Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatchen - stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen - stafett
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 1 juni 2014

Unionsmatcstafetten

50 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Akershus og Oslo 1 2:17:40
1. Tilla Farnes Hennum 38:35 2 +0:05 38:35 2 +0:05
2. Sander Arntzen 33:07 3 +1:20 1:11:42 3 +1 +1:21 +1:16
3. Ragne Wiklund 27:59 1 1:39:41 2 -1 +0:02 -1:19
4. Vegard Gulbrandsen 37:59 1 2:17:40 1 -1 -0:02
2 Akershus og Oslo 2 2:21:29 +3:49
1. Synne Strand 38:37 5 +0:07 38:37 5 +0:07
2. Audun Uglenes Bergan 31:47 1 1:10:24 2 -3 +0:03 -0:04
3. Pernille Katla 29:25 5 +1:26 1:39:49 3 +1 +0:10 +0:07
4. Kasper Fosser 41:40 3 +3:41 2:21:29 2 -1 +3:49 +3:39
3 Akershus og Oslo 3 2:22:16 +4:36
1. Victoria Hæstad Bjørnstad 38:30 1 38:30 1
2. Halvor Tørnqvist Halden 31:51 2 +0:04 1:10:21 1 0 0:00
3. Kristine Eide Rapp 29:18 4 +1:19 1:39:39 1 0 0:00
4. Øyvind Hjermstad 42:37 8 +4:38 2:22:16 3 +2 +4:36 +4:36
4 Akershus og Oslo 7 2:29:11 +11:31
1. Nora Synnøve Woxholth 40:25 8 +1:55 40:25 8 +1:55
2. Jens Johan Brekke 38:47 9 +7:00 1:19:12 7 -1 +8:51 +6:56
3. Ingrid G. Kvålsgard 29:09 2 +1:10 1:48:21 4 -3 +8:42 -0:09
4. Eirik Langedal Breivik 40:50 2 +2:51 2:29:11 4 0 +11:31 +2:49
5 Akershus og Oslo 5 2:31:32 +13:52
1. Rannveig W.Nordhagen 43:43 13 +5:13 43:43 13 +5:13
2. Erik Hæstad Bjørnstad 35:21 5 +3:34 1:19:04 4 -9 +8:43 +3:30
3. Åsne Holo 30:17 6 +2:18 1:49:21 6 +2 +9:42 +0:59
4. Johan Teodor Westly 42:11 4 +4:12 2:31:32 5 -1 +13:52 +4:10
6 Akershus og Oslo 4 2:35:32 +17:52
1. Fanni Jauhojärvi Markussen 40:54 12 +2:24 40:54 12 +2:24
2. Per Clemet Wisløff 38:16 7 +6:29 1:19:10 5 -7 +8:49 +6:25
3. Ingrid Tandberg Ryan 29:12 3 +1:13 1:48:22 5 0 +8:43 -0:06
4. Martin Borge Heir 47:10 19 +9:11 2:35:32 6 +1 +17:52 +9:09
7 Göteborg 1 2:37:58 +20:18
1. Klara Djerf 40:21 6 +1:51 40:21 6 +1:51
2. Elias Ljungqvist 38:53 11 +7:06 1:19:14 8 +2 +8:53 +7:02
3. Alva Sellgren 34:15 12 +6:16 1:53:29 8 0 +13:50 +4:57
4. Otto Stuhlhofer 44:29 13 +6:30 2:37:58 7 -1 +20:18 +6:28
8 Västergötlands OF 1 2:39:39 +21:59
1. Hanna Mårtensson 44:30 20 +6:00 44:30 20 +6:00
2. Axel Olsson 34:41 4 +2:54 1:19:11 6 -14 +8:50 +2:50
3. Elsa Lindeblom 37:56 26 +9:57 1:57:07 12 +6 +17:28 +8:38
4. Elias Bäcklund-Ekvall 42:32 6 +4:33 2:39:39 8 -4 +21:59 +4:31
9 Østfold 2 2:39:52 +22:12
1. Mia Mathisen Bekhus 40:45 10 +2:15 40:45 10 +2:15
2. Andreas Bergsland 38:33 8 +6:46 1:19:18 10 0 +8:57 +6:42
3. Aurora Gjølsjø 32:59 10 +5:00 1:52:17 7 -3 +12:38 +3:41
4. Håkon Østraat Sævareid 47:35 20 +9:36 2:39:52 9 +2 +22:12 +9:34
10 Göteborg 3 2:39:56 +22:16
1. Emma Djerf 40:24 7 +1:54 40:24 7 +1:54
2. Martin Lamm 38:52 10 +7:05 1:19:16 9 +2 +8:55 +7:01
3. Selma Moqvist 34:27 14 +6:28 1:53:43 9 0 +14:04 +5:09
4. Martin Jellvert Börjesson 46:13 15 +8:14 2:39:56 10 +1 +22:16 +8:12
11 Buskerud 1 2:42:11 +24:31
1. Aurora Moholth 44:26 17 +5:56 44:26 17 +5:56
2. Aslak Heimdal 41:06 18 +9:19 1:25:32 18 +1 +15:11 +9:15
3. Marlin Haavengen 33:54 11 +5:55 1:59:26 14 -4 +19:47 +4:36
4. Sturla Frydenlund 42:45 9 +4:46 2:42:11 11 -3 +24:31 +4:44
12 Göteborg 2 2:42:15 +24:35
1. Kerstin Wadman 44:28 18 +5:58 44:28 18 +5:58
2. Axel Blom 40:46 17 +8:59 1:25:14 16 -2 +14:53 +8:55
3. Kajsa Rask 34:49 15 +6:50 2:00:03 16 0 +20:24 +5:31
4. Johan Lamm 42:12 5 +4:13 2:42:15 12 -4 +24:35 +4:11
13 Buskerud 4 2:42:16 +24:36
1. Thea Dyrkorn 46:14 26 +7:44 46:14 26 +7:44
2. Oskar Arnevik 37:57 6 +6:10 1:24:11 14 -12 +13:50 +6:06
3. Mari Landro Svingheim 31:27 7 +3:28 1:55:38 10 -4 +15:59 +2:09
4. Rikard Kammerud 46:38 17 +8:39 2:42:16 13 +3 +24:36 +8:37
14 Västergötlands OF 5 2:47:00 +29:20
1. Lisa Johansson 38:36 3 +0:06 38:36 3 +0:06
2. William Lundstedt 47:39 30 +15:52 1:26:15 20 +17 +15:54 +15:48
3. Ida Roos 32:14 8 +4:15 1:58:29 13 -7 +18:50 +2:56
4. Felix Axelsson 48:31 22 +10:32 2:47:00 14 +1 +29:20 +10:30
15 Akershus og Oslo 6 2:47:14 +29:34
1. Ingvild C. Fleisje 45:46 24 +7:16 45:46 24 +7:16
2. Petter Astrup Arnesen 41:09 19 +9:22 1:26:55 22 -2 +16:34 +9:18
3. Lotte Jauhojärvi Markussen 37:45 25 +9:46 2:04:40 22 0 +25:01 +8:27
4. Einar Melsom 42:34 7 +4:35 2:47:14 15 -7 +29:34 +4:33
16 Østfold 4 2:47:26 +29:46
1. Rikke Blakkestad Ingesen 40:40 9 +2:10 40:40 9 +2:10
2. Runar Saur Modahl 49:27 31 +17:40 1:30:07 23 +14 +19:46 +17:36
3. Karoline Bjørnerød 34:26 13 +6:27 2:04:33 20 -3 +24:54 +5:08
4. Olav Schmitt Gran 42:53 11 +4:54 2:47:26 16 -4 +29:46 +4:52
17 Göteborg 4 2:47:40 +30:00
1. Agnes Spåner 44:18 16 +5:48 44:18 16 +5:48
2. Samuel Pihlström 38:55 12 +7:08 1:23:13 13 -3 +12:52 +7:04
3. Johanna Nilsson 36:48 20 +8:49 2:00:01 15 +2 +20:22 +7:30
4. Albin Claesson 47:39 21 +9:40 2:47:40 17 +2 +30:00 +9:38
18 Halland-Skåne 1 2:48:21 +30:41
1. Jenny Bredfeldt 45:30 22 +7:00 45:30 22 +7:00
2. Simon Harden 39:41 15 +7:54 1:25:11 15 -7 +14:50 +7:50
3. Irmalinn Nilsson 36:58 22 +8:59 2:02:09 18 +3 +22:30 +7:40
4. Olle Josarp 46:12 14 +8:13 2:48:21 18 0 +30:41 +8:11
19 Västergötlands OF 2 2:48:38 +30:58
1. Johanna Hagström 38:36 3 +0:06 38:36 3 +0:06
2. Daniel Bogren 43:32 22 +11:45 1:22:08 12 +9 +11:47 +11:41
3. Alma Wilhelmsson 34:56 16 +6:57 1:57:04 11 -1 +17:25 +5:38
4. Rickard Olsson 51:34 26 +13:35 2:48:38 19 +8 +30:58 +13:33
20 Østfold 3 2:49:42 +32:02
1. Johanne Bratland Tjernshaugen 46:11 25 +7:41 46:11 25 +7:41
2. Niels Christian Hellerud 39:34 14 +7:47 1:25:45 19 -6 +15:24 +7:43
3. Jorid Nandrup Nielsen 36:54 21 +8:55 2:02:39 19 0 +23:00 +7:36
4. Trygve Kristoffer Løvli 47:03 18 +9:04 2:49:42 20 +1 +32:02 +9:02
21 Västergötlands OF 3 2:56:03 +38:23
1. Klara Axelsson 49:06 33 +10:36 49:06 33 +10:36
2. Alfred Pettersson 44:21 23 +12:34 1:33:27 29 -4 +23:06 +12:30
3. Alva Sonesson 36:20 18 +8:21 2:09:47 24 -5 +30:08 +7:02
4. Emil Karlsson 46:16 16 +8:17 2:56:03 21 -3 +38:23 +8:15
21 Østfold 1 2:56:03 +38:23
1. Idun Kristine Felde Olaussen 40:51 11 +2:21 40:51 11 +2:21
2. Bendik Eliassen 39:18 13 +7:31 1:20:09 11 0 +9:48 +7:27
3. Hedda Raadal Bjørlo 41:26 31 +13:27 2:01:35 17 +6 +21:56 +12:08
4. Herman Ryen Martinsen 54:28 30 +16:29 2:56:03 21 +4 +38:23 +16:27
23 Västergötlands OF 7 3:00:04 +42:24
1. Sofia Grahn 46:36 27 +8:06 46:36 27 +8:06
2. Hugo Ström 46:18 27 +14:31 1:32:54 27 0 +22:33 +14:27
3. Tindra Hjort 36:59 23 +9:00 2:09:53 26 -1 +30:14 +7:41
4. Viktor Wassén 50:11 23 +12:12 3:00:04 23 -3 +42:24 +12:10
24 Halland-Skåne 4 3:00:10 +42:30
1. Tova Hermodsson 45:31 23 +7:01 45:31 23 +7:01
2. Tim Johansson 39:55 16 +8:08 1:25:26 17 -6 +15:05 +8:04
3. Vilma Svantesson 44:20 34 +16:21 2:09:46 23 +6 +30:07 +15:02
4. Fritjof Axelsson 50:24 24 +12:25 3:00:10 24 +1 +42:30 +12:23
25 Bohuslän-Dal 2 3:00:25 +42:45
1. Maria Eriksson 46:47 29 +8:17 46:47 29 +8:17
2. Johanna Källvik-Leufven 45:23 25 +13:36 1:32:10 24 -5 +21:49 +13:32
3. Erika Källvik-Leufven 32:26 9 +4:27 2:04:36 21 -3 +24:57 +3:08
4. Axel Halvorsson 55:49 33 +17:50 3:00:25 25 +4 +42:45 +17:48
26 Buskerud 2 3:05:08 +47:28
1. Ane Dyrkorn 52:56 39 +14:26 52:56 39 +14:26
2. Sølve Drage 50:02 33 +18:15 1:42:58 36 -3 +32:37 +18:11
3. Kjersti Tønnessen Bergstøl 39:21 28 +11:22 2:22:19 30 -6 +42:40 +10:03
4. Jørgen Baklid 42:49 10 +4:50 3:05:08 26 -4 +47:28 +4:48
27 Buskerud 3 3:05:21 +47:41
1. Anne Willkommen Eiken 44:28 18 +5:58 44:28 18 +5:58
2. Kristian Kammerud 51:47 34 +20:00 1:36:15 30 +12 +25:54 +19:56
3. Helene Eger 36:05 17 +8:06 2:12:20 27 -3 +32:41 +6:47
4. Tord Strand 53:01 27 +15:02 3:05:21 27 0 +47:41 +15:00
28 Västergötlands OF 6 3:07:07 +49:27
1. Ida Kristiansson 50:03 38 +11:33 50:03 38 +11:33
2. Eric Berlin 42:45 21 +10:58 1:32:48 26 -12 +22:27 +10:54
3. Moa Alsiö 37:02 24 +9:03 2:09:50 25 -1 +30:11 +7:44
4. Eric Jansson 57:17 34 +19:18 3:07:07 28 +3 +49:27 +19:16
29 Reserve 1 3:07:15 +49:35
1. Åshild Faller Råheim 48:56 32 +10:26 48:56 32 +10:26
2. Håkon Sturød 47:31 28 +15:44 1:36:27 31 -1 +26:06 +15:40
3. Maren Norderud 36:44 19 +8:45 2:13:11 28 -3 +33:32 +7:26
4. Tarjei Holo 54:04 29 +16:05 3:07:15 29 +1 +49:35 +16:03
30 Göteborg 5 3:11:44 +54:04
1. Elvira Sellgren 44:42 21 +6:12 44:42 21 +6:12
2. Gabriel Sturesson 41:36 20 +9:49 1:26:18 21 0 +15:57 +9:45
3. Ellika Groth 46:57 35 +18:58 2:13:15 29 +8 +33:36 +17:39
4. Jonatan Larsson 58:29 35 +20:30 3:11:44 30 +1 +54:04 +20:28
31 Østfold 5 3:13:10 +55:30
1. Synne Malene Brække 43:54 14 +5:24 43:54 14 +5:24
2. Sondre Ottesen 49:31 32 +17:44 1:33:25 28 +14 +23:04 +17:40
3. Marie Fupeng Lindløv Jensen 56:10 40 +28:11 2:29:35 39 +11 +49:56 +26:52
4. August Asheim Birkeland 43:35 12 +5:36 3:13:10 31 -8 +55:30 +5:34
32 Halland-Skåne 2 3:15:51 +58:11
1. Ebba Söderlund 49:18 34 +10:48 49:18 34 +10:48
2. Adrian Vartia 56:50 39 +25:03 1:46:08 39 +5 +35:47 +24:59
3. Lovisa Weiden 38:11 27 +10:12 2:24:19 34 -5 +44:40 +8:53
4. Fredrik Johansson 51:32 25 +13:33 3:15:51 32 -2 +58:11 +13:31
33 Halland-Skåne 3 3:17:36 +59:56
1. Alice Hultin 49:44 37 +11:14 49:44 37 +11:14
2. Algot Najvik 53:22 35 +21:35 1:43:06 37 0 +32:45 +21:31
3. Wilma Markholm 41:08 30 +13:09 2:24:14 32 -5 +44:35 +11:50
4. Adam Broberg 53:22 28 +15:23 3:17:36 33 +1 +59:56 +15:21
34 Halland-Skåne 6 3:24:01 +1:06:21
1. Elin Wihlborg 49:32 35 +11:02 49:32 35 +11:02
2. Allan Hedberg 47:34 29 +15:47 1:37:06 32 -3 +26:45 +15:43
3. Paulina Jägstedt 52:03 37 +24:04 2:29:09 37 +5 +49:30 +22:45
4. Martin Skyggesson 54:52 31 +16:53 3:24:01 34 -3 +1:06:21 +16:51
35 Østfold 7 3:24:50 +1:07:10
1. Sigrid Saur Modahl 49:37 36 +11:07 49:37 36 +11:07
2. Even Lunde 56:51 40 +25:04 1:46:28 40 +4 +36:07 +25:00
3. Heidi Elisabeth Brække 42:58 33 +14:59 2:29:26 38 -2 +49:47 +13:40
4. Stian Andresen 55:24 32 +17:25 3:24:50 35 -3 +1:07:10 +17:23
36 Buskerud 6 3:28:19 +1:10:39
1. Fride Sørensen 46:47 29 +8:17 46:47 29 +8:17
2. Nicolai Harvik 56:26 38 +24:39 1:43:13 38 +9 +32:52 +24:35
3. Tale Strand 39:48 29 +11:49 2:23:01 31 -7 +43:22 +10:30
4. Sander Arnevik 1:05:18 36 +27:19 3:28:19 36 +5 +1:10:39 +27:17
37 Buskerud 7 3:30:15 +1:12:35
1. Kristin Smeby 46:37 28 +8:07 46:37 28 +8:07
2. Erlend Steen Klokkerud 55:02 37 +23:15 1:41:39 35 +7 +31:18 +23:11
3. Kathinka Rogstad 42:39 32 +14:40 2:24:18 33 -2 +44:39 +13:21
4. Vegard Myklemyr 1:05:57 37 +27:58 3:30:15 37 +4 +1:12:35 +27:56
38 Göteborg 7 3:35:41 +1:18:01
1. Moa Kuhlin 53:01 40 +14:31 53:01 40 +14:31
2. Erik Hogedal 44:37 24 +12:50 1:37:38 34 -6 +27:17 +12:46
3. Frida Andersson 47:26 36 +19:27 2:25:04 35 +1 +45:25 +18:08
4. Jonas Lauri 1:10:37 38 +32:38 3:35:41 38 +3 +1:18:01 +32:36
39 Reserve 4 3:41:10 +1:23:30
1. Emelie Karlsson 46:49 31 +8:19 46:49 31 +8:19
2. Felix Falk 45:37 26 +13:50 1:32:26 25 -6 +22:05 +13:46
3. Elina Hansson 53:57 39 +25:58 2:26:23 36 +11 +46:44 +24:39
4. Emelie Louén 1:14:47 39 +36:48 3:41:10 39 +3 +1:23:30 +36:46
40 Østfold 6 3:45:43 +1:28:03
1. Kristin Ottesen 43:56 15 +5:26 43:56 15 +5:26
2. Eirik Blågestad 53:25 36 +21:38 1:37:21 33 +18 +27:00 +21:34
3. Marie Helene Hansen 52:16 38 +24:17 2:29:37 40 +7 +49:58 +22:58
4. Jørgen Vister 1:16:06 40 +38:07 3:45:43 40 0 +1:28:03 +38:05
41 Halland-Skåne 5 3:51:10 +1:33:30
1. Klara Andersson 1:06:31 45 +28:01 1:06:31 45 +28:01
2. Ludvig Hallabro 1:00:34 42 +28:47 2:07:05 42 -3 +56:44 +28:43
3. Elwira Wildheim 41:53 41 +13:54 2:48:58 41 -1 +1:09:19 +12:35
4. Adam Segerslätt inaktiv 3:51:10
42 Halland-Skåne 7 4:05:11 +1:47:31
1. Lisa Jonsson Nordin 53:44 42 +15:14 53:44 42 +15:14
2. Viktor Karlsson 1:14:16 43 +42:29 2:08:00 43 +1 +57:39 +42:25
3. Lina Erdelius 1:01:23 44 +33:24 3:09:23 43 0 +1:29:44 +32:05
4. Erik Winblad inaktiv 4:05:11
43 Reserve 5 4:06:47 +1:49:07
1. Isabella Lago 1:01:42 44 +23:12 1:01:42 44 +23:12
2. Nils Hammar 1:14:16 43 +42:29 2:15:58 44 0 +1:05:37 +42:25
3. Klara Wallinder 53:18 43 +25:19 3:09:16 42 -2 +1:29:37 +24:00
4. Carl Holmerg inaktiv 4:06:47
44 Reserve 3 4:28:47 +2:11:07
1. Idunn Haavengen 1:01:32 43 +23:02 1:01:32 43 +23:02
2. Sindre Lysaker Norbom 1:34:38 45 +1:02:51 2:36:10 45 +2 +1:25:49 +1:02:47
3. Lisa Börnstedt 42:02 42 +14:03 3:18:12 44 -1 +1:38:33 +12:44
4. Joar Gjerdal inaktiv 4:28:47
45 Reserve 2 4:58:22 +2:40:42
1. Alice Södervall 46:43 41 +8:13 46:43 41 +8:13
2. Filip Bengtsson 50:40 41 +18:53 1:37:23 41 0 +27:02 +18:49
3. Viktor LeClaire 2:22:28 45 +1:54:29 3:59:51 45 +4 +2:20:12 +1:53:10
4. Hampus Nyström inaktiv 4:58:22
Bohuslän-Dal 1 diskvalifisert
1. Klara Wassenius 1:00:29 0 +21:59 diskvalifisert
2. Samuel Eriksson 56:03 0 +24:16 diskvalifisert
3. Sofia Johansson diskvalifisert diskvalifisert
4. Elias Olsson 1:06:59 0 +29:00 diskvalifisert
Buskerud 5 diskvalifisert
1. Kristiane Rogstad 1:06:55 0 +28:25 diskvalifisert
2. Egil Frydenlund diskvalifisert diskvalifisert
3. Ingvild Langeggen 37:18 0 +9:19 diskvalifisert
4. Håvard Landro Svingheim 1:00:45 0 +22:46 diskvalifisert
Göteborg 6 diskvalifisert
1. Kajsa Jungbjer 40:50 0 +2:20 diskvalifisert
2. Carl Josefsson 38:50 0 +7:03 diskvalifisert
3. Elsa Aderstedt-Althoff 50:01 0 +22:02 diskvalifisert
4. Axel Forsman diskvalifisert diskvalifisert
Reserve 7 diskvalifisert
1. Marie Bergstrøm 52:43 0 +14:13 diskvalifisert
2. Haakon Johann Slang-Sundsetvik diskvalifisert diskvalifisert
3. Hanna Moum 46:22 0 +18:23 diskvalifisert
4. Erlend Brendestuen 1:15:01 0 +37:02 diskvalifisert
Västergötlands OF 4 diskvalifisert
1. Emma Nordberg diskvalifisert diskvalifisert
2. Anders Björklund 1:26:56 0 +55:09 diskvalifisert
3. Ebba Hjertberg 40:01 0 +12:02 diskvalifisert
4. Victor Helgesson 45:20 0 +7:21 diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor