Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 26 april 2014

D13-16

38 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Asker Skiklubb 1 1:20:39
1. Tilla Farnes Hennum 32:27 1 32:27 1
2. Fanni Jauhojärvi Markussen 16:36 1 49:03 1 0 0:00
3. Synne Strand 31:36 1 1:20:39 1 0 0:00
2 Kongsberg OL 1 1:31:02 +10:23
1. Kristin S Smeby 38:58 19 +6:31 38:58 19 +6:31
2. Anne W Eiken 17:16 2 +0:40 56:14 5 -14 +7:11 +0:40
3. Aurora Moholth 34:48 3 +3:12 1:31:02 2 -3 +10:23 +3:12
3 Fossum IF 2 1:32:58 +12:19
1. Pernille Katla 37:42 9 +5:15 37:42 9 +5:15
2. Ingrid Hasaas 19:33 12 +2:57 57:15 10 +1 +8:12 +2:57
3. Åsne Holo 35:43 4 +4:07 1:32:58 3 -7 +12:19 +4:07
4 Nydalens SK 1 1:33:31 +12:52
1. Ingvil Ahlsand 36:20 7 +3:53 36:20 7 +3:53
2. Karianne Olsvik Dengerud 24:02 28 +7:26 1:00:22 16 +9 +11:19 +7:26
3. Ragne Wiklund 33:09 2 +1:33 1:33:31 4 -12 +12:52 +1:33
5 Nydalens SK 2 1:37:05 +16:26
1. Anine Hallén 34:32 4 +2:05 34:32 4 +2:05
2. Synne Eikeland Røstadsand 19:41 14 +3:05 54:13 4 0 +5:10 +3:05
3. Ingvild Høydal 42:52 11 +11:16 1:37:05 5 +1 +16:26 +11:16
6 Fredrikstad SK 1 1:37:49 +17:10
1. Kristin Ottesen 38:42 17 +6:15 38:42 17 +6:15
2. Kaisa/Silje Antonsen/Moe 18:41 5 +2:05 57:23 11 -6 +8:20 +2:05
3. Mia Mathisen Bekhus 40:26 8 +8:50 1:37:49 6 -5 +17:10 +8:50
7 Halden SK 1 1:40:11 +19:32
1. Hedda Raadal Bjørlo 35:23 6 +2:56 35:23 6 +2:56
2. Nora Torgersen 23:15 26 +6:39 58:38 15 +9 +9:35 +6:39
3. Idun Kristine Felde Olaussen 41:33 10 +9:57 1:40:11 7 -8 +19:32 +9:57
8 OK Moss 1 1:40:36 +19:57
1. Aurora Gjølsjø 41:50 21 +9:23 41:50 21 +9:23
2. Karoline Bjørnerød 19:28 11 +2:52 1:01:18 20 -1 +12:15 +2:52
3. Johanne Bratland Tjernshaugen 39:18 5 +7:42 1:40:36 8 -12 +19:57 +7:42
9 Nittedal OL 1 1:42:11 +21:32
1. Emma Eithun Paulsen 41:59 22 +9:32 41:59 22 +9:32
2. Ingrid Bredalen 19:18 9 +2:42 1:01:17 19 -3 +12:14 +2:42
3. Ingvild C. Fleisje 40:54 9 +9:18 1:42:11 9 -10 +21:32 +9:18
10 Sandefjord OK 1 1:42:14 +21:35
1. Signe Bredholt Jørgensen 34:28 3 +2:01 34:28 3 +2:01
2. Ella Arentz Hagen 19:39 13 +3:03 54:07 3 0 +5:04 +3:03
3. Maria Prestbøen 48:07 19 +16:31 1:42:14 10 +7 +21:35 +16:31
11 Varegg Fleridrett 1 1:42:35 +21:56
1. Constance Storvestre 37:57 14 +5:30 37:57 14 +5:30
2. Gunhild Stuland Tysvær 24:33 29 +7:57 1:02:30 21 +7 +13:27 +7:57
3. Kårhild Husby Nordstad 40:05 6 +8:29 1:42:35 11 -10 +21:56 +8:29
12 Kongsberg OL 5 1:42:55 +22:16
1. Kjersti T Bergstøl 37:54 13 +5:27 37:54 13 +5:27
2. Idunn Haavengen 18:56 6 +2:20 56:50 7 -6 +7:47 +2:20
3. Ingvild Landeggen 46:05 15 +14:29 1:42:55 12 +5 +22:16 +14:29
13 IL Tyrving 1 1:43:02 +22:23
1. Oda Sikkeland 37:49 12 +5:22 37:49 12 +5:22
2. Synne Skjærstein 19:03 7 +2:27 56:52 8 -4 +7:49 +2:27
3. Stine Njåstein 46:10 16 +14:34 1:43:02 13 +5 +22:23 +14:34
14 Hamar OK 1 1:43:32 +22:53
1. Anine Lome 33:03 2 +0:36 33:03 2 +0:36
2. Lotte Sølvsberg Noren 20:56 17 +4:20 53:59 2 0 +4:56 +4:20
3. Mari Robøle Lien 49:33 21 +17:57 1:43:32 14 +12 +22:53 +17:57
15 Konnerud IL 1 1:43:43 +23:04
1. Thea Sildnes Baklid 37:17 8 +4:50 37:17 8 +4:50
2. Solveig Hernandez Vråle 23:07 25 +6:31 1:00:24 17 +9 +11:21 +6:31
3. Jenny Baklid 43:19 12 +11:43 1:43:43 15 -2 +23:04 +11:43
16 Asker Skiklubb 2 1:43:48 +23:09
1. Ingrid Tandberg Ryan 37:47 11 +5:20 37:47 11 +5:20
2. Margrethe Wisløff 18:28 4 +1:52 56:15 6 -5 +7:12 +1:52
3. Nora Synnøve Woxholth 47:33 18 +15:57 1:43:48 16 +10 +23:09 +15:57
17 Sarpsborg OL 1 1:50:49 +30:10
1. Rikke Blakkestad Ingesen 38:13 15 +5:46 38:13 15 +5:46
2. Marie Helene Hansen 19:46 15 +3:10 57:59 12 -3 +8:56 +3:10
3. Helena Kristiane Åsberg 52:50 22 +21:14 1:50:49 17 +5 +30:10 +21:14
18 Fet OL 1 1:50:52 +30:13
1. Åshild Faller Råheim 44:27 23 +12:00 44:27 23 +12:00
2. Ingrid Aaslund 19:20 10 +2:44 1:03:47 22 -1 +14:44 +2:44
3. Marthe Ramstad 47:05 17 +15:29 1:50:52 18 -4 +30:13 +15:29
19 Fossum IF 3 1:52:15 +31:36
1. Maria Nygaard-Østby 44:43 26 +12:16 44:43 26 +12:16
2. Julie Bakke 22:47 24 +6:11 1:07:30 26 0 +18:27 +6:11
3. Eli Kolstad 44:45 14 +13:09 1:52:15 19 -7 +31:36 +13:09
20 Indre Østfold OK 1 1:56:36 +35:57
1. Jorid Nandrup Nielsen 44:38 25 +12:11 44:38 25 +12:11
2. Gea Øiseth/Elida Bedin/ Gudim 22:30 20 +5:54 1:07:08 24 -1 +18:05 +5:54
3. Ida Aabogen Haugaard 49:28 20 +17:52 1:56:36 20 -4 +35:57 +17:52
21 Nydalens SK 3 1:57:16 +36:37
1. Åse Bergan 38:41 16 +6:14 38:41 16 +6:14
2. Ingrid/Frida Madslien/Bakken Ulseth 18:18 3 +1:42 56:59 9 -7 +7:56 +1:42
3. Maiken Sandberg 1:00:17 27 +28:41 1:57:16 21 +12 +36:37 +28:41
22 Porsgrunn OL 1 2:00:00 +39:21
1. Emilie Westin 38:48 18 +6:21 38:48 18 +6:21
2. Elise Ausen 19:12 8 +2:36 58:00 13 -5 +8:57 +2:36
3. Camilla L. Rosenvold 1:02:00 28 +30:24 2:00:00 22 +9 +39:21 +30:24
23 Kongsberg OL 4 2:02:04 +41:25
1. Ingvild T Andersen 59:57 32 +27:30 59:57 32 +27:30
2. Andrea Vanebo 21:48 18 +5:12 1:21:45 30 -2 +32:42 +5:12
3. Kathinka Rogstad 40:19 7 +8:43 2:02:04 23 -7 +41:25 +8:43
24 IL Tyrving 2 2:04:00 +43:21
1. Anniken Helland-Hansen 44:48 27 +12:21 44:48 27 +12:21
2. Maren Norderud 20:02 16 +3:26 1:04:50 23 -4 +15:47 +3:26
3. Hanne Grandal 59:10 26 +27:34 2:04:00 24 +1 +43:21 +27:34
25 Halden SK 2 2:05:46 +45:07
1. Karoline Aune 59:56 31 +27:29 59:56 31 +27:29
2. Heidi Elisabeth Brække 22:16 19 +5:40 1:22:12 31 0 +33:09 +5:40
3. Synne Malene Brække 43:34 13 +11:58 2:05:46 25 -6 +45:07 +11:58
26 IL Tyrving 3 2:07:00 +46:21
1. Thea Feiring Haltia 49:17 28 +16:50 49:17 28 +16:50
2. Tuva Nesheim Flatebakken 22:45 22 +6:09 1:12:02 27 -1 +22:59 +6:09
3. Solveig Eline Berg 54:58 24 +23:22 2:07:00 26 -1 +46:21 +23:22
27 Raumar Orientering 1 2:07:02 +46:23
1. Kristine Eide Rapp 37:43 10 +5:16 37:43 10 +5:16
2. Hedda Skatvedt 22:46 23 +6:10 1:00:29 18 +8 +11:26 +6:10
3. Hanne Eide Rapp 1:06:33 30 +34:57 2:07:02 27 +9 +46:23 +34:57
28 Konnerud IL 3 2:07:41 +47:02
1. Andrea Ranvik 44:29 24 +12:02 44:29 24 +12:02
2. Ingeborg/Tonje M/Thea Kvarme/Rhrich/Land 28:23 31 +11:47 1:12:52 28 +4 +23:49 +11:47
3. Amanda Skyttersæter Saugerud 54:49 23 +23:13 2:07:41 28 0 +47:02 +23:13
29 Bodø og Omegn IF Orientering / 1 2:12:27 +51:48
1. Nora Marie wedege Irgens 34:52 5 +2:25 34:52 5 +2:25
2. Marie Fupeng Lindløv Jensen 23:16 27 +6:40 58:08 14 +9 +9:05 +6:40
3. Siri Pedersen 1:14:19 31 +42:43 2:12:27 29 +15 +51:48 +42:43
30 Kongsberg OL 3 2:21:15 +1:00:36
1. Sarah Wøllo 54:01 30 +21:34 54:01 30 +21:34
2. Andrea Eiken 31:06 32 +14:30 1:25:07 32 +2 +36:04 +14:30
3. Kristiane Rogstad 56:08 25 +24:32 2:21:15 30 -2 +1:00:36 +24:32
31 Konnerud IL 2 2:21:17 +1:00:38
1. Mari Landro Svingheim 53:56 29 +21:29 53:56 29 +21:29
2. Carolina Hernandez/Julie/Anniken Vråle/Arnesen/Ranvik 22:33 21 +5:57 1:16:29 29 0 +27:26 +5:57
3. Ingvild Marie Haug 1:04:48 29 +33:12 2:21:17 31 +2 +1:00:38 +33:12
32 Østmarka OK 1 2:49:21 +1:28:42
1. Anna Cecilie Linløkken 38:59 20 +6:32 38:59 20 +6:32
2. MonicaHelene/Mathilde Brevik/Krokfoss/Holen 28:11 30 +11:35 1:07:10 25 +5 +18:07 +11:35
3. Åshild Vari 1:42:11 32 +1:10:35 2:49:21 32 +7 +1:28:42 +1:10:35
33 Halden SK 3 3:12:31 +1:51:52
1. Marie Bergstrøm 1:54:06 33 +1:21:39 1:54:06 33 +1:21:39
2. Lisa Jenssen inaktiv 2:19:36
3. Hanna Moum 52:55 33 +21:19 3:12:31 33 0 +1:51:52 +21:19
Fossum IF 1 diskvalifisert
1. Line Wegner Hodt 37:52 0 +5:25 diskvalifisert
2. Ingrid G. Kvålsgard 16:31 0 +-0:05 diskvalifisert
3. Victoria Hæstad Bjørnstad diskvalifisert diskvalifisert
Hamar OK 2 diskvalifisert
1. Emma Ryen diskvalifisert diskvalifisert
2. Kamilla / Maiken Lome / Ellingsen 36:21 0 +19:45 diskvalifisert
3. Maren Holmsen diskvalifisert diskvalifisert
Heming Orientering 1 diskvalifisert
1. Sofie Skyttersæter Iversen diskvalifisert diskvalifisert
2. Eline/Idunn Bryne/Rolfsen 31:07 0 +14:31 diskvalifisert
3. Hedvig Vollset 1:20:05 0 +48:29 diskvalifisert
Kongsberg OL 2 diskvalifisert
1. Helene Enger 46:31 0 +14:04 diskvalifisert
2. Tale Strand 16:38 0 +0:02 diskvalifisert
3. Marlin Haavengen diskvalifisert diskvalifisert
Lillomarka OL 1 diskvalifisert
1. Maria Rørvik Haver diskvalifisert diskvalifisert
2. Kaja/Torill/Elin Grefsrud/Oldernes/Flø 25:02 0 +8:26 diskvalifisert
3. Mina Rørvik Haver 54:12 0 +22:36 diskvalifisert

H13-16

47 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Asker Skiklubb 1 1:04:04
1. Johan Teodor Westly 24:53 3 +0:07 24:53 3 +0:07
2. Sander Arntzen 15:44 6 +1:28 40:37 2 -1 +0:16 +0:09
3. Vegard Gulbrandsen 23:27 1 1:04:04 1 -1 -0:16
2 Heming Orientering 1 1:04:32 +0:28
1. Bjørn Anders Flågen 24:56 4 +0:10 24:56 4 +0:10
2. Petter Astrup Arnesen 15:46 7 +1:30 40:42 3 -1 +0:21 +0:11
3. Kasper Fosser 23:50 2 +0:23 1:04:32 2 -1 +0:28 +0:07
3 Fossum IF 2 1:06:59 +2:55
1. Øyvind Hjermstad 25:00 6 +0:14 25:00 6 +0:14
2. Erik Hæstad Bjørnstad 15:21 4 +1:05 40:21 1 -5 -0:14
3. Erling Hjermstad 26:38 3 +3:11 1:06:59 3 +2 +2:55 +2:55
4 Nydalens SK 2 1:08:18 +4:14
1. Lukas Liland 24:49 2 +0:03 24:49 2 +0:03
2. Jostein Tandberg 16:42 11 +2:26 41:31 5 +3 +1:10 +1:07
3. Eirik Langedal Breivik 26:47 4 +3:20 1:08:18 4 -1 +4:14 +3:04
5 Kristiansand OK 1 1:10:35 +6:31
1. Sebastian Daland 25:59 9 +1:13 25:59 9 +1:13
2. Vetle Elias Lynnebakken 15:33 5 +1:17 41:32 6 -3 +1:11 -0:02
3. Marius Pytten 29:03 7 +5:36 1:10:35 5 -1 +6:31 +5:20
6 Asker Skiklubb 2 1:11:33 +7:29
1. Ola Løvald Bråten 24:57 5 +0:11 24:57 5 +0:11
2. Henrik Fredriksen Aas 16:31 10 +2:15 41:28 4 -1 +1:07 +0:56
3. Eivind Øfsthus Gravir 30:05 10 +6:38 1:11:33 6 +2 +7:29 +6:22
7 Halden SK 1 1:14:19 +10:15
1. August Asheim Birkeland 27:22 12 +2:36 27:22 12 +2:36
2. Olav Schmitt Gran 14:16 1 41:38 7 -5 +1:17 -1:19
3. Håkon Østraat Sævareid 32:41 14 +9:14 1:14:19 7 0 +10:15 +8:58
8 Fossum IF 1 1:14:22 +10:18
1. Martin Andresen Skotte 36:09 29 +11:23 36:09 29 +11:23
1. Tarjei Holo 26:03 10 +1:17 26:03 10 +1:17
2. Fredrik Ramstad Hoff 19:58 26 +5:42 46:01 12 -17 +5:40 -5:43
2. Eivind/Sivert Berner Myher/Sande/Kverme 19:48 25 +5:32 55:57 25 -4 +15:36 +4:13
3. Martin Borge Heir 28:21 6 +4:54 1:14:22 8 -4 +10:18 +4:38
3. Truls Wegner Hodt 41:40 24 +18:13 1:37:37 26 +14 +33:33 +27:53
9 OL Trollo / Sandefjord OK / St 1 1:14:46 +10:42
1. Ole Jakob Olsrød 27:40 13 +2:54 27:40 13 +2:54
2. Martin Sollie Nåtedal 17:00 14 +2:44 44:40 11 -2 +4:19 +1:25
3. Hallvard Arntzen Foss 30:06 11 +6:39 1:14:46 9 -2 +10:42 +6:23
10 Nydalens SK 1 1:17:06 +13:02
1. Gjermund Tørnqvist Halden 30:02 17 +5:16 30:02 17 +5:16
2. Jørgen Wulfsberg 14:33 2 +0:17 44:35 10 -7 +4:14 -1:02
3. Elias Jonsson 32:31 13 +9:04 1:17:06 10 0 +13:02 +8:48
11 Konnerud IL 1 1:17:32 +13:28
1. Aslak Heimdal 35:10 24 +10:24 35:10 24 +10:24
2. Håvard Landro Svingheim 14:40 3 +0:24 49:50 16 -8 +9:29 -0:55
3. Jørgen Baklid 27:42 5 +4:15 1:17:32 11 -5 +13:28 +3:59
12 Varegg Fleridrett 1 1:25:06 +21:02
1. Kristian Rykkje 25:26 7 +0:40 25:26 7 +0:40
2. Mathias Rosenlund 17:07 15 +2:51 42:33 9 +2 +2:12 +1:32
3. Markus Kjærner-Semb 42:33 26 +19:06 1:25:06 12 +3 +21:02 +18:50
13 Tynset IF 1 1:25:40 +21:36
1. Erlend Kvittum Nytrøen 32:28 19 +7:42 32:28 19 +7:42
2. Trygve Bondhus Often 16:09 8 +1:53 48:37 15 -4 +8:16 +0:34
3. Petter Vangen Lunåsmo 37:03 19 +13:36 1:25:40 13 -2 +21:36 +13:20
14 Birkenes IL 1 1:25:45 +21:41
1. Kristian Nyhus 37:45 31 +12:59 37:45 31 +12:59
2. Sigurd Svaland Aas 18:31 19 +4:15 56:16 28 -3 +15:55 +2:56
3. Kristian Reiersen Jensen 29:29 8 +6:02 1:25:45 14 -14 +21:41 +5:46
15 Asker Skiklubb 3 1:25:46 +21:42
1. Sjur Kvisle 33:23 21 +8:37 33:23 21 +8:37
2. VegardTrygve Løvli/Myhr 17:40 16 +3:24 51:03 21 0 +10:42 +2:05
3. Per Clemet Wisløff 34:43 17 +11:16 1:25:46 15 -6 +21:42 +11:00
16 Fredrikstad SK 1 1:26:15 +22:11
1. Bendik Eliassen 35:33 28 +10:47 35:33 28 +10:47
2. Sondre / Endre Ottesen / Luktvaslimo 20:50 31 +6:34 56:23 29 +1 +16:02 +5:15
3. Herman Ryen Martinsen 29:52 9 +6:25 1:26:15 16 -13 +22:11 +6:09
17 Halden SK 2 1:26:24 +22:20
1. Trygve Kristoffer Løvli 24:46 1 24:46 1
2. Erlend Brendstuen 16:52 12 +2:36 41:38 7 +6 +1:17 +1:17
3. Niels Christian Hellerud 44:46 27 +21:19 1:26:24 17 +10 +22:20 +21:03
18 Kongsberg OL 1 1:26:50 +22:46
1. Henrik Haug 35:11 25 +10:25 35:11 25 +10:25
2. Sølve Drage 19:12 22 +4:56 54:23 24 -1 +14:02 +3:37
3. Gard Dahlen 32:27 12 +9:00 1:26:50 18 -6 +22:46 +8:44
19 Lardal OL 1 1:26:51 +22:47
1. Audun Melby Jacobsen 35:16 27 +10:30 35:16 27 +10:30
2. Marit Melby Jacobsen 18:54 21 +4:38 54:10 22 -5 +13:49 +3:19
3. Sindre R Holt 32:41 14 +9:14 1:26:51 19 -3 +22:47 +8:58
20 IL Tyrving 1 1:27:10 +23:06
1. Styrk Hundseid Kamsvåg 25:40 8 +0:54 25:40 8 +0:54
2. Andreas Juell Larsen 21:05 35 +6:49 46:45 13 +5 +6:24 +5:30
3. Oliver Wallin Higgins 40:25 22 +16:58 1:27:10 20 +7 +23:06 +16:42
21 Nydalens SK 4 1:29:31 +25:27
1. Audun Uglenes Bergan 31:20 18 +6:34 31:20 18 +6:34
2. Alexander Smeby 19:38 24 +5:22 50:58 19 +1 +10:37 +4:03
3. Isak Jonsson 38:33 20 +15:06 1:29:31 21 +2 +25:27 +14:50
22 Østmarka OK 2 1:29:48 +25:44
1. Magnus Ramberg 33:21 20 +8:35 33:21 20 +8:35
2. Andreas Ramberg 17:40 16 +3:24 51:01 20 0 +10:40 +2:05
3. Hans Kristian Stubban Hygen 38:47 21 +15:20 1:29:48 22 +2 +25:44 +15:04
23 Fossum IF 3 1:29:53 +25:49
1. Einar Melsom 28:22 14 +3:36 28:22 14 +3:36
2. Harald Ramm/Sigurd Haugland/Grevstad 20:00 27 +5:44 48:22 14 0 +8:01 +4:25
3. Oscar Hæstad Bjørnstad 41:31 23 +18:04 1:29:53 23 +9 +25:49 +17:48
24 Lillomarka OL 1 1:30:40 +26:36
1. Joar Oldernes 37:24 30 +12:38 37:24 30 +12:38
2. Sindre Vestengen Lian 18:36 20 +4:20 56:00 26 -4 +15:39 +3:01
3. Jens Johan Brekke 34:40 16 +11:13 1:30:40 24 -2 +26:36 +10:57
25 OK Moss 1 1:37:26 +33:22
1. Stian Andresen 29:35 16 +4:49 29:35 16 +4:49
2. Tor Erling Gjølsjø 20:26 29 +6:10 50:01 17 +1 +9:40 +4:51
3. Lukas Emil Rogne 47:25 30 +23:58 1:37:26 25 +8 +33:22 +23:42
27 Lillomarka OL 2 1:41:24 +37:20
1. Eirik Høst Fossgard 35:12 26 +10:26 35:12 26 +10:26
2. Trond Oldernes 20:58 34 +6:42 56:10 27 +1 +15:49 +5:23
3. Elias Skjolden Sørensen 45:14 28 +21:47 1:41:24 27 0 +37:20 +21:31
28 Larvik OK 1 1:42:09 +38:05
1. Tobias Kristensen 29:32 15 +4:46 29:32 15 +4:46
2. Andrine Harriet/Helle Fremstad/Brathagen 27:16 41 +13:00 56:48 30 +15 +16:27 +11:41
3. Jens Didrik Berg 45:21 29 +21:54 1:42:09 28 -2 +38:05 +21:38
29 Nydalens SK 5 1:42:52 +38:48
1. Peder Stenberg-Nilsen 44:38 36 +19:52 44:38 36 +19:52
2. Lars Young/Erik Vik/Olsen 16:21 9 +2:05 1:00:59 33 -3 +20:38 +0:46
3. Emil Morgenlie Skei 41:53 25 +18:26 1:42:52 29 -4 +38:48 +18:10
30 Ringerike OL 1 1:44:59 +40:55
1. Sander Arnevik 46:09 38 +21:23 46:09 38 +21:23
2. Oskar Arnevik 23:55 40 +9:39 1:10:04 39 +1 +29:43 +8:20
3. Anders Løset 34:55 18 +11:28 1:44:59 30 -9 +40:55 +11:12
31 Vang OL 1 1:46:30 +42:26
1. Eskil Frøisland 34:45 22 +9:59 34:45 22 +9:59
2. Ole Johan Bråten 19:32 23 +5:16 54:17 23 +1 +13:56 +3:57
3. Fredrik Sveen 52:13 34 +28:46 1:46:30 31 +8 +42:26 +28:30
32 Ringsaker OK 1 1:47:50 +43:46
1. Johannes Bordal 27:20 11 +2:34 27:20 11 +2:34
2. Even Bordal 22:54 37 +8:38 50:14 18 +7 +9:53 +7:19
3. Lars Brynestad 57:36 36 +34:09 1:47:50 32 +14 +43:46 +33:53
33 Sarpsborg OL 1 1:48:10 +44:06
1. Andreas Bergsland 42:33 34 +17:47 42:33 34 +17:47
2. Emil Løwengreen 16:57 13 +2:41 59:30 32 -2 +19:09 +1:22
3. Benjamin Aasen 48:40 31 +25:13 1:48:10 33 +1 +44:06 +24:57
34 Hamar OK 1 1:50:50 +46:46
1. Njaal Ellegaard Melby 34:54 23 +10:08 34:54 23 +10:08
2. Sivert Seim 23:46 39 +9:30 58:40 31 +8 +18:19 +8:11
3. Per Ivar Reinemo 52:10 33 +28:43 1:50:50 34 +3 +46:46 +28:27
35 Fet OL 1 1:55:40 +51:36
1. Jørgen Kjos Barkenæs 48:50 40 +24:04 48:50 40 +24:04
2. Jørgen/Jonas Aas/Aas 18:02 18 +3:46 1:06:52 37 -3 +26:31 +2:27
3. Sander Hildebrand Rogndokken 48:48 32 +25:21 1:55:40 35 -2 +51:36 +25:05
36 Ringerike OL 2 2:12:28 +1:08:24
1. Kristian Kammerud 42:32 33 +17:46 42:32 33 +17:46
2. Tuva/Ida/Cornelius Aas Stræte/Enerhaugen/Klevjer 20:53 33 +6:37 1:03:25 35 +2 +23:04 +5:18
3. Carl August Klevjer 1:09:03 39 +45:36 2:12:28 36 +1 +1:08:24 +45:20
37 Indre Østfold OK 1 2:16:40 +1:12:36
1. Jørgen Vister 48:40 39 +23:54 48:40 39 +23:54
2. Haakon/Eirik Johannesen/Blågestad 20:52 32 +6:36 1:09:32 38 -1 +29:11 +5:17
3. Guttorm Snemyr Holtet 1:07:08 38 +43:41 2:16:40 37 -1 +1:12:36 +43:25
38 Heming Orientering 3 2:17:06 +1:13:02
1. Tobias Fremming 51:11 41 +26:25 51:11 41 +26:25
2. Jonas Rolfsen/Kristoffer Haugmo/Bryne 23:27 38 +9:11 1:14:38 40 -1 +34:17 +7:52
3. Sølve Nordahl Rolfsen 1:02:28 37 +39:01 2:17:06 38 -2 +1:13:02 +38:45
39 Østmarka OK 1 2:18:22 +1:14:18
1. Anders Brevik 40:36 32 +15:50 40:36 32 +15:50
2. Jesper Ugedal 20:23 28 +6:07 1:00:59 33 +1 +20:38 +4:48
3. Kristoffer Prøis Kagnes 1:17:23 40 +53:56 2:18:22 39 +6 +1:14:18 +53:40
40 Halden SK 3 2:22:05 +1:18:01
1. Jonatan Aune 1:04:37 42 +39:51 1:04:37 42 +39:51
2. Haakon Johann Slang-Sundsetvik 20:39 30 +6:23 1:25:16 42 0 +44:55 +5:04
3. Alexander Skaug Ytterbøl 56:49 35 +33:22 2:22:05 40 -2 +1:18:01 +33:06
41 Birkenes IL 2 2:47:27 +1:43:23
1. Asgeir Reiersen Jensen 46:05 37 +21:19 46:05 37 +21:19
2. Anund Nyhus 35:07 42 +20:51 1:21:12 41 +4 +40:51 +19:32
3. Magnus Mosfjell 1:26:15 41 +1:02:48 2:47:27 41 0 +1:43:23 +1:02:32
42 Varegg Fleridrett 2 2:59:33 +1:55:29
1. Mathias Kjærner-Semb 44:31 35 +19:45 44:31 35 +19:45
2. Erlend Sørheim 21:48 36 +7:32 1:06:19 36 +1 +25:58 +6:13
3. Kristian Fredrik Thomassen 1:53:14 42 +1:29:47 2:59:33 42 +6 +1:55:29 +1:29:31
Halden SK 4 diskvalifisert
1. Ole Øivind Norsted 1:10:10 0 +45:24 diskvalifisert
2. Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød 37:21 0 +23:05 diskvalifisert
3. William Saintenoi-Johansen diskvalifisert diskvalifisert
Heming Orientering 2 diskvalifisert
1. Sindre Rolfsen Haugmo diskvalifisert diskvalifisert
2. Erik Rolfsen/Håvard Haugmo/Høymork 19:00 0 +4:44 diskvalifisert
3. Sebastian Eidem 51:34 0 +28:07 diskvalifisert
IF Sturla 1 diskvalifisert
1. Sturla Frydenlund 25:50 0 +1:04 diskvalifisert
2. Egil Frydenlund 19:16 0 +5:00 diskvalifisert
3. Fride Sørensen diskvalifisert diskvalifisert
Konnerud IL 2 diskvalifisert
1. Simen Ruud diskvalifisert diskvalifisert
2. Nicolai Nordhaug 20:42 0 +6:26 diskvalifisert
3. Sindre Lysaker Norbom 55:05 0 +31:38 diskvalifisert
Nydalens SK 3 diskvalifisert
1. Espen Hegstad Krüger 31:37 0 +6:51 diskvalifisert
2. Halvor Tørnqvist Halden 17:47 0 +3:31 diskvalifisert
3. Sam Lunøe diskvalifisert diskvalifisert
Porsgrunn OL 1 diskvalifisert
1. Alexander Repstad Storemyr 48:11 0 +23:25 diskvalifisert
2. Vegard Haugen diskvalifisert diskvalifisert
3. Rasmus Mathisen 49:18 0 +25:51 diskvalifisert

D11-12

12 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Nydalens SK 2 40:15
1. Oda/Ea Scheele/Lunøe 19:37 1 19:37 1
2. Marte Madslien Bakken 20:38 2 +1:16 40:15 1 0 0:00
2 Kongsberg OL 1 41:15 +1:00
1. Konstanse/Mathilde Moholth/Flessberg 21:53 5 +2:16 21:53 5 +2:16
2. Åsne Haavengen 19:22 1 41:15 2 -3 +1:00 -1:16
3 Bodø og Omegn IF Orientering / 1 41:58 +1:43
1. Kristine Kravdal 19:38 2 +0:01 19:38 2 +0:01
2. Hedda Sofie Irgens 22:20 4 +2:58 41:58 3 +1 +1:43 +1:42
4 Lillomarka OL 1 46:24 +6:09
1. Ingrid Blindheim 21:42 4 +2:05 21:42 4 +2:05
2. Netta/Beate Bar-Nathan/Bjørkeskog 24:42 5 +5:20 46:24 4 0 +6:09 +4:04
5 Asker Skiklubb 1 47:16 +7:01
1. Ina Martini 19:44 3 +0:07 19:44 3 +0:07
2. Petra/Ida Hoveid/Nordvik 27:32 6 +8:10 47:16 5 +2 +7:01 +6:54
6 Østmarka OK 1 49:11 +8:56
1. Ingrid Marie Stubban Hygen 27:50 7 +8:13 27:50 7 +8:13
2. Alexandra Linløkken 21:21 3 +1:59 49:11 6 -1 +8:56 +0:43
7 Sarpsborg OL 1 54:19 +14:04
1. Ingrid Kristine / Nina Hansen / Pedersen 25:48 6 +6:11 25:48 6 +6:11
2. Adine / Amalie Ingesen / Ludvigsen 28:31 7 +9:09 54:19 7 +1 +14:04 +7:53
8 Nydalens SK 1 1:00:26 +20:11
1. Pia Young/Hanna Vik/Mans 28:31 8 +8:54 28:31 8 +8:54
2. Tiril elisabeth/Elise Wærp Eggen/Hauge 31:55 9 +12:33 1:00:26 8 0 +20:11 +11:17
9 Ringerike OL 1 1:13:53 +33:38
1. Nora Marie/Marte Enerhaugen/Skrove 36:48 9 +17:11 36:48 9 +17:11
2. Ingeborg/Margrethe Klevjer/Roum 37:05 10 +17:43 1:13:53 9 0 +33:38 +16:27
10 Indre Østfold OK 1 1:17:58 +37:43
1. Elma S/ Hanna Gudim/Bystrøm 47:00 10 +27:23 47:00 10 +27:23
2. Anna Nærby 30:58 8 +11:36 1:17:58 10 0 +37:43 +10:20
Halden SK 1 diskvalifisert
1. Marieluise Schmitt Gran diskvalifisert diskvalifisert
2. Sofie Bergstrøm 27:06 0 +7:44 diskvalifisert
Fredrikstad SK 1 brutt
1. Alexandra Angvoll 46:37 0 +27:00 brutt
2. inaktiv brutt

H11-12

19 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Nydalens SK 2 35:04
1. Eirik/Tobias Øvstedal/Eskedal 19:16 8 +0:46 19:16 8 +0:46
2. Kornelius Kriszat-Løvfald 15:48 1 35:04 1 -7 -0:46
2 Asker Skiklubb 2 35:30 +0:26
1. Felix Finsrud 18:51 3 +0:21 18:51 3 +0:21
2. Sondre Ytterbø 16:39 3 +0:51 35:30 2 -1 +0:26 +0:05
3 Kongsberg OL 3 35:32 +0:28
1. Peder B. Kjørsvik 19:02 5 +0:32 19:02 5 +0:32
2. Atle Nikolai Wøllo 16:30 2 +0:42 35:32 3 -2 +0:28 -0:04
4 Hamar OK 1 39:36 +4:32
1. Sondre Robøle Lien 18:32 2 +0:02 18:32 2 +0:02
2. Vegard Ranestad 21:04 5 +5:16 39:36 4 +2 +4:32 +4:30
5 Kongsberg OL 2 40:58 +5:54
1. Olav Lund 19:27 9 +0:57 19:27 9 +0:57
2. Johan Enger 21:31 7 +5:43 40:58 5 -4 +5:54 +4:57
6 Kongsberg OL 1 41:53 +6:49
1. Rolf/Vegard T. Haug/Andersen 22:02 13 +3:32 22:02 13 +3:32
2. Vetle Drage 19:51 4 +4:03 41:53 6 -7 +6:49 +3:17
7 Indre Østfold OK 1 42:52 +7:48
1. Peder Aabogen Haugaard 19:07 6 +0:37 19:07 6 +0:37
2. Amund Øiseth Bedin 23:45 10 +7:57 42:52 7 +1 +7:48 +7:11
8 Lardal OL 1 43:08 +8:04
1. Kristin Melby Jacobsen 20:42 11 +2:12 20:42 11 +2:12
2. Simen Gravningen 22:26 8 +6:38 43:08 8 -3 +8:04 +5:52
9 Heming Orientering 1 43:11 +8:07
1. Henrik/August Syrdal Reusch/Øen 19:13 7 +0:43 19:13 7 +0:43
2. Ferdinand Fremming 23:58 11 +8:10 43:11 9 +2 +8:07 +7:24
10 IL Tyrving 1 43:13 +8:09
1. Ådne Skjærstein 21:46 12 +3:16 21:46 12 +3:16
2. Kristian Juell Larsen 21:27 6 +5:39 43:13 10 -2 +8:09 +4:53
11 Bækkelagets SK 1 45:17 +10:13
1. Lars Øderud Vatne 19:28 10 +0:58 19:28 10 +0:58
2. Magnus Ferdinand Vivaldi Huuse 25:49 14 +10:01 45:17 11 +1 +10:13 +9:15
12 Halden SK 1 45:18 +10:14
1. Jakob/Jonathan Torgersen/Eylertsen 22:18 15 +3:48 22:18 15 +3:48
2. Tore Herman/Martin Kirkebøen/Brække 23:00 9 +7:12 45:18 12 -3 +10:14 +6:26
13 Fossum IF 1 47:02 +11:58
1. Mikkel Katla 22:11 14 +3:41 22:11 14 +3:41
2. Marius Bakke 24:51 13 +9:03 47:02 13 -1 +11:58 +8:17
14 Nydalens SK 1 47:11 +12:07
1. Teodor Mo/Anders HjelsethLarsen 18:30 1 18:30 1
2. Kasper Bakken/Rolf Andres Ulseth/Berg 28:41 15 +12:53 47:11 14 +13 +12:07 +12:07
15 Porsgrunn OL 1 49:01 +13:57
1. Anders L./Martin Rosenvold/Aasen 24:28 16 +5:58 24:28 16 +5:58
2. Tobias Mathisen 24:33 12 +8:45 49:01 15 -1 +13:57 +7:59
16 Asker Skiklubb 1 51:20 +16:16
1. Jonas Myhr 18:58 4 +0:28 18:58 4 +0:28
2. Ole Henrik/Kristian Woxholth/Aas Fredriksen 32:22 16 +16:34 51:20 16 +12 +16:16 +15:48
17 Østmarka OK 1 59:54 +24:50
1. John Otterlei 24:58 17 +6:28 24:58 17 +6:28
2. Bendik Mjøster 34:56 17 +19:08 59:54 17 0 +24:50 +18:22
18 Fredrikstad SK 1 1:01:11 +26:07
1. Thomas Blomkvist 25:16 18 +6:46 25:16 18 +6:46
2. Sivert Poppe 35:55 18 +20:07 1:01:11 18 0 +26:07 +19:21
Ringerike OL 1 diskvalifisert
1. Stein Aas Stræte diskvalifisert diskvalifisert
2. Jørgen Nøkleby Melling 24:06 0 +8:18 diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor