Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Ålgård Orientering (O-karusell 3.)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Ålgård Orientering (O-karusell 3.)
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 5 juni 2014

C-åpen

1 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bue Idland Ålgård Orientering 22:17 17:08
2 Vetle Eidsaa Ålgård Orientering 24:06 +1:49 18:32
3 Mille Sofie Eidsaa Ålgård Orientering 26:12 +3:55 20:09

D 10-12

1 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alida Oftedal Ålgård Orientering 22:38 17:24
2 Ane Nevland Ålgård Orientering 29:52 +7:14 22:58
Eline Wiig Ålgård Orientering diskvalifisert
Vilde Idland Ålgård Orientering ikke startet

D 17-

2 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 35:10 13:01
2 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 41:36 +6:26 15:24
3 Lovise Nevland Ålgård Orientering 50:07 +14:57 18:33
4 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 1:05:01 +29:51 24:04
Mette M Nødland Ålgård Orientering diskvalifisert
Gunhild Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert
Eli Wiig Ålgård Orientering diskvalifisert

D 50-

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Mæland Ålgård Orientering 1:31:11 33:46

H 10-12

1 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen E. Holmen Ålgård Orientering 18:56 14:33
2 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 23:18 +4:22 17:55

H 13-16

1 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nevland Ålgård Orientering 38:00 29:13

H 17-

4 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 39:51 9:43
2 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 41:58 +2:07 10:14
3 Njål Helge Vølstad Ålgård Orientering 50:52 +11:01 12:24
4 Geir Sand Ålgård Orientering 50:53 +11:02 12:24
5 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 52:21 +12:30 12:46
6 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 54:15 +14:24 13:13
Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert
Frode Halvor Lund Ålgård Orientering diskvalifisert
Torgeir Nevland Ålgård Orientering diskvalifisert
Kurt Kleppa Ålgård Orientering diskvalifisert
Raymond B Pettersen Ålgård Orientering diskvalifisert

H 50-

2 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harry Breiland Ålgård Orientering 28:21 10:30
2 Magne Mæland Ålgård Orientering 1:11:51 +43:30 26:36
Magne Westerheim Ålgård Orientering diskvalifisert

Ny

1 000 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 10:27 10:27
2 Jasper Herredsvela Ålgård Orientering 11:29 +1:02 11:29
3 Vetle Idland Ålgård Orientering 11:47 +1:20 11:47
4 Marte K Fuglestad Ålgård Orientering 12:37 +2:10 12:37
5 Skjalg K Fuglestad Ålgård Orientering 12:42 +2:15 12:42
6 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 12:54 +2:27 12:54
7 Emma Gilje Ålgård Orientering 13:57 +3:30 13:57
8 Stine Gilje Ålgård Orientering 14:14 +3:47 14:14
9 Roald Eikeland Ålgård Orientering 14:26 +3:59 14:26
10 Stine Breiland Ålgård Orientering 14:59 +4:32 14:59
11 Livar Oftedal Ålgård Orientering 15:58 +5:31 15:58
12 Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 16:11 +5:44 16:11
13 Marius Ueland Ålgård Orientering 16:27 +6:00 16:27
14 Gudrun Garvik Ålgård Orientering 16:32 +6:05 16:32
15 Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 16:55 +6:28 16:55
16 Marte Wold Ålgård Orientering 17:05 +6:38 17:05
17 Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 17:24 +6:57 17:24
18 Therese Alisa Lund Ålgård Orientering 17:27 +7:00 17:27
19 Oliver Elias Sundbotn Ålgård Orientering 17:45 +7:18 17:45
19 Veronica Sunisa Lund Ålgård Orientering 17:45 +7:18 17:45
21 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 18:18 +7:51 18:18
22 Anne Ovidige Høyvik Ålgård Orientering 18:24 +7:57 18:24
23 Eira Apeland Ålgård Orientering 18:30 +8:03 18:30
24 Ida Sofie Apeland Ålgård Orientering 18:37 +8:10 18:37
25 Morten Heigre Mæland Ålgård Orientering 18:43 +8:16 18:43
26 Maren Oftedal Ålgård Orientering 19:00 +8:33 19:00
27 Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 19:52 +9:25 19:52
28 Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 20:00 +9:33 20:00
28 Helen Solheim Volden Ålgård Orientering 20:00 +9:33 20:00
30 Erik Håland Ålgård Orientering 22:39 +12:12 22:39
31 Mads Håland Ålgård Orientering 22:58 +12:31 22:58
32 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 24:22 +13:55 24:22
33 Malin Nevland Ålgård Orientering 24:36 +14:09 24:36
Simen Emil Holmen Ålgård Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor