Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen, NC mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen, NC mellom
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 25 april 2015

D 17-18 E

2 550 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gina Granstedt Halden SK 20:09 7:54
2 Marie Olaussen Fredrikstad SK 21:17 +1:08 8:20
3 Ingrid Lundanes Emblem IL 21:51 +1:42 8:34
4 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 22:37 +2:28 8:52
5 Ingeborg Eide Byåsen IL 22:55 +2:46 8:59
6 Silje Hauge Hisøy OK 23:28 +3:19 9:12
7 Emma Arnesen Byåsen IL 23:34 +3:25 9:14
8 Astrid Fiskum IL Tyrving 24:35 +4:26 9:38
9 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 24:55 +4:46 9:46
10 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 25:17 +5:08 9:54
11 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 25:20 +5:11 9:56
12 Åshild Kolstad Mo OK 25:21 +5:12 9:56
13 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 25:28 +5:19 9:59
14 Martine Engebretsen Heming Orientering 25:33 +5:24 10:01
15 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 25:46 +5:37 10:06
16 Siri Moholth Kongsberg OL 25:57 +5:48 10:10
17 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 26:05 +5:56 10:13
18 Dorte Narum Hamar OK 26:08 +5:59 10:14
19 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 26:17 +6:08 10:18
20 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 26:30 +6:21 10:23
21 Kristin Brekke Lillomarka OL 26:40 +6:31 10:27
22 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 27:01 +6:52 10:35
23 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 27:12 +7:03 10:40
24 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 27:17 +7:08 10:41
25 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 27:19 +7:10 10:42
26 Line Wegner Hodt Fossum IF 28:02 +7:53 10:59
27 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 28:33 +8:24 11:11
28 Emilie Westin Porsgrunn OL 28:47 +8:38 11:17
29 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 28:49 +8:40 11:18
30 Sigrid Bjørgen Hamar OK 28:50 +8:41 11:18
31 Line Sølberg OL Trollelg 29:01 +8:52 11:22
32 Karine Vestøl Vegårshei IL 29:28 +9:19 11:33
33 Stine Njåstein IL Tyrving 29:58 +9:49 11:45
34 Oda Q Fossum Freidig 30:34 +10:25 11:59
35 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 30:52 +10:43 12:06
36 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 31:04 +10:55 12:10
37 Oda Sikkeland IL Tyrving 31:17 +11:08 12:16
38 Siri Grandal IL Tyrving 31:21 +11:12 12:17
39 Julie Nærestad Vegårshei IL 31:48 +11:39 12:28
40 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 32:00 +11:51 12:32
41 Malin Sandstad Freidig 32:10 +12:01 12:36
42 Ida Aurebekk Torridal IL 32:33 +12:24 12:45
43 Åse Bergan Nydalens SK 32:51 +12:42 12:52
44 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 32:56 +12:47 12:54
45 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 32:57 +12:48 12:55
46 Linn Hege Roso Lardal OL 33:02 +12:53 12:57
47 Idunn Haavengen Kongsberg OL 33:07 +12:58 12:59
48 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 33:11 +13:02 13:00
49 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 33:25 +13:16 13:06
50 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 33:54 +13:45 13:17
51 Anine Hallén Nydalens SK 34:08 +13:59 13:23
52 Elise Ullern IL Tyrving 34:28 +14:19 13:30
53 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 34:50 +14:41 13:39
54 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 35:29 +15:20 13:54
55 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 36:39 +16:30 14:22
56 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 37:15 +17:06 14:36
57 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 37:20 +17:11 14:38
58 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 38:26 +18:17 15:04
59 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 38:44 +18:35 15:11
60 Weronika Fortuniak Raumar Orientering 39:24 +19:15 15:27
61 Aleksandra Filipowska Raumar Orientering 41:09 +21:00 16:08
62 Helena Åsberg Sarpsborg OL 42:59 +22:50 16:51
63 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 57:10 +37:01 22:25

D 19-20 E

2 900 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Alexandersen Fossum IF 24:49 8:33
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 25:21 +0:32 8:44
3 Anine Ahlsand Nydalens SK 25:45 +0:56 8:52
4 Frida Sæther Freidig 25:58 +1:09 8:57
5 Synnøve Bråten Vegårshei IL 26:02 +1:13 8:58
6 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 26:25 +1:36 9:06
7 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 26:27 +1:38 9:07
8 Evine Westli Andersen Løten o-lag 26:33 +1:44 9:09
9 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 26:43 +1:54 9:12
10 Nina Asheim Birkeland Halden SK 28:00 +3:11 9:39
11 Tonje Vassend Porsgrunn OL 28:05 +3:16 9:41
12 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 28:23 +3:34 9:47
13 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 28:29 +3:40 9:49
14 Karen Oline Kolstad Freidig 28:30 +3:41 9:49
15 Kristine Ausen Porsgrunn OL 29:02 +4:13 10:00
16 Eldbjørg Narum Fossum IF 29:24 +4:35 10:08
17 Julie Hjortland Larvik OK 29:29 +4:40 10:10
18 Weronika Cych IL Tyrving 31:29 +6:40 10:51
19 Silje Arntzen Asker Skiklubb 31:51 +7:02 10:58
20 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 32:08 +7:19 11:04
21 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 33:09 +8:20 11:25
22 Maren Grande Frol IL 33:42 +8:53 11:37
23 Nanna Norderud IL Tyrving 34:10 +9:21 11:46
24 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 35:03 +10:14 12:05
25 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 35:20 +10:31 12:11
26 Karen Bjergaard Nydalens SK 36:40 +11:51 12:38
27 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 42:17 +17:28 14:34
28 Aneta Bialkowska Raumar Orientering 43:05 +18:16 14:51
29 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 44:24 +19:35 15:18
30 Nora Hui Andersen Hamar OK 52:59 +28:10 18:16
Ingvild Wang Lillomarka OL diskvalifisert
Kajsa Stina Sandstad Frol IL diskvalifisert

D 21-E

4 620 m, 73 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 35:47 7:44
2 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 36:16 +0:29 7:50
3 Marte Narum Nydalens SK 36:17 +0:30 7:51
4 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 36:27 +0:40 7:53
5 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 36:52 +1:05 7:58
6 Emma Johansson Fredrikstad SK 37:37 +1:50 8:08
7 Eva Jurenikova Halden SK 37:46 +1:59 8:10
8 Mathilde Rundhaug Frol IL 38:11 +2:24 8:15
9 Sabine Hauswirth Halden SK 38:14 +2:27 8:16
10 Elena Roos Halden SK 38:38 +2:51 8:21
11 Mari Fasting Halden SK 38:43 +2:56 8:22
12 Bodil Helgerud Halden SK 38:45 +2:58 8:23
13 Siri Ulvestad Nydalens SK 39:05 +3:18 8:27
14 Linn Hokholt NTNUI 39:13 +3:26 8:29
15 Maren Jansson Haverstad NTNUI 39:53 +4:06 8:37
16 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 39:54 +4:07 8:38
17 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 39:58 +4:11 8:39
18 Hanne Sandstad Freidig 40:26 +4:39 8:45
19 Anette Juveli Konnerud IL 40:30 +4:43 8:45
20 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 40:31 +4:44 8:46
21 Helen Palmer Halden SK 40:42 +4:55 8:48
22 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 40:43 +4:56 8:48
23 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 40:46 +4:59 8:49
24 Marianne Andersen Konnerud IL 40:49 +5:02 8:50
25 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 40:58 +5:11 8:52
26 Lone Brochmann Bækkelagets SK 41:26 +5:39 8:58
27 Line Hagman Bækkelagets SK 41:31 +5:44 8:59
28 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 41:52 +6:05 9:03
29 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 42:08 +6:21 9:07
30 Marit Kahrs Halden SK 42:27 +6:40 9:11
31 Tone E Lye IL Tyrving 43:01 +7:14 9:18
32 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 43:49 +8:02 9:29
33 Kristine Fjellanger NTNUI 43:57 +8:10 9:30
34 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 44:00 +8:13 9:31
35 Zsuzsa Fey IL Tyrving 44:04 +8:17 9:32
36 Guro Torpe Frol IL 44:20 +8:33 9:35
37 Anne Johanne Lind Nydalens SK 44:43 +8:56 9:40
38 Anna Ulvensøen NTNUI 44:54 +9:07 9:43
39 Elise Egseth Nydalens SK 45:26 +9:39 9:50
40 Therese Haare Konnerud IL 45:30 +9:43 9:50
41 Ewa Gwozdz Raumar Orientering 45:34 +9:47 9:51
42 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 45:46 +9:59 9:54
43 Malin Jakobsson Nydalens SK 46:06 +10:19 9:58
44 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 46:16 +10:29 10:00
45 Thalia Bertschinger Nydalens SK 47:04 +11:17 10:11
46 Marion Huber Nydalens SK 47:47 +12:00 10:20
47 Mari Jellum Helgerud IL Tyrving 47:55 +12:08 10:22
48 Monika Topinkova Kristiansand OK 48:22 +12:35 10:28
49 Ida Tiltnes IL Tyrving 48:52 +13:05 10:34
50 Iliana Ilieva Halden SK 49:20 +13:33 10:40
51 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 49:30 +13:43 10:42
52 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 50:44 +14:57 10:58
53 Ingjerd Myhre Järla Orientering 51:16 +15:29 11:05
54 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 52:10 +16:23 11:17
55 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 52:25 +16:38 11:20
56 Marianne Dæhli NTNUI 52:26 +16:39 11:20
57 Agata Stankiewicz Raumar Orientering 52:49 +17:02 11:25
58 Ingunn Fristad Halden SK 53:06 +17:19 11:29
59 Jenny Andreassen Moe Oppsal Orientering 54:20 +18:33 11:45
60 Siri Kollerud Lillomarka OL 55:35 +19:48 12:01
61 Heidi Stokseth Halden SK 56:04 +20:17 12:08
62 Camilla Øhman NTNUI 57:21 +21:34 12:24
63 Hedvig Åstebøl NTNUI 59:06 +23:19 12:47
64 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 59:32 +23:45 12:53
65 Karoline Dahl Fosby NTNUI 59:41 +23:54 12:55
66 Marit Isachsen Asker Skiklubb 59:43 +23:56 12:55
67 Marte Fallbakken Berge NTNUI 1:00:22 +24:35 13:03
68 Marit Wenseth Kure Bø OL 1:06:28 +30:41 14:23
Laura Portin Halden SK diskvalifisert
Hollie Orr Halden SK diskvalifisert
Cristina Luis Nydalens SK brutt
Marta Ulvensøen NTNUI brutt
Louise Oram Nydalens SK brutt

H 17-18E

3 510 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 24:35 7:00
2 Knut Aasheim Oppsal Orientering 24:55 +0:20 7:05
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 25:04 +0:29 7:08
4 Audun Heimdal Konnerud IL 25:50 +1:15 7:21
5 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 26:22 +1:47 7:30
6 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 26:55 +2:20 7:40
7 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 27:05 +2:30 7:42
8 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 27:16 +2:41 7:46
9 Trygve Heggedal Kongsberg OL 27:17 +2:42 7:46
10 Amund Hoel Raumar Orientering 27:24 +2:49 7:48
11 Anders Haga Raumar Orientering 28:30 +3:55 8:07
12 Peter Nordbrøden Halden SK 28:47 +4:12 8:12
13 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 28:54 +4:19 8:14
14 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 28:59 +4:24 8:15
15 Håvard Eidsmo Freidig 29:06 +4:31 8:17
16 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 29:10 +4:35 8:18
17 Sverre Bang Støeng Hamar OK 29:13 +4:38 8:19
18 Sam Lunøe Nydalens SK 29:50 +5:15 8:29
19 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 29:56 +5:21 8:31
20 Jørgen Vister Indre Østfold OK 29:59 +5:24 8:32
21 Marius Pytten Kristiansand OK 30:43 +6:08 8:45
22 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 30:47 +6:12 8:46
23 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 30:51 +6:16 8:47
24 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 30:57 +6:22 8:49
25 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 31:20 +6:45 8:55
26 Brage Jørum Byåsen IL 31:28 +6:53 8:57
27 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 31:29 +6:54 8:58
28 Petter Markhus Verdal OK 31:42 +7:07 9:01
29 Olav Schmitt Gran Halden SK 31:54 +7:19 9:05
30 Are Wigaard Oppsal Orientering 32:19 +7:44 9:12
31 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 32:39 +8:04 9:18
32 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 32:47 +8:12 9:20
33 Anders Nyaas Tynset IF 32:54 +8:19 9:22
34 Tobias Kristensen Larvik OK 32:57 +8:22 9:23
35 Martin Borge Heir Fossum IF 33:08 +8:33 9:26
36 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 33:21 +8:46 9:30
37 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 33:23 +8:48 9:30
38 Vegard Myklemyr Eiker OL 33:26 +8:51 9:31
39 Ole Flaatten OK Skeidi 33:53 +9:18 9:39
40 Magnus Wølneberg IL Tyrving 34:24 +9:49 9:48
41 Einar Lund Kongsberg OL 34:49 +10:14 9:55
42 Kjetil Mølnvik Freidig 34:58 +10:23 9:57
43 Tarjei Holo Fossum IF 35:01 +10:26 9:58
44 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 35:08 +10:33 10:00
45 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 35:11 +10:36 10:01
46 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 35:14 +10:39 10:02
47 Jostein Tandberg Nydalens SK 35:21 +10:46 10:04
48 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 35:30 +10:55 10:06
49 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 35:56 +11:21 10:14
50 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 36:20 +11:45 10:21
51 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 36:38 +12:03 10:26
52 Sturla Frydenlund Sturla, IF 37:55 +13:20 10:48
53 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 38:44 +14:09 11:02
54 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 38:51 +14:16 11:04
55 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 38:52 +14:17 11:04
56 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 39:01 +14:26 11:06
57 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 39:16 +14:41 11:11
58 Stian Andresen OK Moss 40:12 +15:37 11:27
59 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 40:17 +15:42 11:28
60 John Runde Kristiansand OK 40:18 +15:43 11:28
61 Thomas Tubbehaugen OK Moss 40:31 +15:56 11:32
62 Przemyslaw Zuchmanski Raumar Orientering 41:34 +16:59 11:50
63 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 42:11 +17:36 12:01
64 Johannes Bordal Ringsaker OK 43:07 +18:32 12:17
65 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 44:09 +19:34 12:34
66 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 44:25 +19:50 12:39
67 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 44:28 +19:53 12:40
68 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 46:15 +21:40 13:10
69 Fredrik Polland OK Skeidi 47:58 +23:23 13:39
70 Kristian Nyhus Kristiansand OK 49:20 +24:45 14:03
71 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 55:00 +30:25 15:40
72 Lukas Emil Rogne OK Moss 59:14 +34:39 16:52
Håvard Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert
Vegard Myhre Kristiansand OK diskvalifisert
Ole Kostøl Kristiansand OK diskvalifisert
Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF brutt

H 19-20E

3 670 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Felde Olaussen Halden SK 23:46 6:28
2 Andreas Sølberg OL Trollelg 24:02 +0:16 6:32
3 Markus Holter Halden SK 24:11 +0:25 6:35
4 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 24:32 +0:46 6:41
5 Jonas Madslien Bakken NTNUI 24:40 +0:54 6:43
6 Oskar Størmer Fossum IF 24:47 +1:01 6:45
7 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 24:52 +1:06 6:46
8 Elias T. Mølnvik Fossum IF 25:19 +1:33 6:53
9 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 25:53 +2:07 7:03
10 Krzysztof Rzenca Raumar Orientering 25:58 +2:12 7:04
11 Magne Jutulstad NTNUI 26:15 +2:29 7:09
12 Jon Nilsen Kristiansand OK 26:29 +2:43 7:12
13 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 26:44 +2:58 7:17
14 Sigur Heggedal Kongsberg OL 26:48 +3:02 7:18
15 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 27:00 +3:14 7:21
16 Håvard Myhre Kongsberg OL 27:15 +3:29 7:25
17 Vegard Ressem Frol IL 27:43 +3:57 7:33
18 Eivind Høydal Nydalens SK 27:45 +3:59 7:33
19 Steinar Kollerud Lillomarka OL 27:52 +4:06 7:35
20 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 28:15 +4:29 7:41
21 Vegard Rønning Huber Hamar OK 28:25 +4:39 7:44
22 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 28:40 +4:54 7:48
23 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 28:58 +5:12 7:53
24 Tord Haflan Nydalens SK 29:06 +5:20 7:55
25 Simen Bordal Fossum IF 29:25 +5:39 8:00
26 Rein Helle Mårdalen Freidig 29:42 +5:56 8:05
27 Jonas Ressem Frol IL 30:11 +6:25 8:13
28 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 30:15 +6:29 8:14
29 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 31:28 +7:42 8:34
30 Vetle Christiansen Raumar Orientering 31:32 +7:46 8:35
30 Elias Wiklund Nydalens SK 31:32 +7:46 8:35
32 Øyvind Wiggen Byåsen IL 32:39 +8:53 8:53
33 Johan Otto Munkeby Frol IL 33:04 +9:18 9:00
34 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 33:17 +9:31 9:04
35 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 36:59 +13:13 10:04
Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Lars Treekrem Heming Orientering diskvalifisert
Håvard Irgens Fossum IF diskvalifisert
Runar Bjørhovde Bækkelagets SK diskvalifisert

H 21-E

5 760 m, 80 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 33:20 5:47
2 Baptiste Rollier Kristiansand OK 34:23 +1:03 5:58
3 Magne Dæhli Halden SK 34:26 +1:06 5:58
4 Anders Nordberg Nydalens SK 34:44 +1:24 6:01
5 Martin Vister Frol IL 34:59 +1:39 6:04
6 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 35:22 +2:02 6:08
7 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 35:39 +2:19 6:11
8 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 35:43 +2:23 6:12
9 Olav Lundanes Halden SK 35:53 +2:33 6:13
10 Audun Weltzien IL Tyrving 35:55 +2:35 6:14
11 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 37:00 +3:40 6:25
12 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 37:11 +3:51 6:27
13 Matthew Speake Lillomarka OL 37:16 +3:56 6:28
14 Wojciech Kowalski IL Tyrving 37:27 +4:07 6:30
15 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 37:43 +4:23 6:32
16 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 37:49 +4:29 6:33
17 Florian Howald Tampereen Pyrintö 38:27 +5:07 6:40
18 Yngve Skogstad Frol IL 38:32 +5:12 6:41
19 Øystein Sørensen Nydalens SK 38:34 +5:14 6:41
20 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 38:51 +5:31 6:44
21 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 39:01 +5:41 6:46
22 Jo Forseth Indgaard Frol IL 39:02 +5:42 6:46
23 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 39:18 +5:58 6:49
24 Ivar Lundanes Emblem IL 39:19 +5:59 6:49
25 Vegard Ruttenborg NTNUI 39:30 +6:10 6:51
26 Emil Ahlbäck Fossum IF 40:21 +7:01 7:00
27 Dag Lofthus NTNUI 40:27 +7:07 7:01
28 Kjetil Okkenhaug NTNUI 40:51 +7:31 7:05
29 Mats Nordbrøden Järla Orientering 40:52 +7:32 7:05
30 Anders Vister Nydalens SK 40:54 +7:34 7:06
30 Fredrik Eliasson Halden SK 40:54 +7:34 7:06
32 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 41:15 +7:55 7:09
33 Bojan Blumenstein Nydalens SK 41:32 +8:12 7:12
34 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 41:34 +8:14 7:12
35 Simen Aamodt NTNUI 41:38 +8:18 7:13
36 Jostein Andersen Nydalens SK 41:55 +8:35 7:16
37 Alan Cherry Varegg Fleridrett 42:00 +8:40 7:17
38 Olav Johannes Deelstra NTNUI 42:04 +8:44 7:18
39 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 42:16 +8:56 7:20
40 Jonas Nordström Halden SK 42:20 +9:00 7:20
41 Johannes Pohjala Kristiansand OK 42:24 +9:04 7:21
42 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 42:34 +9:14 7:23
43 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 42:43 +9:23 7:24
44 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 42:45 +9:25 7:25
45 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 42:51 +9:31 7:26
46 Vegard Brun Saga IL Tyrving 43:22 +10:02 7:31
46 Rune Olsen Bækkelagets SK 43:22 +10:02 7:31
48 Antonio Martínez Pérez Halden SK 43:36 +10:16 7:34
49 Martin Hoset NTNUI 43:37 +10:17 7:34
50 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 43:46 +10:26 7:35
51 Jørgen Fiskum Frol IL 44:07 +10:47 7:39
52 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 44:08 +10:48 7:39
53 Erik Andersson Järla Orientering 44:18 +10:58 7:41
54 Sindre Rønning Fossum IF 44:25 +11:05 7:42
55 Halvor Eid Nielsen NTNUI 44:40 +11:20 7:45
56 Eirik Rustad Raumar Orientering 44:48 +11:28 7:46
57 Sindre Sandven Fossum IF 44:50 +11:30 7:47
58 Carl Petter Lyngen Frol IL 44:57 +11:37 7:48
59 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 45:11 +11:51 7:50
60 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 45:52 +12:32 7:57
61 Espen Weltzien Järla Orientering 46:00 +12:40 7:59
62 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 46:52 +13:32 8:08
63 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 47:30 +14:10 8:14
64 Mathias Drage Kongsberg OL 47:58 +14:38 8:19
65 Lacho Iliev Halden SK 48:24 +15:04 8:24
66 Kristian Vad Halden SK 49:00 +15:40 8:30
67 Harald Kalager NTNUI 49:19 +15:59 8:33
68 Jan Kocbach Fana IL 52:18 +18:58 9:04
69 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 53:43 +20:23 9:19
70 Adrian Opheim NTNUI 54:18 +20:58 9:25
71 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 55:15 +21:55 9:35
72 Håvard Berget Fredrikstad SK 58:03 +24:43 10:04
73 Ludovic Maillard Kongsberg OL 1:13:16 +39:56 12:43
Paul Sirum Frol IL diskvalifisert
Torben Christian Wendler Raumar Orientering diskvalifisert
Bjørn Lundanes NTNUI diskvalifisert
Torkil Eide Solstad NTNUI diskvalifisert
Mikkel Sørensen NTNUI diskvalifisert
Anders Tiltnes IL Tyrving diskvalifisert
Borger Melsom Fossum IF brutt

H 21-E2

5 600 m, 78 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Wingstedt Halden SK 35:58 6:25
2 Mattias Karlsson Halden SK 36:47 +0:49 6:34
3 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 37:22 +1:24 6:40
4 Håvard Haga Nydalens SK 37:41 +1:43 6:43
5 Tore Sandvik Halden SK 38:27 +2:29 6:51
6 Mats Dahlén Kristiansand OK 38:32 +2:34 6:52
7 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 39:09 +3:11 6:59
8 Sjur Hovi Kristiansand OK 39:10 +3:12 6:59
9 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 39:15 +3:17 7:00
10 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 39:17 +3:19 7:00
11 Espen Jakobsen IL Tyrving 39:21 +3:23 7:01
12 Simo Martomaa Kalevan rasti 39:31 +3:33 7:03
13 Håvard Vassenden Frol IL 40:18 +4:20 7:11
14 Øyvind Helgerud Halden SK 40:27 +4:29 7:13
15 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 41:02 +5:04 7:19
16 Magne Haga Raumar Orientering 41:09 +5:11 7:20
17 Ove Baardsgaard OL Trollelg 41:12 +5:14 7:21
18 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 41:22 +5:24 7:23
19 Leif Størmer Fossum IF 41:24 +5:26 7:23
20 Sindre Johannessen Freidig 42:04 +6:06 7:30
21 Terje Maroni Byåsen IL 42:24 +6:26 7:34
22 Ragnar Tonjer Nydalens SK 42:28 +6:30 7:35
23 Andreas Johansson Halden SK 42:35 +6:37 7:36
23 Erik Gustafsson NTNUI 42:35 +6:37 7:36
25 David Gottfridsson Lillomarka OL 43:17 +7:19 7:43
26 Magnus Johansson Kristiansand OK 43:44 +7:46 7:48
27 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 44:00 +8:02 7:51
28 Jonas Klausen Espedal NTNUI 44:07 +8:09 7:52
29 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 44:23 +8:25 7:55
30 Øyvind Watterdal Hadeland OL 44:35 +8:37 7:57
31 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 44:47 +8:49 7:59
32 Christian Bøen Kristiansand OK 45:02 +9:04 8:02
33 Rafal Podzinski UKS Orientus Lodz 45:06 +9:08 8:03
34 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 45:29 +9:31 8:07
35 Lars Owren Freidig 46:29 +10:31 8:18
36 Simen Eid Nielsen NTNUI 46:38 +10:40 8:19
37 Mattis Holt Freidig 47:03 +11:05 8:24
38 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 47:06 +11:08 8:24
39 Erik Feyling Haare Konnerud IL 47:16 +11:18 8:26
39 Seppo Järvinen NTNUI 47:16 +11:18 8:26
41 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 47:38 +11:40 8:30
42 Klaus Klausen Espedal NTNUI 47:52 +11:54 8:32
43 Stefan Ring OK Löftan 48:02 +12:04 8:34
44 Per Wiréhn Asker Skiklubb 48:13 +12:15 8:36
45 Niklas Profors NTNUI 48:19 +12:21 8:37
46 Eirik Jansson Haverstad Nydalens SK 48:20 +12:22 8:37
47 Morten Severin Saue NTNUI 48:27 +12:29 8:39
47 Daniel Oliversen Trøsken IL 48:27 +12:29 8:39
49 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 48:35 +12:37 8:40
50 Erik Persson Oppsal Orientering 48:37 +12:39 8:40
51 Øyvind Stokseth Halden SK 48:47 +12:49 8:42
52 Lars-Christian Unger Nydalens SK 48:49 +12:51 8:43
53 Lukasz Charuba Raumar Orientering 49:29 +13:31 8:50
54 Henrik Drange Ruud Røyken OL 49:41 +13:43 8:52
55 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 50:12 +14:14 8:57
56 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 50:58 +15:00 9:06
57 Knut Sveinung Rekaa Freidig 51:15 +15:17 9:09
58 Thomas Nipen Nydalens SK 52:04 +16:06 9:17
59 Marius Borge Heir Fossum IF 53:28 +17:30 9:32
60 Oskar Røen Varegg Fleridrett 53:48 +17:50 9:36
61 Henning Spjelkavik IL Tyrving 54:02 +18:04 9:38
62 Gustav Fiskum NTNUI 54:16 +18:18 9:41
63 Truls Kvaase Bækkelagets SK 54:45 +18:47 9:46
64 Johannes Narum Varegg Fleridrett 56:48 +20:50 10:08
65 Rolf Wermelinger Halden SK 56:55 +20:57 10:09
66 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 59:47 +23:49 10:40
67 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 1:00:37 +24:39 10:49
68 Ivar Seierstad IL GeoForm 1:04:01 +28:03 11:25
69 Kjetil Molund IL Tyrving 1:33:02 +57:04 16:36
Inge Lindseth Nydalens SK diskvalifisert
Johan Hoel Raumar Orientering diskvalifisert
Kyongsa Ri Nydalens SK diskvalifisert
Eirik Watterdal Bækkelagets SK diskvalifisert
Jørgen Madslien Nydalens SK brutt
Sindre Engzelius Gylver NTNUI brutt
Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK brutt
Sebastian Torgersen Bækkelagets SK brutt
Emil Jönsson IL Tyrving brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2016