Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 11
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 8 februar 2014

Herrer

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Wingstedt Halden SK 41:34
2 Fredrik Eliasson Halden SK 41:56 +0:22
3 Anders Felde Olaussen Halden SK 43:07 +1:33
4 Olav Lundanes Halden SK 43:13 +1:39
5 Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät 44:43 +3:09
6 Andreas Johansson Halden SK 47:00 +5:26
7 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 47:11 +5:37
8 Tore Sandvik Halden SK 49:02 +7:28
9 Mats Haldin Halden SK 51:27 +9:53
10 Øyvind Helgerud Halden SK 56:42 +15:08
11 Espen Fiskum Halden SK 1:04:42 +23:08
Øyvind Stokseth Halden SK diskvalifisert
Magnus Carlstedt Sävedalens AIK brutt
Mattias Karlsson Halden SK ikke startet

Damer

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 34:27
2 Emma Johansson NTNUI 35:55 +1:28
3 Sabine Rothaug Halden SK 40:01 +5:34
4 Gry Granstedt Halden SK 40:45 +6:18
5 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 41:25 +6:58
6 Kine Hallan Steiwer Halden SK 42:30 +8:03
7 Nina Asheim Birkeland Halden SK 43:23 +8:56
8 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 44:10 +9:43
9 Marie Olaussen Fredrikstad SK 45:09 +10:42
10 Ingrid Lundanes Emblem IL 48:27 +14:00
11 Anneli Grindstad Halden SK 48:45 +14:18
12 Hanne Lerche Raadal Halden SK 49:29 +15:02
13 Bodil Holmström Halden SK 59:45 +25:18
14 Gina Granstedt Halden SK 1:01:04 +26:37
Nicole Scalet Halden SK diskvalifisert
Kristin Damsgaard Grindstad Sarpsborg OL brutt

Gutter

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Rønning Huber Hamar OK 34:12
2 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 40:20 +6:08
Peter Nordbrøden Halden SK diskvalifisert

Jenter

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 50:55
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 52:01 +1:06

Andre

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Axel Gran Halden SK 45:24
2 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:20:28 +35:04
Christian F Schive Halden SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor