Offisiell resultatliste for Blodslitet, eliteklasser, junior og senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet, eliteklasser, junior og senior
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2013

D17-18

12 400 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Mårtensson Modum OL 1:36:56 7:49
2 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 1:37:15 +0:19 7:50
3 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:42:21 +5:25 8:15
4 Ingvild Torgersen Halden SK 1:42:24 +5:28 8:15
5 Tonje Vassend Porsgrunn OL 1:43:24 +6:28 8:20
6 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:43:42 +6:46 8:21
7 Malin Widèn Uddevalla OK 1:47:21 +10:25 8:39
8 Ida Kallur OK Ravinen 1:47:30 +10:34 8:40
9 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:49:11 +12:15 8:48
10 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 1:49:12 +12:16 8:48
11 Ida Rongved Ringerike OL 1:49:48 +12:52 8:51
12 Julie Hjortland Larvik OK 1:49:54 +12:58 8:51
13 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 1:50:00 +13:04 8:52
14 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:51:00 +14:04 8:57
15 Caroline Gjøtterup OK Pan Århus 1:51:18 +14:22 8:58
16 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:51:30 +14:34 8:59
17 Ellen Johnsson OK Nackhe 1:51:34 +14:38 8:59
18 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:55:15 +18:19 9:17
19 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 2:00:19 +23:23 9:42
20 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 2:01:09 +24:13 9:46
21 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 2:01:23 +24:27 9:47
22 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 2:01:46 +24:50 9:49
23 Ingvild Wang Lillomarka OL 2:06:26 +29:30 10:11
24 Silje Arntzen Asker Skiklubb 2:09:37 +32:41 10:27
25 Essi Väisänen SK Vuoksi 2:11:14 +34:18 10:35
26 Karen Bjergaard Nydalens SK 2:11:21 +34:25 10:35
27 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 2:12:20 +35:24 10:40
28 Thea Kleiven Ringerike OL 2:12:24 +35:28 10:40
29 Karoline Haug Hamar OK 2:12:50 +35:54 10:42
30 Nanna Norderud IL Tyrving 2:18:43 +41:47 11:11
31 Margit Sandem Fjellengen Indre Østfold OK 2:19:15 +42:19 11:13
32 Vilma Juvakka SK Vuoksi 2:19:46 +42:50 11:16
33 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 2:35:46 +58:50 12:33
34 Vibeke Rykkje Fana IL 2:36:48 +59:52 12:38
Katinka Jussie Brurberg IF Sturla diskvalifisert
Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert
Jenny Braseth Gimle IF ikke startet
Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK ikke startet

D19-20

13 350 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 1:42:44 7:41
2 Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri 1:47:16 +4:32 8:02
3 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 1:47:50 +5:06 8:04
4 Charlotte Watson OK Ravinen 1:55:27 +12:43 8:38
5 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:01:40 +18:56 9:06
6 Camilla Bevensee OK Pan Århus 2:04:49 +22:05 9:20
7 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 2:05:16 +22:32 9:22
8 Guro Vassend Fossum IF 2:06:18 +23:34 9:27
9 Katie Reynolds EUOC 2:11:50 +29:06 9:52
10 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 2:11:59 +29:15 9:53
11 Maaret Turunen Rajamaen Rykmentti 2:12:10 +29:26 9:54
12 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 2:12:39 +29:55 9:56
13 Sabine Rothaug Halden SK 2:17:51 +35:07 10:19
14 Florence Haines EUOC 2:20:22 +37:38 10:30
Gry Granstedt Halden SK brutt

D21

16 125 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 1:50:30 6:51
2 Emma Klingenberg OK Pan Århus 1:50:35 +0:05 6:51
3 Mari Fasting Halden SK 1:52:11 +1:41 6:57
4 Eva Jurenikova Halden SK 1:54:12 +3:42 7:04
5 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 1:55:57 +5:27 7:11
6 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 1:56:06 +5:36 7:12
7 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:59:53 +9:23 7:26
8 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 2:03:50 +13:20 7:40
9 Anette Baklid Konnerud IL 2:07:23 +16:53 7:53
10 Yvonne Gunell FSO 2:09:05 +18:35 8:00
11 Lisa Risby OK Kåre 2:11:27 +20:57 8:09
12 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 2:16:02 +25:32 8:26
13 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 2:17:43 +27:13 8:32
14 Laura Portin Paimion Rasti 2:22:20 +31:50 8:49
15 Marianne Bakken Måren OK 3:20:08 +1:29:38 12:24
Gitte Bromander Fredrikstad SK diskvalifisert
Mari Jellum Helgerud IL Tyrving diskvalifisert
Lone Brochmann Bækkelagets SK brutt
Cristina Luis Nydalens SK ikke startet
Helene Lund-Johansen IL Tyrving ikke startet
Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK ikke startet

H17-18

15 475 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Holter Indre Østfold OK 1:39:52 6:27
2 William Eriksson Stora Tuna OK 1:40:13 +0:21 6:28
3 Eivind Høydal Nydalens SK 1:40:15 +0:23 6:28
4 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OK 1:45:58 +6:06 6:50
5 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:46:04 +6:12 6:51
6 Karl Fremstad Kongsberg OL 1:46:32 +6:40 6:53
7 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:46:35 +6:43 6:53
8 Simen Bordal Ringsaker OK 1:46:38 +6:46 6:53
9 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 1:47:19 +7:27 6:56
10 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 1:47:36 +7:44 6:57
11 Emil Øbro CopenhagenO 1:48:03 +8:11 6:58
12 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:52:50 +12:58 7:17
13 Gustav Hindèr Tolerud-Utby 1:53:44 +13:52 7:20
14 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:53:54 +14:02 7:21
15 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 1:55:10 +15:18 7:26
16 Tord Haflan Nydalens SK 1:55:34 +15:42 7:28
17 Sigurd Melsom Fossum IF 1:55:41 +15:49 7:28
18 Henrik Upsal Kristiansand OK 1:55:56 +16:04 7:29
19 Mathias Myrefelt Norlinger Skarpnäcks OL 1:57:13 +17:21 7:34
20 Vegard Rønning Huber Hamar OK 1:58:10 +18:18 7:38
21 Petter Moe Sandefjord OK 2:00:12 +20:20 7:46
22 Øyvind Wiggen Byåsen IL 2:01:44 +21:52 7:51
23 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 2:08:56 +29:04 8:19
24 Atso Salopelto SK Vuoksi 2:13:51 +33:59 8:38
25 Osku Lyytikäinen SK Vuoksi 2:13:52 +34:00 8:39
26 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 2:14:40 +34:48 8:42
27 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering 2:15:56 +36:04 8:47
28 Claus Martinsen Heming Orientering 2:18:23 +38:31 8:56
29 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 2:26:03 +46:11 9:26
30 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 2:49:58 +1:10:06 10:58
31 Ola Singsdal Gimle IF 3:04:34 +1:24:42 11:55
Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK diskvalifisert
Sigur Heggedal Kongsberg OL diskvalifisert
Olai Stensland Lillevold Fossum IF diskvalifisert
Vetle Reinhartsen Kristiansand OK diskvalifisert
Andreas Alvem Gimle IF brutt
Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL brutt
Håvard Myhre Kongsberg OL brutt
Lasse Simonsen Fredrikstad SK brutt
Lars Treekrem Heming Orientering brutt
Elias Wiklund Nydalens SK brutt
Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK ikke startet
Håkon Kindem Gimle IF ikke startet
Arvid Våg Lerums SOK ikke startet
Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK ikke startet
Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett ikke startet
Jørgen Wingerei Porsgrunn OL ikke startet

H19-20

17 000 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Svensk Stora Tuna OK 1:49:48 6:27
2 Sindre Rønning Frol IL 1:50:12 +0:24 6:28
3 Oskar Andrén OK Tisaren 1:51:03 +1:15 6:31
4 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 1:57:27 +7:39 6:54
5 Bojan Blumenstein Halden SK 1:59:58 +10:10 7:03
6 Adam Granstedt IK Hakarpspojkarna 2:14:57 +25:09 7:56
7 Lars Henrik Thon IF Sturla 2:16:32 +26:44 8:01
8 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 2:23:13 +33:25 8:25
9 Henrik Rindom OK Melfar 2:27:10 +37:22 8:39
10 Tobias Svarer OK Esbjerg 2:38:56 +49:08 9:20
11 Holger Pedersen OK GORM 2:39:48 +50:00 9:24
12 Joakim Damgård OK GORM 2:47:17 +57:29 9:50
13 Mathias Rasmussen OK GORM 3:04:07 +1:14:19 10:49
14 Niclas Deleuran Endresen Kirkenes IF 4:26:59 +2:37:11 15:42
Emil Ahlbäck Fossum IF diskvalifisert
Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg brutt
Magnus Glännefors Tullinge SK ikke startet
Borger Melsom Fossum IF ikke startet
Johannes Svendsen OL Trollelg ikke startet
Elias Öhgren Stora Tuna OK ikke startet

H21

25 450 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 2:25:25 5:42
2 Gustav Bergman OK Ravinen 2:29:01 +3:36 5:51
3 Fredrik Johansson IFK Lidingö SOK 2:29:10 +3:45 5:51
4 Fredric Portin Paimion Rasti 2:30:49 +5:24 5:55
5 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 2:32:04 +6:39 5:58
6 Raffael Huber Göteborg-Majorna OK 2:32:37 +7:12 5:59
7 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 2:32:52 +7:27 6:00
8 Håvard Lucasen Vaajakosken Terä 2:36:18 +10:53 6:08
9 Emil Wingstedt Halden SK 2:37:58 +12:33 6:12
10 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 2:41:33 +16:08 6:20
11 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 2:43:36 +18:11 6:25
12 Øystein Sørensen Nydalens SK 2:45:47 +20:22 6:30
13 Espen Fiskum Halden SK 2:49:40 +24:15 6:40
14 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 2:50:17 +24:52 6:41
15 Øyvind Helgerud Halden SK 2:55:44 +30:19 6:54
16 Mattias Karlsson Halden SK 2:56:49 +31:24 6:56
17 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 2:58:00 +32:35 6:59
18 Dag Steinar Ragvin Skien OK 2:58:15 +32:50 7:00
19 Dag Aalvik Lillomarka OL 3:00:17 +34:52 7:05
20 Markku Elo Angelniemen Ankkuri 3:00:34 +35:09 7:05
21 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 3:03:54 +38:29 7:13
22 Kalle Bergman OK Ravinen 3:07:53 +42:28 7:22
23 Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske 3:11:47 +46:22 7:32
24 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 3:17:48 +52:23 7:46
25 Erik Feyling Haare Konnerud IL 3:19:33 +54:08 7:50
26 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 3:22:44 +57:19 7:57
27 Jørgen Fiskum Frol IL 3:24:15 +58:50 8:01
28 Gisle Holberg OK Skøynar 3:24:16 +58:51 8:01
29 Bengt Hansske Kils OK 3:37:35 +1:12:10 8:32
30 Henning C Strandhagen Røyken OL 3:39:10 +1:13:45 8:36
31 Ola Lesteberg Kongsberg OL 3:39:35 +1:14:10 8:37
32 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 3:48:53 +1:23:28 8:59
33 Erik Woodward OK Moss 3:56:20 +1:30:55 9:17
34 Lars Arne Brekken Sarpsborg OL 4:24:52 +1:59:27 10:24
Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK diskvalifisert
Martin Vister Järla Orientering diskvalifisert
Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL diskvalifisert
Stig Alvestad Ganddal IL brutt
Ivar Haugen Kristiansand OK brutt
Vegard Brun Saga IL Tyrving brutt
Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät ikke startet
Marcus Millegård Halden SK ikke startet
Rune Olsen Bækkelagets SK ikke startet
Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett ikke startet
Vegard Ruttenborg NTNUI ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor