Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knut Valstads Minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knut Valstads Minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: lørdag 10 mai 2014

N-åpen

2 100 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Marius Dybdal Oppsal Orientering 30:12 +9:04 14:22
0 Olav Grevstad Fossum IF 52:52 +31:44 25:10
0 Olaf Blom  Hagen Fossum IF 44:48 +23:40 21:20
0 Tia Jansen Heming Orientering 26:05 +4:57 12:25
0 Simen Langaas Fossum IF 33:33 +12:25 15:58
0 Lasse Løkken Gulheim Kolbotn og Skimt OL 33:46 +12:38 16:04
0 Nina Emilie Mollat Kolbotn og Skimt OL 45:53 +24:45 21:50
0 Nils Niklason Kolbotn og Skimt OL 36:54 +15:46 17:34
0 Lars Mikkel Lødeng Nilsen OK Moss 31:11 +10:03 14:50
0 Tiril Lødeng Nilsen OK Moss 31:55 +10:47 15:11
0 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 29:04 +7:56 13:50
0 Per Noah Sommerhein IL Koll 43:16 +22:08 20:36
0 Jørund Tolleshaug Skaugen IL Koll 1:04:32 +43:24 30:43
0 Anders Ness Ulseth Heming Orientering 26:00 +4:52 12:22
0 Helena  Urvalkova OK Moss 44:36 +23:28 21:14
0 Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 42:55 +21:47 20:26
0 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 48:15 +27:07 22:58
0 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 32:28 +11:20 15:27
0 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 21:05 10:02
0 Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 31:40 +10:32 15:04
0 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 38:35 +17:27 18:22
0 Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 42:20 +21:12 20:09
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 25:45 +4:37 12:15
0 Hermine Dirro Odden Måren OK 1:15:49 +54:41 36:06
0 Sigurd Asplin IL Koll 21:08 10:03
0 Erlend Bakke Fossum IF 33:34 +12:26 15:59
0 Martin Christoffer Borg IL Koll 17:36 8:22
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 35:26 +14:18 16:52
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 29:13 +8:05 13:54
0 Kristoffer Katla Fossum IF 28:44 +7:36 13:40
0 Malene Berstad Heming Orientering 35:49 +14:41 17:03
0 Christian Fredrik Borg IL Koll 28:20 +7:12 13:29
0 Martha Wisløff Asker Skiklubb 41:19 +20:11 19:40
0 Stina Færden Kolbotn og Skimt OL 46:34 +25:26 22:10
0 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 24:40 +3:32 11:44
0 Silje Gåsvik Narvestad Halden SK 34:43 +13:35 16:31
0 Ask Olaussen Oppsal Orientering 22:31 +1:23 10:43
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 29:35 +8:27 14:05
0 Nora Christine Hansen Røyken OL 26:29 +5:21 12:36
0 Emilie Flø Lillomarka OL 31:39 +10:31 15:04
0 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 24:30 +3:22 11:40
0 Ingvild Myre Fossum IF 22:57 +1:49 10:55
0 Lauritz Brunborg Nittedal OL 33:21 +12:13 15:52
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 40:10 +19:02 19:07
0 Erlend Otterlei Østmarka OK 27:01 +5:53 12:51

D -10

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Kvarme Røyken OL 18:45 8:55
2 Marielle Mikkelsen Fossum IF 24:46 +6:01 11:47
3 Helene Hoel Jomaas Fossum IF 30:09 +11:24 14:21
4 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 47:54 +29:09 22:48
Vida Helland-Hansen IL Tyrving ikke startet

D 11-12

2 460 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alexandra Linløkken Østmarka OK 20:33 8:21
2 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 21:07 +0:34 8:35
3 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 30:35 +10:02 12:25
4 Ida Marie Flågen Heming Orientering 31:53 +11:20 12:57
5 Ina Martini Asker Skiklubb 32:04 +11:31 13:02
6 Mille Martinussen Fossum IF 50:05 +29:32 20:21
7 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:23:06 +1:02:33 33:46
Alva Niklason Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 13-14

3 370 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 32:58 9:46
2 Åsne Holo Fossum IF 33:38 +0:40 9:58
3 Pernille Katla Fossum IF 33:48 +0:50 10:01
4 Ragne Wiklund Nydalens SK 34:56 +1:58 10:21
5 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 36:03 +3:05 10:41
6 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 37:38 +4:40 11:10
7 Ingrid Hasaas Fossum IF 38:02 +5:04 11:17
8 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 39:03 +6:05 11:35
9 Maren Norderud IL Tyrving 39:06 +6:08 11:36
10 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 40:45 +7:47 12:05
11 Ragne Norrud Fossum IF 40:59 +8:01 12:09
12 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 41:13 +8:15 12:13
13 Ingvild Høydal Nydalens SK 44:10 +11:12 13:06
14 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 44:43 +11:45 13:16
15 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 45:35 +12:37 13:31
16 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 45:54 +12:56 13:37
17 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 45:56 +12:58 13:37
18 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 47:01 +14:03 13:57
19 Ingrid Madslien Nydalens SK 47:16 +14:18 14:01
20 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 47:27 +14:29 14:04
21 Elin Flø Lillomarka OL 47:33 +14:35 14:06
22 Ada Wulfsberg Nydalens SK 48:04 +15:06 14:15
23 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 48:56 +15:58 14:31
24 Carmen Dirro Måren OK 50:29 +17:31 14:58
25 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 53:25 +20:27 15:51
26 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 54:39 +21:41 16:12
27 Kaja Grefsrud Lillomarka OL 54:55 +21:57 16:17
28 Hanna Moum Halden SK 56:38 +23:40 16:48
29 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 57:12 +24:14 16:58
30 Selma Kristiansen OK Moss 1:02:06 +29:08 18:25
31 Anne Marte Skrindo Pettersen Oppsal Orientering 1:03:44 +30:46 18:54
32 Ninni Lund Holter Heming Orientering 1:07:39 +34:41 20:04
33 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:08:34 +35:36 20:20
34 Ingeborg Kvarme Røyken OL 1:09:12 +36:14 20:32
35 Silje Berner Myhre Fossum IF 1:17:41 +44:43 23:03
Lin Marte Andorsen Heming Orientering diskvalifisert
Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering brutt
Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK ikke startet
Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK ikke startet
Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF ikke startet
Kamilla Edvardsdal Kildal Heming Orientering ikke startet
Stine Rokne Vågen Nydalens SK ikke startet

D 13-16C

3 250 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 31:10 9:35
2 Marie Sisjord Nyvoll Fossum IF 33:33 +2:23 10:19
3 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 37:18 +6:08 11:28
4 Linn Mei Waaler Måren OK 38:39 +7:29 11:53
5 Hege Pettersen Fossum IF 42:10 +11:00 12:58
6 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 42:48 +11:38 13:10
7 Mari Kjelle Røyken OL 43:43 +12:33 13:27
8 Hanna Grimstad Sørhøy Oppsal Orientering 43:49 +12:39 13:28
9 Caroline Gunnufsen Oppsal Orientering 50:40 +19:30 15:35
Mari Gåsbakk Fossum IF brutt

D 13-16N

2 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mina Jørgensen IL Tyrving 29:42 10:25

D 15-16

4 110 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 40:11 9:46
2 Line Wegner Hodt Fossum IF 41:54 +1:43 10:11
3 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 44:16 +4:05 10:46
4 Synne Strand Asker Skiklubb 44:32 +4:21 10:50
5 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 46:52 +6:41 11:24
6 Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 47:07 +6:56 11:27
7 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 48:05 +7:54 11:41
8 Marthe Ramstad Fet OL 51:55 +11:44 12:37
9 Emilie Westin Porsgrunn OL 52:29 +12:18 12:46
10 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 52:31 +12:20 12:46
11 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 54:21 +14:10 13:13
12 Henriette Smeby Nydalens SK 55:52 +15:41 13:35
13 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 56:10 +15:59 13:39
14 Ingrid Aaslund Fet OL 57:17 +17:06 13:56
15 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 57:29 +17:18 13:59
15 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 57:29 +17:18 13:59
17 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 59:04 +18:53 14:22
18 Nora Graffer Østmarka OK 1:00:43 +20:32 14:46
19 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:03:25 +23:14 15:25
20 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:04:24 +24:13 15:40
21 Julie Bakke Fossum IF 1:05:42 +25:31 15:59
22 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 1:07:29 +27:18 16:25
23 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:07:41 +27:30 16:28
24 Åse Bergan Nydalens SK 1:08:39 +28:28 16:42
25 Eline Lund Westgaard Oppsal Orientering 1:08:48 +28:37 16:44
26 Stine Njåstein IL Tyrving 1:09:18 +29:07 16:51
27 Marie Ullevålseter Nydalens SK 1:21:36 +41:25 19:51
28 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:22:55 +42:44 20:10
Synne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert
Hanne Kristine Helgesen IL Tyrving ikke startet
Anine Hallén Nydalens SK ikke startet

D 17-A kort

4 110 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maren Kaarby Nydalens SK 46:20 11:16
2 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:08:30 +22:10 16:40
3 Peichi Chuang Oslostudentenes IK 1:57:47 +1:11:27 28:39
Kristina Lärfars Nydalens SK diskvalifisert

D 17-B

3 370 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 46:15 13:43
2 Line Telje Høydal Nydalens SK 46:59 +0:44 13:56
3 Anett Wallin IL Tyrving 50:22 +4:07 14:56
4 Hanne Brende Fossum IF 1:00:38 +14:23 17:59
5 Marianne Reusch Heming Orientering 1:01:29 +15:14 18:14
6 Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 1:02:48 +16:33 18:38
7 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 1:06:49 +20:34 19:49
8 Linda Fredh Hamar OK 1:20:55 +34:40 24:00
9 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:46:30 +1:00:15 31:36
Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL ikke startet

D 17-C

3 250 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Brende Fossum IF 34:30 10:36
2 Marit Helene Øderud Fredrikstad SK 35:34 +1:04 10:56
3 Birgit Sisjord Fossum IF 37:44 +3:14 11:36
4 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 42:22 +7:52 13:02
5 Lise Burud Smestad Hauketo IF 43:26 +8:56 13:21
6 Hege Burud Skjølsvold Hauketo IF 44:53 +10:23 13:48
7 Kristin Falk Fossum IF 45:20 +10:50 13:56
8 Kristin Tjernshaugen OK Moss 45:24 +10:54 13:58
9 Silje Marie Nordvik Asker Skiklubb 46:28 +11:58 14:17

D 17-N

2 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lone Dahlin Arntsen Indre Østfold OK 36:04 12:39
2 Lene Spilde Hasaas Fossum IF 49:50 +13:46 17:29

D 17-18

5 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:01:34 10:49
2 Marit Nersten Fossum IF 1:32:45 +31:11 16:18
3 Ragnhild Marie Holen Østmarka OK 1:52:49 +51:15 19:49
4 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 1:55:51 +54:17 20:21
Silje Arntzen Asker Skiklubb diskvalifisert
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb ikke startet

D 19-20

5 690 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Camilla Louise Bevensee OK Pan Århus 1:04:15 11:17

D 21

6 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Narum Konnerud IL 1:02:00 9:07
2 Iliana Ilieva Halden SK 1:08:24 +6:24 10:03
3 Louise Oram Nydalens SK 1:08:41 +6:41 10:06
4 Maria Jonsson Nydalens SK 1:09:21 +7:21 10:11
5 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:14:26 +12:26 10:56
6 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:22:21 +20:21 12:06
7 Marianne Bakken Måren OK 1:33:59 +31:59 13:49
Nicole Ragvin Nydalens SK ikke startet

D 35

5 690 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Anne Ruste Flø Lillomarka OL diskvalifisert
Monica Berglund Ringerike OL ikke startet

D 40

4 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 46:50 9:52
2 Kine Odden Østmarka OK 53:38 +6:48 11:18
3 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 56:06 +9:16 11:50
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:04:14 +17:24 13:33
5 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:04:15 +17:25 13:33
6 Hege Pran Odal OL - Orientering 1:12:14 +25:24 15:14
7 Katrine Bakke Fossum IF 1:15:15 +28:25 15:52
8 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:20:19 +33:29 16:56
9 Paula Berstad Heming Orientering 1:38:44 +51:54 20:49
Monica Syrdal Heming Orientering ikke startet

D 45

4 110 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 43:57 10:41
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 46:31 +2:34 11:19
3 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 48:22 +4:25 11:46
4 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 49:02 +5:05 11:55
5 Anne-Kari Bakkland Sørreisa OL 49:32 +5:35 12:03
6 Marit B. Eithun Nittedal OL 49:40 +5:43 12:05
7 Alix Young Vik Nydalens SK 51:14 +7:17 12:27
8 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 51:19 +7:22 12:29
9 Marit Egner Asker Skiklubb 52:55 +8:58 12:52
10 Hanne Narvestad Halden SK 59:44 +15:47 14:32
11 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:06:03 +22:06 16:04
12 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 1:06:24 +22:27 16:09
13 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:24:36 +40:39 20:35
14 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 1:27:50 +43:53 21:22
Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert
Hege Feiring IL Tyrving diskvalifisert
Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL diskvalifisert
Leila Charlotte Olsen Nydalens SK ikke startet

D 50

3 660 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 41:31 11:20
2 Bente Line Skaukameratene OL 43:35 +2:04 11:54
3 Kjersti Hov Fossum IF 45:05 +3:34 12:19
4 Runa Skyttersæter Heming Orientering 45:09 +3:38 12:20
5 Anne C Turter Nydalens SK 47:45 +6:14 13:02
6 Mari Hernandez OL Toten-Troll 47:46 +6:15 13:03
7 Kristin Tandberg Asker Skiklubb 49:04 +7:33 13:24
8 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 49:22 +7:51 13:29
9 Trude Fixdal IL Koll 50:02 +8:31 13:40
10 Kjersti Skantze IL Tyrving 53:46 +12:15 14:41
11 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 56:00 +14:29 15:18
12 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1:04:08 +22:37 17:31
13 Eva Syversen Røyken OL 1:10:32 +29:01 19:16
14 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:12:46 +31:15 19:52
15 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:20:51 +39:20 22:05
16 Anna Göhlman IL Tyrving 1:22:55 +41:24 22:39
Frøy Grøndahl Lillomarka OL ikke startet

D 55

3 660 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ellen Marie Turter Nydalens SK 40:57 11:11
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 42:04 +1:07 11:29
3 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 43:51 +2:54 11:58
4 Heidi Falck IL Tyrving 45:54 +4:57 12:32
5 Berit Danielsen IL Tyrving 49:52 +8:55 13:37
6 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 56:54 +15:57 15:32
7 Marianne Spanli Lierbygda OL 1:16:13 +35:16 20:49
8 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:17:01 +36:04 21:02
Anne Edith Corneliussen Nittedal OL diskvalifisert
Grete Berntsen Måren OK ikke startet

D 60

3 120 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 38:15 12:15
2 Elle M. Melbye Heming Orientering 41:02 +2:47 13:09
3 Solveig Billingsø Eidskog OL 44:45 +6:30 14:20
4 Jessica Kathle Måren OK 1:07:01 +28:46 21:28
5 Ingeborg Bakken Måren OK 1:19:28 +41:13 25:28

D 65

3 120 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Tho Stabæk IF 40:17 12:54
2 Liv Feiring Hamar OK 46:51 +6:34 15:00
3 Nora Ursin Fossum IF 49:12 +8:55 15:46
4 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 58:19 +18:02 18:41
5 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 58:35 +18:18 18:46
6 Inger Lindløv OK Moss 1:00:23 +20:06 19:21
7 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1:00:39 +20:22 19:26
8 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:01:10 +20:53 19:36
9 Unn Ellefsen IL Tyrving 1:17:16 +36:59 24:45
Kari Pedersen IL Tyrving ikke startet

D 70

2 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 47:18 18:11
2 Aase Tove Golden Måren OK 49:29 +2:11 19:01
3 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 51:10 +3:52 19:40
4 Ragnhild Krogvig Kolbotn og Skimt OL 1:00:43 +13:25 23:21
5 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1:02:32 +15:14 24:03
6 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 1:04:01 +16:43 24:37
7 Lajla Tidemann Gjø-Vard OL 1:05:59 +18:41 25:22
Åste Eggen Måren OK diskvalifisert
Onelma Blomhoff Heming Orientering ikke startet

D 75

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 44:08 16:58
2 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 50:14 +6:06 19:19
3 Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL 1:48:16 +1:04:08 41:38
4 Tranveig Sommerhein ok horten 1:56:46 +1:12:38 44:54

D 80

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eva Fixdal Heming Orientering 1:47:02 41:10

H -10

2 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rasmus Berglund Ringerike OL 15:53 7:33
2 Fridtjof Reusch Heming Orientering 17:23 +1:30 8:16
3 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 18:23 +2:30 8:45
4 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 24:03 +8:10 11:27
5 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 24:18 +8:25 11:34
6 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 39:13 +23:20 18:40
Martin Christoffer Borg IL Koll ikke startet
Jonas Krogh Oppsal Orientering ikke startet

H 11-12

2 460 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 August Syrdal Øen Heming Orientering 26:24 10:43
2 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 26:43 +0:19 10:51
3 Henrik Reusch Heming Orientering 26:49 +0:25 10:54
4 Erlend Børli Fossum IF 26:59 +0:35 10:58
5 Birk F. Sætnan Fossum IF 27:04 +0:40 11:00
6 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 30:06 +3:42 12:14
7 Mikkel Katla Fossum IF 32:03 +5:39 13:01
8 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 33:12 +6:48 13:29
9 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 33:26 +7:02 13:35
10 Arthur Brunborg Nittedal OL 38:01 +11:37 15:27
11 Adam Kristiansen OK Moss 39:24 +13:00 16:00
12 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 42:58 +16:34 17:27
Marius Bakke Fossum IF ikke startet
Mikkel Berglund Ringerike OL ikke startet

H 13-14

3 370 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 27:41 8:12
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 29:25 +1:44 8:43
3 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 31:32 +3:51 9:21
4 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 31:52 +4:11 9:27
5 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 32:26 +4:45 9:37
6 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 34:13 +6:32 10:09
7 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 34:19 +6:38 10:10
8 Olav Torgersen Bækkelagets SK 34:56 +7:15 10:21
9 Andreas Ramberg Østmarka OK 37:13 +9:32 11:02
10 Håkon Sturød Nydalens SK 37:16 +9:35 11:03
11 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 37:37 +9:56 11:09
12 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 37:55 +10:14 11:15
13 Harald Ramm Haugland Fossum IF 39:21 +11:40 11:40
14 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 39:27 +11:46 11:42
15 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 39:56 +12:15 11:50
16 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 40:00 +12:19 11:52
17 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 40:08 +12:27 11:54
18 Truls Wegner Hodt Fossum IF 40:15 +12:34 11:56
19 Lars Young Vik Nydalens SK 41:09 +13:28 12:12
20 Alexander Smeby Nydalens SK 41:12 +13:31 12:13
21 Isak Jonsson Nydalens SK 42:37 +14:56 12:38
22 Peter Gisholt Fossum IF 47:00 +19:19 13:56
23 Jonas Aas Fet OL 47:55 +20:14 14:13
24 Knut Selstad Fossum IF 47:58 +20:17 14:14
25 Sigurd Grevstad Fossum IF 48:18 +20:37 14:19
26 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 49:42 +22:01 14:44
27 Odin Tellesbø Østmarka OK 54:19 +26:38 16:07
28 Eivind Berner Myhre Fossum IF 54:26 +26:45 16:09
29 Håkon Kristiansen Frammes Raumar Orientering 57:45 +30:04 17:08
30 Sivert Sande Kverme Fossum IF 58:25 +30:44 17:20
31 Erik Kaland Olsen Nydalens SK 59:32 +31:51 17:39
32 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 1:21:53 +54:12 24:17
33 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 1:38:25 +1:10:44 29:12
Kristoffer Prøis Kagnes Østmarka OK ikke startet
Emil Størmer Fossum IF ikke startet
Wilhelm H. Medhus Nydalens SK ikke startet
Vegard Løvli Asker Skiklubb ikke startet
Herman Brunborg Nittedal OL ikke startet

H 13-16C

3 250 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 29:55 9:12
2 Henning Husmo Raumar Orientering 33:11 +3:16 10:12
3 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 35:49 +5:54 11:01
4 Lars Gåsvik Narvestad Halden SK 38:46 +8:51 11:55
5 Markus Månum Moen Måren OK 45:40 +15:45 14:03
6 Sander Feyling Kolbotn og Skimt OL 46:32 +16:37 14:19
7 Mikal B Eik Måren OK 54:11 +24:16 16:40
8 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 1:01:00 +31:05 18:46
Aksel Arnesen Bækkelagets SK ikke startet
Oscar Thori-Aamot Fossum IF ikke startet

H 13-16N

2 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jakob Hornseth Nygaard Nittedal OL 29:40 10:24
Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering ikke startet

H 15-16

5 050 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 36:25 7:12
2 Kasper Fosser Heming Orientering 37:46 +1:21 7:28
3 Øyvind Hjermstad Fossum IF 39:57 +3:32 7:54
4 Martin Borge Heir Fossum IF 40:44 +4:19 8:03
5 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 42:33 +6:08 8:25
6 Erling Hjermstad Fossum IF 42:40 +6:15 8:26
7 Lukas Liland Nydalens SK 43:19 +6:54 8:34
8 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 43:38 +7:13 8:38
9 Einar Melsom Fossum IF 44:03 +7:38 8:43
10 Elias Jonsson Nydalens SK 44:21 +7:56 8:46
11 Sam Lunøe Nydalens SK 46:00 +9:35 9:06
12 Anders Haga Raumar Orientering 46:34 +10:09 9:13
13 Tarjei Holo Fossum IF 46:38 +10:13 9:14
14 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 48:51 +12:26 9:40
15 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 53:18 +16:53 10:33
16 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:01:43 +25:18 12:13
17 Peder Hornseth Nygaard Nittedal OL 1:02:05 +25:40 12:17
18 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:03:38 +27:13 12:36
19 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:05:26 +29:01 12:57
20 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:05:45 +29:20 13:01
21 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:09:01 +32:36 13:40
22 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:17:34 +41:09 15:21
Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert
Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert
Jørgen Aas Fet OL diskvalifisert
Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering diskvalifisert
Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert
Magnus Ramberg Østmarka OK brutt
Jørgen Wulfsberg Nydalens SK ikke startet
Bjørn Anders Flågen Heming Orientering ikke startet

H 17-A kort

5 690 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 48:35 8:32
2 Eirik W. Moe Lierbygda OL 53:07 +4:32 9:20
3 Lacho Iliev Halden SK 53:30 +4:55 9:24
4 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 58:48 +10:13 10:20
5 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 1:02:03 +13:28 10:54
6 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:03:05 +14:30 11:05
7 Vidar Gjelstad Sandefjord OK 1:03:35 +15:00 11:10
8 Mats Olav Berg IL Tyrving 1:04:04 +15:29 11:15
9 Morten Tangen Hamar OK 1:09:52 +21:17 12:16
10 Bjørn Aasestad Ås-NMBU Orientering 1:31:36 +43:01 16:05
Olav Hasaas Fossum IF diskvalifisert
Lars Bredalen Nittedal OL diskvalifisert
Ola Lesteberg Kongsberg OL diskvalifisert
Øystein Rodem Nydalens SK ikke startet

H 17-B

3 370 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 37:48 11:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Trond Myhre Fossum IF 38:30 +0:42 11:25
3 Fredrik Færden Kolbotn og Skimt OL 42:39 +4:51 12:39
4 Kjetil Jacobsen Hamar OK 42:52 +5:04 12:43
5 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 45:24 +7:36 13:28
6 Bård Moum Halden SK 47:05 +9:17 13:58
7 Jon Strøm Hauketo IF 51:54 +14:06 15:24
8 Peter Carlsen Røyken OL 52:05 +14:17 15:27
9 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:17:21 +39:33 22:57
Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert
Thor Norderud IL Tyrving ikke startet

H 17-C

3 250 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jens Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 29:34 9:05
2 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 33:16 +3:42 10:14
3 Jarle Rogndokken Fet OL 33:34 +4:00 10:19
4 Knut Bjerknes Røyken OL 36:35 +7:01 11:15
Martin Siewartz Nielsen Indre Østfold OK diskvalifisert
Lars-Erik Østerud Eiker OL ikke startet
Svein-Tore Gåsvik Narvestad Halden SK ikke startet

H 17-N

2 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 28:05 9:51

H 17-18

6 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Amund Hoel Raumar Orientering 58:00 8:31
2 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 58:18 +0:18 8:34
3 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 1:05:53 +7:53 9:41
4 Anders Stiansen Nygaard Ås-NMBU Orientering 1:34:58 +36:58 13:57
Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Herman Moe Fet OL diskvalifisert
Helge Nikolai Helmersen Fet OL ikke startet

H 21

10 880 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:19:21 7:17
2 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:19:33 +0:12 7:18
3 Thomas Nipen IL Tyrving 1:25:18 +5:57 7:50
4 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:27:12 +7:51 8:00
5 Rune Rystad Nydalens SK 1:28:43 +9:22 8:09
6 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:33:24 +14:03 8:35
7 Morten Taraldsten Brunes Nydalens SK 1:35:04 +15:43 8:44
8 Anders Storbraten IFK Lidingö SOK 1:39:51 +20:30 9:10
9 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 1:46:55 +27:34 9:49
10 Bjørn Martini Asker Skiklubb 1:59:13 +39:52 10:57
11 Øivind Thorvald Due Trier Oslostudentenes IK 2:03:39 +44:18 11:21
Jostein Andersen Nydalens SK diskvalifisert
Mathias Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Frode Konst IL Tyrving ikke startet
Håvard Myhre Kongsberg OL ikke startet
Leif Størmer Fossum IF ikke startet
Sigur Heggedal Kongsberg OL ikke startet

H 35

8 390 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 1:18:50 9:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Ivar Seierstad IL GeoForm 1:20:05 +1:15 9:32
3 Audun Bjerknes Måren OK 1:20:06 +1:16 9:32
4 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:26:23 +7:33 10:17
5 Magnus Nordbrøden Halden SK 1:27:34 +8:44 10:26
6 Helge Weydahl IL GeoForm 1:43:49 +24:59 12:22
7 Daniel Alexander Holm Oslomarka IK 1:45:38 +26:48 12:35
Thomas Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert
Rune Brunborg Nittedal OL ikke startet

H 40

6 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bassen Mikkelsen Fossum IF 56:31 8:18
2 Truls Kvaase Bækkelagets SK 1:03:20 +6:49 9:18
3 Olav Eide Oslostudentenes IK 1:04:18 +7:47 9:27
4 Gard Lindseth Nydalens SK 1:05:12 +8:41 9:35
5 Pål Winsents Måren OK 1:05:53 +9:22 9:41
6 Bjørn Hauge Fet OL 1:09:00 +12:29 10:08
7 Lars Berglund Ringerike OL 1:09:43 +13:12 10:15
8 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:10:15 +13:44 10:19
9 Anders Grevstad Fossum IF 1:16:35 +20:04 11:15
10 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:19:12 +22:41 11:38
11 Per Kristian Ramstad Fet OL 1:20:29 +23:58 11:50

H 45

5 690 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 51:48 9:06
2 Knut Erling Øen Heming Orientering 55:46 +3:58 9:48
3 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 56:56 +5:08 10:00
4 Dagfinn Aas Fet OL 59:21 +7:33 10:25
5 Hallvard Koren OK Moss 1:00:08 +8:20 10:34
6 Tore Bredalen Nittedal OL 1:00:37 +8:49 10:39
7 Morten Rannem Fossum IF 1:00:58 +9:10 10:42
8 Gunnar Brattli Asker Skiklubb 1:02:46 +10:58 11:01
9 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:06:42 +14:54 11:43
10 Ole Ingesen Sarpsborg OL 1:10:19 +18:31 12:21
11 Trond Brevik Fossum IF 1:13:43 +21:55 12:57
12 Håkon Børli Fossum IF 1:16:31 +24:43 13:26
13 Jon Erik Kvarme Røyken OL 1:18:39 +26:51 13:49
14 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:18:56 +27:08 13:52
15 Fredrik Nygaard Asker Skiklubb 1:22:09 +30:21 14:26
16 Anders Flågen Heming Orientering 1:22:29 +30:41 14:29
17 Svein Otterlei Østmarka OK 1:22:30 +30:42 14:29
18 Jørn Moe Fet OL 1:26:19 +34:31 15:10
19 Bent Skatvedt Raumar Orientering 1:38:06 +46:18 17:14
Kjetil Steen Fossum IF diskvalifisert
Gjermund Gravir Asker Skiklubb diskvalifisert
Arild Andresen Fossum IF diskvalifisert
Svein Granerud Asker Skiklubb diskvalifisert
Lars Erik Gjein Sandefjord OK diskvalifisert
Sven Arne Gylterud Fossum IF ikke startet
Svein Nygård Lillomarka OL ikke startet

H 50

5 210 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gjermund Røren Eiker OL 45:26 8:43
2 Jo Wiklund Nydalens SK 49:58 +4:32 9:35
3 Per Slungaard IL Tyrving 52:12 +6:46 10:01
4 Johan Lunde IL Koll 58:56 +13:30 11:18
5 Terje Melsom Fossum IF 1:00:00 +14:34 11:30
6 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 1:00:06 +14:40 11:32
7 Peer Stiansen Nydalens SK 1:01:15 +15:49 11:45
8 Håkon Løvli Asker Skiklubb 1:01:44 +16:18 11:50
9 Hallvard Berg IL Tyrving 1:10:28 +25:02 13:31
10 Lars Arnesen Bækkelagets SK 1:10:35 +25:09 13:32
11 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 1:12:48 +27:22 13:58
12 Øyvind Helmersen Fet OL 1:13:11 +27:45 14:02
13 Are Njåstein IL Tyrving 1:38:47 +53:21 18:57
14 Sigbjørn Odden Østmarka OK 1:46:02 +1:00:36 20:21
Per Kaarby Fossum IF diskvalifisert
Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb diskvalifisert
Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Frode Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert
Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb diskvalifisert

H 55

4 740 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 39:18 8:17
2 Sören Jonsson Nydalens SK 40:39 +1:21 8:34
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 43:55 +4:37 9:15
4 Morten Due Måren OK 45:15 +5:57 9:32
5 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 45:42 +6:24 9:38
6 Kjell Westin Porsgrunn OL 46:04 +6:46 9:43
6 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 46:04 +6:46 9:43
8 Ove Martinsen Hauketo IF 47:05 +7:47 9:55
9 Torgeir Strandhagen Røyken OL 47:26 +8:08 10:00
10 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 48:21 +9:03 10:12
11 Karl Aasmund Erøy OK Moss 50:03 +10:45 10:33
12 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 50:47 +11:29 10:42
13 Tore Sannes Lillomarka OL 51:00 +11:42 10:45
14 Morten Karlsen Måren OK 51:38 +12:20 10:53
15 Per Schanche Asker Skiklubb 51:40 +12:22 10:54
16 Petter Gullikstad Røros IL 52:18 +13:00 11:02
17 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 52:36 +13:18 11:05
18 Alf Pettersen IL Tyrving 53:09 +13:51 11:12
19 Andreas Erichsen Nydalens SK 55:28 +16:10 11:42
20 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 57:43 +18:25 12:10
21 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:03:49 +24:31 13:27
22 Donald Skantze IL Tyrving 1:10:05 +30:47 14:47
23 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 1:15:59 +36:41 16:01
Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
John Jacobsen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Pål Woldstad Hanssen Eiker OL diskvalifisert
Mathias Martinsen Heming Orientering ikke startet
Johan Mattsson Lillomarka OL ikke startet

H 60

4 740 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 41:09 8:40
2 Ola Brox OL Toten-Troll 42:21 +1:12 8:56
3 Stein Klyve OK Moss 43:29 +2:20 9:10
4 Svein S Jacobsen IL Tyrving 44:23 +3:14 9:21
5 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 45:07 +3:58 9:31
6 Stein Turtumøygard Måren OK 51:42 +10:33 10:54
7 Are Eriksen Oslostudentenes IK 52:27 +11:18 11:03
8 Mathias Martinsen Heming Orientering 53:08 +11:59 11:12
9 Magne Vollen Oslostudentenes IK 55:49 +14:40 11:46
10 Per Hermann Krøger Måren OK 56:51 +15:42 11:59
11 Morten Johannessen Røyken OL 58:59 +17:50 12:26
12 Erlend Aamodt Nydalens SK 59:41 +18:32 12:35
13 Raul Lindström Asker Skiklubb 1:01:39 +20:30 13:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
Per Stenseth Fredrikstad SK diskvalifisert

H 65

3 660 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 38:51 10:36
2 Hans R. Bakken Eiker OL 44:26 +5:35 12:08
3 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 45:18 +6:27 12:22
4 Jørgen Holmboe IL Tyrving 46:23 +7:32 12:40
5 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 47:20 +8:29 12:55
6 Knut Vidar Johansen Måren OK 48:31 +9:40 13:15
7 Ola Bækkevold OK Moss 49:45 +10:54 13:35
8 Einar Skåre Nittedal OL 52:39 +13:48 14:23
9 Erik Johan Grorud Haslum IL 55:22 +16:31 15:07
10 Helge Lye IL Tyrving 58:30 +19:39 15:59
11 Nils-Petter Wiik Driv IL 1:00:13 +21:22 16:27
12 Lars-Evan Pettersson Kolbotn og Skimt OL 1:00:53 +22:02 16:38
13 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:10:23 +31:32 19:13
Tore Aaberg Indre Østfold OK diskvalifisert
Leif Billingsø Eidskog OL diskvalifisert
Bjørn Spjelkavik IL Tyrving diskvalifisert
Olav Frode Bråten Asker Skiklubb ikke startet
John Thomas Petersen Nittedal OL ikke startet

H 70

3 660 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thor Palmgren Halden SK 47:32 12:59
2 Kjell Røkke IL Tyrving 50:27 +2:55 13:47
3 Helge Bjaaland Heming Orientering 50:46 +3:14 13:52
4 Einar Hem Lillomarka OL 54:29 +6:57 14:53
5 Knut Lindløv OK Moss 58:19 +10:47 15:56
6 Klaus Engen Eidskog OL 1:00:36 +13:04 16:33
7 Lars Martin Gjein Stokke IL 1:02:55 +15:23 17:11
8 Erling Tidemann Lommedalens IL 1:05:22 +17:50 17:51
9 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 1:06:20 +18:48 18:07
10 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:10:46 +23:14 19:20
11 Per Anders Flesjø OK Moss 1:13:45 +26:13 20:09
12 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:19:26 +31:54 21:42
13 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:39:44 +52:12 27:14
Trond Feiring Hamar OK diskvalifisert
Terje Throndsen Nittedal OL diskvalifisert
Bjørn Sandelien Heming Orientering ikke startet

H 75

2 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 38:45 14:54
2 Tor Drage Haugerud IF 42:05 +3:20 16:11
3 Sturle Hånes IL GeoForm 46:39 +7:54 17:56
4 Odd Kletteli Bækkelagets SK 49:47 +11:02 19:08
5 Svein F. Kvalheim Kolbotn og Skimt OL 52:10 +13:25 20:03
6 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 53:03 +14:18 20:24
7 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:00:50 +22:05 23:23
8 Jappe Blomhoff Heming Orientering 1:02:08 +23:23 23:53
9 Tor Henriksen Årvoll IL 1:10:58 +32:13 27:17
10 Tor Kaurin Måren OK 1:50:09 +1:11:24 42:21
Per Meiland Lommedalens IL diskvalifisert
Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

H 80

2 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ole Sannes Lillomarka OL 54:44 21:03
2 Ingvald Sevaldson IL GeoForm 55:32 +0:48 21:21
3 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 58:42 +3:58 22:34
4 Helge Kvaase Bækkelagets SK 1:10:56 +16:12 27:16
5 Kjell H. Eriksen Fossum IF 1:16:37 +21:53 29:28
Thor Eggen Måren OK diskvalifisert

H 85

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Larsson Lillomarka OL 1:12:58 28:03

D -12N

2 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 23:15 11:04
2 Noor Dirro Måren OK 24:32 +1:17 11:40
3 Pernille Dyrdal Kristiansand OK 24:37 +1:22 11:43
4 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 37:50 +14:35 18:00
5 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 40:18 +17:03 19:11
Mari Brende Fossum IF ikke startet

H -12N

2 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Gisholt Fossum IF 21:44 10:20
2 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 23:38 +1:54 11:15
3 Halvor Løvli Raumar Orientering 24:06 +2:22 11:28
4 Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF 26:42 +4:58 12:42
5 Stene Feyling Kolbotn og Skimt OL 27:08 +5:24 12:55
6 John Otterlei Østmarka OK 30:10 +8:26 14:21
7 Jonas Hasaas Fossum IF 33:48 +12:04 16:05
Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert

N-lang

2 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ella Berstad Heming Orientering 58:03 20:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor