Offisiell resultatliste for Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 15 desember 2013

D 17-

5 400 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 31:48 5:53
2 Tove Alexandersson Alfta-Ösa OK 33:36 +1:48 6:13
3 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 34:39 +2:51 6:24
4 Magdalena Olsson IFK Mora OK 34:54 +3:06 6:27
5 Åsa Zetterberg Eriksson Öset SkidO 36:28 +4:40 6:45
5 Tiia Tallila Valkeakosken Haka 36:28 +4:40 6:45
7 Elin Vedin Sundsvalls OK 36:29 +4:41 6:45
8 Marte Reenaas Wing OK 36:47 +4:59 6:48
9 Simona Karochova Czech ski-o team 37:11 +5:23 6:53
10 Ellen Sarenmark Leksands OK 39:48 +8:00 7:22
11 Kristyna Kolinova Czech ski-o team 39:50 +8:02 7:22
12 Maria Bois Malungs OK 39:59 +8:11 7:24
13 Evine Westli Andersen Løten o-lag 40:36 +8:48 7:31
14 Frida Lövgren IFK Mora OK 42:13 +10:25 7:49
15 Hanna Eriksson IFK Mora OK 42:32 +10:44 7:52
16 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 42:49 +11:01 7:55
17 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 45:05 +13:17 8:20
18 Johanka Šimková Czech ski-o team 45:10 +13:22 8:21
19 Emily Benham Hadeland OL 46:10 +14:22 8:32
20 Kari Svingheim Frol IL 46:14 +14:26 8:33
21 Marie Olaussen Fredrikstad SK 47:06 +15:18 8:43
22 Marte Fallbakken Berge NTNUI 48:50 +17:02 9:02
23 Laura Fenyvesi IFK Mora OK 49:07 +17:19 9:05
24 Stefania Corradini IFK Mora OK 51:45 +19:57 9:35
25 Oda Sikkeland IL Tyrving 52:06 +20:18 9:38
26 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 53:27 +21:39 9:53
27 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 55:11 +23:23 10:13
28 Elsa Andersson Domnarvets GoIF 1:02:18 +30:30 11:32
29 Elin Fjellström IFK Mora OK 1:05:31 +33:43 12:07
Agnes Elfving IFK Mora OK diskvalifisert
Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering diskvalifisert
Zsuzsa Fey Asker Skiklubb diskvalifisert
Bente Rost Alfta-Ösa OK diskvalifisert
Hana Hancikova Alfta-Ösa OK diskvalifisert
Anna Nilsson Simkovics IFK Mora OK ikke startet
Emma Rönn OK Tranan ikke startet
Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK ikke startet
Eirin Mari Fossøy Notodden OL ikke startet

H 17-

7 320 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Hol Moholdt Wing OK 34:57 4:46
2 Erik Rost Alfta-Ösa OK 35:09 +0:12 4:48
3 Andreas Holmberg IFK Mora OK 35:47 +0:50 4:53
4 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 36:04 +1:07 4:55
5 Peter Arnesson IF Hallby SOK 37:02 +2:05 5:03
6 Ove Sætra Hadeland OL 37:13 +2:16 5:05
7 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 38:21 +3:24 5:14
8 Øyvind Watterdal Hadeland OL 38:37 +3:40 5:16
9 Martin Hammarberg Sundsvalls OK 39:12 +4:15 5:21
10 Joel Sjölander Alfta-Ösa OK 39:52 +4:55 5:26
11 Jørgen Madslien Nydalens SK 39:58 +5:01 5:27
12 Christian Hohl Wing OK 41:09 +6:12 5:37
13 Mihail Utkin Wing OK 41:21 +6:24 5:38
14 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 42:21 +7:24 5:47
15 Jakub Skoda Czech ski-o team 42:31 +7:34 5:48
16 Adam Karlsson Garphyttans IF 43:31 +8:34 5:56
17 Klaus Csucs IFK Mora OK 44:44 +9:47 6:06
18 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 44:53 +9:56 6:07
19 Elias T. Mølnvik Fossum IF 45:00 +10:03 6:08
20 Radek Laciga Czech ski-o team 45:53 +10:56 6:16
21 Øyvind Wiggen Byåsen IL 46:48 +11:51 6:23
22 Jonatan Höjlind IFK Mora OK 47:18 +12:21 6:27
23 Andreas Sølberg OL Trollelg 47:39 +12:42 6:30
24 Martin Ericson Öset SkidO 49:47 +14:50 6:48
25 Michal Drobnik Czech ski-o team 50:14 +15:17 6:51
26 Audun Heimdal Konnerud IL 50:30 +15:33 6:53
27 Sixten Walheim Robertsfors IK 52:58 +18:01 7:14
28 Simon Fors Kvarnsvedens GoIF OK 53:50 +18:53 7:21
29 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 53:52 +18:55 7:21
30 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 54:05 +19:08 7:23
31 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 54:49 +19:52 7:29
32 Gabriel Höjlind IFK Mora OK 58:20 +23:23 7:58
33 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 58:51 +23:54 8:02
34 Vojtech Matus Czech ski-o team 58:54 +23:57 8:02
35 Simen Bordal Ringsaker OK 59:18 +24:21 8:06
36 Sjur Obrestad Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 1:00:04 +25:07 8:12
37 Jan Kolín Czech ski-o team 1:00:18 +25:21 8:14
38 Per Frost IFK Mora OK 1:02:20 +27:23 8:30
39 Fredrik Wallin Stora Tuna IK SK 1:13:41 +38:44 10:03
40 Øystein Rodem Nydalens SK 1:18:15 +43:18 10:41
41 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 1:19:49 +44:52 10:54
Emil Eriksson Tierps SOK diskvalifisert
Adrian Dahlström IFK Mora OK diskvalifisert
Anders Vedin Sundsvalls OK diskvalifisert
Karl Elisson Domnarvets GoIF diskvalifisert
Aksel Madslien Nydalens SK diskvalifisert
Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet
Thorstein Wang Lillomarka OL ikke startet

D 10-12

2 870 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 45:18 15:47
2 Malin Håll HJS Vansbro OK 1:06:40 +21:22 23:13

D 13-14

3 640 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 33:07 9:05
2 Åsne Holo Fossum IF 33:30 +0:23 9:12
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 33:57 +0:50 9:19
4 Ragne Wiklund Nydalens SK 34:17 +1:10 9:25
5 Ingrid Madslien Nydalens SK 36:38 +3:31 10:03
6 Ingrid Hasaas Fossum IF 42:56 +9:49 11:47
Johanne Midttun Systad Nydalens SK ikke startet

D 15-16

3 640 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 27:07 7:26
2 Synne Strand Lierbygda OL 27:12 +0:05 7:28
3 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 29:08 +2:01 8:00
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 29:54 +2:47 8:12
5 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 30:02 +2:55 8:15
6 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 31:07 +4:00 8:32
7 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 31:37 +4:30 8:41
8 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 32:45 +5:38 8:59
9 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 33:15 +6:08 9:08
10 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 36:40 +9:33 10:04
11 Elin Håll HJS Vansbro OK 39:40 +12:33 10:53
12 Åse Bergan Nydalens SK 41:04 +13:57 11:16
13 Linn Hege Roso Lardal OL 42:31 +15:24 11:40
14 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 1:00:05 +32:58 16:30
15 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:12:22 +45:15 19:52
Heidi Therese Wiest Vang OL diskvalifisert
Synne Skjærstein IL Tyrving ikke startet

D 40-

3 640 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 24:42 6:47
2 Hanne Lerche Raadal Halden SK 28:26 +3:44 7:48
3 Anne Madslien Nydalens SK 30:14 +5:32 8:18
4 Kari Madslien Nydalens SK 33:10 +8:28 9:06
5 Stine Arntzen Sandefjord OK 40:52 +16:10 11:13
6 Erica Håll HJS Vansbro OK 41:40 +16:58 11:26
7 Hege Heiberg Hadeland OL 1:06:22 +41:40 18:13

H 10-12

2 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birk F. Sætnan Fossum IF 34:02 11:51
2 Arthur Brunborg Nittedal OL 35:19 +1:17 12:18
3 Mats Lindaas Elverum OK 35:50 +1:48 12:29
4 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 1:11:23 +37:21 24:52
Grunde Isaksætre Grue IL ikke startet

H 13-14

3 640 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frøisland Vang OL 25:30 7:00
2 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 28:31 +3:01 7:50
3 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 29:10 +3:40 8:00
4 Trygve Myhr Asker Skiklubb 29:43 +4:13 8:09
5 Even Lindaas Elverum OK 29:45 +4:15 8:10
6 Niels Christian Hellerud Halden SK 30:25 +4:55 8:21
7 Aslak Heimdal Konnerud IL 30:44 +5:14 8:26
8 Herman Brunborg Nittedal OL 31:50 +6:20 8:44
9 Ole Johan Bråten Vang OL 36:00 +10:30 9:53
10 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 36:48 +11:18 10:06

H 15-16

5 400 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henning Sjökvist Stora Tuna IK SK 34:35 6:24
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 38:40 +4:05 7:09
3 Elias Jonsson Nydalens SK 40:27 +5:52 7:29
4 Kjetil Mølnvik Freidig 40:33 +5:58 7:30
5 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 41:05 +6:30 7:36
6 Kasper Fosser Heming Orientering 42:26 +7:51 7:51
7 Einar Melsom Fossum IF 42:59 +8:24 7:57
8 Axel Jutterström IFK Mora OK 43:02 +8:27 7:58
9 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 43:03 +8:28 7:58
10 Erling Hjermstad Fossum IF 43:49 +9:14 8:06
11 Lukas Liland Nydalens SK 45:29 +10:54 8:25
12 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 46:25 +11:50 8:35
13 Håvard Eidsmo Freidig 46:26 +11:51 8:35
14 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 47:36 +13:01 8:48
15 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 48:39 +14:04 9:00
16 Vegard Myklemyr Eiker OL 50:27 +15:52 9:20
17 Fredrik Norlin IFK Mora OK 51:08 +16:33 9:28
18 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 53:00 +18:25 9:48
19 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:19:26 +44:51 14:42
Simen Åmodt Amundsen Lardal OL diskvalifisert
Johan Teodor Westly Asker Skiklubb diskvalifisert
Øyvind Hjermstad Fossum IF diskvalifisert
Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb diskvalifisert
Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Audun Midttun Systad Lyn Ski brutt

H 17-kort

5 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Brunborg Nittedal OL 1:11:14 13:11

H 40-

5 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Olaussen Fredrikstad SK 39:02 7:13
2 Kjetil Bjørlo Halden SK 40:58 +1:56 7:35
3 Øivind Frøisland Vang OL 47:48 +8:46 8:51
4 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 48:51 +9:49 9:02
5 Ole Petter Haugen Nydalens SK 50:42 +11:40 9:23
6 Nils Bergan Nydalens SK 53:58 +14:56 9:59
7 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:01:56 +22:54 11:28
8 Peter Carlsen Røyken OL 1:33:39 +54:37 17:20
Knut Jostein Sætnan Fossum IF ikke startet

H 50-

3 640 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Eriksson Öset SkidO 32:30 8:55
2 Geir Holm Gundersen IF Sturla 35:02 +2:32 9:37
3 Pål Hellerud Halden SK 51:38 +19:08 14:11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor