Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 15 november 2013

Herrer

5 830 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marcus Millegård Halden SK 41:25 7:06
2 Emil Wingstedt Halden SK 42:03 +0:38 7:12
3 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 45:56 +4:31 7:52
4 Bojan Blumenstein Halden SK 46:24 +4:59 7:57
5 Tore Sandvik Halden SK 47:25 +6:00 8:07
6 Magne Dæhli Halden SK 48:58 +7:33 8:23
7 Mattias Karlsson Halden SK 50:24 +8:59 8:38
8 Øyvind Stokseth Halden SK 51:49 +10:24 8:53
9 Markus Holter Indre Østfold OK 52:47 +11:22 9:03
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 54:49 +13:24 9:24
11 Kristian Vad Halden SK 58:28 +17:03 10:01
Lacho Iliev Halden SK diskvalifisert
Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK diskvalifisert
Håkon Raadal Bjørlo Halden SK brutt
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL ikke startet
Steinar Kollerud Lillomarka OL ikke startet
Olav Lundanes Halden SK ikke startet
Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL ikke startet
Espen Fiskum Halden SK ikke startet

Damer

3 480 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 32:13 9:15
2 Eva Jurenikova Halden SK 33:34 +1:21 9:38
3 Kine Hallan Steiwer Halden SK 37:46 +5:33 10:51
4 Jennie Andersson Halden SK 49:42 +17:29 14:16
Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK diskvalifisert
Runa Lien Backstrøm Halden SK brutt
Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK ikke startet

Gutter

3 480 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Nordbrøden Halden SK 32:54 9:27
2 Olav Schmitt Gran Halden SK 33:17 +0:23 9:33
3 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 37:45 +4:51 10:50
4 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 38:48 +5:54 11:08

Jenter

3 480 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gina Granstedt Halden SK 36:42 10:32
2 Ingvild Torgersen Halden SK 36:55 +0:13 10:36
3 Nina Asheim Birkeland Halden SK 43:24 +6:42 12:28
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 51:57 +15:15 14:55

Andre

3 480 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Torgersen Halden SK 36:41 10:32
2 Aleksandar Dimitrov Sever 39:59 +3:18 11:29
3 Bjørn Axel Gran Halden SK 44:32 +7:51 12:47
Morten K. Moe Fet OL diskvalifisert
Kjetil Bjørlo Halden SK ikke startet
Jan Granstedt Halden SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018