Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

N-åpen

1 320 m, 59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Jonas Alstad Frol IL 12:39 9:35
Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 11:00 8:20
Jan Olav Bergan Kongsberg OL 12:00 9:05
Martin Christoffer Borg IL Koll 9:58 7:33
Mats Olsen Bye Modum OL 11:41 8:51
Ingrid Bøhn Nydalens SK 17:51 13:31
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 18:33 14:03
Hanna B Damsgaard Hisøy OK 23:58 18:09
Marte Eger Kongsberg OL 21:04 15:57
Aksel Eide Bækkelagets SK 18:52 14:17
Hanna Eline Engløkk Haugesund IL Orientering 19:20 14:38
Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 20:25 15:28
Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 20:19 15:23
Frikk Finsrud Asker Skiklubb 13:08 9:56
Tuva B Gjelstad NOTEAM 26:40 20:12
Malin Gjetanger Måren OK 18:37 14:06
Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) 19:11 14:31
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 11:28 8:41
Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 27:42 20:59
Emma Aune Jakobsen OK Moss 14:03 10:38
Hjalmar Johansson OK Alehof 16:14 12:17
Natalie Kollerud Lillomarka OL 12:57 9:48
August Lea Kabbe Nydalens SK 12:04 9:08
Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 1:02:40 47:28
Andreas Strømme Lid TIF Viking 13:07 9:56
Lars Jørgen Longfjeld Modum OL 34:23 26:02
Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 17:27 13:13
Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 15:17 11:34
Pernille Nor-Woll Østmarka OK 15:55 12:03
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 14:02 10:37
Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking 13:01 9:51
Sondre Olaussen Oppsal Orientering 9:52 7:28
Aurora Oldertrøen Tynset IF 15:09 11:28
Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 19:05 14:27
Herman Øen Paulsrud IL Koll 10:01 7:35
Astrid Reusch Heming Orientering 16:14 12:17
Tonje Rykkje Stord Orientering 17:43 13:25
Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 13:10 9:58
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 18:41 14:09
Eskil Stielstra Sauda Orienteringsklubb 16:43 12:39
Järvi Stielstra Sauda Orienteringsklubb 14:47 11:11
Sven Stielstra Sauda Orienteringsklubb 17:48 13:29
Jon Strand Kongsberg OL 21:40 16:24
Silje Strand Lierbygda OL 22:01 16:40
Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 11:16 8:32
Ask Felland Sætnan Fossum IF 10:35 8:01
Nikolai Teslo Hadeland OL 18:03 13:40
Marie Thomassen Varegg Fleridrett 16:36 12:34
Tollef Tjentland Lardal OL 17:06 12:57
Ole Mika Odland Torgersen Bergens TF 12:35 9:31
Audun Torseth Lillehammer OK 18:55 14:19
Sverre Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 14:10 10:43
Otto Ulltveit-Moe IL Koll 13:59 10:35
Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 14:17 10:49
Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 19:26 14:43
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 14:30 10:59
Eimund Øverli Berg Kongsberg OL 20:30 15:31
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 11:30 8:42
Even Opheim IL Koll diskvalifisert

D -10

1 380 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Mari Aarseth Nydalens SK 9:54 7:10
Julie Andersen Nydalens SK 15:41 11:21
Marie Beitdokken Porsgrunn OL 13:59 10:07
Elise Nilsen Berg Fossum IF 15:41 11:21
Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 15:33 11:16
Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 16:05 11:39
Emilie Flø Lillomarka OL 10:37 7:41
Sigrid Schmitt Gran Halden SK 13:39 9:53
Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 13:19 9:38
Nora Christine Hansen Røyken OL 11:32 8:21
Maren Henriksen Halden SK 11:44 8:30
Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 14:40 10:37
Signe Holo Fossum IF 12:33 9:05
Tora Kittilsen Freidig 12:25 8:59
Una Kittilsen Freidig 10:40 7:43
Marie Kravdal Gjø-Vard OL 9:36 6:57
Sara Martini Asker Skiklubb 12:00 8:41
Olivia Opheim IL Koll 11:15 8:09
Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 14:13 10:18
Marie Scheele Nydalens SK 12:05 8:45
Anna Taksdal Ganddal IL 9:38 6:58
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 11:40 8:27
Julie Brenås Varteig OL diskvalifisert

D 11-12

1 520 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 8:56 5:52
2 Mathea Spets Storhov Freidig 9:01 +0:05 5:55
3 Pia Young Vik Nydalens SK 9:08 +0:12 6:00
4 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 9:12 +0:16 6:03
5 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 9:35 +0:39 6:18
6 Mari Eidsmo Freidig 9:52 +0:56 6:29
7 Trude Markhus Verdal OK 10:17 +1:21 6:45
7 Konstanse Moholth Kongsberg OL 10:17 +1:21 6:45
9 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 10:34 +1:38 6:57
10 Hilde Sogn Haug Fossum IF 10:37 +1:41 6:59
11 Mille Baastad Berg IL Tyrving 10:42 +1:46 7:02
12 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 10:48 +1:52 7:06
13 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 10:49 +1:53 7:06
14 Lene Hauge Hisøy OK 11:23 +2:27 7:29
15 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 11:28 +2:32 7:32
16 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 11:29 +2:33 7:33
17 Maria Kostøl Kristiansand OK 11:44 +2:48 7:43
18 June Munkeby Frol IL 11:51 +2:55 7:47
19 Eline Schjerven Lardal OL 11:54 +2:58 7:49
20 Sofie Bergstrøm Halden SK 11:55 +2:59 7:50
21 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 11:56 +3:00 7:51
22 Marie Kvarme Røyken OL 11:57 +3:01 7:51
23 Christine Kure Ås-NMBU Orientering 12:02 +3:06 7:55
24 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 12:15 +3:19 8:03
25 Mari Brende Fossum IF 12:34 +3:38 8:16
26 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 13:08 +4:12 8:38
27 Maria Stødle Kristiansand OK 13:25 +4:29 8:49
28 Sigrid Nermoen Østmarka OK 13:53 +4:57 9:08
29 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 14:04 +5:08 9:15
30 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 14:18 +5:22 9:24
31 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 14:34 +5:38 9:35
32 Frida Solsrud Nydalens SK 14:49 +5:53 9:44
33 Ella Berstad Heming Orientering 15:18 +6:22 10:03
34 Eileen Bjanes IL Tyrving 15:40 +6:44 10:18
35 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 18:26 +9:30 12:07
36 Eline Horten Jordet Vingelen IL 19:41 +10:45 12:56
37 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 19:52 +10:56 13:04
38 Silje Elise Husdal Stavanger Orienteringsklubb 21:17 +12:21 14:00
39 Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 24:17 +15:21 15:58
Marie Roll-Tørnqvist Fana IL diskvalifisert
Thea Fagerhaug Raumar Orientering diskvalifisert
Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert

D 11-12N

1 410 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Hjørungdal Vika Hjelmeland OL 8:56 6:20
2 Andrea H. Rogndokken Fet OL 10:00 +1:04 7:05
3 Johanna Mjelstad TIF Viking 11:01 +2:05 7:48
4 Malene Berstad Heming Orientering 11:17 +2:21 8:00
5 Penelope Lea Nydalens SK 13:10 +4:14 9:20
6 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 13:56 +5:00 9:52
7 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 14:17 +5:21 10:07
8 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 14:28 +5:32 10:15
9 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 14:53 +5:57 10:33
10 Karoline Studsrud Hisøy OK 15:47 +6:51 11:11

D 13

1 790 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 11:23 6:21
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 11:56 +0:33 6:40
3 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 12:56 +1:33 7:13
4 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 13:20 +1:57 7:26
5 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 13:22 +1:59 7:28
6 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 13:25 +2:02 7:29
7 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 14:35 +3:12 8:08
8 Mina Schjerven Lardal OL 14:42 +3:19 8:12
9 Oda Scheele Nydalens SK 15:04 +3:41 8:25
10 Ea Lunøe Nydalens SK 15:09 +3:46 8:27
11 Ada Helene Olsen IF Trauma 15:23 +4:00 8:35
12 Malene Nysæter Skien OK 15:24 +4:01 8:36
13 Berthe Teslo Hadeland OL 15:26 +4:03 8:37
14 Petra Hoveid Asker Skiklubb 15:42 +4:19 8:46
15 Ingrid Lamark Ganddal IL 15:58 +4:35 8:55
16 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 17:04 +5:41 9:32
17 Tina Kalleson Oppsal Orientering 17:10 +5:47 9:35
18 Ina Martini Asker Skiklubb 17:12 +5:49 9:36
19 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 20:11 +8:48 11:16
20 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 22:33 +11:10 12:35
21 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 22:39 +11:16 12:39
22 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 22:42 +11:19 12:40
23 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 23:05 +11:42 12:53
24 Live Østvold Heming Orientering 24:09 +12:46 13:29
25 Mia Hirsch IF Trauma 25:09 +13:46 14:03
26 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 27:38 +16:15 15:26
27 Nina Pedersen Sarpsborg OL 28:54 +17:31 16:08
28 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 35:27 +24:04 19:48

D 14

1 720 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tale Strand Kongsberg OL 10:47 6:16
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 10:54 +0:07 6:20
3 Jenny Baklid Konnerud IL 10:55 +0:08 6:20
4 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 11:46 +0:59 6:50
5 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 11:54 +1:07 6:55
6 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 11:58 +1:11 6:57
6 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 11:58 +1:11 6:57
8 Silje Kregnes Kristiansand OK 12:22 +1:35 7:11
9 Johanne Midttun Systad Nydalens SK 12:38 +1:51 7:20
9 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 12:38 +1:51 7:20
11 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 12:45 +1:58 7:24
12 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 13:20 +2:33 7:45
13 Mari Strømme Lid TIF Viking 13:22 +2:35 7:46
14 Karoline Bjørnerød OK Moss 13:29 +2:42 7:50
15 Malin Hauge Hisøy OK 13:51 +3:04 8:03
16 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 14:10 +3:23 8:14
17 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 14:30 +3:43 8:25
17 Ada Wulfsberg Nydalens SK 14:30 +3:43 8:25
19 Bethina Staulen Fredin Skien OK 14:48 +4:01 8:36
20 Emma Danevad Fredrikstad SK 14:52 +4:05 8:38
21 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 15:41 +4:54 9:07
22 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 15:42 +4:55 9:07
22 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 15:42 +4:55 9:07
24 Thea Land Konnerud IL 15:52 +5:05 9:13
25 Kamilla Lome Hamar OK 16:01 +5:14 9:18
26 Frida Daler Stokke IL 16:11 +5:24 9:24
27 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 16:20 +5:33 9:29
28 Ingeborg Kvarme Røyken OL 16:43 +5:56 9:43
29 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 16:46 +5:59 9:44
30 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 17:28 +6:41 10:09
31 Tonje Malin Rhrich Konnerud IL 18:41 +7:54 10:51
32 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 18:44 +7:57 10:53
33 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 20:21 +9:34 11:49
34 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 22:08 +11:21 12:52
35 Elise Ausen Porsgrunn OL 22:36 +11:49 13:08
36 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 22:59 +12:12 13:21
Kaisa Antonsen Fredrikstad SK diskvalifisert

D 13-16C

1 590 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Silje Carlsen Røyken OL 11:35 7:17
2 Marion Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 14:20 +2:45 9:00
3 Synne Marie Jenssen Halden SK 18:49 +7:14 11:50
4 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 19:39 +8:04 12:21
5 Jenny Winsvold Sentrum OK 24:02 +12:27 15:06
6 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 24:27 +12:52 15:22
7 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 26:52 +15:17 16:53
8 Ragnhild Nymo Bohne Varegg Fleridrett 52:16 +40:41 32:52
Stina Matland Madsen Fana IL diskvalifisert

D 13-16N

1 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kamilla Studsrud Hisøy OK 19:12 13:37

D 15

2 110 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 13:30 6:23
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 14:14 +0:44 6:44
3 Aurora Gjølsjø OK Moss 14:48 +1:18 7:00
4 Åsne Holo Fossum IF 14:52 +1:22 7:02
5 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 14:58 +1:28 7:05
6 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 14:59 +1:29 7:06
7 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 15:04 +1:34 7:08
8 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 15:06 +1:36 7:09
9 Helene Eger Kongsberg OL 15:42 +2:12 7:26
10 Ingrid Hasaas Fossum IF 16:01 +2:31 7:35
11 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 16:08 +2:38 7:38
12 Maren Norderud IL Tyrving 16:16 +2:46 7:42
13 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 16:48 +3:18 7:57
14 Pernille Katla Fossum IF 16:50 +3:20 7:58
15 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 16:53 +3:23 8:00
16 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 16:56 +3:26 8:01
17 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 17:23 +3:53 8:14
17 Ragne Munkeby Frol IL 17:23 +3:53 8:14
19 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 17:34 +4:04 8:19
20 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 17:36 +4:06 8:20
20 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 17:36 +4:06 8:20
22 Lin Marte Andorsen Nydalens SK 17:58 +4:28 8:30
23 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 18:49 +5:19 8:55
24 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 20:02 +6:32 9:29
25 Ingvild Høydal Nydalens SK 20:05 +6:35 9:31
26 Eli Kolstad Mo OK 20:32 +7:02 9:43
27 Hanna Lye Moum Halden SK 20:38 +7:08 9:46
28 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 21:30 +8:00 10:11
29 Anne Omholt Berrefjord Lardal OL 21:55 +8:25 10:23
30 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 22:02 +8:32 10:26
31 Sarah Wøllo Kongsberg OL 22:04 +8:34 10:27
32 Andrea Vanebo Kongsberg OL 22:06 +8:36 10:28
33 Lotte Myklemyr Eiker OL 22:49 +9:19 10:48
34 Sarah Brynhildsen Wing OK 23:09 +9:39 10:58
35 Linn Mei Waaler Måren OK 23:13 +9:43 11:00
36 Lisa Jenssen Halden SK 25:40 +12:10 12:09
37 Marie Hansen Sarpsborg OL 27:23 +13:53 12:58
38 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 28:12 +14:42 13:21
39 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 31:22 +17:52 14:51
40 Eline Bryne Heming Orientering 39:42 +26:12 18:48

D 16

2 170 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:56 5:57
2 Anine Lome Hamar OK 13:29 +0:33 6:12
3 Synne Strand Asker Skiklubb 14:29 +1:33 6:40
4 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 14:30 +1:34 6:40
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 14:34 +1:38 6:42
6 Ragnhild Eide Byåsen IL 14:51 +1:55 6:50
7 Maria Prestbøen Sandefjord OK 15:12 +2:16 7:00
8 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 15:29 +2:33 7:08
9 Heidi Therese Wiest Vang OL 15:46 +2:50 7:15
10 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 15:52 +2:56 7:18
11 Ane Dyrkorn Eiker OL 15:55 +2:59 7:20
12 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 15:59 +3:03 7:21
13 Jenny Wegebro Umeå OK 16:06 +3:10 7:25
14 Thea Dyrkorn Eiker OL 16:17 +3:21 7:30
15 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 16:28 +3:32 7:35
16 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 16:57 +4:01 7:48
17 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 16:58 +4:02 7:49
18 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 17:16 +4:20 7:57
19 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 17:20 +4:24 7:59
20 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 17:22 +4:26 8:00
21 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 17:31 +4:35 8:04
22 Julia Doubson OUSA 18:32 +5:36 8:32
23 Malin Opøien OL Trollelg 18:45 +5:49 8:38
24 Marie Bakken Sørensen Freidig 18:54 +5:58 8:42
25 Guri Sandvold Tynset IF 19:04 +6:08 8:47
26 Ingrid Aaslund Fet OL 19:08 +6:12 8:49
27 Hedvig Vollset Heming Orientering 19:26 +6:30 8:57
28 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 19:41 +6:45 9:04
29 Marie Bergstrøm Halden SK 19:46 +6:50 9:06
30 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 20:21 +7:25 9:22
31 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 20:23 +7:27 9:23
32 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 20:59 +8:03 9:40
33 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 21:25 +8:29 9:52
34 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 21:33 +8:37 9:55
35 Vera Melkild Freidig 22:10 +9:14 10:12
36 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 22:24 +9:28 10:19
37 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 22:38 +9:42 10:25
38 Maria Ulseth Sylte Freidig 22:39 +9:43 10:26
39 Yasmin Field South Yorkshire Orienteers 23:10 +10:14 10:40
40 Marte Bergsland Trøsken IL 23:24 +10:28 10:47
41 Hanne Daltveit Fana IL 23:27 +10:31 10:48
42 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 23:38 +10:42 10:53
43 Ingrid Bredalen Nittedal OL 23:58 +11:02 11:02
44 Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving 24:01 +11:05 11:04
45 Silje Moe Fredrikstad SK 24:13 +11:17 11:09
46 Siri Pedersen Sarpsborg OL 35:54 +22:58 16:32
Runa Almeland Fana IL diskvalifisert

D 15-16B

1 710 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 15:34 9:06
2 Henriette Olsen IF Trauma 20:47 +5:13 12:09
3 Emma Stubberud Nydalens SK 23:22 +7:48 13:39

D 17-B

1 710 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK 11:53 6:56
2 Elin Gravningen Stokke IL 15:32 +3:39 9:05
3 Stine Holmen Hamar OK 16:26 +4:33 9:36
4 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 17:11 +5:18 10:02
5 Vivian Moen Lardal OL 18:10 +6:17 10:37
6 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 18:26 +6:33 10:46
7 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 19:09 +7:16 11:11
8 Hilde Moholth Kongsberg OL 20:23 +8:30 11:55
9 Gro Ellegaard Vang OL 20:28 +8:35 11:58
10 Bente Horten Vingelen IL 20:52 +8:59 12:12
11 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 20:53 +9:00 12:12
12 Stine Austad Raumar Orientering 20:56 +9:03 12:14
13 Trude Kyrkjebø TIF Viking 21:29 +9:36 12:33
14 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 21:52 +9:59 12:47
15 Silje Bjerga Sundli Ganddal IL 22:44 +10:51 13:17
16 Nina Christin Næsheim TIF Viking 23:09 +11:16 13:32
17 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 23:40 +11:47 13:50
18 Torild Myrli TIF Viking 25:52 +13:59 15:07
19 Åse Marit Hansen Nittedal OL 25:57 +14:04 15:10
20 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 26:20 +14:27 15:23
21 Sølvi Martini Asker Skiklubb 29:27 +17:34 17:13
22 Hege Andersen IL Koll 36:12 +24:19 21:10
23 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 37:54 +26:01 22:09
24 Elin Bordøy Hedrum OL 48:38 +36:45 28:26

D 17-C

1 520 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 10:49 7:06
2 Ingrid Lundin Bergan Kongsberg OL 11:15 +0:26 7:24
3 Marte Kvittum Tangen Tynset IF 11:39 +0:50 7:39
4 Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL 12:03 +1:14 7:55
5 Camilla Imrik Fredrikstad SK 12:59 +2:10 8:32
6 Elisabeth Espeland Tynset IF 13:47 +2:58 9:04
7 Grethe Oen-Sivertsen TIF Viking 14:00 +3:11 9:12
8 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 14:05 +3:16 9:15
9 Gry Staulen Skien OK 15:07 +4:18 9:56
10 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 15:35 +4:46 10:15
11 Kristin Kinck Rannem Fossum IF 15:40 +4:51 10:18
12 Kathrine Tollehaug Eiker OL 16:32 +5:43 10:52
13 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 16:47 +5:58 11:02
14 Anne-Marit Skaug Halden SK 16:54 +6:05 11:07
15 Monica Tveit Tjentland Lardal OL 17:12 +6:23 11:18
16 Nora-Marie Sogn Wiik Lardal OL 18:22 +7:33 12:05
17 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 18:46 +7:57 12:20
18 Ragnhild Brenås Varteig OL 19:46 +8:57 13:00
19 Lill Birkelund Porsgrunn OL 23:41 +12:52 15:34
20 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 26:07 +15:18 17:10
21 Line Nordhaug Konnerud IL 26:29 +15:40 17:25
22 Ellen Sofie Ruud Eiker OL 27:51 +17:02 18:19

D 17-N

1 410 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunn Kristin Roso Lardal OL 12:51 9:06
2 Tove Tesdal Indre Østfold OK 14:29 +1:38 10:16
3 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 24:41 +11:50 17:30

D 17-20

2 180 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 19:36 8:59
2 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 20:17 +0:41 9:18
3 Vilde Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 20:45 +1:09 9:31
4 Vibeke Rykkje Varegg Fleridrett 21:29 +1:53 9:51
5 Ingrid Løset Ringerike OL 23:17 +3:41 10:40
6 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 24:41 +5:05 11:19
7 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 27:38 +8:02 12:40
Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL diskvalifisert

D 21-

2 000 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 13:27 6:43
2 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 14:35 +1:08 7:17
3 Undis Ellevog Oslostudentenes IK 14:46 +1:19 7:23
4 Guro Harstad West Anglian Orienteering Club 14:54 +1:27 7:27
5 Kati Fränti Rasti-Kurikka 14:58 +1:31 7:29
6 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 15:07 +1:40 7:33
7 Nina Jeanette Tollehaug Eiker OL 15:14 +1:47 7:37
8 Anja Berge Gjellestad Nydalens SK 15:20 +1:53 7:40
9 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 15:41 +2:14 7:50
10 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 15:46 +2:19 7:53
11 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 16:00 +2:33 8:00
12 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 16:06 +2:39 8:03
13 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 16:26 +2:59 8:13
14 Bjørg Granly NTNUI 16:42 +3:15 8:21
15 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 17:30 +4:03 8:45
16 Ingrid Tronshaug Stokke IL 17:38 +4:11 8:49
17 Sølvi Fossøy Notodden OL 18:37 +5:10 9:18
18 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 18:48 +5:21 9:24
18 Rikke Iversen Heming Orientering 18:48 +5:21 9:24
20 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 18:53 +5:26 9:26
21 Linda Engen Raumar Orientering 18:58 +5:31 9:29
22 Solveig Sletner Røyken OL 19:40 +6:13 9:50
23 Astri Marie Remme Porsgrunn OL 20:03 +6:36 10:01
24 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 21:29 +8:02 10:44
25 Goro Tillerås Urset Ås-NMBU Orientering 22:16 +8:49 11:08
26 Kaisa Svergja Raumar Orientering 22:52 +9:25 11:26
27 Elisabeth Mork Fjeldvær Oslostudentenes IK 35:25 +21:58 17:42
Stine Austad Raumar Orientering diskvalifisert

D 21- kort

1 800 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Silje Uhlen Maurset NTNUI 13:24 7:26
2 Maren Kopland Modum OL 13:52 +0:28 7:42
3 Liv Klemetsaune OL Trollelg 15:30 +2:06 8:36
4 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 15:34 +2:10 8:38
5 Anita Hanssen Eiker OL 15:41 +2:17 8:42
6 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 16:12 +2:48 9:00
7 Anne Marthe Peveri Eiker OL 17:40 +4:16 9:48
8 Kristin Sletner Røyken OL 18:04 +4:40 10:02
9 Kristin Heivoll Søgne og Songdalen OK 18:57 +5:33 10:31
10 Maren Juveli Pedersen Oppsal Orientering 18:58 +5:34 10:32
11 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 19:34 +6:10 10:52
12 Ingunn Anda Haug Sandnes IL (Rogaland) 20:24 +7:00 11:20
13 Else Kristine Lien Løten o-lag 21:43 +8:19 12:03
14 Inglin Sognnæs Bergens TF 30:43 +17:19 17:03

D 35-

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Strand Lierbygda OL 16:08 8:04
2 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 16:11 +0:03 8:05
3 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 17:45 +1:37 8:52
4 Kirsti Gimnes Are Oppsal Orientering 18:23 +2:15 9:11
5 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 19:45 +3:37 9:52
6 Kristin Jæger Oppsal Orientering 26:07 +9:59 13:03

D 40-

2 180 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 15:03 6:54
2 Valborg Madslien Lillehammer OK 15:36 +0:33 7:09
3 Heidi Tronbøl Fet OL 17:14 +2:11 7:54
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 17:40 +2:37 8:06
5 Karianne Strømme TIF Viking 17:44 +2:41 8:08
6 Kari Strand Kongsberg OL 17:45 +2:42 8:08
7 Bodil Nordenström Fossum IF 19:10 +4:07 8:47
8 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 19:27 +4:24 8:55
9 Doris Stien Kaspersen Mo OK 20:55 +5:52 9:35
10 Hilde Hovdenak Modum OL 21:12 +6:09 9:43
11 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 21:26 +6:23 9:49
12 Linda Rykkje Stord Orientering 21:36 +6:33 9:54
13 Gøril Eide Byåsen IL 22:31 +7:28 10:19
14 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 23:05 +8:02 10:35
15 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 24:03 +9:00 11:01
16 Marianne Hauge Hisøy OK 25:36 +10:33 11:44
17 Lene Rykkje Varegg Fleridrett 25:45 +10:42 11:48
18 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 26:31 +11:28 12:09
19 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 26:35 +11:32 12:11
20 Kristin Eger Kongsberg OL 27:03 +12:00 12:24
21 Trude Nysæter Skien OK 27:16 +12:13 12:30
22 Liv Kristin Omholt Berrefjord Lardal OL 28:48 +13:45 13:12
23 Paula Berstad Heming Orientering 28:59 +13:56 13:17
24 Vanessa Venema Sauda Orienteringsklubb 49:52 +34:49 22:52

D 45-

2 180 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 15:10 6:57
2 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 16:46 +1:36 7:41
3 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 16:47 +1:37 7:41
4 Isa Heggedal Konnerud IL 17:03 +1:53 7:49
5 Marit B. Eithun Nittedal OL 17:28 +2:18 8:00
6 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 17:40 +2:30 8:06
7 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 18:42 +3:32 8:34
8 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 18:56 +3:46 8:41
9 Torunn Spets Storhov Freidig 18:59 +3:49 8:42
10 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 19:28 +4:18 8:55
11 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 19:32 +4:22 8:57
12 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 19:38 +4:28 9:00
13 Vibeke Lamark Ganddal IL 19:55 +4:45 9:08
14 Ingeborg Øderud Modum OL 19:56 +4:46 9:08
15 Hanne Lerche Raadal Halden SK 20:03 +4:53 9:11
16 Trine Oldernes Lillomarka OL 20:07 +4:57 9:13
17 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 20:08 +4:58 9:14
18 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 20:16 +5:06 9:17
19 Lise Christensen TIF Viking 20:25 +5:15 9:21
20 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 20:27 +5:17 9:22
21 Kristin Sørensen Sturla, IF 20:51 +5:41 9:33
22 Sigrid Melkild Freidig 20:52 +5:42 9:34
23 Mona J. Mølnvik Freidig 21:30 +6:20 9:51
24 Irene Felde Olaussen Halden SK 21:32 +6:22 9:52
25 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 21:53 +6:43 10:02
26 Stine Arntzen Sandefjord OK 21:55 +6:45 10:03
27 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 22:23 +7:13 10:16
28 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 22:33 +7:23 10:20
29 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 22:34 +7:24 10:21
30 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 22:37 +7:27 10:22
31 Tove Aasheim Askøy OL 22:46 +7:36 10:26
32 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 23:03 +7:53 10:34
33 Tone Hirsch IF Trauma 23:06 +7:56 10:35
34 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 23:13 +8:03 10:38
35 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 23:32 +8:22 10:47
36 Heidi Myklemyr Eiker OL 23:43 +8:33 10:52
37 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 23:58 +8:48 10:59
38 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 24:03 +8:53 11:01
39 Astrid Ruud Nittedal OL 24:04 +8:54 11:02
40 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 25:19 +10:09 11:36
41 Anne Mia Olsen Modum OL 26:12 +11:02 12:01
42 Ida Syversen Røyken OL 27:09 +11:59 12:27
43 Marianne Nummedal Fana IL 27:12 +12:02 12:28
44 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 27:26 +12:16 12:35
45 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 27:48 +12:38 12:45
46 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 27:59 +12:49 12:50
47 Inger Reinhartsen Kristiansand OK 28:11 +13:01 12:55
48 Marianne Reusch Heming Orientering 28:39 +13:29 13:08
49 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 28:55 +13:45 13:15
50 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 29:08 +13:58 13:21
51 Eli Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 29:31 +14:21 13:32
52 Sissel Tvedten Kongsberg OL 31:32 +16:22 14:27
53 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 34:13 +19:03 15:41
54 Liv Tennes Wing OK 35:16 +20:06 16:10
55 Jennifer Jones Arnesen Heming Orientering 35:38 +20:28 16:20
56 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 38:42 +23:32 17:45
57 Laila Thomassen Modum OL 41:19 +26:09 18:57
58 Jane Rødder Kongsberg OL 53:07 +37:57 24:21
Anne-Grete Austad Raumar Orientering diskvalifisert
Hilde Vassend Porsgrunn OL diskvalifisert

D 45- kort

1 790 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ellinor Johansson OK Alehof 15:59 8:55
2 Eldri Holo Fossum IF 17:09 +1:10 9:34
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 17:16 +1:17 9:38
4 Heidi Østli Raumar Orientering 18:06 +2:07 10:06
5 Anniken Ausen Porsgrunn OL 18:31 +2:32 10:20
6 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 20:47 +4:48 11:36
7 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 21:30 +5:31 12:00
8 Bente Ackenhausen Konnerud IL 22:30 +6:31 12:34
9 Anne Grethe Austad Raumar Orientering 23:33 +7:34 13:09
9 Hege Melby Lardal OL 23:33 +7:34 13:09
11 May-lill Damm TIF Viking 24:03 +8:04 13:26
12 Barbara Tebbutt LEI 33:04 +17:05 18:28

D 50-

1 880 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 12:55 6:52
2 Dagrun Melkild Heming Orientering 14:04 +1:09 7:28
3 Kjersti Stræte Ringerike OL 14:17 +1:22 7:35
4 Marianne Njåstein IL Tyrving 14:24 +1:29 7:39
5 Toril Hallan Lillomarka OL 14:28 +1:33 7:41
6 Anne Danielsen Lyn Ski 14:35 +1:40 7:45
7 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 15:21 +2:26 8:09
8 Mona Høiås Sæther Freidig 15:38 +2:43 8:18
9 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 15:47 +2:52 8:23
10 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 16:22 +3:27 8:42
11 Hilde Tellesbø Nittedal OL 16:26 +3:31 8:44
11 Tove Heimdal Konnerud IL 16:26 +3:31 8:44
13 Kjersti Hov Fossum IF 16:29 +3:34 8:46
14 Solveig Sikkeland IL Tyrving 17:14 +4:19 9:10
15 Ragnhild Hald Kristiansand OK 17:35 +4:40 9:21
16 Hege Fjellbirkeland IL Gular 17:37 +4:42 9:22
17 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 17:49 +4:54 9:28
18 Trude Fixdal IL Koll 17:50 +4:55 9:29
19 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 17:58 +5:03 9:33
20 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 18:05 +5:10 9:37
21 Mari Hernandez OL Toten-Troll 18:19 +5:24 9:44
22 Ingrid Nermoen Østmarka OK 19:07 +6:12 10:10
23 Maria Torgersen Bækkelagets SK 19:10 +6:15 10:11
24 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 19:12 +6:17 10:12
25 Unni Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 19:25 +6:30 10:19
26 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 19:31 +6:36 10:22
27 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 20:33 +7:38 10:55
28 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 21:01 +8:06 11:10
29 Ingvill Sommerstad IL Tyrving 21:08 +8:13 11:14
30 Gunhild Aamli Sundtjønn Årvoll IL 21:31 +8:36 11:26
31 Anna Göhlman IL Tyrving 22:10 +9:15 11:47
32 Randi Jensen Frol IL 22:16 +9:21 11:50
33 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 22:19 +9:24 11:52
34 Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb 23:41 +10:46 12:35
35 Irene Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 25:35 +12:40 13:36
36 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 27:04 +14:09 14:23
37 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 28:14 +15:19 15:01
38 Barbara Dawson Garingal Orienteers 29:35 +16:40 15:44
39 Hege Heiberg Hadeland OL 29:51 +16:56 15:52
40 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 36:11 +23:16 19:14

D 55-

1 940 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 14:02 7:14
2 Runa Skyttersæter Heming Orientering 15:43 +1:41 8:06
3 Grete Hovi Skien OK 15:48 +1:46 8:08
4 Helga Haverstad Lierbygda OL 16:10 +2:08 8:20
5 Guri Bjørndal Byåsen IL 16:53 +2:51 8:42
6 Berit Danielsen IL Tyrving 17:06 +3:04 8:48
7 Gunhild Hennum Lierbygda OL 17:31 +3:29 9:01
8 Ingeborg Lobben Gjennestad Vegårshei IL 17:44 +3:42 9:08
9 Berit Berge IL Tyrving 18:14 +4:12 9:23
10 Kari Natvig Nittedal OL 18:30 +4:28 9:32
11 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 18:32 +4:30 9:33
12 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 20:07 +6:05 10:22
13 Rita Forsström OK Raseborg 20:21 +6:19 10:29
14 Gunilla Lärfars Leksands OK 20:30 +6:28 10:34
15 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 20:46 +6:44 10:42
16 Heidi Falck IL Tyrving 22:13 +8:11 11:27
16 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 22:13 +8:11 11:27
18 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 23:12 +9:10 11:57
19 Gro Pedersen OK Skeidi 23:26 +9:24 12:04
20 Marianne Spanli Lierbygda OL 24:25 +10:23 12:35
21 Toril Eine Fossum IF 24:55 +10:53 12:50
22 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 25:30 +11:28 13:08
23 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 25:38 +11:36 13:12
24 Maggie Roach SLOWLUX 31:46 +17:44 16:22
25 Lena Hammer Vestre Akers SK 31:58 +17:56 16:28
26 Inger Schibsted Røyken OL 33:20 +19:18 17:10

D 60-

1 660 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 13:17 8:00
2 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 15:00 +1:43 9:02
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 15:09 +1:52 9:07
4 Siren Greve Bergens TF 15:17 +2:00 9:12
5 Lis Dæhli Løten o-lag 15:22 +2:05 9:15
6 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 16:08 +2:51 9:43
7 Nina Soligard Bergens TF 16:28 +3:11 9:55
8 Elle M. Melbye Heming Orientering 17:24 +4:07 10:28
9 Aud Kjemperud Eiker OL 17:25 +4:08 10:29
10 Sunniva Johaug Ryen Os IL 18:01 +4:44 10:51
11 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 18:02 +4:45 10:51
12 Kirsten Bobach Aalborg OK 19:55 +6:38 11:59
13 Inger Nergaard Stokke IL 19:59 +6:42 12:02
14 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 20:39 +7:22 12:26
15 Helga Peveri Eiker OL 30:17 +17:00 18:14
16 Berit Lund Sandefjord OK 36:47 +23:30 22:09
Elisabeth Rød Andebu IL diskvalifisert

D 65-

1 730 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Tho Stabæk IF 16:18 9:25
2 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 16:46 +0:28 9:41
3 Kari Strande Ringerike OL 17:03 +0:45 9:51
4 Berit Hegdal Bergens TF 17:50 +1:32 10:18
5 Hilary Palmer Notts OC 18:20 +2:02 10:35
6 Marit Tyldum Rudsbygd IL 20:02 +3:44 11:34
7 Sylvia Andersen Elverum OK 20:16 +3:58 11:42
8 Berit Røste Ringsaker OK 21:32 +5:14 12:26
9 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 21:53 +5:35 12:38
10 Berit Saxhaug Raumar Orientering 23:44 +7:26 13:43
11 Jessica Kathle Måren OK 24:30 +8:12 14:09
12 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 24:36 +8:18 14:13
13 Astri Ese Hole Bergens TF 25:08 +8:50 14:31
14 Inger Lindløv OK Moss 25:31 +9:13 14:44
15 Anne Elvsaas Mo Røyken OL 25:49 +9:31 14:55
16 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 26:15 +9:57 15:10
17 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 26:19 +10:01 15:12
18 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 29:08 +12:50 16:50
19 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 29:27 +13:09 17:01
Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering diskvalifisert

D 70-

1 730 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katharina Mo Berge Freidig 18:10 10:30
2 Bjørg Kocbach Bergens TF 18:51 +0:41 10:53
3 Torid Kvaal Freidig 19:28 +1:18 11:15
4 Kjellaug Hodnekvam Bergens TF 20:09 +1:59 11:38
5 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 22:53 +4:43 13:13
6 Elin Dahlen Ringerike OL 22:58 +4:48 13:16
7 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 23:03 +4:53 13:19
8 Birgitte Bekkelund Røyken OL 24:27 +6:17 14:07
9 Torill Svendsen Lunds OK 24:59 +6:49 14:26
10 Ingeborg Bøbel IL Imås 26:23 +8:13 15:15
11 Eva Aalde Freidig 26:53 +8:43 15:32
11 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 26:53 +8:43 15:32
13 Tea Forberg Rond OL 27:10 +9:00 15:42
14 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 29:11 +11:01 16:52
15 Eli Klovning Porsgrunn OL 29:24 +11:14 16:59
16 Lajla Tidemann Gjø-Vard OL 29:48 +11:38 17:13
17 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 30:01 +11:51 17:21
18 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 33:50 +15:40 19:33
19 Reidun M. Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 34:04 +15:54 19:41

D 75-

1 720 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 19:19 11:13
2 Unni Drage Haugerud IF 19:44 +0:25 11:28
3 Margith Reppesgård Hedrum OL 22:48 +3:29 13:15
4 Tirill Liby Seip OK Skeidi 23:55 +4:36 13:54
5 Gudveig Jørundland OK Sør 24:17 +4:58 14:07
Ragnhild Krogvig Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

H -10

1 380 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Magnus Alstad Frol IL 9:32 6:54
Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 11:49 8:33
Christoffer Vang Bobach Aalborg OK 11:14 8:08
Eskil Brænden Lillomarka OL 13:09 9:31
Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 18:07 13:07
Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 9:06 6:35
Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 12:16 8:53
Heine Elias Husdal Stavanger Orienteringsklubb 11:59 8:41
Felix Johansson OK Alehof 12:18 8:54
Håvard Rekve Lian Fossum IF 11:11 8:06
Mathias Linløkken Østmarka OK 11:25 8:16
Tobias Tronbøl Lium Fet OL 12:53 9:20
Kasper Lodgaard Byåsen IL 17:00 12:19
Alf Petter Lynum Freidig 12:23 8:58
Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 10:08 7:20
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 12:44 9:13
Gaute Nysæter Skien OK 13:47 9:59
Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 10:33 7:38
Theo Winsents Sæter Måren OK 16:13 11:45

H 11-12

1 440 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 7:07 4:56
2 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 7:17 +0:10 5:03
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 7:17 +0:10 5:03
4 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 7:28 +0:21 5:11
5 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 7:35 +0:28 5:15
6 Jonas Myhr Asker Skiklubb 7:38 +0:31 5:18
7 Gaute Bergan Nydalens SK 7:39 +0:32 5:18
8 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 7:48 +0:41 5:25
8 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 7:48 +0:41 5:25
10 Birk F. Sætnan Fossum IF 7:51 +0:44 5:27
11 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 7:55 +0:48 5:29
12 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 7:58 +0:51 5:31
13 Axel Aalde Nydalens SK 8:14 +1:07 5:43
13 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 8:14 +1:07 5:43
15 Vegard Ranestad Hamar OK 8:16 +1:09 5:44
15 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 8:16 +1:09 5:44
17 Øyvind Lamark Ganddal IL 8:17 +1:10 5:45
18 Simen Gravningen Stokke IL 8:27 +1:20 5:52
19 Lars Horten Jordet Vingelen IL 8:28 +1:21 5:52
20 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 8:37 +1:30 5:59
21 Andreas Gjetanger Måren OK 8:46 +1:39 6:05
22 Sondre Engebretsen OK Moss 8:48 +1:41 6:06
22 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering 8:48 +1:41 6:06
24 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 8:49 +1:42 6:07
24 Mats Lindaas Elverum OK 8:49 +1:42 6:07
26 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 8:51 +1:44 6:08
27 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 8:56 +1:49 6:12
28 Håkon Torseth Lillehammer OK 9:06 +1:59 6:19
29 Stein Aas Stræte Ringerike OL 9:09 +2:02 6:21
30 Arne Bergan Kongsberg OL 9:11 +2:04 6:22
31 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 9:12 +2:05 6:23
31 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 9:12 +2:05 6:23
33 Jonas Aarseth Nydalens SK 9:19 +2:12 6:28
33 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 9:19 +2:12 6:28
35 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 9:23 +2:16 6:30
36 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 9:24 +2:17 6:31
37 Christian Fredrik Borg IL Koll 9:27 +2:20 6:33
38 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 9:30 +2:23 6:35
38 Vegard Ulseth Sylte Freidig 9:30 +2:23 6:35
40 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 9:31 +2:24 6:36
41 Jonas Krogh Oppsal Orientering 9:34 +2:27 6:38
42 Andreas Lerø Fossum IF 9:38 +2:31 6:41
43 Sigurd Vatn Frol IL 9:44 +2:37 6:45
44 Vemund Mølnvik Freidig 9:53 +2:46 6:51
45 Anders Taraldsen Lillehammer OK 9:55 +2:48 6:53
46 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 9:56 +2:49 6:53
47 Magnus Strømme Lid TIF Viking 10:05 +2:58 7:00
48 Emil Beltramba TOL 10:11 +3:04 7:04
49 Håkon Wedum Lillehammer OK 10:13 +3:06 7:05
50 Børge Nilsen Berg Fossum IF 10:18 +3:11 7:09
50 Elias Stubberud Nydalens SK 10:18 +3:11 7:09
52 Theodor Bjørk Sandefjord OK 10:31 +3:24 7:18
53 Johan Eger Kongsberg OL 10:34 +3:27 7:20
53 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 10:34 +3:27 7:20
55 Alfred Johansson OK Alehof 10:40 +3:33 7:24
56 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 10:42 +3:35 7:25
57 Fridtjof Reusch Heming Orientering 10:53 +3:46 7:33
58 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 11:01 +3:54 7:39
59 Eirik Vie Strisland Fossum IF 11:46 +4:39 8:10
60 Torjus Hoel Bjorå IL Koll 12:20 +5:13 8:33
61 Eirik Nytun Nergård Nittedal OL 12:21 +5:14 8:34
62 Vegard Haug Sandnes IL (Rogaland) 12:23 +5:16 8:35
63 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 13:36 +6:29 9:26
64 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 14:09 +7:02 9:49
65 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 15:04 +7:57 10:27
66 Sindre Vie Strisland Fossum IF 16:20 +9:13 11:20
67 Petter Husås Odal OL - Orientering 16:56 +9:49 11:45
Ask Olaussen Oppsal Orientering diskvalifisert
Truls Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert

H 11-12N

1 410 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hallvard Tjentland Lardal OL 10:21 7:20
2 Gaute Lindaas Elverum OK 12:28 +2:07 8:50
3 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 12:47 +2:26 9:03

H 13

1 790 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 10:50 6:03
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 10:51 +0:01 6:03
3 Christopher Engebretsen OK Moss 11:31 +0:41 6:26
4 Tobias Alstad Frol IL 11:34 +0:44 6:27
5 Mikkel Holt Freidig 12:04 +1:14 6:44
6 Felix Finsrud Asker Skiklubb 12:19 +1:29 6:52
7 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 12:26 +1:36 6:56
8 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 12:30 +1:40 6:58
9 August Syrdal Øen Heming Orientering 12:40 +1:50 7:04
10 Ådne Skjærstein IL Tyrving 12:43 +1:53 7:06
11 Henrik Reusch Heming Orientering 12:53 +2:03 7:11
12 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 12:54 +2:04 7:12
13 Birk Bell Lysaker Fana IL 12:58 +2:08 7:14
14 Erlend Børli Fossum IF 13:12 +2:22 7:22
15 Ulrik Hellen TIF Viking 13:29 +2:39 7:31
16 Simen Fritzner Nittedal OL 13:37 +2:47 7:36
17 Mikkel Katla Fossum IF 14:10 +3:20 7:54
17 Aksel Mjelstad TIF Viking 14:10 +3:20 7:54
19 Martin Wold Stavrum Frol IL 14:11 +3:21 7:55
20 Adam Conway Guildford Orienteers 14:37 +3:47 8:09
21 Ferdinand Fremming Heming Orientering 14:39 +3:49 8:11
22 Vetle Drage Kongsberg OL 14:56 +4:06 8:20
23 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 15:07 +4:17 8:26
24 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 15:36 +4:46 8:42
25 Henrik R Holt Hedrum OL 16:09 +5:19 9:01
26 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 16:12 +5:22 9:03
27 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 16:19 +5:29 9:06
28 Eirik Øvstedal Nydalens SK 17:07 +6:17 9:33
29 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 17:37 +6:47 9:50
30 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 18:31 +7:41 10:20
31 Kristian Østermann Heming Orientering 19:10 +8:20 10:42
32 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 20:23 +9:33 11:23
33 Olav Lund Kongsberg OL 22:19 +11:29 12:28
34 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 22:46 +11:56 12:43
35 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 34:17 +23:27 19:09
Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF diskvalifisert
Einar Eide Byåsen IL diskvalifisert
Håkon Omholt Berrefjord Lardal OL brutt

H 14

1 720 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Kittilsen Freidig 9:41 5:37
2 Simen Spets Storhov Freidig 9:53 +0:12 5:44
2 David Runde Kristiansand OK 9:53 +0:12 5:44
4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 10:06 +0:25 5:52
5 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 10:14 +0:33 5:56
6 Tore Markhus Verdal OK 11:05 +1:24 6:26
7 Anders Vestøl Vegårshei IL 11:16 +1:35 6:33
8 Jo Even Kolstad Freidig 11:34 +1:53 6:43
9 Lars Young Vik Nydalens SK 11:43 +2:02 6:48
10 Ethan Tebbutt LEI 11:44 +2:03 6:49
11 Herman Brunborg Nittedal OL 11:52 +2:11 6:53
11 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 11:52 +2:11 6:53
13 Sivert Sande Kverme Fossum IF 12:49 +3:08 7:27
14 Lars Sandstad Freidig 12:56 +3:15 7:31
15 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 12:59 +3:18 7:32
16 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 13:04 +3:23 7:35
17 Eirik Imrik Fredrikstad SK 13:10 +3:29 7:39
18 Even Gravningen Stokke IL 13:42 +4:01 7:57
19 Asgeir Espeland Tynset IF 14:38 +4:57 8:30
20 Nicolai Harvik Konnerud IL 14:49 +5:08 8:36
21 Anders Horvei Raumar Orientering 14:50 +5:09 8:37
22 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 14:56 +5:15 8:40
23 Jonas Vindal Wing OK 15:00 +5:19 8:43
24 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 15:47 +6:06 9:10
25 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 15:52 +6:11 9:13
26 Trygve Nummedal Os Førde IL 16:01 +6:20 9:18
26 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 16:01 +6:20 9:18
28 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 17:59 +8:18 10:27
29 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 19:52 +10:11 11:33
30 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 21:23 +11:42 12:25
31 Knut Heikki Odland Torgersen Bergens TF 21:46 +12:05 12:39
32 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 23:04 +13:23 13:24
33 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 30:49 +21:08 17:55

H 13-16C

1 590 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Andersen Nydalens SK 13:25 8:26
2 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 13:57 +0:32 8:46
3 Martin Kjos Barkenæs Fet OL 15:13 +1:48 9:34
4 Kristian Strøm Nydalens SK 15:24 +1:59 9:41
5 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 15:42 +2:17 9:52
6 Jens Husby Malvik IL 17:51 +4:26 11:13
7 Petter Stige Asker Skiklubb 20:56 +7:31 13:09
8 Sigurd Paulsen Ask Lierbygda OL 23:21 +9:56 14:41
Martin Thomassen Varegg Fleridrett diskvalifisert

H 13-16N

1 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathias Rødde Sandnes IL (Rogaland) 12:33 8:54

H 15

2 290 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 13:39 5:57
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 13:45 +0:06 6:00
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 13:58 +0:19 6:05
4 Even Lindaas Elverum OK 14:44 +1:05 6:26
5 Stian Rykkje Stord Orientering 15:00 +1:21 6:33
6 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 15:32 +1:53 6:46
7 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 15:43 +2:04 6:51
8 Niels Christian Hellerud Halden SK 15:51 +2:12 6:55
9 Kristian Fredrik Lynum Freidig 15:52 +2:13 6:55
10 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 16:01 +2:22 6:59
11 Emil Størmer Fossum IF 16:02 +2:23 7:00
12 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 16:06 +2:27 7:01
13 Olav Torgersen Bækkelagets SK 16:13 +2:34 7:04
14 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 16:21 +2:42 7:08
15 Skjalg Nysæter Skien OK 16:29 +2:50 7:11
16 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 16:38 +2:59 7:15
17 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 16:55 +3:16 7:23
18 Peter Gisholt Fossum IF 16:59 +3:20 7:24
19 Kristian Pytten Kristiansand OK 17:11 +3:32 7:30
20 Jonas Myhre Kristiansand OK 17:27 +3:48 7:37
21 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 17:35 +3:56 7:40
22 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 17:41 +4:02 7:43
23 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 17:42 +4:03 7:43
24 Trygve Myhr Asker Skiklubb 18:16 +4:37 7:58
25 Mats Eidsmo Freidig 18:34 +4:55 8:06
26 Elias Øhman Gjø-Vard OL 18:40 +5:01 8:09
27 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 18:41 +5:02 8:09
28 Are Lodgaard Byåsen IL 18:58 +5:19 8:16
29 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 19:21 +5:42 8:26
30 Sølve Drage Kongsberg OL 19:33 +5:54 8:32
31 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 19:35 +5:56 8:33
32 Fredrik Sveen Vang OL 20:02 +6:23 8:44
33 Eskil Frøisland Vang OL 20:08 +6:29 8:47
34 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 20:15 +6:36 8:50
35 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 20:26 +6:47 8:55
36 Patrick Thomassen Modum OL 21:01 +7:22 9:10
37 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 21:47 +8:08 9:30
38 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 23:09 +9:30 10:06
39 Vegard Øverli Berg Kongsberg OL 23:56 +10:17 10:27
40 Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering 27:55 +14:16 12:11
41 Kristoffer Bryne Heming Orientering 30:44 +17:05 13:25
42 Torjus Ullern IL Tyrving 32:38 +18:59 14:15
43 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 34:12 +20:33 14:56
Ole Johan Bråten Vang OL diskvalifisert
Kristian Rykkje Varegg Fleridrett diskvalifisert

H 16

2 410 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 13:44 5:41
2 Einar Melsom Fossum IF 13:47 +0:03 5:43
3 Jørgen Baklid Konnerud IL 14:00 +0:16 5:48
4 Øyvind Hjermstad Fossum IF 14:02 +0:18 5:49
5 Sindre R Holt Hedrum OL 14:23 +0:39 5:58
6 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 14:37 +0:53 6:03
7 Erling Hjermstad Fossum IF 14:44 +1:00 6:06
8 Oskar Spets Storhov Freidig 15:19 +1:35 6:21
9 Sebastian Daland Kristiansand OK 15:28 +1:44 6:25
10 Michael Svoboda Foothills Wanderers Orienteeri 15:50 +2:06 6:34
11 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 16:23 +2:39 6:47
12 Håkon Lund Kongsberg OL 16:32 +2:48 6:51
13 Joar Oldernes Lillomarka OL 16:40 +2:56 6:54
14 Leif Blake Yukon O Association 16:55 +3:11 7:01
15 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 17:09 +3:25 7:06
16 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 17:17 +3:33 7:10
17 Even-Johan Kaspersen Mo OK 17:18 +3:34 7:10
18 Oscar Lyngen Frol IL 17:21 +3:37 7:11
19 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 18:01 +4:17 7:28
20 Erlend Brendstuen Halden SK 18:11 +4:27 7:32
21 Joar Gjerdahl Konnerud IL 18:32 +4:48 7:41
22 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 18:38 +4:54 7:43
23 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 19:26 +5:42 8:03
24 Mathias Hermstad Freidig 19:52 +6:08 8:14
25 Martin Andresen Skotte Fossum IF 19:56 +6:12 8:16
26 Nicholas Wilson LEI 20:47 +7:03 8:37
27 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 20:49 +7:05 8:38
28 Axel Hoveid Asker Skiklubb 20:55 +7:11 8:40
29 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 21:28 +7:44 8:54
30 Børge Brenås Varteig OL 22:12 +8:28 9:12
31 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 22:14 +8:30 9:13
32 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 22:27 +8:43 9:18
33 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 22:34 +8:50 9:21
34 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 22:36 +8:52 9:22
35 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 23:00 +9:16 9:32
36 Oscar Johansson OK Dacke 23:05 +9:21 9:34
37 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 23:32 +9:48 9:45
38 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 25:05 +11:21 10:24
39 Nikolai Jones Arnesen Heming Orientering 25:29 +11:45 10:34
40 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 26:43 +12:59 11:05
41 Sivert Sem Steinkjer OK 27:43 +13:59 11:30
42 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 31:25 +17:41 13:02
43 Håvard Rokkan Mo OK 31:30 +17:46 13:04
44 August Asheim Birkeland Halden SK 32:20 +18:36 13:24
Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK diskvalifisert
Håvard Olai Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

H 15-16B

1 710 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Bråten Vegårshei IL 14:24 8:25
2 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 18:20 +3:56 10:43
Magnus Gjerstad Osterøy IL diskvalifisert

H 17-B

1 710 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 12:39 7:23
2 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 13:42 +1:03 8:00
3 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 14:03 +1:24 8:12
4 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 14:36 +1:57 8:32
5 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 14:44 +2:05 8:36
6 Ove Hildrum Lillomarka OL 14:52 +2:13 8:41
7 Kjetil Jacobsen Hamar OK 15:03 +2:24 8:48
8 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 15:23 +2:44 8:59
9 Mads Lillevold Ås-NMBU Orientering 15:33 +2:54 9:05
10 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 15:42 +3:03 9:10
11 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 15:48 +3:09 9:14
11 Francisco Velázquez Oslostudentenes IK 15:48 +3:09 9:14
13 Jarle Rogndokken Fet OL 15:54 +3:15 9:17
14 Ove Kjetså Otra IL 16:50 +4:11 9:50
15 Thor Vollset Heming Orientering 17:39 +5:00 10:19
16 Magne Aas Asker Skiklubb 18:58 +6:19 11:05
17 Øystein Melby Vang OL 19:53 +7:14 11:37
18 Martin Kaspersen Mo OK 20:59 +8:20 12:16
19 Tony Halsall Otra IL 21:23 +8:44 12:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
20 Ole Jakob Ottestad Halden SK 22:00 +9:21 12:51
21 Tom André Alstadsæther Notodden OL 22:16 +9:37 13:01
22 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 22:56 +10:17 13:24
23 Glenn Ekholdt Hilleren Eiker OL 27:30 +14:51 16:04
24 Arild Svihus Ganddal IL 29:16 +16:37 17:06
25 Sondre Østbye Elverum OK 32:01 +19:22 18:43
Leif Jordet Vingelen IL diskvalifisert

H 17-C

1 520 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 10:04 6:37
2 Geir Egil Norbom Konnerud IL 10:37 +0:33 6:59
3 Børge Taraldsen Lillehammer OK 10:47 +0:43 7:05
4 Marius Holmen Snertingdal IF Orientering 11:38 +1:34 7:39
5 Roger Østvold Heming Orientering 11:58 +1:54 7:52
6 Torbjørn Barikmo Kongsberg OL 13:10 +3:06 8:39
7 Kristoffer Nylund Eiker OL 13:16 +3:12 8:43
8 Espen Ekholt Berg Kongsberg OL 14:04 +4:00 9:15
9 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 15:01 +4:57 9:52
10 Sten Øivind Bjerke Larvik OK 17:01 +6:57 11:11
11 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 32:17 +22:13 21:14

H 17-N

1 410 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 7:54 5:36
2 Morten Engebretsen Raumar Orientering 11:44 +3:50 8:19

H 17-20

2 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Nummedal Os Førde IL 11:53 5:56
2 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 12:50 +0:57 6:25
3 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 14:17 +2:24 7:08
4 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 14:25 +2:32 7:12
5 Fredrik Studsrud Hisøy OK 14:27 +2:34 7:13
6 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 15:01 +3:08 7:30
7 Lars Bredalen Nittedal OL 15:50 +3:57 7:55
8 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 19:05 +7:12 9:32
9 Vegard Bendiktsen Konnerud IL 21:47 +9:54 10:53
10 Arvid Nelson Lardal OL 25:38 +13:45 12:49
Euan Tebbutt LEI diskvalifisert

H 21-

2 310 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Damien Renard Kongsberg OL 13:30 5:50
2 Håvard Krey Hansen OK Silsand 13:44 +0:14 5:56
3 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 13:48 +0:18 5:58
4 Gustav Fiskum NTNUI 14:26 +0:56 6:14
5 Erik Trøen Modum OL 14:30 +1:00 6:16
6 Gunnar A Fiskum NTNUI 14:42 +1:12 6:21
7 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 15:00 +1:30 6:29
8 Erin Schrim OUSA 15:01 +1:31 6:30
9 Bjørn Tore Mathisen IL Tyrving 15:29 +1:59 6:42
10 Magnus Kyrkjebø TIF Viking 15:39 +2:09 6:46
11 Sindre Bæk Løten o-lag 15:42 +2:12 6:47
12 Daniel Oliversen Trøsken IL 16:19 +2:49 7:03
13 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 16:27 +2:57 7:07
14 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 17:00 +3:30 7:21
15 Stein Arve Skjaker Hadeland OL 17:44 +4:14 7:40
16 Ola Lesteberg Kongsberg OL 17:52 +4:22 7:44
17 Jan Fredrik Helgaker Fossum IF 18:34 +5:04 8:02
18 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 18:53 +5:23 8:10
19 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 19:22 +5:52 8:23
20 Sturle Nordeide Gneist, IL 19:32 +6:02 8:27
21 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 20:00 +6:30 8:39
22 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 20:02 +6:32 8:40
23 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 20:20 +6:50 8:48
24 Ruben Olsen OK Silsand 21:03 +7:33 9:06
25 Terje Faugstad Bjertnes NTNUI 21:37 +8:07 9:21
26 Henrik Kvikne Hansen Stavanger Orienteringsklubb 22:57 +9:27 9:56
27 Kristoffer Nesland NTNUI 23:03 +9:33 9:58
28 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 23:10 +9:40 10:01
29 Halvor Lund Freidig 23:22 +9:52 10:06

H 21- kort

1 890 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Severin Saue NTNUI 11:19 5:59
2 Juha Fränti Rasti-Kurikka 11:28 +0:09 6:04
3 Tor Ringstad Hedrum OL 15:38 +4:19 8:16
4 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 17:12 +5:53 9:06
5 Even Erlien Gjø-Vard OL 18:18 +6:59 9:40
6 Rudi B Olsen Lillomarka OL 18:54 +7:35 10:00
7 Lenny Viking Enström Oslostudentenes IK 18:57 +7:38 10:01
8 Bjørnar André Haug Sandnes IL (Rogaland) 19:04 +7:45 10:05
9 Bård Kolås Løten o-lag 19:38 +8:19 10:23
10 Sindre Alnæs Raumar Orientering 19:41 +8:22 10:24
11 Oddbjørn Krage Sarpsborg OL 22:06 +10:47 11:41
12 Roger Hagen Sandefjord OK 24:21 +13:02 12:53
13 Donatas Kontautas OK Moss 25:13 +13:54 13:20
14 Håvard Sandvoll Ask Lierbygda OL 32:38 +21:19 17:15
15 Sindre Valsgård Indre Østfold OK 40:03 +28:44 21:11
Sigurd Nørstebøen Nittedal OL diskvalifisert
Patrick Tschopp OLV Luzern diskvalifisert
Siggen Ytrehus Bø OL diskvalifisert

H 35-

2 310 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 14:31 6:17
2 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 15:54 +1:23 6:52
3 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 16:00 +1:29 6:55
4 Jon Kjenseth Heming Orientering 16:09 +1:38 6:59
5 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 17:26 +2:55 7:32
6 Claus Bobach Aalborg OK 18:31 +4:00 8:00
7 Stefan Kernstock Oslostudentenes IK 19:32 +5:01 8:27
8 Helge Bakkehøi Østmarka OK 20:17 +5:46 8:46
9 Hans Egefalk Hagaby GoIF 20:18 +5:47 8:47
10 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 20:29 +5:58 8:52
11 Rolf Alstad Frol IL 20:50 +6:19 9:01
12 Morten Svihus Ganddal IL 23:05 +8:34 9:59
13 Fredrik Campbell Almby 24:58 +10:27 10:48
14 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 38:24 +23:53 16:37

H 40-

2 340 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 13:33 5:47
2 Pål Kittilsen Freidig 13:45 +0:12 5:52
3 Gisle Nysæter Skien OK 14:10 +0:37 6:03
4 Erik Paulsrud IL Koll 14:38 +1:05 6:15
5 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 14:51 +1:18 6:20
6 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 15:18 +1:45 6:32
7 Martin Øhman Gjø-Vard OL 15:34 +2:01 6:39
8 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 15:35 +2:02 6:39
9 Thomas Bedin Indre Østfold OK 15:39 +2:06 6:41
10 Olav Eide Oslostudentenes IK 15:52 +2:19 6:46
11 Steinar Lande Bø OL 15:57 +2:24 6:48
12 Bjørn Hauge Fet OL 16:01 +2:28 6:50
13 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 16:03 +2:30 6:51
14 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 16:30 +2:57 7:03
15 Audun Bjerknes Måren OK 16:31 +2:58 7:03
16 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 16:38 +3:05 7:06
17 Christopher Rolsdorph Grue IL 16:42 +3:09 7:08
18 Rune Blågestad Indre Østfold OK 17:10 +3:37 7:20
19 Henning Bratland Carlsen OK Moss 17:16 +3:43 7:22
20 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 18:06 +4:33 7:44
21 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 18:53 +5:20 8:04
22 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 19:20 +5:47 8:15
23 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 19:27 +5:54 8:18
24 Per Kristian Ramstad Fet OL 19:40 +6:07 8:24
25 Frode Bakkehøi Østmarka OK 19:49 +6:16 8:28
26 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 19:55 +6:22 8:30
27 Jens Tjentland Lardal OL 20:13 +6:40 8:38
28 Øystein Husby Malvik IL 21:13 +7:40 9:04
29 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 21:22 +7:49 9:07
30 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 21:43 +8:10 9:16
31 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 23:26 +9:53 10:00
32 Tormod Kleppa Lillehammer OK 23:58 +10:25 10:14
33 Steinar Eastwood Lillomarka OL 24:42 +11:09 10:33
34 Sander Stielstra Sauda Orienteringsklubb 27:46 +14:13 11:51
Leif Erik Havnen Røyken OL diskvalifisert

H 45-

2 240 m, 92 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 12:28 5:33
2 Tomas Eidsmo Freidig 12:32 +0:04 5:35
3 Erik Haug Stokke IL 13:41 +1:13 6:06
4 Andreas Sylte Freidig 13:43 +1:15 6:07
5 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 13:49 +1:21 6:10
6 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 14:00 +1:32 6:14
7 Svein Nygård Lillomarka OL 14:39 +2:11 6:32
8 Kimme Arnesen Heming Orientering 14:43 +2:15 6:34
9 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 14:55 +2:27 6:39
9 Tore Nymark Askøy OL 14:55 +2:27 6:39
11 Vidar Gjelstad Sandefjord OK 15:00 +2:32 6:41
12 Espen Bergstrøm Halden SK 15:03 +2:35 6:43
13 Trond Lund IL Tyrving 15:10 +2:42 6:46
14 Arild Andresen Fossum IF 15:14 +2:46 6:48
15 Einar Gisholt Fossum IF 15:17 +2:49 6:49
16 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 15:24 +2:56 6:52
16 Per Øivind Eger Kongsberg OL 15:24 +2:56 6:52
18 Helge Gisholt OK Skeidi 15:31 +3:03 6:55
19 Tore Bredalen Nittedal OL 15:44 +3:16 7:01
20 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 15:47 +3:19 7:02
21 Christian Gløgård Nittedal OL 15:51 +3:23 7:04
22 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 15:52 +3:24 7:04
23 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 15:55 +3:27 7:06
24 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 15:59 +3:31 7:08
25 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 16:16 +3:48 7:15
26 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 16:24 +3:56 7:19
27 Peder Natvig IL Koll 16:29 +4:01 7:21
28 Steinar Låg Asker Skiklubb 16:30 +4:02 7:21
29 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL 16:31 +4:03 7:22
30 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 16:39 +4:11 7:25
31 Ivar Mølnvik Fossum IF 16:44 +4:16 7:28
32 Sigmund Vister Indre Østfold OK 16:45 +4:17 7:28
33 Bjørnar Olsrød Stokke IL 16:46 +4:18 7:29
34 Hans Jevanord Fossum IF 16:53 +4:25 7:32
35 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 17:03 +4:35 7:36
36 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 17:08 +4:40 7:38
37 Oddvar Taksdal Ganddal IL 17:11 +4:43 7:40
38 Christian Jomaas Fossum IF 17:16 +4:48 7:42
39 Bjart Are Hellen TIF Viking 17:18 +4:50 7:43 Last ned GPS-spor i gpx-format
40 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 17:31 +5:03 7:49
41 Itsuki Kunisawa Team Japan 17:33 +5:05 7:50
42 Stein H. Hagen Fossum IF 17:36 +5:08 7:51
43 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 17:46 +5:18 7:55
44 Christian Grotnes IL Tyrving 17:49 +5:21 7:57
45 Morten Rannem Fossum IF 17:54 +5:26 7:59
46 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 18:04 +5:36 8:03
47 Jørn Moe Fet OL 18:06 +5:38 8:04
48 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 18:08 +5:40 8:05
49 Bjørn Axel Gran Halden SK 18:20 +5:52 8:11
50 Per Erik Larsen Sandefjord OK 18:24 +5:56 8:12
51 Bernt Brynhildsen Wing OK 18:27 +5:59 8:14
52 Einar Teslo Hadeland OL 18:36 +6:08 8:18
52 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 18:36 +6:08 8:18
54 Tor Olsen IF Trauma 18:37 +6:09 8:18
55 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 18:54 +6:26 8:26
56 Pål Winsents Måren OK 18:56 +6:28 8:27
57 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 19:07 +6:39 8:32
58 Sveinung Rykkje Stord Orientering 19:20 +6:52 8:37
58 Anders Flågen Heming Orientering 19:20 +6:52 8:37
60 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 19:21 +6:53 8:38
61 Jon Erik Kvarme Røyken OL 19:27 +6:59 8:40
62 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 19:28 +7:00 8:41
63 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 19:31 +7:03 8:42
64 Harald Storrønning Byåsen IL 19:33 +7:05 8:43
64 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 19:33 +7:05 8:43
66 Kjetil Damm TIF Viking 19:49 +7:21 8:50
67 Espen Messel IL Koll 19:58 +7:30 8:54
68 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 20:05 +7:37 8:57
69 Terje Blindheim Lillomarka OL 20:08 +7:40 8:59
70 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 20:23 +7:55 9:05
71 Tom Kristensen Larvik OK 20:26 +7:58 9:07
72 Ole Myklemyr Eiker OL 20:27 +7:59 9:07
73 Stig Mjelstad TIF Viking 20:46 +8:18 9:16
74 Viggo Eriksen Fossum IF 20:48 +8:20 9:17
75 Dag Helland-Hansen IL Tyrving 20:55 +8:27 9:20
76 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 21:09 +8:41 9:26
77 Rune Sørensen Sturla, IF 21:21 +8:53 9:31
78 Christian Reusch Heming Orientering 21:23 +8:55 9:32
79 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 21:36 +9:08 9:38
80 Henning Martinsen Fredrikstad SK 21:51 +9:23 9:45
81 Bjørn Martini Asker Skiklubb 22:13 +9:45 9:55
82 Øystein Wiggen Byåsen IL 22:39 +10:11 10:06
83 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 23:13 +10:45 10:21
84 Gudmund Jenssen Halden SK 23:14 +10:46 10:22
85 Inge Hauge Hisøy OK 24:07 +11:39 10:45
86 Håkon Børli Fossum IF 24:35 +12:07 10:58
87 Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 25:16 +12:48 11:16
88 Pål Angvoll Fredrikstad SK 27:44 +15:16 12:22
89 Atle Wøllo Kongsberg OL 27:56 +15:28 12:28
90 Gard Antonsen Fredrikstad SK 32:43 +20:15 14:36
91 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 40:55 +28:27 18:15
Øystein Rapp Raumar Orientering diskvalifisert

H 45- kort

1 800 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jens Even Storhov Freidig 11:51 6:35
2 Espen Svae Sarpsborg OL 12:11 +0:20 6:46
3 Rune Engehult Notodden OL 12:48 +0:57 7:06
4 Per Olav Andersen Halden SK 13:26 +1:35 7:27
5 Trond Lamark Ganddal IL 13:49 +1:58 7:40
6 Stefan Johansson Frölunda OL 14:05 +2:14 7:49
7 Atle Strøm Hedrum OL 14:56 +3:05 8:17
8 Jørn Myrland Notodden OL 15:10 +3:19 8:25
9 Arne Arnesen Hamar OK 15:17 +3:26 8:29
10 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 16:21 +4:30 9:05
11 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 16:34 +4:43 9:12
12 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 17:03 +5:12 9:28
13 Espen Johnsen Hedrum OL 17:07 +5:16 9:30
14 Arne Olaussen Oppsal Orientering 17:53 +6:02 9:56
15 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 18:29 +6:38 10:16
16 Tore Lindaas Elverum OK 19:40 +7:49 10:55
17 Ketil Nummedal Fana IL 19:47 +7:56 10:59
18 Tommy Sæter Kongsberg OL 20:01 +8:10 11:07
19 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 20:52 +9:01 11:35
20 Peter Carlsen Røyken OL 21:14 +9:23 11:47
21 Ole Wiik Lardal OL 21:40 +9:49 12:02
22 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 21:54 +10:03 12:10
23 Erik Broers Damsgaard Hisøy OK 23:06 +11:15 12:50
24 Iain Tebbutt LEI 24:38 +12:47 13:41
25 Stig Wiest Vang OL 30:04 +18:13 16:42

H 50-

2 000 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bo Engdahl IL Koll 11:37 5:48
2 Arild Aasheim Ganddal IL 13:18 +1:41 6:39
3 Tore Bjørnerød OK Moss 13:24 +1:47 6:42
4 Øystein Holo Fossum IF 13:40 +2:03 6:50
5 Atle Dengerud Steinkjer OK 13:51 +2:14 6:55
6 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 14:03 +2:26 7:01
7 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 14:14 +2:37 7:07
8 Tore Juvik IL Gular 14:22 +2:45 7:11
8 Nils Petter Fremming Heming Orientering 14:22 +2:45 7:11
10 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 14:27 +2:50 7:13
11 Per Olav Nærestad IF Trauma 14:28 +2:51 7:14
12 Øyvind Drage Kongsberg OL 14:37 +3:00 7:18
13 Jostein Mårdalen Freidig 14:51 +3:14 7:25
14 Johan Lunde IL Koll 14:54 +3:17 7:27
15 Gløer Winsvold Sentrum OK 14:56 +3:19 7:28
16 Bjørn Hølleland Fana IL 14:57 +3:20 7:28
16 Sturla Sæther Freidig 14:57 +3:20 7:28
18 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 15:07 +3:30 7:33
19 Knut Erling Øen Heming Orientering 15:14 +3:37 7:37
20 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 15:16 +3:39 7:38
21 Rolv Anders Systad Lyn Ski 15:24 +3:47 7:42
22 Jim Russell Bendigo Orienteers 15:44 +4:07 7:52
23 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 15:47 +4:10 7:53
23 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 15:47 +4:10 7:53
25 Geir Bråten Vegårshei IL 15:51 +4:14 7:55
26 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 15:57 +4:20 7:58
27 Hallvard Koren OK Moss 15:59 +4:22 7:59
28 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 16:02 +4:25 8:01
29 Njål Svingheim Konnerud IL 16:12 +4:35 8:06
30 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 16:16 +4:39 8:08
31 Knut Aas Ringerike OL 16:27 +4:50 8:13
32 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 16:34 +4:57 8:17
33 Øystein Jensen Sarpsborg OL 16:45 +5:08 8:22
34 Lasse Arnesen Heming Orientering 17:08 +5:31 8:34
35 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 17:09 +5:32 8:34
36 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 17:18 +5:41 8:39
37 Erlend Råheim OK Øst 17:19 +5:42 8:39
38 Terje Henriksen Asker Skiklubb 17:22 +5:45 8:41
39 Håkon Jendal Fossum IF 17:28 +5:51 8:44
40 Stein Markhus Verdal OK 17:35 +5:58 8:47
41 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 17:51 +6:14 8:55
42 Lars Bergersen Stavanger Orienteringsklubb 17:54 +6:17 8:57
42 Terje Melsom Fossum IF 17:54 +6:17 8:57
44 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 18:12 +6:35 9:06
45 Øyvind Schjelderup Freidig 18:30 +6:53 9:15
46 Egil Eide IL Tyrving 18:32 +6:55 9:16
47 Dag Brenås Varteig OL 18:40 +7:03 9:20
48 Tormod Jensen Sarpsborg OL 18:50 +7:13 9:25
49 Knut Hagen Byåsen IL 19:15 +7:38 9:37
50 Ole Tørnqvist Fana IL 19:29 +7:52 9:44
51 Roar Bye Modum OL 19:40 +8:03 9:50
52 Per Østreng Raumar Orientering 20:02 +8:25 10:01
53 Arne Kristensen Stokke IL 20:08 +8:31 10:04
54 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 21:15 +9:38 10:37
55 Frode Kamsvåg IL Tyrving 21:30 +9:53 10:45
56 Øyvind Grandum IL GeoForm 21:37 +10:00 10:48
57 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 21:42 +10:05 10:51
58 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 22:20 +10:43 11:10
59 Are Njåstein IL Tyrving 22:52 +11:15 11:26
60 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 22:55 +11:18 11:27
61 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 23:12 +11:35 11:36
62 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 24:28 +12:51 12:14
63 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 24:31 +12:54 12:15
64 Phil Conway Guildford Orienteers 24:48 +13:11 12:24
65 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 24:53 +13:16 12:26
66 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 26:13 +14:36 13:06
67 Graeme Dawson Garingal Orienteers 26:20 +14:43 13:10
68 Johannes Gjerstad Osterøy IL 27:05 +15:28 13:32

H 55-

2 100 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Mårtensson Modum OL 13:33 6:27
2 Jan Granstedt Halden SK 13:58 +0:25 6:39
3 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 14:18 +0:45 6:48
4 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 15:24 +1:51 7:20
5 Onno Verberne OL Toten-Troll 15:26 +1:53 7:20
6 Ingar Hals Sogndal IL 15:30 +1:57 7:22
7 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 15:35 +2:02 7:25
8 Nils Hæstad Fossum IF 16:17 +2:44 7:45
9 Martin Granly Lillomarka OL 16:21 +2:48 7:47
10 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 16:23 +2:50 7:48
11 Kjell Einar Andersen Varteig OL 16:32 +2:59 7:52
12 Morten Due Måren OK 16:40 +3:07 7:56
13 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 16:42 +3:09 7:57
14 Kjell Markset IL Koll 16:44 +3:11 7:58
15 Håvard Steinsholt Ås-NMBU Orientering 17:13 +3:40 8:11
16 Svein Harald Hansen OK Silsand 17:27 +3:54 8:18
17 Morten Karlsen Måren OK 17:29 +3:56 8:19
18 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 17:49 +4:16 8:29
19 Ove Martinsen Hauketo IF 18:07 +4:34 8:37
20 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 18:23 +4:50 8:45
21 Torgeir Strand Fana IL 18:32 +4:59 8:49
21 Jon Bjørgum Kristiansand OK 18:32 +4:59 8:49
23 Knut Engen Raumar Orientering 18:52 +5:19 8:59
24 Tore Sundtjønn Årvoll IL 18:57 +5:24 9:01
25 Hallvard Berg IL Tyrving 19:29 +5:56 9:16
26 Harald Østbye Elverum OK 19:36 +6:03 9:20
27 Arne Johannesen IL Gular 19:47 +6:14 9:25
28 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 20:11 +6:38 9:36
29 Geir Owren Freidig 20:18 +6:45 9:40
30 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 20:35 +7:02 9:48
31 Nikolay Krupnov IL Tyrving 20:43 +7:10 9:51
32 Tor Strand Raumar Orientering 20:56 +7:23 9:58
33 Roar Tønnessen Kongsberg OL 21:45 +8:12 10:21
34 Sönke Bandixen OLG Pfäfikon 21:46 +8:13 10:21
35 Peter Prydz Neverfjord IL 21:54 +8:21 10:25
36 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 22:28 +8:55 10:41
37 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 22:51 +9:18 10:52
38 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 23:08 +9:35 11:00
39 Johan Mattsson Lillomarka OL 24:14 +10:41 11:32
40 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 24:35 +11:02 11:42
41 Morten Anker Hoffmann Lillomarka OL 26:21 +12:48 12:32
42 Bjørn Reinhartsen Kristiansand OK 27:06 +13:33 12:54
43 Torbjørn Sirum Frol IL 27:21 +13:48 13:01
44 David Roach SLOWLUX 27:30 +13:57 13:05
44 Matti Torgersen Bergens TF 27:30 +13:57 13:05
46 Tron Solberg OK Skeidi 27:40 +14:07 13:10
47 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 28:07 +14:34 13:23
48 Bo Emilsson Oppsal Orientering 28:27 +14:54 13:32
49 Jon Berget Heming Orientering 29:17 +15:44 13:56
50 Rune Moian Asker Skiklubb 30:25 +16:52 14:29
51 Pål Wærum Steinkjer OK 33:51 +20:18 16:07
52 Truls Angell Lillomarka OL 34:51 +21:18 16:35
53 Pål Hellerud Halden SK 36:53 +23:20 17:33
Frode Løset Ringerike OL diskvalifisert
Lars Fremstad Larvik OK diskvalifisert
Morten Kongsberg IL Tyrving diskvalifisert
Helge Eriksen Byåsen IL diskvalifisert

H 60-

1 880 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 11:46 6:15
2 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 12:26 +0:40 6:36
3 Hans Huseby Sarpsborg OL 12:36 +0:50 6:42
4 Torgeir Strandhagen Røyken OL 12:49 +1:03 6:49
5 Svein S Jacobsen IL Tyrving 12:52 +1:06 6:50
6 Harald Thon Sturla, IF 12:54 +1:08 6:51
7 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 13:06 +1:20 6:58
8 Are Eriksen Oslostudentenes IK 13:08 +1:22 6:59
9 Jan Lärfars Leksands OK 13:22 +1:36 7:06
10 Ola Brox OL Toten-Troll 13:38 +1:52 7:15
11 Per Chr. Hagen Bø OL 14:16 +2:30 7:35
12 Lars Klyve Oppsal Orientering 14:17 +2:31 7:35
13 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 14:24 +2:38 7:39
13 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 14:24 +2:38 7:39
15 Ove Forsström OK Raseborg 14:41 +2:55 7:48
15 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 14:41 +2:55 7:48
17 Per Osen Vestre Akers SK 14:59 +3:13 7:58
18 Bård Natvig Nittedal OL 15:07 +3:21 8:02
19 Alf Pettersen IL Tyrving 15:12 +3:26 8:05
20 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 15:23 +3:37 8:10
21 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 15:24 +3:38 8:11
22 Morten Dåsnes Ringerike OL 15:32 +3:46 8:15
23 Mathias Martinsen Heming Orientering 15:57 +4:11 8:29
24 Vidar Elvekrok Eiker OL 16:18 +4:32 8:40
25 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 17:24 +5:38 9:15
26 Tore Ringerike Oppsal Orientering 17:34 +5:48 9:20
27 Harald Bakken Frol IL 17:35 +5:49 9:21
28 Sveinung Rekaa Notodden OL 17:56 +6:10 9:32
29 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 17:59 +6:13 9:33
30 Einar Lien Løten o-lag 18:07 +6:21 9:38
31 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 18:08 +6:22 9:38
32 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 18:39 +6:53 9:55
33 Torgeir Stenstad Oppsal Orientering 19:00 +7:14 10:06
34 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 19:27 +7:41 10:20
35 Rolf Lunde Eiker OL 19:46 +8:00 10:30
36 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 20:10 +8:24 10:43
37 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 21:09 +9:23 11:15
38 Ottar Ryen Os IL 26:39 +14:53 14:10
39 Jan Sveen Raumar Orientering 30:19 +18:33 16:07
40 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 33:27 +21:41 17:47
Geir Nilsen Emblem IL diskvalifisert
Ketil Berge Vestre Akers SK diskvalifisert

H 65-

1 940 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Einar Lund Hamar OK 13:55 7:10
2 Hans R. Bakken Eiker OL 15:43 +1:48 8:06
3 Nils-Petter Wiik Driv IL 15:53 +1:58 8:11
4 Jon Arne Klemetsaune OL Trollelg 16:00 +2:05 8:14
4 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 16:00 +2:05 8:14
6 Magnus Natås Bergens TF 16:16 +2:21 8:23
7 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 16:39 +2:44 8:34
8 Paul Skjaker Hadeland OL 17:17 +3:22 8:54
9 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 17:19 +3:24 8:55
9 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 17:19 +3:24 8:55
11 Atle Alvheim Fana IL 17:20 +3:25 8:56
12 Torodd Os Førde IL 18:53 +4:58 9:44
13 Poul Bobach Aalborg OK 19:02 +5:07 9:48
14 Tom Bugge Byåsen IL 19:15 +5:20 9:55
15 Lars Saxhaug Raumar Orientering 19:25 +5:30 10:00
16 Kjell Svihus Ganddal IL 19:27 +5:32 10:01
17 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 19:29 +5:34 10:02
18 John Birger Skansen Rudsbygd IL 19:39 +5:44 10:07
19 Øystein Holmen Snertingdal IF Orientering 19:42 +5:47 10:09
20 Tor Trøan Hadeland OL 19:44 +5:49 10:10
21 Helge Revhaug Ringerike OL 19:53 +5:58 10:14
22 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 20:04 +6:09 10:20
23 Anders Waage Freidig 22:13 +8:18 11:27
24 Widar Taxth Løland IL Express 22:58 +9:03 11:50
25 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 23:28 +9:33 12:05
26 Terje Malm Hamar OK 24:25 +10:30 12:35
27 Tor Arne Stokseth Fredrikstad SK 26:42 +12:47 13:45
28 John Palmer Notts OC 33:41 +19:46 17:21
29 Atle Remme Porsgrunn OL 33:59 +20:04 17:31
30 Helge Sigurd Hansen Heming Orientering 34:47 +20:52 17:55
Hans Lyder Haare Konnerud IL diskvalifisert
Per-Erik Østlie Driv IL diskvalifisert
Elling Aakre Andebu IL diskvalifisert
Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking diskvalifisert

H 70-

1 660 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 13:03 7:51
2 Leidulv Vinje Nidarøst OK 13:33 +0:30 8:09
3 Dagfinn Hole Bergens TF 13:57 +0:54 8:24
4 Magnus Landstad Freidig 15:10 +2:07 9:08
5 Tormod Dahlen Ringerike OL 15:13 +2:10 9:10
6 Roar Bjordal Oppsal Orientering 15:27 +2:24 9:18
7 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 15:29 +2:26 9:19
7 Trond Feiring Hamar OK 15:29 +2:26 9:19
9 Roar Forbord Malvik IL 15:40 +2:37 9:26
10 Helge Bjaaland Heming Orientering 15:42 +2:39 9:27
11 Thor Palmgren Halden SK 15:45 +2:42 9:29
12 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 16:35 +3:32 9:59
13 Henning Gaarder Konnerud IL 16:49 +3:46 10:07
14 Bjørn-Wiggo N. Husebye Fredrikstad SK 16:57 +3:54 10:12
15 Benkt Anderson Lunds OK 16:59 +3:56 10:13
16 Kjell Røkke IL Tyrving 17:21 +4:18 10:27
17 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 19:14 +6:11 11:35
18 Bjørn A. Schou OK Sør 19:57 +6:54 12:01
19 Lasse Vråle Sturla, IF 20:07 +7:04 12:07
20 Terje Throndsen Nittedal OL 22:41 +9:38 13:39
21 Olav Mo Røyken OL 28:55 +15:52 17:25
22 Reidar Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 31:54 +18:51 19:13
23 Knut Lindløv OK Moss 32:24 +19:21 19:31
24 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 33:27 +20:24 20:09
25 Thore Sundsetvik OL Trollelg 40:07 +27:04 24:10

H 75-

1 730 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Østerbø Freidig 16:36 9:35
2 Bjørn Egner Heming Orientering 17:16 +0:40 9:58
3 Erling Tidemann Lommedalens IL 17:51 +1:15 10:19
4 Svein Solerød OL Toten-Troll 18:22 +1:46 10:36
5 Jon Tyldum Rudsbygd IL 18:27 +1:51 10:39
6 Sturle Hånes IL GeoForm 19:05 +2:29 11:01
7 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 19:28 +2:52 11:15
8 Steinar Ruud Konnerud IL 19:58 +3:22 11:32
9 Sven Erik Rognes Oslostudentenes IK 20:27 +3:51 11:49
10 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 21:46 +5:10 12:34
11 Jon C. Fougner Heming Orientering 22:21 +5:45 12:55
12 Magnar Reppesgård Hedrum OL 22:41 +6:05 13:06
13 Reijo Rytkölä IF Sibbo Vargarna 25:15 +8:39 14:35
14 Bjørn Strømme TIF Viking 25:47 +9:11 14:54
15 Ola Aalde Freidig 26:05 +9:29 15:04
Jon Vegard Lunde Lillehammer OK diskvalifisert
Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

H 80-

1 720 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 21:46 12:39
2 Johannes Sollid Verdal OK 22:36 +0:50 13:08
3 Ole Sannes Lillomarka OL 23:38 +1:52 13:44
4 Einar Jørundland OK Sør 24:23 +2:37 14:10
5 Kjell H. Eriksen Fossum IF 25:15 +3:29 14:40
6 Tor Drage Haugerud IF 28:58 +7:12 16:50
7 Kjell Andersen Varteig OL 34:10 +12:24 19:51
8 Helge Kvaase Bækkelagets SK 41:41 +19:55 24:14
9 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 54:42 +32:56 31:48

Direkte AK

1 790 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 15:06 8:26
2 6987 Wang Lillomarka OL 15:20 +0:14 8:33
3 Lars Storslett Hamar OK 15:54 +0:48 8:52
4 Stig Dahle Molde og Omegn IF 18:34 +3:28 10:22
5 Siri Spjelkavik IL Tyrving 20:03 +4:57 11:12
6 Kristian Nøss Røyken OL 21:04 +5:58 11:46
7 Torun Dyrkorn Eiker OL 24:25 +9:19 13:38
8 Åge Aashamar Flosta IL 27:58 +12:52 15:37
9 Øystein Madsen NOTEAM 28:30 +13:24 15:55
10 Elise Brenne Varteig OL 30:42 +15:36 17:09
11 Maria Persson Asker Skiklubb 33:38 +18:32 18:47
Peichi Chuang NOTEAM diskvalifisert

Direkte AL

1 890 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stein Blomseth Lillomarka OL 11:40 6:10
2 Eirik Aal NTNUI 12:35 +0:55 6:39
3 Simen Bjøringsøy Nydalens SK 12:58 +1:18 6:51
4 Marte Balchen Bækkelagets SK 13:42 +2:02 7:14
5 Thomas Johansson Heming Orientering 14:10 +2:30 7:29
6 Stig Melling Ringerike OL 14:40 +3:00 7:45
7 Bjørn Carlsson Fossum IF 14:47 +3:07 7:49
8 Kristian  Hammer NOTEAM 15:35 +3:55 8:14
9 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 15:46 +4:06 8:20
10 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 15:57 +4:17 8:26
11 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 16:10 +4:30 8:33
12 Terje Gulbrandsen Hamar OK 16:40 +5:00 8:49
13 Thomas Lie Fredrikstad SK 16:41 +5:01 8:49
14 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 16:43 +5:03 8:50
15 Anrgrim Utskarpen Noteam 16:59 +5:19 8:59
16 Dag Wang Lillomarka OL 17:11 +5:31 9:05
17 Anders Emilsson Oppsal Orientering 18:04 +6:24 9:33
18 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 19:51 +8:11 10:30
19 Anders Johan Krosby Fredrikstad SK 20:56 +9:16 11:04
20 Eirik Myhr Fossum Lyn Ski 22:10 +10:30 11:43
21 Berit Herstad Bækkelagets SK 23:50 +12:10 12:36
22 Nora Woodward OK Moss 23:52 +12:12 12:37
23 Ingrid Urseth Vingelen IL 23:56 +12:16 12:39
24 Kristian Markus Brekke Lillomarka OL 29:37 +17:57 15:40
25 Rune Nergård Nittedal OL 30:34 +18:54 16:10
26 Audun Fingarsen Elverum OK 33:02 +21:22 17:28
27 Ronny Nelson Lardal OL 41:44 +30:04 22:04
28 Siw Kristin Vestengen Måren OK 42:02 +30:22 22:14

Direkte B

1 710 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jonas Haugsmo Heming Orientering 13:14 7:44
2 Randi Wold Stavrum Frol IL 17:38 +4:24 10:18
3 Øistein Paulsen Bergens TF 17:46 +4:32 10:23
4 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 18:00 +4:46 10:31
5 Atle Rokkan Mo OK 19:25 +6:11 11:21
6 Roar Hermansen Kristiansand OK 19:37 +6:23 11:28
7 Kari Kamstrup Hovind Raumar Orientering 21:34 +8:20 12:36
8 Inger Skjævesland IF Trauma 21:40 +8:26 12:40
9 Kristian  Ryen Raumar Orientering 22:04 +8:50 12:54
10 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 22:06 +8:52 12:55
11 Aase Ranheim Ringsaker OK 22:38 +9:24 13:14
12 Olav Hovdelien Snertingdal IF Orientering 23:16 +10:02 13:36
13 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 24:13 +10:59 14:09
14 Susanna Brynhildsen Wing OK 24:21 +11:07 14:14
15 Joakim Ryen Raumar Orientering 24:50 +11:36 14:31
16 Mette Lyngen Frol IL 25:54 +12:40 15:08
17 Kristin Husby Asker Skiklubb 26:43 +13:29 15:37
18 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 28:39 +15:25 16:45
19 Marit Vinje Oppsal Orientering 29:16 +16:02 17:06
Harald Hammershaug Tvedten Kongsberg OL diskvalifisert

Direkte C

1 520 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 13:46 9:03
2 Oda Eithun Paulsen Nittedal OL 14:11 +0:25 9:19
3 Lena Lyngsaunet Alstad Frol IL 14:26 +0:40 9:29
4 Balder Gammelli-Messel IL Koll 16:19 +2:33 10:44
5 Hilde Anita Rokkan Mo OK 21:20 +7:34 14:02
6 Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF 24:50 +11:04 16:20
7 Henrik Vanebo Grue IL 48:18 +34:32 31:46

Direkte Nybegynner

1 410 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathilde Fossaas Gimle IF 13:19 9:26
2 Jan Beltramba TOL 15:19 +2:00 10:51
3 Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 17:07 +3:48 12:08
4 Ivar Aarseth Nydalens SK 17:50 +4:31 12:38
5 Martin  Beltramba Italy 20:04 +6:45 14:13
6 Per Noah IL Koll 22:58 +9:39 16:17
7 Simen Ånensen Oppsal Orientering 23:39 +10:20 16:46
8 Inez Nelson Lardal OL 35:20 +22:01 25:03
Magnus Jacobsen Ringerike OL diskvalifisert
Tuva Jernberg Nydalens SK diskvalifisert
Magnus Jevanord Fossum IF diskvalifisert
Mads Jevanord Fossum IF brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor