Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 5
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 22 mai 2014

D-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL diskvalifisert

H-12

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 19:11
2 Rasmus Berglund Ringerike OL 20:33 +1:22
3 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 23:39 +4:28
4 Stein Stræte Aas Ringerike OL 25:12 +6:01
5 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 30:31 +11:20
6 Oskar Fossås Ringerike OL 31:24 +12:13

C Mellom

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsmund Sæther Fossekallen IL 37:48
2 Wenche Samlanes Ringerike OL 54:27 +16:39

D Kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tuva Stræte Aas Ringerike OL 18:23
2 Anne Lise Garberg Ringerike OL 22:40 +4:17
3 Hedda Bondehagen Fossekallen IL 24:06 +5:43
4 Kari Enerhaugen Ringerike OL 25:49 +7:26
5 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 29:26 +11:03
6 Monica Støa Johansen Ringerike OL 35:23 +17:00
7 Toril Scott Lund Skaukameratene 48:10 +29:47
8 Gunhild Støa Ringerike OL 50:12 +31:49
9 Anette Rønning Ringerike OL 50:14 +31:51

H Kort

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Strande Ringerike OL 16:56
2 Arne Karlsrud Ringerike OL 20:54 +3:58
3 Tom Bondehagen Fossekallen IL 21:32 +4:36
4 Idar Sørgård Stabæk IF 21:34 +4:38
5 Ole Einar Dalen Ringerike OL 29:11 +12:15
6 Sverre Thune Ringerike OL 36:04 +19:08
7 Birger Garberg Ringerike OL 36:07 +19:11

D Mellom

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 35:37
2 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 45:20 +9:43
3 Line Arnevik Ringerike OL 47:26 +11:49
4 Mette Heimstad Ringerike OL 48:03 +12:26
5 Ragnhild Hultgreen Ringerike OL 55:24 +19:47
6 Hege Heiberg Hadeland O-lag 1:03:18 +27:41

H Mellom

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Svingheim Hadeland O-lag 33:40
2 Lars Strand Stranden IL 35:20 +1:40
3 Håvard Bakke Ringerike OL 35:49 +2:09
4 Hroar Sanna Ringerike OL 37:24 +3:44
5 Magne Kvamme Ringerike OL 39:29 +5:49
6 Helge Revhaug Ringerike OL 41:14 +7:34
7 Geir Svingheim Hadeland O-lag 41:46 +8:06
8 Helge Graffer Ringerike OL 48:22 +14:42
9 Tormod Dalen Ringerike OL 50:44 +17:04
10 Ivar Lindseth Ringerike OL 57:41 +24:01
11 Jon Erland Fossås Ringerike OL 58:34 +24:54
12 Sverre Graffer Ringerike OL 1:14:15 +40:35
13 Kristen Lund Skaukameratene 1:17:46 +44:06

D Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Monica Berglund Ringerike OL 1:00:49

H lang

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Inge Arnevik Ringerike OL 43:06
2 Lars Enerhaugen Ringerike OL 44:53 +1:47
3 Kenneth Sandvold Eiker OL 46:45 +3:39
4 Anders B. Brattli Ringerike OL 47:39 +4:33
5 Roar Haug Hadeland O-lag 49:05 +5:59
6 Juha Viena Ringerike OL 50:11 +7:05
7 Eivind Hoff IL Tyrving 51:20 +8:14
8 Morten Dåsnes Ringerike OL 53:35 +10:29
9 Kristian Kihle Ringerike OL 53:44 +10:38
10 Frode Løset Ringerike OL 54:12 +11:06
11 Ola Tellesbø Hadeland O-lag 54:41 +11:35
12 Lars Berglund Ringerike OL 55:21 +12:15
13 Petter Skedsmo Hadeland O-lag 56:41 +13:35
14 Knut Aas Ringerike OL 57:22 +14:16
15 Einar Teslo Hadeland O-lag 1:03:53 +20:47
16 Øyvind Sørlie Hadeland O-lag 1:05:18 +22:12
17 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:06:10 +23:04
18 Sander Arnevik Ringerike OL 1:06:38 +23:32
19 Anders Løset Ringerike OL 1:07:33 +24:27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017