Offisiell resultatliste for Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet - Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet - Sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 14 desember 2013

D 17-

2 880 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Alexandersson Alfta-Ösa OK 18:26 6:24
2 Elin Vedin Sundsvalls OK 19:40 +1:14 6:49
3 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 19:43 +1:17 6:50
4 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 20:01 +1:35 6:57
5 Magdalena Olsson IFK Mora OK 20:25 +1:59 7:05
6 Åsa Zetterberg Eriksson Öset SkidO 20:34 +2:08 7:08
7 Tiia Tallila Valkeakosken Haka 20:42 +2:16 7:11
8 Hana Hancikova Alfta-Ösa OK 21:49 +3:23 7:34
9 Marte Reenaas Wing OK 22:00 +3:34 7:38
10 Simona Karochova Czech ski-o team 22:31 +4:05 7:49
11 Bente Rost Alfta-Ösa OK 22:41 +4:15 7:52
12 Evine Westli Andersen Løten o-lag 23:16 +4:50 8:04
13 Valborg Madslien Lillehammer OK 23:33 +5:07 8:10
14 Hanna Eriksson IFK Mora OK 23:56 +5:30 8:18
15 Ellen Sarenmark Leksands OK 24:00 +5:34 8:20
16 Maria Bois Malungs OK 24:42 +6:16 8:34
17 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 25:22 +6:56 8:48
18 Zsuzsa Fey Asker Skiklubb 25:37 +7:11 8:53
19 Laura Fenyvesi IFK Mora OK 25:52 +7:26 8:58
20 Kristyna Kolinova Czech ski-o team 26:00 +7:34 9:01
21 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 27:01 +8:35 9:22
22 Kari Svingheim Frol IL 27:40 +9:14 9:36
23 Marte Fallbakken Berge NTNUI 28:36 +10:10 9:55
24 Marie Olaussen Fredrikstad SK 28:52 +10:26 10:01
25 Olga Kasatkina NN 29:10 +10:44 10:07
26 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 29:36 +11:10 10:16
27 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 30:26 +12:00 10:34
28 Emily Benham Hadeland OL 31:22 +12:56 10:53
29 Stefania Corradini IFK Mora OK 32:11 +13:45 11:10
30 Agnes Elfving IFK Mora OK 34:50 +16:24 12:05
31 Frida Lövgren IFK Mora OK 35:25 +16:59 12:17
32 Elsa Andersson Domnarvets GoIF 40:50 +22:24 14:10
33 Mona Elisabeth Østvang Østmarka OK 41:03 +22:37 14:15
Elin Fjellström IFK Mora OK diskvalifisert
Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert
Johanka Simkova Czech ski-o team diskvalifisert
Anna Nilsson Simkovics IFK Mora OK ikke startet
Emma Rönn OK Tranan ikke startet
Eirin Mari Fossøy Notodden OL ikke startet

H 17-

3 430 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Holmberg IFK Mora OK 19:32 5:41
2 Erik Rost Alfta-Ösa OK 19:36 +0:04 5:42
3 Øyvind Watterdal Hadeland OL 19:58 +0:26 5:49
4 Martin Hammarberg Sundsvalls OK 20:00 +0:28 5:49
5 Lars Hol Moholdt Wing OK 20:15 +0:43 5:54
6 Ove Sætra Hadeland OL 21:01 +1:29 6:07
6 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 21:01 +1:29 6:07
8 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 21:07 +1:35 6:09
9 Peter Arnesson IF Hallby SOK 21:21 +1:49 6:13
10 Jakub Skoda Czech ski-o team 22:31 +2:59 6:33
11 Joel Sjölander Alfta-Ösa OK 23:10 +3:38 6:45
12 Radek Laciga Czech ski-o team 23:56 +4:24 6:58
13 Christian Hohl Wing OK 24:03 +4:31 7:00
14 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 24:07 +4:35 7:01
15 Jørgen Madslien Nydalens SK 24:22 +4:50 7:06
16 Adam Karlsson Garphyttans IF 24:49 +5:17 7:14
17 Michal Drobnik Czech ski-o team 25:59 +6:27 7:34
18 Sixten Walheim Robertsfors IK 26:07 +6:35 7:36
19 Simon Fors Kvarnsvedens GoIF OK 26:36 +7:04 7:45
20 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 26:41 +7:09 7:46
21 Elias T. Mølnvik Fossum IF 26:49 +7:17 7:49
22 Klaus Csucs IFK Mora OK 27:04 +7:32 7:53
23 Mihail Utkin Wing OK 27:09 +7:37 7:54
24 Øyvind Wiggen Byåsen IL 27:55 +8:23 8:08
25 Erlend Slokvik Nydalens SK 28:19 +8:47 8:15
26 Aksel Madslien Nydalens SK 29:06 +9:34 8:29
27 Martin Ericson Öset SkidO 29:10 +9:38 8:30
28 Jonatan Höjlind IFK Mora OK 30:00 +10:28 8:44
29 Audun Heimdal Konnerud IL 30:33 +11:01 8:54
30 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 31:59 +12:27 9:19
31 Jan Kolín Czech ski-o team 32:43 +13:11 9:32
32 Karl Elisson Domnarvets GoIF 34:21 +14:49 10:00
33 Vojtech Matus Czech ski-o team 35:04 +15:32 10:13
34 Anders Vedin Sundsvalls OK 35:40 +16:08 10:23
35 Per Frost IFK Mora OK 37:15 +17:43 10:51
36 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 39:31 +19:59 11:31
37 Gard-Martin Udnesseter Johnson Bækkelagets SK 40:32 +21:00 11:49
38 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 40:52 +21:20 11:54
39 Fredrik Wallin Stora Tuna IK SK 41:16 +21:44 12:01
40 Emil Eriksson Tierps SOK 41:20 +21:48 12:03
41 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 41:31 +21:59 12:06
Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK diskvalifisert
Adrian Dahlström IFK Mora OK diskvalifisert
Gabriel Höjlind IFK Mora OK diskvalifisert
Andreas Sølberg OL Trollelg diskvalifisert
Thorstein Wang Lillomarka OL ikke startet

D 10-12

1 760 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 29:21 16:40
2 Malin Håll HJS Vansbro OK 33:46 +4:25 19:11

D 13-14

2 420 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Holo Fossum IF 27:08 11:12
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 27:42 +0:34 11:26
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 28:57 +1:49 11:57
4 Ragne Wiklund Nydalens SK 28:59 +1:51 11:58
5 Ingrid Hasaas Fossum IF 34:09 +7:01 14:06
Ingrid Madslien Nydalens SK ikke startet
Johanne Midttun Systad Nydalens SK ikke startet

D 15-16

2 420 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 20:52 8:37
2 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 21:36 +0:44 8:55
3 Synne Strand Lierbygda OL 21:55 +1:03 9:03
4 Heidi Therese Wiest Vang OL 23:59 +3:07 9:54
5 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 24:19 +3:27 10:02
6 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 25:01 +4:09 10:20
7 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 25:25 +4:33 10:30
8 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 25:50 +4:58 10:40
9 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 26:36 +5:44 10:59
10 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 27:59 +7:07 11:33
10 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 27:59 +7:07 11:33
12 Linn Hege Roso Lardal OL 28:29 +7:37 11:46
13 Elin Håll HJS Vansbro OK 29:29 +8:37 12:10
14 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 30:59 +10:07 12:48
15 Synne Skjærstein IL Tyrving 34:07 +13:15 14:05
16 Åse Bergan Nydalens SK 36:10 +15:18 14:56
Oda Sikkeland IL Tyrving diskvalifisert

D 40-

2 420 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Lerche Raadal Halden SK 27:33 11:23
2 Anne Madslien Nydalens SK 28:34 +1:01 11:48
3 Erica Håll HJS Vansbro OK 30:08 +2:35 12:27
4 Stine Arntzen Sandefjord OK 39:15 +11:42 16:13
Kari Madslien Nydalens SK diskvalifisert
Elena Kasatkina NN diskvalifisert

H 10-12

1 760 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arthur Brunborg Nittedal OL 23:22 13:16
2 Birk F. Sætnan Fossum IF 24:12 +0:50 13:45
Grunde Isaksætre Grue IL brutt

H 13-14

2 420 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frøisland Vang OL 21:13 8:46
2 Aslak Heimdal Konnerud IL 21:47 +0:34 9:00
3 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 23:45 +2:32 9:48
4 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 25:01 +3:48 10:20
5 Trygve Myhr Asker Skiklubb 25:42 +4:29 10:37
6 Even Lindaas Elverum OK 26:18 +5:05 10:52
7 Niels Christian Hellerud Halden SK 28:36 +7:23 11:49
8 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 32:15 +11:02 13:19
9 Ole Johan Bråten Vang OL 34:14 +13:01 14:08
10 Herman Brunborg Nittedal OL 35:56 +14:43 14:50
11 Johan Kristian Undeland IF Sturla 42:34 +21:21 17:35
Egil Frydenlund IF Sturla diskvalifisert

H 15-16

2 880 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henning Sjökvist Stora Tuna IK SK 21:46 7:33
2 Elias Jonsson Nydalens SK 25:42 +3:56 8:55
3 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 26:23 +4:37 9:09
4 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 27:01 +5:15 9:22
5 Axel Jutterström IFK Mora OK 27:55 +6:09 9:41
6 Øyvind Hjermstad Fossum IF 28:20 +6:34 9:50
7 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 29:22 +7:36 10:11
8 Håvard Eidsmo Freidig 29:27 +7:41 10:13
9 Kasper Fosser Heming Orientering 29:45 +7:59 10:19
10 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 30:39 +8:53 10:38
11 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 30:50 +9:04 10:42
12 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 31:23 +9:37 10:53
13 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 31:24 +9:38 10:54
14 Kjetil Mølnvik Freidig 31:54 +10:08 11:04
15 Lukas Liland Nydalens SK 33:36 +11:50 11:40
16 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 34:03 +12:17 11:49
17 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 34:53 +13:07 12:06
18 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 35:22 +13:36 12:16
19 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 35:53 +14:07 12:27
20 Fredrik Norlin IFK Mora OK 36:39 +14:53 12:43
21 Vegard Myklemyr Eiker OL 37:11 +15:25 12:54
22 Audun Midttun Systad Lyn Ski 39:16 +17:30 13:38
23 Sturla Frydenlund IF Sturla 39:46 +18:00 13:48
24 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 44:34 +22:48 15:28
Erling Hjermstad Fossum IF diskvalifisert
Einar Melsom Fossum IF brutt

H 17-kort

2 880 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Brunborg Nittedal OL 35:53 12:27
2 Erik T Karlsen NOTEAM 37:52 +1:59 13:08

H 40-

2 880 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Olaussen Fredrikstad SK 23:22 8:06
2 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 25:44 +2:22 8:56
3 Ole Petter Haugen Nydalens SK 27:21 +3:59 9:29
4 Kjetil Bjørlo Halden SK 30:15 +6:53 10:30
5 Kjell Eriksson Öset SkidO 32:20 +8:58 11:13
6 Olav Hasaas Fossum IF 34:11 +10:49 11:52
7 Nils Bergan Nydalens SK 37:39 +14:17 13:04
8 Peter Carlsen Røyken OL 37:49 +14:27 13:07
9 Øystein Wiggen Byåsen IL 38:36 +15:14 13:24

H 50-

2 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Holm Gundersen IF Sturla 31:39 13:04
2 Pål Hellerud Halden SK 38:31 +6:52 15:54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor