Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 3
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 8 mai 2014

Nybegynnere

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Andreas Aabel Ringerike OL 25:36
0 Vilde Marie Aabel Ringerike OL 41:30 +13:37
0 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 27:53
0 Linnea B.Nyhagen Fossekallen IL 31:07 +3:14
0 Oskar Fossås Ringerike OL 29:17 +1:24
0 Eirik Frengstad Ringerike OL 34:18 +6:25
0 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 32:02 +4:09
0 Astrid Horvei Ringerike OL 41:57 +14:04
0 William Kjemperud Strand Fossekallen IL 34:42 +6:49
0 Mina Kristiansen Ringerike OL 34:09 +6:16
0 Dina Laeskogen Ringerike OL 24:03
0 Gard Laeskogen Ringerike OL 24:34
0 Oda Opseth Ringerike OL 27:15
0 Tiril Reksnes Hadeland OL 21:18
0 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 34:11 +6:18
0 Tora Strand Stranden IL 28:20 +0:27
0 Eskil Sæther Fossekallen IL 28:48 +0:55
0 Ingvild Søreide Ringerike OL 31:05 +3:12
0 Johanna Verhuht Modum OL 22:29

D-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 24:19

H-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 21:08
2 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 23:22 +2:14
3 Anders Roum Ringerike OL 23:29 +2:21
4 Stein Stræte Aas Ringerike OL 30:52 +9:44

C Mellom

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsmund Sæther Fossekallen IL 37:19
2 Wenche Samlanes Ringerike OL 44:02 +6:43

D Kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Lise Garberg Ringerike OL 21:56
2 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 27:06 +5:10
3 Kjersti D Barnås Fossekallen IL 32:01 +10:05
4 Ping Quyang Ringerike OL 36:10 +14:14
5 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 40:02 +18:06
6 Gunhild Støa Ringerike OL 51:40 +29:44

H Kort

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom Bondehagen Fossekallen IL 23:05
2 Jon Daniel Roum Ringerike OL 23:32 +0:27
3 Ole Einar Dalen Ringerike OL 28:32 +5:27
4 Sverre Thune Ringerike OL 33:01 +9:56
5 Birger Garberg Ringerike OL 34:45 +11:40
6 Hans Jørgen Loe Fossekallen IL 34:51 +11:46
7 Kristian Myhr Fossekallen IL 39:02 +15:57
8 Gunnar Støa Ringerike OL 49:48 +26:43

D Mellom

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torun Økern Jensen Ringerike OL 30:14
2 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 30:51 +0:37
3 Tonje kvamme Dahl Ringerike OL 31:42 +1:28
4 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 31:56 +1:42
5 Trine Opseth Ringerike OL 33:34 +3:20
6 Sissel Skovly Ringerike OL 33:59 +3:45
7 Line Arnevik Ringerike OL 36:16 +6:02
8 Solveig Gedde-Dahl Haugsbygd 36:39 +6:25
9 Ragnhild Hultgreen Ringerike OL 38:37 +8:23
10 Silje Opseth Ringerike OL 38:56 +8:42
11 Live Ytrehus Ringerike OL 53:00 +22:46
12 Hege Heiberg Hadeland OL 54:49 +24:35
13 Ellen Grønlund Ringerike OL 56:06 +25:52
14 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 56:57 +26:43

H Mellom

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Jacobsen IL Tyrving 29:10
2 Sander Arnevik Ringerike OL 29:22 +0:12
3 Gunnar Hope Modum OL 30:48 +1:38
4 Lars Strand Fossekallen IL 31:16 +2:06
5 Helge Revhaug Ringerike OL 31:27 +2:17
6 Per Erik Opseth Ringerike OL 32:08 +2:58
7 Tor Trøan Hadeland OL 33:25 +4:15
8 Helge Graffer Ringerike OL 34:06 +4:56
9 Geir Svingheim Hadeland OL 35:42 +6:32
10 Jan Terje Sand Stranden IL 42:47 +13:37
11 Sverre Graffer Ringerike OL 1:07:06 +37:56
Hroar Sanna Ringerike OL diskvalifisert

D Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 53:12

H Lang

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Enerhaugen Ringerike OL 39:24
2 Knut E Helland Ringerike OL 41:44 +2:20
3 Håvard Bakke Ringerike OL 41:56 +2:32
4 Anders B. Brattli Ringerike OL 44:18 +4:54
5 Frode Løset Ringerike OL 44:32 +5:08
6 Stig Melling Ringerike OL 45:44 +6:20
7 Anders Løset Ringerike OL 46:49 +7:25
8 Juha Viena Ringerike OL 47:34 +8:10
9 Daniel Holm Oslomarka IK 47:48 +8:24
10 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 51:22 +11:58
11 Richard Kammerud Ringerike OL 54:33 +15:09
12 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 57:47 +18:23
Kenneth Sandvold Eiker OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor