Offisiell resultatliste for World Cup 7, Norge

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: World Cup 7, Norge
Arrangørorganisasjon: IOF
Dato: lørdag 7 juni 2014

M21

5 910 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes NOR 38:08 6:27
2 Pasi Ikonen FIN 38:13 +0:05 6:27
3 Carl Godager Kaas NOR 38:24 +0:16 6:29
3 Matthias Kyburz SUI 38:24 +0:16 6:29
5 Gustav Bergman SWE 38:48 +0:40 6:33
6 Fabian Hertner SUI 38:53 +0:45 6:34
7 Torgeir Nørbech NOR 38:59 +0:51 6:35
8 Johan Runesson SWE 39:39 +1:31 6:42
9 Edgars Bertuks LAT 39:57 +1:49 6:45
10 Oleksandr Kratov UKR 39:58 +1:50 6:45
11 Thomas Årstad NOR 40:04 +1:56 6:46
12 Albin Ridefelt SWE 40:15 +2:07 6:48
13 Bjørn Ekeberg NOR 40:19 +2:11 6:49
14 Oskar Sjöberg SWE 40:26 +2:18 6:50
15 Florian Howald SUI 40:37 +2:29 6:52
16 Andreas Rüedlinger SUI 40:47 +2:39 6:54
16 Anton Östlin SWE 40:47 +2:39 6:54
18 Daniel Hubmann SUI 40:48 +2:40 6:54
19 Mikko Sirén FIN 40:50 +2:42 6:54
20 Yngve Skogstad NOR 40:54 +2:46 6:55
21 Anders Holmberg SWE 40:58 +2:50 6:55
22 Hannu Airila FIN 41:03 +2:55 6:56
23 Douglas Tullie GBR 41:30 +3:22 7:01
24 William Lind SWE 41:32 +3:24 7:01
25 Alain Denzler SUI 41:34 +3:26 7:01
26 Robert Merl AUT 41:42 +3:34 7:03
27 Filip Dahlgren SWE 41:55 +3:47 7:05
28 Gaute Hallan Steiwer NOR 42:00 +3:52 7:06
29 Timo Sild EST 42:24 +4:16 7:10
30 Tero Föhr FIN 42:30 +4:22 7:11
31 Toni Saari FIN 42:52 +4:44 7:15
32 Hector Haines GBR 42:53 +4:45 7:15
33 Søren S Sørensen DEN 42:54 +4:46 7:15
34 Raffael Huber SUI 43:18 +5:10 7:19
35 Kaspar Hägler SUI 43:23 +5:15 7:20
36 Matthew Speake GBR 43:44 +5:36 7:23
37 Magne Dæhli NOR 43:57 +5:49 7:26
38 Olli-Markus Taivainen FIN 44:17 +6:09 7:29
39 Ivan Sirakov BUL 44:55 +6:47 7:36
40 Scott Fraser GBR 45:06 +6:58 7:37
41 Rune Olsen DEN 45:57 +7:49 7:46
42 Christian Bobach DEN 46:53 +8:45 7:55
43 Alan Cherry GBR 46:59 +8:51 7:56
44 Pavel Shestakov RUS 47:03 +8:55 7:57
45 James Tullie GBR 49:01 +10:53 8:17
46 Bojan Blumenstein GER 49:02 +10:54 8:17
47 Rasmus Djurhuus DEN 49:04 +10:56 8:18
48 Liutauras Bilevicius LTU 49:16 +11:08 8:20
49 Hirokazu Osaki JAP 53:48 +15:40 9:06
50 Ross Smith USA 1:05:03 +26:55 11:00

W21

4 580 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Alexandersson SWE 32:01 6:59
2 Helena Jansson SWE 33:59 +1:58 7:25
3 Minna Kauppi FIN 34:07 +2:06 7:26
4 Heidi Bagstevold NOR 34:46 +2:45 7:35
5 Emma Johansson SWE 35:07 +3:06 7:40
6 Sofia Haajanen FIN 35:09 +3:08 7:40
7 Tone Wigemyr NOR 35:19 +3:18 7:42
8 Saila Kinni FIN 35:25 +3:24 7:43
9 Ida Bobach DEN 35:40 +3:39 7:47
10 Mari Fasting NOR 35:53 +3:52 7:50
11 Maria Magnusson SWE 36:01 +4:00 7:51
12 Nadiya Volynska UKR 36:07 +4:06 7:53
13 Sari Anttonen FIN 36:09 +4:08 7:53
14 Sara Lüscher SUI 36:15 +4:14 7:54
15 Venla Niemi FIN 36:20 +4:19 7:55
16 Hollie Orr GBR 36:46 +4:45 8:01
17 Sabine Hauswirth SUI 37:09 +5:08 8:06
18 Catherine Taylor GBR 37:10 +5:09 8:06
19 Irina Nyberg RUS 37:17 +5:16 8:08
20 Anastasia Tikhonova RUS 37:38 +5:37 8:13
21 Kamilla Olaussen NOR 37:43 +5:42 8:14
22 Henna-Riikka Haikonen FIN 38:00 +5:59 8:17
22 Lina Strand SWE 38:00 +5:59 8:17
24 Julia Gross SUI 38:04 +6:03 8:18
25 Julia Novikova RUS 38:24 +6:23 8:23
26 Amélie Chataing FRA 38:26 +6:25 8:23
27 Emma Johansson NOR 38:29 +6:28 8:24
28 Anette Baklid NOR 38:39 +6:38 8:26
29 Claire Ward GBR 38:44 +6:43 8:27
30 Karolin Ohlsson SWE 39:08 +7:07 8:32
31 Ida Marie Bjørgul NOR 39:15 +7:14 8:34
32 Lisa Risby SWE 39:16 +7:15 8:34
33 Tuulia Viberg FIN 39:27 +7:26 8:36
34 Elena Roos SUI 40:43 +8:42 8:53
35 Kine Steiwer NOR 41:24 +9:23 9:02
36 Lilian Forsgren SWE 42:20 +10:19 9:14
37 Lilly Gross SUI 42:39 +10:38 9:18
38 Bettina Aebi SUI 42:40 +10:39 9:18
39 Laura Vike LAT 42:56 +10:55 9:22
40 Iliana Ilieva BUL 43:02 +11:01 9:23
41 Outi Ojanen FIN 43:20 +11:19 9:27
42 Ita Klingenberg DEN 43:29 +11:28 9:29
43 Inga Kazlauskaite LTU 43:35 +11:34 9:30
44 Evely Kaasiku EST 43:45 +11:44 9:33
45 Charlotte Watson GBR 44:16 +12:15 9:39
46 Samantha Saeger USA 45:05 +13:04 9:50
47 Louise Oram CAN 45:19 +13:18 9:53
48 Lucy Butt GBR 47:15 +15:14 10:18
49 Helen Palmer GBR 48:13 +16:12 10:31
50 Anastasia Potapenko RUS 52:19 +20:18 11:25
51 Cristina Luis USA 1:00:09 +28:08 13:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2016