Offisiell resultatliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: fredag 5 september 2014

D 17-18

4 400 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gina Granstedt Halden SK 49:32 11:15
2 Nina Asheim Birkeland Halden SK 50:29 +0:57 11:28
3 Emma Arnesen Byåsen IL 52:12 +2:40 11:51
4 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 52:31 +2:59 11:56
5 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 54:16 +4:44 12:19
6 Tonje Vassend Porsgrunn OL 54:49 +5:17 12:27
7 Ingeborg Eide Byåsen IL 56:20 +6:48 12:48
8 Ingunn Egeberg Vári Sturla. IF 56:23 +6:51 12:48
9 Ingvild Torgersen Halden SK 58:16 +8:44 13:14
10 Siri Moholth Kongsberg OL 58:34 +9:02 13:18
11 Åshild Kolstad Mo OK 1:00:09 +10:37 13:40
12 Frida Sæther Freidig 1:02:02 +12:30 14:05
13 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 1:02:18 +12:46 14:09
14 Julia Plaian Asker Skiklubb 1:03:55 +14:23 14:31
15 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:04:59 +15:27 14:46
16 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:05:19 +15:47 14:50
17 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:08:13 +18:41 15:30
18 Siri Grandal IL Tyrving 1:09:38 +20:06 15:49
18 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:09:38 +20:06 15:49
20 Julie Hjortland Larvik OK 1:15:56 +26:24 17:15
21 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:18:54 +29:22 17:55
22 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:19:17 +29:45 18:01
23 Kristine Ausen Porsgrunn OL 1:31:21 +41:49 20:45
Silje Arntzen Asker Skiklubb brutt
Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL brutt
Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett brutt
Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Marie Olaussen Fredrikstad SK ikke startet
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb ikke startet
Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF ikke startet
Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett ikke startet
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb ikke startet

D 19-20

5 420 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 52:31 9:41
2 Karen Oline Kolstad Freidig 55:14 +2:43 10:11
3 Mathilde Rundhaug Frol IL 58:20 +5:49 10:45
4 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 59:37 +7:06 10:59
5 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:00:50 +8:19 11:13
6 Jorunn Kvakland NTNUI 1:01:42 +9:11 11:23
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:06:26 +13:55 12:15
8 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:10:58 +18:27 13:05
9 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 1:12:39 +20:08 13:24
10 Aurora Fossøy NTNUI 1:14:31 +22:00 13:44
11 Gry Granstedt Halden SK 1:16:06 +23:35 14:02
12 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:18:24 +25:53 14:27
13 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 1:19:00 +26:29 14:34
14 Siri Kollerud Lillomarka OL 1:26:29 +33:58 15:57
15 Karianne Hjortland NTNUI 1:35:44 +43:13 17:39
Runa Fremstad Larvik OK brutt

D 21-

7 310 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:17:54 10:39
2 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:19:58 +2:04 10:56
3 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1:20:09 +2:15 10:57
4 Anette Baklid Konnerud IL 1:22:27 +4:33 11:16
5 Linn Hokholt NTNUI 1:22:55 +5:01 11:20
6 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:27:07 +9:13 11:55
7 Marte Narum Konnerud IL 1:34:04 +16:10 12:52
8 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 1:34:08 +16:14 12:52
9 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 1:36:05 +18:11 13:08
10 Marta Ulvensøen NTNUI 1:39:15 +21:21 13:34
11 Anna Ulvensøen NTNUI 1:42:35 +24:41 14:01
12 Elin-Kristin Hem NTNUI 1:43:27 +25:33 14:09
13 Agni Fjogstad Nielsen NTNUI 1:51:58 +34:04 15:19
14 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:55:25 +37:31 15:47
15 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 2:08:26 +50:32 17:34
16 Marianne Berge Mjølhus OL Trollelg 2:08:59 +51:05 17:38
17 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 2:10:22 +52:28 17:50
18 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 2:20:04 +1:02:10 19:09
Katharina Rogstad NTNUI brutt
Sara Profors Frol IL brutt
Iliana Ilieva Halden SK brutt
Marit Wenseth Kure Bø OL brutt
Audhild Bakken Rognstad NTNUI brutt
Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL brutt
Mari Fasting Halden SK ikke startet
Lene Godager Kaas Bækkelagets SK ikke startet

H 17-18

6 800 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 57:49 8:30
2 Steinar Kollerud Lillomarka OL 59:17 +1:28 8:43
3 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:00:47 +2:58 8:56
4 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:01:00 +3:11 8:58
5 Audun Heimdal Konnerud IL 1:01:16 +3:27 9:00
6 Karl Fremstad Kongsberg OL 1:02:22 +4:33 9:10
7 Håvard Irgens Fossum IF 1:02:59 +5:10 9:15
8 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:03:08 +5:19 9:17
9 Oskar Størmer Fossum IF 1:04:04 +6:15 9:25
10 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:05:56 +8:07 9:41
11 Sigurd Melsom Fossum IF 1:06:18 +8:29 9:45
12 Rein Helle Mårdalen Freidig 1:06:55 +9:06 9:50
13 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:07:00 +9:11 9:51
14 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:08:44 +10:55 10:06
15 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:09:17 +11:28 10:11
16 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:09:23 +11:34 10:12
17 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:09:43 +11:54 10:15
18 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:11:39 +13:50 10:32
19 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:11:44 +13:55 10:32
20 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:12:29 +14:40 10:39
21 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:14:00 +16:11 10:52
22 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:14:13 +16:24 10:54
23 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:14:27 +16:38 10:56
24 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 1:15:04 +17:15 11:02
25 Peter Nordbrøden Halden SK 1:15:13 +17:24 11:03
26 Johan Otto Munkeby Frol IL 1:15:32 +17:43 11:06
27 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 1:15:59 +18:10 11:10
28 Stian Sundsvik Frol IL 1:16:04 +18:15 11:11
29 Henrik Upsal Kristiansand OK 1:17:06 +19:17 11:20
30 Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK 1:21:11 +23:22 11:56
31 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:21:34 +23:45 11:59
32 Einar Lund Kongsberg OL 1:23:19 +25:30 12:15
33 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 1:23:53 +26:04 12:20
34 Trygve Lægran Steinkjer OK 1:23:56 +26:07 12:20
35 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 1:25:27 +27:38 12:33
36 Brage Jørum Byåsen IL 1:26:35 +28:46 12:43
37 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 1:26:40 +28:51 12:44
38 Trygve Heggedal Kongsberg OL 1:26:55 +29:06 12:46
39 Sondre Damm TIF Viking 1:28:15 +30:26 12:58
40 Even Lindstad Børresen Hamar OK 1:36:11 +38:22 14:08
Einar Lofthus Hamar OK diskvalifisert
Anders Rønning Nord-Østerdal OK brutt
Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering brutt
Lasse Simonsen Fredrikstad SK ikke startet
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering ikke startet
Dag Blandkjenn Kristiansand OK ikke startet
Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg ikke startet
Trygve Lægran Steinkjer OK ikke startet
Are Wigaard Oppsal Orientering ikke startet
Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL ikke startet
Elias T. Mølnvik Fossum IF ikke startet

H 19-20

8 330 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Paul Sirum Frol IL 1:09:14 8:18
2 Borger Melsom Fossum IF 1:09:15 +0:01 8:18
3 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 1:12:22 +3:08 8:41
4 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:14:01 +4:47 8:53
5 Markus Holter Halden SK 1:14:14 +5:00 8:54
6 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:14:16 +5:02 8:54
7 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:15:51 +6:37 9:06
8 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 1:17:31 +8:17 9:18
9 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 1:17:40 +8:26 9:19
10 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:20:33 +11:19 9:40
11 Mathias Drage Kongsberg OL 1:21:23 +12:09 9:46
12 Magne Jutulstad NTNUI 1:21:49 +12:35 9:49
13 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:23:02 +13:48 9:58
14 Eivind Høydal Nydalens SK 1:23:20 +14:06 10:00
15 Simen Bordal Ringsaker OK 1:28:39 +19:25 10:38
16 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 1:30:00 +20:46 10:48
17 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:30:28 +21:14 10:51
18 Jonas Ressem Frol IL 1:32:30 +23:16 11:06
19 Ola Keiserås IL Leik 1:32:37 +23:23 11:07
20 Olav Vestøl Vegårshei IL 1:36:30 +27:16 11:35
21 Jørgen Madslien Nydalens SK 1:39:44 +30:30 11:58
22 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 1:40:37 +31:23 12:04
23 Mattis Holt Freidig 1:45:22 +36:08 12:38
Thomas Schive Bækkelagets SK brutt
Gustav Fiskum IL Tyrving brutt
Lars Henrik Thon Sturla. IF brutt
Morten Jørgensen Kristiansand OK brutt
Vegard Ressem Frol IL brutt
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet
Olav Vestøl Vegårshei IL ikke startet
Lars Henrik Thon Sturla, IF ikke startet
Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett ikke startet
Rasmus Rørholt Theisen NTNUI ikke startet

H 21-

10 530 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:22:46 7:51
2 Thomas Natvig Årstad NTNUI 1:25:48 +3:02 8:08
3 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:26:21 +3:35 8:12
4 Martin Vister Frol IL 1:27:10 +4:24 8:16
5 Anders Nordberg Nydalens SK 1:27:14 +4:28 8:17
6 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:30:18 +7:32 8:34
7 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:30:47 +8:01 8:37
8 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 1:31:08 +8:22 8:39
9 Ivar Lundanes Emblem IL 1:31:38 +8:52 8:42
10 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:31:39 +8:53 8:42
11 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:31:54 +9:08 8:43
12 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 1:32:15 +9:29 8:45
13 Mats Dahlén Kristiansand OK 1:32:24 +9:38 8:46
14 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:33:32 +10:46 8:52
15 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:34:47 +12:01 9:00
16 Espen Fiskum Halden SK 1:34:49 +12:03 9:00
17 Kjetil Okkenhaug NTNUI 1:34:58 +12:12 9:01
18 Sindre Rønning Fossum IF 1:35:44 +12:58 9:05
19 Dag Lofthus NTNUI 1:36:21 +13:35 9:09
20 Isak Bergset NTNUI 1:37:08 +14:22 9:13
21 Mats Nordbrøden Halden SK 1:37:50 +15:04 9:17
22 Martin Hoset NTNUI 1:37:51 +15:05 9:17
23 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:38:07 +15:21 9:19
24 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:39:17 +16:31 9:25
25 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 1:40:03 +17:17 9:30
26 Fredrik Eliasson Halden SK 1:44:58 +22:12 9:58
27 Jørgen Tegdan OL Trollelg 1:47:55 +25:09 10:14
28 Pål Kittilsen Freidig 1:48:49 +26:03 10:20
28 Tomas Eidsmo Freidig 1:48:49 +26:03 10:20
30 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 1:49:30 +26:44 10:23
31 Bjørn Lundanes NTNUI 1:49:57 +27:11 10:26
32 Halvor Eid Nielsen NTNUI 1:50:31 +27:45 10:29
33 Per Melander Often NTNUI 1:52:14 +29:28 10:39
34 Atle Dengerud Steinkjer OK 1:56:02 +33:16 11:01
35 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:57:10 +34:24 11:07
36 Andreas Sylte Freidig 1:57:57 +35:11 11:12
37 Øystein Jaren Samuelsen Freidig 2:00:10 +37:24 11:24
38 Adrian Opheim NTNUI 2:00:52 +38:06 11:28
39 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 2:01:06 +38:20 11:30
40 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 2:05:14 +42:28 11:53
41 Jostein Mårdalen Freidig 2:07:04 +44:18 12:04
42 Dag Steinar Ragvin Bø OL 2:12:36 +49:50 12:35
43 Snorre Hansen Byåsen IL 2:13:23 +50:37 12:40
44 Kristian Stensrud OL Trollelg 2:14:19 +51:33 12:45
45 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 2:14:21 +51:35 12:45
46 Tore Nymark Askøy OL 2:16:23 +53:37 12:57
47 Arve Lægran Steinkjer OK 2:20:38 +57:52 13:21
48 Magnus Johansson Kristiansand OK 2:21:34 +58:48 13:26
49 Jan Granstedt Halden SK 2:23:55 +1:01:09 13:40
50 Agnar Renolen Wing OK 2:35:13 +1:12:27 14:44
51 Martin Damm TIF Viking 2:37:01 +1:14:15 14:54
52 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 2:47:31 +1:24:45 15:54
Eskil Åsmul OL Trollelg diskvalifisert
Fredrik Steinsvik NTNUI brutt
Audun Bakk Melhus IL brutt
Jakob Kalvig Skogan NTNUI brutt
Trygve Olsen NTNUI brutt
Glenn Tore Løland NTNUI brutt
Torkil Eide Solstad NTNUI brutt
Øyvind Enger NTNUI brutt
Anders Bjergaard NTNUI ikke startet
Ivar Haugen Kristiansand OK ikke startet
Bård Nonstad OL Trollelg ikke startet
Harald Kalager NTNUI ikke startet
Terje Maroni Byåsen IL ikke startet
Sjur Hovi Kristiansand OK ikke startet
Jørgen Fiskum Frol IL ikke startet
Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering ikke startet
Fredrik Steinsvik NTNUI ikke startet
Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet Last ned GPS-spor i gpx-format
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL ikke startet
Andreas Sylte Freidig ikke startet
Fredrik Eliasson Halden SK ikke startet
Jostein Mårdalen Freidig ikke startet
Tore Nymark Askøy OL ikke startet
Atle Dengerud Steinkjer OK ikke startet
Bård Nonstad OL Trollelg ikke startet
Pål Kittilsen Freidig ikke startet
Tomas Eidsmo Freidig ikke startet
Jørgen Tegdan OL Trollelg ikke startet
Magnus Johansson Kristiansand OK ikke startet
Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK ikke startet
Per Melander Often NTNUI ikke startet
Martin Hoset NTNUI ikke startet
Dag Steinar Ragvin Bø OL ikke startet
Mats Dahlén Kristiansand OK ikke startet
Torkil Eide Solstad NTNUI ikke startet
Anders Nordberg Nydalens SK ikke startet
Jørgen Fiskum Frol IL ikke startet
Øyvind Enger NTNUI ikke startet
Kjetil Okkenhaug NTNUI ikke startet
Carl Godager Kaas Bækkelagets SK ikke startet
Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett ikke startet
Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL ikke startet
Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering ikke startet
Jon Aukrust Osmoen NTNUI ikke startet

Gjesteklasse

8 330 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sven Hellmüller Fossum IF 1:21:35 9:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor