Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

N-åpen

3 550 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 44:19 12:29
August Aamodt Modum OL 46:37 13:07
Herman Anker Skovbjerg OK Pan Århus 31:31 8:52
Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 47:50 13:28
Christian Fredrik Borg IL Koll 37:24 10:32
Sanna Bottolfs Modum OL 46:40 13:08
Mats Olsen Bye Modum OL 36:21 10:14
Matilde Dalan Fredrikstad SK 48:10 13:34
Jenny Danevad Fredrikstad SK 42:09 11:52
Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 32:05 9:02
Jacob Eylertsen Halden SK 1:39:23 27:59
Frikk Finsrud Asker Skiklubb 41:48 11:46
Vegard Geicke Røyken OL 43:25 12:13
Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 1:01:06 17:12
Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 50:16 14:09
Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 42:14 11:53
Thea Hammernes Modum OL 46:42 13:09
Anne Haug Stokke IL 47:20 13:20
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 34:25 9:41
William Hofoss Hadeland OL 2:03:12 34:42
Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 54:58 15:29
Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 54:45 15:25
Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 48:30 13:39
Veronika Jacobsen Fredrikstad SK 58:13 16:23
Emma Aune Jakobsen OK Moss 45:39 12:51
Kristoffer Katla Fossum IF 31:55 8:59
Emilie Sophie Korssjøen Fredrikstad SK 1:22:16 23:10
Simen Kristiansen OL Trollo 3:43:01 1:02:49
Tuva Kristiansen Fredrikstad SK 45:18 12:45
Mads Kvisgaard Schnell OK Pan Århus 33:24 9:24
Tidemann Lier Indre Østfold OK 33:53 9:32
Stian Lillegård Lillomarka OL 40:54 11:31
Topi Lindqvist Kouvolan Suunnistajat 39:44 11:11
Mathias Linløkken Østmarka OK 36:43 10:20
Espen Longva-Stavem Fredrikstad SK 58:07 16:22
Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 42:17 11:54
Aurora Løkkeberg Fredrikstad SK 1:39:31 28:01
Bodil Brun Marcussen Sørreisa OL 44:49 12:37
Lise Marcussen Sørreisa OL 44:47 12:36
Mari Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 46:59 13:14
Sondre Nesheim Køber Nydalens SK 1:42:10 28:46
Audun Nordby Fredrikstad SK 48:46 13:44
Trygve Raknerud Indre Østfold OK 49:56 14:03
Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 3:31:36 59:36
Marie Saugestad Nydalens SK 34:38 9:45
Liv Simonsen OK Øst 1:02:12 17:31
Tor Simonsen OK Øst 1:01:20 17:16
Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 35:16 9:56
Ludvik Sæther Fredrikstad SK 40:29 11:24
Tuva Løver Thon Modum OL 46:44 13:09
Embla Øvretveit Fredrikstad SK 47:25 13:21
Rebecca Øyeroset Fredrikstad SK 1:22:33 23:15
Frida Daler Stokke IL ikke startet
Marius Dybdahl Oppsal Orientering ikke startet
Sigrid Schmitt Gran Halden SK ikke startet
Peltonen Heljä Kouvolan Suunnistajat ikke startet
Tiril Hvidsten Fredrikstad SK ikke startet
Sara Martini Asker Skiklubb ikke startet
Helene Vik-Haugen Fredrikstad SK ikke startet
Mia Helene Vogel Låg Nydalens SK ikke startet
Christoffer Vråle Rønning Konnerud IL ikke startet

D -10

3 580 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Marie Lien Backstrøm Halden SK 48:26 13:31
Eileen Bjanes IL Tyrving 1:04:54 18:07
Ingeborg Eikås Sandefjord OK 50:41 14:09
Josefin Eylertsen Halden SK 46:01 12:51
Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 26:53 7:30
Vida Helland-Hansen IL Tyrving 1:04:53 18:07
Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 43:08 12:02
Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 43:04 12:01
Marie Kravdal Gjø-Vard OL 31:22 8:45
Marie Kvarme Røyken OL 37:37 10:30
Anna Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 54:54 15:20
Marie Scheele Nydalens SK 37:34 10:29
Juliane Paulsen Lie Fredrikstad SK diskvalifisert
Maren Henriksen Halden SK ikke startet
Marie Møller Nielsen OK Pan Århus ikke startet

D11-12

4 160 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 30:12 7:15
2 Oda Scheele Nydalens SK 30:16 +0:04 7:16
3 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 30:20 +0:08 7:17
4 Pia Young Vik Nydalens SK 30:28 +0:16 7:19
5 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 30:32 +0:20 7:20
6 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 30:36 +0:24 7:21
7 Åsne Haavengen Kongsberg OL 32:39 +2:27 7:50
8 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 32:44 +2:32 7:52
9 Ina Martini Asker Skiklubb 32:54 +2:42 7:54
10 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 32:56 +2:44 7:55
11 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 35:48 +5:36 8:36
12 Stella Maria Holmboe IL Tyrving 35:51 +5:39 8:37
13 Alexandra Linløkken Østmarka OK 36:03 +5:51 8:39
14 Live Østvold Heming Orientering 36:08 +5:56 8:41
15 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 38:25 +8:13 9:14
16 Noor Dirro Måren OK 38:38 +8:26 9:17
17 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 41:03 +10:51 9:52
18 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 42:03 +11:51 10:06
19 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 42:30 +12:18 10:12
20 Ida Marie Flågen Heming Orientering 42:53 +12:41 10:18
21 Ea Lunøe Nydalens SK 42:57 +12:45 10:19
22 Sofie Bergstrøm Halden SK 43:04 +12:52 10:21
23 Lina Pettersen Nydalens SK 43:14 +13:02 10:23
24 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 49:00 +18:48 11:46
25 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 57:56 +27:44 13:55
26 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 58:12 +28:00 13:59
27 Hedda Paulsen Lie Fredrikstad SK 58:27 +28:15 14:03
28 Marie Aadland Samnanger IL 1:00:41 +30:29 14:35
29 Astrid Gylling Aarhus 1900 Orientering 1:00:46 +30:34 14:36
30 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:04:52 +34:40 15:35
31 Oda Sørlie Nydalens SK 1:05:09 +34:57 15:39
32 Hanne Marcussen Sørreisa OL 1:22:57 +52:45 19:56
Sara Cathrine Backer Fredrikstad SK diskvalifisert
Iselin Sørensen Sturla, IF diskvalifisert
Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL brutt
Juni Braseth Gimle IF brutt
Mari Eidsmo Freidig brutt
Johanna Sofie Longfjeld Modum OL brutt
Stella Holmboe IL Tyrving ikke startet
Mille Jægtvik Konnerud IL ikke startet

D13-14

5 950 m, 73 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 49:34 8:19
2 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 49:46 +0:12 8:21
3 Pernille Katla Fossum IF 49:59 +0:25 8:24
4 Aurora Gjølsjø OK Moss 50:06 +0:32 8:25
5 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 50:29 +0:55 8:29
6 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 50:45 +1:11 8:31
7 Marlin Haavengen Kongsberg OL 51:00 +1:26 8:34
8 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 55:20 +5:46 9:17
9 Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering 55:31 +5:57 9:19
10 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 55:40 +6:06 9:21
11 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 55:43 +6:09 9:21
12 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 55:45 +6:11 9:22
13 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 55:47 +6:13 9:22
14 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 56:08 +6:34 9:26
15 Silje Berner Myhre Fossum IF 56:28 +6:54 9:29
16 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 56:38 +7:04 9:31
17 Hanne Vassend Porsgrunn OL 56:40 +7:06 9:31
18 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 56:45 +7:11 9:32
19 Ingrid Hasaas Fossum IF 57:04 +7:30 9:35
20 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 58:26 +8:52 9:49
21 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 58:30 +8:56 9:49
22 Maren Norderud IL Tyrving 58:36 +9:02 9:50
23 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 59:09 +9:35 9:56
24 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 59:26 +9:52 9:59
25 Helene Eger Kongsberg OL 59:36 +10:02 10:01
26 Anniken Ranvik Konnerud IL 59:44 +10:10 10:02
27 Andrea Ranvik Konnerud IL 59:47 +10:13 10:02
28 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 59:49 +10:15 10:03
29 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 59:55 +10:21 10:04
30 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 1:00:03 +10:29 10:05
31 Tale Strand Kongsberg OL 1:00:13 +10:39 10:07
32 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 1:00:27 +10:53 10:09
33 Birka Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 1:00:37 +11:03 10:11
34 Hanna Nysæter Skien OK 1:00:54 +11:20 10:14
35 Hanna Johansson Hedrum OL 1:01:11 +11:37 10:16
36 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:01:22 +11:48 10:18
37 Malin Hauge Hisøy OK 1:01:27 +11:53 10:19
38 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:01:40 +12:06 10:21
39 Karoline Bjørnerød OK Moss 1:02:42 +13:08 10:32
40 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:04:54 +15:20 10:54
41 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 1:05:06 +15:32 10:56
42 Jorun Bækken Os IL 1:06:35 +17:01 11:11
43 Emma Danevad Fredrikstad SK 1:06:49 +17:15 11:13
44 Marie Helene Hansen Sarpsborg OL 1:06:52 +17:18 11:14
45 Anna Meen Porsgrunn OL 1:07:09 +17:35 11:17
46 Eli Kolstad Mo OK 1:09:42 +20:08 11:42
47 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 1:10:04 +20:30 11:46
48 Johanne Midttun Systad Nydalens SK 1:10:53 +21:19 11:54
49 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:10:56 +21:22 11:55
50 Ingvild Tronstad Andersen Kongsberg OL 1:11:14 +21:40 11:58
51 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:11:16 +21:42 11:58
52 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 1:11:29 +21:55 12:00
53 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 1:11:55 +22:21 12:05
54 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 1:12:01 +22:27 12:06
55 Sarah Wøllo Kongsberg OL 1:12:09 +22:35 12:07
56 Elin Flø Lillomarka OL 1:12:32 +22:58 12:11
57 Anni Saarela Konnerud IL 1:13:42 +24:08 12:23
58 Katrine Spanner OK Pan Århus 1:21:52 +32:18 13:45
59 Hanna Lye Moum Halden SK 1:22:03 +32:29 13:47
60 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:27:04 +37:30 14:37
61 Lisa Jenssen Halden SK 1:27:27 +37:53 14:41
62 Maria Dahl OK Pan Århus 1:31:03 +41:29 15:18
63 Carolina Hernandez Vråle Konnerud IL 1:32:03 +42:29 15:28
64 Ingeborg Kvarme Røyken OL 1:32:21 +42:47 15:31
65 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 1:35:36 +46:02 16:04
66 Maria Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 1:54:56 +1:05:22 19:18
67 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 2:14:37 +1:25:03 22:37
68 Mathilde Smedegaard Madsen OK Sorø 2:14:51 +1:25:17 22:39
Elise Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert
Jenny Baklid Konnerud IL diskvalifisert
Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL diskvalifisert
Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular diskvalifisert
Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert
Kaisa Antonsen Fredrikstad SK ikke startet
Carmen Dirro Måren OK ikke startet
Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet
Silje Kregnes Kristiansand OK ikke startet
Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb ikke startet

D15-16

9 290 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:18:32 8:27
2 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 1:18:47 +0:15 8:28
3 Synne Strand Asker Skiklubb 1:19:05 +0:33 8:30
4 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:19:10 +0:38 8:31
5 Malin Sandstad Freidig 1:19:29 +0:57 8:33
6 Lucy Haines AIRE GB 1:22:30 +3:58 8:52
7 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:22:37 +4:05 8:53
8 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:22:44 +4:12 8:54
9 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 1:22:50 +4:18 8:54
10 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:22:58 +4:26 8:55
11 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:23:03 +4:31 8:56
12 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:25:10 +6:38 9:10
13 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:25:24 +6:52 9:11
14 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:25:35 +7:03 9:12
15 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:25:37 +7:05 9:12
16 Ane Dyrkorn Eiker OL 1:25:44 +7:12 9:13
17 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 1:25:48 +7:16 9:14
18 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 1:25:54 +7:22 9:14
19 Silje Hauge Hisøy OK 1:26:12 +7:40 9:16
20 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:26:19 +7:47 9:17
21 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:29:24 +10:52 9:37
22 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:29:44 +11:12 9:39
23 Line Sølberg OL Trollelg 1:30:55 +12:23 9:47
24 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:31:05 +12:33 9:48
25 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:31:10 +12:38 9:48
26 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 1:31:45 +13:13 9:52
27 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:33:10 +14:38 10:01
28 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:33:32 +15:00 10:04
29 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:33:50 +15:18 10:06
30 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:33:59 +15:27 10:06
31 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:34:15 +15:43 10:08
32 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:35:00 +16:28 10:13
33 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:35:15 +16:43 10:15
34 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 1:37:19 +18:47 10:28
35 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:37:23 +18:51 10:28
36 Nora Torgersen Halden SK 1:37:46 +19:14 10:31
37 Ida Aurebekk Torridal IL 1:37:53 +19:21 10:32
38 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 1:38:00 +19:28 10:32
39 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:38:38 +20:06 10:37
40 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 1:39:06 +20:34 10:40
41 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:39:11 +20:39 10:40
42 Synne Malene Brække Halden SK 1:39:55 +21:23 10:45
43 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:43:36 +25:04 11:09
44 Åse Bergan Nydalens SK 1:43:52 +25:20 11:10
45 Sara Lysemose Poulsen Silkeborg OK 1:44:28 +25:56 11:14
46 Kristin Smeby Kongsberg OL 1:49:02 +30:30 11:44
47 Maria Ulseth Sylte Freidig 1:50:06 +31:34 11:51
48 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:50:20 +31:48 11:52
49 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:50:32 +32:00 11:53
50 Fride Sørensen Sturla, IF 1:50:39 +32:07 11:54
51 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 1:50:43 +32:11 11:55
52 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 1:54:37 +36:05 12:20
53 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:54:49 +36:17 12:21
54 Silje Moe Fredrikstad SK 2:01:02 +42:30 13:01
55 Idunn Haavengen Kongsberg OL 2:01:53 +43:21 13:07
56 Helena Åsberg Sarpsborg OL 2:02:08 +43:36 13:08
57 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 2:04:19 +45:47 13:22
58 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 2:04:21 +45:49 13:23
59 Andrea Drangsholt Torridal IL 2:04:39 +46:07 13:25
60 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 2:06:05 +47:33 13:34
61 Hedvig Vollset Heming Orientering 2:21:53 +1:03:21 15:16
62 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 2:23:23 +1:04:51 15:26
63 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 2:24:39 +1:06:07 15:34
64 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 2:33:14 +1:14:42 16:29
Ingrid Aaslund Fet OL ikke startet
Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK ikke startet
Thea Sildnes Baklid Konnerud IL ikke startet
Anine Hallén Nydalens SK ikke startet
Line Wegner Hodt Fossum IF ikke startet
Ellen Marie Karlsen Fredrikstad SK ikke startet
Anine Lome Hamar OK ikke startet
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Maria Olsbø Østmarka OK ikke startet
Karine Vestøl Vegårshei IL ikke startet
Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering ikke startet
Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering ikke startet

D35

11 350 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elin Bjerva Larvik OK 1:33:42 8:15
2 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:43:02 +9:20 9:04
3 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 1:43:05 +9:23 9:04
4 Anja Wingstedt Halden SK 1:47:20 +13:38 9:27
5 Elin Cathrine Hagen Halden SK 1:52:50 +19:08 9:56
6 Kari Strand Lierbygda OL 1:53:29 +19:47 9:59
7 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 2:00:01 +26:19 10:34
8 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 2:21:12 +47:30 12:26
Heidi Stokseth Halden SK ikke startet

D40

11 350 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:33:44 8:15
2 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 1:36:43 +2:59 8:31
3 Runa Lien Backstrøm Halden SK 1:37:05 +3:21 8:33
4 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:43:05 +9:21 9:04
5 Anne Urset IL BUL-Tromsø 1:50:07 +16:23 9:42
6 Anne Møller Skaug OK Pan Århus 1:50:08 +16:24 9:42
7 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:50:25 +16:41 9:43
8 Siri Thortveit Myhre Søgne og Songdalen OK 1:52:15 +18:31 9:53
9 Kristin Bruserud OL Trollo 1:52:16 +18:32 9:53
10 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 1:52:32 +18:48 9:54
11 Anne Mia Olsen Modum OL 2:31:17 +57:33 13:19
12 Anne-Mette Jansen OK Roskilde 2:46:13 +1:12:29 14:38
Ann Elin Flågen Heming Orientering ikke startet
Line Nybakken Ås-NMBU Orientering ikke startet

D45

9 290 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 1:23:30 8:59
2 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 1:23:32 +0:02 8:59
3 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 1:23:58 +0:28 9:02
4 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 1:25:15 +1:45 9:10
5 Kari Madslien Nydalens SK 1:25:20 +1:50 9:11
6 Marianne Njåstein IL Tyrving 1:32:25 +8:55 9:56
7 Kari Jussie Lønning Sturla, IF 1:33:25 +9:55 10:03
8 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 1:33:44 +10:14 10:05
9 Hege Feiring IL Tyrving 1:33:47 +10:17 10:05
10 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:33:49 +10:19 10:05
11 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:33:56 +10:26 10:06
12 Hanne Lerche Raadal Halden SK 1:34:00 +10:30 10:07
13 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:34:04 +10:34 10:07
14 Gry Ahlsand Nydalens SK 1:34:18 +10:48 10:09
15 Lill-Kristin Enger Modum OL 1:34:22 +10:52 10:09
16 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:34:28 +10:58 10:10
17 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:37:51 +14:21 10:31
18 Torunn Ø. Jensen Ringerike OL 1:40:08 +16:38 10:46
19 Frauke Schmitt Gran Halden SK 1:43:22 +19:52 11:07
20 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:43:38 +20:08 11:09
21 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:43:40 +20:10 11:09
22 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 1:44:13 +20:43 11:13
23 Anett Wallin IL Tyrving 1:44:20 +20:50 11:13
24 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 1:47:37 +24:07 11:35
25 Hilde Forbord Malvik IL 1:49:00 +25:30 11:43
26 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 1:50:20 +26:50 11:52
27 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:51:46 +28:16 12:01
28 Tove Aasheim Askøy OL 1:52:43 +29:13 12:07
29 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 1:56:18 +32:48 12:31
30 Anita Stenseth Synnfjell OK 2:12:09 +48:39 14:13
31 Trine Bjerva Drangedal OL 2:12:59 +49:29 14:18
32 Maria Torgersen Bækkelagets SK 2:19:22 +55:52 15:00
33 Kathrine Lunøe Nydalens SK 2:20:56 +57:26 15:10
34 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 2:21:30 +58:00 15:13
35 Kristin Sørensen Sturla, IF 2:23:16 +59:46 15:25
36 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 2:34:56 +1:11:26 16:40
37 Marianne Reusch Heming Orientering 2:41:48 +1:18:18 17:24
38 Jartrud Steinsli Østmarka OK 2:52:56 +1:29:26 18:36
Aase Ranheim Ringsaker OK diskvalifisert
Eva Smedegaard OK Sorø diskvalifisert
Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL brutt
Åshild Flatebakken IL Tyrving ikke startet
Heli Marjoma Stigsökarna ikke startet
Gunhild Myhr Asker Skiklubb ikke startet
Anne Borgen Sturød Nydalens SK ikke startet
Hilda Øfsthus Asker Skiklubb ikke startet

D50

9 290 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 1:23:39 9:00
2 Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK 1:32:06 +8:27 9:54
3 Anne-Guri Jevne Hamar OK 1:32:23 +8:44 9:56
4 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 1:33:53 +10:14 10:06
5 Anette Lund OK GORM 1:34:01 +10:22 10:07
6 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 1:34:16 +10:37 10:08
7 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:35:07 +11:28 10:14
8 Kjersti Hov Fossum IF 1:35:23 +11:44 10:16
9 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:35:26 +11:47 10:16
10 Hilde Storløkken Kongsberg OL 1:35:45 +12:06 10:18
11 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 1:40:35 +16:56 10:49
12 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:44:51 +21:12 11:17
13 Mona Strand Måren OK 1:49:28 +25:49 11:46
14 Dagrun Melkild Heming Orientering 1:50:24 +26:45 11:53
15 Bente Line Skaukameratene OL 1:50:46 +27:07 11:55
16 Kristin Damsgaard Grindstad Sarpsborg OL 1:52:54 +29:15 12:09
17 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:57:03 +33:24 12:35
18 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:58:10 +34:31 12:43
19 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:59:30 +35:51 12:51
20 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:59:36 +35:57 12:52
21 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 2:02:53 +39:14 13:13
22 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 2:08:14 +44:35 13:48
23 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 2:17:31 +53:52 14:48
24 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 2:18:03 +54:24 14:51
25 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 2:42:34 +1:18:55 17:29
26 Hege Heiberg Hadeland OL 2:47:56 +1:24:17 18:04
Tone Hollowell OK Tyr brutt
Anne Danielsen Lyn Ski ikke startet
Kristin Fleisje Nittedal OL ikke startet
Else Grandal IL Tyrving ikke startet

D55

7 960 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Natvig Nittedal OL 1:20:29 10:06
2 Ellen Marie Turter Nydalens SK 1:20:40 +0:11 10:08
3 Sirpa Lilja Modum OL 1:22:22 +1:53 10:20
4 Elisabet Öström OK Tyr 1:24:53 +4:24 10:39
5 Wenche Hultgreen IL Tyrving 1:24:55 +4:26 10:40
6 Grete Synnøve Hovi Skien OK 1:25:22 +4:53 10:43
7 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 1:25:36 +5:07 10:45
8 Mette Hallén Nydalens SK 1:26:08 +5:39 10:49
9 Ingeborg Lobben Gjennestad Vegårshei IL 1:30:40 +10:11 11:23
10 Anne Sørum Ringsaker OK 1:36:34 +16:05 12:07
11 Anne Julsrud Haugen Halden SK 1:36:38 +16:09 12:08
12 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 1:37:23 +16:54 12:14
13 Randi Nilstad IL Tyrving 1:37:26 +16:57 12:14
14 Berit Danielsen IL Tyrving 1:38:11 +17:42 12:20
15 Gerd Fossestøl Nittedal OL 1:39:46 +19:17 12:32
16 Berit Berge IL Tyrving 1:39:51 +19:22 12:32
17 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 1:44:07 +23:38 13:04
18 Tove Damgaard OL Trollo 1:45:17 +24:48 13:13
19 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 1:47:29 +27:00 13:30
20 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:51:37 +31:08 14:01
21 Siren Greve Bergens TF 2:00:01 +39:32 15:04
22 Marianne Thorsson IK Trenne 2:00:09 +39:40 15:05
23 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 2:25:15 +1:04:46 18:14
Siri Flatekval Oppsal Orientering diskvalifisert
Lena Gottfridsson Nittedal OL brutt
Bjørg Svanberg Røyken OL brutt
Lisa Annersand OK Tyr ikke startet
Heidi Gunnberg Sørreisa OL ikke startet

D60

7 960 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgit Korvald Nydalens SK 1:20:36 10:07
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 1:31:26 +10:50 11:29
3 Lis Dæhli Løten o-lag 1:32:40 +12:04 11:38
4 Ingeborg Bakken Måren OK 1:37:17 +16:41 12:13
5 Randi Kristin Nærum Larvik OK 1:42:26 +21:50 12:52
6 Kjersti Tho Stabæk IF 1:44:36 +24:00 13:08
7 Inger Tiltnes IL Tyrving 1:45:26 +24:50 13:14
8 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:47:22 +26:46 13:29
9 Jessica Kathle Måren OK 1:54:17 +33:41 14:21
10 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 1:59:30 +38:54 15:00
11 Aud Kjemperud Eiker OL 2:05:32 +44:56 15:46
12 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 2:11:42 +51:06 16:32
13 Nina Kolberg IL Tyrving 2:14:05 +53:29 16:50
14 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 2:39:45 +1:19:09 20:04
Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL diskvalifisert
Gro Solnørdal Rudsbygd IL brutt

D65

5 890 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 1:20:49 13:43
2 Liv Feiring Hamar OK 1:30:49 +10:00 15:25
3 Inger Lindløv OK Moss 1:39:03 +18:14 16:48
4 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1:39:17 +18:28 16:51
5 Margit Ryen Steen Bø OL 1:39:24 +18:35 16:52
6 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:39:36 +18:47 16:54
7 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:39:41 +18:52 16:55
8 Berit Grosvold Eiker OL 1:49:08 +28:19 18:31
9 Marianne Sellgren Sigtuna OK 1:49:14 +28:25 18:32
10 Inger Halck Måren OK 1:50:05 +29:16 18:41
11 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 1:53:02 +32:13 19:11
12 Sidsel Sandelien Heming Orientering 2:08:02 +47:13 21:44
13 Eva Marie Gran OK Øst 2:14:55 +54:06 22:54
Brynhild Fanuelsen Fossum IF diskvalifisert
Gry Bruland Vråle Sturla, IF diskvalifisert

D70

5 890 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 1:20:50 13:43
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:39:14 +18:24 16:50
3 Synnøve Dalva Bø OL 1:40:11 +19:21 17:00
4 Aase Tove Golden Måren OK 1:48:13 +27:23 18:22
5 Marit Tunaal Heming Orientering 2:05:07 +44:17 21:14
6 Onelma Blomhoff Heming Orientering 2:13:59 +53:09 22:44
7 Hjørdis Egner Heming Orientering 2:16:18 +55:28 23:08
8 Grete Vestby Varteig OL 2:20:20 +59:30 23:49
9 Eva Nilsen Lillomarka OL 2:30:07 +1:09:17 25:29
10 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 2:30:46 +1:09:56 25:35
Birgitte Bekkelund Røyken OL ikke startet
Eli Klovning Porsgrunn OL ikke startet

D75

5 160 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:18:35 15:13
2 Unni Drage Haugerud IF 1:20:02 +1:27 15:30
3 Gudveig Jørundland OK Sør 1:41:47 +23:12 19:43
4 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:47:08 +28:33 20:45
5 Inga-Britt Malm Garphyttans IF 2:14:58 +56:23 26:09
Tirill Liby Seip OK Skeidi diskvalifisert
Gudbjørg Eide Sarpsborg OL ikke startet

H -10

3 580 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Axel Aalde Nydalens SK 30:40 8:33
Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 36:13 10:06
Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 37:14 10:24
Herman Lien Backstrøm Halden SK 48:00 13:24
Mikael Birkelun Asker Skiklubb 37:10 10:22
Theodor Bjørk Sandefjord OK 26:31 7:24
Alfred Bjørnerød OK Moss 26:34 7:25
Brage Eikås Sandefjord OK 26:36 7:25
Sondre Engebretsen OK Moss 27:00 7:32
Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 37:27 10:27
Jonas Krogh Oppsal Orientering 32:13 8:59
Ask Olaussen Oppsal Orientering 32:09 8:58
Fridtjof Reusch Heming Orientering 35:58 10:02
Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 43:01 12:00
Liam Viggo Wingstedt Halden SK 38:58 10:53
Jo Randar Holmøy Hadeland OL diskvalifisert
Ola Kjølstad Røyken OL ikke startet
Benjamin August Viken Tverlandet IL ikke startet

H11-12

4 160 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 27:24 6:35
2 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 27:28 +0:04 6:36
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 27:32 +0:08 6:37
4 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 27:35 +0:11 6:37
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 27:49 +0:25 6:41
6 Christopher Engebretsen OK Moss 28:00 +0:36 6:43
7 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 28:16 +0:52 6:47
8 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 28:18 +0:54 6:48
9 Vidar Torvik Nydalens SK 28:19 +0:55 6:48
10 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 28:21 +0:57 6:48
11 Felix Finsrud Asker Skiklubb 28:26 +1:02 6:50
12 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 29:02 +1:38 6:58
13 Gaute Bergan Nydalens SK 30:32 +3:08 7:20
14 Vetle Drage Kongsberg OL 31:41 +4:17 7:36
15 Jakob Torgersen Halden SK 31:43 +4:19 7:37
16 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 31:51 +4:27 7:39
17 Kristian Østermann Heming Orientering 31:56 +4:32 7:40
18 Ferdinand Fremming Heming Orientering 32:00 +4:36 7:41
19 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 32:27 +5:03 7:48
20 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 36:10 +8:46 8:41
21 Odin Sæther Fredrikstad SK 36:14 +8:50 8:42
22 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 36:17 +8:53 8:43
23 Mikkel Katla Fossum IF 36:22 +8:58 8:44
24 Even Bordal Ringsaker OK 36:24 +9:00 8:45
25 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 36:31 +9:07 8:46
26 August Syrdal Øen Heming Orientering 36:32 +9:08 8:46
27 Stein Aas Stræte Ringerike OL 37:07 +9:43 8:55
28 Arthur Brunborg Nittedal OL 41:20 +13:56 9:56
29 Jonas Eikås Sandefjord OK 41:28 +14:04 9:58
30 Henrik Reusch Heming Orientering 41:41 +14:17 10:01
31 Hans Urset IL BUL-Tromsø 42:02 +14:38 10:06
32 Jon Marcussen Sørreisa OL 43:34 +16:10 10:28
33 Mats Lindaas Elverum OK 43:39 +16:15 10:29
34 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 43:56 +16:32 10:33
35 Søren Møller Skaug OK Pan Århus 48:56 +21:32 11:45
36 Mikkel Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 49:03 +21:39 11:47
37 Birk F. Sætnan Fossum IF 50:49 +23:25 12:12
38 Henrik Linløkken Østmarka OK 54:19 +26:55 13:03
39 Elias Stubberud Nydalens SK 55:05 +27:41 13:14
40 Bendik Mjøster Østmarka OK 55:56 +28:32 13:26
41 Sivert Poppe Fredrikstad SK 56:12 +28:48 13:30
42 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 56:23 +28:59 13:33
43 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 1:01:46 +34:22 14:50
44 Olav Lund Kongsberg OL 1:02:32 +35:08 15:01
45 Vegard Tronstad Andersen Kongsberg OL 1:05:26 +38:02 15:43
46 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 1:05:56 +38:32 15:50
47 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:07:55 +40:31 16:19
48 Theodor Lier Indre Østfold OK 1:08:48 +41:24 16:32
49 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1:11:27 +44:03 17:10
50 Fredrik Fosser Indre Østfold OK 1:16:24 +49:00 18:21
51 Jonathan Eylertsen Halden SK 2:06:37 +1:39:13 30:26
Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb diskvalifisert
Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL diskvalifisert
Noah Tristan Hoffmann OK Pan Århus diskvalifisert
Ådne Skjærstein IL Tyrving brutt
Erlend Børli Fossum IF ikke startet
Vemund Heier Nydalens SK ikke startet
Tore Herman Kirkebøen Halden SK ikke startet

H13-14

5 950 m, 82 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Örnhagen Jørgensen OK Snab 44:50 7:32
2 Marius Aurebekk Torridal IL 45:30 +0:40 7:38
3 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 45:31 +0:41 7:38
4 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 45:36 +0:46 7:39
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 45:40 +0:50 7:40
6 David Runde Kristiansand OK 45:43 +0:53 7:41
7 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 45:54 +1:04 7:42
8 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 46:05 +1:15 7:44
9 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 46:12 +1:22 7:45
10 Kristian Pytten Kristiansand OK 46:16 +1:26 7:46
11 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 46:20 +1:30 7:47
12 Niels Christian Hellerud Halden SK 46:23 +1:33 7:47
13 Kristian Kammerud Ringerike OL 46:26 +1:36 7:48
14 Oskar Arnevik Ringerike OL 46:34 +1:44 7:49
15 Simen Spets Storhov Freidig 46:35 +1:45 7:49
16 Skjalg Nysæter Skien OK 46:40 +1:50 7:50
17 Amund Korsæth Trøsken IL 46:42 +1:52 7:50
18 Stian Rykkje Stord Orientering 46:46 +1:56 7:51
19 Sander Arntzen Asker Skiklubb 47:13 +2:23 7:56
20 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 48:51 +4:01 8:12
21 Trygve Myhr Asker Skiklubb 50:00 +5:10 8:24
22 Andreas Bock Bjørnsen OK Pan Århus 50:01 +5:11 8:24
23 Øyvind Eliseussen-Skalle Harstad OL 50:14 +5:24 8:26
24 Eskil Frøisland Vang OL 50:17 +5:27 8:27
25 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 50:35 +5:45 8:30
26 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 50:38 +5:48 8:30
27 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 50:52 +6:02 8:32
28 Elias Øhman Gjø-Vard OL 51:20 +6:30 8:37
29 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 51:23 +6:33 8:38
30 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 54:08 +9:18 9:05
31 Mats Eidsmo Freidig 54:17 +9:27 9:07
32 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 54:20 +9:30 9:07
33 Vegard Kittilsen Freidig 54:30 +9:40 9:09
34 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 54:36 +9:46 9:10
35 Vegard Løvli Asker Skiklubb 54:37 +9:47 9:10
36 Anders Vestøl Vegårshei IL 54:39 +9:49 9:11
37 Jeppe Kejser Dahl Jensen OK Pan Århus 54:58 +10:08 9:14
38 Johan Halkjær Dupont OK Pan Århus 55:17 +10:27 9:17
39 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 55:20 +10:30 9:17
40 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 55:28 +10:38 9:19
41 Erik Mårtensson Modum OL 55:42 +10:52 9:21
42 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 55:43 +10:53 9:21
43 Are Lodgaard Byåsen IL 55:50 +11:00 9:23
44 Henrik Hvidsten Fredrikstad SK 55:51 +11:01 9:23
45 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 55:56 +11:06 9:24
46 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 58:17 +13:27 9:47
47 Peter Gisholt Fossum IF 59:36 +14:46 10:01
48 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 59:45 +14:55 10:02
49 Sivert Sande Kverme Fossum IF 59:46 +14:56 10:02
50 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:00:03 +15:13 10:05
51 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 1:00:19 +15:29 10:08
52 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 1:00:21 +15:31 10:08
53 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 1:01:59 +17:09 10:25
54 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 1:02:01 +17:11 10:25
55 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:02:09 +17:19 10:26
56 Eirik Imrik Fredrikstad SK 1:02:21 +17:31 10:28
57 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 1:02:24 +17:34 10:29
58 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 1:02:28 +17:38 10:29
59 Even Lindaas Elverum OK 1:03:32 +18:42 10:40
60 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 1:04:13 +19:23 10:47
61 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:04:22 +19:32 10:49
62 Jonas Myhre Kristiansand OK 1:04:30 +19:40 10:50
63 Birk Øvretveit Fredrikstad SK 1:04:37 +19:47 10:51
64 Knut Selstad Fossum IF 1:06:33 +21:43 11:11
65 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 1:07:10 +22:20 11:17
66 Emil Størmer Fossum IF 1:07:36 +22:46 11:21
67 Herman Brunborg Nittedal OL 1:07:42 +22:52 11:22
68 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 1:08:32 +23:42 11:31
69 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 1:11:07 +26:17 11:57
70 Atle Nilsen Vegårshei IL 1:11:32 +26:42 12:01
71 Isak Jonsson Nydalens SK 1:11:42 +26:52 12:03
72 Patrick Thomassen Modum OL 1:28:40 +43:50 14:54
73 Simen Gran Blystad Løten o-lag 1:29:21 +44:31 15:01
74 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 1:40:51 +56:01 16:56
Sølve Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL diskvalifisert
Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat diskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Nikolai Nordhaug Konnerud IL diskvalifisert
Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering diskvalifisert
Aslak Heimdal Konnerud IL brutt
Håkon August Nordbø Modum OL brutt
Simen Ruud Konnerud IL brutt
Bendik Bergseng Fredrikstad SK ikke startet
Even Lunde Varteig OL ikke startet
Eirik Klavestad Moen Fredrikstad SK ikke startet
Andreas Moldskred Oppsal Orientering ikke startet
Mats Andre Nygård Indre Østfold OK ikke startet
Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett ikke startet

H15-16

11 350 m, 86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:14:43 6:34
2 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:14:45 +0:02 6:35
3 Jørgen Baklid Konnerud IL 1:14:59 +0:16 6:36
4 Einar Melsom Fossum IF 1:16:16 +1:33 6:43
5 Kasper Fosser Heming Orientering 1:16:46 +2:03 6:45
6 Anders Haga Raumar Orientering 1:16:57 +2:14 6:46
7 Sebastian Daland Kristiansand OK 1:17:16 +2:33 6:48
8 Elias Jonsson Nydalens SK 1:17:30 +2:47 6:49
9 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:17:53 +3:10 6:51
10 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:18:05 +3:22 6:52
11 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 1:18:12 +3:29 6:53
12 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:18:19 +3:36 6:54
13 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:18:23 +3:40 6:54
14 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:18:29 +3:46 6:54
15 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:18:35 +3:52 6:55
16 Even-Johan Kaspersen Mo OK 1:18:46 +4:03 6:56
17 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:18:53 +4:10 6:57
18 Sturla Frydenlund Sturla, IF 1:19:08 +4:25 6:58
19 Kjetil Mølnvik Freidig 1:19:10 +4:27 6:58
20 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1:19:25 +4:42 6:59
21 Håvard Eidsmo Freidig 1:21:36 +6:53 7:11
22 Martin Borge Heir Fossum IF 1:21:37 +6:54 7:11
23 Tobias Kristensen Larvik OK 1:21:40 +6:57 7:11
24 Johannes Bordal Ringsaker OK 1:21:42 +6:59 7:11
25 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:21:56 +7:13 7:13
26 Sam Lunøe Nydalens SK 1:22:00 +7:17 7:13
27 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:22:01 +7:18 7:13
28 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 1:22:11 +7:28 7:14
29 Mathias Vindal Freidig 1:22:43 +8:00 7:17
30 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:22:58 +8:15 7:18
31 Olav Schmitt Gran Halden SK 1:23:07 +8:24 7:19
32 Kristian Nyhus Birkenes IL 1:23:30 +8:47 7:21
33 Lukas Liland Nydalens SK 1:24:03 +9:20 7:24
34 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:26:54 +12:11 7:39
35 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:27:48 +13:05 7:44
36 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 1:29:12 +14:29 7:51
37 Rikard Kammerud Ringerike OL 1:29:16 +14:33 7:51
38 Vegard Myhre Kristiansand OK 1:29:29 +14:46 7:53
39 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:29:31 +14:48 7:53
40 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:29:38 +14:55 7:53
41 Børge Brenås Varteig OL 1:30:02 +15:19 7:55
42 Erlend Brendstuen Halden SK 1:30:05 +15:22 7:56
43 Joar Gjerdahl Berger og Svelvik OL 1:30:20 +15:37 7:57
44 Oskar Spets Storhov Freidig 1:30:24 +15:41 7:57
45 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 1:30:26 +15:43 7:58
46 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 1:30:29 +15:46 7:58
47 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 1:30:48 +16:05 8:00
47 Tord Strand Kongsberg OL 1:30:48 +16:05 8:00
49 Jørgen Vister Indre Østfold OK 1:31:00 +16:17 8:01
50 Lars Solli Mo OK 1:31:15 +16:32 8:02
51 Sindre R Holt Hedrum OL 1:31:16 +16:33 8:02
52 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:33:09 +18:26 8:12
53 Håkon Lund Kongsberg OL 1:33:43 +19:00 8:15
54 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:33:55 +19:12 8:16
55 Lukas Emil Rogne OK Moss 1:35:57 +21:14 8:27
56 Stian Andresen OK Moss 1:36:03 +21:20 8:27
57 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:36:09 +21:26 8:28
58 Bjørnar Brevik Stokke IL 1:36:22 +21:39 8:29
59 William Back Kranker OK Pan Århus 1:36:24 +21:41 8:29
60 John Runde Kristiansand OK 1:36:37 +21:54 8:30
61 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:36:40 +21:57 8:31
62 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:38:29 +23:46 8:40
63 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:38:32 +23:49 8:40
64 Oscar Lyngen Frol IL 1:39:49 +25:06 8:47
65 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:40:12 +25:29 8:49
66 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:40:47 +26:04 8:52
67 Ole Flaatten OK Skeidi 1:41:13 +26:30 8:55
68 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:41:21 +26:38 8:55
69 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 1:41:44 +27:01 8:57
70 Sander Arnevik Ringerike OL 1:41:58 +27:15 8:59
71 Simon Nysæter Skien OK 1:43:24 +28:41 9:06
72 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 1:43:45 +29:02 9:08
73 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 1:43:48 +29:05 9:08
74 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 1:43:53 +29:10 9:09
75 Alf Gabriel Krohn Gjessing Heming Orientering 1:47:47 +33:04 9:29
76 Anders Løset Ringerike OL 1:51:45 +37:02 9:50
77 Laurits Bidstrup Møller OK Pan Århus 1:52:17 +37:34 9:53
78 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 1:54:44 +40:01 10:06
79 Tarjei Holo Fossum IF 1:57:06 +42:23 10:19
80 Audun Midttun Systad Lyn Ski 1:58:05 +43:22 10:24
81 Henrik Hirsch Trauma 1:59:17 +44:34 10:30
82 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 2:12:18 +57:35 11:39
Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF diskvalifisert
Sander Feyling Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett brutt
Tim Olsson Brattås CK brutt
Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet
August Asheim Birkeland Halden SK ikke startet
Sigurd Gjerdingen Hadeland OL ikke startet
Erling Hjermstad Fossum IF ikke startet
Haakon Johannesen Indre Østfold OK ikke startet
Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering ikke startet
Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving ikke startet
Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF ikke startet

H35

13 650 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:33:08 6:49
2 Andreas Johansson Halden SK 1:35:12 +2:04 6:58
3 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 1:38:45 +5:37 7:14
4 Trond Kortner Østmarka OK 1:41:53 +8:45 7:27
5 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:43:26 +10:18 7:34
6 Matthieu Puech IFK Göteborg 1:43:32 +10:24 7:35
7 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:47:55 +14:47 7:54
8 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 1:51:16 +18:08 8:09
9 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 1:52:46 +19:38 8:15
10 Henning Spjelkavik IL Tyrving 2:04:25 +31:17 9:06
11 Magnus Nordbrøden Halden SK 2:05:01 +31:53 9:09
12 Øyvind Løken OK Moss 2:07:52 +34:44 9:22
13 Lars Erik Myhre Halden SK 2:17:17 +44:09 10:03
14 Marco Bezzi skodeg-o.com 2:40:42 +1:07:34 11:46

H40

13 650 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Sandvik Halden SK 1:37:12 7:07
2 Ulf Brenna Bækkelagets SK 1:37:41 +0:29 7:09
3 Frode Nysæter Skien OK 1:37:59 +0:47 7:10
4 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 1:41:26 +4:14 7:25
5 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:42:56 +5:44 7:32
6 Eivind Lande Eidskog OL 1:43:21 +6:09 7:34
7 Ole Petter Kjerkreit Steinkjer OK 1:45:27 +8:15 7:43
8 Andreas Sylte Freidig 1:45:45 +8:33 7:44
9 Gisle Nysæter Skien OK 1:45:48 +8:36 7:45
10 Tom Bergan Fet OL 1:47:54 +10:42 7:54
11 Ebbe Møller Nielsen OK Pan Århus 1:50:11 +12:59 8:04
12 Bengt Hansske Kils OK 1:50:22 +13:10 8:05
13 Erik Paulsrud IL Koll 1:50:58 +13:46 8:07
14 Tor Brenna Nittedal OL 1:51:10 +13:58 8:08
15 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 1:51:12 +14:00 8:08
16 Halvor Gjerdingen Hadeland OL 1:51:14 +14:02 8:08
17 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 1:51:27 +14:15 8:09
18 Håvard Telstø Etnedal IL 1:51:29 +14:17 8:10
19 Steinar Lande Bø OL 1:51:45 +14:33 8:11
20 Erling Katla Fossum IF 1:52:57 +15:45 8:16
21 Truls Kvaase Bækkelagets SK 1:55:38 +18:26 8:28
22 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:55:57 +18:45 8:29
23 Audun Bjerknes Måren OK 1:56:06 +18:54 8:30
24 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:58:30 +21:18 8:40
25 Torstein Hole Nydalens SK 1:58:36 +21:24 8:41
26 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:59:12 +22:00 8:43
27 Pål Winsents Måren OK 1:59:14 +22:02 8:44
28 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 2:00:13 +23:01 8:48
29 Tage Eidissen Sarpsborg OL 2:01:27 +24:15 8:53
30 Anders Sollien OL Toten-Troll 2:01:35 +24:23 8:54
31 Esten Koren Nydalens SK 2:01:45 +24:33 8:55
32 Christian Reusch Heming Orientering 2:04:38 +27:26 9:07
33 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 2:05:04 +27:52 9:09
34 Ulrik Magnusson Halmstad OK 2:07:49 +30:37 9:21
35 Knut Aalde Nydalens SK 2:08:59 +31:47 9:26
36 Håvard Nilsen Vegårshei IL 2:13:23 +36:11 9:46
37 Peter Westerberg Vänersborgs SK 2:14:24 +37:12 9:50
38 Morten Kaare Moe Fet OL 2:17:54 +40:42 10:06
39 Tom Kristensen Larvik OK 2:23:51 +46:39 10:32
40 Henning Bratland Carlsen OK Moss 2:24:02 +46:50 10:33
41 Lars Grande Kjelsås IL 2:28:08 +50:56 10:51
42 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 2:30:56 +53:44 11:03
43 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 2:33:53 +56:41 11:16 Last ned GPS-spor i gpx-format
44 Steinar Øvreås Kongsberg OL 2:45:35 +1:08:23 12:07
45 Dag Marcussen Sørreisa OL 2:45:53 +1:08:41 12:09
46 Trond Myhre Fossum IF 2:46:28 +1:09:16 12:11
47 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 2:48:24 +1:11:12 12:20
Espen Bergstrøm Halden SK diskvalifisert
Torbjørn Blom-hagen Fossum IF diskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Olav Eide Oslostudentenes IK diskvalifisert
Bjørn Hauge Fet OL diskvalifisert
Øyvind Stokseth Halden SK diskvalifisert
David Ekroll Berger og Svelvik OL ikke startet
Jørn-Are Longfjeld Modum OL ikke startet
Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll ikke startet
Kenneth Viken Tverlandet IL ikke startet

H45

12 670 m, 87 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 1:26:41 6:50
2 Jens Knud Maarup CopenhagenO 1:30:30 +3:49 7:08
3 Kjetil Bjørlo Halden SK 1:30:32 +3:51 7:08
4 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 1:30:36 +3:55 7:09
5 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:30:39 +3:58 7:09
6 Per Arne Aadland Samnanger IL 1:30:52 +4:11 7:10
7 Erik Haug Stokke IL 1:31:38 +4:57 7:13
8 Rune Scheele Nydalens SK 1:31:42 +5:01 7:14
9 Flemming Jørgensen OK Snab 1:31:46 +5:05 7:14
10 Jens Even Storhov Freidig 1:35:17 +8:36 7:31
11 Ulrik Olsson Brattås CK 1:36:10 +9:29 7:35
12 Sigmund Vister Indre Østfold OK 1:36:14 +9:33 7:35
13 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 1:36:17 +9:36 7:35
14 Ola Tellesbø Hadeland OL 1:36:25 +9:44 7:36
15 Stein Blomseth Lillomarka OL 1:36:26 +9:45 7:36
16 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:36:34 +9:53 7:37
17 Egil Furua Berger og Svelvik OL 1:36:36 +9:55 7:37
18 Dagfinn Aas Fet OL 1:36:43 +10:02 7:38
19 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 1:36:49 +10:08 7:38
20 Børge Harvey IL BUL-Tromsø 1:36:54 +10:13 7:38
21 Terje Bakke Porsgrunn OL 1:36:59 +10:18 7:39
22 Svein Nygård Lillomarka OL 1:37:05 +10:24 7:39
23 Arne Nåtedal OL Trollo 1:37:09 +10:28 7:40
23 Tom Røise Ringsaker OK 1:37:09 +10:28 7:40
25 Christian Grotnes IL Tyrving 1:38:44 +12:03 7:47
26 Øyvind Flaatten OK Skeidi 1:39:10 +12:29 7:49
27 Are Strandlie Gjø-Vard OL 1:39:17 +12:36 7:50
28 Geir Torgersen Halden SK 1:39:49 +13:08 7:52
29 Knut Erling Øen Heming Orientering 1:40:07 +13:26 7:54
30 Pål Backstrøm Halden SK 1:40:18 +13:37 7:54
31 Tore Nymark Askøy OL 1:40:23 +13:42 7:55
32 Per Olav Nærestad IF Trauma 1:40:25 +13:44 7:55
33 Torleif Ahlsand Kjelsås IL 1:40:29 +13:48 7:55
34 Ivar Mølnvik Fossum IF 1:40:34 +13:53 7:56
35 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:40:44 +14:03 7:57
36 Jan-Rune Larsen Basso IK Grane Arendal Orientering 1:41:19 +14:38 7:59
37 Helge Gisholt OK Skeidi 1:41:40 +14:59 8:01
38 Lars Krüger Nydalens SK 1:43:31 +16:50 8:10
39 Tore Bredalen Nittedal OL 1:43:46 +17:05 8:11
40 Tore Bjørnerød OK Moss 1:45:45 +19:04 8:20
41 Peder Natvig IL Koll 1:47:10 +20:29 8:27
42 Dag Helland-Hansen IL Tyrving 1:47:16 +20:35 8:27
43 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:47:28 +20:47 8:28
44 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 1:47:30 +20:49 8:29
45 Jori Arrakoski FSO 1:47:43 +21:02 8:30
46 Christian Jomaas Fossum IF 1:47:44 +21:03 8:30
47 Per Øivind Eger Kongsberg OL 1:47:48 +21:07 8:30
48 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 1:48:00 +21:19 8:31
49 Tommy Johansson Stångenäs AIS 1:48:06 +21:25 8:31
50 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 1:48:19 +21:38 8:32
51 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:49:37 +22:56 8:39
52 Kjetil Damm TIF Viking 1:49:43 +23:02 8:39
53 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:50:03 +23:22 8:41
54 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 1:52:29 +25:48 8:52
55 Pål Tveter Indre Østfold OK 1:52:34 +25:53 8:53
56 Hallvard Koren OK Moss 1:52:39 +25:58 8:53
57 Bjørnar Olsrød Stokke IL 1:52:45 +26:04 8:53
58 Svein Melby Sarpsborg OL 1:52:54 +26:13 8:54
59 Terje Urfjell IL Imås 1:53:27 +26:46 8:57
60 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 1:55:05 +28:24 9:04
61 Stein H. Hagen Fossum IF 1:56:17 +29:36 9:10
62 Harald Iwe IL GeoForm 1:56:25 +29:44 9:11
63 Roger Lysnes Hedrum OL 1:56:44 +30:03 9:12
64 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:57:04 +30:23 9:14
65 Arne Torgersen Bækkelagets SK 1:58:50 +32:09 9:22
66 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 2:00:35 +33:54 9:31
67 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 2:00:58 +34:17 9:32
68 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 2:01:37 +34:56 9:35
69 Jørn Moe Fet OL 2:01:40 +34:59 9:36
70 Knut Aurebekk Torridal IL 2:01:42 +35:01 9:36
71 Harald Storrønning Byåsen IL 2:04:16 +37:35 9:48
72 Per Erik Larsen Sandefjord OK 2:04:53 +38:12 9:51
73 Kjetil Espedal Nydalens SK 2:08:08 +41:27 10:06
74 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 2:13:37 +46:56 10:32
75 Rolv Anders Systad Lyn Ski 2:14:37 +47:56 10:37
76 Lars Enerhaugen Modum OL 2:18:38 +51:57 10:56
77 Ingar Tollum Andersen Kongsberg OL 2:30:55 +1:04:14 11:54
78 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 2:32:43 +1:06:02 12:03
79 Helge Brynestad Ringsaker OK 3:14:15 +1:47:34 15:19
Arild Andresen Fossum IF diskvalifisert
Jon Iver Bakken Nydalens SK diskvalifisert
Tomas Eidsmo Freidig diskvalifisert
Anders Flågen Heming Orientering diskvalifisert
Steinar Låg Asker Skiklubb diskvalifisert
Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert
Espen Svae Sarpsborg OL diskvalifisert
Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK brutt
Håkon Børli Fossum IF ikke startet
Bjørn Axel Gran Halden SK ikke startet
Finn Henry Lillestrand Trøsken IL ikke startet
Einar Lunøe Nydalens SK ikke startet
Espen Marcussen Nydalens SK ikke startet
Øystein Rapp Raumar Orientering ikke startet
Bent Erik Skaug Oppsal Orientering ikke startet
Vidar Strand Lierbygda OL ikke startet
Leif Størmer Fossum IF ikke startet
Rune Torgersen Fana IL ikke startet
Ole Petter Vestøl Vegårshei IL ikke startet

H50

12 670 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 1:29:00 7:01
2 Bo Engdahl IL Koll 1:29:11 +0:11 7:02
3 Atle Dengerud Steinkjer OK 1:31:49 +2:49 7:14
4 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:31:50 +2:50 7:14
5 Roar Fjeldbo Sandefjord OK 1:36:32 +7:32 7:37
6 Gjermund Røren Eiker OL 1:37:18 +8:18 7:40
7 Øyvind Drage Kongsberg OL 1:37:29 +8:29 7:41
8 Nils Petter Fremming Heming Orientering 1:37:45 +8:45 7:42
9 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:43:41 +14:41 8:11
10 Kristian Kihle Ringerike OL 1:43:49 +14:49 8:11
11 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:43:59 +14:59 8:12
12 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:44:14 +15:14 8:13
13 Arne Johannesen IL Gular 1:44:24 +15:24 8:14
14 Jon Steinar Mjølnerød Halden SK 1:44:31 +15:31 8:14
15 Tom Hollowell OK Tyr 1:44:34 +15:34 8:15
16 Juha Viena Ringerike OL 1:44:39 +15:39 8:15
17 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 1:44:46 +15:46 8:16
18 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:44:53 +15:53 8:16
19 Dag Brenås Varteig OL 1:45:15 +16:15 8:18
20 Terje Dengerud Nydalens SK 1:45:21 +16:21 8:18
21 Gløer Winsvold Sentrum OK 1:46:28 +17:28 8:24
22 Axel Wassenius Uddevalla OK 1:47:23 +18:23 8:28
23 Tore Juvik IL Gular 1:48:36 +19:36 8:34
24 Yngve Nymark Askøy OL 1:49:44 +20:44 8:39
25 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1:51:36 +22:36 8:48
26 Jo Wiklund Nydalens SK 1:52:09 +23:09 8:51
27 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:52:11 +23:11 8:51
28 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:52:26 +23:26 8:52
29 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:52:38 +23:38 8:53
30 Frode Kamsvåg IL Tyrving 1:56:41 +27:41 9:12
31 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 1:56:56 +27:56 9:13
32 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 1:57:00 +28:00 9:14
33 Søren Maarup Kolding OK 1:57:02 +28:02 9:14
34 Roar Bye Modum OL 1:57:08 +28:08 9:14
35 Arve Lægran Steinkjer OK 1:57:27 +28:27 9:16
36 Tormod Strand Måren OK 1:57:43 +28:43 9:17
37 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 1:58:20 +29:20 9:20
38 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 1:58:42 +29:42 9:22
39 Jan Petter Hansen IL Gular 1:59:08 +30:08 9:24
40 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:59:57 +30:57 9:28
41 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 2:00:43 +31:43 9:31
42 Trond Holter Måren OK 2:07:17 +38:17 10:02
43 Hallvard Berg IL Tyrving 2:07:38 +38:38 10:04
44 Ole Johnny Petersen Eiker OL 2:08:09 +39:09 10:06
45 Per Sandberg Nydalens SK 2:08:26 +39:26 10:08
46 Tore Kolstad Mo OK 2:11:05 +42:05 10:20
47 Terje Henriksen Asker Skiklubb 2:11:30 +42:30 10:22
48 Terje Melsom Fossum IF 2:16:07 +47:07 10:44
49 Kristian Kalager Asker Skiklubb 2:16:41 +47:41 10:47
50 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 2:20:32 +51:32 11:05
51 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 2:31:42 +1:02:42 11:58
52 Per Kaarby Fossum IF 2:32:35 +1:03:35 12:02
53 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 2:58:33 +1:29:33 14:05
54 Per Stedje Østmarka OK 3:00:40 +1:31:40 14:15
Jim Olaussen Halden SK diskvalifisert
Lasse Skalle Harstad OL diskvalifisert
Helge Stubberud Nydalens SK diskvalifisert
Asbjørn Aarvik Nittedal OL ikke startet
Jan Granstedt Halden SK ikke startet
Sjur Langedal Nydalens SK ikke startet
Petter Løe Notodden OL ikke startet
Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Thor Mella Oppsal Orientering ikke startet
Jens Erik Mjølnerød Halden SK ikke startet
Torkjel Nesheim IL Tyrving ikke startet

H55

11 350 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Kaarby Nydalens SK 1:29:53 7:55
2 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:29:56 +0:03 7:55
3 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 1:30:00 +0:07 7:55
4 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:30:04 +0:11 7:56
5 Rolf Lund HSOK-DK 1:30:07 +0:14 7:56
6 Nils Hæstad Fossum IF 1:30:08 +0:15 7:56
7 Harald Hovi Skien OK 1:30:14 +0:21 7:57
8 Stein Martinsen Sandefjord OK 1:30:18 +0:25 7:57
9 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 1:30:21 +0:28 7:57
10 Leif Eriksson Modum OL 1:30:23 +0:30 7:57
11 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 1:30:36 +0:43 7:58
12 Trond Olsen Løten o-lag 1:30:43 +0:50 7:59
13 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 1:30:44 +0:51 7:59
14 Egil Rundberget Nydalens SK 1:31:11 +1:18 8:02
15 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 1:31:20 +1:27 8:02
16 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:31:23 +1:30 8:03
17 Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL 1:31:32 +1:39 8:03
18 Einar Jensen Nydalens SK 1:31:57 +2:04 8:06
19 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 1:34:14 +4:21 8:18
20 Morten Dåsnes Ringerike OL 1:36:19 +6:26 8:29
21 Arve Glittum OK Skeidi 1:39:47 +9:54 8:47
22 Frode Løset Ringerike OL 1:39:52 +9:59 8:47
23 Zbigniew Hornik Polen 1:40:03 +10:10 8:48
24 Inge Glittum OK Skeidi 1:40:07 +10:14 8:49
25 Ove Martinsen Hauketo IF 1:40:55 +11:02 8:53
26 Tor Ragnar Andersen Halden SK 1:45:02 +15:09 9:15
27 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 1:45:06 +15:13 9:15
28 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 1:45:14 +15:21 9:16 Last ned GPS-spor i gpx-format
28 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 1:45:14 +15:21 9:16
30 Arne Vilberg Lillomarka OL 1:45:17 +15:24 9:16
31 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1:45:22 +15:29 9:17
32 Bjørn Willadssen Heming Orientering 1:45:35 +15:42 9:18
33 Lars Hjermstad Fossum IF 1:45:40 +15:47 9:18
34 Sture Ottesen Skaukameratene OL 1:46:02 +16:09 9:20
35 Ivar Refsland IL Tyrving 1:49:55 +20:02 9:41
36 Martin Granly Lillomarka OL 1:49:59 +20:06 9:41
37 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 1:50:16 +20:23 9:42
38 Morten Due Måren OK 1:50:56 +21:03 9:46
39 Leif Thingsrud Østmarka OK 1:51:29 +21:36 9:49
40 Kjell Blomseth Ås-NMBU Orientering 1:54:06 +24:13 10:03
41 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:54:34 +24:41 10:05
42 Øyvind Gressløs Trøsken IL 1:54:59 +25:06 10:07
43 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 1:55:02 +25:09 10:08
44 Tom Saga Skien OK 1:55:35 +25:42 10:11
45 Reidar Fossum Asker Skiklubb 1:56:02 +26:09 10:13
46 Henry Michael Ødegaard OK Øst 1:56:27 +26:34 10:15
47 Per Schanche Asker Skiklubb 1:56:51 +26:58 10:17
48 Morten Karlsen Måren OK 1:57:51 +27:58 10:22
49 Eirik Nordbrøden Halden SK 1:58:43 +28:50 10:27
50 Harald Østbye Elverum OK 2:02:18 +32:25 10:46
51 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 2:07:59 +38:06 11:16
52 Bård Natvig Nittedal OL 2:08:17 +38:24 11:18
53 Leif Bergersen Asker Skiklubb 2:09:07 +39:14 11:22
54 Nikolay Krupnov IL Tyrving 2:17:04 +47:11 12:04
55 Leif Gulbrandsen Sørreisa OL 2:17:35 +47:42 12:07
56 Alf Pettersen IL Tyrving 2:18:43 +48:50 12:13
57 Arvid Johansen Sørreisa OL 2:19:13 +49:20 12:15
58 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 2:21:14 +51:21 12:26
59 Øivind Myhre Kongsberg OL 2:22:26 +52:33 12:32
60 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 2:36:02 +1:06:09 13:44
61 John Hofoss Hadeland OL 2:40:42 +1:10:49 14:09
62 Herman Bakke Løten o-lag 3:05:34 +1:35:41 16:20
63 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 3:06:47 +1:36:54 16:27
64 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 3:29:52 +1:59:59 18:29
65 Karsten Stald Horsens OK 3:49:06 +2:19:13 20:11
Pål Hellerud Halden SK diskvalifisert
Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Ketil Åstebøl Oppsal Orientering diskvalifisert
Jostein Alvestad Wing OK ikke startet
Jon Bjørgum Kristiansand OK ikke startet
Helge Eriksen Byåsen IL ikke startet
Lars-Erik Fiskum IL Tyrving ikke startet
Yngve Gottfridsson Nittedal OL ikke startet
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering ikke startet
Kjell Markset IL Koll ikke startet
Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering ikke startet
Per Osen Vestre Akers SK ikke startet
Tore Sannes Lillomarka OL ikke startet
Morten Skoglund Byåsen IL ikke startet

H60

11 350 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:35:59 8:27
2 Harald Thon Sturla, IF 1:39:27 +3:28 8:45
3 Peter Haines AIRE GB 1:42:00 +6:01 8:59
4 Ola Brox OL Toten-Troll 1:42:04 +6:05 8:59
5 Olov Öström OK Tyr 1:42:13 +6:14 9:00
6 Hans Huseby Sarpsborg OL 1:42:21 +6:22 9:01
7 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 1:42:46 +6:47 9:03
8 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:45:34 +9:35 9:18
9 Mathias Martinsen Heming Orientering 1:52:57 +16:58 9:57
10 Raul Lindström Asker Skiklubb 1:53:05 +17:06 9:57 Last ned GPS-spor i gpx-format
11 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:54:21 +18:22 10:04
12 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 1:54:45 +18:46 10:06
13 Arne Tiltnes IL Tyrving 1:56:18 +20:19 10:14
14 Bent Galborgen Skaukameratene OL 1:58:48 +22:49 10:28
15 Odd Arne Blystad Løten o-lag 1:58:50 +22:51 10:28
16 Morten Johannessen Røyken OL 1:59:44 +23:45 10:32
17 Lars Klyve Oppsal Orientering 2:02:01 +26:02 10:45
18 Kjell Svanberg Røyken OL 2:03:05 +27:06 10:50
19 Olav Østhagen OL Vallset/Stange 2:04:06 +28:07 10:56
20 Vidar Elvekrok Eiker OL 2:04:45 +28:46 10:59
21 Arvid Galborgen Eds SK 2:06:53 +30:54 11:10
22 Knut Haug OL Vallset/Stange 2:08:01 +32:02 11:16
23 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 2:08:14 +32:15 11:17
24 Trond Syversen OK Øst 2:08:20 +32:21 11:18
25 Petter F. Johannessen Sturla, IF 2:11:50 +35:51 11:36
26 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 2:12:01 +36:02 11:37
27 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 2:15:22 +39:23 11:55
28 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 2:18:46 +42:47 12:13
29 Hans Lyder Haare Konnerud IL 2:22:01 +46:02 12:30
30 Finn Ingwersen Horsens OK 2:23:27 +47:28 12:38
31 Elling Aakre Andebu IL 2:23:48 +47:49 12:40
32 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 2:35:03 +59:04 13:39
33 Rune Halke Vestre Akers SK 3:15:17 +1:39:18 17:12
Janne Eriksson Eds SK diskvalifisert
Stein Turtumøygard Måren OK diskvalifisert
Johnny Kitterød Gimle IF ikke startet
Einar Kristian Lunde Varteig OL ikke startet
Bengt Svedjeby Skattkärrs IF ikke startet
Magne Vollen Oslostudentenes IK ikke startet

H65

9 290 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjell Winther Oppsal Orientering 1:28:55 9:34
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 1:29:04 +0:09 9:35
3 Willy Grønstad Løten o-lag 1:29:18 +0:23 9:36
4 Helge Revhaug Ringerike OL 1:34:12 +5:17 10:08
5 Einar Lund Hamar OK 1:34:16 +5:21 10:08
6 Tor Trøan Hadeland OL 1:34:33 +5:38 10:10
7 Jimmy Nordli Trøsken IL 1:36:03 +7:08 10:20
8 Jan-Erik Fredriksen Indre Østfold OK 1:36:07 +7:12 10:20
9 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 1:37:47 +8:52 10:31
10 Kjell Audun Sundsdal Melum IL 1:38:37 +9:42 10:36
11 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 1:41:22 +12:27 10:54
12 Egil Eriksen Grong IL 1:46:06 +17:11 11:25
13 Atle Remme Porsgrunn OL 1:48:10 +19:15 11:38
14 John Thomas Petersen Nittedal OL 1:48:26 +19:31 11:40
15 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 1:48:56 +20:01 11:43
16 Øistein Hagen OK Øst 1:49:18 +20:23 11:45
17 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:49:52 +20:57 11:49
18 Ola Bækkevold OK Moss 1:55:11 +26:16 12:23
19 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 1:55:18 +26:23 12:24
20 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:58:27 +29:32 12:45
21 Ottar Stang Trøsken IL 1:58:50 +29:55 12:47
22 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 2:00:07 +31:12 12:55
23 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 2:00:12 +31:17 12:56
24 Ingvar Nordås Gimle IF 2:00:18 +31:23 12:56
25 Egil Syverstad Trøsken IL 2:02:02 +33:07 13:08
26 Øivind Berget Sarpsborg OL 2:05:12 +36:17 13:28
27 Per Ove Lindemark Trøsken IL 2:06:33 +37:38 13:37
28 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 2:06:45 +37:50 13:38
29 Svein Eriksen Sandefjord OK 2:09:41 +40:46 13:57
30 Terje Malm Hamar OK 2:14:17 +45:22 14:27
31 Erik Gran OL Tønsberg og omegn 2:15:59 +47:04 14:38
32 Bjørn Steen Bø OL 2:29:06 +1:00:11 16:02
33 Kristen Lund Skaukameratene OL 2:40:39 +1:11:44 17:17
34 Arne Lande Bø OL 3:09:52 +1:40:57 20:26
35 Jørgen Kvilhaug Botne SK 3:10:21 +1:41:26 20:29
Hasse Bergstrøm IL Tyrving diskvalifisert
Leif Bokerød Idd Sportsklubb diskvalifisert
Dag Kaas Heming Orientering diskvalifisert
Trygve Løland Birkenes IL diskvalifisert
Per Oscar Saugestad OK Moss diskvalifisert
Anders Sellgren Sigtuna OK diskvalifisert
Geir Arnesen Bærums Skiklub ikke startet
Paul Martin Berg Rudsbygd IL ikke startet
Eldar Børsum Bækkelagets SK ikke startet
Helge Fossheim Hedrum OL ikke startet
Georg Kapperud Oppsal Orientering ikke startet
Jan Olav Ormberg Fana IL ikke startet
Arve Smestad Løten o-lag ikke startet

H70

7 960 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 1:21:55 10:17
2 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 1:22:08 +0:13 10:19
3 Thor Palmgren Halden SK 1:23:54 +1:59 10:32
4 Roar Bjordal Oppsal Orientering 1:27:58 +6:03 11:03
5 Knut Erik Østengen OMEGA 1:28:23 +6:28 11:06
6 Kjell Røkke IL Tyrving 1:28:29 +6:34 11:06
7 Roar Forbord Malvik IL 1:29:27 +7:32 11:14
8 Henrik Hvoslef IK Stern 1:29:43 +7:48 11:16
9 Trond Feiring Hamar OK 1:33:12 +11:17 11:42
10 Tormod Dahlen Ringerike OL 1:34:47 +12:52 11:54
11 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:35:46 +13:51 12:01
12 Per Vold Fana IL 1:41:09 +19:14 12:42
13 Bjørn Sandelien Heming Orientering 1:41:46 +19:51 12:47
14 Lars Åge Seim Gimle IF 1:41:52 +19:57 12:47
15 Per Anders Flesjø OK Moss 1:42:06 +20:11 12:49
16 Magnar Øvreås Botne SK 1:43:01 +21:06 12:56
17 Jan Jansen OK Moss 1:43:09 +21:14 12:57
18 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 1:47:04 +25:09 13:27
19 Trygve Fosse Gimle IF 1:47:19 +25:24 13:28
20 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:50:32 +28:37 13:53
21 Magnus Landstad Freidig 1:52:51 +30:56 14:10
22 Knut Lindløv OK Moss 1:53:22 +31:27 14:14
23 Erling Tidemann Lommedalens IL 1:55:22 +33:27 14:29
24 Einar Hem Lillomarka OL 1:58:00 +36:05 14:49
25 Thorolf Trolsrud Botne SK 2:01:02 +39:07 15:12
26 Amund Ragnar Herrebrøden OK Øst 2:02:27 +40:32 15:22
27 Per Chr. Evensen Sarpsborg OL 2:05:31 +43:36 15:46
28 Kåre Knudsen IL GeoForm 2:13:56 +52:01 16:49
29 Klaus Engen Eidskog OL 2:24:55 +1:03:00 18:12
30 Arne Svartedal Trøsken IL 2:27:00 +1:05:05 18:28
31 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 2:29:47 +1:07:52 18:49
32 Bjørn Jakobsen OK Moss 2:40:27 +1:18:32 20:09
Harry Bergseter Romsås IL diskvalifisert
Per-Erik Winther Oppsal Orientering diskvalifisert
Per Øystein Andersen Larvik OK ikke startet

H75

5 890 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Østerbø Freidig 1:13:30 12:28
2 Bjørn Egner Heming Orientering 1:15:11 +1:41 12:45
3 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 1:29:49 +16:19 15:14
4 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:30:09 +16:39 15:18
5 Ronald Inglingstad Oppsal Orientering 1:30:26 +16:56 15:21
6 Iver Rognstad Hadeland OL 1:30:30 +17:00 15:21
7 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:30:59 +17:29 15:26
8 Willy Johansen Ringsaker OK 1:31:02 +17:32 15:27
9 Finn Vestby Varteig OL 1:31:14 +17:44 15:29
10 Øivind Nielsen Halden SK 1:31:31 +18:01 15:32
11 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 1:32:41 +19:11 15:44
12 Roger Torper Skaukameratene OL 1:33:14 +19:44 15:49
13 Tor Drage Haugerud IF 1:33:21 +19:51 15:50
14 Jappe Blomhoff Heming Orientering 1:38:04 +24:34 16:38
15 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 1:41:19 +27:49 17:12
16 Harald Wibye OK Moss 1:44:06 +30:36 17:40
17 Odd Kletteli Bækkelagets SK 1:50:01 +36:31 18:40
18 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:55:43 +42:13 19:38
19 Knut Melby Sarpsborg OL 1:57:17 +43:47 19:54
20 Per Meiland Lommedalens IL 2:00:22 +46:52 20:26
Ole Einar Dalen Ringerike OL diskvalifisert
Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm diskvalifisert
Svein Solerød OL Toten-Troll diskvalifisert
Gunnar Haug Gjø-Vard OL ikke startet
Lars Mauritzsen Varanger Orienteringslag ikke startet

H80

5 160 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Einar Hoff IL Tyrving 1:23:10 16:07
2 Ole Sannes Lillomarka OL 1:26:30 +3:20 16:45
3 Ingvald Sevaldson IL GeoForm 1:29:29 +6:19 17:20
4 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:41:49 +18:39 19:43
5 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:42:19 +19:09 19:49
6 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:42:53 +19:43 19:56
Einar Jørundland OK Sør diskvalifisert
Olaf Småstuen Gjø-Vard OL ikke startet

Damer åpen

7 960 m, 75 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Therese Haare Konnerud IL 1:00:03 7:32
2 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 1:02:21 +2:18 7:49
3 Guro Flatekval Oppsal Orientering 1:04:47 +4:44 8:08
4 Hanne Nøvik Nydalens SK 1:04:53 +4:50 8:09
5 Lene Moe Blom Nydalens SK 1:05:08 +5:05 8:10
6 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:05:13 +5:10 8:11
7 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:05:19 +5:16 8:12
8 Julie Bøbel Nydalens SK 1:05:29 +5:26 8:13
9 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 1:11:04 +11:01 8:55
10 Nanna Norderud IL Tyrving 1:11:08 +11:05 8:56
11 Eldbjørg Narum Fossum IF 1:11:19 +11:16 8:57
12 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 1:11:34 +11:31 8:59
13 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 1:11:37 +11:34 8:59
14 Ingvild Tømta Raumar Orientering 1:11:53 +11:50 9:01
15 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:12:00 +11:57 9:02
16 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:12:16 +12:13 9:04
17 Marianne Bakken Måren OK 1:16:26 +16:23 9:36
18 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 1:16:35 +16:32 9:37
19 Astrid Bjørnerød OK Moss 1:16:44 +16:41 9:38
20 Karianne Katla Fossum IF 1:16:59 +16:56 9:40
21 Amalie Tripax OK Roskilde 1:18:56 +18:53 9:54
22 Ida Svanberg Røyken OL 1:19:40 +19:37 10:00
23 Pernille Gylling Aarhus 1900 Orientering 1:22:32 +22:29 10:22
24 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 1:22:34 +22:31 10:22
25 Ingeborg Landstad Nydalens SK 1:22:53 +22:50 10:24
26 Tina Hæren Trøsken IL 1:22:56 +22:53 10:25
27 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 1:23:20 +23:17 10:28
28 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 1:23:22 +23:19 10:28
29 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 1:23:36 +23:33 10:30
30 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:23:44 +23:41 10:31
31 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:24:24 +24:21 10:36
32 Ingvild Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 1:24:31 +24:28 10:37
33 Hanne Wigemyr Oddersjaa SSK 1:24:52 +24:49 10:39
34 Torun Dyrkorn Eiker OL 1:27:38 +27:35 11:00
35 Nausica Paris skodeg-o.com 1:27:44 +27:41 11:01
36 Lisa Jørandli Gjø-Vard OL 1:28:14 +28:11 11:05
37 Linn Carina Daland Kristiansand OK 1:28:45 +28:42 11:08
38 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:29:34 +29:31 11:15
39 Kristin Hjortland Larvik OK 1:29:41 +29:38 11:16
40 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:29:48 +29:45 11:16
41 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:29:52 +29:49 11:17
42 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:30:00 +29:57 11:18
43 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 1:30:04 +30:01 11:18
44 Sina Blix Prestmo Bækkelagets SK 1:30:06 +30:03 11:19
45 Inger Reinhartsen Kristiansand OK 1:31:31 +31:28 11:29
46 Kristin Eger Kongsberg OL 1:34:08 +34:05 11:49
47 Tone Skram Røyken OL 1:34:26 +34:23 11:51
48 Margunn Asheim Birkeland Halden SK 1:37:02 +36:59 12:11
49 Mari Taraldrud Sentrum OK 1:38:02 +37:59 12:18
50 Jenny Braseth NTNUI 1:38:40 +38:37 12:23
51 Hege Næss Bjørgul Halden SK 1:38:58 +38:55 12:25
52 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:40:36 +40:33 12:38
53 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 1:40:45 +40:42 12:39
54 Vilde Eriksen Bjerknes Statkraft BIL 1:41:34 +41:31 12:45
55 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 1:44:32 +44:29 13:07
56 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:44:55 +44:52 13:10
57 Kristin Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:46:37 +46:34 13:23
58 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 1:46:53 +46:50 13:25
59 Susan Bøbel IL Imås 1:50:18 +50:15 13:51
60 Linda Fredh Hamar OK 1:50:27 +50:24 13:52
61 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 1:51:53 +51:50 14:03
62 Irene Mathilde Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:51:59 +51:56 14:04
63 Eva Syversen Røyken OL 1:52:46 +52:43 14:10
64 Anna Göhlman IL Tyrving 1:53:01 +52:58 14:11
65 Ingvild Løver Thon Modum OL 1:55:50 +55:47 14:33
66 Hanne Løver Thon Modum OL 1:57:14 +57:11 14:43
67 Eli Sæterdal Skien OK 1:57:26 +57:23 14:45
68 Hanne Holmen Synnfjell OK 1:58:06 +58:03 14:50
69 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 2:22:04 +1:22:01 17:50
70 Heidi Hæhre Ås-NMBU Orientering 2:22:08 +1:22:05 17:51
Oda Frøshaug Indre Østfold OK diskvalifisert
Trude Hansen Berger og Svelvik OL diskvalifisert
Kristin Jæger Oppsal Orientering diskvalifisert
Katarina Lundin Västvärmlands OK diskvalifisert
Selma Næss-Ulseth Nydalens SK brutt
Stine Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet
Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL ikke startet
Lovise Fremstad Larvik OK ikke startet
Line Klyve Oppsal Orientering ikke startet
Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL ikke startet
Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo ikke startet
Line Drange Ruud Asker Skiklubb ikke startet
Nina Smestad Løten o-lag ikke startet
Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK ikke startet
Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering ikke startet

Herrer åpen

9 290 m, 147 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Andersen Nydalens SK 1:02:09 6:41
2 Andreas Høye Fredrikstad SK 1:03:48 +1:39 6:52
3 Jonathan Albon Sandefjord OK 1:03:53 +1:44 6:52
4 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 1:04:48 +2:39 6:58
5 Mats Nordbrøden Järla Orientering 1:06:40 +4:31 7:10
6 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 1:06:58 +4:49 7:12
7 Stian Bergersen IL Tyrving 1:07:37 +5:28 7:16
8 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 1:07:53 +5:44 7:18
9 Daniel Oliversen Trøsken IL 1:08:10 +6:01 7:20
10 Einar Tommelstad Nydalens SK 1:08:12 +6:03 7:20
11 Martin Schälli Bækkelagets SK 1:10:31 +8:22 7:35
12 Magnus Maag CopenhagenO 1:11:27 +9:18 7:41
13 Jørgen Elisenberg Hamar OK 1:11:31 +9:22 7:41
14 Inge Lindseth Nydalens SK 1:12:02 +9:53 7:45
15 Øystein Rodem Nydalens SK 1:12:04 +9:55 7:45
16 Tor Andreas Andersen Halden SK 1:12:09 +10:00 7:45
17 Tarjei Vollset Heming Orientering 1:12:24 +10:15 7:47
18 Kenneth Sandvold Eiker OL 1:12:32 +10:23 7:48
19 Aske Jepsen CopenhagenO 1:12:37 +10:28 7:48
20 Petter Kaarby Nydalens SK 1:13:40 +11:31 7:55
21 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 1:13:42 +11:33 7:55
22 Steinar Kvaale IL Tyrving 1:14:20 +12:11 8:00
23 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 1:14:35 +12:26 8:01
24 Kristian Kullerud Konnerud IL 1:15:34 +13:25 8:08
25 Mikkel Kaae-Nielsen CopenhagenO 1:16:10 +14:01 8:11
26 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 1:16:58 +14:49 8:17
27 Håvard Berget Sarpsborg OL 1:17:48 +15:39 8:22
28 Fredrik Rosenqvist IL Tyrving 1:18:06 +15:57 8:24
29 Erlend Råheim OK Øst 1:18:09 +16:00 8:24
30 Endre Stokseth Nydalens SK 1:18:21 +16:12 8:26
31 Øivind Frøisland Vang OL 1:18:24 +16:15 8:26
32 Jens Petter Andersen Halden SK 1:18:27 +16:18 8:26
33 Petter Bjørgul Halden SK 1:19:29 +17:20 8:33
34 Lars Jacobsen IL Tyrving 1:20:23 +18:14 8:39
35 Sindre Godager Gjø-Vard OL 1:21:18 +19:09 8:45
36 Eirik Berget Sarpsborg OL 1:21:34 +19:25 8:46
37 Tore Myhrvold VBIL 1:21:39 +19:30 8:47
38 Sondre Sande Gullord NTNUI 1:21:45 +19:36 8:47
39 Pål Spone Modum OL 1:21:51 +19:42 8:48
40 Ernst Pytten Kristiansand OK 1:22:03 +19:54 8:49
41 Rafael Ferrand Bækkelagets SK 1:22:20 +20:11 8:51
42 Håvar Brevik Østmarka OK 1:22:22 +20:13 8:51
43 Thomas Furuheim IFK Lidingö SOK 1:22:37 +20:28 8:53
44 Tore Borchgrevink Alu Hamar OK 1:23:14 +21:05 8:57
45 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:23:18 +21:09 8:57
46 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:24:06 +21:57 9:03
47 Hans Jevanord Fossum IF 1:24:13 +22:04 9:03
48 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 1:24:23 +22:14 9:04
49 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 1:24:43 +22:34 9:07
50 Magnus Ramberg Østmarka OK 1:25:12 +23:03 9:10
51 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:25:26 +23:17 9:11
52 Allan Hougaard Aarhus 1900 Orientering 1:25:30 +23:21 9:12
53 Morten Tangen Hamar OK 1:25:32 +23:23 9:12
54 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:25:35 +23:26 9:12
55 Erlend Andreas Nordbø Modum OL 1:25:39 +23:30 9:13
56 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:25:47 +23:38 9:14
57 Tibor Vári Sturla, IF 1:25:54 +23:45 9:14
58 Einar Moe Tandberg Modum OL 1:25:59 +23:50 9:15
59 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 1:26:17 +24:08 9:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
60 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:26:44 +24:35 9:20
61 Njål Svingheim Konnerud IL 1:27:11 +25:02 9:23
62 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 1:28:04 +25:55 9:28
63 Torgeir Strandhagen Røyken OL 1:28:12 +26:03 9:29
64 Olav Hasaas Fossum IF 1:28:15 +26:06 9:29
65 Ole Christian Bang Hamar OK 1:28:38 +26:29 9:32
66 Håkon Blågestad Indre Østfold OK 1:28:44 +26:35 9:33
67 Per-Arne Martinsen Indre Østfold OK 1:28:49 +26:40 9:33
68 Kjell-Olav Bjerknes Norkart BIL 1:28:56 +26:47 9:34
69 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 1:28:59 +26:50 9:34
70 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:29:35 +27:26 9:38
71 Inge Ramberg Østmarka OK 1:29:50 +27:41 9:40
72 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 1:31:11 +29:02 9:48
73 Petter Skedsmo Hadeland OL 1:31:12 +29:03 9:49
74 Paul Christian Jensen Birkenes IL 1:31:40 +29:31 9:52
75 Kjell Einar Andersen Varteig OL 1:31:42 +29:33 9:52
76 Erik Rosenvold Østmarka OK 1:31:52 +29:43 9:53
77 Christopher Schive OK Moss 1:32:14 +30:05 9:55
78 Ole Tørnqvist Fana IL 1:33:43 +31:34 10:05
79 Eirik Skavhellen Botne SK 1:34:28 +32:19 10:10
80 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:34:49 +32:40 10:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
81 Jon Erik Kvarme Røyken OL 1:36:17 +34:08 10:21
81 Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 1:36:17 +34:08 10:21
83 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:36:29 +34:20 10:23
84 Ståle Ruud Indre Østfold OK 1:38:28 +36:19 10:35
85 Alexander Juan Møller-San Pedro CopenhagenO 1:40:59 +38:50 10:52
86 John Eivind Presterud Fet OL 1:42:07 +39:58 10:59
87 Roger Bjaine Sandefjord OK 1:42:20 +40:11 11:00
88 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:42:21 +40:12 11:01
89 Mads Lillevold Ås-NMBU Orientering 1:42:23 +40:14 11:01
90 Stefano Raus skodeg-o.com 1:42:29 +40:20 11:01
91 Bent Sande Kverme Fossum IF 1:42:45 +40:36 11:03
92 Jan Haugland Årstad IL 1:42:57 +40:48 11:04
93 Stian Svae Østmarka OK 1:43:10 +41:01 11:06
94 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:43:15 +41:06 11:06
95 Einar Lien Løten o-lag 1:43:17 +41:08 11:07
96 Rune Sørensen Sturla, IF 1:43:21 +41:12 11:07
97 Marius Staff OL Toten-Troll 1:43:39 +41:30 11:09
98 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 1:43:44 +41:35 11:09
99 Roar Kullerud Sarpsborg OL 1:44:19 +42:10 11:13
100 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:44:34 +42:25 11:15
101 Axel Damgaard OL Trollo 1:44:41 +42:32 11:16
102 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:45:52 +43:43 11:23
103 Øivind Stenstad Oddersjaa SSK 1:46:24 +44:15 11:27
104 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:47:32 +45:23 11:34
105 Dag Andersen Varteig OL 1:48:11 +46:02 11:38
106 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 1:51:19 +49:10 11:58
107 Pål Jevanord OL Trollo 1:52:48 +50:39 12:08
108 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:54:07 +51:58 12:17
109 Arild Roen OK Øst 2:00:46 +58:37 12:59
110 Harald Eik Kristiansand OK 2:01:22 +59:13 13:03
111 Jo Køhn Halden SK 2:01:32 +59:23 13:04
112 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 2:02:36 +1:00:27 13:11
113 Jan Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 2:02:52 +1:00:43 13:13
114 Fredrik Martinsen Trøsken IL 2:04:02 +1:01:53 13:21
115 Edvin Elisenberg Hamar OK 2:04:19 +1:02:10 13:22
116 Kjetil Jacobsen Hamar OK 2:05:00 +1:02:51 13:27
117 John Tangen Hamar OK 2:05:08 +1:02:59 13:28
118 Karl Aasmund Erøy OK Moss 2:05:48 +1:03:39 13:32
119 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 2:05:58 +1:03:49 13:33
120 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 2:06:26 +1:04:17 13:36
121 Fredrik Saugestad Nydalens SK 2:06:34 +1:04:25 13:37
122 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 2:06:49 +1:04:40 13:39
123 Sverre Strømnes Sarpsborg Bandyklubb 2:06:58 +1:04:49 13:40
124 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 2:07:00 +1:04:51 13:40
125 Per Ove Haugland NOTEAM 2:07:30 +1:05:21 13:43
126 Georg Andresen Skien OK 2:07:39 +1:05:30 13:44
127 Gjermund Strømnes Sarpsborg Bandyklubb 2:08:50 +1:06:41 13:52
128 Roy Gjerding OK Moss 2:11:44 +1:09:35 14:10
129 Bjørn Fjeldstad Kristiansand OK 2:18:00 +1:15:51 14:51
130 Tore Lindaas Elverum OK 2:19:55 +1:17:46 15:03
131 Terje Aldár Trøsken IL 2:25:54 +1:23:45 15:42
132 Petter Fure Oppsal Orientering 2:26:42 +1:24:33 15:47
133 Magne Aas Asker Skiklubb 2:30:16 +1:28:07 16:10
134 Magnus Espeland Køber Nydalens SK 2:46:00 +1:43:51 17:52
135 Thor Norderud IL Tyrving 3:06:27 +2:04:18 20:04
136 Ole Petter Ruud OK Horten 3:20:36 +2:18:27 21:35
Kimme Arnesen Heming Orientering diskvalifisert
Anders Brevik Østmarka OK diskvalifisert
Mogens Finderup OK Pan Århus diskvalifisert
Øystein Holmen Synnfjell OK diskvalifisert
Kristian Nøss Røyken OL diskvalifisert
Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL diskvalifisert
Erik Persson Oppsal Orientering diskvalifisert
Jens Egil Rostad OL Toten-Troll diskvalifisert
Sven Reidar Tonjer IL Tyrving diskvalifisert
Geir Finstad Sentrum OK brutt
Einar Bjørkaas Helle Askvoll og Holmedal IL brutt
Oskar Kaaløy Sandefjord OK ikke startet
Øyvind Kristiansen OL Trollo ikke startet
Fredrik Larsen Indre Østfold OK ikke startet
Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb ikke startet
Øyvind Larsen Indre Østfold OK ikke startet
Rune S. Nielsen Indre Østfold OK ikke startet
Mathias Nalum Olsen Larvik OK ikke startet
Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL ikke startet
Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK ikke startet
Ian Ringheim OL Trollo ikke startet
Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb ikke startet
Anders Tiltnes IL Tyrving ikke startet
Ole Underthun Johansen IL Tyrving ikke startet
Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering ikke startet

Damer åpen C

5 400 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ukjent Ukjent Lillomarka OL 1:03:58 11:50
2 Maren Hope Blå Gimle IF 1:04:23 +0:25 11:55
3 Laila Thomassen Modum OL 1:05:04 +1:06 12:02
4 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 1:05:48 +1:50 12:11
5 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 1:09:09 +5:11 12:48
6 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:10:10 +6:12 12:59
7 Linn-Mari Kaspersen Trøsken IL 1:10:33 +6:35 13:03
8 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:10:52 +6:54 13:07
9 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 1:11:51 +7:53 13:18
10 Anne Karin Elisenberg Hamar OK 1:12:58 +9:00 13:30
11 Siri Pedersen Sarpsborg OL 1:13:13 +9:15 13:33
12 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:13:21 +9:23 13:34
13 Kristin Johansson Hedrum OL 1:14:00 +10:02 13:42
14 Stine Austad Raumar Orientering 1:14:48 +10:50 13:51
15 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 1:14:52 +10:54 13:51
16 Solveig Bergan Nydalens SK 1:25:33 +21:35 15:50
17 Aileen Runde Kristiansand OK 1:25:46 +21:48 15:52
18 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 1:29:30 +25:32 16:34
19 Elisabet Høgset Rise Ringsaker OK 1:31:00 +27:02 16:51
20 Ingrid Telnes Lilleby OK Moss 1:32:29 +28:31 17:07
21 Marit Follestad Tandberg Modum OL 1:35:51 +31:53 17:45
22 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 1:38:59 +35:01 18:19
23 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:42:49 +38:51 19:02
24 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 2:03:32 +59:34 22:52
25 Ina Blågestad Indre Østfold OK 2:04:16 +1:00:18 23:00
26 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 2:14:04 +1:10:06 24:49
Iren Braseth Gimle IF ikke startet
Tora Frøseth Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Helle Hundseid IL Tyrving ikke startet
Elise Hvidsten Fredrikstad SK ikke startet
Katarina Lundin Västvärmlands OK ikke startet
Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb ikke startet
Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL ikke startet
Lene Rykkje Varegg Fleridrett ikke startet
Mina Oline Skreddernes Laksefjord IL ikke startet
Kari Zimmermann OL Trollo ikke startet

Herrer åpen C

5 400 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Geir Egil Norbom Konnerud IL 45:04 8:20
2 Børge Pedersen Nydalens SK 45:23 +0:19 8:24
3 Jon Møretrø Kolbotn og Skimt OL 47:26 +2:22 8:47
4 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 50:43 +5:39 9:23
5 David Standal Fredrikstad SK 54:15 +9:11 10:02
6 Stian Dybdahl Oppsal Orientering 54:23 +9:19 10:04
7 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 54:25 +9:21 10:04
8 Bjørn Slåtterø Gimle IF 54:34 +9:30 10:06
9 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 54:44 +9:40 10:08
10 Matin Reichenbach Oppsal Orientering 57:10 +12:06 10:35
11 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 57:40 +12:36 10:40
12 Ole Kristian Mosand Oppsal Orientering 57:56 +12:52 10:43
13 Jørn Torgersen TIF Viking 58:02 +12:58 10:44
14 Kjetil Hagen Eltek AS 58:45 +13:41 10:52
15 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1:01:47 +16:43 11:26
16 Marius Hansen Halden SK 1:01:51 +16:47 11:27
17 Trond Foss Sandefjord OK 1:03:06 +18:02 11:41
18 Simen Gammelmo Wang Lillomarka OL 1:03:56 +18:52 11:50
19 Dag Wang Lillomarka OL 1:04:01 +18:57 11:51
20 Sondre Østbye Elverum OK 1:04:13 +19:09 11:53
21 Sindre Valsgård Indre Østfold OK 1:05:42 +20:38 12:09
22 Henrik Strøm Sarpsborg OL 1:06:26 +21:22 12:18
23 Kjell Langsrud OK Øst 1:08:01 +22:57 12:35
24 Ståle Øvretveit Fredrikstad SK 1:09:38 +24:34 12:53
25 Knut Bjerknes Røyken OL 1:10:02 +24:58 12:58
26 Eirik Kroka Fredrikstad SK 1:10:36 +25:32 13:04
27 Ola Dahl Fredrikstad SK 1:10:39 +25:35 13:04
28 Rolf Gjølberg Larvik OK 1:12:30 +27:26 13:25
29 Martin Kaspersen Mo OK 1:16:05 +31:01 14:05
30 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 1:18:24 +33:20 14:31
31 Odd Rise Ringsaker OK 1:29:00 +43:56 16:28
32 Mikal Bernhard Eik Måren OK 1:56:00 +1:10:56 21:28
Martin Dalan FSK diskvalifisert
Stein Erik Nordbø Modum OL ikke startet
Tom Eirik Ruud Konnerud IL ikke startet
Roger Østvold Heming Orientering ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor