Offisiell resultatliste for KOK 2 dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 21 mars 2015 - søndag 22 mars 2015

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 130 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Tønnesen OK Sør 13:22 11:49
2 Mari Kristin Erfjord OK Sør 13:26 +0:04 11:53
3 Chris Ruben Erfjord OK Sør 14:48 +1:26 13:05
Lars Kostøl Kristiansand OK diskvalifisert

D -10

1 570 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 37:18 23:45

D 11-12

1 570 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maria Kostøl Kristiansand OK 35:19 22:29
Lene Hauge Hisøy OK diskvalifisert

D 11-12N

1 130 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Elise Myhrmoen IL Høvdingen 17:55 15:51

D 13-14

1 940 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 22:41 11:41
2 Silje Kregnes Kristiansand OK 24:07 +1:26 12:25
3 Mia Hirsch IF Trauma 30:44 +8:03 15:50
4 Christiane Bøckman Kristiansand OK 34:38 +11:57 17:51
5 Ada Helene Olsen if Trauma 51:45 +29:04 26:40

D 13-16C

1 570 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 19:04 12:08
2 Tuva Hepburn Kristiansand OK 32:14 +13:10 20:31

D 17-A kort

2 380 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 28:39 12:02
2 Margrete Omdal Hildebrandt IL Vindbjart 29:59 +1:20 12:35
3 Mari Coward OK Sør 46:33 +17:54 19:33

D 17-B

1 940 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 28:00 14:25
2 Vibeke Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 29:25 +1:25 15:09
3 Inger Skjævesland IF Trauma 30:04 +2:04 15:29
4 Susanne Åqvist Kristiansand OK 30:58 +2:58 15:57
5 Mette Heddeland Kristiansand OK 33:13 +5:13 17:07
6 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 34:08 +6:08 17:35
7 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 43:23 +15:23 22:21
8 Linda G. Opheim Kristiansand OK 47:41 +19:41 24:34

D 17-C

1 570 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nina Sjursen Ruud IL Vindbjart 45:31 28:59
Aileen Runde Kristiansand OK diskvalifisert

D 17-20

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Aurebekk Torridal IL 36:17 11:20
2 Silje Hauge Hisøy OK 37:52 +1:35 11:50
3 Emilie Westin Porsgrunn OL 38:38 +2:21 12:04
4 Karine Vestøl Vegårshei IL 41:07 +4:50 12:50
5 Andrea Drangsholt Torridal IL 51:27 +15:10 16:04

D 21-

3 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synnøve Bråten Vegårshei IL 28:43 8:58
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 29:05 +0:22 9:05
3 Louise Oram Nydalens SK 31:09 +2:26 9:44
4 Siri Ulvestad Nydalens SK 31:22 +2:39 9:48
5 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 32:33 +3:50 10:10
6 Thalia Bertschinger Nydalens SK 33:08 +4:25 10:21
7 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 35:46 +7:03 11:10
8 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 37:50 +9:07 11:49

D 35-

2 380 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lenka Westin Porsgrunn OL 44:43 18:47

D 45-

2 380 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 28:30 11:58
2 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 33:11 +4:41 13:56
3 Gro Eide OK Sør 37:52 +9:22 15:54
4 Tone Hirsch IF Trauma 1:06:08 +37:38 27:47
Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK diskvalifisert

D 55-

2 380 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 37:53 15:55
2 Oddny Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 40:42 +2:49 17:06
3 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 43:04 +5:11 18:05

D 65-

2 380 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 46:23 19:29
Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

H -10

1 570 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Fredrik Pytten Kristiansand OK 32:09 20:28

H 11-12

1 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brage Takle Kristiansand OK 22:31 14:20
2 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 34:57 +12:26 22:15
3 Haakon Smith Eidet IL Vindbjart 45:52 +23:21 29:12

H 13-14

1 940 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 David Runde Kristiansand OK 17:16 8:54
2 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 23:16 +6:00 11:59
3 Jonas Sjursen Ruud IL Vindbjart 32:32 +15:16 16:46
4 Mardon Rødli Birkenes IL 36:20 +19:04 18:43
5 Jostein Raen Birkenes IL 41:17 +24:01 21:16
Henrik Leivstad Øvrebø/Vindbjart diskvalifisert
Brage Leivestad Øvrebø/Vindbjart brutt

H 13-16C

1 570 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Bråten Vegårshei IL 17:00 10:49
2 Eirik Hodnemyr IL Vindbjart 30:00 +13:00 19:06

H 15-16

2 380 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marius Aurebekk Torridal IL 19:13 8:04
2 Kristian Pytten Kristiansand OK 21:42 +2:29 9:07
3 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 23:57 +4:44 10:03
4 Jonas Myhre Kristiansand OK 24:56 +5:43 10:28
5 Eskil Frøisland Vang OL 25:50 +6:37 10:51
6 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 31:58 +12:45 13:25
7 Sverre Narum OL Vallset/Stange 36:20 +17:07 15:15
8 Kristian Skovly IL Vindbjart 40:07 +20:54 16:51
9 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 43:34 +24:21 18:18
10 Anund Nyhus Birkenes IL 54:18 +35:05 22:48

H 17-A kort

2 380 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Coward OK Sør 29:18 12:18
2 Åge Aashamar Flosta IL 46:28 +17:10 19:31
3 Svein Eidet IL Vindbjart 52:06 +22:48 21:53
Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

H 17-B

1 940 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pål Runde Kristiansand OK 23:14 11:58
2 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 32:12 +8:58 16:35

H 17-20

3 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 23:32 7:21
2 Marius Pytten Kristiansand OK 25:16 +1:44 7:53
3 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 25:49 +2:17 8:04
4 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 26:17 +2:45 8:12
5 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 27:43 +4:11 8:39
6 Kristian Nyhus Kristiansand OK 28:15 +4:43 8:49
7 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 28:26 +4:54 8:53
8 Oskar Jensen Nydalens SK 30:09 +6:37 9:25
9 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 31:00 +7:28 9:41
10 Vegard Myhre Kristiansand OK 31:37 +8:05 9:52
11 Sam Lunøe Nydalens SK 32:49 +9:17 10:15
12 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 33:32 +10:00 10:28
13 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 35:59 +12:27 11:14
14 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 36:39 +13:07 11:27
15 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 38:52 +15:20 12:08
16 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 38:53 +15:21 12:09
17 Bjørnar Kregenes Kristiansand OK 46:02 +22:30 14:23
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert

H 21-

3 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sjur Hovi Kristiansand OK 23:00 7:11
2 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 23:32 +0:32 7:21
3 Jostein Andersen Nydalens SK 23:40 +0:40 7:23
4 Anders Vister Nydalens SK 23:46 +0:46 7:25
5 Eivind Høydal Nydalens SK 23:55 +0:55 7:28
6 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 24:09 +1:09 7:32
7 Håvard Haga Nydalens SK 24:22 +1:22 7:36
8 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 24:27 +1:27 7:38
9 Jon Nilsen Kristiansand OK 24:30 +1:30 7:39
10 Bojan Blumenstein Nydalens SK 25:05 +2:05 7:50
11 Anders Nordberg Nydalens SK 25:44 +2:44 8:02
12 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 26:26 +3:26 8:15
13 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 26:37 +3:37 8:19
14 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 28:50 +5:50 9:00
15 Stig Dalsøren Kristiansand OK 29:10 +6:10 9:06
16 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 30:49 +7:49 9:37
17 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 33:08 +10:08 10:21
18 Martin Bråten Vegårshei IL 36:34 +13:34 11:25

H 35-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Salthaug Kristiansand OK 30:20 9:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK 40:00 +9:40 12:30
3 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 43:25 +13:05 13:34

H 45-

3 200 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 30:05 9:24
2 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 33:18 +3:13 10:24
3 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 33:33 +3:28 10:29
4 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 33:52 +3:47 10:35
5 Geir Bråten Vegårshei IL 34:44 +4:39 10:51
6 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 35:05 +5:00 10:57
7 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 35:51 +5:46 11:12
8 Pasi Lehtonen Turun Suunnistajat 37:46 +7:41 11:48
9 Kjell Westin Porsgrunn OL 38:01 +7:56 11:52
10 Tor Olsen if Trauma 38:50 +8:45 12:08
11 Rune Skogerbø Kristiansand OK 41:36 +11:31 13:00
12 Erik Leivestad Øvrebø/Vindbjart 57:48 +27:43 18:03
13 Inge Hauge Hisøy OK 1:01:17 +31:12 19:09
14 Hans Martin Skovly IL Vindbjart 1:27:41 +57:36 27:24

H 55-

2 380 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 John Hansen Kristiansand OK 25:51 10:51
2 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 26:33 +0:42 11:09
3 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 27:19 +1:28 11:28
4 Stein Coward OK Sør 27:57 +2:06 11:44
5 Robert Coward OK Sør 29:40 +3:49 12:27
6 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 34:16 +8:25 14:23
7 Per Larsen Kristiansand OK 34:44 +8:53 14:35

H 65-

2 380 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 25:27 10:41
2 Hans Jakob Kløvstad IL Express 31:35 +6:08 13:16
3 Knut Skjæveland Ganddal IL 32:02 +6:35 13:27
4 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 32:33 +7:06 13:40
5 Widar Taxth Løland IL Express 33:57 +8:30 14:15
6 Atle Solheim Kristiansand OK 36:46 +11:19 15:26
7 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 37:56 +12:29 15:56
8 Sigmund Salthaug Kristiansand OK 41:32 +16:05 17:27
9 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 43:42 +18:15 18:21
10 Bjørn Syvertsen IL Vindbjart 48:35 +23:08 20:24

Løype A

3 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Are Kristiansen OK Sør 31:20 9:47
2 Jon Bjørgum Kristiansand OK 32:51 +1:31 10:15
3 Ragnhild Hald Kristiansand OK 51:53 +20:33 16:12
4 Elisabeth + Ruben Fidjeland + Quintad NOTEAM 1:14:24 +43:04 23:15
5 Bosko + Marina Janjusevic + Skoric NOTEAM 2:32:50 +2:01:30 47:45
Per Stefferud Torridal IL diskvalifisert

Løype B

1 940 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Svaland Vallset-Stange 29:22 15:08

Løype C

1 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Smith Erkleiv IL Vindbjart 27:25 17:27
2 Juliannne Z-Olsen Kristiansand OK 27:34 +0:09 17:33
3 Morten E.B. Jensen Kristiansand OK 1:02:22 +34:57 39:43

Løype N

1 130 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aksel Hott Kristiansand OK 14:05 12:27
2 Kasper Hott Kristiansand OK 15:00 +0:55 13:16
3 Julianne Zahl-Olsen Kristiansand OK 15:15 +1:10 13:29
4 Magnus Hoem Kristiansen Kristiansand OK 19:59 +5:54 17:41
5 Oline, Olai, Nora Kristiansand OK 25:01 +10:56 22:08
6 Magnus Henning Lunde OK Sør 28:04 +13:59 24:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor