Offisiell resultatliste for NM ski-O lang (WRE) med publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-O lang (WRE) med publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Hadeland OL / Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 9 februar 2014

D 11-12

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 46:46 15:05
2 Lea mathilde Trong-johansen Nydalens SK 47:33 +0:47 15:20
3 Oda Scheele Nydalens SK 48:45 +1:59 15:43
4 Berthe Teslo Hadeland OL 59:16 +12:30 19:07

D 13-16

4 250 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 37:53 8:54
2 Ingrid Madslien Nydalens SK 38:37 +0:44 9:05
3 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 47:37 +9:44 11:12

D 17 Kort

6 070 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Andersen Asker Skiklubb 1:10:52 11:40

D 40-

6 070 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Lerche Raadal Halden SK 56:53 9:22
2 Anne Madslien Nydalens SK 58:43 +1:50 9:40
3 Tove Heimdal Konnerud IL 1:06:56 +10:03 11:01
4 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:21:17 +24:24 13:23

D 50-

5 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Hernandez OL Toten-Troll 47:33 9:03
2 Hege Heiberg Hadeland OL 1:01:35 +14:02 11:43

H 11-12

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Olsen Kirkevik Hamar OK 46:40 15:03
2 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 59:33 +12:53 19:12
3 Nikolai Teslo Hadeland OL 1:31:38 +44:58 29:33

H 13-16

5 250 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Hjermstad Fossum IF 37:10 7:04
2 Erling Hjermstad Fossum IF 37:40 +0:30 7:10
3 Emil Størmer Fossum IF 1:05:07 +27:57 12:24

H 17 Kort

8 150 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Magerøy Frol IL 48:09 5:54

D17-20 NM

8 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 47:25 5:49
2 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 51:23 +3:58 6:18
3 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 55:28 +8:03 6:48
4 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:04:55 +17:30 7:57
Gina Mølnvik Freidig diskvalifisert
Andrine Benjaminsen Lillomarka OL ikke startet

D21- NM

10 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 51:53 5:11
2 Marta Ulvensøen NTNUI 54:31 +2:38 5:27
3 Marte Reenaas Wing OK 54:54 +3:01 5:29
4 Stine Olsen Kirkevik Asker Skiklubb 55:56 +4:03 5:35
5 Zsuzsa Fey Asker Skiklubb 1:04:51 +12:58 6:29
6 Kari Svingheim Frol IL 1:07:16 +15:23 6:43
7 Marte Fallbakken Berge NTNUI 1:07:52 +15:59 6:47
8 Emily Benham Hadeland OL 1:13:43 +21:50 7:22
9 Marianne Mellbye Larsen Asker Skiklubb 1:21:01 +29:08 8:06
Christina Løvald Hellberg Hadeland OL brutt
Valborg Madslien Lillehammer OK ikke startet
Anna Ulvensøen NTNUI ikke startet

H17-20 NM

10 000 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 47:23 4:44
2 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 48:17 +0:54 4:49
3 Jørgen Madslien Nydalens SK 48:49 +1:26 4:52
4 Andreas Sølberg OL Trollelg 50:22 +2:59 5:02
5 Audun Heimdal Konnerud IL 51:59 +4:36 5:11
6 Øyvind Wiggen Byåsen IL 52:45 +5:22 5:16
7 Elias T. Mølnvik Fossum IF 53:33 +6:10 5:21
8 Simen Bordal Ringsaker OK 54:01 +6:38 5:24
9 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 58:15 +10:52 5:49
10 Oskar Størmer Fossum IF 1:05:02 +17:39 6:30
11 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:11:28 +24:05 7:08
12 Einar Lofthus Lillehammer OK 1:14:09 +26:46 7:24
13 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:16:58 +29:35 7:41
Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL ikke startet
Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL ikke startet

H 40-

8 150 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Petter Haugen Nydalens SK 1:03:14 7:45
2 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:09:51 +6:37 8:34

H21- NM

17 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Hol Moholdt Wing OK 1:16:24 4:29
2 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 1:18:47 +2:23 4:38
3 Øyvind Watterdal Hadeland OL 1:18:48 +2:24 4:38
4 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 1:19:51 +3:27 4:41
5 Ove Sætra Hadeland OL 1:21:46 +5:22 4:48
6 Christian Hohl Wing OK 1:23:52 +7:28 4:56
7 Mihail Utkin Wing OK 1:23:57 +7:33 4:56
8 Anders Hauge Asker Skiklubb 1:36:24 +20:00 5:40
9 Andreas M. Edvardsen Asker Skiklubb 1:37:48 +21:24 5:45
10 Leif Størmer Fossum IF 1:54:40 +38:16 6:44
Dag Lofthus NTNUI brutt

H 50-

6 070 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Berge Løten o-lag 54:40 9:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor