Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 1
Arrangørorganisasjoner: Fossekallen IL / Ringerike OL
Dato: mandag 21 april 2014

Nybegynnere

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 11:16
0 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 13:25 +2:09
0 Frida Hope Modum OL 20:44 +9:28
0 Oskar Hope Modum OL 15:51 +4:35
0 William Kjemperud Strand Fossekallen IL 15:51 +4:35
0 Eline Loe Fossekallen IL 39:33 +28:17
0 Alexander Nyhagen Fossekallen IL 13:40 +2:24
0 Linea Nyhagen Fossekallen IL 19:25 +8:09
0 Oda Opseth Ringerike OL 30:00 +18:44
0 Tiril Reksnes Fossekallen IL 20:44 +9:28
0 Gea Rossavik - Grande Fossekallen IL 18:08 +6:52
0 Ine Rossavik-Grande Fossekallen IL 18:08 +6:52
0 Margrethe Roum Ringerike OL 22:16 +11:00
0 May Britt Støa Ringerike OL 27:06 +15:50
0 Eskil Sæther Fossekallen IL 11:25 +0:09
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 23:05 +11:49

D-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 37:04

H-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stein Stræte Aas Ringerike OL 28:45
2 Anders Roum Ringerike OL 30:07 +1:22

C Mellom

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Lazor Modum OL 38:06
2 Linda Fred Hamar 57:15 +19:09
3 Åsmund Sæther Fossekallen IL 1:04:02 +25:56
4 Jakob Rak Modum OL 1:17:00 +38:54

D Kort

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tuva Stræte Aas Ringerike OL 25:09
2 Marianne Voje Ringerike OL 28:03 +2:54
3 Camilla Kjemperud Strand Fossekallen IL 28:30 +3:21
4 Liv-Anett Nyhagen Fossekallen IL 29:59 +4:50
5 Live Ytrehus Ringerike OL 32:50 +7:41
6 Sigrid Grindberg Ringerike OL 33:08 +7:59
7 Elin Roum Ringerike OL 33:27 +8:18
8 Kjertsti Stræte Ringerike OL 35:34 +10:25
9 Ann Elin Flogin Heming Orientering 37:24 +12:15
10 Ida Marie Flogin Heming Orientering 37:42 +12:33
11 Kjersti Barnås Fossekallen IL 42:38 +17:29
12 Anne Lise Strande Ringerike OL 46:15 +21:06
13 Inger Kammerud Ringerike OL 46:30 +21:21
14 Gunhild Støa Ringerike OL 49:43 +24:34
15 Vivian Støa Ringerike OL 49:46 +24:37
16 Lisa Cordwell Ringerike OL 50:44 +25:35
17 Kristin Swärd Hadeland OL 51:10 +26:01
18 Mari Skjevling Erlandsen Fossekallen IL 55:13 +30:04
19 Bente Teslo Hadeland OL 57:15 +32:06
20 Monica Johansen Ringerike OL 1:14:54 +49:45
21 Mari Johansen Ringerike OL 1:14:55 +49:46

H Kort

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 21:12
2 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 22:59 +1:47
3 Hans Jørgen Loe Fossekallen IL 23:09 +1:57
4 Idar Sørgård Sandnes IL 23:23 +2:11
5 Rasmus Berglund Ringerike OL 26:12 +5:00
6 Ole Einar Dalen Ringerike OL 31:32 +10:20
7 William Hofoss Hadeland OL 35:08 +13:56
8 Sverre Graffer Ringerike OL 35:39 +14:27
9 Torkel Torkelsen Modum OL 36:11 +14:59
10 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 40:27 +19:15
11 Gunnar Støa Ringerike OL 42:14 +21:02
12 Sverre Thune Ringerike OL 48:50 +27:38
13 Oskar Fossås Ringerike OL 1:14:46 +53:34
Birger Garberg Ringerike OL brutt

D Mellom

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Hope OSI 39:09
2 Torun Økern Jensen Ringerike OL 44:40 +5:31
3 Tonje kvamme Dahl Ringerike OL 46:10 +7:01
4 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 46:46 +7:37
5 Veslemøy Solberg Konnerud IL 48:30 +9:21
6 Eli Strande Ringerike OL 48:52 +9:43
7 Silje Opseth Ringerike OL 49:37 +10:28
8 Kari Strande Ringerike OL 49:39 +10:30
9 Solveig Gedde Dahl Haugsbygd 51:26 +12:17
10 Ragnhild Hultgreen Ringerike OL 51:46 +12:37
11 Stina Bondehagen Fossekallen IL 52:09 +13:00
12 Gunn Elin Rudo Hadeland OL 58:30 +19:21
13 Ellen Grønlund Ringerike OL 59:58 +20:49
14 Lill Kristin Engen Modum OL 1:00:35 +21:26
15 Monica Berglund Ringerike OL 1:00:39 +21:30
16 May Ingela Hope Hadeland OL 1:02:51 +23:42
17 Hege Heiberg Hadeland OL 1:05:06 +25:57
18 Hedda Bondehagen Fossekallen IL 1:10:29 +31:20
19 Hanne Opseth Ringerike OL 1:21:12 +42:03
20 Trine Opseth Ringerike OL 1:21:19 +42:10
Anne Guro¨ Nøkleby Ringerike OL diskvalifisert
Ida Rongved Ringerike OL diskvalifisert
Line Arnevik Ringerike OL brutt

H Mellom

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sven Ohrvik Konnerud IL 40:22
2 Hroar Sanna Ringerike OL 40:53 +0:31
3 Per Kaarby Fossum IF 40:58 +0:36
4 Øyvind Sørlie Hadeland OL 41:25 +1:03
5 Egil Iversen Heming Orientering 42:31 +2:09
6 Øyvind Strande Ringerike OL 42:33 +2:11
7 Johan Swärd Hadeland OL 44:12 +3:50
8 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 45:26 +5:04
9 Gunnar Hope Modum OL 45:37 +5:15
10 Per Erik Opseth Ringerike OL 46:14 +5:52
11 Lars Strand Stranden IL 48:16 +7:54
12 John Hofoss Hadeland OL 48:49 +8:27
13 Oskar Arnevik Ringerike OL 51:29 +11:07
14 Jan Terje Sand Fossekallen IL 51:51 +11:29
15 Helge Graffer Ringerike OL 52:53 +12:31
16 Helge Revhaug Ringerike OL 55:11 +14:49
17 Sveinung Hartvedt Heming Orientering 55:22 +15:00
18 Magne Kvamme Ringerike OL 58:21 +17:59
19 Paul Sjaker Hadeland OL 1:00:35 +20:13
20 Peter Gisholt Fossum IF 1:11:30 +31:08
21 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:19:47 +39:25
22 Kristian Kammerud Ringerike OL 1:40:17 +59:55
Magnus Barth Gustavsen OSI diskvalifisert

D Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aina Viena Ringerike OL 1:09:16

H Lang

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pål Skogedal Asker Skiklubb 43:39
2 Lars Inge Arnevik Ringerike OL 45:53 +2:14
3 Anders B. Brattli Ringerike OL 48:12 +4:33
4 Lars Enerhaugen Ringerike OL 49:18 +5:39
5 Kristian Kihle Ringerike OL 49:24 +5:45
6 Juha Viena Ringerike OL 50:50 +7:11
7 Kenneth Sandvold Eiker OL 50:55 +7:16
8 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 51:56 +8:17
9 Lars Berglund Ringerike OL 53:50 +10:11
10 Knut Aas Ringerike OL 54:02 +10:23
11 Kristian Grotnes IL Tyrving 54:56 +11:17
12 Morten Dåsnes Ringerike OL 58:08 +14:29
13 Einar Gisholdt Fossum IF 1:03:02 +19:23
14 Stig Melling Ringerike OL 1:05:38 +21:59
15 Morten Tangen Hamar 1:08:25 +24:46
16 Anders Flågen Heming Orientering 1:14:08 +30:29
17 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 1:21:09 +37:30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor