Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for BSK by Night - Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: BSK by Night - Finale
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 5 november 2013

D 17

5 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Lönnkvist Tullinge SK 35:51 7:01
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 35:56 +0:05 7:02
3 Anette Baklid Konnerud IL 35:58 +0:07 7:03
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 36:58 +1:07 7:14
5 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 38:37 +2:46 7:34
6 Sofie Aarnes Nydalens SK 38:38 +2:47 7:34
7 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 47:07 +11:16 9:14
8 Helen Palmer Lillomarka OL 47:35 +11:44 9:19
9 Linda Hanssen Østmarka OK 50:07 +14:16 9:49
10 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:25:24 +49:33 16:44
Malin Eijsink Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Oda Wennemo Halden SK diskvalifisert
Kine Gulliksen Bækkelagets SK ikke startet

H 17Kort

5 100 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian F Schive OK Moss 33:15 6:31
2 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 33:20 +0:05 6:32
3 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 33:34 +0:19 6:34
4 Eivind Hoff IL Tyrving 33:44 +0:29 6:36
5 Martin Jullum Halden SK 35:15 +2:00 6:54
6 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 39:15 +6:00 7:41
7 Helge Gisholt OK Skeidi 40:52 +7:37 8:00
8 Magnus Nordbrøden Halden SK 40:56 +7:41 8:01
9 Robin Bergane Jansson Siggerud IL 41:02 +7:47 8:02
10 Paul Torvund Østmarka OK 42:14 +8:59 8:16
11 Ove Martinsen Hauketo IF 43:54 +10:39 8:36
12 Svein Nygård Lillomarka OL 43:58 +10:43 8:37
13 Christopher Schive OK Moss 47:48 +14:33 9:22
14 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 48:02 +14:47 9:25
15 Karl Aasmund Erøy OK Moss 48:28 +15:13 9:30
16 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 48:57 +15:42 9:35
17 Dag Haugland Østmarka OK 53:56 +20:41 10:34
18 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 1:08:18 +35:03 13:23
19 Øyvind Grandum IL GeoForm 1:12:37 +39:22 14:14
20 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 1:13:51 +40:36 14:28
Halvor Jutulstad Bækkelagets SK diskvalifisert

H 17

6 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 38:52 6:04
2 Eirik Rustad Raumar Orientering 39:00 +0:08 6:05
3 Yngve Skogstad Frol IL 43:41 +4:49 6:49
4 Knut Aasheim Oppsal Orientering 44:10 +5:18 6:54
5 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 44:19 +5:27 6:55
6 Dag Aalvik Lillomarka OL 44:30 +5:38 6:57
7 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 45:24 +6:32 7:05
8 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 45:33 +6:41 7:07
9 Thomas Schive Bækkelagets SK 49:56 +11:04 7:48
10 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 50:26 +11:34 7:52
11 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 53:38 +14:46 8:22
12 Jo Inge Fjellstad Ås-UMB Orientering 55:33 +16:41 8:40
13 Halvor Saunes Nydalens SK 58:32 +19:40 9:08
14 Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK 1:00:56 +22:04 9:31

Nybegynnerløype

2 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 22:15 8:54
2 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 24:32 9:48
3 Erik Øverby Bækkelagets SK 34:06 13:38
4 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 43:30 17:24
5 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 44:19 17:43
6 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 44:46 17:54
7 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 47:06 18:50
8 Markus Hirsch Bækkelagets SK 51:23 20:33
9 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 51:31 20:36
10 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 51:34 20:37
11 Martin Øverby Bækkelagets SK 51:40 20:40
12 Malin Sveen Bækkelagets SK 1:00:00 24:00
Aksel Arnesen Bækkelagets SK diskvalifisert
August Hammer Bækkelagets SK diskvalifisert
Kamilla Jaegtnes Iversen Bøe Bækkelagets SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor