Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårsprinten - NC eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårsprinten - NC eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 25 april 2014

D 17-18E

2 800 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 12:30 4:27
2 Emma Arnesen Byåsen IL 12:38 +0:08 4:30
3 Tonje Vassend Porsgrunn OL 12:48 +0:18 4:34
4 Ingrid Lundanes Emblem IL 12:51 +0:21 4:35
5 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 13:08 +0:38 4:41
6 Gina Granstedt Halden SK 13:17 +0:47 4:44
7 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 13:34 +1:04 4:50
8 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 13:43 +1:13 4:53
9 Evine Westli Andersen Løten O-Lag 13:47 +1:17 4:55
10 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 13:56 +1:26 4:58
11 Marie Olaussen Fredrikstad SK 13:57 +1:27 4:58
12 Sigrid Bjørgen Hamar OK 14:03 +1:33 5:01
13 Anneli Grindstad Halden SK 14:05 +1:35 5:01
14 Johanne Lægran Nydalens SK 14:13 +1:43 5:04
15 Julie Hjortland Larvik OK 14:14 +1:44 5:05
16 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 14:25 +1:55 5:08
17 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 14:31 +2:01 5:11
18 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 14:37 +2:07 5:13
19 Nanna Norderud IL Tyrving 14:49 +2:19 5:17
20 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 14:53 +2:23 5:18
21 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 14:59 +2:29 5:21
21 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 14:59 +2:29 5:21
23 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 15:03 +2:33 5:22
24 Åshild Kolstad Mo OK 15:13 +2:43 5:26
25 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 15:19 +2:49 5:28
26 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 15:30 +3:00 5:32
27 Astrid Fiskum IL Tyrving 15:44 +3:14 5:37
28 Ingvild Wang Lillomarka OL 15:51 +3:21 5:39
29 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 15:54 +3:24 5:40
30 Siri Moholth Kongsberg OL 16:01 +3:31 5:43
31 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 16:07 +3:37 5:45
32 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 16:14 +3:44 5:47
33 Hanna E. Andersen Eiker OL 16:16 +3:46 5:48
34 Siri Grandal IL Tyrving 16:31 +4:01 5:53
35 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 16:40 +4:10 5:57
36 Tuva Bjerketvedt OK Moss 17:02 +4:32 6:05
36 Karen Bjergaard Nydalens SK 17:02 +4:32 6:05
38 Nora Hui Andersen Hamar OK 17:06 +4:36 6:06
39 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 17:16 +4:46 6:10
40 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 18:03 +5:33 6:26
41 Julia Plaian Asker Skiklubb 18:29 +5:59 6:36
42 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 19:26 +6:56 6:56
43 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 22:16 +9:46 7:57
44 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 25:07 +12:37 8:58
Hedda Vonen Nittedal OL diskvalifisert
Ingvild Torgersen Halden SK diskvalifisert
Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-blink Orientering diskvalifisert
Frida Sæther Freidig diskvalifisert
Kristin Brekke Lillomarka OL ikke startet
Ingunn Rognsvåg Varegg Fleridrett ikke startet
Ingunn Egeberg Vári IF Sturla ikke startet
Dorte Narum Hamar OK ikke startet

D 19-20E

3 000 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Mårtensson Modum OL 12:54 4:18
2 Sabine Rothaug Halden SK 13:16 +0:22 4:25
3 Karen Oline Kolstad Freidig 13:31 +0:37 4:30
4 Mathilde Rundhaug Frol IL 13:41 +0:47 4:33
5 Emilie Westli Andersen Løten O-Lag 13:52 +0:58 4:37
6 Runa Fremstad Larvik OK 13:54 +1:00 4:38
7 Jorunn Kvakland NTNUI 14:33 +1:39 4:51
8 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 14:34 +1:40 4:51
9 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:38 +1:44 4:52
10 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 14:44 +1:50 4:54
11 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 15:04 +2:10 5:01
12 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 15:22 +2:28 5:07
13 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 16:28 +3:34 5:29
14 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 18:16 +5:22 6:05
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK diskvalifisert
Kristine Berglia Eiker OL diskvalifisert
Siri Kollerud Lillomarka OL diskvalifisert
Gunvor Hov Høydal Fossum IF ikke startet

D 21-E

3 000 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Rønning Sund Frol IL 12:24 4:08
2 Ingjerd Myhre Järla Orientering 12:26 +0:02 4:08
3 Anne Johanne Lind Nydalens SK 12:30 +0:06 4:10
4 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 13:09 +0:45 4:23
5 Silje Ekroll Jahren Sävedalens Aik 13:13 +0:49 4:24
6 Therese Haare Konnerud IL 13:23 +0:59 4:27
7 Helen Palmer Lillomarka OL 13:28 +1:04 4:29
8 Ewa Gwozdz Raumar Orientering 13:51 +1:27 4:37
9 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 13:56 +1:32 4:38
10 Marion Huber Tynset IF 13:58 +1:34 4:39
11 Anette Baklid Konnerud IL 14:03 +1:39 4:41
12 Sofie Aarnes Nydalens SK 14:19 +1:55 4:46
13 Kari Svingheim Frol IL 14:34 +2:10 4:51
14 Kristine Fjeldbo NTNUI 14:52 +2:28 4:57
15 Anna Ulvensøen NTNUI 14:57 +2:33 4:59
16 Guro Vassend Fossum IF 15:06 +2:42 5:02
17 Cristina Luis Nydalens SK 15:16 +2:52 5:05
18 Elin-Kristin Hem NTNUI 15:23 +2:59 5:07
19 Solveig Blandkjenn NTNUI 15:42 +3:18 5:14
20 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 15:46 +3:22 5:15
21 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 15:54 +3:30 5:18
22 Ida Katrine Børstad Thoresen NTNUI 16:39 +4:15 5:33
23 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 16:45 +4:21 5:35
24 Karoline Dahl Fosby NTNUI 16:46 +4:22 5:35
25 Marit Wenseth Kure Bø OL 17:46 +5:22 5:55
26 Maria Brodin Fossum IF 18:12 +5:48 6:04
Emma Johansson NTNUI diskvalifisert
Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK diskvalifisert
Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK diskvalifisert
Marie Styrvold NTNUI ikke startet
Marta Ulvensøen NTNUI ikke startet
Marianne Dæhli NTNUI ikke startet
Linn Hokholt NTNUI ikke startet
Lone Brochmann Bækkelagets SK ikke startet
Marte Narum Konnerud IL ikke startet
Tone Wigemyr Bækkelagets SK ikke startet

H 17-18E

3 200 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 12:50 4:00
2 Karl Fremstad Kongsberg OL 12:58 +0:08 4:03
3 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 13:02 +0:12 4:04
4 Elias T. Mølnvik Fossum IF 13:10 +0:20 4:06
5 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 13:16 +0:26 4:08
6 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 13:31 +0:41 4:13
7 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 13:37 +0:47 4:15
8 Audun Heimdal Konnerud IL 13:40 +0:50 4:16
9 Stian Sundsvik Frol IL 13:41 +0:51 4:16
10 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 13:53 +1:03 4:20
11 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 14:08 +1:18 4:25
12 Rein Helle Mårdalen Freidig 14:09 +1:19 4:25
13 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og Omegn 14:20 +1:30 4:28
14 Einar Lund Kongsberg OL 14:22 +1:32 4:29
15 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 14:25 +1:35 4:30
16 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 14:26 +1:36 4:30
17 Peter Nordbrøden Halden SK 14:30 +1:40 4:31
17 Steinar Kollerud Lillomarka OL 14:30 +1:40 4:31
19 Even Børresen Hamar OK 14:35 +1:45 4:33
20 Knut Aasheim Oppsal Orientering 14:37 +1:47 4:34
21 Øyvind Wiggen Byåsen IL 14:49 +1:59 4:37
22 Kristoffer Nygård Haugesund IL Orientering 14:52 +2:02 4:38
23 Jakob Eikner Fana IL 14:56 +2:06 4:40
23 Herman Kirste Skien OK 14:56 +2:06 4:40
25 Are Wigaard Oppsal Orientering 15:10 +2:20 4:44
26 Johan Otto Munkeby Frol IL 15:11 +2:21 4:44
27 Sverre Bang Støeng Hamar OK 15:20 +2:30 4:47
28 Amund Hoel Raumar Orientering 15:30 +2:40 4:50
29 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 15:32 +2:42 4:51
30 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 15:34 +2:44 4:51
31 Sigurd Melsom Fossum IF 15:43 +2:53 4:54
32 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og Omegn 15:56 +3:06 4:58
32 Elias Wiklund Nydalens SK 15:56 +3:06 4:58
34 Herman Moe Fet OL 15:57 +3:07 4:59
35 Magnus Wølneberg IL Tyrving 16:07 +3:17 5:02
36 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 16:12 +3:22 5:03
37 Sondre Damm TIF Viking 16:20 +3:30 5:06
38 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 16:22 +3:32 5:06
39 Jørgen Wingerei Porsgrunn OL 16:32 +3:42 5:10
40 Pål Spone Modum OL 16:34 +3:44 5:10
41 Sondre Lorentsen OK Silsand 16:35 +3:45 5:10
42 Endre Aaen Stjørdals-blink Orientering 16:39 +3:49 5:12
43 Petter Norsted Kildebo Halden SK 16:50 +4:00 5:15
44 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 17:43 +4:53 5:32
45 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 17:55 +5:05 5:35
46 Anders Stiansen Nygaard Ås-NMBU Orientering 18:44 +5:54 5:51
47 Erlend Andreas Nordbø Modum OL 21:10 +8:20 6:36
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert
Vebjørn Tandberg Nydalens SK diskvalifisert
Magnus Sandven Notodden OL diskvalifisert
Einar Moe Tandberg Modum OL diskvalifisert
Vegard Rønning Huber Hamar OK diskvalifisert
Einar Lofthus Hamar OK diskvalifisert
Bjørn André Aaslund Fet OL ikke startet
Erland Kvisle Asker Skiklubb ikke startet
Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK ikke startet
Brage Jørum Byåsen IL ikke startet
Oskar Størmer Fossum IF ikke startet
Håvard Irgens Fossum IF ikke startet

H 19-20E

3 800 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 14:36 3:50
2 Borger Melsom Fossum IF 15:10 +0:34 3:59
3 Sigur Heggedal Kongsberg OL 15:13 +0:37 4:00
4 Eivind Høydal Nydalens SK 15:24 +0:48 4:03
5 Ove Baardsgaard OL Trollelg 15:29 +0:53 4:04
6 Mathias Drage Kongsberg OL 15:33 +0:57 4:05
6 Andreas Sølberg OL Trollelg 15:33 +0:57 4:05
8 Paul Sirum Frol IL 15:35 +0:59 4:06
9 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 15:44 +1:08 4:08
10 Jonas Ressem Frol IL 15:58 +1:22 4:12
11 Magne Jutulstad NTNUI 16:15 +1:39 4:16
12 Anders Felde Olaussen Halden SK 16:19 +1:43 4:17
12 Vegard Ressem Frol IL 16:19 +1:43 4:17
14 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 16:26 +1:50 4:19
15 Mattis Holt Freidig 16:31 +1:55 4:20
16 Markus Holter Halden SK 16:41 +2:05 4:23
17 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 16:51 +2:15 4:26
18 Sindre Sandven Kongsberg OL 16:56 +2:20 4:27
19 Thomas Schive Bækkelagets SK 17:05 +2:29 4:29
20 Sigurd Stenvik Lillomarka OL 17:16 +2:40 4:32
21 Simen Bordal Ringsaker OK 18:04 +3:28 4:45
22 Tord Haflan Nydalens SK 18:17 +3:41 4:48
23 Olav Vestøl Vegårshei IL 18:56 +4:20 4:58
24 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 19:58 +5:22 5:15
25 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 20:36 +6:00 5:25
26 Arne Johannes Løkken Flosta IL 22:38 +8:02 5:57
Lars Hole Mikalsen Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett diskvalifisert
Jon Nilsen Kristiansand OK diskvalifisert
Morten Jørgensen Kristiansand OK diskvalifisert
Håvard Myhre Kongsberg OL diskvalifisert
Gaute Friestad Kristiansand OK diskvalifisert
Gustav Fiskum IL Tyrving diskvalifisert

H 21-E

3 800 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:46 3:37
2 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 14:12 +0:26 3:44
3 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:25 +0:39 3:47
4 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 14:26 +0:40 3:47
5 Hans Petter Mathisen NTNUI 14:36 +0:50 3:50
6 Martin Hoset NTNUI 14:41 +0:55 3:51
7 Carl Petter Lyngen Frol IL 14:48 +1:02 3:53
8 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 14:49 +1:03 3:53
9 Olav Johannes Deelstra NTNUI 14:50 +1:04 3:54
10 Krzysztof Rzenca Raumar Orientering 14:52 +1:06 3:54
10 Christoph Brandt IL Tyrving 14:52 +1:06 3:54
12 Sindre Johannessen Freidig 14:59 +1:13 3:56
13 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 15:00 +1:14 3:56
14 Anders Nordberg Nydalens SK 15:03 +1:17 3:57
15 Yngve Skogstad Frol IL 15:05 +1:19 3:58
16 Sindre Rønning Fossum IF 15:06 +1:20 3:58
16 Mikolaj Dutkowski Uks Arkady Raszków 15:06 +1:20 3:58
18 Anders Vister Raumar Orientering 15:10 +1:24 3:59
18 Espen Fiskum Halden SK 15:10 +1:24 3:59
20 Bojan Blumenstein Halden SK 15:11 +1:25 3:59
21 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 15:16 +1:30 4:01
22 Per Melander Often NTNUI 15:17 +1:31 4:01
23 Matthew Speake Lillomarka OL 15:22 +1:36 4:02
24 Eirik Rustad Raumar Orientering 15:25 +1:39 4:03
25 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 15:28 +1:42 4:04
26 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 15:31 +1:45 4:05
27 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 15:33 +1:47 4:05
28 Martin Vister Järla Orientering 15:35 +1:49 4:06
29 Vegard Ruttenborg NTNUI 15:40 +1:54 4:07
30 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 15:44 +1:58 4:08
31 Terje Maroni Byåsen IL 15:55 +2:09 4:11
32 Bjørn Lundanes NTNUI 15:59 +2:13 4:12
33 Simen Aamodt NTNUI 16:01 +2:15 4:12
34 Ivar Lundanes Södertälje-nykvarn Orientering 16:04 +2:18 4:13
35 Halvor Eid Nielsen NTNUI 16:06 +2:20 4:14
36 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 16:08 +2:22 4:14
37 Andreas Magerøy Frol IL 16:10 +2:24 4:15
38 Piotr Paszynski Raumar Orientering 16:15 +2:29 4:16
39 Jan Andreas Edstrøm NTNUI 16:25 +2:39 4:19
40 Erik Gustafsson NTNUI 16:29 +2:43 4:20
41 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 16:31 +2:45 4:20
42 Jørgen Fiskum Frol IL 16:37 +2:51 4:22
43 Isak Bergset NTNUI 16:43 +2:57 4:23
44 Lukasz Charuba Raumar Orientering 16:49 +3:03 4:25
45 Harald Kalager NTNUI 16:52 +3:06 4:26
46 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 16:54 +3:08 4:26
47 Kjetil Okkenhaug NTNUI 17:00 +3:14 4:28
48 Sverre Turter Sandvold NTNUI 17:11 +3:25 4:31
49 Ståle Gjelsten NTNUI 17:15 +3:29 4:32
50 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 17:16 +3:30 4:32
51 Dag Lofthus NTNUI 17:31 +3:45 4:36
52 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 17:52 +4:06 4:42
53 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 17:56 +4:10 4:43
54 Oskar Røen Varegg Fleridrett 18:06 +4:20 4:45
54 Klaus Klausen Espedal NTNUI 18:06 +4:20 4:45
56 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 18:26 +4:40 4:51
57 Adrian Opheim NTNUI 18:42 +4:56 4:55
58 Håvar Birkeland Stormoen NTNUI 18:45 +4:59 4:56
Erik Råberg OK Tyr diskvalifisert
Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb diskvalifisert
Håvard Haga Raumar Orientering diskvalifisert
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Trygve Olsen NTNUI ikke startet
Øyvind Enger NTNUI ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor