Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 5
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 13 desember 2013

Herrer

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Lundanes Halden SK 58:24
2 Magne Dæhli Halden SK 1:05:05 +6:41
3 Fredrik Eliasson Halden SK 1:07:08 +8:44
4 Thomas Natvig Årstad NTNUI 1:07:15 +8:51
5 Matthew Speake Lillomarka OL 1:09:21 +10:57
6 Espen Fiskum Halden SK 1:09:52 +11:28
7 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:10:47 +12:23
8 Mattias Karlsson Halden SK 1:11:01 +12:37
9 Tore Sandvik Halden SK 1:11:36 +13:12
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:14:18 +15:54
11 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:16:15 +17:51
12 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:17:21 +18:57
13 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:18:19 +19:55
14 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:19:15 +20:51
15 Lacho Iliev Halden SK 1:22:03 +23:39
16 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:23:38 +25:14
17 Bojan Blumenstein Halden SK 1:26:44 +28:20
Jonas Nordström Halden SK diskvalifisert
Jon Pedersen Halden SK diskvalifisert
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL diskvalifisert
Øyvind Stokseth Halden SK ikke startet

Damer

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eva Jurenikova Halden SK 52:32
2 Kine Hallan Steiwer Halden SK 53:48 +1:16
3 Gina Granstedt Halden SK 58:35 +6:03
4 Helen Palmer Lillomarka OL 1:02:53 +10:21
5 Eldbjørg Narum Fossum IF 1:05:08 +12:36
6 Sabine Rothaug Halden SK 1:14:38 +22:06
7 Ingvild Wang Lillomarka OL 1:34:16 +41:44
Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK ikke startet

Gutter

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Markus Holter Indre Østfold OK 48:46
2 Peter Nordbrøden Halden SK 49:06 +0:20
3 Vegard Rønning Huber Hamar OK 52:33 +3:47
4 Oskar Størmer Fossum IF 52:59 +4:13
5 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 53:58 +5:12
6 Olav Schmitt Gran Halden SK 59:40 +10:54
7 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:04:38 +15:52
8 Håvard Irgens Fossum IF 1:10:41 +21:55

Andre

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Størmer Fossum IF 52:04
2 Jan Granstedt Halden SK 53:32 +1:28
3 Øyvind Helgerud Halden SK 57:21 +5:17
4 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:35:43 +43:39
5 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:36:41 +44:37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018