Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Raumar Orientering

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Emil Bjørnstad StrandH 15-16B (8)18:20+3:5610:43
2Morten EngebretsenH 17-N (8)11:44+3:508:19
3Tina BjørnstadD 17-N (9)24:41+11:5017:30
3Kristoffer EngebretsenH 11-12N (16)12:47+2:269:03
4Heidi ØstliD 45- kort (47)18:06+2:0710:06
6Pernille SønsterudbråtenD 13 (86)13:25+2:027:29
6Kristine Eide RappD 14 (108)11:58+1:116:57
7Anna Austad SveenD 13-16C (32)26:52+15:1716:53
7Kari Kamstrup HovindDirekte B (92)21:34+8:2012:36
9Anne Grethe AustadD 45- kort (47)23:33+7:3413:09
9Kristian  RyenDirekte B (92)22:04+8:5012:54
10Sindre AlnæsH 21- kort (67)19:41+8:2210:24
10Berit SaxhaugD 65- (60)23:44+7:2613:43
10Morten Vilbo SørumH 35- (45)20:29+5:588:52
11Hanne Eide RappD 14 (108)12:45+1:587:24
12Stine AustadD 17-B (95)20:56+9:0312:14
15Joakim RyenDirekte B (92)24:50+11:3614:31
15Lars SaxhaugH 65- (128)19:25+5:3010:00
17Ingrid Eide RappD 45- (193)20:08+4:589:14
21Linda EngenD 21- (74)18:58+5:319:29
21Anders HorveiH 14 (102)14:50+5:098:37
22Øistein Fagerli NæssH 14 (102)14:56+5:158:40
23Knut EngenH 55- (205)18:52+5:198:59
23Stein-Arne AlnæsH 50- (222)15:47+4:107:53
26Kaisa SvergjaD 21- (74)22:52+9:2511:26
28Mathilde SønsterudbråtenD 16 (140)19:41+6:459:04
28Even Nygaard ØstrengH 14 (102)17:59+8:1810:27
32Tor StrandH 55- (205)20:56+7:239:58
39Jan SveenH 60- (133)30:19+18:3316:07
50Gry Anita Gjerde AlnæsD 45- (193)29:08+13:5813:21
52Per ØstrengH 50- (222)20:02+8:2510:01
61Pål Kogstad NæssH 50- (222)23:12+11:3511:36
Stine AustadD 21- (74)diskvalifisert
Øystein RappH 45- (303)diskvalifisert
Thea FagerhaugD 11-12 (145)diskvalifisert
Anne-Grete AustadD 45- (193)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor