Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 23 mai 2015

D -10

2 150 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Emilie Flø Lillomarka OL 17:01 7:54
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 18:54 +1:53 8:47
0 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:30 +1:29 8:36
0 Maren Henriksen Halden SK 25:40 +8:39 11:56
0 Signe Holo Fossum IF 16:27 7:39
0 Ida Høsøien Tynset IF 20:41 +3:40 9:37
0 Tora Kittilsen Freidig 21:39 +4:38 10:04
0 Una Kittilsen Freidig 15:45 7:19
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 17:30 +0:29 8:08
0 Guro Fejerskov Molstad Ringsaker OK 22:20 +5:19 10:23
0 Ella Sandstad Freidig 17:27 +0:26 8:06
0 Guro Schjølberg Tynset IF 20:40 +3:39 9:36

D 11-12

2 330 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 14:03 6:01
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 15:17 +1:14 6:33
3 Mari Eidsmo Freidig 15:27 +1:24 6:37
4 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 16:47 +2:44 7:12
5 Sofie Bergstrøm Halden SK 19:17 +5:14 8:16
6 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 19:20 +5:17 8:17
7 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 19:40 +5:37 8:26
8 Kristin Lundanes Emblem IL 19:42 +5:39 8:27
9 Emma Dåsnes Vang OL 20:09 +6:06 8:38
10 Mille Baastad Berg IL Tyrving 20:28 +6:25 8:47
11 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 20:40 +6:37 8:52
12 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 21:56 +7:53 9:24
13 Anne Frøisland Vang OL 23:11 +9:08 9:56
14 Marie Lien Backstrøm Halden SK 23:51 +9:48 10:14
15 Trude Markhus Verdal OK 24:02 +9:59 10:18
16 Lene Hauge Hisøy OK 24:03 +10:00 10:19
17 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 27:12 +13:09 11:40
18 Josefin Eylertsen Halden SK 27:18 +13:15 11:43
19 Astrid Rognstad Hadeland OL 27:30 +13:27 11:48
20 Kristine Solbakken IL Tyrving 37:14 +23:11 15:58
21 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 39:24 +25:21 16:54
22 Eileen Bjanes IL Tyrving 42:57 +28:54 18:26
23 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 44:52 +30:49 19:15

D 11-12N

2 120 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Mykleset Vang OL 14:43 6:56
2 Kristina Masovn Haave Lillehammer OK 17:13 +2:30 8:07
3 Hanna Lerche Fodstad Gjø-Vard OL 17:30 +2:47 8:15
4 Serine Jørgensen Lillehammer OK 18:01 +3:18 8:29
5 Charlotte Svartedal Aasen Trøsken IL 18:29 +3:46 8:43
6 Maria Masovn Haave Lillehammer OK 18:50 +4:07 8:53
7 Henriette Berg Løten o-lag 20:30 +5:47 9:40
8 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 21:18 +6:35 10:02
9 Gina Brevik Østmarka OK 23:53 +9:10 11:15

D 13-14

2 920 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 23:34 8:04
2 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 26:48 +3:14 9:10
3 Carina Sveen Elverum OK 26:56 +3:22 9:13
4 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 27:50 +4:16 9:31
5 Ada Wulfsberg Nydalens SK 28:15 +4:41 9:40
6 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 28:29 +4:55 9:45
7 Inga Sandvold Tynset IF 29:50 +6:16 10:13
8 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 29:57 +6:23 10:15
9 Emma Danevad Fredrikstad SK 31:58 +8:24 10:56
10 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 32:02 +8:28 10:58
11 Elin Flø Lillomarka OL 32:39 +9:05 11:10
12 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 32:44 +9:10 11:12
13 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 32:51 +9:17 11:15
14 Ea Lunøe Nydalens SK 32:57 +9:23 11:17
15 Marie Liland Nydalens SK 33:09 +9:35 11:21
16 Malin Hauge Hisøy OK 35:05 +11:31 12:00
17 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 36:58 +13:24 12:39
18 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 37:16 +13:42 12:45
19 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 37:41 +14:07 12:54
20 Karoline Bjørnerød OK Moss 37:55 +14:21 12:59
21 Berthe Teslo Hadeland OL 39:07 +15:33 13:23
22 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 39:20 +15:46 13:28
23 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 39:44 +16:10 13:36
24 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 41:14 +17:40 14:07
25 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 41:50 +18:16 14:19
26 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 43:46 +20:12 14:59
27 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 44:52 +21:18 15:21
28 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 48:45 +25:11 16:41
29 Amalie Harildstad Bjørnsgaard Lillehammer OK 57:28 +33:54 19:40
Monica Brevik Østmarka OK diskvalifisert
Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

D 13-16C

2 620 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 29:10 11:07
2 Synne Marie Jenssen Halden SK 41:36 +12:26 15:52
3 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 46:28 +17:18 17:44
4 Hanna Gjerdingen Hadeland OL 49:36 +20:26 18:55
5 Liva-Mari Løvstad Verdal OK 1:05:15 +36:05 24:54

D 13-16N

2 120 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helene Krokfoss Østmarka OK 17:56 8:27
2 Rakel Oikonomakis Bergset IL Veten 25:57 +8:01 12:14
3 Ella Skoglund IL Veten 25:59 +8:03 12:15
Ester Johnsen Bjørnstad Ringsaker OK diskvalifisert
Ingvild Mei Hermansson Ringsaker OK diskvalifisert

D 15-16

4 030 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 31:23 7:47
2 Anine Lome Hamar OK 31:51 +0:28 7:54
3 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 31:52 +0:29 7:54
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 32:13 +0:50 7:59
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 33:01 +1:38 8:11
6 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 33:59 +2:36 8:25
7 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 35:03 +3:40 8:41
8 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 35:09 +3:46 8:43
9 Maria Prestbøen Sandefjord OK 35:19 +3:56 8:45
10 Åsne Holo Fossum IF 35:41 +4:18 8:51
11 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 36:37 +5:14 9:05
12 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 36:53 +5:30 9:09
13 Heidi Therese Wiest Vang OL 37:03 +5:40 9:11
14 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 37:37 +6:14 9:20
15 Nora Torgersen Halden SK 37:51 +6:28 9:23
16 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 38:08 +6:45 9:27
17 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 38:12 +6:49 9:28
18 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 38:33 +7:10 9:33
19 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 38:36 +7:13 9:34
20 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 38:57 +7:34 9:39
21 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 39:00 +7:37 9:40
22 Vera Melkild Freidig 39:38 +8:15 9:50
23 Marit Sveen Hamar OK 40:58 +9:35 10:09
24 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 41:42 +10:19 10:20
25 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 42:03 +10:40 10:26
26 Karoline Aune Halden SK 42:47 +11:24 10:36
27 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 43:06 +11:43 10:41
28 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 43:39 +12:16 10:49
29 Guro Karlsen Lillehammer OK 43:54 +12:31 10:53
30 Solveig Eline Berg IL Tyrving 44:00 +12:37 10:55
31 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 44:18 +12:55 10:59
32 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 44:46 +13:23 11:06
33 Ingrid Madslien Nydalens SK 45:04 +13:41 11:10
34 Marie Bakken Sørensen Freidig 45:52 +14:29 11:22
35 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 45:57 +14:34 11:24
36 Maria Ulseth Sylte Freidig 46:10 +14:47 11:27
37 Hanna Lye Moum Halden SK 47:21 +15:58 11:44
38 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 49:36 +18:13 12:18
39 Marte Bergsland Trøsken IL 49:58 +18:35 12:23
40 Ingrid Aaslund Fet OL 50:41 +19:18 12:34
41 Tilde Eine Fossum IF 52:29 +21:06 13:01
42 Dina Reitan Freidig 52:59 +21:36 13:08
43 Silje Moe Fredrikstad SK 53:03 +21:40 13:09
44 Marie Bergstrøm Halden SK 53:23 +22:00 13:14
45 Julie Bakke Fossum IF 54:06 +22:43 13:25
46 Anna Renolen Wing OK 55:34 +24:11 13:47
47 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 56:03 +24:40 13:54
47 Runa Almeland Fana IL 56:03 +24:40 13:54
49 Ingrid Bredalen Nittedal OL 59:10 +27:47 14:40
50 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 59:55 +28:32 14:52
51 Eli Kolstad Mo OK 1:02:23 +31:00 15:28
52 Sofie Hallem Verdal OK 1:04:27 +33:04 15:59
53 Synne Solberg Gjø-Vard OL 1:04:55 +33:32 16:06
54 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:05:27 +34:04 16:14
55 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:06:05 +34:42 16:23
56 Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving 1:08:14 +36:51 16:55
57 Eline Kippe Verdal OK 1:21:26 +50:03 20:12
Ingvil Ahlsand Nydalens SK diskvalifisert

D 15-16B

2 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lisa Jenssen Halden SK 47:52 16:23
2 Lise Hveem Krogsti Ringsaker OK 50:20 +2:28 17:14

D 17-20 E

4 300 m, 86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 29:01 6:44
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 29:56 +0:55 6:57
3 Marie Olaussen Fredrikstad SK 30:22 +1:21 7:03
4 Anine Ahlsand Nydalens SK 30:44 +1:43 7:08
5 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 30:54 +1:53 7:11
6 Tonje Vassend Porsgrunn OL 30:57 +1:56 7:11
7 Ingrid Lundanes Emblem IL 31:19 +2:18 7:16
8 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 31:37 +2:36 7:21
9 Karen Oline Kolstad Freidig 31:49 +2:48 7:23
10 Synnøve Bråten Vegårshei IL 32:19 +3:18 7:30
11 Sigrid Alexandersen Fossum IF 32:36 +3:35 7:34
12 Heidi Mårtensson Modum OL 33:07 +4:06 7:42
13 Eldbjørg Narum Fossum IF 33:52 +4:51 7:52
14 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 34:00 +4:59 7:54
15 Dorte Narum Hamar OK 34:26 +5:25 8:00
16 Gina Granstedt Halden SK 34:36 +5:35 8:02
17 Evine Westli Andersen Løten o-lag 35:14 +6:13 8:11
18 Sigrid Bjørgen Hamar OK 35:24 +6:23 8:13
19 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 35:39 +6:38 8:17
20 Malin Sandstad Freidig 36:09 +7:08 8:24
21 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 36:16 +7:15 8:26
22 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 36:17 +7:16 8:26
23 Åshild Faller Råheim Fet OL 36:39 +7:38 8:31
24 Gina Mølnvik Freidig 37:00 +7:59 8:36
25 Nina Asheim Birkeland Halden SK 37:02 +8:01 8:36
26 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 37:37 +8:36 8:44
27 Julie Nærestad Vegårshei IL 37:41 +8:40 8:45
28 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 38:14 +9:13 8:53
29 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 38:18 +9:17 8:54
30 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 38:51 +9:50 9:02
31 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 39:01 +10:00 9:04
31 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 39:01 +10:00 9:04
33 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 39:57 +10:56 9:17
34 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 40:10 +11:09 9:20
35 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 40:29 +11:28 9:24
36 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 40:40 +11:39 9:27
37 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 41:13 +12:12 9:35
38 Emilie Westin Porsgrunn OL 41:22 +12:21 9:37
39 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 41:23 +12:22 9:37
40 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 41:29 +12:28 9:38
41 Emma Arnesen Byåsen IL 41:30 +12:29 9:39
42 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 41:45 +12:44 9:42
43 Siri Moholth Kongsberg OL 41:47 +12:46 9:43
44 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 41:59 +12:58 9:45
45 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 42:22 +13:21 9:51
46 Julie Hjortland Larvik OK 43:15 +14:14 10:03
47 Åshild Kolstad Mo OK 43:26 +14:25 10:06
48 Karen Bjergaard Nydalens SK 44:07 +15:06 10:15
49 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 44:09 +15:08 10:16
50 Frida Sæther Freidig 44:18 +15:17 10:18
51 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 44:21 +15:20 10:18
52 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 44:22 +15:21 10:19
53 Stine Njåstein IL Tyrving 44:46 +15:45 10:24
54 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 44:50 +15:49 10:25
55 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 45:01 +16:00 10:28
56 Line Sølberg OL Trollelg 45:09 +16:08 10:30
57 Karine Vestøl Vegårshei IL 45:35 +16:34 10:36
58 Nora Hui Andersen Hamar OK 45:40 +16:39 10:37
59 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 45:41 +16:40 10:37
60 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 45:56 +16:55 10:40
60 Silje Hauge Hisøy OK 45:56 +16:55 10:40
62 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 45:58 +16:57 10:41
63 Ingvild Wang Lillomarka OL 46:08 +17:07 10:43
64 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 46:24 +17:23 10:47
65 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 47:10 +18:09 10:58
66 Line Wegner Hodt Fossum IF 48:14 +19:13 11:13
67 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 48:33 +19:32 11:17
68 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 49:05 +20:04 11:24
69 Thea Kleiven Ringerike OL 49:27 +20:26 11:30
70 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 49:44 +20:43 11:33
71 Hedda Vonen Lillomarka OL 50:47 +21:46 11:48
72 Pernille Opheim Freidig 51:07 +22:06 11:53
73 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 52:05 +23:04 12:06
74 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 52:36 +23:35 12:13
75 Siri Grandal IL Tyrving 53:37 +24:36 12:28
76 Ingvild Ytterhus Utengen Byåsen IL 53:51 +24:50 12:31
77 Chiara Dalla Santa Frol IL 54:28 +25:27 12:40
78 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 54:59 +25:58 12:47
79 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 57:52 +28:51 13:27
80 Kristine Fjeld Ringsaker OK 59:48 +30:47 13:54
81 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:20:16 +51:15 18:40
Astrid Fiskum IL Tyrving diskvalifisert
Fride Sørensen Sturla, IF diskvalifisert
Kristine Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert
Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL diskvalifisert
Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert

D 17-AK

3 820 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 30:02 7:51
2 Selma Tonjer Nydalens SK 40:32 +10:30 10:36
3 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 40:33 +10:31 10:36
4 Christina Sveen Elverum OK 44:39 +14:37 11:41
5 Sofie Lillestrand Trøsken IL 44:42 +14:40 11:42
6 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 45:02 +15:00 11:47
7 Tina Hæren Trøsken IL 46:29 +16:27 12:10
8 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 47:57 +17:55 12:33
9 Line Drange Ruud Røyken OL 50:07 +20:05 13:07
10 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 51:25 +21:23 13:27
11 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 51:54 +21:52 13:35
12 Maiken Sandberg Nydalens SK 52:20 +22:18 13:41
13 Marianne Sveen Elverum OK 53:21 +23:19 13:57

D 17-C

3 270 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Celine Visted Gjø-Vard OL 32:40 9:59
2 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 36:46 +4:06 11:14
3 Målfrid Narum OL Vallset/Stange 37:19 +4:39 11:24
4 Kjersti Andresen Hadeland OL 38:08 +5:28 11:39
5 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 38:27 +5:47 11:45
6 Marit Follstad Vang OL 38:40 +6:00 11:49
7 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 38:46 +6:06 11:51
8 Helle Hundseid IL Tyrving 42:57 +10:17 13:08
9 Guro Ingvaldsen Gjø-Vard OL 44:18 +11:38 13:32
10 Sissel Bolstad Tynset IF 44:22 +11:42 13:34
11 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 44:44 +12:04 13:40
12 Liv Tennes Wing OK 49:01 +16:21 14:59
13 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 50:07 +17:27 15:19
14 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 53:37 +20:57 16:23
15 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 54:00 +21:20 16:30
16 Lene Colquhoun Nittedal OL 54:40 +22:00 16:43
17 Helene Kartomten Vang OL 1:02:37 +29:57 19:08
18 Kjersti Frøisland Vang OL 1:06:57 +34:17 20:28
19 Anne-Marit Skaug Halden SK 1:09:03 +36:23 21:06
20 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 1:10:04 +37:24 21:25
21 Ewelina Lillejordet OL Vallset/Stange 1:10:26 +37:46 21:32
22 Kristin Mortensen Østmarka OK 1:13:20 +40:40 22:25
23 Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF 1:17:02 +44:22 23:33
24 Torill Finkirken Fredrikstad SK 1:26:06 +53:26 26:19
25 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 1:32:25 +59:45 28:15
Ingrid Lauvdal Ringsaker OK diskvalifisert
Anne Berit Rørlien Fossum IF diskvalifisert

D 21-A

4 360 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 27:20 6:16
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 30:27 +3:07 6:59
3 Emma Johansson Fredrikstad SK 30:31 +3:11 6:59
4 Kine Hallan Steiwer Halden SK 31:03 +3:43 7:07
5 Marte Narum Nydalens SK 31:04 +3:44 7:07
6 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 31:11 +3:51 7:09
7 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 31:48 +4:28 7:17
8 Hanne Sandstad Freidig 31:51 +4:31 7:18
9 Elin Bjerva Larvik OK 32:04 +4:44 7:21
10 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 33:12 +5:52 7:36
11 Marion Huber Nydalens SK 33:44 +6:24 7:44
12 Elin-Kristin Hem NTNUI 34:17 +6:57 7:51
13 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 35:29 +8:09 8:08
14 Marianne Gustafsson IF Thor 35:54 +8:34 8:14
15 Kine Sofie Sandstad Frol IL 36:06 +8:46 8:16
16 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 36:37 +9:17 8:23
17 Mari Angell-Petersen Freidig 37:15 +9:55 8:32
18 Rikke Iversen Heming Orientering 39:44 +12:24 9:06
19 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 40:32 +13:12 9:17
20 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 41:04 +13:44 9:25
21 Marianne Dæhli NTNUI 43:21 +16:01 9:56
22 Hege Holth Johannessen Freidig 46:05 +18:45 10:34
Bodil Helgerud Halden SK diskvalifisert

D 35-

4 030 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tone Bleken Rud Vang OL 36:28 9:02
2 Line Merete Libak Løten o-lag 44:42 +8:14 11:05
Linda Fredh Måren OK diskvalifisert

D 40-

4 030 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 29:02 7:12
2 Karin Skedsmo Danevad Fredrikstad SK 30:47 +1:45 7:38
3 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 34:54 +5:52 8:39
4 Valborg Madslien Lillehammer OK 35:51 +6:49 8:53
5 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 36:07 +7:05 8:57
6 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 38:06 +9:04 9:27
7 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 39:03 +10:01 9:41
8 Heidi Tronbøl Fet OL 40:06 +11:04 9:57
9 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 42:08 +13:06 10:27
10 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 44:01 +14:59 10:55
11 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 44:30 +15:28 11:02
12 Lene Sandvik Halden SK 45:22 +16:20 11:15
13 Kari Solem Aune Byåsen IL 45:57 +16:55 11:24
14 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 46:33 +17:31 11:33
15 Doris Stien Kaspersen Mo OK 46:46 +17:44 11:36
16 Marianne Hauge Hisøy OK 48:18 +19:16 11:59
17 Margot Bolstad Lynum Freidig 50:35 +21:33 12:33
18 Anette Svartedal Trøsken IL 56:21 +27:19 13:58
19 Berit Bergset IL Veten 1:02:37 +33:35 15:32
20 Elise Hafskjold Nydalens SK 1:34:53 +1:05:51 23:32
Lenka Westin Porsgrunn OL diskvalifisert

D 45-

3 950 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 32:47 8:17
2 Kari Madslien Nydalens SK 33:42 +0:55 8:31
3 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 35:13 +2:26 8:54
4 Mona J. Mølnvik Freidig 36:10 +3:23 9:09
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 36:17 +3:30 9:11
6 Hilde Grøneng Lillehammer OK 36:25 +3:38 9:13
7 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 37:31 +4:44 9:29
8 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 38:04 +5:17 9:38
9 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 38:21 +5:34 9:42
10 Astrid Ruud Nittedal OL 39:03 +6:16 9:53
11 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 39:11 +6:24 9:55
12 Torunn økern Jensen Ringerike OL 39:16 +6:29 9:56
13 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 40:36 +7:49 10:16
14 Tove Aasheim Askøy OL 41:11 +8:24 10:25
15 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 42:01 +9:14 10:38
16 Sigrid Melkild Freidig 42:15 +9:28 10:41
17 Laila H. Herlyng Grue IL 42:18 +9:31 10:42
18 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 42:32 +9:45 10:46
19 Hege Feiring IL Tyrving 42:37 +9:50 10:47
20 Tone Almås IL Leik 42:41 +9:54 10:48
21 Irene Felde Olaussen Halden SK 42:57 +10:10 10:52
22 Marianne Lykke Emblem IL 43:17 +10:30 10:57
23 Katrine Bakke Fossum IF 43:25 +10:38 10:59
24 Frauke Schmitt Gran Halden SK 43:47 +11:00 11:05
25 Hilde Forbord Malvik IL 44:26 +11:39 11:14
26 Hanne Lerche Raadal Halden SK 44:35 +11:48 11:17
27 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 45:12 +12:25 11:26
28 Hege Solerød Gjø-Vard OL 45:44 +12:57 11:34
29 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 45:57 +13:10 11:37
30 Marit B. Eithun Nittedal OL 46:10 +13:23 11:41
31 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 47:08 +14:21 11:55
32 Trine Bjerva Drangedal OL 48:07 +15:20 12:10
33 Janita Skogeng Emblem IL 48:22 +15:35 12:14
34 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 49:10 +16:23 12:26
35 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 51:09 +18:22 12:56
36 Stine Arntzen Sandefjord OK 53:30 +20:43 13:32
37 Kathrine Lunøe Nydalens SK 53:49 +21:02 13:37
38 Åshild Flatebakken IL Tyrving 57:40 +24:53 14:35
39 Ingeborg Øderud Modum OL 1:01:18 +28:31 15:31
40 Mai Iren Almås IL Leik 1:06:41 +33:54 16:52
41 Kristin Nilssen Mo OK 1:12:56 +40:09 18:27
Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Jorunn Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert

D 50-

3 950 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alix Young Vik Nydalens SK 34:12 8:39
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 36:20 +2:08 9:11
3 Inger Tone Nygård Egersund OK 40:31 +6:19 10:15
4 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 42:11 +7:59 10:40
5 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 45:05 +10:53 11:24
6 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 45:08 +10:56 11:25
7 Rine Hanssen Byåsen IL 45:14 +11:02 11:27
8 Mona Høiås Sæther Freidig 46:15 +12:03 11:42
9 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 48:44 +14:32 12:20
10 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 49:29 +15:17 12:31
11 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 49:42 +15:30 12:34
12 Evy Meisingseth Molde og Omegn IF 50:23 +16:11 12:45
13 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 51:27 +17:15 13:01
14 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 54:34 +20:22 13:48
15 Anna Göhlman IL Tyrving 55:04 +20:52 13:56
16 Gunhild Bredesen Verdal OK 57:58 +23:46 14:40
17 Anne Melkild Freidig 1:01:08 +26:56 15:28
18 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:01:19 +27:07 15:31
19 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:02:35 +28:23 15:50
20 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 1:04:35 +30:23 16:21
21 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:07:13 +33:01 17:01
22 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:09:33 +35:21 17:36
23 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 1:15:09 +40:57 19:01
24 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:19:27 +45:15 20:06
25 Siw Solstad IL Tyrving 1:22:04 +47:52 20:46
Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving diskvalifisert

D 55-

3 400 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runa Skyttersæter Heming Orientering 31:56 9:23
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 32:47 +0:51 9:38
3 Kari Natvig Nittedal OL 33:17 +1:21 9:47
4 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 34:12 +2:16 10:03
5 Grete Hovi Skien OK 34:45 +2:49 10:13
6 Bente Line Indre Østfold OK 34:57 +3:01 10:16
7 Lisa Annersand OK Tyr 35:04 +3:08 10:18
8 Berit Danielsen IL Tyrving 38:27 +6:31 11:18
9 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 38:32 +6:36 11:20
10 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 39:37 +7:41 11:39
11 Grete Berge Owren Freidig 39:42 +7:46 11:40
12 Anne Sørum Ringsaker OK 39:43 +7:47 11:40
13 Toril Eine Fossum IF 44:03 +12:07 12:57
14 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 45:38 +13:42 13:25
15 Kari Osmoen Os IL 47:46 +15:50 14:02
16 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 51:05 +19:09 15:01
17 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 54:12 +22:16 15:56
18 Turid Giil Rond OL 56:48 +24:52 16:42
19 Tove Bakken Lillehammer OK 1:01:11 +29:15 17:59
20 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:13:48 +41:52 21:42

D 60-

3 270 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sidsel Storihle Ringsaker OK 42:32 13:00
2 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 43:00 +0:28 13:08
3 Lisbeth Riberth IK Trenne Ullared 49:58 +7:26 15:16
4 Heidi Meyer Midtun Freidig 52:13 +9:41 15:58
5 Rigmor Lømo Aas Elverum OK 54:44 +12:12 16:44
6 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 58:35 +16:03 17:54
7 Reidun Fallan Smaavik Freidig 1:03:15 +20:43 19:20
Elle M. Melbye Heming Orientering diskvalifisert

D 65-

3 270 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Strande Ringerike OL 37:48 11:33
2 Sylvia Andersen Elverum OK 39:51 +2:03 12:11
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 45:46 +7:58 13:59
4 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 49:06 +11:18 15:00
5 Berit Saxhaug Raumar Orientering 49:44 +11:56 15:12
6 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 51:42 +13:54 15:48
7 Gunn Kari Hygen Freidig 52:50 +15:02 16:09
8 Berit Røste Ringsaker OK 54:19 +16:31 16:36
9 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 54:21 +16:33 16:37
10 Marit Tyldum Rudsbygd IL 1:00:04 +22:16 18:22
11 Marit Sørensen Indre Østfold OK 1:04:55 +27:07 19:51
12 Sigrun Svartedal Trøsken IL 1:09:54 +32:06 21:22
13 Unn Ellefsen IL Tyrving 1:20:23 +42:35 24:34

D 70-

2 920 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katharina Mo Berge Freidig 33:42 11:32
2 Tea Forberg Rond OL 44:07 +10:25 15:06
3 Torid Kvaal Freidig 45:58 +12:16 15:44
4 Aase Tove Golden Måren OK 47:20 +13:38 16:12
5 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 48:20 +14:38 16:33
6 Else Lerche Raadal Fana IL 50:52 +17:10 17:25
7 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 52:02 +18:20 17:49

D 75-

2 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 44:28 15:13

H -10

2 150 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 21:16 9:53
0 Eskil Brænden Lillomarka OL 22:36 +1:20 10:30
0 Ola Dåsnes Vang OL 18:46 8:43
0 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 23:20 +2:04 10:51
0 Håvard Rekve Lian Fossum IF 23:13 +1:57 10:47
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 20:59 9:45
0 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 24:42 +3:26 11:29
0 Alf Petter Lynum Freidig 22:01 +0:45 10:14
0 Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 17:25 8:06
0 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 26:36 +5:20 12:22
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 19:08 8:53

H 11-12

2 330 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 13:50 5:56
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 15:22 +1:32 6:35
3 Vemund Mølnvik Freidig 15:28 +1:38 6:38
4 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 15:32 +1:42 6:40
5 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 15:35 +1:45 6:41
6 Mats Lindaas Elverum OK 16:26 +2:36 7:03
7 Vegard Ranestad Hamar OK 17:36 +3:46 7:33
8 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 18:19 +4:29 7:51
9 Erlend Aune Byåsen IL 18:24 +4:34 7:53
10 Christian Funderud Wedum Lillehammer OK 18:34 +4:44 7:58
11 Arthur Brunborg Nittedal OL 18:36 +4:46 7:58
12 Herman Lien Backstrøm Halden SK 18:47 +4:57 8:03
13 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 19:18 +5:28 8:16
14 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 20:11 +6:21 8:39
15 Håkon Wedum Lillehammer OK 20:29 +6:39 8:47
16 Vegard Ulseth Sylte Freidig 20:54 +7:04 8:58
17 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 21:26 +7:36 9:11
18 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 21:55 +8:05 9:24
19 Christian Fredrik Borg IL Koll 22:13 +8:23 9:32
20 Jonathan Eylertsen Halden SK 22:53 +9:03 9:49
21 Emil Grønli Freidig 23:29 +9:39 10:04
22 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 24:45 +10:55 10:37
23 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 26:37 +12:47 11:25
24 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 27:51 +14:01 11:57
25 Lukas Kort Os IL 28:37 +14:47 12:16
26 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 30:06 +16:16 12:55
Anders Taraldsen Lillehammer OK diskvalifisert
Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 11-12N

2 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK 15:30 7:18
2 Gaute Lindaas Elverum OK 32:11 +16:41 15:10

H 13-14

2 920 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:14 6:35
2 Vegard Kittilsen Freidig 19:18 +0:04 6:36
3 Lars Young Vik Nydalens SK 20:34 +1:20 7:02
4 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 20:49 +1:35 7:07
5 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 21:28 +2:14 7:21
6 Even Karlsen Lillehammer OK 21:48 +2:34 7:27
7 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 22:17 +3:03 7:37
8 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 23:05 +3:51 7:54
9 Even Bordal Ringsaker OK 25:41 +6:27 8:47
10 Elias Bergset IL Veten 25:42 +6:28 8:48
11 Mikkel Holt Freidig 26:37 +7:23 9:06
12 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 27:24 +8:10 9:23
13 Tore Markhus Verdal OK 28:15 +9:01 9:40
14 Lars Sandstad Freidig 28:22 +9:08 9:42
15 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 28:29 +9:15 9:45
16 Jo Even Kolstad Freidig 28:32 +9:18 9:46
17 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 28:40 +9:26 9:49
18 Jonas Grønli Freidig 29:05 +9:51 9:57
19 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 29:50 +10:36 10:13
20 Jostein Karlsen Lillehammer OK 31:21 +12:07 10:44
21 Jakob Mo OL Toten-Troll 31:23 +12:09 10:44
22 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 32:06 +12:52 10:59
23 Andreas Bergsland Trøsken IL 32:21 +13:07 11:04
24 Ole Øivind Norsted Halden SK 32:42 +13:28 11:11
25 Sivert Sande Kverme Fossum IF 33:15 +14:01 11:23
26 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 35:08 +15:54 12:01
27 Jakob Torgersen Halden SK 35:23 +16:09 12:07
28 Herman Brunborg Nittedal OL 36:20 +17:06 12:26
29 Marius Bakke Fossum IF 39:26 +20:12 13:30
30 Jonatan Aune Halden SK 42:27 +23:13 14:32
31 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 46:23 +27:09 15:53
32 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 47:00 +27:46 16:05
33 John Otterlei Østmarka OK 56:11 +36:57 19:14
34 William Hofoss Hadeland OL 57:05 +37:51 19:32
35 Asgeir Espeland Tynset IF 58:14 +39:00 19:56
36 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 1:04:01 +44:47 21:55
37 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1:04:13 +44:59 21:59
38 Erlend Børli Fossum IF 1:04:32 +45:18 22:06
39 Nikolai Renolen Wing OK 1:06:37 +47:23 22:48
40 Jørgen Schjølberg Tynset IF 1:23:27 +1:04:13 28:34
Jakob Høsøien Tynset IF diskvalifisert

H 13-16C

2 620 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gard Årøen Lykke Emblem IL 26:59 10:17
2 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 30:50 +3:51 11:46
3 Fredrik Lillestrand Trøsken IL 33:45 +6:46 12:52
4 Sven Bergset Langvik IL Veten 42:40 +15:41 16:17
5 Oscar Reiersen Trøsken IL 42:59 +16:00 16:24
6 Daniel Dagsgård OL Vallset/Stange 51:10 +24:11 19:31
7 Martin Thomassen Varegg Fleridrett 53:46 +26:47 20:31
8 Martin Reinemo Hamar OK 1:13:10 +46:11 27:55
Leif-Inge Jevnlid IL Veten diskvalifisert
Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Noak Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 13-16N

2 120 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 15:25 7:16
2 Martin Kjos Barkenæs Fet OL 20:01 +4:36 9:26
3 Martin Kinday Gimle IF 21:17 +5:52 10:02

H 15-16

4 100 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 24:34 5:59
2 Einar Melsom Fossum IF 26:45 +2:11 6:31
3 Øyvind Hjermstad Fossum IF 27:32 +2:58 6:42
4 Lukas Liland Nydalens SK 27:34 +3:00 6:43
5 Sander Arntzen Asker Skiklubb 27:52 +3:18 6:47
6 Niels Christian Hellerud Halden SK 29:00 +4:26 7:04
7 Even-Johan Kaspersen Mo OK 29:01 +4:27 7:04
8 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 29:06 +4:32 7:05
9 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 30:07 +5:33 7:20
10 Even Lindaas Elverum OK 30:24 +5:50 7:24
11 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 30:59 +6:25 7:33
12 Oskar Spets Storhov Freidig 31:09 +6:35 7:35
13 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 32:00 +7:26 7:48
14 August Asheim Birkeland Halden SK 33:04 +8:30 8:03
15 Mats Eidsmo Freidig 33:15 +8:41 8:06
16 Mathias Vindal Freidig 33:37 +9:03 8:11
17 Erlend Brendstuen Halden SK 34:10 +9:36 8:20
18 Andreas Ramberg Østmarka OK 34:30 +9:56 8:24
19 Oscar Lyngen Frol IL 34:31 +9:57 8:25
20 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 34:45 +10:11 8:28
21 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 35:05 +10:31 8:33
22 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:16 +10:42 8:36
23 Martin Andresen Skotte Fossum IF 35:24 +10:50 8:38
24 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 35:59 +11:25 8:46
25 Øystein Rønning Strand Nydalens SK 36:21 +11:47 8:51
26 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 36:56 +12:22 9:00
27 Kristian Fredrik Lynum Freidig 37:00 +12:26 9:01
28 Eskil Frøisland Vang OL 37:01 +12:27 9:01
29 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 37:21 +12:47 9:06
30 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 37:44 +13:10 9:12
31 Sverre Narum OL Vallset/Stange 37:53 +13:19 9:14
32 Vegard Løvli Asker Skiklubb 38:02 +13:28 9:16
33 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 38:32 +13:58 9:23
34 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 38:45 +14:11 9:27
35 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 39:13 +14:39 9:33
36 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 39:17 +14:43 9:34
37 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 39:24 +14:50 9:36
38 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 39:40 +15:06 9:40
39 Axel Hoveid Asker Skiklubb 39:52 +15:18 9:43
40 Odin Tellesbø Østmarka OK 41:07 +16:33 10:01
41 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 41:21 +16:47 10:05
42 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 42:24 +17:50 10:20
43 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 43:20 +18:46 10:34
44 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 43:35 +19:01 10:37
45 Fredrik Sveen Vang OL 44:19 +19:45 10:48
46 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 44:45 +20:11 10:54
47 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 45:58 +21:24 11:12
48 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 46:10 +21:36 11:15
49 Ole Johan Bråten Vang OL 46:49 +22:15 11:25
50 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 47:43 +23:09 11:38
51 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 48:06 +23:32 11:43
52 Johan Storebakken Hamar OK 52:57 +28:23 12:54
53 Håkon Grande Verdal OK 58:49 +34:15 14:20
54 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:02:27 +37:53 15:13
55 Simen Gran Blystad Løten o-lag 1:10:43 +46:09 17:14
56 Martin Selmer Freidig 1:44:26 +1:19:52 25:28

H 15-16B

2 920 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 54:16 18:35
2 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 56:39 +2:23 19:24
Kristian Larsen Ringsaker OK diskvalifisert

H 17-20 E

4 810 m, 108 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jonas Madslien Bakken NTNUI 26:23 5:29
2 Audun Heimdal Konnerud IL 26:39 +0:16 5:32
3 Andreas Sølberg OL Trollelg 26:42 +0:19 5:33
4 Elias T. Mølnvik Fossum IF 27:22 +0:59 5:41
5 Anders Felde Olaussen Halden SK 27:26 +1:03 5:42
6 Markus Holter Halden SK 27:32 +1:09 5:43
7 Oskar Størmer Fossum IF 27:33 +1:10 5:43
8 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 27:43 +1:20 5:45
9 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 27:53 +1:30 5:47
10 Magne Jutulstad NTNUI 28:13 +1:50 5:51
11 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 28:17 +1:54 5:52
12 Sigur Heggedal Kongsberg OL 28:19 +1:56 5:53
12 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 28:19 +1:56 5:53
14 Håvard Irgens Fossum IF 28:37 +2:14 5:56
15 Gaute Friestad Kristiansand OK 28:40 +2:17 5:57
16 Jonas Ressem Frol IL 28:43 +2:20 5:58
17 Knut Aasheim Oppsal Orientering 29:06 +2:43 6:02
18 Stian Sundsvik Frol IL 29:13 +2:50 6:04
19 Håvard Eidsmo Freidig 30:00 +3:37 6:14
20 Steinar Kollerud Lillomarka OL 30:53 +4:30 6:25
21 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 31:01 +4:38 6:26
22 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 31:14 +4:51 6:29
23 Eivind Høydal Nydalens SK 31:15 +4:52 6:29
24 Simen Bordal Fossum IF 31:18 +4:55 6:30
25 Tarjei Holo Fossum IF 31:26 +5:03 6:32
25 Magnus Wølneberg IL Tyrving 31:26 +5:03 6:32
27 Tord Haflan Nydalens SK 31:27 +5:04 6:32
28 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 31:36 +5:13 6:34
29 Peter Nordbrøden Halden SK 31:38 +5:15 6:34
30 Anders Haga Raumar Orientering 31:39 +5:16 6:34
31 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 32:00 +5:37 6:39
32 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 32:05 +5:42 6:40
33 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 32:09 +5:46 6:41
34 Sverre Bang Støeng Hamar OK 32:13 +5:50 6:41
35 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 32:31 +6:08 6:45
36 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 32:35 +6:12 6:46
37 Vetle Christiansen Raumar Orientering 32:40 +6:17 6:47
38 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 32:44 +6:21 6:48
39 Morten Jørgensen Kristiansand OK 32:47 +6:24 6:48
40 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 32:51 +6:28 6:49
40 Henrik Upsal Kristiansand OK 32:51 +6:28 6:49
42 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 32:53 +6:30 6:50
43 Sam Lunøe Nydalens SK 32:55 +6:32 6:50
44 Oskar Jensen Nydalens SK 32:56 +6:33 6:50
45 Sturla Frydenlund Sturla, IF 33:06 +6:43 6:52
46 Olav Schmitt Gran Halden SK 33:11 +6:48 6:53
47 Martin Borge Heir Fossum IF 33:19 +6:56 6:55
47 Einar Lund Kongsberg OL 33:19 +6:56 6:55
49 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 33:23 +7:00 6:56
50 Johannes Bordal Ringsaker OK 33:25 +7:02 6:56
51 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 33:31 +7:08 6:58
52 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 33:36 +7:13 6:59
53 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 33:38 +7:15 6:59
54 Trygve Heggedal Kongsberg OL 33:44 +7:21 7:00
55 Rein Helle Mårdalen Freidig 34:23 +8:00 7:08
56 Ole Kostøl Kristiansand OK 34:51 +8:28 7:14
57 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 35:33 +9:10 7:23
58 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 35:34 +9:11 7:23
58 Kjetil Mølnvik Freidig 35:34 +9:11 7:23
60 Adrian Opheim Freidig 35:42 +9:19 7:25
61 Erland Kvisle Asker Skiklubb 36:11 +9:48 7:31
62 Kristian Nyhus Kristiansand OK 36:46 +10:23 7:38
63 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 37:13 +10:50 7:44
64 Vegard Myhre Kristiansand OK 37:14 +10:51 7:44
64 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 37:14 +10:51 7:44
66 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 37:17 +10:54 7:45
67 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 37:18 +10:55 7:45
68 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 37:38 +11:15 7:49
69 Jostein Tandberg Nydalens SK 37:40 +11:17 7:49
70 Håvard Myhre Kongsberg OL 37:51 +11:28 7:52
71 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 38:00 +11:37 7:54
72 Michael Svoboda Fothills Wanderers Orienteerin 38:34 +12:11 8:01
73 Tobias Kristensen Larvik OK 38:43 +12:20 8:02
74 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 39:10 +12:47 8:08
75 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 39:19 +12:56 8:10
76 Amund Hoel Raumar Orientering 39:25 +13:02 8:11
77 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 39:49 +13:26 8:16
78 Henrik Bordal Ringsaker OK 40:37 +14:14 8:26
79 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 41:02 +14:39 8:31
80 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 41:04 +14:41 8:32
81 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 41:10 +14:47 8:33
82 Even Lindstad Børresen Hamar OK 41:13 +14:50 8:34
83 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 41:15 +14:52 8:34
84 Vegard Ressem Frol IL 41:31 +15:08 8:37
85 Matej Sebo Bay Area Orienteering Club 41:54 +15:31 8:42
86 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 42:41 +16:18 8:52
87 Lars Solli Mo OK 43:43 +17:20 9:05
88 Bjørn André Aaslund Fet OL 43:44 +17:21 9:05
89 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 43:47 +17:24 9:06
90 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 45:02 +18:39 9:21
91 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 45:05 +18:42 9:22
92 Jørgen Vister Indre Østfold OK 46:12 +19:49 9:36
93 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 47:38 +21:15 9:54
94 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 48:49 +22:26 10:08
95 ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 49:06 +22:43 10:12
96 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 54:24 +28:01 11:18
97 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 54:49 +28:26 11:23
98 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 55:27 +29:04 11:31
99 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 57:03 +30:40 11:51
100 William Ekberg Kongsberg OL 57:48 +31:25 12:00
101 Krister Hovde Ringsaker OK 1:05:33 +39:10 13:37
102 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:08:20 +41:57 14:12
103 Einar Lofthus Hamar OK 1:13:28 +47:05 15:16
104 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 1:40:45 +1:14:22 20:56
Håvard Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert
Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL diskvalifisert
Ola Keiserås IL Leik diskvalifisert
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert

H 17-AK

4 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Bredalen Nittedal OL 36:30 8:54
2 Per Ivar Reinemo Hamar OK 37:41 +1:11 9:11
3 Morten Tangen Måren OK 40:18 +3:48 9:49
4 Marius Staff OL Toten-Troll 44:07 +7:37 10:45
5 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 46:59 +10:29 11:27
6 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 50:20 +13:50 12:16
7 Audun Fingarsen Elverum OK 53:40 +17:10 13:05
8 Henrik Aune Halden SK 1:04:16 +27:46 15:40
Sveinung Ulstein Hisøy OK diskvalifisert

D 17-B

3 440 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 41:38 12:06
2 Reidunn Hallan Lillomarka OL 46:45 +5:07 13:35
3 Gro Ellegaard Vang OL 48:58 +7:20 14:14
4 Åse Marit Hansen Nittedal OL 49:08 +7:30 14:16
5 Guro Mo OL Toten-Troll 52:22 +10:44 15:13
6 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 57:40 +16:02 16:45
7 Marte Bjørke Sollien OL Toten-Troll 57:54 +16:16 16:49
8 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 58:38 +17:00 17:02
9 Stine Austad Raumar Orientering 1:01:53 +20:15 17:59
10 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 1:04:59 +23:21 18:53
11 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 1:06:53 +25:15 19:26
12 Aase Ranheim Ringsaker OK 1:17:28 +35:50 22:31
13 Marianne Fejerskov Ringsaker OK 1:33:48 +52:10 27:16
Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK diskvalifisert
Reidun O. Karlsen Lillehammer OK diskvalifisert
Marit Eggen Nyaas Tynset IF diskvalifisert

H 17-B

3 440 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 31:27 9:08
2 Edvard Dahl OL Vallset/Stange 32:12 +0:45 9:21
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 42:40 +11:13 12:24
4 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 46:05 +14:38 13:23
5 Jarle Rogndokken Fet OL 47:02 +15:35 13:40
6 Torstein Storlien Ringsaker OK 47:14 +15:47 13:43
7 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 47:58 +16:31 13:56
8 Jørn Christen Johnsen Fredrikstad SK 51:27 +20:00 14:57
Andreas Hammer Håversen Østmarka OK diskvalifisert

H 17-C

3 270 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 28:14 8:38
2 Jan Molstad Gjø-Vard OL 31:06 +2:52 9:30
3 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 35:26 +7:12 10:50
4 Stian Lillegård Lillomarka OL 41:26 +13:12 12:40
5 Einar Sogstad Gjø-Vard OL 47:16 +19:02 14:27
6 Stein Sandaker Vang OL 48:23 +20:09 14:47
7 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 51:21 +23:07 15:42
8 Sondre Østbye Elverum OK 1:02:33 +34:19 19:07
9 Anders Lindaas Elverum OK 1:44:32 +1:16:18 31:58

H 21-A

5 460 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 29:47 5:27
2 Vegard Danielsen Kristiansand OK 30:02 +0:15 5:30
3 Hans Petter Mathisen NTNUI 30:04 +0:17 5:30
4 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 30:23 +0:36 5:33
5 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 30:31 +0:44 5:35
6 Alan Cherry Varegg Fleridrett 30:42 +0:55 5:37
7 Térence Risse Nydalens SK 30:51 +1:04 5:39
8 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 30:56 +1:09 5:39
9 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 31:28 +1:41 5:45
10 Isak Bergset NTNUI 32:07 +2:20 5:52
11 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 32:15 +2:28 5:54
12 Johan Ivarsson Freidig 32:43 +2:56 5:59
13 Sjur Hovi Kristiansand OK 32:49 +3:02 6:00
14 Sindre Johannessen Freidig 32:59 +3:12 6:02
15 Knut Sveinung Rekaa Freidig 33:07 +3:20 6:03
16 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 33:41 +3:54 6:10
17 Simo Martomaa Kalevan rasti 34:24 +4:37 6:18
17 Trond Kortner Østmarka OK 34:24 +4:37 6:18
19 Lars Øivind Amundsen Trøsken IL 34:36 +4:49 6:20
20 Øyvind Helgerud Halden SK 34:42 +4:55 6:21
21 Trygve Olsen NTNUI 35:01 +5:14 6:24
22 Kenneth Bilstad Vang OL 35:04 +5:17 6:25
23 Mats Dahlén Kristiansand OK 36:07 +6:20 6:36
24 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 36:36 +6:49 6:42
25 Magnus Johansson Kristiansand OK 36:53 +7:06 6:45
26 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 37:04 +7:17 6:47
27 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 37:44 +7:57 6:54
28 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 37:46 +7:59 6:55
29 Daniel Oliversen Trøsken IL 37:52 +8:05 6:56
30 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 38:24 +8:37 7:01
31 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 39:16 +9:29 7:11
32 Petter Skedsmo Hadeland OL 39:56 +10:09 7:18
33 Einar Tommelstad Nydalens SK 40:35 +10:48 7:25
34 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 41:00 +11:13 7:30
35 Simen Smestad Bækkelagets SK 42:22 +12:35 7:45
36 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 43:02 +13:15 7:52
37 Henrik Drange Ruud Røyken OL 48:06 +18:19 8:48
38 Frode Konst IL Tyrving 56:42 +26:55 10:23

