Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 10
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 28 mars 2014

Herrer

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Dæhli Halden SK 1:01:10
2 Olav Lundanes Halden SK 1:01:22 +0:12
3 Øyvind Helgerud Halden SK 1:02:28 +1:18
4 Erik Axelsson Halden SK 1:03:42 +2:32
5 Espen Fiskum Halden SK 1:05:29 +4:19
6 Fredrik Eliasson Halden SK 1:05:37 +4:27
7 Mats Haldin Halden SK 1:06:13 +5:03
8 Mattias Karlsson Halden SK 1:11:54 +10:44
9 Tore Sandvik Halden SK 1:13:54 +12:44
10 Markus Holter Halden SK 1:16:05 +14:55
Anders Felde Olaussen Halden SK diskvalifisert
Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK diskvalifisert

Damer

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 54:59
2 Eva Jurenikova Halden SK 56:59 +2:00
3 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:01:25 +6:26
4 Anneli Grindstad Halden SK 1:05:04 +10:05
5 Sabine Rothaug Halden SK 1:05:37 +10:38
Gina Granstedt Halden SK ikke startet
Hanne Lerche Raadal Halden SK ikke startet
Kine Hallan Steiwer Halden SK ikke startet

Gutter

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Rønning Huber Hamar OK 44:25
2 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 45:02 +0:37
3 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 46:52 +2:27
4 Peter Nordbrøden Halden SK 52:11 +7:46
5 Olav Schmitt Gran Halden SK 52:31 +8:06
6 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:10:01 +25:36

Jenter

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:04:51
2 Synne Malene Brække Halden SK 1:05:02 +0:11
3 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1:05:15 +0:24
4 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 1:07:04 +2:13

Andre

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Nordström Halden SK 50:18
2 Mattias Eliasson IK Stern 56:42 +6:24
3 Jan Granstedt Halden SK 57:49 +7:31
4 Lars Erik Myhre Halden SK 57:54 +7:36
5 Henning Martinsen Fredrikstad SK 58:03 +7:45
6 Jostein Tafjord Halden SK 1:02:50 +12:32
7 Morten K. Moe Fet OL 1:09:20 +19:02
8 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:25:05 +34:47
9 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:25:20 +35:02
Bjørn Erik Bergseng Fredrikstad SK diskvalifisert
Thor Moen Fredrikstad SK diskvalifisert
Christian F Schive Halden SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor