Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Raumar Orientering

108 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Emil Bjørnstad StrandH 15-16B (8)18:20+3:5610:43
2Morten EngebretsenH 17-N (8)11:44+3:508:19
2Tina BjørnstadD 17-N (9)38:47+7:5027:30
2Lene KinnebergD 50- (142)27:56+1:1914:51
2Hans LarsenH 80- (35)29:39+0:3017:14
2Morten EngebretsenH 17-N (8)28:45+5:4620:23
3Tina BjørnstadD 17-N (9)24:41+11:5017:30
3Kristoffer EngebretsenH 11-12N (16)12:47+2:269:03
3Heidi ØstliD 45- kort (47)32:03+2:3817:54
3Emil Bjørnstad StrandH 15-16B (8)53:46+20:4531:26
3Morten EngebretsenH 17-N (8)27:41+5:3319:38
3Hans LarsenH 80- (35)38:45+4:2322:31
4Heidi ØstliD 45- kort (47)18:06+2:0710:06
4Mathias AndreassenDirekte Nybegynner (45)33:43+4:5923:54
4Camilla FosstveitD 17-C (94)36:53+3:4324:15
4Anne Grethe RustadD 50- (142)41:01+2:2921:49
5Kristoffer EngebretsenH 11-12N (16)1:02:08+43:1144:03
5Pål Kogstad NæssDirekte AK (100)27:48+3:2915:31
5Anne Grethe RustadD 50- (142)28:17+1:4015:02
5Anna Austad SveenD 13-16C (32)59:41+17:5637:32
5Heidi ØstliD 45- kort (47)42:13+5:4623:35
6Pernille SønsterudbråtenD 13 (86)13:25+2:027:29
6Kristine Eide RappD 14 (108)11:58+1:116:57
7Anna Austad SveenD 13-16C (32)26:52+15:1716:53
7Kari Kamstrup HovindDirekte B (92)21:34+8:2012:36
7Anna Austad SveenD 13-16C (32)42:31+13:3126:44
7Kristoffer EngebretsenH 11-12N (16)37:37+15:0726:40
9Anne Grethe AustadD 45- kort (47)23:33+7:3413:09
9Kristian  RyenDirekte B (92)22:04+8:5012:54
10Sindre AlnæsH 21- kort (67)19:41+8:2210:24
10Berit SaxhaugD 65- (60)23:44+7:2613:43
10Morten Vilbo SørumH 35- (45)20:29+5:588:52
10Inger FinstadD 60- (59)36:53+12:1622:13
10Hanne StensletD 35- (23)1:01:39+23:4930:49
10Pernille SønsterudbråtenD 13 (86)45:01+17:0025:08
10Hanne Eide RappD 14 (108)35:24+8:3620:34
11Hanne Eide RappD 14 (108)12:45+1:587:24
11Morten Vilbo SørumH 35- (45)1:00:11+22:1126:03
11Tron-Erik HovindDirekte AK (100)35:16+7:4919:42
12Stine AustadD 17-B (95)20:56+9:0312:14
12Gunnar FosstveitH 17-C (49)55:00+23:2136:11
12Hanne Eide RappD 14 (108)41:36+7:3424:11
13Alexander SlettenDirekte Nybegynner (45)41:54+13:1029:42
13Anne-Grete AustadD 45- kort (47)56:16+19:4931:26
13Kristine Eide RappD 14 (108)42:22+8:2024:37
14Dagny I. LysakerD 21- (74)48:50+14:0524:25
14Linda EngenD 21- kort (61)1:00:39+17:4433:41
15Joakim RyenDirekte B (92)24:50+11:3614:31
15Lars SaxhaugH 65- (128)19:25+5:3010:00
15Øyvind LundH 21- (98)42:26+10:0118:22
15Hege Norstad MariboD 17-B (95)53:57+21:1931:32
15Ståle SønsterudbråtenH 45- (303)57:13+7:0925:32
16Ståle SønsterudbråtenH 45- (303)38:47+4:5417:18
16Stein-Arne AlnæsH 50- (222)55:19+5:1927:39
17Ingrid Eide RappD 45- (193)20:08+4:589:14
17Sindre AlnæsH 21- kort (67)1:00:37+24:5432:04
18Eskil Sande GullordH 21- (98)44:27+12:0219:14
18Arne TømteDirekte C (66)50:05+17:2932:56
20Øistein Fagerli NæssH 14 (102)45:41+19:2126:33
20Trine Ruud BråtenDirekte AK (100)38:34+11:0721:32
21Linda EngenD 21- (74)18:58+5:319:29
21Anders HorveiH 14 (102)14:50+5:098:37
21Nanna BerganD 17-C (94)50:20+21:0533:06
22Øistein Fagerli NæssH 14 (102)14:56+5:158:40
22Thea FagerhaugD 11-12 (145)32:56+16:3721:40
23Knut EngenH 55- (205)18:52+5:198:59
23Stein-Arne AlnæsH 50- (222)15:47+4:107:53
24Ingrid Eide RappD 45- (193)39:39+6:4018:11
25Pernille SønsterudbråtenD 13 (86)56:01+25:2931:17
26Kaisa SvergjaD 21- (74)22:52+9:2511:26
26Anders HorveiH 14 (102)52:03+25:4330:15
26Kristine Eide RappD 14 (108)48:02+21:1427:55
28Mathilde SønsterudbråtenD 16 (140)19:41+6:459:04
28Even Nygaard ØstrengH 14 (102)17:59+8:1810:27
28Stine AustadD 21- (74)1:19:06+44:2139:33
28Ragnhild Fagerli NæssD 11-12 (145)37:02+20:4324:21
30Knut EngenH 55- (205)59:56+16:1028:32
31Even Nygaard ØstrengH 14 (102)1:00:09+33:4934:58
32Tor StrandH 55- (205)20:56+7:239:58
37Jan SveenH 60- (133)1:12:18+39:4338:27
38Brage FosstveitN-åpen (306)26:2620:01
39Jan SveenH 60- (133)30:19+18:3316:07
39Geir Johan AndersenH 40- (130)1:29:17+35:2138:09
39Ingrid Eide RappD 45- (193)1:08:15+27:0531:18
40Eskil GullordDirekte AK (100)51:24+23:5728:42
41Tor StrandH 55- (205)39:18+12:2318:42
44Mathilde SønsterudbråtenD 16 (140)1:06:24+37:2030:35
45Emilie Stenslet HalsN-åpen (306)21:5716:37
45Geir Johan AndersenH 40- (130)1:02:47+27:5226:49
46Jan SveenH 60- (133)45:25+23:0024:09
50Gry Anita Gjerde AlnæsD 45- (193)29:08+13:5813:21
52Per ØstrengH 50- (222)20:02+8:2510:01
61Pål Kogstad NæssH 50- (222)23:12+11:3511:36
69Anne-Grete AustadD 45- (193)1:14:29+41:3034:10
77Erle FosstveitN-åpen (306)36:0727:21
100Alvin Andersen MariboN-åpen (306)47:0535:40
102Eirill Johanne Andersen MariboN-åpen (306)47:2035:51
106Eirill Johanne Andersen MariboN-åpen (306)34:5426:26
108Alvin Andersen MariboN-åpen (306)35:0026:30
Stine AustadD 21- (74)diskvalifisert
Øystein RappH 45- (303)diskvalifisert
Thea FagerhaugD 11-12 (145)diskvalifisert
Anne-Grete AustadD 45- (193)diskvalifisert
Hege Norstad MariboD 17-B (95)diskvalifisert
Christoffer SlettenDirekte C (66)diskvalifisert
Stine AustadD 17-B (95)diskvalifisert
Trygve TømteDirekte AL (147)diskvalifisert
Gry Anita Gjerde AlnæsD 45- (193)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor