Offisiell resultatliste for NM ski-O mellom (WRE) med publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-O mellom (WRE) med publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Hadeland OL / Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 8 februar 2014

D 11-12

1 820 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 19:07 10:30
2 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 21:28 +2:21 11:47
3 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 27:05 +7:58 14:52
4 Anne Amalie Nymoen Hadeland OL 43:16 +24:09 23:46
4 Berthe Teslo Hadeland OL 43:16 +24:09 23:46

D 13-16

2 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Madslien Nydalens SK 27:55 9:37
2 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 42:26 +14:31 14:37
3 Helene Eger Kongsberg OL 45:19 +17:24 15:37

D 40-

4 140 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 34:30 8:20
2 Tove Heimdal Konnerud IL 37:22 +2:52 9:01
3 Anne Madslien Nydalens SK 38:14 +3:44 9:14

D 50-

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Hernandez OL Toten-Troll 23:14 8:00

H 11-12

1 820 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 21:29 11:48
2 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 21:35 +0:06 11:51
3 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 22:01 +0:32 12:05
4 Eirik Olsen Kirkevik Hamar OK 41:48 +20:19 22:58
Jo Randar Holmøy Hadeland OL ikke startet

H 13-16

4 140 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Erling Hjermstad Fossum IF ikke startet
Øyvind Hjermstad Fossum IF ikke startet

H 40-

5 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Petter Haugen Nydalens SK 38:01 7:36
2 Per Øivind Eger Kongsberg OL 44:20 +6:19 8:52
Øystein Wiggen Byåsen IL ikke startet
Jon Iver Bakken Nydalens SK ikke startet

H 50-

4 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Berge Løten o-lag 37:41 9:06

D17- NM

5 000 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 28:19 5:39
2 Stine Olsen Kirkevik Asker Skiklubb 28:27 +0:08 5:41
3 Marte Reenaas Wing OK 28:35 +0:16 5:43
4 Marta Ulvensøen NTNUI 30:12 +1:53 6:02
5 Christina Løvald Hellberg Hadeland OL 30:51 +2:32 6:10
6 Evine Westli Andersen Løten o-lag 31:59 +3:40 6:23
7 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 32:46 +4:27 6:33
8 Valborg Madslien Lillehammer OK 33:16 +4:57 6:39
9 Zsuzsa Fey Asker Skiklubb 34:28 +6:09 6:53
10 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 35:09 +6:50 7:01
11 Ingrid Stengård IF Sibbo Vargarna 35:18 +6:59 7:03
12 Kari Svingheim Frol IL 35:30 +7:11 7:06
13 Kristin Brekke Lillomarka OL 36:39 +8:20 7:19
14 Emily Benham Hadeland OL 38:14 +9:55 7:38
15 Ingvild Brekke Lillomarka OL 40:43 +12:24 8:08
16 Gina Mølnvik Freidig 41:31 +13:12 8:18
17 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 42:47 +14:28 8:33
18 Marte Fallbakken Berge NTNUI 50:11 +21:52 10:02
Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering diskvalifisert
Stine Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet
Anna Ulvensøen NTNUI ikke startet

H17- NM

7 240 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Hol Moholdt Wing OK 34:53 4:49
2 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 35:01 +0:08 4:50
3 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 35:53 +1:00 4:57
4 Ove Sætra Hadeland OL 35:55 +1:02 4:57
5 Øyvind Watterdal Hadeland OL 37:22 +2:29 5:09
6 Jørgen Madslien Nydalens SK 37:23 +2:30 5:09
7 Mihail Utkin Wing OK 37:55 +3:02 5:14
8 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 39:29 +4:36 5:27
9 Christian Hohl Wing OK 39:46 +4:53 5:29
10 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 40:01 +5:08 5:31
11 Dag Lofthus NTNUI 42:27 +7:34 5:51
12 Andreas Sølberg OL Trollelg 43:13 +8:20 5:58
13 Elias T. Mølnvik Fossum IF 43:15 +8:22 5:58
14 Thorstein Wang Lillomarka OL 43:43 +8:50 6:02
15 Anders Hauge Asker Skiklubb 44:20 +9:27 6:07
16 Øyvind Wiggen Byåsen IL 44:59 +10:06 6:12
17 Andreas M. Edvardsen Asker Skiklubb 45:44 +10:51 6:19
18 Simen Bordal Ringsaker OK 51:42 +16:49 7:08
19 Andreas Magerøy Frol IL 53:03 +18:10 7:19
20 Audun Heimdal Konnerud IL 53:21 +18:28 7:22
21 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:00:36 +25:43 8:22
Johan Brunberg Bækkelagets SK diskvalifisert
Olav Johannes Deelstra NTNUI ikke startet
Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL ikke startet
Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor