 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Jakob Kløvstad IL Express 46:39 12:34
2 Knut Skjæveland Ganddal IL 53:53 +7:14 14:31
3 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 55:09 +8:30 14:51
4 Bjørn Syvertsen IL Vindbjart 57:43 +11:04 15:33
5 Widar Taxth Løland IL Express 1:04:01 +17:22 17:15
6 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 1:04:14 +17:35 17:18
7 Atle Solheim Kristiansand OK 1:04:45 +18:06 17:27
8 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 1:06:00 +19:21 17:47
Halvard Vesterhus IL Høvdingen diskvalifisert

Løype A

6 740 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Vassbø IL Vindbjart 1:10:01 10:23
2 Halvard R. Pedersen Svalbard Turn 1:17:13 +7:12 11:27
3 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 1:23:09 +13:08 12:20

Løype B

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Una Glende Janson Kristiansand OK 50:32 14:02
Elisabeth Fidjeland NOTEAM diskvalifisert

Løype C

2 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Smith Erklev IL Vindbjart 56:13 21:22

Løype AK

3 710 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 45:29 12:15
2 Inge Hauge Hisøy OK 55:30 +10:01 14:57
3 Ruben Quintao NOTEAM 56:44 +11:15 15:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor