Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 18 april 2015

H13-16, etappe 1

43 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
0Kristoffer Prøis KagnesØstmarka OK 243:06+27:11
1Lukas LilandNydalens SK 115:55
2Erling HjermstadFossum IF 116:15+0:20
3Sindre R HoltHedrum OL 117:28+1:33
4Tord StrandKongsberg OL 118:29+2:34
4Marius AurebekkKristiansand OK 118:29+2:34
6Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving 118:31+2:36
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb 118:32+2:37
8Simen BallangrudGjø-Vard OL 119:25+3:30
9Bjørn Anders FlågenHeming Orientering 119:57+4:02
10Eskil FrøislandVang OL 120:02+4:07
11Oskar ArnevikRingerike OL 120:14+4:19
12Øyvind HjermstadFossum IF 220:20+4:25
13Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF 120:25+4:30
14Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange 120:28+4:33
15Olav TorgersenBækkelagets SK 120:44+4:49
16Rasmus MathisenPorsgrunn OL 121:01+5:06
17Niels Christian HellerudHalden SK 122:00+6:05
18Alexander SmebyNydalens SK 322:02+6:07
19Ole Johan BråtenVang OL 222:26+6:31
20Vegard LøvliAsker Skiklubb 222:50+6:55
21Martin Andresen SkotteFossum IF 323:04+7:09
22Joar OldernesLillomarka OL 123:29+7:34
23Runar Saur ModahlFredrikstad SK 224:04+8:09
24Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK 124:47+8:52
25Isak JonssonNydalens SK 224:51+8:56
26Kristian PyttenKristiansand OK 225:09+9:14
27Vetle DrageKongsberg OL 225:22+9:27
28Aslak HeimdalKonnerud IL 125:23+9:28
29Even GravningenLardal OL 125:31+9:36
30Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL 126:02+10:07
31Lavran ThorstensenOppsal Orientering 126:04+10:09
32Benjamin AasenSarpsborg OL 127:14+11:19
33Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering 227:23+11:28
34Bendik EliassenFredrikstad SK 127:30+11:35
35Christopher EngebretsenOK Moss 128:18+12:23
36Mats Andre NygårdIndre Østfold OK 128:19+12:24
37Nicolai HübschleSturla, IF 228:30+12:35
38Anders HorveiRaumar Orientering 128:34+12:39
39Henrik ReuschHeming Orientering 328:35+12:40
40Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL 228:43+12:48
41Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK 231:55+16:00
42Ole Øivind NorstedHalden SK 334:30+18:35
43Sverre GrafferRingerike OL 237:58+22:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor