Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 14
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 2 mars 2014

Herrer

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Lundanes Halden SK 33:20
2 Magne Dæhli Halden SK 36:41 +3:21
3 Mattias Karlsson Halden SK 37:38 +4:18
4 Emil Wingstedt Halden SK 37:55 +4:35
5 Søren Schwartz IFK Göteborg 38:47 +5:27
6 Erik Axelsson Halden SK 40:32 +7:12
7 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 41:26 +8:06
8 Fredrik Eliasson Halden SK 41:31 +8:11
9 Mats Haldin Halden SK 41:37 +8:17
10 Thore Kornmo Porsgrunn OL 42:06 +8:46
11 Markus Holter Indre Østfold OK 44:16 +10:56
12 Andrei Zhuravlev Halden SK 44:35 +11:15
13 Øyvind Stokseth Halden SK 45:29 +12:09
14 Christian F Schive Halden SK 45:53 +12:33
15 Espen Fiskum Halden SK 46:05 +12:45
16 Peter Nordbrøden Halden SK 46:36 +13:16
17 Andreas Johansson Halden SK 46:50 +13:30
18 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 55:49 +22:29
19 Geir Torgersen Halden SK 56:47 +23:27
20 Rune Blågestad Indre Østfold OK 58:12 +24:52
21 Kjell Westin Porsgrunn OL 58:29 +25:09
22 Slava Zhuravlev Halden SK 1:01:16 +27:56
23 Audun Bjerknes Måren OK 1:03:06 +29:46
24 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:04:58 +31:38
25 Daniel Fløtre Kongsberg OL 1:10:10 +36:50
Jørgen Wingerei Porsgrunn OL brutt
Dag Ausen Porsgrunn OL ikke startet
Marius Bjugan Halden SK ikke startet
Magnus Carlstedt Sävedalens AIK ikke startet
Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät ikke startet
Anders Felde Olaussen Halden SK ikke startet
Roine Pettersson IFK Göteborg ikke startet
Tore Sandvik Halden SK ikke startet

Damer

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vendula Haldin Halden SK 44:04
2 Ingunn Fristad Halden SK 44:08 +0:04
3 Kine Hallan Steiwer Halden SK 45:44 +1:40
4 Eva Jurenikova Halden SK 46:20 +2:16
5 Iliana Ilieva Halden SK 47:52 +3:48
6 Marit Kahrs Halden SK 48:06 +4:02
7 Kajsa Nilsson Halden SK 48:18 +4:14
7 Gøril Fristad Halden SK 48:18 +4:14
9 Tonje Vassend Porsgrunn OL 48:24 +4:20
10 Nicole Scalet Halden SK 48:54 +4:50
11 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 49:35 +5:31
12 Gina Granstedt Halden SK 51:09 +7:05
13 Sabine Rothaug Halden SK 51:55 +7:51
14 Nina Asheim Birkeland Halden SK 52:20 +8:16
15 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 54:40 +10:36
16 Hanne Lerche Raadal Halden SK 57:32 +13:28
17 Runa Lien Backstrøm Halden SK 57:42 +13:38
18 Helen Palmer Lillomarka OL 59:41 +15:37
19 Kristina Yakubkina Halden SK 1:00:53 +16:49
20 Gry Granstedt Halden SK 1:02:35 +18:31
21 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:24:30 +40:26
Ingvild Torgersen Halden SK diskvalifisert
Lenka Westin Porsgrunn OL diskvalifisert
Erica Pettersson IFK Göteborg ikke startet

Gutter

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 56:44
2 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 58:02 +1:18
3 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 1:17:45 +21:01
Vegard Haugen Porsgrunn OL diskvalifisert
Jørgen Vister Indre Østfold OK diskvalifisert
Rasmus Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert
Olav Schmitt Gran Halden SK diskvalifisert
Håkon Blågestad Indre Østfold OK brutt
Petter Norsted Kildebo Halden SK ikke startet
Håkon Kornmo Porsgrunn OL ikke startet

Jenter

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:03:01
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1:06:37 +3:36
3 Hanne Vassend Porsgrunn OL 1:10:15 +7:14
Anna Meen Porsgrunn OL diskvalifisert
Nora Torgersen Halden SK diskvalifisert
Emilie Westin Porsgrunn OL diskvalifisert
Elise Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert
Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor