Offisiell resultatliste for Ringerike 2dagers, NM ultra

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerike 2dagers, NM ultra
Arrangørorganisasjoner: Fossekallen IL / Ringerike OL / Viul Orienteringsklubb
Dato: lørdag 22 august 2015

D 17-18

10 000 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:23:37 8:21
2 Gina Granstedt Halden SK 1:29:30 +5:53 8:57
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:30:36 +6:59 9:03
4 Emma Arnesen Byåsen IL 1:38:42 +15:05 9:52
5 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 1:38:47 +15:10 9:52
6 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:39:02 +15:25 9:54
7 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:40:38 +17:01 10:03
8 Malin Sandstad Freidig 1:42:46 +19:09 10:16
9 Åse Bergan Nydalens SK 1:44:03 +20:26 10:24
10 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:44:52 +21:15 10:29
11 Silje Hauge Hisøy OK 1:45:58 +22:21 10:35
12 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:46:47 +23:10 10:40
13 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:47:34 +23:57 10:45
14 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:47:50 +24:13 10:47
15 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:48:44 +25:07 10:52
16 Siri Moholth Kongsberg OL 1:48:53 +25:16 10:53
17 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:50:51 +27:14 11:05
18 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:51:27 +27:50 11:08
19 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:52:03 +28:26 11:12
20 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:53:09 +29:32 11:18
21 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:55:25 +31:48 11:32
22 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:56:21 +32:44 11:38
23 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:58:05 +34:28 11:48
24 Line Wegner Hodt Fossum IF 1:58:28 +34:51 11:50
25 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 1:59:06 +35:29 11:54
26 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:59:18 +35:41 11:55
27 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 2:00:53 +37:16 12:05
28 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 2:01:21 +37:44 12:08
29 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 2:06:08 +42:31 12:36
30 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 2:08:29 +44:52 12:50
31 Oda Sikkeland IL Tyrving 2:13:36 +49:59 13:21
32 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 2:20:45 +57:08 14:04
33 Emilie Westin Porsgrunn OL 2:23:43 +1:00:06 14:22
34 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 2:41:43 +1:18:06 16:10
Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK diskvalifisert
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) brutt

D 19-20

12 700 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:46:24 8:22
2 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:49:47 +3:23 8:38
3 Karen Oline Kolstad Freidig 1:53:18 +6:54 8:55
4 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:55:36 +9:12 9:06
5 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 2:01:19 +14:55 9:33
6 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 2:02:03 +15:39 9:36
7 Tonje Vassend Fossum IF 2:03:49 +17:25 9:44
8 Frida Sæther Freidig 2:04:33 +18:09 9:48
9 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 2:11:10 +24:46 10:19
10 Guro Jordheim Hemsedal IL 2:23:22 +36:58 11:17
11 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 2:40:38 +54:14 12:38
12 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 2:45:04 +58:40 12:59
Julie Hjortland Larvik OK diskvalifisert
Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert
Evine Westli Andersen Løten o-lag diskvalifisert

D 21

16 700 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1:58:56 7:07
2 Mari Fasting Halden SK 2:00:19 +1:23 7:12
3 Eva Jurenikova Halden SK 2:11:59 +13:03 7:54
4 Maren Jansson Haverstad NTNUI 2:12:31 +13:35 7:56
5 Lizzie Ingham Halden SK 2:21:01 +22:05 8:26
6 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 2:22:00 +23:04 8:30
7 Malin Jakobsson Nydalens SK 2:24:48 +25:52 8:40
8 Lone Brochmann Bækkelagets SK 2:39:54 +40:58 9:34
9 Jo Shepherd Halden SK 2:42:19 +43:23 9:43
10 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:46:24 +47:28 9:57
Louise Oram Nydalens SK diskvalifisert
Tone E Lye IL Tyrving diskvalifisert

H 17-18

14 500 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:37:12 6:42
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:40:32 +3:20 6:56
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:45:23 +8:11 7:16
4 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:46:03 +8:51 7:18
5 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:50:40 +13:28 7:37
6 Peter Nordbrøden Halden SK 1:57:02 +19:50 8:04
7 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:57:39 +20:27 8:06
8 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:58:09 +20:57 8:08
9 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:59:05 +21:53 8:12
10 Ole Kostøl Kristiansand OK 2:00:08 +22:56 8:17
11 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 2:00:40 +23:28 8:19
12 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 2:00:42 +23:30 8:19
13 Sam Lunøe Nydalens SK 2:02:53 +25:41 8:28
14 Vegard Myklemyr Eiker OL 2:02:57 +25:45 8:28
15 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 2:05:17 +28:05 8:38
16 Sverre Bang Støeng Hamar OK 2:06:48 +29:36 8:44
17 Tarjei Holo Fossum IF 2:11:49 +34:37 9:05
18 Håvard Eidsmo Freidig 2:11:52 +34:40 9:05
19 Einar Lund Kongsberg OL 2:12:16 +35:04 9:07
20 Are Wigaard Oppsal Orientering 2:12:39 +35:27 9:08
21 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 2:12:58 +35:46 9:10
22 Sturla Frydenlund Sturla, IF 2:13:36 +36:24 9:12
23 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 2:15:52 +38:40 9:22
24 Johannes Bordal Ringsaker OK 2:16:21 +39:09 9:24
25 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 2:16:53 +39:41 9:26
26 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 2:17:58 +40:46 9:30
27 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 2:17:59 +40:47 9:30
28 Martin Borge Heir Fossum IF 2:18:00 +40:48 9:31
29 Marius Pytten Kristiansand OK 2:19:11 +41:59 9:35
30 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 2:20:41 +43:29 9:42
31 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 2:21:58 +44:46 9:47
32 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 2:23:20 +46:08 9:53
33 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 2:23:59 +46:47 9:55
34 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 2:25:55 +48:43 10:03
35 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 2:26:21 +49:09 10:05
36 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 2:26:40 +49:28 10:06
37 Adrian Opheim Freidig 2:29:28 +52:16 10:18
38 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 2:41:58 +1:04:46 11:10
39 Fredrik Moe Sandefjord OK 2:44:52 +1:07:40 11:22
40 Sander Arnevik Ringerike OL 2:45:54 +1:08:42 11:26
41 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 2:46:21 +1:09:09 11:28
42 Håvard Bakke Ringerike OL 2:48:30 +1:11:18 11:37
43 Anders Løset Ringerike OL 3:10:39 +1:33:27 13:08
44 Rikard Kammerud Ringerike OL 3:13:10 +1:35:58 13:19
Jostein Tandberg Nydalens SK diskvalifisert
Magnus Wølneberg IL Tyrving diskvalifisert
Håvard Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert
Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert
Kjetil Mølnvik Freidig diskvalifisert
Ole Jakob Olsrød Stokke IL brutt
Trygve Kristoffer Løvli Halden SK brutt

H 19-20

17 800 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:52:51 6:20
2 Oskar Størmer Fossum IF 1:56:34 +3:43 6:32
3 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:57:10 +4:19 6:34
4 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:58:12 +5:21 6:38
5 Markus Holter Halden SK 1:58:44 +5:53 6:40
6 Karl Fremstad Kongsberg OL 1:59:01 +6:10 6:41
7 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:59:23 +6:32 6:42
8 Øyvind Wiggen Byåsen IL 2:00:35 +7:44 6:46
9 Sigurd Melsom Fossum IF 2:10:59 +18:08 7:21
10 Vetle Christiansen Raumar Orientering 2:11:33 +18:42 7:23
11 Joe Woodley Lillomarka OL 2:15:52 +23:01 7:37
12 Magne Jutulstad NTNUI 2:16:57 +24:06 7:41
13 Ola Jordheim Hemsedal IL 2:28:49 +35:58 8:21
Dag Blandkjenn Kristiansand OK diskvalifisert

H 21

25 000 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 2:30:27 6:01
2 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 2:32:23 +1:56 6:05
3 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 2:43:04 +12:37 6:31
4 Emil Ahlbäck Fossum IF 2:45:18 +14:51 6:36
5 Espen Weltzien IL Tyrving 2:49:00 +18:33 6:45
6 Hans Petter Mathisen NTNUI 2:50:27 +20:00 6:49
7 Borger Melsom Fossum IF 2:51:32 +21:05 6:51
8 Øystein Sørensen Nydalens SK 2:56:47 +26:20 7:04
9 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 2:58:13 +27:46 7:07
10 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 2:58:52 +28:25 7:09
11 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 3:00:57 +30:30 7:14
12 Øyvind Helgerud Halden SK 3:01:32 +31:05 7:15
13 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 3:01:33 +31:06 7:15
14 Fredrik Eliasson Halden SK 3:15:01 +44:34 7:48
15 Dag Lofthus NTNUI 3:15:52 +45:25 7:50
16 Dag Steinar Ragvin Bø OL 3:15:57 +45:30 7:50
17 Bjørn Lundanes NTNUI 3:20:43 +50:16 8:01
18 Thomas Nipen Nydalens SK 3:21:13 +50:46 8:02
19 Magnus Svingheim Raumar Orientering 3:23:36 +53:09 8:08
20 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 3:24:22 +53:55 8:10
21 Lars Owren Freidig 3:30:23 +59:56 8:24
22 Anton Bjartnes Verdal OK 3:36:32 +1:06:05 8:39
23 Per Arne Aadland Samnanger IL 3:36:47 +1:06:20 8:40
24 Helge Haugen IL Gular 3:37:35 +1:07:08 8:42
25 David Løver Modum OL 3:40:47 +1:10:20 8:49
26 Kurt Ove Melbye Verdal OK 3:44:18 +1:13:51 8:58
27 Einar Tommelstad Nydalens SK 3:45:40 +1:15:13 9:01
28 Mathias Nipen IL Tyrving 3:52:02 +1:21:35 9:16
29 Henning Spjelkavik IL Tyrving 3:54:28 +1:24:01 9:22
30 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 4:09:44 +1:39:17 9:59
31 Petter Skedsmo Hadeland OL 4:09:47 +1:39:20 9:59
32 Gløer Winsvold Sentrum OK 4:14:46 +1:44:19 10:11
33 Jon Arne Skrove Verdal OK 4:45:22 +2:14:55 11:24
Jørgen Frøyd Larvik OK diskvalifisert
Robert Fredriksen Notodden OL diskvalifisert
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving diskvalifisert
Alan Cherry Varegg Fleridrett diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017