Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 12
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 28 februar 2014

Herrer

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Lundanes Halden SK 1:09:46
2 Emil Wingstedt Halden SK 1:11:23 +1:37
3 Mattias Karlsson Halden SK 1:18:16 +8:30
4 Mats Haldin Halden SK 1:19:00 +9:14
5 Fredrik Eliasson Halden SK 1:20:38 +10:52
6 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:23:39 +13:53
7 Erik Axelsson Halden SK 1:26:01 +16:15
8 Tore Sandvik Halden SK 1:31:52 +22:06
9 Søren Schwartz IFK Göteborg 1:32:09 +22:23
10 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:54:57 +45:11
11 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 1:58:47 +49:01
Espen Fiskum Halden SK diskvalifisert
Magnus Carlstedt Sävedalens AIK brutt
Andreas Johansson Halden SK ikke startet
Anders Felde Olaussen Halden SK ikke startet
Øyvind Stokseth Halden SK ikke startet

Damer

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eva Jurenikova Halden SK 44:49
2 Anneli Grindstad Halden SK 47:11 +2:22
3 Gina Granstedt Halden SK 48:51 +4:02
4 Sabine Rothaug Halden SK 51:17 +6:28
5 Hanne Lerche Raadal Halden SK 1:08:02 +23:13
6 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:19:30 +34:41
Kine Hallan Steiwer Halden SK ikke startet

Gutter

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 40:26
2 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 40:42 +0:16
3 Peter Nordbrøden Halden SK 40:49 +0:23
4 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 40:56 +0:30
5 Olav Schmitt Gran Halden SK 46:25 +5:59
6 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 56:16 +15:50

Jenter

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 49:55
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1:07:41 +17:46
3 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:09:59 +20:04
Rikke Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert
Benedicte Pedersen Sarpsborg OL ikke startet
Siri Pedersen Sarpsborg OL ikke startet

Andre

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjetil Karlsen OK Moss 47:32
2 Henning Martinsen Fredrikstad SK 53:55 +6:23
3 Pål Angvoll Fredrikstad SK 57:02 +9:30
4 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:07:40 +20:08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018