H 35-

4 360 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Overskeid Indre Østfold OK 37:13 8:32
2 Thomas Jørgensen Lillehammer OK 48:29 +11:16 11:07
3 Rune Brunborg Nittedal OL 51:49 +14:36 11:53
4 Vegard Urset Vang OL 55:44 +18:31 12:46

H 40-

4 340 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Odin Tellesbø Østmarka OK 27:23 6:18
2 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 27:28 +0:05 6:19
3 Pål Kittilsen Freidig 27:55 +0:32 6:25
4 Per Olaussen Fredrikstad SK 28:25 +1:02 6:32
5 Harald Bakke Fossum IF 29:09 +1:46 6:42
6 Halvor Gjerdingen Hadeland OL 30:06 +2:43 6:56
7 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 30:28 +3:05 7:01
8 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 30:55 +3:32 7:07
9 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 31:48 +4:25 7:19
10 Vegard Grønli Freidig 31:50 +4:27 7:20
11 Anders Sollien OL Toten-Troll 31:52 +4:29 7:20
12 Håkon Dåsnes Vang OL 32:07 +4:44 7:24
13 Henrik Bleken Rud Vang OL 32:12 +4:49 7:25
14 Martin Øhman Gjø-Vard OL 32:20 +4:57 7:27
15 Torgeir Aune Byåsen IL 32:35 +5:12 7:30
16 Pål Stenberg Vang OL 35:14 +7:51 8:07
17 Brage Keiserås IL Leik 36:06 +8:43 8:19
18 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 37:37 +10:14 8:40
18 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 37:37 +10:14 8:40
20 Morten Lillejordet OL Vallset/Stange 39:03 +11:40 8:59
21 Roar Saxhaug Raumar Orientering 40:05 +12:42 9:14
22 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 40:56 +13:33 9:25
23 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 42:11 +14:48 9:43
24 Hans Olav Hygen Østmarka OK 43:53 +16:30 10:06
25 Even Erlien Gjø-Vard OL 44:07 +16:44 10:09
26 Thomas Lie Fredrikstad SK 44:22 +16:59 10:13
27 Tormod Kleppa Lillehammer OK 46:02 +18:39 10:36
28 Andreas Flø Lillomarka OL 47:53 +20:30 11:01
Torstein Hole Nydalens SK diskvalifisert

H 45-

4 110 m, 78 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tomas Eidsmo Freidig 25:49 6:16
2 Kjetil Bjørlo Halden SK 27:27 +1:38 6:40
3 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 28:23 +2:34 6:54
4 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 28:39 +2:50 6:58
5 Svein Nygård Lillomarka OL 28:43 +2:54 6:59
6 Jan Ola Pedersen Vang OL 29:07 +3:18 7:05
7 Andreas Sylte Freidig 29:36 +3:47 7:12
8 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 29:46 +3:57 7:14
9 Per Arne Aadland Samnanger IL 30:30 +4:41 7:25
10 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 30:35 +4:46 7:26
11 Runar Hafskjold Nydalens SK 30:47 +4:58 7:29
12 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 30:53 +5:04 7:30
13 Tore Bredalen Nittedal OL 31:22 +5:33 7:37
14 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 31:45 +5:56 7:43
15 Jon Iver Bakken Nydalens SK 31:58 +6:09 7:46
16 Sigmund Vister Indre Østfold OK 32:12 +6:23 7:50
17 Lars Enerhaugen Modum OL 32:24 +6:35 7:52
18 Espen Bergstrøm Halden SK 32:25 +6:36 7:53
19 Arild Andresen Fossum IF 32:47 +6:58 7:58
20 Geir Torgersen Halden SK 32:48 +6:59 7:58
21 Jostein Haug OL Vallset/Stange 33:06 +7:17 8:03
22 Sven Arne Gylterud Fossum IF 33:21 +7:32 8:06
23 Tore Nymark Askøy OL 33:48 +7:59 8:13
24 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 33:54 +8:05 8:14
25 Hans Jevanord Fossum IF 34:25 +8:36 8:22
26 Bjørnar Lynum Freidig 34:43 +8:54 8:26
27 Pål Backstrøm Halden SK 34:49 +9:00 8:28
28 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 34:50 +9:01 8:28
29 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 34:52 +9:03 8:29
30 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 34:53 +9:04 8:29
31 Bjørnar Olsrød Stokke IL 35:03 +9:14 8:31
32 Øystein Rapp Raumar Orientering 35:09 +9:20 8:33
33 Reidar Selmer Freidig 35:13 +9:24 8:34
34 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 35:15 +9:26 8:34
35 Per Grande Verdal OK 35:39 +9:50 8:40
36 Trond Lund IL Tyrving 35:42 +9:53 8:41
37 Agnar Renolen Wing OK 35:50 +10:01 8:43
38 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 35:55 +10:06 8:44
39 Roar Reiten Emblem IL 36:00 +10:11 8:45
40 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 36:13 +10:24 8:48
41 Christian Grotnes IL Tyrving 36:19 +10:30 8:50
42 Ivar Mølnvik Fossum IF 36:30 +10:41 8:52
43 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 36:46 +10:57 8:56
44 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 37:20 +11:31 9:05
45 Arild H Clausen Freidig 37:26 +11:37 9:06
46 Tom Kristensen Larvik OK 38:30 +12:41 9:22
47 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 38:33 +12:44 9:22
48 Lars Gøran Kletthagen Snertingdal IF Orientering 38:44 +12:55 9:25
49 Odd Arne Lian Østmarka OK 38:59 +13:10 9:29
50 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 39:02 +13:13 9:29
51 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 39:11 +13:22 9:32
52 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 39:12 +13:23 9:32
53 Ole Ingesen Sarpsborg OL 39:30 +13:41 9:36
54 Harald Storrønning Byåsen IL 39:38 +13:49 9:38
55 Bjørn Axel Gran Halden SK 39:56 +14:07 9:42
56 Einar Teslo Hadeland OL 40:21 +14:32 9:49
57 Erik Lundgård Vang OL 40:45 +14:56 9:54
58 Tor Ove Hallem Verdal OK 41:22 +15:33 10:03
59 Håkon Børli Fossum IF 41:45 +15:56 10:09
60 Per Olav Andersen Halden SK 41:50 +16:01 10:10
61 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 43:02 +17:13 10:28
62 Gudmund Jenssen Halden SK 43:04 +17:15 10:28
63 Øystein Wiggen Byåsen IL 43:11 +17:22 10:30
64 Viggo Eriksen Fossum IF 46:25 +20:36 11:17
65 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 46:45 +20:56 11:22
66 Olav Kristian Birkeland Halden SK 46:56 +21:07 11:25
67 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 46:58 +21:09 11:25
68 Bård Moum Halden SK 47:07 +21:18 11:27
69 Terje Blindheim Lillomarka OL 47:37 +21:48 11:35
70 Stig Wiest Vang OL 50:28 +24:39 12:16
71 Pål Angvoll Fredrikstad SK 51:45 +25:56 12:35
72 Bent Sande Kverme Fossum IF 52:30 +26:41 12:46
73 Stig Dahle Molde og Omegn IF 53:54 +28:05 13:06
74 Peter Lerche Raadal Gjø-Vard OL 56:11 +30:22 13:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
75 Gerard Kort Os IL 57:58 +32:09 14:06
76 Inge Hauge Hisøy OK 1:37:45 +1:11:56 23:47
Magne Brænden Lillomarka OL diskvalifisert
Torger Høsøien Tynset IF diskvalifisert

H 50-

4 020 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Atle Dengerud Steinkjer OK 27:27 6:49
2 Øystein Holo Fossum IF 29:06 +1:39 7:14
3 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 29:11 +1:44 7:15
4 Per Olav Nærestad IF Trauma 29:42 +2:15 7:23
5 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 29:52 +2:25 7:25
6 Sturla Sæther Freidig 30:22 +2:55 7:33
7 Svein Terje Kolstad Freidig 31:19 +3:52 7:47
8 Kjell Westin Porsgrunn OL 31:31 +4:04 7:50
9 Tore Bjørnerød OK Moss 31:55 +4:28 7:56
10 Børge Pedersen Nydalens SK 32:16 +4:49 8:01
11 Einar Lunøe Nydalens SK 32:49 +5:22 8:09
12 Juha Viena Ringerike OL 34:16 +6:49 8:31
13 Terje Dengerud Nydalens SK 34:35 +7:08 8:36
14 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 34:52 +7:25 8:40
15 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 35:19 +7:52 8:47
16 Egil Eide IL Tyrving 35:26 +7:59 8:48
17 Jim Olaussen Halden SK 35:30 +8:03 8:49
18 Tormod Jensen Sarpsborg OL 35:32 +8:05 8:50
19 Johan Lunde IL Koll 35:38 +8:11 8:51
20 Terje Bråten Raumar Orientering 35:48 +8:21 8:54
21 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 36:58 +9:31 9:11
22 Tibor Vári Sturla, IF 37:10 +9:43 9:14
23 Erlend Råheim OK Øst 37:21 +9:54 9:17
24 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 37:29 +10:02 9:19
25 Per Sandberg Nydalens SK 37:30 +10:03 9:19
26 Håkon Løvli Asker Skiklubb 38:15 +10:48 9:30
27 Torkjel Nesheim IL Tyrving 38:18 +10:51 9:31
28 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 38:58 +11:31 9:41
29 Njål Svingheim Konnerud IL 38:59 +11:32 9:41
30 Dag Brenås Varteig OL 39:10 +11:43 9:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
31 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 39:17 +11:50 9:46
32 Stein Markhus Verdal OK 39:40 +12:13 9:52
33 Haakon Arnesen Byåsen IL 40:05 +12:38 9:58
34 Knut Hagen Byåsen IL 40:18 +12:51 10:01
35 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 40:48 +13:21 10:08
36 Klaus Horne IL Tyrving 41:44 +14:17 10:22
37 Stein Magnus Moen Grue IL 42:02 +14:35 10:27
38 Geir Bråten Vegårshei IL 42:53 +15:26 10:40
39 Frode Kamsvåg IL Tyrving 43:10 +15:43 10:44
40 Lasse Arnesen Heming Orientering 43:11 +15:44 10:44
41 Terje Schjølberg Røros IL 43:40 +16:13 10:51
42 Svein Thorsberg Grue IL 46:11 +18:44 11:29
43 Håkon Mogstad Fana IL 47:51 +20:24 11:54
44 Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) 49:07 +21:40 12:13
45 Anders Bergset IL Veten 49:36 +22:09 12:20
46 Are Njåstein IL Tyrving 50:13 +22:46 12:29
47 Tore Lindaas Elverum OK 50:22 +22:55 12:31
48 Geir Paulsen OL Trollelg 55:01 +27:34 13:41
49 Erik Slettum Gjø-Vard OL 56:24 +28:57 14:01
50 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 57:26 +29:59 14:17
51 Atle Toft Almeland Fana IL 1:01:11 +33:44 15:13
Bjørn Henning Grandal IL Tyrving diskvalifisert
Hans Storlien Ringsaker OK diskvalifisert
Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Øystein Melby Vang OL diskvalifisert

H 55-

3 820 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Hæstad Fossum IF 28:48 7:32
2 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 28:52 +0:04 7:33
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 29:20 +0:32 7:40
4 Jan Granstedt Halden SK 30:02 +1:14 7:51
5 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 30:14 +1:26 7:54
6 Petter Gullikstad Røros IL 30:52 +2:04 8:04
7 Tore Kjølseth Nydalens SK 31:42 +2:54 8:17
8 Arild Nordsveen Ringsaker OK 33:24 +4:36 8:44
9 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 34:17 +5:29 8:58
10 Einar Jensen Nydalens SK 34:25 +5:37 9:00
11 Geir O. Rønning Nydalens SK 34:34 +5:46 9:02
12 Onno Verberne OL Toten-Troll 35:27 +6:39 9:16
13 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 35:43 +6:55 9:20
14 Lars Hjermstad Fossum IF 35:54 +7:06 9:23
15 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 37:11 +8:23 9:44
16 Tor Strand Raumar Orientering 37:37 +8:49 9:50
17 Harald Østbye Elverum OK 38:00 +9:12 9:56
18 Arne Okkenhaug Verdal OK 38:53 +10:05 10:10
19 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 40:49 +12:01 10:41
20 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 42:02 +13:14 11:00
21 Geir Owren Freidig 42:31 +13:43 11:07
22 John Hofoss Hadeland OL 47:30 +18:42 12:26
23 Tron Erik Hovind Raumar Orientering 48:41 +19:53 12:44
24 Hallvard Berg IL Tyrving 49:24 +20:36 12:55
25 Tore Hermansson Ringsaker OK 50:45 +21:57 13:17
26 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 1:09:31 +40:43 18:11
27 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:18:45 +49:57 20:36
Steinar Aas Birkenes IL diskvalifisert

H 60-

3 400 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 26:45 7:52
2 Harald Hovi Skien OK 26:46 +0:01 7:52
3 Torgeir Strandhagen Røyken OL 29:02 +2:17 8:32
4 Terje Tangen Ringsaker OK 30:00 +3:15 8:49
5 Morten Dåsnes Ringerike OL 30:35 +3:50 8:59
6 Bård Natvig Nittedal OL 35:21 +8:36 10:23
7 Per Hermann Krøger Måren OK 35:28 +8:43 10:25
8 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 36:01 +9:16 10:35
9 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 36:21 +9:36 10:41
10 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 36:43 +9:58 10:47
11 Morten Johannessen Røyken OL 37:19 +10:34 10:58
12 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 41:10 +14:25 12:06
13 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 44:43 +17:58 13:09
14 Audun Årøen Emblem IL 46:45 +20:00 13:45
15 Rune M Holt Freidig 49:31 +22:46 14:33
16 Jan Sveen Raumar Orientering 53:47 +27:02 15:49
17 Roar Sætaberget Lunderseter IL 58:04 +31:19 17:04

H 65-

3 400 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 32:00 9:24
2 Knut Skjeset Vang OL 32:38 +0:38 9:35
3 Nils-Petter Wiik Driv IL 33:14 +1:14 9:46
4 Stein Nordvi Elverum OK 33:37 +1:37 9:53
5 John Birger Skansen Rudsbygd IL 34:59 +2:59 10:17
6 Helge Lye IL Tyrving 35:13 +3:13 10:21
7 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 36:23 +4:23 10:42
7 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 36:23 +4:23 10:42
9 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 36:44 +4:44 10:48
10 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 37:34 +5:34 11:02
11 Harald Aasheim Oppsal Orientering 38:11 +6:11 11:13
12 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 39:41 +7:41 11:40
13 Paul Skjaker Hadeland OL 40:11 +8:11 11:49
14 Knut Malmo Ringsaker OK 41:05 +9:05 12:05
15 Nils Olav Vennevik Freidig 44:04 +12:04 12:57
16 Atle Bergseth Kvernbit IL 45:45 +13:45 13:27
17 Ola Bækkevold OK Moss 46:36 +14:36 13:42
18 Svein Endre Hove Byåsen IL 48:54 +16:54 14:22
19 Lars Saxhaug Raumar Orientering 50:14 +18:14 14:46
20 Harald Bakke Gjø-Vard OL 52:00 +20:00 15:17
21 Odd Gundersen Eidsvoll OL 52:17 +20:17 15:22 Last ned GPS-spor i gpx-format
22 Per Anders Aas Elverum OK 56:34 +24:34 16:38
23 Jacob Hygen Freidig 57:30 +25:30 16:54
24 Bjørn Jakobsen Molde og Omegn IF 57:39 +25:39 16:57
Einar Lund Hamar OK diskvalifisert

H 70-

3 270 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Høiås Vang OL 33:32 10:15
2 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 34:01 +0:29 10:24
3 Kjell Røkke IL Tyrving 36:54 +3:22 11:17
4 Helge Bjaaland Heming Orientering 39:08 +5:36 11:58
5 Roar Forbord Malvik IL 40:53 +7:21 12:30
6 Per Anders Flesjø OK Moss 41:56 +8:24 12:49
7 Leidulv Vinje Nidarøst OK 43:43 +10:11 13:22
8 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 46:52 +13:20 14:19
9 Magne Raadal Fana IL 47:36 +14:04 14:33
10 Tore Kiste Nidarøst OK 50:05 +16:33 15:18
11 Arne Svartedal Trøsken IL 1:10:19 +36:47 21:30

H 75-

3 270 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Østerbø Freidig 36:04 11:01
2 Jon Tyldum Rudsbygd IL 39:49 +3:45 12:10
3 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 45:56 +9:52 14:02
4 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 49:59 +13:55 15:17
5 Roger Torper Indre Østfold OK 54:19 +18:15 16:36
6 Arvid Haug OL Vallset/Stange 1:05:14 +29:10 19:56
7 Gunnar Haug Gjø-Vard OL 2:03:41 +1:27:37 37:49

H 80-

2 920 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Jansson Skattkärrs IF 41:31 14:13
2 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 41:41 +0:10 14:16
3 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 43:30 +1:59 14:53
4 Odd Herleik Nylund Løten o-lag 47:12 +5:41 16:09
5 Hallstein Ødegård Løten o-lag 48:36 +7:05 16:38
6 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 52:06 +10:35 17:50
7 Mads Berg Nord-Østerdal OK 54:54 +13:23 18:48
8 Svein M. Forthun Kolbotn og Skimt OL 1:23:06 +41:35 28:27
Iver Rognstad Hadeland OL diskvalifisert

N-Åpen

2 120 m, 79 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Caroline Svartedal Aasen Trøsken IL 21:06 9:57
Erlend Bakke Fossum IF 22:17 10:30
Johanne Berg Løten o-lag 26:34 12:31
Sigurd Berntsen Ringsaker OK 28:49 13:35
Mari Aarskog Bjerke Hamar OK 19:36 9:14
Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 44:25 20:57
Christian Harildstad Bjørnsgaard Lillehammer OK 24:12 11:24
Tina Bjørnstad Raumar Orientering 21:48 10:16
Mina Bleken Rud Vang OL 18:27 8:42
Inger Anne Braarud Halden SK 24:45 11:40
Julie Brenås Varteig OL 25:44 12:08
Aurora Sabela Brobakken Snertingdal IF Orientering 41:26 19:32
Guro Brænden Lillomarka OL 34:58 16:29
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 19:07 9:01
Jenny Danevad Fredrikstad SK 19:45 9:18
Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 30:02 14:10
Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 29:46 14:02
Jacob Eylertsen Halden SK 25:28 12:00
Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 24:24 11:30
Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 24:32 11:34
Marte Finkenhavn Nittedal OL 25:05 11:49
Amund Flaskerud OL Toten-Troll 25:58 12:14
Mathilde Fossaas Gimle IF 20:25 9:37
Kjersti Gjerdingen Hadeland OL 39:32 18:38
Amelia Gotteberg-Ødegård Hamar OK 28:19 13:21
Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 15:28 7:17
Erlend Grønli Freidig 23:24 11:02
Cornelia Gustafsson IF Thor 19:16 9:05
Hannah H. Krogsti Ringerike OL 23:59 11:18
Eskil Hafskjold Nydalens SK 30:05 14:11
Sondre Hafskjold Nydalens SK 42:24 20:00
Torine Hagen-Tafjord Halden SK 26:54 12:41
Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 19:03 8:59
Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 34:28 16:15
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 30:09 14:13
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 18:12 8:35
Tuva B Island OL Tønsberg og omegn 19:04 8:59
Vilja Island OTO 22:09 10:26
Mats Jevanord Fossum IF 20:00 9:26
Magnus Jevanrd Fossum IF 20:00 9:26
Eline Kravdal Gjø-Vard OL 33:17 15:41
Henriette Krokfoss Østmarka OK 20:00 9:26
Helle Kvalheim Halden SK 22:30 10:36
Thea Kvalheim Halden SK 20:52 9:50
Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 26:06 12:18
Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 20:59 9:53
Even Lien Gjø-Vard OL 16:46 7:54
Peder Lillejordet OL Vallset/Stange 22:01 10:23
Iver Lundby Hamar OK 32:27 15:18
Solveig Da-Yeon Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 30:01 14:09
Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 21:01 9:54
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 25:52 12:12
Amund Søndmør Martinsen Hamar OK 20:00 9:26
Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 37:57 17:54
Tuva Mykleset Vang OL 23:05 10:53
Pernille Nor-Woll Østmarka OK 30:48 14:31
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 21:33 10:09
Sofie Nærestad IF Trauma 18:59 8:57
Erlend Otterlei Østmarka OK 23:25 11:02
Guro Ottesen Fredrikstad SK 32:33 15:21
Karl Rein Rådahl IL Tyrving 30:50 14:32
Aksel Sandvik Halden SK 30:26 14:21
Sverre Sandvik Halden SK 25:28 12:00
Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 24:16 11:26
Hannah Schjetne Gjø-Vard OL 29:23 13:51
Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 28:11 13:17
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 27:00 12:44
Ledig Start Nr NOTEAM 50:05 23:37
Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 46:12 21:47
Sofie Taraldsen Lillehammer OK 32:54 15:31
Nikolai Teslo Hadeland OL 33:35 15:50
Marie Thomassen Varegg Fleridrett 30:03 14:10
Wenche Irene Thomassen Varegg Fleridrett 30:09 14:13
Jeisson Thorsteinsson Drangedal OL 35:08 16:34
Aksel Torgersen Halden SK 43:48 20:39
Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 32:57 15:32
Minna Sofie Wingstedt Halden SK 21:06 9:57
Ville Emil Wingstedt Halden SK 24:03 11:20
Martha Wisløff Asker Skiklubb 18:15 8:36

Direkte A

4 110 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Andersen Nydalens SK 24:26 5:56
2 Tore Sandvik Halden SK 25:23 +0:57 6:10
3 Leif Strømer Fossum IF 25:26 +1:00 6:11
4 Emil Wingstedt Halden SK 29:08 +4:42 7:05
5 Bernt Bjørnsgaard Lillehammer OK 29:55 +5:29 7:16
6 Magnus Ramberg Østmarka OK 34:26 +10:00 8:22
7 Morten Fismen Fossum IF 34:37 +10:11 8:25
8 Otto Richard Eide Byåsen IL 35:24 +10:58 8:36
9 Håkon Kindem Gimle IF 35:58 +11:32 8:45
10 Iliana Ilieva Halden SK 36:33 +12:07 8:53
11 Anja Wingstedt Halden SK 37:45 +13:19 9:11
12 Pål Ingierd Bækkelagets SK 37:50 +13:24 9:12
13 Stein Vidar Thun Klæbu IL 38:06 +13:40 9:16
14 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 38:25 +13:59 9:20
15 Stein Arne Negård Vang OL 40:21 +15:55 9:49
16 Eszter Horvati IL Tyrving 40:29 +16:03 9:50
17 Håvar Brevik Østmarka OK 41:09 +16:43 10:00
18 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 42:43 +18:17 10:23
19 Trgve Rognstad Hadeland OL 42:54 +18:28 10:26
20 Ida Hjorth NTNUI 44:42 +20:16 10:52
21 Einar Modahl Fredrikstad SK 45:58 +21:32 11:11
22 Nina Søndmør Hamar OK 46:44 +22:18 11:22
23 Selma Øfsthus Asker Skiklubb 46:45 +22:19 11:22
24 Svein Otterlei Østmarka OK 47:46 +23:20 11:37
25 Inge Ramberg Østmarka OK 48:05 +23:39 11:41
26 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 48:19 +23:53 11:45
27 Dag Wang Lillomarka OL 48:40 +24:14 11:50
28 Torstein Berg Løten o-lag 52:22 +27:56 12:44
29 Mads Lillevold Ås-NMBU Orientering 53:41 +29:15 13:03
30 Emeline Mjølnerød Halden SK 56:20 +31:54 13:42
31 Gissle Paulse Fredrikstad SK 57:09 +32:43 13:54
32 Gøran Tømmerholen Grue IL 57:47 +33:21 14:03
33 Kim Iversen Østmarka OK 58:17 +33:51 14:10
34 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 58:23 +33:57 14:12
35 Ivar Bergset IL Veten 1:00:54 +36:28 14:49
36 Solrun Gotteberg NOTEAM 1:07:53 +43:27 16:30
37 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:08:28 +44:02 16:39
38 Øystein Kambo Tangerås Strandebarm IL 1:09:48 +45:22 16:58
39 Bjørn Årbu Varteig OL 1:13:00 +48:34 17:45
40 Anne Westergård Varegg Fleridrett 1:15:32 +51:06 18:22
41 Kristine Hjellup Horne IL Tyrving 1:20:04 +55:38 19:28
42 Arild Bergsland Trøsken IL 1:21:52 +57:26 19:55
Trond Foss Sandefjord OK diskvalifisert
Terje Melsom Fossum IF diskvalifisert
Dag Olav Rønning Ringsaker OK diskvalifisert
Roar Skoglund IL Veten diskvalifisert

Direkte C

3 270 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Yngve Finkenhavn Nittedal OL 32:42 10:00
2 Magnus Nord NTNUI 33:37 +0:55 10:16
3 Hege Wang Lillomarka OL 35:45 +3:03 10:55
4 Inger Svaland OL Vallset/Stange 36:30 +3:48 11:09
5 Mari Gotteberg Hamar OK 37:22 +4:40 11:25
6 Fredrik Wulfsberg IL Koll 37:26 +4:44 11:26
7 Hans Gustafsson IF Thor 38:22 +5:40 11:43
8 Kristian Narum OL Vallset/Stange 40:01 +7:19 12:14
9 Tom Radahl IL Tyrving 41:13 +8:31 12:36
9 Marte Kvittum Tangen Tynset IF 41:13 +8:31 12:36
11 Greger Ingemansson Ystad ok 44:22 +11:40 13:34
12 Ingvill Sommerstad IL Tyrving 44:26 +11:44 13:35
13 Anne Rusten Flø Lillomarka OL 45:43 +13:01 13:58
14 Susanne Ingmansson Ystad ok 47:36 +14:54 14:33
15 Jørill Gjeitnes Molde og Omegn IF 47:54 +15:12 14:38
16 Bente Bolstad Nergård Rena IL 51:03 +18:21 15:36
17 Egil Amundsen Lardal OL 52:32 +19:50 16:03
18 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 54:01 +21:19 16:31
19 Øystein Magelssen OL Tønsberg og omegn 56:34 +23:52 17:17
20 Beate Kippe Verdal OK 56:41 +23:59 17:20
21 Haldor Kippe Verdal OK 56:51 +24:09 17:23
22 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 57:54 +25:12 17:42
23 Henrik Fjelle Trøsken IL 59:06 +26:24 18:04
24 Kari Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:00:57 +28:15 18:38
25 Kristin Sølberg IL Leik 1:01:12 +28:30 18:42
26 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 1:01:19 +28:37 18:45
27 Bodil Berby Trøsken IL 1:03:24 +30:42 19:23
28 Laila Helminsen Fredrikstad SK 1:07:22 +34:40 20:36
28 Morten Helminsen Fredrikstad SK 1:07:22 +34:40 20:36 Last ned GPS-spor i gpx-format
30 Tomas Riberth IK Trenne Ullared 1:09:23 +36:41 21:13
31 Else Resaland Wiik Driv IL 1:31:59 +59:17 28:07
Lena Henrsiksson Henriksen IL Tyrving diskvalifisert
Liv Nigardsøy Fredrikstad SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor