Offisiell resultatliste for Nylendeløpet 2013

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nylendeløpet 2013
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 22 november 2013

B-nivå

2 830 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 33:14 11:44
2 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 34:51 +1:37 12:18
3 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 36:58 +3:44 13:03
4 Emma Danevad Fredrikstad SK 37:04 +3:50 13:05
5 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 37:31 +4:17 13:15
6 Eirik og Bendik Moen og Bergseng Fredrikstad SK 1:17:53 +44:39 27:31

A-kort

4 330 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Eliasson Halden SK 30:47 7:06
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 33:40 +2:53 7:46
3 Peter Nordbrøden Halden SK 37:05 +6:18 8:33
4 Kine Hallan Steiwer Halden SK 37:51 +7:04 8:44
5 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 37:55 +7:08 8:45
6 Eva Jurenikova Halden SK 38:42 +7:55 8:56
7 Marie Olaussen Fredrikstad SK 40:19 +9:32 9:18
8 Olav Schmitt Gran Halden SK 40:24 +9:37 9:19
9 Bjørn Axel Gran Halden SK 45:26 +14:39 10:29
10 Sabine Rothaug Halden SK 48:39 +17:52 11:14
11 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 49:35 +18:48 11:27
12 Nina Birkeland Halden SK 51:28 +20:41 11:53
13 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 1:03:37 +32:50 14:41
14 Aleksandar Dimitrov Sever 1:10:10 +39:23 16:12
15 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 1:10:58 +40:11 16:23
16 Tellef Kjellevig Fredrikstad SK 1:11:24 +40:37 16:29
17 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:14:16 +43:29 17:09
18 Thor Moen Fredrikstad SK 1:30:14 +59:27 20:50
Knut Magne Furuheim Fredrikstad SK diskvalifisert

A-lang

5 710 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 35:56 6:17
2 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 38:25 +2:29 6:43
3 Magne Dæhli Halden SK 39:04 +3:08 6:50
4 Jonas Nordström Halden SK 39:15 +3:19 6:52
5 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 40:27 +4:31 7:05
6 Jon Pedersen Halden SK 42:33 +6:37 7:27
7 Kristian Vad Halden SK 42:35 +6:39 7:27
8 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 42:42 +6:46 7:28
9 Anders Felde Olaussen Halden SK 42:56 +7:00 7:31
10 Erik Axelsson Halden SK 44:00 +8:04 7:42
11 Markus Holter Indre Østfold OK 44:08 +8:12 7:43
12 Lacho Iliev Halden SK 49:03 +13:07 8:35
13 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 54:26 +18:30 9:31
14 Asgeir  Ristesund Fredrikstad SK 56:55 +20:59 9:58
15 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 1:05:24 +29:28 11:27
16 Einar Modahl Fredrikstad SK 1:15:12 +39:16 13:10
17 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:15:51 +39:55 13:17
18 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:33:54 +57:58 16:26
Gard Antonsen Fredrikstad SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor