Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 30 november 2013

Herrer

5 570 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 33:33 6:01
2 Magne Dæhli Halden SK 35:21 +1:48 6:20
3 Jonas Nordström Halden SK 37:05 +3:32 6:39
4 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 37:26 +3:53 6:43
5 Fredrik Eliasson Halden SK 38:02 +4:29 6:49
6 Martin Vister Järla Orientering 38:04 +4:31 6:50
7 Emil Wingstedt Halden SK 38:34 +5:01 6:55
8 Marcus Millegård Halden SK 39:00 +5:27 7:00
9 Mats Haldin Halden SK 40:00 +6:27 7:10
10 Kjetil Bjørlo Halden SK 42:35 +9:02 7:38
11 Anders Felde Olaussen Halden SK 43:46 +10:13 7:51
12 Øyvind Stokseth Halden SK 44:06 +10:33 7:55
13 Lacho Iliev Halden SK 44:09 +10:36 7:55
14 Tore Sandvik Halden SK 45:27 +11:54 8:09
15 Anders Vister Raumar Orientering 47:48 +14:15 8:34
Andreas Johansson Halden SK ikke startet

Damer

4 430 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 34:27 7:46
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 36:27 +2:00 8:13
3 Kine Hallan Steiwer Halden SK 37:36 +3:09 8:29
4 Ingvild Torgersen Halden SK 43:05 +8:38 9:43
5 Jennie Andersson Halden SK 43:39 +9:12 9:51
6 Vendula Haldin Halden SK 43:53 +9:26 9:54
7 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 44:19 +9:52 10:00
8 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 45:50 +11:23 10:20
9 Iliana Ilieva Halden SK 47:59 +13:32 10:49
10 Hanne Lerche Raadal Halden SK 58:46 +24:19 13:15
11 Sabine Rothaug Halden SK 1:05:35 +31:08 14:48
Anneli Grindstad Halden SK diskvalifisert
Nina Asheim Birkeland Halden SK diskvalifisert

Gutter

4 430 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 43:12 9:45
2 Olav Schmitt Gran Halden SK 44:21 +1:09 10:00
August Asheim Birkeland Halden SK diskvalifisert
Elias Wiklund Nydalens SK diskvalifisert
Peter Nordbrøden Halden SK diskvalifisert

Jenter

4 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Idun Felde Olaussen Halden SK 56:30 12:45
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 58:35 +2:05 13:13

Andre

4 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Granstedt Halden SK 36:48 8:18
2 Aleksandar Dimitrov Sever 1:05:27 +28:39 14:46
Bjørn Axel Gran Halden SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor