Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

D17-18

13 475 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:58:09 8:46
2 Tonje Vassend Porsgrunn OL 1:58:16 +0:07 8:46
3 Evine Westli Andersen Løten o-lag 2:00:18 +2:09 8:55
4 Aleksandra Hornik WKS Grunwald 2:05:06 +6:57 9:17
5 Anine Ahlsand Nydalens SK 2:06:11 +8:02 9:21
6 Julie Hjortland Larvik OK 2:08:03 +9:54 9:30
7 Åshild Kolstad Mo OK 2:10:05 +11:56 9:39
8 Karen Bjergaard Nydalens SK 2:10:25 +12:16 9:40
9 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 2:12:28 +14:19 9:49
10 Nina Asheim Birkeland Halden SK 2:12:51 +14:42 9:51
11 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 2:15:44 +17:35 10:04
12 Gina Granstedt Halden SK 2:16:21 +18:12 10:07
13 Siri Moholth Kongsberg OL 2:22:41 +24:32 10:35
14 Elisa Lucian skodeg-o.com 2:22:53 +24:44 10:36
15 Emma Arnesen Byåsen IL 2:25:07 +26:58 10:46
16 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 2:26:06 +27:57 10:50
17 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 2:26:34 +28:25 10:52
18 Silje Arntzen Asker Skiklubb 2:26:43 +28:34 10:53
19 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 2:30:02 +31:53 11:08
20 Francesca Taufer skodeg-o.com 2:32:26 +34:17 11:18
21 Arianna Taufer skodeg-o.com 2:34:35 +36:26 11:28
22 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 2:39:38 +41:29 11:50
23 Ingvild Wang Lillomarka OL 2:40:22 +42:13 11:54
24 Sofie Secher Thomsen OK Pan Århus 2:44:59 +46:50 12:14
25 Vibeke Rykkje Varegg Fleridrett 2:53:06 +54:57 12:50
26 Martina Palumbo skodeg-o.com 2:56:48 +58:39 13:07
27 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 3:01:35 +1:03:26 13:28
28 Chiara Dalla Santa Frol IL 3:10:12 +1:12:03 14:06
29 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 3:53:54 +1:55:45 17:21
Caroline Finderup OK Pan Århus diskvalifisert
Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Siri Grandal IL Tyrving brutt
Josefine Lind OK Pan Århus brutt
Kristine Fjeld Ringsaker OK ikke startet
Margit Sandem Fjellengen Indre Østfold OK ikke startet
Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb ikke startet
Nanna Norderud IL Tyrving ikke startet
Martine Topstad OL Tønsberg og omegn ikke startet

D19-20

14 775 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Hagström Falköpings AIK OK 1:59:36 8:05
2 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 2:05:31 +5:55 8:29
3 Sigrid Alexandersen Fossum IF 2:07:40 +8:04 8:38
4 Synnøve Bråten Vegårshei IL 2:10:02 +10:26 8:48
5 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 2:18:03 +18:27 9:20
6 Nicoline Friberg Klysner CopenhagenO 2:18:21 +18:45 9:21
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:21:20 +21:44 9:33
8 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 2:26:49 +27:13 9:56
9 Florence Haines EUOC 2:27:23 +27:47 9:58
10 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 2:59:28 +59:52 12:08
11 Aina Viena Larvik OK 3:00:51 +1:01:15 12:14
Caroline Gjøtterup OK Pan Århus diskvalifisert
Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb diskvalifisert
Camilla Louise Bevensee OK Pan Århus ikke startet
Cecilie Friberg Klysner FIF Hillerød Orientering ikke startet
Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK ikke startet
Eldbjørg Narum Fossum IF ikke startet
Anna Wallin Göteborg-Majorna OK ikke startet

D21

16 825 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 2:02:58 7:18
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 2:07:50 +4:52 7:35
3 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 2:10:45 +7:47 7:46
4 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 2:15:56 +12:58 8:04
5 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 2:16:37 +13:39 8:07
6 Bodil Helgerud Halden SK 2:20:23 +17:25 8:20
7 Anette Juveli Konnerud IL 2:21:16 +18:18 8:23
8 Maria Magnusson Sävedalens AIK 2:29:37 +26:39 8:53
9 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 2:29:42 +26:44 8:53
10 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 2:31:13 +28:15 8:59
11 Lone Brochmann Bækkelagets SK 2:32:21 +29:23 9:03
12 Louise Oram Nydalens SK 2:33:50 +30:52 9:08
13 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 2:41:25 +38:27 9:35
14 Stina Persson Gamleby OK 2:44:34 +41:36 9:46
15 Thalia Bertschinger Nydalens SK 2:44:43 +41:45 9:47
16 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 2:47:01 +44:03 9:55
17 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 2:53:59 +51:01 10:20
18 Josephine Dewett Kristensen OK Pan Århus 2:57:42 +54:44 10:33
19 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 3:01:59 +59:01 10:48
20 Marianne Dæhli NTNUI 3:26:21 +1:23:23 12:15
21 Chloe Haines EUOC 3:31:59 +1:29:01 12:35
Malin Jakobsson Nydalens SK brutt
Henriette Kløvstad Sandefjord OK brutt
Emma Bergman Göteborg-Majorna OK ikke startet
Marit Kahrs Halden SK ikke startet

H17-18

16 875 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:57:24 6:57
2 Audun Heimdal Konnerud IL 1:57:33 +0:09 6:57
3 Oskar Størmer Fossum IF 1:57:44 +0:20 6:58
4 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:58:28 +1:04 7:01
5 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:58:31 +1:07 7:01
6 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:58:35 +1:11 7:01
7 Karl Fremstad Kongsberg OL 1:58:36 +1:12 7:01
8 Ola Jordheim Hemsedal IL 1:58:39 +1:15 7:01
9 Håvard Irgens Fossum IF 1:58:58 +1:34 7:02
10 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:59:02 +1:38 7:03
11 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:59:09 +1:45 7:03
12 Elias T. Mølnvik Fossum IF 2:03:07 +5:43 7:17
13 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 2:03:33 +6:09 7:19
14 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 2:04:22 +6:58 7:22
15 Mattia Debertolis skodeg-o.com 2:05:03 +7:39 7:24
16 Even Lindstad Børresen Hamar OK 2:06:24 +9:00 7:29
17 Peter Nordbrøden Halden SK 2:08:45 +11:21 7:37
18 Fabiano Bettega skodeg-o.com 2:09:23 +11:59 7:40
19 Aksel Madslien Nydalens SK 2:17:02 +19:38 8:07
20 Elias Wiklund Nydalens SK 2:17:10 +19:46 8:07
21 Henrik Upsal Kristiansand OK 2:17:57 +20:33 8:10
22 Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK 2:21:13 +23:49 8:22
23 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 2:22:29 +25:05 8:26
24 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 2:23:59 +26:35 8:31
25 Sverre Bang Støeng Hamar OK 2:24:21 +26:57 8:33
26 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 2:25:07 +27:43 8:35
27 Einar Lund Kongsberg OL 2:29:14 +31:50 8:50
28 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 2:30:03 +32:39 8:53
29 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 2:30:46 +33:22 8:56
30 Claus Martinsen Heming Orientering 2:30:53 +33:29 8:56
31 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 2:31:23 +33:59 8:58
32 Petter Norsted Kildebo Halden SK 2:32:18 +34:54 9:01
33 Are Wigaard Oppsal Orientering 2:33:18 +35:54 9:05
34 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 2:38:08 +40:44 9:22
35 Håvard Bakke Ringerike OL 2:42:37 +45:13 9:38
36 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 2:44:35 +47:11 9:45
37 Herman Kirste Skien OK 2:49:11 +51:47 10:01
38 Samuele Tait skodeg-o.com 2:49:13 +51:49 10:01
39 Magnus Wølneberg IL Tyrving 2:53:33 +56:09 10:17
40 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 2:53:37 +56:13 10:17
41 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 2:58:45 +1:01:21 10:35
42 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 3:21:44 +1:24:20 11:57
43 Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL 4:08:33 +2:11:09 14:43
44 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 4:38:47 +2:41:23 16:31
Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg diskvalifisert
Trygve Lægran Steinkjer OK diskvalifisert
Fredrik Moe Sandefjord OK diskvalifisert
Sigurd Rønning Modum OL diskvalifisert
Christian Bagger Hagner Silkeborg OK brutt
Vebjørn Tandberg Nydalens SK brutt
Øyvind Wiggen Byåsen IL brutt
Olav Ekrheim Varegg Fleridrett ikke startet
Lars Gustav Rogne Nittedal OL ikke startet

H19-20

17 700 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Holter Halden SK 2:03:03 6:57
2 Andreas Sølberg OL Trollelg 2:03:11 +0:08 6:57
3 Arvid Våg Lerums SOK 2:04:11 +1:08 7:00
4 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn Orientering 2:12:21 +9:18 7:28
5 Gustav Hindér OK Tisaren 2:13:59 +10:56 7:34
6 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 2:17:10 +14:07 7:44
7 Tord Haflan Nydalens SK 2:19:06 +16:03 7:51
8 Mathias Drage Kongsberg OL 2:23:57 +20:54 8:07
9 Sigur Heggedal Kongsberg OL 2:24:15 +21:12 8:08
10 Jon Nilsen Kristiansand OK 2:24:33 +21:30 8:10
11 Stefan Frands Petersen CopenhagenO 2:29:33 +26:30 8:26
12 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 2:39:13 +36:10 8:59
13 Lars Henrik Thon Sturla, IF 2:43:55 +40:52 9:15
14 Walter Bettega skodeg-o.com 2:52:35 +49:32 9:45
15 Håvard Myhre Kongsberg OL 3:00:43 +57:40 10:12
16 Andreas Alvem NTNUI 3:42:57 +1:39:54 12:35
17 Ola Singsdal Gimle IF 3:57:02 +1:53:59 13:23
Sindre Sandven Kongsberg OL diskvalifisert
Oskar Andrén OK Tisaren brutt
Niklas Gustafsson OK Tisaren brutt
Lars Treekrem Heming Orientering brutt

H21

25 300 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gustav Bergman OK Ravinen 2:31:20 5:58
2 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 2:32:28 +1:08 6:01
3 Anders Nordberg Nydalens SK 2:32:42 +1:22 6:02
4 Fredrik Johansson IFK Lidingö SOK 2:37:21 +6:01 6:13
5 Ruslan Glebov OK Ravinen 2:38:34 +7:14 6:16
6 Torgeir Nørbech IL Tyrving 2:42:40 +11:20 6:25
7 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 2:43:16 +11:56 6:27
8 David Gottfridsson Ås-NMBU Orientering 2:43:52 +12:32 6:28
9 Emil Wingstedt Halden SK 2:44:02 +12:42 6:29
10 Ivar Lundanes Emblem IL 2:48:30 +17:10 6:39
11 Lukas Peterson IFK Umeå 2:49:00 +17:40 6:40
12 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 2:50:43 +19:23 6:44
13 Jo Forseth Indgaard Frol IL 2:51:43 +20:23 6:47
14 Øystein Sørensen Nydalens SK 2:56:06 +24:46 6:57
15 Niklas Olofsson OK Pan Kristianstad 2:56:30 +25:10 6:58
16 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 2:57:08 +25:48 7:00
17 Øyvind Helgerud Halden SK 3:01:46 +30:26 7:11
18 Espen Fiskum Halden SK 3:03:43 +32:23 7:15
19 Emil Ahlbäck Fossum IF 3:05:24 +34:04 7:19
20 Carl Petter Lyngen Frol IL 3:09:59 +38:39 7:30
21 Øystein Pettersen Nydalens SK 3:10:47 +39:27 7:32
22 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 3:25:52 +54:32 8:08
23 Erik Feyling Haare Konnerud IL 3:28:50 +57:30 8:15
24 Jacob Lindstam OK Ravinen 3:32:59 +1:01:39 8:25
25 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 3:48:09 +1:16:49 9:01
26 Andreas Mikkelsen Jensen CopenhagenO 3:48:10 +1:16:50 9:01
27 Eirik Ravnan OL Toten-Troll 3:52:59 +1:21:39 9:12
28 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 3:53:04 +1:21:44 9:12
29 Lars Steinar Hefre Bø OL 3:53:23 +1:22:03 9:13
30 Giacomo Frattari OK Pan Århus 3:54:51 +1:23:31 9:16
31 Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK 3:58:00 +1:26:40 9:24
32 Magnus Ombustvedt Ås-NMBU Orientering 3:59:02 +1:27:42 9:26
33 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 4:00:03 +1:28:43 9:29
34 Henning C Strandhagen Røyken OL 4:02:58 +1:31:38 9:36
35 Ivano Bettega skodeg-o.com 4:15:00 +1:43:40 10:04
36 Alex Minakov Moscow-O-Club 4:38:51 +2:07:31 11:01
Aaron Gaio skodeg-o.com diskvalifisert
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving diskvalifisert
Johan Runesson Göteborg Majorna OK diskvalifisert
Philipp Sauter Göteborg Majorna OK diskvalifisert
Morten Jarvis Westergård Järla Orientering diskvalifisert
Dag Aalvik Nydalens SK brutt
Robert Fredriksen Notodden OL brutt
Hallvard Nordbrøden NTNUI brutt
Andrea Orler skodeg-o.com brutt
Jon Pedersen Halden SK brutt
Eddy Sandri skodeg-o.com brutt
Filip Dahlgren IFK Lidingö SOK ikke startet
Eirik Jansson Haverstad Ås-NMBU Orientering ikke startet
Hans Jevanord Fossum IF ikke startet
Ola Lesteberg Kongsberg OL ikke startet
Håvard Lucasen Vaajakosken Terä ikke startet
Leon Russell - Keely Sävedalens AIK ikke startet
Vegard Ruttenborg NTNUI ikke startet
Anders Vister Raumar Orientering ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor