Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 6 juni 2013

C-åpen

1 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Mari Vestvik Ålgård Orientering 17:26 9:41
2 Beate Johansen Ålgård Orientering 20:06 +2:40 11:10
3 Aina Solheim Ålgård Orientering 20:09 +2:43 11:11
4 Eline W Wiig Ålgård Orientering 20:23 +2:57 11:19
5 Sunni Vestvik Ålgård Orientering 20:44 +3:18 11:31
6 Ann Kristin Flatland Ålgård Orientering 21:08 +3:42 11:44
7 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 23:35 +6:09 13:06
8 Kristina Miljeteig Ålgård Orientering 25:06 +7:40 13:56
9 Simon Vestvik Edland Ålgård Orientering 33:40 +16:14 18:42
10 Isak Søderholm Ålgård Orientering 35:33 +18:07 19:45
11 Elise-Marie B. Hanssen Ålgård Orientering 43:20 +25:54 24:04
Irene Oftedal Hanasand Ålgård Orientering diskvalifisert
Ørjan Oftedal Hanasand Ålgård Orientering diskvalifisert

D 17-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 33:17 11:53
2 Lovise Nevland Ålgård Orientering 39:29 +6:12 14:06
3 Solveig Mæland Ålgård Orientering 1:10:09 +36:52 25:03

D 50-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Lomeland Ålgård Orientering 32:17 11:31
2 Grethe Fuglestad Ålgård Orientering 40:06 +7:49 14:19
3 Kirsten Carlsen Ålgård Orientering 1:00:58 +28:41 21:46

H 13-16

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nevland Ålgård Orientering 14:12 7:53
2 Tormod Michaelsen Ålgård Orientering 15:39 +1:27 8:41
3 Anders Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 25:10 +10:58 13:58
4 Emil Bakkejord Hanssen Ålgård Orientering 42:12 +28:00 23:26

H 17-

4 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 31:46 7:23
2 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 33:17 +1:31 7:44
3 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 34:33 +2:47 8:02
4 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 35:33 +3:47 8:16
5 Terje Michaelsen Ålgård Orientering 37:27 +5:41 8:42
6 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 38:57 +7:11 9:03
7 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 50:37 +18:51 11:46
Raymond B. Pettersen Ålgård Orientering diskvalifisert
Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering diskvalifisert

H 50-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harry Breiland Ålgård Orientering 28:04 10:01
2 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 35:51 +7:47 12:48
3 Magne Mæland Ålgård Orientering 54:22 +26:18 19:25

Ny

1 800 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Mille Sofie Eidsaa Ålgård Orientering 17:30 9:43
Vetle Eidsaa Ålgård Orientering 17:27 9:41
Inger Frøvik Ålgård Orientering 43:35 24:12
Olav Frøvik Ålgård Orientering 17:17 9:36
Torbjørn Frøvik Ålgård Orientering 17:09 9:31
Guro Fuglestad Ålgård Orientering 22:25 12:27
Marthe Fuglestad Ålgård Orientering 22:36 12:33
Gudrun L Garvik Ålgård Orientering 44:35 24:46
Marte L. Garvik Ålgård Orientering 44:35 24:46
Emma Gilje Ålgård Orientering 19:37 10:53
Stine Gilje Ålgård Orientering 19:43 10:57
Martine Haugeland Rostøl Ålgård Orientering 28:43 15:57
Jasper Herredsvela Ålgård Orientering 18:50 10:27
Sigurd V Hognestad Ålgård Orientering 20:20 11:17
Sondre V Hognestad Ålgård Orientering 28:00 15:33
Torkel v Hognestad Ålgård Orientering 27:45 15:25
Aksel Håland Ålgård Orientering 35:58 19:58
Kenneth Idland Ålgård Orientering 13:34 7:32
Vilde Idland Ålgård Orientering 14:56 8:17
Kristina Kleppa Ålgård Orientering 26:16 14:35
Samuel Kleppa Ålgård Orientering 26:04 14:28
Ane Levang Ålgård Orientering 17:46 9:52
Nora Levang Ålgård Orientering 19:07 10:37
Nora Maudal Ålgård Orientering 26:30 14:43
Arthur Michaelsen Ålgård Orientering 26:38 14:47
Ane Nevland Ålgård Orientering 19:03 10:35
Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 19:42 10:56
Alida Oftedal Ålgård Orientering 16:24 9:06
Livar Oftedal Ålgård Orientering 25:28 14:08
Elise Murvold Parker Ålgård Orientering 20:58 11:38
Rikke Pettersen Ålgård Orientering 28:17 15:42
William Ramsfjell Ålgård Orientering 14:43 8:10
Adrian Ueland Ålgård Orientering 19:19 10:43
Marius Ueland Ålgård Orientering 19:19 10:43
Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 19:49 11:00
Eline Wiig Ålgård Orientering 14:52 8:15
Erik Halvorsen Greystone Ålgård Orientering diskvalifisert
Ilona Kyllingstad Jonassen Ålgård Orientering diskvalifisert
Skjalg Karlsen Fuglestad Ålgård Orientering diskvalifisert
Ellen Lauvås Ålgård Orientering diskvalifisert
Kamilla Lauvås Ålgård Orientering diskvalifisert
Mari Maudal Ålgård Orientering diskvalifisert
Ida Sofie Wold Ålgård Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor