Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 2
Arrangørorganisasjoner: Fossekallen IL / Ringerike OL
Dato: torsdag 1 mai 2014

H-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 21:36
2 Rasmus Berglund Ringerike OL 23:30 +1:54
3 Stein Stræte Aas Ringerike OL 24:58 +3:22
4 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 35:00 +13:24
Anders Roum Ringerike OL diskvalifisert

C Mellom

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsmund Sæther Fossekallen IL 1:01:18
2 Wenche Samlanes Ringerike OL 1:03:07 +1:49
3 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 1:05:44 +4:26
4 Kristen Lund Skaukameratene 1:12:38 +11:20

D Kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Lise Garberg Ringerike OL 24:30
2 Tuva Stræte Aas Ringerike OL 24:44 +0:14
3 Anne Sjønnesen Nittedal OL 28:50 +4:20
4 Kjersti Barnås Fossekallen IL 29:58 +5:28
5 Sigrid Grindberg Ringerike OL 37:11 +12:41
6 Monica Johansen Ringerike OL 39:19 +14:49
7 Ping Quyang Ringerike OL 42:59 +18:29
8 Gunhild Støa Ringerike OL 1:04:01 +39:31
9 Anette Rønning Ringerike OL 1:04:53 +40:23

H Kort

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Daniel Roum Ringerike OL 25:18
2 Sverre Graffer Ringerike OL 26:22 +1:04
3 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 30:38 +5:20
4 Kristian Myhr Fossekallen IL 36:44 +11:26
5 Gunnar Støa Ringerike OL 43:04 +17:46
6 Arnfinn Sjønnesen Nittedal OL 43:16 +17:58
7 Sverre Thune Ringerike OL 45:54 +20:36
8 Birger Garberg Ringerike OL 56:10 +30:52
Magne Bekkelund Røyken OL diskvalifisert
Ole Einar Dalen Ringerike OL diskvalifisert

D Mellom

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torun Økern Jensen Ringerike OL 39:29
2 Trine Opseth Ringerike OL 39:57 +0:28
3 Aina Viena Ringerike OL 40:39 +1:10
4 Solveig Gedde Dahl Haugsbygd 40:53 +1:24
5 Eli Strande Ringerike OL 43:03 +3:34
6 Silje Opseth Ringerike OL 51:04 +11:35
7 Kari Strande Ringerike OL 51:06 +11:37
8 Eirin Mathiesen Ringerike OL 52:01 +12:32
9 Mette Heimstad Ringerike OL 53:44 +14:15
10 Hege Heiberg Hadeland OL 1:03:42 +24:13
11 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 1:05:10 +25:41
12 Karin Lund Ringerike OL 1:05:53 +26:24
13 Birgitte Bekkelund Røyken OL 1:11:17 +31:48

H Mellom

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stig Melling Ringerike OL 30:57
2 Frode Løset Ringerike OL 33:39 +2:42
3 Helge Revhaug Ringerike OL 35:45 +4:48
4 Gunnar Hope Modum OL 36:31 +5:34
5 Geir Strande Syrrist Ringerike OL 38:06 +7:09
6 Sander Arnevik Ringerike OL 38:09 +7:12
7 Anders Løset Ringerike OL 38:46 +7:49
8 Lars Strand Stranden IL 39:50 +8:53
9 Magne Kvamme Ringerike OL 41:56 +10:59
10 Kristian Kammerud Ringerike OL 42:17 +11:20
11 Helge Graffer Ringerike OL 42:23 +11:26
12 Hroar Sanna Ringerike OL 43:12 +12:15
13 John Hofoss Hadeland OL 44:01 +13:04
14 Jan Terje Sand Fossekallen IL 45:06 +14:09
15 Geir Svingheim Hadeland OL 45:51 +14:54
16 Tormod Dalen Ringerike OL 55:14 +24:17
17 Ivar Lindseth Ringerike OL 55:48 +24:51
18 Harald Wiby OK Moss 1:22:42 +51:45

D Lang

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Monica Berglund Ringerike OL 1:03:45
2 Guro H. Kleiven NTNUI 1:05:26 +1:41
3 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:05:56 +2:11

H Lang

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Inge Arnevik Ringerike OL 43:51
2 Juha Viena Ringerike OL 48:28 +4:37
3 Knut E Helland Ringerike OL 48:55 +5:04
4 Kristian Kihle Ringerike OL 50:32 +6:41
5 Håvard Bakke Ringerike OL 52:03 +8:12
6 Erik Saugerud Konnerud IL 53:17 +9:26
7 Morten Dåsnes Ringerike OL 55:30 +11:39
8 Lars Berglund Ringerike OL 55:43 +11:52
9 Knut Aas Ringerike OL 58:05 +14:14
10 Richard Kammerud Ringerike OL 58:10 +14:19
11 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:02:46 +18:55
12 Arild Norstad NOTEAM 1:10:12 +26:21
Even Nyhus NTNUI diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017