Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 25 mai 2014

N-åpen

2 030 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Kristoffer Aanonsen Oppsal Orientering 20:31 10:06
Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 33:07 16:18
Sigurd Aspelien IL Koll 23:45 11:41
Erlend Bakke Fossum IF 29:51 14:42
Mathias Bergan Fet OL 24:05 11:51
Vebjørn Blindheim Lillomarka OL 33:14 16:22
Lauritz Brunborg Nittedal OL 24:44 12:11
Mari Eggen Nydalens SK 45:09 22:14
Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 19:55 9:48
Odin Fismen Fossum IF 28:03 13:49
Emilie Flø Lillomarka OL 31:10 15:21
Balder Gammelli-Messel IL Koll 36:11 17:49
Lasse Gulheim Kolbotn og Skimt OL 1:02:57 31:00
Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 36:41 18:04
Petter Hanekamp Nydalens SK 21:54 10:47
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 35:02 17:15
Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 31:08 15:20
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 29:50 14:41
Jonas Ingierd Bækkelagets SK 25:04 12:20
Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 59:14 29:10
Penelope Lea OL Tønsberg og omegn 20:18 10:00
Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 33:02 16:16
Håvard Rekve Lian Fossum IF 24:46 12:12
Tobias Tronbøl Lium Fet OL 34:00 16:44
Josefine Lydersen Nydalens SK 27:27 13:31
Nora Skei Morgenlie Nydalens SK 36:47 18:07
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 32:18 15:54
Eline Nyberg Nydalens SK 49:09 24:12
Magnus Skui Nøklebye Nydalens SK 23:53 11:45
Julie Bureid Onstad Nydalens SK 27:06 13:20
Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 23:44 11:41
Marie Saugestad Nydalens SK 21:19 10:30
Jørund Tolleshaug Skaugen IL Koll 25:24 12:30
Jonas Wilsberg Nydalens SK 41:22 20:22
Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 22:36 11:07
Elise Nilsen Berg Fossum IF ikke startet
Christian Fredrik Borg IL Koll ikke startet
Martin Christoffer Borg IL Koll ikke startet
Mads Hanekamp Nydalens SK ikke startet
Cora Helene Hildrum Lillomarka OL ikke startet
August Lea Kabbe OL Tønsberg og omegn ikke startet
Kristoffer Katla Fossum IF ikke startet
Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF ikke startet

D -10

2 030 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 16:01 7:53
Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 19:38 9:40
Marie Scheele Nydalens SK ikke startet

D 11-12

2 420 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 22:18 9:12
2 Pia Young Vik Nydalens SK 25:47 +3:29 10:39
3 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 26:18 +4:00 10:52
4 Noor Dirro Måren OK 26:44 +4:26 11:02
5 Ina Martini Asker Skiklubb 27:43 +5:25 11:27
6 Oda Scheele Nydalens SK 27:58 +5:40 11:33
7 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 29:16 +6:58 12:05
8 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 30:41 +8:23 12:40
9 Ea Lunøe Nydalens SK 32:35 +10:17 13:27
10 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 37:36 +15:18 15:32
11 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 39:07 +16:49 16:09
12 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 39:30 +17:12 16:19
13 Karoline Kvarme Gangnæs Ås-NMBU Orientering 59:56 +37:38 24:45
Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert
Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss diskvalifisert
Theresa Fürstenberg Nydalens SK ikke startet
Mari Aarseth IL Koll ikke startet
Johanne Rognerud Bøe Fossum IF ikke startet
Marthe Brekke Nydalens SK ikke startet

D 11-12N

2 030 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Aarseth IL Koll 18:23 9:03
2 Thea Fagerhaug Raumar Orientering 18:48 +0:25 9:15
3 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 24:42 +6:19 12:10
4 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 25:33 +7:10 12:35

D 13-14

3 220 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Holo Fossum IF 24:22 7:34
2 Pernille Katla Fossum IF 25:21 +0:59 7:52
3 Ragne Wiklund Nydalens SK 25:29 +1:07 7:54
4 Ingvild Høydal Nydalens SK 25:55 +1:33 8:02
5 Aurora Gjølsjø OK Moss 26:30 +2:08 8:13
6 Elin Flø Lillomarka OL 27:39 +3:17 8:35
7 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 27:47 +3:25 8:37
8 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 27:56 +3:34 8:40
9 Maren Norderud IL Tyrving 28:17 +3:55 8:47
10 Karoline Bjørnerød OK Moss 28:26 +4:04 8:49
11 Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering 28:47 +4:25 8:56
12 Ada Wulfsberg Nydalens SK 28:54 +4:32 8:58
13 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 29:08 +4:46 9:02
14 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 29:51 +5:29 9:16
15 Marte Morgenlie Skei Nydalens SK 31:09 +6:47 9:40
16 Carmen Dirro Måren OK 32:03 +7:41 9:57
17 Solveig Eline Berg IL Tyrving 32:05 +7:43 9:57
18 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 34:02 +9:40 10:34
Eline Bryne Heming Orientering brutt
Ingrid Madslien Nydalens SK ikke startet
Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF ikke startet
Stine Rokne Vågen Nydalens SK ikke startet

D 13-16C

3 210 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Hofgaard Nydalens SK 42:32 13:15
2 Stine Rokne Vågen Nydalens SK 1:05:04 +22:32 20:16
Torill Oldernes Lillomarka OL ikke startet

D 13-16N

2 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 22:01 7:35
2 Britt Justad Nydalens SK 50:44 +28:43 17:29
Andrine Bergan Fet OL diskvalifisert

D 15-16

4 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 45:22 9:51
2 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 51:48 +6:26 11:15
3 Åshild Faller Råheim Fet OL 55:34 +10:12 12:04
4 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 56:34 +11:12 12:17
5 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 57:07 +11:45 12:25
6 Mina Haver Lillomarka OL 57:53 +12:31 12:35
7 Ingrid Aaslund Fet OL 1:00:24 +15:02 13:07
8 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 1:02:24 +17:02 13:33
9 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:04:08 +18:46 13:56
10 Åse Bergan Nydalens SK 1:04:20 +18:58 13:59
11 Julie Bakke Fossum IF 1:06:33 +21:11 14:28
12 Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:07:48 +22:26 14:44
Maiken Sandberg Nydalens SK diskvalifisert
Maria Nygaard-Østby Fossum IF diskvalifisert
Synne Skjærstein IL Tyrving ikke startet
Hanne Grandal IL Tyrving ikke startet

D 17-A K

4 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone E. Lye IL Tyrving 47:44 10:22
2 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 54:52 +7:08 11:55
3 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 54:57 +7:13 11:56
4 Oda Wennemo Halden SK 56:10 +8:26 12:12
5 Louise Oram Nydalens SK 56:57 +9:13 12:22
6 Marita Weierud Kvaale Røyken OL 57:24 +9:40 12:28
7 Karoline Andersen Asker Skiklubb 59:20 +11:36 12:53
9 Linda Engen Raumar Orientering 1:05:54 +18:10 14:19
10 Marianne Engseth NTNUI 1:05:59 +18:15 14:20
11 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:22:24 +34:40 17:54
12 Kaisa Svergja Raumar Orientering 1:25:03 +37:19 18:29
13 Kaia Solland Statnett BIL 1:38:54 +51:10 21:30
Kine Gulliksen Bækkelagets SK ikke startet
Berit Herstad Bækkelagets SK ikke startet
Ragnhild Løvli Asker Skiklubb ikke startet

D 17-B

3 220 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Fossum Rye Asker Skiklubb 26:47 8:19
2 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 29:45 +2:58 9:14
3 Kristin Søberg Henriksen Rudsbygd IL 31:29 +4:42 9:46
4 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 32:39 +5:52 10:08
5 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 33:30 +6:43 10:24
6 Ingrid Brende Fossum IF 34:38 +7:51 10:45
7 Ingvild Christensen Asker Skiklubb 35:41 +8:54 11:04
8 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 37:26 +10:39 11:37
9 Hanne Brende Fossum IF 38:23 +11:36 11:55
10 Marte Vik Edvardsen IL Koll 42:20 +15:33 13:08
11 Stine Aarstad Ås-NMBU Orientering 45:24 +18:37 14:05
12 Linda Fredh Hamar OK 46:44 +19:57 14:30
13 Torunn Hoel Raumar Orientering 48:52 +22:05 15:10
14 Marianne Reusch Heming Orientering 55:08 +28:21 17:07
15 Hanne Kobernus Lillomarka OL 1:09:03 +42:16 21:26
Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL diskvalifisert
Gunhild Kvålsgard Fossum IF ikke startet

D 17-C

3 210 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 34:19 10:41
2 Helle Lorentzen Nydalens SK 38:23 +4:04 11:57
3 Cecilie Bergan Fet OL 38:37 +4:18 12:01
4 Jennifer Jones Arnesen Heming Orientering 39:44 +5:25 12:22
5 Hilde Feiring Kjelsås IL 40:18 +5:59 12:33
6 Kristin Tjernshaugen OK Moss 48:42 +14:23 15:10
7 Bente Aaslund Fet OL 54:18 +19:59 16:54
8 Helle Hundseid IL Tyrving 56:02 +21:43 17:27
9 Anbjørg Søberg Henriksen Rudsbygd IL 1:06:37 +32:18 20:45
10 Liv Edle Grønstad Løten o-lag 1:15:00 +40:41 23:21
Kaija Fürstenberg Nydalens SK ikke startet
Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet

D 17-N

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toril Berg-Domaas Kolbotn og Skimt OL 30:38 10:33
2 Hilde Salvesen IL Koll 51:05 +20:27 17:36
Kati Krill Nydalens SK diskvalifisert
Inger Emilie Søberg Henriksen Rudsbygd IL diskvalifisert
Kristin Fagerlid Måren OK ikke startet

D 17-18

5 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:02:22 11:01
2 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 1:09:25 +7:03 12:15
3 Nanna Norderud IL Tyrving 1:13:23 +11:01 12:57
4 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 1:15:43 +13:21 13:22
5 Ingvild Wang Lillomarka OL 1:20:11 +17:49 14:10
6 Hedda Vonen Nittedal OL 1:27:20 +24:58 15:25
7 Ingvild Høymork Heming Orientering 1:31:54 +29:32 16:14

D 19-20

6 260 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:04:32 10:18
2 Jenny Andreassen Moe Ås-NMBU Orientering 1:16:53 +12:21 12:16

D 21-

7 420 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Jakobsson Nydalens SK 1:09:30 9:21
2 Ragnhild Haga Raumar Orientering 1:18:04 +8:34 10:31
3 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:28:20 +18:50 11:54
4 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 1:33:49 +24:19 12:38
5 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:56:08 +46:38 15:39

D 35-

5 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Størmer Heming Orientering 59:18 10:28
2 Eszter Horvati IL Tyrving 1:08:20 +9:02 12:04
3 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 1:09:05 +9:47 12:12
4 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 1:18:55 +19:37 13:56
Anbjørg Søberg Henriksen Rudsbygd IL ikke startet

D 40-

4 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 57:22 12:28
2 Katrine Bakke Fossum IF 1:05:23 +8:01 14:12
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:06:25 +9:03 14:26
Britta Fismen Fossum IF ikke startet

D 45-

4 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Njåstein IL Tyrving 51:14 11:08
2 Hege Feiring IL Tyrving 52:44 +1:30 11:27
3 Marit B. Eithun Nittedal OL 1:04:08 +12:54 13:56
4 Astrid Ruud Nittedal OL 1:06:35 +15:21 14:28
5 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:07:21 +16:07 14:38
6 Astrid Bjørnerød OK Moss 1:09:53 +18:39 15:11
7 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 1:12:47 +21:33 15:49
8 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1:35:17 +44:03 20:42
9 Jartrud Steinsli Østmarka OK 1:53:26 +1:02:12 24:39
Ingrid Jebsen Fossum IF ikke startet

D 50-

3 380 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Strand Måren OK 33:58 10:02
2 Toril Hallan Lillomarka OL 36:58 +3:00 10:56
3 Kjersti Hov Fossum IF 37:16 +3:18 11:01
4 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 37:32 +3:34 11:06
5 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 39:55 +5:57 11:48
6 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 41:46 +7:48 12:21
7 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 43:08 +9:10 12:45
8 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 44:57 +10:59 13:17
9 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 46:02 +12:04 13:37
10 Kjersti Skantze IL Tyrving 48:31 +14:33 14:21
11 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 48:46 +14:48 14:25
12 Unni Rye Asker Skiklubb 49:00 +15:02 14:29
13 Trude Fixdal IL Koll 58:20 +24:22 17:15
14 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 58:39 +24:41 17:21
15 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:01:44 +27:46 18:15
16 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:08:02 +34:04 20:07
17 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:12:26 +38:28 21:25
18 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:16:56 +42:58 22:45
19 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1:17:14 +43:16 22:51
Siw Solstad IL Tyrving diskvalifisert

D 55-

3 380 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Danielsen IL Tyrving 38:38 11:25
2 Berit Berge IL Tyrving 46:27 +7:49 13:44
3 Heidi Falck IL Tyrving 47:10 +8:32 13:57
4 Randi Nilstad IL Tyrving 52:04 +13:26 15:24
Gabriella Axelsson Idefjordens SK ikke startet
Grete Berntsen Måren OK ikke startet

D 60-

2 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eilen Arctander Vik IL Koll 1:11:42 26:04
Bjørg Ingunn Fjogstad Oppsal Orientering diskvalifisert

D 65-

2 750 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Pedersen IL Tyrving 35:16 12:49
2 Kjersti Tho Stabæk IF 35:42 +0:26 12:58
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 37:36 +2:20 13:40
4 Nora Ursin Fossum IF 43:55 +8:39 15:58
5 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 44:32 +9:16 16:11
6 Inger Halck Måren OK 45:38 +10:22 16:35
7 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 46:47 +11:31 17:00
8 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 48:29 +13:13 17:37
9 Ildiko Horvati IL Tyrving 48:32 +13:16 17:38
10 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 53:19 +18:03 19:23

D 70-

2 750 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 39:06 14:13
2 Ragnhild Krogvig Kolbotn og Skimt OL 41:27 +2:21 15:04
3 Lajla Tidemann Gjø-Vard OL 47:11 +8:05 17:09
4 Turid Bratland Fossum IF 47:16 +8:10 17:11
5 Aase Tove Golden Måren OK 49:08 +10:02 17:52
6 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 52:39 +13:33 19:08
7 Onelma Blomhoff Heming Orientering 57:08 +18:02 20:46
8 Inger Skaug Oppsal Orientering 1:01:56 +22:50 22:31
Åste Eggen Måren OK ikke startet

D 75-

2 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 43:56 15:58
2 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 50:40 +6:44 18:25

D 80-

2 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rannveig Sommerhein OK Horten 1:31:44 33:21

H -10

2 030 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Axel Aalde Nydalens SK 14:35 7:11
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 19:58 9:50
Børge Nilsen Berg Fossum IF 19:22 9:32
Alfred Bjørnerød OK Moss 13:49 6:48
Jonas Krogh Oppsal Orientering 26:53 13:14
Magnus Kvarme Gangnæs Ås-NMBU Orientering 29:23 14:28
William Larsen Lillomarka OL 18:35 9:09
Birk Elias Moeng Jensen Nydalens SK 17:51 8:47
Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 16:28 8:06
Trond Oldernes Lillomarka OL 14:30 7:08
Fridtjof Reusch Heming Orientering 21:19 10:30
Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 21:29 10:34
William Woodhouse Lillomarka OL 26:40 13:08
Torjus Opheim Sauar Nydalens SK brutt

H 11-12

2 420 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 17:22 7:10
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 18:30 +1:08 7:38
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 21:07 +3:45 8:43
4 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 25:18 +7:56 10:27
5 Henrik Reusch Heming Orientering 27:42 +10:20 11:26
6 Mikkel Katla Fossum IF 29:05 +11:43 12:01
7 Birk F. Sætnan Fossum IF 34:42 +17:20 14:20
8 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 35:08 +17:46 14:31
9 August Syrdal Øen Heming Orientering 35:43 +18:21 14:45
10 Sigurd Skui Nøklebye Nydalens SK 36:35 +19:13 15:07
11 Vemund Heier Nydalens SK 39:07 +21:45 16:09
12 Arthur Brunborg Nittedal OL 40:18 +22:56 16:39
13 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 40:46 +23:24 16:50
14 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 41:35 +24:13 17:10
15 Jonas Aarseth Nydalens SK 41:44 +24:22 17:14
William Bureid Onstad Nydalens SK diskvalifisert
Ole Jakob Frankrig Nydalens SK ikke startet

H 11-12N

2 030 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Nyberg Nydalens SK 14:30 7:08
2 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 15:29 +0:59 7:37

H 13-14

3 440 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 24:04 6:59
2 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 26:24 +2:20 7:40
3 Håkon Sturød Nydalens SK 26:54 +2:50 7:49
4 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 28:00 +3:56 8:08
4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 28:00 +3:56 8:08
6 Håvard Høymork Heming Orientering 28:16 +4:12 8:13
7 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 30:07 +6:03 8:45
8 Vegard Løvli Asker Skiklubb 30:30 +6:26 8:51
9 Isak Jonsson Nydalens SK 30:32 +6:28 8:52
10 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 31:25 +7:21 9:07
11 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 34:27 +10:23 10:00
12 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 35:46 +11:42 10:23
13 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 39:53 +15:49 11:35
14 Erik Kaland Olsen Nydalens SK 44:09 +20:05 12:50
15 Wilhelm H. Medhus Nydalens SK 55:58 +31:54 16:16
16 Jonas Aas Fet OL 57:33 +33:29 16:43
17 Kristian Haustoga Granheim Nydalens SK 57:57 +33:53 16:50
Stian Eilertsen Nydalens SK brutt
Alexander Smeby Nydalens SK ikke startet
Emil Størmer Fossum IF ikke startet
Kristoffer Bryne Heming Orientering ikke startet
Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering ikke startet
Herman Brunborg Nittedal OL ikke startet

H 13-16C

3 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henning Husmo Raumar Orientering 1:01:20 19:06
Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet
Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet

H 15-16

5 660 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 42:11 7:27
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 44:47 +2:36 7:54
3 Anders Haga Raumar Orientering 47:41 +5:30 8:25
4 Einar Melsom Fossum IF 48:33 +6:22 8:34
5 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 49:09 +6:58 8:41
6 Elias Jonsson Nydalens SK 49:55 +7:44 8:49
7 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 51:12 +9:01 9:02
8 Sam Lunøe Nydalens SK 51:49 +9:38 9:09
9 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 51:52 +9:41 9:09
10 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 52:02 +9:51 9:11
11 Lukas Liland Nydalens SK 56:57 +14:46 10:03
12 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 58:17 +16:06 10:17
13 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 59:30 +17:19 10:30
14 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 1:00:11 +18:00 10:37
15 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:00:54 +18:43 10:45
16 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 1:02:57 +20:46 11:07
17 Peder Stenberg-Nilsen Nydalens SK 1:04:53 +22:42 11:27
18 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:06:46 +24:35 11:47
19 Sebastian Eidem Heming Orientering 1:08:21 +26:10 12:04
20 Øystein Rønning Strand Nydalens SK 1:08:49 +26:38 12:09
21 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:09:43 +27:32 12:19
22 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:14:16 +32:05 13:07
23 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:19:36 +37:25 14:03
24 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 1:20:12 +38:01 14:10
25 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:20:36 +38:25 14:14
26 Joar Oldernes Lillomarka OL 1:22:22 +40:11 14:33
Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert
Håkon Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert
Jørgen Aas Fet OL ikke startet

H 17-AK

5 660 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-NMBU Orientering 50:18 8:53
2 Ola Lesteberg Kongsberg OL 50:53 +0:35 8:59
3 Steinar Kvaale IL Tyrving 55:09 +4:51 9:44
4 Odd Arne Lian Østmarka OK 58:52 +8:34 10:24
5 Mats Olav Berg IL Tyrving 1:03:04 +12:46 11:08
6 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 1:04:48 +14:30 11:26
7 Morten Tangen Hamar OK 1:07:06 +16:48 11:51
8 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:13:14 +22:56 12:56
9 Per-Arne Martinsen Indre Østfold OK 1:13:17 +22:59 12:56
10 Jan-Henrik Nilsen Oppsal Orientering 1:28:28 +38:10 15:37
11 Erlend Fanuelsen Oppsal Orientering 1:31:57 +41:39 16:14
Fredrik Larsen Indre Østfold OK ikke startet

H 17-B

3 440 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 30:56 8:59
2 Terje Brende Fossum IF 32:02 +1:06 9:18
3 Morten Kongsberg IL Tyrving 32:49 +1:53 9:32
4 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 32:59 +2:03 9:35
5 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 34:39 +3:43 10:04
6 Jarle Rogndokken Fet OL 35:30 +4:34 10:19
7 Kjetil Jacobsen Hamar OK 36:26 +5:30 10:35
8 Thor Norderud IL Tyrving 37:35 +6:39 10:55
9 Lars Bergerud IL Tyrving 41:58 +11:02 12:11
10 Jon Strøm Hauketo IF 42:27 +11:31 12:20
11 Lars Eirik Eggen Nydalens SK 46:32 +15:36 13:31
12 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 46:55 +15:59 13:38
13 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 56:08 +25:12 16:19

H 17-C

3 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars-Erik Østerud Eiker OL 52:54 16:28

H 17-N

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 19:22 6:40

H 17-18

6 260 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 49:52 7:57
2 Amund Hoel Raumar Orientering 49:59 +0:07 7:59
3 Are Wigaard Oppsal Orientering 50:51 +0:59 8:07
4 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 57:38 +7:46 9:12
5 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 1:08:30 +18:38 10:56
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert
Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving ikke startet
Elias Wiklund Nydalens SK ikke startet

H 19-20

7 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigmund Langedal Breivik Nydalens SK 1:06:33 8:58
2 Johan Hoel Raumar Orientering 1:07:29 +0:56 9:05
3 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:21:06 +14:33 10:55
4 Håkon Gimse Heming Orientering 1:23:34 +17:01 11:15

H 21-

9 690 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:09:25 7:09
2 Jostein Andersen Nydalens SK 1:11:04 +1:39 7:20
3 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:11:44 +2:19 7:24
4 Erik Thorsson Turun Metsänkävijät 1:19:55 +10:30 8:14
5 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:20:40 +11:15 8:19
6 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:21:01 +11:36 8:21
7 Trygve Tømta Raumar Orientering 1:22:35 +13:10 8:31
8 Ove Sætra Hadeland OL 1:24:42 +15:17 8:44
9 Erik Persson Oppsal Orientering 1:25:31 +16:06 8:49
10 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:27:40 +18:15 9:02
11 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 1:27:42 +18:17 9:03
12 Thomas Nipen IL Tyrving 1:28:07 +18:42 9:05
13 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 1:29:08 +19:43 9:11
14 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 1:29:10 +19:45 9:12
15 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 1:30:01 +20:36 9:17
16 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:32:18 +22:53 9:31
17 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 1:34:27 +25:02 9:44
18 Mathias Nipen IL Tyrving 1:38:13 +28:48 10:08
Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering ikke startet
Audun Bjerknes Måren OK ikke startet
Fredrik Rosenqvist IL Tyrving ikke startet
Johan Svedberg Heming Orientering ikke startet
Stein Blomseth Lillomarka OL ikke startet
Stefan Ring OK Löftan ikke startet

H 35-

7 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Daniel Fløtre Kongsberg OL 1:14:28 10:02
2 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:36:06 +21:38 12:57
3 Rune Brunborg Nittedal OL 1:37:39 +23:11 13:09
Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering diskvalifisert
Kjartan Hauger Oppsal Orientering ikke startet

H 40-

6 260 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simo Martomaa Kalevan rasti 45:19 7:14
2 Ulf Brenna Bækkelagets SK 47:45 +2:26 7:37
3 Tom Bergan Fet OL 49:34 +4:15 7:55
4 Harald Bakke Fossum IF 51:00 +5:41 8:08
5 Bjørn Hauge Fet OL 57:26 +12:07 9:10
6 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:00:53 +15:34 9:43
7 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:02:13 +16:54 9:56
8 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 1:07:42 +22:23 10:48
9 Kyrre Gran Fet OL 1:16:16 +30:57 12:10
10 Lars Onstad Oslostudentenes IK 1:16:49 +31:30 12:16
11 Lars Berglund Ringerike OL 1:17:23 +32:04 12:21
12 Christian Reusch Heming Orientering 1:23:30 +38:11 13:20
Johs Hjelmstad Bækkelagets SK ikke startet
Morten Fismen Fossum IF ikke startet

H 45-

6 260 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Aas Fet OL 51:34 8:14
2 Knut Erling Øen Heming Orientering 53:23 +1:49 8:31
3 Peder Natvig IL Koll 54:57 +3:23 8:46
4 Svein Granerud Asker Skiklubb 56:57 +5:23 9:05
5 Tore Bredalen Nittedal OL 57:04 +5:30 9:06
6 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 57:45 +6:11 9:13
7 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 58:40 +7:06 9:22
8 Hallvard Koren OK Moss 1:01:41 +10:07 9:51
9 Lars Ivar Aarseth Nydalens SK 1:02:57 +11:23 10:03
10 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:03:05 +11:31 10:04
11 Nils Bergan Nydalens SK 1:06:12 +14:38 10:34
12 Jon Sletvold Nydalens SK 1:06:17 +14:43 10:35
13 Ottar Wiklund Nydalens SK 1:06:41 +15:07 10:39
14 Bjørn Martini Asker Skiklubb 1:06:45 +15:11 10:39
15 Christian Grotnes IL Tyrving 1:08:01 +16:27 10:51
16 Einar Forvoll Heming Orientering 1:13:50 +22:16 11:47
17 Dag Wang Lillomarka OL 1:15:54 +24:20 12:07
18 Kimme Arnesen Heming Orientering 1:16:25 +24:51 12:12
19 Stein H. Hagen OK Skeidi 1:18:25 +26:51 12:31
20 Torleif Ahlsand Kjelsås IL 1:20:46 +29:12 12:54
Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK ikke startet
Sven Arne Gylterud Fossum IF ikke startet
Henning Røberg Nittedal OL ikke startet

H 50-

5 660 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Røren Eiker OL 48:55 8:38
2 Leif Eriksson Modum OL 51:37 +2:42 9:07
3 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 52:25 +3:30 9:15
4 Sindre Langaas Nydalens SK 53:13 +4:18 9:24
5 Egil Eide IL Tyrving 53:58 +5:03 9:32
6 Johan Lunde IL Koll 54:46 +5:51 9:40
7 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 58:14 +9:19 10:17
8 Tore Kjølseth Nydalens SK 58:42 +9:47 10:22
9 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 1:07:23 +18:28 11:54
10 Frode Kamsvåg IL Tyrving 1:11:37 +22:42 12:39
11 Hallvard Berg IL Tyrving 1:13:51 +24:56 13:02
12 Roar Pedersen Oppsal Orientering 1:21:56 +33:01 14:28
13 Per Stedje Østmarka OK 1:26:47 +37:52 15:19
14 Truls Angell Lillomarka OL 1:39:16 +50:21 17:32
15 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 1:46:33 +57:38 18:49
16 Arild Gimse Heming Orientering 2:05:41 +1:16:46 22:12
Are Njåstein IL Tyrving brutt
Bjørn Bakkevig Heming Orientering ikke startet
Håkon Løvli Asker Skiklubb ikke startet
Nils Petter Fremming Heming Orientering ikke startet
Øyvind Helmersen Fet OL ikke startet

H 55-

4 600 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 42:02 9:08
2 Hallvard Fjær Lillomarka OL 43:49 +1:47 9:31
3 Kjell Markset IL Koll 44:20 +2:18 9:38
4 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 46:39 +4:37 10:08
5 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 47:08 +5:06 10:14
6 Nils Hæstad Fossum IF 48:24 +6:22 10:31
7 Rune Berge IL Tyrving 51:04 +9:02 11:06
8 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 57:26 +15:24 12:29
9 Knut Engen Raumar Orientering 59:21 +17:19 12:54
10 Alf Pettersen IL Tyrving 1:02:12 +20:10 13:31
11 Jan Helgesen IL Tyrving 1:03:06 +21:04 13:43
12 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:03:49 +21:47 13:52
13 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:04:38 +22:36 14:03
14 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 1:14:43 +32:41 16:14
15 Petter Fure Oppsal Orientering 1:27:52 +45:50 19:06
Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert
Bjørn Are Carlsson Fossum IF diskvalifisert
Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Trond Hegna Asker Skiklubb ikke startet
Bo Emilsson Oppsal Orientering ikke startet

H 60-

3 380 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Næss Oppsal Orientering 34:56 10:20
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 35:55 +0:59 10:37
3 Anders Fjogstad Oppsal Orientering 37:54 +2:58 11:12
4 Magne Vollen Oslostudentenes IK 40:02 +5:06 11:50
5 Per Hermann Krøger Måren OK 42:57 +8:01 12:42
6 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 43:24 +8:28 12:50
7 Olav Nipen IL Tyrving 43:39 +8:43 12:54
8 Stian Falck IL Tyrving 45:41 +10:45 13:30
9 Stein Turtumøygard Måren OK 45:45 +10:49 13:32
10 Tom Edvardsen IL Koll 1:03:59 +29:03 18:55

H 65-

3 380 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 35:23 10:28
2 Willy Grønstad Løten o-lag 37:19 +1:56 11:02
2 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 37:19 +1:56 11:02
4 Helge Revhaug Ringerike OL 37:47 +2:24 11:10
5 Jørgen Holmboe IL Tyrving 39:47 +4:24 11:46
6 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 45:50 +10:27 13:33
7 Erik Johan Grorud Haslum IL 48:32 +13:09 14:21
8 Olav Frode Bråten Asker Skiklubb 50:50 +15:27 15:02
9 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 52:36 +17:13 15:33
10 Per Oscar Saugestad OK Moss 55:19 +19:56 16:21
11 Atle Sundelin Bækkelagets SK 59:40 +24:17 17:39
Kjell Stenstadvold IL Tyrving ikke startet

H 70-

2 750 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Feiring Hamar OK 30:03 10:55
2 Einar Hem Lillomarka OL 30:07 +0:04 10:57
3 Klaus Engen Eidskog OL 32:12 +2:09 11:42
4 Jan Jansen OK Moss 35:24 +5:21 12:52
5 Eyvind Aas IL GeoForm 39:58 +9:55 14:32
6 Lasse Vråle Sturla, IF 40:52 +10:49 14:51
7 Erling Tidemann Lommedalens IL 41:07 +11:04 14:57
8 Kåre Knudsen IL GeoForm 43:18 +13:15 15:44
Øystein Madsen Haugerud IF ikke startet

H 75-

2 750 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 36:10 13:09
2 Sturle Hånes IL GeoForm 37:11 +1:01 13:31
3 Tor Drage Haugerud IF 37:17 +1:07 13:33
4 Jappe Blomhoff Heming Orientering 38:27 +2:17 13:58
5 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 45:47 +9:37 16:38
6 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 49:16 +13:06 17:54
7 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 52:50 +16:40 19:12

H 80-

2 750 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Sannes Lillomarka OL 43:20 15:45
2 Hans Larsen Raumar Orientering 43:42 +0:22 15:53
3 Kjell H. Eriksen Fossum IF 45:46 +2:26 16:38
4 Ingvald Sevaldson IL GeoForm 46:30 +3:10 16:54
5 Einar Hoff IL Tyrving 48:43 +5:23 17:42
6 Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL 49:15 +5:55 17:54
7 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:29:59 +46:39 32:43
Thor Eggen Måren OK ikke startet

H 85-

2 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Larsson Lillomarka OL 54:47 19:55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor