Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 25 mai 2015

D -10

2 190 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Emilie Flø Lillomarka OL 25:22 11:34
Sigrid Schmitt Gran Halden SK 34:32 15:46
Maren Henriksen Halden SK 32:18 14:44
Tora Kittilsen Freidig 43:47 19:59
Una Kittilsen Freidig 20:51 9:31
Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 30:45 14:02
Ella Sandstad Freidig 31:40 14:27
Martha Wisløff Asker Skiklubb 29:33 13:29

D 11-12

2 190 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Eidsmo Freidig 16:10 7:22
2 Mille Baastad Berg IL Tyrving 18:41 +2:31 8:31
3 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 19:18 +3:08 8:48
4 Kristin Lundanes Emblem IL 19:22 +3:12 8:50
5 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 19:40 +3:30 8:58
6 Pia Young Vik Nydalens SK 20:16 +4:06 9:15
7 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 20:36 +4:26 9:24
8 Trude Markhus Verdal OK 22:47 +6:37 10:24
9 Astrid Rognstad Hadeland OL 23:06 +6:56 10:32
10 Lene Hauge Hisøy OK 23:52 +7:42 10:53
11 Sofie Bergstrøm Halden SK 24:35 +8:25 11:13
12 Oline Hyttebakk Løten o-lag 25:05 +8:55 11:27
13 Eileen Bjanes IL Tyrving 28:54 +12:44 13:11
14 Marie Lien Backstrøm Halden SK 29:58 +13:48 13:41
15 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 30:50 +14:40 14:04
16 Josefin Eylertsen Halden SK 30:52 +14:42 14:05
17 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 32:52 +16:42 15:00
18 Mathea Spets Storhov Freidig 32:54 +16:44 15:01
19 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 36:25 +20:15 16:37
20 Kristine Solbakken IL Tyrving 36:26 +20:16 16:38
Aasne Sofie Ellevold Odal OL - Orientering diskvalifisert

D 13-14

2 890 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 24:09 8:21
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 26:46 +2:37 9:15
3 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 30:15 +6:06 10:28
4 Malin Hauge Hisøy OK 30:41 +6:32 10:37
5 Berthe Teslo Hadeland OL 35:05 +10:56 12:08
6 Carina Sveen Elverum OK 35:20 +11:11 12:13
7 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 36:14 +12:05 12:32
8 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 36:46 +12:37 12:43
9 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 36:49 +12:40 12:44
10 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 38:11 +14:02 13:12
11 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 39:06 +14:57 13:31
12 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 40:29 +16:20 14:00
13 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 41:57 +17:48 14:30
14 Kamilla Lome Hamar OK 43:06 +18:57 14:54
15 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 43:49 +19:40 15:09
16 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 44:04 +19:55 15:14
17 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 45:00 +20:51 15:34
18 Elin Flø Lillomarka OL 46:20 +22:11 16:01
19 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 53:23 +29:14 18:28
20 Caroline Eide Gjø-Vard OL 55:24 +31:15 19:10
21 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 56:00 +31:51 19:22
22 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 1:07:16 +43:07 23:16
Monica Brevik Østmarka OK diskvalifisert

D 13-16C

2 280 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helene Krokfoss Østmarka OK 30:31 13:23
2 Liva-Mari Løvstad Verdal OK 33:30 +2:59 14:41
3 Synne Marie Jenssen Halden SK 48:38 +18:07 21:19

D 13-16N

2 020 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 21:10 10:28
2 Ella Skoglund IL Veten 21:12 +0:02 10:29
3 Rakel Oikonomakis Bergset IL Veten 21:45 +0:35 10:46

D 15-16

3 940 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anine Lome Hamar OK 27:43 7:02
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 29:36 +1:53 7:30
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 31:07 +3:24 7:53
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 31:39 +3:56 8:01
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 32:19 +4:36 8:12
6 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 33:27 +5:44 8:29
7 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 35:07 +7:24 8:54
8 Maria Prestbøen Sandefjord OK 36:09 +8:26 9:10
9 Heidi Therese Wiest Vang OL 36:10 +8:27 9:10
10 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 36:28 +8:45 9:15
11 Nora Torgersen Halden SK 36:40 +8:57 9:18
12 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 37:07 +9:24 9:25
13 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 38:01 +10:18 9:38
14 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 38:17 +10:34 9:42
15 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 38:38 +10:55 9:48
16 Eli Kolstad Mo OK 39:01 +11:18 9:54
17 Maren Norderud IL Tyrving 39:48 +12:05 10:06
18 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 40:08 +12:25 10:11
19 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 40:22 +12:39 10:14
20 Marie Bakken Sørensen Freidig 41:38 +13:55 10:34
21 Vera Melkild Freidig 41:57 +14:14 10:38
22 Marit Sveen Hamar OK 42:03 +14:20 10:40
22 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 42:03 +14:20 10:40
24 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 43:26 +15:43 11:01
25 Hanna Lye Moum Halden SK 43:29 +15:46 11:02
26 Lisa Jenssen Halden SK 45:30 +17:47 11:32
27 Dina Reitan Freidig 46:07 +18:24 11:42
28 Anna Renolen Wing OK 47:31 +19:48 12:03
29 Runa Almeland Fana IL 47:38 +19:55 12:05
30 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 50:03 +22:20 12:42
31 Silje Moe Fredrikstad SK 50:43 +23:00 12:52
32 Maria Ulseth Sylte Freidig 51:54 +24:11 13:10
33 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 51:55 +24:12 13:10
34 Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving 52:24 +24:41 13:17
35 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 52:42 +24:59 13:22
36 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 53:23 +25:40 13:32
37 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 55:57 +28:14 14:12
38 Eline Kippe Verdal OK 1:01:34 +33:51 15:37
39 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 1:03:00 +35:17 15:59
40 Sofie Hallem Verdal OK 1:03:13 +35:30 16:02
41 Lise Hveem Krogsti Ringsaker OK 1:04:03 +36:20 16:15
Julie Roll Tørnqvist Fana IL diskvalifisert
Hedda Raadal Bjørlo Halden SK diskvalifisert
Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert

D 17-

4 250 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 29:44 6:59
2 Kine Hallan Steiwer Halden SK 29:56 +0:12 7:02
3 Hanne Sandstad Freidig 30:13 +0:29 7:06
4 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 30:14 +0:30 7:06
5 Elin-Kristin Hem NTNUI 30:23 +0:39 7:08
6 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 31:16 +1:32 7:21
7 Elin Bjerva Larvik OK 31:20 +1:36 7:22
8 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 31:26 +1:42 7:23
9 Frida Sæther Freidig 31:42 +1:58 7:27
10 Karianne Ruud Emblem IL 32:11 +2:27 7:34
11 Gina Granstedt Halden SK 32:48 +3:04 7:43
12 Åshild Kolstad Mo OK 32:52 +3:08 7:44
13 Kine Sofie Sandstad Frol IL 32:57 +3:13 7:45
14 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 33:03 +3:19 7:46
15 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 33:19 +3:35 7:50
16 Mari Angell-Petersen Freidig 33:54 +4:10 7:58
17 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 33:59 +4:15 7:59
18 Marion Huber Nydalens SK 34:11 +4:27 8:02
19 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 34:14 +4:30 8:03
20 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 34:18 +4:34 8:04
21 Silje Hauge Hisøy OK 34:28 +4:44 8:06
22 Marie Olaussen Fredrikstad SK 34:35 +4:51 8:08
23 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 35:07 +5:23 8:15
24 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 35:26 +5:42 8:20
25 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 36:17 +6:33 8:32
26 Ingvild Ytterhus Utengen Byåsen IL 37:08 +7:24 8:44
27 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 37:18 +7:34 8:46
28 Kristine Fjeld Ringsaker OK 37:19 +7:35 8:46
29 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 37:26 +7:42 8:48
29 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 37:26 +7:42 8:48
31 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 37:29 +7:45 8:49
32 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 37:51 +8:07 8:54
33 Henriette Ruud Lillehammer OK 38:03 +8:19 8:57
34 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 38:14 +8:30 8:59
35 Marianne Dæhli NTNUI 38:22 +8:38 9:01
35 Hege Holth Johannessen Freidig 38:22 +8:38 9:01
37 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 38:25 +8:41 9:02
38 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 38:32 +8:48 9:04
39 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 38:40 +8:56 9:05
40 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 39:02 +9:18 9:11
41 Selma Tonjer Nydalens SK 39:09 +9:25 9:12
42 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 39:17 +9:33 9:14
43 Hedda Vonen Lillomarka OL 39:34 +9:50 9:18
44 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 40:20 +10:36 9:29
45 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 40:26 +10:42 9:30
46 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 41:08 +11:24 9:40
47 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 41:12 +11:28 9:41
48 Thea Kleiven Ringerike OL 41:22 +11:38 9:44
49 Nanna Norderud IL Tyrving 41:52 +12:08 9:51
50 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 41:59 +12:15 9:52
51 Hanna Storlien Ringsaker OK 42:04 +12:20 9:53
52 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 42:22 +12:38 9:58
52 Emilie Westin Porsgrunn OL 42:22 +12:38 9:58
54 Gina Mølnvik Freidig 42:48 +13:04 10:04
55 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 44:04 +14:20 10:22
56 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 44:50 +15:06 10:32
57 Line Drange Ruud Røyken OL 46:41 +16:57 10:59
58 Christina Sveen Elverum OK 47:17 +17:33 11:07
59 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 48:08 +18:24 11:19
60 Maren Juveli Pedersen Oppsal Orientering 49:04 +19:20 11:32
61 Maiken Sandberg Nydalens SK 51:39 +21:55 12:09
62 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 51:42 +21:58 12:09
Pernille Opheim Freidig diskvalifisert
Marie Hammer Håversen Østmarka OK diskvalifisert
Chiara Dalla Santa Frol IL diskvalifisert
Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

D 17-C

2 280 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Sveen Elverum OK 22:32 9:52
2 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 22:45 +0:13 9:58
3 Liv Tennes Wing OK 24:59 +2:27 10:57
4 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 26:48 +4:16 11:45
5 Lene Colquhoun Nittedal OL 26:56 +4:24 11:48
6 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 28:13 +5:41 12:22
7 Guro Ingvaldsen Gjø-Vard OL 28:30 +5:58 12:30
8 Guro Mo OL Toten-Troll 29:43 +7:11 13:02
9 Stine Austad Raumar Orientering 30:50 +8:18 13:31
10 Anne Berit Rørlien Fossum IF 31:19 +8:47 13:44
11 Sigrun Sigurjonsdottir Ringsaker OK 32:31 +9:59 14:15
12 Helene Kartomten Vang OL 34:58 +12:26 15:20
13 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 37:39 +15:07 16:30
14 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 40:10 +17:38 17:37
15 Mona Sveen Vang OL 40:26 +17:54 17:44
16 Anne-Marit Skaug Halden SK 47:18 +24:46 20:44
Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL diskvalifisert

D 35-

3 680 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 30:38 8:19
2 Tone Bleken Rud Vang OL 35:25 +4:47 9:37
3 Hanne Stenslet Raumar Orientering 47:53 +17:15 13:00
Linda Fredh Måren OK diskvalifisert

D 40-

3 680 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Gustafsson IF Thor 29:14 7:56
2 Valborg Madslien Lillehammer OK 30:43 +1:29 8:20
3 Gøril Eide Byåsen IL 31:46 +2:32 8:37
4 Margot Bolstad Lynum Freidig 33:19 +4:05 9:03
5 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 33:21 +4:07 9:03
6 Heidi Tronbøl Fet OL 34:37 +5:23 9:24
7 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 34:55 +5:41 9:29
8 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 35:51 +6:37 9:44
9 Yngvild Malmo Vang OL 36:21 +7:07 9:52
10 Kari Solem Aune Byåsen IL 38:50 +9:36 10:33
11 Silje Island OL Tønsberg og omegn 38:53 +9:39 10:33
12 Anette Svartedal Trøsken IL 41:50 +12:36 11:22
13 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 42:28 +13:14 11:32
14 Marianne Hauge Hisøy OK 43:05 +13:51 11:42
15 Berit Bergset IL Veten 43:56 +14:42 11:56
16 Lenka Westin Porsgrunn OL 45:07 +15:53 12:15

D 45-

3 080 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 22:56 7:26
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 24:12 +1:16 7:51
3 Hanne Lerche Raadal Halden SK 24:37 +1:41 7:59
4 Hege Feiring IL Tyrving 24:43 +1:47 8:01
5 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 25:27 +2:31 8:15
6 Torunn Spets Storhov Freidig 25:39 +2:43 8:19
7 Tone Almås IL Leik 26:57 +4:01 8:45
8 Sigrid Melkild Freidig 27:21 +4:25 8:52
9 Janita Skogeng Emblem IL 27:37 +4:41 8:57
10 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 27:45 +4:49 9:00
11 Frauke Schmitt Gran Halden SK 27:47 +4:51 9:01
12 Hege Solerød Gjø-Vard OL 28:06 +5:10 9:07
13 Marianne Lykke Emblem IL 28:15 +5:19 9:10
14 Astrid Bjørnerød OK Moss 28:36 +5:40 9:17
15 Marit B. Eithun Nittedal OL 28:37 +5:41 9:17
16 Mona J. Mølnvik Freidig 28:56 +6:00 9:23
17 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 29:39 +6:43 9:37
18 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 29:49 +6:53 9:40
19 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 29:55 +6:59 9:42
20 Irene Felde Olaussen Halden SK 30:46 +7:50 9:59
21 Åshild Flatebakken IL Tyrving 30:47 +7:51 9:59
22 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 30:54 +7:58 10:01
23 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 31:03 +8:07 10:04
24 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 31:32 +8:36 10:14
25 Tove Aasheim Askøy OL 31:46 +8:50 10:18
26 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 32:15 +9:19 10:28
27 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 32:27 +9:31 10:32
28 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 32:36 +9:40 10:35
29 Hilde Forbord Malvik IL 33:54 +10:58 11:00
30 Tove Lundgård Pedersen Ringsaker OK 34:46 +11:50 11:17
31 Trine Bjerva Drangedal OL 35:01 +12:05 11:22
32 Mai Iren Almås IL Leik 36:21 +13:25 11:48
33 Stine Arntzen Sandefjord OK 42:50 +19:54 13:54
Mette Eline Heimstad Ringerike OL diskvalifisert

D 50-

3 080 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alix Young Vik Nydalens SK 25:16 8:12
2 Anne Melkild Freidig 26:34 +1:18 8:37
3 Rine Hanssen Byåsen IL 27:22 +2:06 8:53
4 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 31:27 +6:11 10:12
5 Mona Høiås Sæther Freidig 31:31 +6:15 10:13
6 Evy Meisingseth Molde og Omegn IF 31:48 +6:32 10:19
7 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 31:49 +6:33 10:19
8 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 32:43 +7:27 10:37
9 Gunhild Bredesen Verdal OK 33:51 +8:35 10:59
10 Tone Bakken Lillomarka OL 34:11 +8:55 11:05
11 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 35:17 +10:01 11:27
12 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 35:44 +10:28 11:36
13 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 36:23 +11:07 11:48
14 Ingvill Sommerstad IL Tyrving 39:56 +14:40 12:57
15 Anna Göhlman IL Tyrving 42:48 +17:32 13:53
16 Siw Solstad IL Tyrving 43:36 +18:20 14:09
17 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 44:12 +18:56 14:21
18 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 49:46 +24:30 16:09

D 55-

3 020 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 24:36 8:08
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 27:47 +3:11 9:11
3 Grete Berge Owren Freidig 29:11 +4:35 9:39
4 Kari Natvig Nittedal OL 29:14 +4:38 9:40
5 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 30:31 +5:55 10:06
6 Bente Line Indre Østfold OK 30:41 +6:05 10:09
7 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 31:46 +7:10 10:31
8 Lisa Annersand OK Tyr 31:48 +7:12 10:31
9 Berit Danielsen IL Tyrving 31:51 +7:15 10:32
10 Anne Sørum Ringsaker OK 32:35 +7:59 10:47
11 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 32:55 +8:19 10:53
12 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 34:17 +9:41 11:21
13 Undis Irene Strøm Hamar OK 35:56 +11:20 11:53
14 Reidunn Hallan Lillomarka OL 40:24 +15:48 13:22
15 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 45:14 +20:38 14:58
16 Kari Kamstrup Hovind Raumar Orientering 45:29 +20:53 15:03
17 Tove Bakken Lillehammer OK 59:47 +35:11 19:47
Wenche Bjørnstad Ringsaker OK diskvalifisert

D 60-

2 780 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 33:51 12:10
2 Sidsel Storihle Ringsaker OK 34:00 +0:09 12:13
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 34:39 +0:48 12:27
4 Lisbeth Riberth IK Trenne Ullared 35:20 +1:29 12:42
5 Heidi Meyer Midtun Freidig 37:47 +3:56 13:35
6 Elle M. Melbye Heming Orientering 39:52 +6:01 14:20
7 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 42:45 +8:54 15:22
8 Reidun Fallan Smaavik Freidig 43:10 +9:19 15:31
Rigmor Lømo Aas Elverum OK diskvalifisert

D 65-

2 780 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sylvia Andersen Elverum OK 30:06 10:49
2 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 32:29 +2:23 11:41
3 Gunn Kari Hygen Freidig 39:09 +9:03 14:04
4 Berit Røste Ringsaker OK 39:57 +9:51 14:22
5 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 40:44 +10:38 14:39
6 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 44:21 +14:15 15:57
7 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 44:53 +14:47 16:08
8 Sigrun Svartedal Trøsken IL 48:38 +18:32 17:29
9 Marit Sørensen Indre Østfold OK 50:28 +20:22 18:09
10 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 50:57 +20:51 18:19

D 70-

2 350 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 29:16 12:27
2 Tea Forberg Rond OL 30:33 +1:17 13:00
3 Katharina Mo Berge Freidig 32:53 +3:37 13:59
4 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 34:44 +5:28 14:46
5 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 49:33 +20:17 21:05
6 Aase Tove Golden Måren OK 54:02 +24:46 22:59
7 Randi Kiste Nidarøst OK 55:13 +25:57 23:29
8 Åse Konst Elverum OK 1:40:08 +1:10:52 42:36
Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering diskvalifisert

H -10

2 190 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 24:05 10:59
Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 28:26 12:58
Mathias Linløkken Østmarka OK 30:51 14:05
Tobias Tronbøl Lium Fet OL 30:35 13:57
Alf Petter Lynum Freidig 50:20 22:58
Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 22:45 10:23
Amund Hagberg Solum Rond OL 1:06:39 30:26
Liam Viggo Wingstedt Halden SK 35:39 16:16

H 11-12

2 190 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 14:50 6:46
2 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 15:16 +0:26 6:58
3 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 15:23 +0:33 7:01
4 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 15:49 +0:59 7:13
5 Arthur Brunborg Nittedal OL 16:59 +2:09 7:45
6 Emil Grønli Freidig 17:27 +2:37 7:58
7 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 17:51 +3:01 8:09
8 Vemund Mølnvik Freidig 18:36 +3:46 8:29
9 Tidemann Lier Indre Østfold OK 18:38 +3:48 8:30
10 Jonathan Eylertsen Halden SK 19:47 +4:57 9:02
11 Erlend Aune Byåsen IL 21:41 +6:51 9:54
12 Vegard Ranestad Hamar OK 21:57 +7:07 10:01
13 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 22:00 +7:10 10:02
14 Anders Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 22:58 +8:08 10:29
15 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 24:11 +9:21 11:02
16 Vegard Ulseth Sylte Freidig 24:29 +9:39 11:10
17 Herman Lien Backstrøm Halden SK 24:51 +10:01 11:20
18 Mats Lindaas Elverum OK 26:35 +11:45 12:08
19 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 26:54 +12:04 12:16
20 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 27:19 +12:29 12:28
21 Gaute Lindaas Elverum OK 27:53 +13:03 12:43
22 Lukas Kort Os IL 29:39 +14:49 13:32

H 13-14

2 890 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simen Spets Storhov Freidig 20:01 6:55
2 Lars Young Vik Nydalens SK 22:49 +2:48 7:53
3 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 22:59 +2:58 7:57
4 Lars Sandstad Freidig 23:45 +3:44 8:13
5 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 24:05 +4:04 8:20
6 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 24:52 +4:51 8:36
7 Vegard Kittilsen Freidig 25:10 +5:09 8:42
8 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 26:16 +6:15 9:05
9 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 31:08 +11:07 10:46
10 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 31:53 +11:52 11:01
11 Jonas Grønli Freidig 32:15 +12:14 11:09
12 Even Bordal Ringsaker OK 33:24 +13:23 11:33
13 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 34:27 +14:26 11:55
14 Elias Bergset IL Veten 36:22 +16:21 12:35
15 Snorre Slokvik Notodden OL 37:15 +17:14 12:53
16 Einar Eide Byåsen IL 38:50 +18:49 13:26
17 Sivert Sande Kverme Fossum IF 39:07 +19:06 13:32
18 Jakob Torgersen Halden SK 39:51 +19:50 13:47
19 Mikkel Holt Freidig 39:52 +19:51 13:47
20 Herman Brunborg Nittedal OL 42:28 +22:27 14:41
21 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 47:06 +27:05 16:17
22 Tore Markhus Verdal OK 48:24 +28:23 16:44
23 William Hofoss Hadeland OL 52:35 +32:34 18:11
24 Iver Hyttebakk Løten o-lag 55:04 +35:03 19:03
25 Ole Øivind Norsted Halden SK 55:59 +35:58 19:22
26 Anton Øyvindsson Ringsaker OK 1:03:26 +43:25 21:56
27 Nikolai Renolen Wing OK 1:17:22 +57:21 26:46
28 Theodor Lier Indre Østfold OK 1:19:25 +59:24 27:28
29 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1:32:26 +1:12:25 31:59
Åsmund Slokvik Notodden OL diskvalifisert
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert
Jørgen Schjølberg Tynset IF diskvalifisert
Petter Stensli Forseth Løten o-lag diskvalifisert

H 13-16C

2 280 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristian Larsen Ringsaker OK 21:44 9:31
2 Gard Årøen Lykke Emblem IL 22:17 +0:33 9:46
3 Andreas Skoglund Molde og Omegn IF 22:41 +0:57 9:56
4 Martin Reinemo Hamar OK 27:04 +5:20 11:52
5 Oscar Reiersen Trøsken IL 28:29 +6:45 12:29
6 Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn 32:20 +10:36 14:10
7 Leif-Inge Jevnlid IL Veten 34:34 +12:50 15:09
8 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 35:47 +14:03 15:41
9 Sven Bergset Langvik IL Veten 37:14 +15:30 16:19
10 Simeon Braaten Odal OL - Orientering 48:25 +26:41 21:14

H 13-16N

2 020 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 15:01 7:26
2 Martin Kindem Gimle IF 23:13 +8:12 11:29

H 15-16

4 200 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Hjermstad Fossum IF 26:08 6:13
2 August Asheim Birkeland Halden SK 26:31 +0:23 6:18
3 Oskar Spets Storhov Freidig 26:34 +0:26 6:19
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 27:31 +1:23 6:33
5 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 28:02 +1:54 6:40
6 Even-Johan Kaspersen Mo OK 28:07 +1:59 6:41
7 Michael Svoboda Fothills Wanderers Orienteerin 28:16 +2:08 6:43
8 Håvard Hovde Ringsaker OK 28:21 +2:13 6:45
9 Eskil Frøisland Vang OL 28:37 +2:29 6:48
10 Oscar Lyngen Frol IL 29:14 +3:06 6:57
11 Erlend Brendstuen Halden SK 29:31 +3:23 7:01
12 Sander Arntzen Asker Skiklubb 29:42 +3:34 7:04
13 Niels Christian Hellerud Halden SK 30:00 +3:52 7:08
14 Andreas Ramberg Østmarka OK 30:33 +4:25 7:16
15 Kristian Fredrik Lynum Freidig 30:53 +4:45 7:21
16 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 30:56 +4:48 7:21
17 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 31:21 +5:13 7:27
18 Even Lindaas Elverum OK 31:36 +5:28 7:31
19 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 31:55 +5:47 7:35
20 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 31:58 +5:50 7:36
21 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 32:07 +5:59 7:38
22 Ole Johan Bråten Vang OL 32:24 +6:16 7:42
23 Mats Eidsmo Freidig 32:29 +6:21 7:44
24 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 32:47 +6:39 7:48
25 Vegard Løvli Asker Skiklubb 33:44 +7:36 8:01
26 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 33:55 +7:47 8:04
27 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 34:03 +7:55 8:06
28 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 34:31 +8:23 8:13
28 Sverre Narum OL Vallset/Stange 34:31 +8:23 8:13
30 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 35:08 +9:00 8:21
31 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 35:18 +9:10 8:24
32 Axel Hoveid Asker Skiklubb 36:36 +10:28 8:42
33 Håkon Grande Verdal OK 36:41 +10:33 8:44
34 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 39:11 +13:03 9:19
35 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 40:20 +14:12 9:36
36 Fredrik Sveen Vang OL 42:57 +16:49 10:13
37 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 50:03 +23:55 11:55
38 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 51:08 +25:00 12:10
39 Simen Gran Blystad Løten o-lag 56:53 +30:45 13:32
40 Johan Storebakken Hamar OK 1:01:56 +35:48 14:44
Mathias Vindal Freidig diskvalifisert
Trym B Island OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Kasper Fosser Heming Orientering diskvalifisert

H 17-

4 610 m, 80 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Danielsen Kristiansand OK 22:49 4:56
2 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 23:50 +1:01 5:10
3 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 23:56 +1:07 5:11
4 Hans Petter Mathisen NTNUI 24:27 +1:38 5:18
5 Tore Sandvik Halden SK 24:49 +2:00 5:22
6 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 25:12 +2:23 5:27
7 Sindre Rønning Fossum IF 25:35 +2:46 5:32
8 Øyvind Helgerud Halden SK 25:37 +2:48 5:33
9 Alan Cherry Varegg Fleridrett 25:55 +3:06 5:37
10 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 26:00 +3:11 5:38
11 Johan Ivarsson Freidig 26:03 +3:14 5:39
12 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 26:10 +3:21 5:40
13 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 26:14 +3:25 5:41
14 Sindre Johannessen Freidig 26:21 +3:32 5:42
15 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 26:28 +3:39 5:44
16 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 27:02 +4:13 5:51
17 Trygve Olsen NTNUI 27:03 +4:14 5:52
18 Ole Kostøl Kristiansand OK 27:07 +4:18 5:52
19 Kenneth Bilstad Vang OL 27:17 +4:28 5:55
20 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 27:20 +4:31 5:55
21 Sverre Bang Støeng Hamar OK 27:23 +4:34 5:56
22 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 28:00 +5:11 6:04
23 Trond Kortner Østmarka OK 28:22 +5:33 6:09
24 Krister Hovde Ringsaker OK 28:44 +5:55 6:13
25 Einar Tommelstad Nydalens SK 28:59 +6:10 6:17
26 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 29:00 +6:11 6:17
27 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 29:02 +6:13 6:17
28 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 29:13 +6:24 6:20
29 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 29:14 +6:25 6:20
30 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 29:15 +6:26 6:20
31 Olav Schmitt Gran Halden SK 29:21 +6:32 6:21
32 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 29:23 +6:34 6:22
33 Knut Sveinung Rekaa Freidig 29:25 +6:36 6:22
34 Kjetil Mølnvik Freidig 30:07 +7:18 6:31
35 Kristian Græsli Hamar OK 30:13 +7:24 6:33
36 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 30:25 +7:36 6:35
37 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 30:33 +7:44 6:37
38 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 30:48 +7:59 6:40
39 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 30:53 +8:04 6:41
40 Matej Sebo Bay Area Orienteering Club 31:00 +8:11 6:43
41 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 31:01 +8:12 6:43
42 Petter Skedsmo Hadeland OL 31:17 +8:28 6:47
43 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 31:23 +8:34 6:48
44 Ola Keiserås IL Leik 31:29 +8:40 6:49
45 Adrian Opheim Freidig 31:33 +8:44 6:50
46 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 31:38 +8:49 6:51
47 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 31:42 +8:53 6:52
48 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 31:48 +8:59 6:53
49 Kristian Nyhus Kristiansand OK 31:52 +9:03 6:54
50 Daniel Oliversen Trøsken IL 32:17 +9:28 7:00
50 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 32:17 +9:28 7:00
52 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 32:31 +9:42 7:03
52 Peter Nordbrøden Halden SK 32:31 +9:42 7:03
54 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 32:35 +9:46 7:04
54 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 32:35 +9:46 7:04
56 Snorre Hansen Byåsen IL 32:47 +9:58 7:06
57 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 33:06 +10:17 7:10
58 Vegard Myhre Kristiansand OK 33:08 +10:19 7:11
59 Anders Felde Olaussen Halden SK 33:17 +10:28 7:13
60 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 33:19 +10:30 7:13
61 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 33:24 +10:35 7:14
62 Henrik Drange Ruud Røyken OL 33:31 +10:42 7:16
63 Henrik Bordal Ringsaker OK 34:24 +11:35 7:27
64 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 34:27 +11:38 7:28
65 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 34:52 +12:03 7:33
66 Arne Røste Ringsaker OK 35:35 +12:46 7:43
67 Per Ivar Reinemo Hamar OK 36:07 +13:18 7:50
68 Øyvind Bakken Rognstad Emblem IL 36:12 +13:23 7:51
69 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 36:52 +14:03 7:59
70 Torkil Eide Solstad NTNUI 37:21 +14:32 8:06
71 Morten Tangen Måren OK 40:26 +17:37 8:46
72 Marius Staff OL Toten-Troll 40:52 +18:03 8:51
73 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 41:47 +18:58 9:03
74 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 45:59 +23:10 9:58
75 Frode Konst IL Tyrving 46:21 +23:32 10:03
76 Audun Fingarsen Elverum OK 58:16 +35:27 12:38
Mathias Stensland Lillevold NTNUI diskvalifisert
Lars Øivind Amundsen Trøsken IL diskvalifisert
Håkon Østraat Sævareid Halden SK diskvalifisert
Isak Bergset NTNUI diskvalifisert

H 17-C

2 280 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lundteppen Elverum OK 20:20 8:55
2 Tor Sætaberget Lunderseter IL 20:33 +0:13 9:00
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 20:41 +0:21 9:04
4 Erik Haugen Ringsaker OK 21:44 +1:24 9:31
5 Jan Molstad Gjø-Vard OL 24:31 +4:11 10:45
6 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering 26:08 +5:48 11:27
7 Sondre Østbye Elverum OK 27:24 +7:04 12:01
8 Arne Sveen Ringsaker OK 42:51 +22:31 18:47

H 35-

4 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Overskeid Indre Østfold OK 30:19 7:13
Rune Brunborg Nittedal OL diskvalifisert

H 40-

4 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 24:24 5:48
2 Per Olaussen Fredrikstad SK 24:43 +0:19 5:53
3 Pål Kittilsen Freidig 24:57 +0:33 5:56
4 Thomas Lie Fredrikstad SK 26:35 +2:11 6:19
5 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 28:13 +3:49 6:43
6 Pål Stenberg Vang OL 28:21 +3:57 6:45
7 Torgeir Aune Byåsen IL 28:35 +4:11 6:48
8 Vegard Grønli Freidig 29:13 +4:49 6:57
9 Henrik Bleken Rud Vang OL 29:44 +5:20 7:04
10 Brage Keiserås IL Leik 29:46 +5:22 7:05
11 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 32:41 +8:17 7:46
12 Agnar Renolen Wing OK 33:42 +9:18 8:01
13 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 36:58 +12:34 8:48
14 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 38:08 +13:44 9:04
15 Tormod Kleppa Lillehammer OK 39:26 +15:02 9:23
16 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 39:29 +15:05 9:24
17 Even Erlien Gjø-Vard OL 39:38 +15:14 9:26
18 Hans Olav Hygen Østmarka OK 40:02 +15:38 9:31

H 45-

4 050 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tomas Eidsmo Freidig 22:21 5:31
2 Per Arne Aadland Samnanger IL 24:48 +2:27 6:07
3 Kjetil Bjørlo Halden SK 25:37 +3:16 6:19
4 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 26:05 +3:44 6:26
5 Espen Bergstrøm Halden SK 26:22 +4:01 6:30
6 Tore Nymark Askøy OL 27:03 +4:42 6:40
7 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 27:04 +4:43 6:40
8 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 27:28 +5:07 6:46
9 Svein Nygård Lillomarka OL 27:46 +5:25 6:51
10 Jan Ola Pedersen Vang OL 27:53 +5:32 6:53
11 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 27:57 +5:36 6:54
12 Geir Torgersen Halden SK 28:05 +5:44 6:56
13 Pål Backstrøm Halden SK 28:15 +5:54 6:58
14 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 28:18 +5:57 6:59
15 Svein Erik Larsen Ringsaker OK 28:30 +6:09 7:02
16 Ivar Mølnvik Fossum IF 30:20 +7:59 7:29
17 Christian Gløgård Nittedal OL 30:28 +8:07 7:31
18 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 30:31 +8:10 7:32
19 Otto Richard Eide Byåsen IL 30:43 +8:22 7:35
20 Hans Jevanord Fossum IF 30:57 +8:36 7:38
21 Arild H Clausen Freidig 32:31 +10:10 8:01
22 Gerard Kort Os IL 33:07 +10:46 8:10
23 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 33:17 +10:56 8:13
24 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 33:41 +11:20 8:19
25 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 33:59 +11:38 8:23
26 Ole Ingesen Sarpsborg OL 34:04 +11:43 8:24
27 Bjørn Axel Gran Halden SK 34:39 +12:18 8:33
28 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 34:44 +12:23 8:34
29 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 34:47 +12:26 8:35
30 Peter Lerche Raadal Gjø-Vard OL 34:52 +12:31 8:36 Last ned GPS-spor i gpx-format
31 Gudmund Jenssen Halden SK 36:09 +13:48 8:55
32 Einar Teslo Hadeland OL 36:47 +14:26 9:04
33 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 36:58 +14:37 9:07
34 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 37:30 +15:09 9:15
35 Tor Ove Hallem Verdal OK 37:52 +15:31 9:20
36 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 40:48 +18:27 10:04
37 Per Olav Andersen Halden SK 41:03 +18:42 10:08
38 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 42:34 +20:13 10:30
39 Claus Norsted Halden SK 42:59 +20:38 10:36
40 Bård Moum Halden SK 44:17 +21:56 10:56
40 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 44:17 +21:56 10:56
42 Harald Storrønning Byåsen IL 49:09 +26:48 12:08
43 Stig Wiest Vang OL 50:52 +28:31 12:33
44 Olav Kristian Birkeland Halden SK 1:00:07 +37:46 14:50
Helge Rosenlund Varegg Fleridrett diskvalifisert
Inge Hauge Hisøy OK diskvalifisert
Pål Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert

H 50-

3 800 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erlend Slokvik Nydalens SK 24:26 6:25
2 Atle Dengerud Steinkjer OK 24:56 +0:30 6:33
3 Tore Bjørnerød OK Moss 25:19 +0:53 6:39
4 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 25:59 +1:33 6:50
5 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 26:57 +2:31 7:05
6 Anders Bergset IL Veten 28:21 +3:55 7:27
7 Kjell Westin Porsgrunn OL 28:41 +4:15 7:32
8 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 28:58 +4:32 7:37
9 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 29:02 +4:36 7:38
10 Egil Eide IL Tyrving 29:09 +4:43 7:40
11 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 29:45 +5:19 7:49
12 Øystein Jensen Sarpsborg OL 30:24 +5:58 8:00
13 Stein Markhus Verdal OK 30:47 +6:21 8:06
14 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 32:25 +7:59 8:31
15 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 32:26 +8:00 8:32
16 Terje Bråten Raumar Orientering 33:45 +9:19 8:52
17 Håkon Løvli Asker Skiklubb 34:06 +9:40 8:58
18 Stein Magnus Moen Grue IL 35:24 +10:58 9:18
19 Johan Lunde IL Koll 36:09 +11:43 9:30
20 Torkjel Nesheim IL Tyrving 37:01 +12:35 9:44
21 Jan Arild Johnsen Fossum IF 37:50 +13:24 9:57
22 Terje Schjølberg Røros IL 38:31 +14:05 10:08
23 Geir Paulsen OL Trollelg 39:45 +15:19 10:27
24 Svein Thorsberg Grue IL 41:46 +17:20 10:59
25 Klaus Horne IL Tyrving 43:04 +18:38 11:20
26 Hans Storlien Ringsaker OK 46:41 +22:15 12:17
27 Tore Lindaas Elverum OK 53:14 +28:48 14:00

H 55-

3 680 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Granstedt Halden SK 25:40 6:58
2 Tore Kjølseth Nydalens SK 25:56 +0:16 7:02
3 Lars Roger Lundanes Emblem IL 26:18 +0:38 7:08
4 Nils Hæstad Fossum IF 26:25 +0:45 7:10
5 Onno Verberne OL Toten-Troll 26:34 +0:54 7:13
6 Arild Nordsveen Ringsaker OK 27:49 +2:09 7:33
7 Steinar Aas Birkenes IL 28:20 +2:40 7:41
7 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 28:20 +2:40 7:41
9 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 28:53 +3:13 7:50
10 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 29:29 +3:49 8:00
11 Geir Owren Freidig 29:46 +4:06 8:05
12 Petter Gullikstad Røros IL 30:19 +4:39 8:14
13 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 30:45 +5:05 8:21
14 Frode Bergersen Hamar OK 32:43 +7:03 8:53
15 Arne Okkenhaug Verdal OK 33:20 +7:40 9:03
16 Øyvind Sørlie Hadeland OL 33:55 +8:15 9:12
17 Harald Østbye Elverum OK 34:47 +9:07 9:27
18 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 38:11 +12:31 10:22
19 Tron Erik Hovind Raumar Orientering 39:09 +13:29 10:38
20 John Hofoss Hadeland OL 40:55 +15:15 11:07
21 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 45:34 +19:54 12:22
22 Bo Emilsson Oppsal Orientering 50:44 +25:04 13:47
23 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:00:08 +34:28 16:20
Frode Hjorth Hamar OK diskvalifisert

H 60-

3 020 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 21:52 7:14
2 Terje Tangen Ringsaker OK 23:34 +1:42 7:48
3 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 25:00 +3:08 8:16
4 Øystein Ruud Fredrikstad SK 25:22 +3:30 8:23
5 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 26:56 +5:04 8:55
6 Per Hermann Krøger Måren OK 28:03 +6:11 9:17
7 Bård Natvig Nittedal OL 29:15 +7:23 9:41
8 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 29:54 +8:02 9:54
9 Morten Johannessen Røyken OL 30:12 +8:20 10:00
10 Jan Sveen Raumar Orientering 32:37 +10:45 10:48
11 Audun Årøen Emblem IL 34:16 +12:24 11:20
12 Roar Sætaberget Lunderseter IL 41:04 +19:12 13:35

H 65-

3 020 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Skjeset Vang OL 28:19 9:22
2 Tor Trøan Hadeland OL 29:10 +0:51 9:39
3 Helge Lye IL Tyrving 29:26 +1:07 9:44
4 John Birger Skansen Rudsbygd IL 30:11 +1:52 9:59
5 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 31:00 +2:41 10:15
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 31:05 +2:46 10:17
7 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 31:15 +2:56 10:20
8 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 31:29 +3:10 10:25
9 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 32:01 +3:42 10:36
10 Ola Bækkevold OK Moss 32:57 +4:38 10:54
11 Paul Skjaker Hadeland OL 33:12 +4:53 10:59
12 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 34:33 +6:14 11:26
13 Knut Malmo Ringsaker OK 36:19 +8:00 12:01
14 Nils Olav Vennevik Freidig 36:54 +8:35 12:13
15 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 37:03 +8:44 12:16
16 Per Anders Aas Elverum OK 39:51 +11:32 13:11
17 Jacob Hygen Freidig 43:28 +15:09 14:23
18 Atle Bergseth Kvernbit IL 53:34 +25:15 17:44
Stein Nordvi Elverum OK diskvalifisert
Svein Endre Hove Byåsen IL diskvalifisert
Einar Lund Hamar OK diskvalifisert

H 70-

2 780 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Høiås Vang OL 24:05 8:39
2 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 24:44 +0:39 8:53
3 Leidulv Vinje Nidarøst OK 28:27 +4:22 10:14
4 Helge Bjaaland Heming Orientering 28:46 +4:41 10:20
5 Magne Smeland Vang OL 32:06 +8:01 11:32
6 Per Anders Flesjø OK Moss 34:05 +10:00 12:15
7 Tore Kiste Nidarøst OK 34:29 +10:24 12:24
8 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 36:20 +12:15 13:04
9 Magne Raadal Fana IL 37:03 +12:58 13:19
10 Arne Svartedal Trøsken IL 49:53 +25:48 17:56
11 Halvor Svenkerud Elverum OK 1:07:01 +42:56 24:06
Roar Forbord Malvik IL diskvalifisert

H 75-

2 350 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Østerbø Freidig 26:44 11:22
2 Jon Tyldum Rudsbygd IL 27:37 +0:53 11:45
3 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 32:18 +5:34 13:44
4 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 39:59 +13:15 17:00
5 Roger Torper Indre Østfold OK 40:42 +13:58 17:19

H 80-

2 350 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Jansson Skattkärrs IF 34:44 14:46
2 Iver Rognstad Hadeland OL 38:06 +3:22 16:12
3 Svein M. Forthun Kolbotn og Skimt OL 53:57 +19:13 22:57
4 Hallstein Ødegård Løten o-lag 1:03:21 +28:37 26:57
5 Odd Herleik Nylund Løten o-lag 1:04:16 +29:32 27:20
Arne Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert

Direkte A

3 800 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Wingstedt Halden SK 21:09 5:33
2 Lacho Iliev Halden SK 24:46 +3:37 6:31
3 Tore Bredalen Nittedal OL 26:29 +5:20 6:58
4 Elisabeth Ingvalsen Nydalens SK 28:13 +7:04 7:25
5 Iliana Ilieva Halden SK 29:20 +8:11 7:43
6 Jens O Kløvrud Lillomarka OL 30:00 +8:51 7:53
7 Lars Bredalen Nittedal OL 31:54 +10:45 8:23
8 Anja Wingstedt Halden SK 32:04 +10:55 8:26
9 Simen Smestad Bækkelagets SK 32:27 +11:18 8:32
10 Owen Westergård Varegg Fleridrett 32:32 +11:23 8:33
11 Inge Ramberg Østmarka OK 34:42 +13:33 9:07
12 Håvar Brevik Østmarka OK 35:07 +13:58 9:14
13 Toril Hallan Lillomarka OL 35:08 +13:59 9:14
14 Stein Arne Negård Vang OL 36:03 +14:54 9:29
15 Einar Modahl Fredrikstad SK 36:56 +15:47 9:43
16 Doris Stien Kaspersen Molde og Omegn IF 37:50 +16:41 9:57
17 Ingvild Gjessing Vang OL 38:04 +16:55 10:01
18 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 39:02 +17:53 10:16
19 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 40:18 +19:09 10:36
20 Terje Gudbrandsen Hamar OK 41:06 +19:57 10:48
21 Lene Sandvik Halden SK 41:31 +20:22 10:55
22 Emeline Mjølnerød Halden SK 42:35 +21:26 11:12
23 Hans Reier Sigmond Lillehammer OK 43:01 +21:52 11:19
24 Ivar Bergset IL Veten 43:14 +22:05 11:22
25 Torstein Storlien Ringsaker OK 44:12 +23:03 11:37
26 Hallvard Berg IL Tyrving 45:18 +24:09 11:55
27 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 46:33 +25:24 12:15
28 Solveig Eline Berg IL Tyrving 47:24 +26:15 12:28
29 Mads Lillevold Ås-NMBU Orientering 47:59 +26:50 12:37
30 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 52:26 +31:17 13:47
31 Per Fosser Indre Østfold OK 52:37 +31:28 13:50
32 Pål Inge Hals Raumar Orientering 52:47 +31:38 13:53
33 Katja Ekroll Jahren Raumar Orientering 52:48 +31:39 13:53
34 Roar Skoglund IL Veten 53:39 +32:30 14:07
35 Øystein Kambo Tangerås Strandebarm IL 54:10 +33:01 14:15
36 Trond Foss Sandefjord OK 54:21 +33:12 14:18
37 Håvard Bjørgen OL Vallset/Stange 54:30 +33:21 14:20
38 Gudmund Storlien Ringsaker OK 55:05 +33:56 14:29
39 Kristine Horne IL Tyrving 57:27 +36:18 15:07
40 Frode Reiersen Trøsken IL 58:16 +37:07 15:20
41 Hege Heiberg Hadeland OL 1:02:44 +41:35 16:30
42 Kristin Nilssen Mo OK 1:03:16 +42:07 16:38
43 Helge Brynestad Ringsaker OK 1:05:09 +44:00 17:08
Gisle Paulsen Fana IL diskvalifisert

Direkte B

2 870 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvard Dahl OL Vallset/Stange 26:49 9:20
2 Tina Hæren Trøsken IL 29:13 +2:24 10:10
3 Trygve Rognstad Hadeland OL 29:33 +2:44 10:17
4 Sofie Lillestrand Trøsken IL 31:20 +4:31 10:55
5 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 33:23 +6:34 11:37
6 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 35:14 +8:25 12:16
7 Bent Kverme Fossum IF 36:31 +9:42 12:43
8 Andreas Flø Lillomarka OL 37:08 +10:19 12:56
9 Ingrid Bredalen Nittedal OL 38:38 +11:49 13:27
10 Nina Søndmør Hamar OK 43:40 +16:51 15:12
11 Marianne Myklebust Hamar OK 44:02 +17:13 15:20
12 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 45:11 +18:22 15:44
13 Hans Gustafsson IF Thor 45:31 +18:42 15:51
14 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 45:42 +18:53 15:55
15 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 46:31 +19:42 16:12
16 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 47:04 +20:15 16:23
17 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 47:28 +20:39 16:32
18 Yngve Finkenhavn Nittedal OL 47:44 +20:55 16:37
19 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 48:19 +21:30 16:50
20 Jørn Christen Johnsen Fredrikstad SK 49:30 +22:41 17:14
21 Thor Norderud IL Tyrving 49:51 +23:02 17:22
22 Rune M. Holt Freidig 50:57 +24:08 17:45
23 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 53:18 +26:29 18:34
24 Anne Westergård Varegg Fleridrett 56:49 +30:00 19:47
25 Stein Rune Øverby Løten o-lag 1:05:22 +38:33 22:46
26 Elin Slokvik Notodden OL 1:05:56 +39:07 22:58
Andreas Hammer Håversen Østmarka OK diskvalifisert

Direkte C

2 280 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Fjelle Trøsken IL 28:46 12:37
2 Elisabeth Meyer IL Tyrving 30:03 +1:17 13:10
3 Øystein Magelssen OL Tønsberg og omegn 32:17 +3:31 14:09
4 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 37:05 +8:19 16:15
5 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 37:49 +9:03 16:35
6 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 39:06 +10:20 17:08
7 Marte Kvittum Tangen Tynset IF 39:48 +11:02 17:27
8 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK 39:49 +11:03 17:27
9 Åse Marit Hansen Nittedal OL 40:29 +11:43 17:45
10 Torill Finkikken Fredrikstad SK 41:00 +12:14 17:58
11 Morten Helminsen Fredrikstad SK 42:46 +14:00 18:45
12 Laila Helminsen Fredrikstad SK 42:47 +14:01 18:45
13 Bodil Berby Trøsken IL 52:07 +23:21 22:51
14 Bjørn Espen Kristiansen Fredrikstad SK 56:48 +28:02 24:54
15 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 57:04 +28:18 25:01
16 Liv Nigardsøy Fredrikstad SK 57:12 +28:26 25:05
17 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 1:10:37 +41:51 30:58
18 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 1:12:57 +44:11 31:59
Fredrik Lillestrand Trøsken IL diskvalifisert

Råtass

2 000 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Caroline Svartedal Aasen Trøsken IL fullført
Charlotte Svartedal Aasen Trøsken IL fullført
Isak Andersen Nydalens SK fullført
Emma Bangstad Bergersen Hamar OK fullført
Alfred Bjørnerød OK Moss fullført
Maren Bleken Rud Vang OL fullført
Mina Bleken Rud Vang OL fullført
Gina Brevik Østmarka OK fullført
Laurits Brunborg Nittedal OL fullført
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange fullført
Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering fullført
Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering fullført
Emilia Diesen Vang OL fullført
Benjamin Elverhøi Vang OL fullført
Emma Pedersen Elverhøi Vang OL fullført
Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn fullført
Jacob Eylertsen Halden SK fullført
Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK fullført
Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK fullført
Marie Finkenhavn Nittedal OL fullført
Erlend Grønli Freidig fullført
Cornelia Gustafsson IF Thor fullført
Mathilde Gustafsson IF Thor fullført
Mina Holmen Snertingdal IF Orientering fullført
Therese Holmen Snertingdal IF Orientering fullført
Sara Hovde Ringsaker OK fullført
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK fullført
Stian Iliev Halden SK fullført
Jo Ingvaldsen Nydalens SK fullført
Mads Jevanord Fossum IF fullført
Magnus Jevanord Fossum IF fullført
Hanne Krogsti Ringsaker OK fullført
Henriette Krokfoss Østmarka OK fullført
Helle Kvalheim Halden SK fullført
Signe Kvalheim Halden SK fullført
Thea Kvalheim Halden SK fullført
Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL fullført
Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL fullført
Solveig Løvås Varegg Fleridrett fullført
Birgit D Madslien Lillehammer OK fullført
Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK fullført
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK fullført
Amund Søndmør Martinsen Hamar OK fullført
Peder Mo OL Toten-Troll fullført
Julie Mykleset Vang OL fullført
Pernille Nor-Woll Østmarka OK fullført
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF fullført
Erik Oskal Hamar OK fullført
Guro Ottesen Fredrikstad SK fullført
Ulrik J Pedersen Oppsal Orientering fullført
Eskil Bergseng Rinden Løten o-lag fullført
Selma Bergseng Rinden Løten o-lag fullført
Signe Drange Ruud Røyken OL fullført
Aksel Johan Sandvik Halden SK fullført
Sverre Sandvik Halden SK fullført
Aksel Skjeset Frol IL fullført
Julie Skjeset Vang OL fullført
Pernille Sletten Hånes Lillehammer OK fullført
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL fullført
Marie Stenberg Vang OL fullført
Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering fullført
Erlend Gløgård Stensrud Nittedal OL fullført
Mathias Sundby Larvik OK fullført
Rebekka Sørflaten Hamar OK fullført
Ymjer Sørflaten Hamar OK fullført
Nikolai Teslo Hadeland OL fullført
Marie Thomassen Varegg Fleridrett fullført
Jason Thorsteinsson Drangedal OL fullført
Amalie Tonjer Elverum OK fullført
Linde Tonjer Elverum OK fullført
Aksel Torgersen Halden SK fullført
Jonas Vogt Østmarka OK fullført
Minna Sofie Wingstedt Halden SK fullført
Ville Emil Wingstedt Halden SK fullført
Marte Wisløf Asker Skiklubb fullført
Johanna Østgård Hamar OK fullført
Lea Østgård Hamar OK fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor