Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 9
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 4 september 2014

Nybegynnere

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Vetle Grønnlie Ringerike o-lag 32:33
0 Jo Annar Olmøy Ringerike o-lag 1:01:12
0 Marie Støa Ringerike o-lag 30:24
0 Renate Støa Ringerike o-lag 30:20

H-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Berglund Ringerike o-lag 27:26
2 Stein Aas Stræte Ringerike o-lag 30:58 +3:32
3 Oskar Fossås Ringerike o-lag 44:26 +17:00

C Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wenche Samlanes Ringerike o-lag 1:00:54

D Kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tuva Aas Stræte Ringerike o-lag 24:10
2 Camilla Kjemperud Fossekallen 34:02 +9:52
3 Monika Støa Ringerike o-lag 58:22 +34:12

H Kort

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torkil Torkilsen Modum 28:04
2 Anders Roum Ringerike o-lag 31:40 +3:36
3 Ole Einar Dalen Ringerike o-lag 36:34 +8:30
4 Sverre Thune Ringerike o-lag 53:05 +25:01
5 Gunnar Støa Ringerike o-lag 53:33 +25:29
Kristian Myhr Fossekallen diskvalifisert
Toralf Opperud Ringerike o-lag diskvalifisert
Jon Daniel Roum Ringerike o-lag diskvalifisert

D Mellom

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Solveig Gedde-Dahl Haugsbygd 42:29
2 Line Skjevik Arnevik Ringerike o-lag 45:50 +3:21
3 Kari Strande Ringerike o-lag 46:10 +3:41
4 Sissel Skovly Ringerike o-lag 50:04 +7:35
5 Mette Eline Heimstad Ringerike o-lag 51:09 +8:40
6 Live Ytrehus Ringerike o-lag 52:37 +10:08
7 Hege Heiberg Hadeland 52:53 +10:24
8 Ellen Grønlund Ringerike o-lag 53:41 +11:12
9 Ingrid Løset Ringerike o-lag 56:12 +13:43

H Mellom

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Erland Fossås Ringerike o-lag 42:11
2 Johan Swärd Hadeland 46:37 +4:26
3 Geir Svingheim Ringerike o-lag 47:31 +5:20
4 Brede H. Gundersen Ringerike o-lag 1:18:06 +35:55
Hroar Sanna Ringerike o-lag diskvalifisert

D Lang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kirsti Kringhaug Ringerike o-lag 53:49
2 Monica Berglund Ringerike o-lag 1:01:53 +8:04

H lang

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Morten Dåsnes Ringerike o-lag 48:48
2 Lars Grønlund Ringerike o-lag 48:58 +0:10
3 Geir Nilsen Viul 50:41 +1:53
4 Kristian Kihle Ringerike o-lag 51:57 +3:09
5 Sander Arnevik Ringerike o-lag 52:43 +3:55
6 Lars Berglund Ringerike o-lag 53:34 +4:46
7 Anders Løset Ringerike o-lag 53:46 +4:58
8 Frode Løset Ringerike o-lag 55:06 +6:18
Lars Inge Arnevik Ringerike o-lag diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017