Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 8 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 8 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 17 januar 2014

Herrer

37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Svensk Stora Tuna OK 1:04:46
2 Emil Wingstedt Halden SK 1:04:48 +0:02
3 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:04:56 +0:10
4 Fredrik Johansson IFK Lidingö SOK 1:05:01 +0:15
5 Oskar Sjöberg OK Linné 1:05:02 +0:16
6 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 1:05:12 +0:26
7 William Lind Malungs OK 1:05:18 +0:32
8 Matthew Speake Lillomarka OL 1:05:19 +0:33
9 Andreas Rüedlinger Leksands OK 1:05:20 +0:34
10 Gustav Bergman OK Ravinen 1:05:39 +0:53
11 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 1:05:46 +1:00
12 Peter Öberg SWE 1:05:58 +1:12
13 Espen Fiskum Halden SK 1:06:13 +1:27
14 Magne Dæhli Halden SK 1:06:16 +1:30
15 Mattias Karlsson Halden SK 1:06:19 +1:33
16 Martin Vister Järla Orientering 1:06:23 +1:37
17 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:06:53 +2:07
18 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:12:51 +8:05
19 Audun Heimdal Konnerud IL 1:12:55 +8:09
20 Fredrik Eliasson Halden SK 1:13:21 +8:35
21 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:14:20 +9:34
22 Markus Holter Indre Østfold OK 1:16:45 +11:59
23 Magnus Carlstedt Sävedalens AIK 1:17:22 +12:36
24 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:17:47 +13:01
25 Assar Helstrøm SWE 1:26:48 +22:02
Emil Ahlbäck Fossum IF diskvalifisert
Vincent Coupat Halden SK diskvalifisert
Mathias Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Karl Fremstad Kongsberg OL diskvalifisert
Simon Hector SWE diskvalifisert
Olai Stensland Lillevold Fossum IF diskvalifisert
Alexander Lubina Raumar Orientering diskvalifisert
Håvard Myhre Kongsberg OL diskvalifisert
Mats Nordbrøden Järla Orientering diskvalifisert
Øyvind Stokseth Halden SK diskvalifisert
Oskar Størmer Fossum IF diskvalifisert
Anders Vister Raumar Orientering diskvalifisert
Filip Dahlgren IFK Lidingö SOK ikke startet
Sigur Heggedal Kongsberg OL ikke startet
Andreas Johansson Halden SK ikke startet
Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn Orientering ikke startet
Nicholas Oskarsson Lillomarka OL ikke startet
John Persson IFK Göteborg ikke startet
Albin Ridefelt OK Linné ikke startet
Sigurd Stenvik Lillomarka OL ikke startet
Jens Wängdahl Nyköpings OK ikke startet

Damer

31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Fasting Halden SK 53:15
2 Alva Olsson Linköpings OK 53:16 +0:01
3 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 53:21 +0:06
4 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 53:22 +0:07
5 Sara Hagström Falköpings AIK OK 53:31 +0:16
6 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 54:24 +1:09
7 Anette Baklid Konnerud IL 54:28 +1:13
8 Marte Narum Konnerud IL 55:06 +1:51
9 Karro Ohlsson SWE 56:07 +2:52
10 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 56:24 +3:09
11 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 58:22 +5:07
12 Frida Andersson Falkenbergs OK 58:23 +5:08
13 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 58:29 +5:14
14 Maria Magnusson Sävedalens AIK 58:43 +5:28
15 Léa Vercellotti Halden SK 58:55 +5:40
16 Therese Haare Konnerud IL 59:13 +5:58
17 Emma Bjessmo SWE 59:25 +6:10
18 Jennie Andersson Halden SK 1:00:46 +7:31
19 Gina Granstedt Halden SK 1:02:09 +8:54
20 Helen Palmer Lillomarka OL 1:02:10 +8:55
21 Johanna Öberg Ryda SK 1:02:13 +8:58
22 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:07:46 +14:31
23 Julie Hjortland Larvik OK 1:10:06 +16:51
24 Sabine Rothaug Halden SK 1:20:03 +26:48
25 Anneli Grindstad Halden SK 1:21:04 +27:49
26 Guro Vassend Fossum IF 1:21:13 +27:58
Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL diskvalifisert
Matilda Martinsson Falkenbergs OK diskvalifisert
Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK diskvalifisert
Emma Johansson NTNUI diskvalifisert
Ingvild Torgersen Halden SK diskvalifisert
Amanda Blennow Falköpings AIK OK ikke startet
Sara Eskilsson Haninge SOK ikke startet
Lilian Forsgren SWE ikke startet
Annica Gustafsson IFK Lidingö SOK ikke startet
Eva Jurenikova Halden SK ikke startet
Marie Nordbye Nybø Konnerud IL ikke startet
Anna Persson FK Göingarna ikke startet
Lisa Risby Ok Kåre ikke startet
Kine Hallan Steiwer Halden SK ikke startet
Andrea Svensson OK Tisaren ikke startet

Gutter

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peter Nordbrøden Halden SK 52:09
2 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 58:26 +6:17
3 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 58:33 +6:24
4 Sigurd Melsom Fossum IF 1:02:03 +9:54
5 Olav Schmitt Gran Halden SK 1:02:06 +9:57
Håvard Irgens Fossum IF diskvalifisert
Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK diskvalifisert
Vegard Rønning Huber Hamar OK ikke startet

Andre

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Granstedt Halden SK 54:34
2 Øyvind Helgerud Halden SK 58:13 +3:39
3 Jonas Nordström Halden SK 59:30 +4:56
4 Magnus Nordbrøden Halden SK 1:13:07 +18:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor