Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 19 januar 2014

Herrer

50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Dæhli Halden SK 35:56
2 Vincent Coupat Halden SK 37:11 +1:15
3 Peter Öberg SWE 37:44 +1:48
4 Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät 37:49 +1:53
5 Andreas Rüedlinger Leksands OK 38:29 +2:33
6 Martin Vister Järla Orientering 39:05 +3:09
7 Gustav Bergman OK Ravinen 39:11 +3:15
8 Emil Wingstedt Halden SK 39:18 +3:22
9 Sindre Sandven Kongsberg OL 39:37 +3:41
10 William Lind Malungs OK 40:29 +4:33
11 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 41:02 +5:06
12 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 41:36 +5:40
13 Mats Nordbrøden Järla Orientering 41:40 +5:44
14 Fredrik Eliasson Halden SK 42:15 +6:19
14 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 42:15 +6:19
16 Jonas Nordström Halden SK 42:22 +6:26
17 Filip Dahlgren IFK Lidingö SOK 42:28 +6:32
18 Anders Felde Olaussen Halden SK 43:24 +7:28
19 Mathias Drage Kongsberg OL 43:28 +7:32
20 Sigur Heggedal Kongsberg OL 43:37 +7:41
21 Oskar Sjöberg OK Linné 43:40 +7:44
22 Markus Holter Indre Østfold OK 43:42 +7:46
23 Matthew Speake Lillomarka OL 43:47 +7:51
24 Sigurd Melsom Fossum IF 43:52 +7:56
25 Emil Svensk Stora Tuna OK 44:14 +8:18
26 Marcus Millegård Halden SK 44:42 +8:46
27 Audun Heimdal Konnerud IL 44:47 +8:51
28 Espen Fiskum Halden SK 45:32 +9:36
29 Steinar Kollerud Lillomarka OL 46:42 +10:46
30 Simon Hector SWE 46:45 +10:49
31 Øyvind Stokseth Halden SK 47:06 +11:10
32 Per Olaussen Fredrikstad SK 48:24 +12:28
33 Alexander Lubina Raumar Orientering 56:22 +20:26
34 Øyvind Helgerud Halden SK 1:00:29 +24:33
Magnus Carlstedt Sävedalens AIK aktiv
Kyrre Gran Fet OL aktiv
Nicholas Oskarsson Lillomarka OL aktiv
Ola Martner Göteborg-Majorna OK diskvalifisert
Jens Wängdahl Nyköpings OK diskvalifisert
Albin Ridefelt OK Linné diskvalifisert
Olai Stensland Lillevold Fossum IF diskvalifisert
Mattias Karlsson Halden SK diskvalifisert
Oskar Størmer Fossum IF diskvalifisert
Vegard Rønning Huber Hamar OK diskvalifisert
Håvard Myhre Kongsberg OL diskvalifisert
Håvard Irgens Fossum IF diskvalifisert
Karl Fremstad Kongsberg OL diskvalifisert
Magnus Nordbrøden Halden SK diskvalifisert
Tore Sandvik Halden SK diskvalifisert
Kjetil Bjørlo Halden SK diskvalifisert
Emil Ahlbäck Fossum IF ikke startet
Assar Hellström SWE ikke startet
Fredrik Johansson IFK Lidingö SOK ikke startet
Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn Orientering ikke startet
Christian F Schive Halden SK ikke startet
Sigurd Stenvik Lillomarka OL ikke startet
Anders Vister Raumar Orientering ikke startet
Torben Christian Wendler Raumar Orientering ikke startet

Damer

42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 39:16
2 Mari Fasting Halden SK 39:55 +0:39
3 Marte Narum Konnerud IL 40:02 +0:46
4 Karro Ohlsson SWE 41:02 +1:46
5 Eva Jurenikova Halden SK 41:40 +2:24
6 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 41:46 +2:30
7 Ingunn Fristad Halden SK 43:03 +3:47
8 Léa Vercellotti Halden SK 43:31 +4:15
9 Alva Olsson Linköpings OK 44:02 +4:46
10 Marie Olaussen Fredrikstad SK 44:07 +4:51
11 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 44:25 +5:09
12 Therese Haare Konnerud IL 45:50 +6:34
13 Gina Granstedt Halden SK 46:23 +7:07
14 Kajsa Nilsson Halden SK 46:38 +7:22
15 Julie Hjortland Larvik OK 47:05 +7:49
16 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 47:21 +8:05
17 Nina Asheim Birkeland Halden SK 48:14 +8:58
18 Johanna Öberg Ryda SK 48:40 +9:24
19 Emma Johansson NTNUI 48:42 +9:26
20 Jennie Andersson Halden SK 49:16 +10:00
21 Gøril Fristad Halden SK 49:51 +10:35
22 Nicole Scalet Halden SK 51:59 +12:43
23 Frida Andersson Falkenbergs OK 52:33 +13:17
23 Anneli Grindstad Halden SK 52:33 +13:17
25 Emma Bjessom SWE 55:00 +15:44
26 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 56:05 +16:49
27 Marit Kahrs Halden SK 56:25 +17:09
28 Ingvild Torgersen Halden SK 56:28 +17:12
29 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 56:41 +17:25
30 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 56:47 +17:31
31 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 59:33 +20:17
32 Helen Palmer Lillomarka OL 59:45 +20:29
33 Sabine Rothaug Halden SK 1:01:35 +22:19
34 Ida Katrine Børstad Thoresen NTNUI 1:03:54 +24:38
35 Kristin Grindstad Sarpsborg OL 1:05:27 +26:11
36 Frauke Schmitt Gran Halden SK 1:15:28 +36:12
37 Bodil Holmström Halden SK 1:18:06 +38:50
Sara Eskilsson Haninge SOK diskvalifisert
Anna Persson FK Göingarna diskvalifisert
Guro Vassend Fossum IF diskvalifisert
Matilda Martinsson Falkenbergs OK diskvalifisert
Vilde Bredholt Jørgensen Sandefjord OK diskvalifisert
Amanda Blennow Falköpings AIK OK ikke startet
Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK ikke startet
Lilian Forsgren SWE ikke startet
Annica Gustafsson IFK Lidingö SOK ikke startet
Sara Hagström Falköpings AIK OK ikke startet
Iliana Ilieva Halden SK ikke startet
Helena Karlsson IFK Lidingö SOK ikke startet
Maria Magnusson Sävedalens AIK ikke startet
Lisa Risby Ok Kåre ikke startet
Kine Hallan Steiwer Halden SK ikke startet
Andrea Svensson OK Tisaren ikke startet

Gutter

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peter Nordbrøden Halden SK 41:40
2 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 43:33 +1:53
3 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 43:39 +1:59
4 Olav Schmitt Gran Halden SK 46:44 +5:04
5 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 51:03 +9:23
6 August Asheim Birkeland Halden SK 57:12 +15:32

Andre

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 58:08
2 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:10:45 +12:37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018