Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 4
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 15 mai 2014

Nybegynnere

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Vilde Marie Aabel Ringerike OL 34:43 +22:20
0 Ole Jørgen Bøhn Ringerike OL 12:23
0 Eirik Frengstad Ringerike OL 23:49 +11:26
0 Jo Rander Holmøy Hadeland O-lag 18:50 +6:27
0 Birk Hølen Bakke Ringerike OL 12:55 +0:32
0 Alexander Nyhagen Fossekallen IL 12:26 +0:03
0 Linea Nyhagen Fossekallen IL 20:43 +8:20
0 Sigurd Sevaldrud NOTEAM 20:13 +7:50
0 Tora Strand Stranden IL 14:28 +2:05
0 Eskild Sæther Fossekallen IL 14:18 +1:55
Tiril Reksnes Hadeland O-lag diskvalifisert

H-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stein Stræte Aas Ringerike OL 21:14
2 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 31:51 +10:37
Martin Nøkleby Melling Ringerike OL brutt

D Kort

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tuva Stræte Aas Ringerike OL 12:30
2 Anne Lise Garberg Ringerike OL 17:24 +4:54
3 Kari Enerhaugen Ringerike OL 18:36 +6:06
4 Ping Ouyang Ringerike OL 27:59 +15:29

H Kort

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arne Karlsrud Ringerike OL 15:08
2 Anders Roum Ringerike OL 21:28 +6:20
3 Idar Sørgård Ringerike OL 35:30 +20:22
4 Oskar Fossås Ringerike OL 36:11 +21:03
5 Gunnar Støa Ringerike OL 40:33 +25:25
6 Sverre Thune Ringerike OL 42:59 +27:51
7 Birger Garberg Ringerike OL 1:06:46 +51:38

D Mellom

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Rongved Ringerike OL 15:09
2 Kari Strande Ringerike OL 26:53 +11:44
3 Hege Heiberg Hadeland O-lag 28:55 +13:46
4 Mette Heimstad Ringerike OL 30:50 +15:41
5 Live Ytrehus Ringerike OL 35:10 +20:01
6 Wenche Samlanes Ringerike OL 49:51 +34:42
Ellen Grønlund Ringerike OL diskvalifisert
Ragnhild Hultgreen Ringerike OL diskvalifisert

H Mellom

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hroar Sanna Ringerike OL 18:37
2 Bjørn Anders Ullsund Ringerike OL 19:52 +1:15
3 Jon Daniel Roum Ringerike OL 26:37 +8:00
4 Jon Erland Fossås Ringerike OL 28:41 +10:04
5 Lars Strand Stranden IL 38:08 +19:31
6 Sverre Graffer Ringerike OL 50:00 +31:23
7 Åsmund Sæther Fossekallen IL 1:11:36 +52:59
Tom Bondehagen Fossekallen IL diskvalifisert
Helge Revhaug Ringerike OL diskvalifisert

D Lang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 26:53
2 Monica Berglund Ringerike OL 40:52 +13:59

H lang

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Helland Ringerike OL 18:45
2 Lars Inge Arnevik Ringerike OL 19:13 +0:28
3 Anders B. Brattli Ringerike OL 19:32 +0:47
4 Lars Grønlund Ringerike OL 20:25 +1:40
5 Stig Melling Ringerike OL 21:01 +2:16
6 Kenneth Sandvold Eiker OL 21:12 +2:27
7 Morten Dåsnes Ringerike OL 21:26 +2:41
8 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 22:59 +4:14
9 Knut Aas Ringerike OL 24:11 +5:26
10 Sander Arnevik Ringerike OL 24:16 +5:31
11 Frode Løset Ringerike OL 25:44 +6:59
12 Øyvind Strande Ringerike OL 25:50 +7:05
13 Lars Berglund Ringerike OL 27:02 +8:17
14 Anders Løset Ringerike OL 27:31 +8:46
15 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 29:34 +10:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017