Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, Dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1 Dag 2 Dag 2 (totalt)

D 13-14

2 870 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henriette Smeby Nydalens SK 23:45 8:16
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 24:46 +1:01 8:37
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 25:22 +1:37 8:50
4 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 26:23 +2:38 9:11
5 Ragne Wiklund Nydalens SK 26:34 +2:49 9:15
6 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 26:52 +3:07 9:21
7 Marlin Haavengen Kongsberg OL 26:53 +3:08 9:22
8 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 27:06 +3:21 9:26
9 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 27:38 +3:53 9:37
10 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 27:56 +4:11 9:43
11 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 28:18 +4:33 9:51
12 Mari Robøle Lien Hamar OK 28:22 +4:37 9:53
13 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 28:28 +4:43 9:55
14 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 28:30 +4:45 9:55
15 Aurora Moholth Kongsberg OL 28:48 +5:03 10:02
16 Anine Lome Hamar OK 28:50 +5:05 10:02
17 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 29:01 +5:16 10:06
18 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 29:11 +5:26 10:10
18 Ingvild Tronstad Andersen Kongsberg OL 29:11 +5:26 10:10
20 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 29:16 +5:31 10:11
21 Synne Skjærstein IL Tyrving 29:28 +5:43 10:16
22 Marie Bergstrøm Halden SK 29:32 +5:47 10:17
23 Hanne Vassend Porsgrunn OL 29:43 +5:58 10:21
24 Synne Strand Asker Skiklubb 29:45 +6:00 10:21
25 Ingrid Aaslund Fet OL 30:07 +6:22 10:29
26 Silje Opseth Ringerike OL 30:31 +6:46 10:37
27 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 30:59 +7:14 10:47
28 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 31:21 +7:36 10:55
29 Thea Charlotte Hansen Røyken OL 31:22 +7:37 10:55
30 Kornelia Lønning Brurberg IF Sturla 31:31 +7:46 10:58
31 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 31:55 +8:10 11:07
32 Maria Prestbøen Sandefjord OK 32:06 +8:21 11:11
33 Helene Eger Kongsberg OL 32:08 +8:23 11:11
34 Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL 32:40 +8:55 11:22
35 Nora Torgersen Halden SK 32:52 +9:07 11:27
36 Marte Bergsland Trøsken IL 32:54 +9:09 11:27
37 Thea Dyrkorn Eiker OL 33:01 +9:16 11:30
38 Sarah Wøllo Kongsberg OL 33:10 +9:25 11:33
39 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 33:33 +9:48 11:41
40 Julie Bakke Fossum IF 33:50 +10:05 11:47
40 Ingrid Madslien Nydalens SK 33:50 +10:05 11:47
42 Ane Dyrkorn Eiker OL 33:55 +10:10 11:49
43 Karoline Aune Halden SK 34:19 +10:34 11:57
44 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 34:52 +11:07 12:08
45 Marte Skei Nydalens SK 34:53 +11:08 12:09
46 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 35:03 +11:18 12:12
47 Agnethe Hasli Synnfjell OK 35:08 +11:23 12:14
48 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 35:26 +11:41 12:20
49 Silje Moe Fredrikstad SK 35:52 +12:07 12:29
50 Ingrid Hasaas Fossum IF 36:01 +12:16 12:32
51 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 36:06 +12:21 12:34
52 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 36:46 +13:01 12:48
53 Tora Drage Roti Fossum IF 37:33 +13:48 13:05
54 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 37:41 +13:56 13:07
55 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 37:44 +13:59 13:08
56 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 37:50 +14:05 13:10
57 Hedvig Vollset Heming Orientering 37:54 +14:09 13:12
58 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 40:30 +16:45 14:06
59 Hanna Moum Halden SK 41:54 +18:09 14:35
59 Guro Karlsen Lillehammer OK 41:54 +18:09 14:35
61 Ingrid Bredalen Nittedal OL 43:59 +20:14 15:19
62 Andrea Vanebo Kongsberg OL 45:56 +22:11 16:00
63 Siri Pedersen Sarpsborg OL 47:33 +23:48 16:34
64 Henriette Milla F Karlsen OK Moss 51:57 +28:12 18:06
65 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 53:42 +29:57 18:42
66 Åshild Egeberg Vári IF Sturla 1:07:43 +43:58 23:35
Aurora Gjølsjø OK Moss diskvalifisert
Ingvil Ahlsand Nydalens SK diskvalifisert
Tilde Eine Fossum IF diskvalifisert
Pernille Katla Fossum IF ikke startet
Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK ikke startet
Emma Stubberud Nydalens SK ikke startet
Åsne Holo Fossum IF ikke startet
Ingvild Høydal Nydalens SK ikke startet

D 15-16

3 690 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 30:18 8:12
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 33:40 +3:22 9:07
3 Gina Granstedt Halden SK 33:43 +3:25 9:08
4 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 34:10 +3:52 9:15
5 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 35:44 +5:26 9:41
6 Ingeborg Eide Byåsen IL 36:01 +5:43 9:45
7 Astrid Fiskum IL Tyrving 36:37 +6:19 9:55
8 Rannveig W.Nordhagen Ås-UMB Orientering 36:40 +6:22 9:56
9 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 36:54 +6:36 10:00
10 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 37:57 +7:39 10:17
11 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 38:11 +7:53 10:20
12 Siri Moholth Kongsberg OL 39:02 +8:44 10:34
13 Siri Grandal IL Tyrving 39:18 +9:00 10:39
13 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 39:18 +9:00 10:39
15 Dorte Narum OL Vallset/Stange 39:44 +9:26 10:46
16 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 40:45 +10:27 11:02
17 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 40:59 +10:41 11:06
18 Oda Sikkeland IL Tyrving 41:46 +11:28 11:19
19 Kristin Blindheim Lillomarka OL 41:50 +11:32 11:20
20 Maria Olsbø Østmarka OK 41:56 +11:38 11:21
21 Stine Njåstein IL Tyrving 42:39 +12:21 11:33
22 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 42:55 +12:37 11:37
23 Line Wegner Hodt Fossum IF 43:07 +12:49 11:41
24 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 43:12 +12:54 11:42
25 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 43:24 +13:06 11:45
26 Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange 44:53 +14:35 12:09
27 Kristin Smeby Kongsberg OL 44:59 +14:41 12:11
28 Tuva Bjerketvedt OK Moss 45:27 +15:09 12:19
29 Emilie Westin Porsgrunn OL 45:32 +15:14 12:20
30 Marthe Ramstad Fet OL 45:45 +15:27 12:23
31 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 46:56 +16:38 12:43
32 Åshild Faller Råheim Fet OL 47:23 +17:05 12:50
33 Anniken Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 47:55 +17:37 12:59
34 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 48:15 +17:57 13:04
35 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 48:38 +18:20 13:10
36 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 49:10 +18:52 13:19
37 Anine Hallén Nydalens SK 49:11 +18:53 13:19
38 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 50:43 +20:25 13:44
39 Caroline Bergman Konnerud IL 51:00 +20:42 13:49
40 Idunn Haavengen Kongsberg OL 51:27 +21:09 13:56
41 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 52:11 +21:53 14:08
42 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 53:05 +22:47 14:23
43 Synne Malene Brække Halden SK 53:40 +23:22 14:32
44 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 54:44 +24:26 14:49
45 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 55:28 +25:10 15:01
46 Hanne Grandal IL Tyrving 55:30 +25:12 15:02
47 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 56:12 +25:54 15:13
48 Hanna E. Andersen Eiker OL 56:17 +25:59 15:15
49 Åse Bergan Nydalens SK 58:45 +28:27 15:55
50 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 1:00:44 +30:26 16:27
51 Ida Karine Karlsen OK Moss 1:02:06 +31:48 16:49
52 Marie Treekrem Ås-UMB Orientering 1:02:10 +31:52 16:50
53 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:04:29 +34:11 17:28
54 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:17:01 +46:43 20:52
Kristin Helland-Hansen IL Tyrving diskvalifisert
Maria Nygaard-Østby Fossum IF ikke startet
Marit Melby Jacobsen Lardal OL ikke startet
Anniken Helland-Hansen IL Tyrving ikke startet
Kristin Brekke Lillomarka OL ikke startet
Emma Arnesen Byåsen IL ikke startet
Elin Fossum Rye Asker Skiklubb ikke startet
Oda Eithun Paulsen Nittedal OL ikke startet
Eline Lund Westgaard Oppsal Orientering ikke startet
Alma Haugen Kvisgaard Fredrikstad SK ikke startet

H 13-14

2 930 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Melsom Fossum IF 21:23 7:17
2 Oskar Spets Storhov Freidig 21:51 +0:28 7:27
3 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 22:55 +1:32 7:49
4 Kristian Rykkje Fana IL 23:07 +1:44 7:53
5 Erling Hjermstad Fossum IF 23:15 +1:52 7:56
6 Elias Jonsson Nydalens SK 23:17 +1:54 7:56
7 Tord Strand Kongsberg OL 23:56 +2:33 8:10
8 August Asheim Birkeland Halden SK 24:02 +2:39 8:12
9 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 24:18 +2:55 8:17
10 Sander Arntzen Asker Skiklubb 24:31 +3:08 8:22
11 Henrik André Larsen Kongsberg OL 25:56 +4:33 8:51
12 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 26:21 +4:58 8:59
13 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 26:33 +5:10 9:03
14 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 26:40 +5:17 9:06
15 Aslak Heimdal Konnerud IL 26:44 +5:21 9:07
16 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 27:23 +6:00 9:20
17 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 28:06 +6:43 9:35
18 Børge Brenås Varteig OL 28:13 +6:50 9:37
19 Erlend Brendstuen Halden SK 28:15 +6:52 9:38
20 Eskil Frøisland Vang OL 28:37 +7:14 9:46
21 Jørgen Baklid Konnerud IL 28:40 +7:17 9:47
22 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 29:44 +8:21 10:08
23 Sølve Drage Kongsberg OL 29:47 +8:24 10:09
24 Oskar Arnevik Ringerike OL 29:53 +8:30 10:11
25 Øyvind Hjermstad Fossum IF 30:03 +8:40 10:15
26 Audun Bergan Nydalens SK 30:45 +9:22 10:29
27 Kasper Fosser Heming Orientering 31:01 +9:38 10:35
28 Niels Christian Hellerud Halden SK 31:27 +10:04 10:44
29 Sverre Narum OL Vallset/Stange 31:59 +10:36 10:54
30 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 32:00 +10:37 10:55
31 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 32:17 +10:54 11:01
32 Joar Gjerdahl Berger og Svelvik OL 32:24 +11:01 11:03
33 Johan Storebakken Hamar OK 32:50 +11:27 11:12
34 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 32:54 +11:31 11:13
35 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 33:42 +12:19 11:30
36 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 34:00 +12:37 11:36
37 Ole Johan Bråten Vang OL 35:11 +13:48 12:00
38 Mathias Rosenlund Fana IL 35:50 +14:27 12:13
39 Ole Jørgen Bogen Arenth IF Sturla 36:11 +14:48 12:20
40 Elias Øhman Gjø-Vard OL 36:46 +15:23 12:32
41 Håkon Lund Kongsberg OL 37:04 +15:41 12:39
42 Øystein Rønning Strand Nydalens SK 39:47 +18:24 13:34
43 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 41:24 +20:01 14:07
44 Fredrik Sveen Vang OL 41:29 +20:06 14:09
45 Sigurd Dyrstad Nydalens SK 41:46 +20:23 14:15
46 Olav Torgersen Bækkelagets SK 42:49 +21:26 14:36
47 Martin Andresen Skotte Fossum IF 43:02 +21:39 14:41
48 Eirik Klavestad Moen Fredrikstad SK 43:17 +21:54 14:46
49 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 45:31 +24:08 15:32
50 Nikolai Jones Arnesen Heming Orientering 46:11 +24:48 15:45
51 Trygve Myhr Asker Skiklubb 1:03:50 +42:27 21:47
52 Odin Tellesbø Østmarka OK 1:04:16 +42:53 21:56
Sveinar Lunde Soldal Kongsberg OL diskvalifisert
Njaal Ellegaard Melby Hamar OK diskvalifisert
Sindre V. Paulsen Kongsberg OL diskvalifisert
Even Lindaas Elverum OK diskvalifisert
Nicolai Hübschle IF Sturla diskvalifisert
Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK diskvalifisert
Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL ikke startet
Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange ikke startet
Lukas Liland Nydalens SK ikke startet
Jens Johan Brekke Lillomarka OL ikke startet
Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb ikke startet

H 15-16

4 100 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 28:07 6:51
2 Audun Heimdal Konnerud IL 28:37 +0:30 6:58
3 Amund Hoel Raumar Orientering 31:03 +2:56 7:34
4 Peter Nordbrøden Halden SK 31:55 +3:48 7:47
5 Anders Haga Raumar Orientering 31:57 +3:50 7:47
6 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 33:13 +5:06 8:06
7 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 33:36 +5:29 8:11
8 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 34:51 +6:44 8:30
9 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 34:56 +6:49 8:31
10 Ole Kostøl Kristiansand OK 34:58 +6:51 8:31
11 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 35:09 +7:02 8:34
12 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 36:09 +8:02 8:49
13 Johannes Bordal Ringsaker OK 36:10 +8:03 8:49
14 Jørgen Vister Indre Østfold OK 36:11 +8:04 8:49
15 Tarjei Holo Fossum IF 36:24 +8:17 8:52
16 Anders Nyaas Tynset IF 36:25 +8:18 8:52
16 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 36:25 +8:18 8:52
18 Olav Schmitt Gran Halden SK 36:42 +8:35 8:57
19 Brage Jørum Byåsen IL 37:18 +9:11 9:05
20 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 37:23 +9:16 9:07
21 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 37:26 +9:19 9:07
22 Sturla Frydenlund IF Sturla 37:43 +9:36 9:11
23 Einar Lund Kongsberg OL 38:10 +10:03 9:18
24 Kristoffer Nygård Egersund OK 38:17 +10:10 9:20
25 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 38:22 +10:15 9:21
26 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 39:04 +10:57 9:31
27 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 39:13 +11:06 9:33
28 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 39:29 +11:22 9:37
29 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 39:47 +11:40 9:42
30 Lars Kringlebotn Hamar OK 40:28 +12:21 9:52
31 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 40:48 +12:41 9:57
32 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 41:41 +13:34 10:10
33 Magnus Wølneberg IL Tyrving 41:48 +13:41 10:11
34 Anders Stiansen Nygaard Ås-UMB Orientering 41:53 +13:46 10:12
35 Euan Tebbutt LEI 42:52 +14:45 10:27
36 Trygve Lægran Steinkjer OK 43:31 +15:24 10:36
37 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 43:35 +15:28 10:37
38 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 44:58 +16:51 10:58
39 Martin Borge Heir Fossum IF 45:35 +17:28 11:07
40 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 45:49 +17:42 11:10
41 Toralf Grande Kongsberg OL 45:53 +17:46 11:11
42 Anders Langaas Nydalens SK 46:13 +18:06 11:16
43 Mads Aanes Haugen Raumar Orientering 46:18 +18:11 11:17
44 Jostein Tandberg Nydalens SK 47:01 +18:54 11:28
45 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 47:26 +19:19 11:34
46 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 47:42 +19:35 11:38
47 Sander Arnevik Ringerike OL 48:27 +20:20 11:49
48 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 48:58 +20:51 11:56
49 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 49:23 +21:16 12:02
50 Gard Dahlen Kongsberg OL 51:08 +23:01 12:28
51 Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 51:13 +23:06 12:29
52 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 51:39 +23:32 12:35
53 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:01:42 +33:35 15:02
54 Alexander Skeppland Hole Nydalens SK 1:02:26 +34:19 15:13
55 Sander Knold Sarpsborg OL 1:02:41 +34:34 15:17
56 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:03:44 +35:37 15:32
57 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:14:07 +46:00 18:04
58 Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK 1:14:19 +46:12 18:07
59 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 1:19:43 +51:36 19:26
60 Thomas Tubbehaugen OK Moss 1:20:03 +51:56 19:31
Are Wigaard Oppsal Orientering diskvalifisert
Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Helge Nikolai Helmersen Fet OL ikke startet
Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering ikke startet
Trygve Heggedal Kongsberg OL ikke startet

D 17-18 E

3 420 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 26:09 7:38
2 Eldbjørg Narum Fossum IF 28:33 +2:24 8:20
3 Anine Ahlsand Nydalens SK 28:54 +2:45 8:27
4 Gina Mølnvik Freidig 28:56 +2:47 8:27
5 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 29:31 +3:22 8:37
6 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 29:33 +3:24 8:38
7 Julie Hjortland Larvik OK 29:49 +3:40 8:43
8 Tonje Vassend Porsgrunn OL 29:55 +3:46 8:44
9 Synnøve Bråten Vegårshei IL 30:42 +4:33 8:58
10 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 31:04 +4:55 9:05
11 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 31:08 +4:59 9:06
12 Anneli Grindstad Halden SK 31:20 +5:11 9:09
13 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 32:11 +6:02 9:24
14 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 32:45 +6:36 9:34
15 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 32:50 +6:41 9:36
16 Ingvild Wang Lillomarka OL 32:57 +6:48 9:38
17 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 33:09 +7:00 9:41
17 Nina Asheim Birkeland Halden SK 33:09 +7:00 9:41
19 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 33:13 +7:04 9:42
20 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 33:17 +7:08 9:43
21 Silje Arntzen Asker Skiklubb 33:22 +7:13 9:45
22 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 34:12 +8:03 10:00
23 Karen Oline Kolstad Freidig 34:46 +8:37 10:09
24 Ida Rongved Ringerike OL 35:05 +8:56 10:15
25 Trine D. Kihle Ringerike OL 35:20 +9:11 10:19
26 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 35:31 +9:22 10:23
27 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 36:22 +10:13 10:38
28 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 36:39 +10:30 10:42
29 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 36:40 +10:31 10:43
30 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 36:53 +10:44 10:47
31 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 38:04 +11:55 11:07
32 Evine Westli Andersen Løten o-lag 38:16 +12:07 11:11
33 Frida Sæther Freidig 38:32 +12:23 11:16
34 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 38:57 +12:48 11:23
35 Marit Nersten Fossum IF 39:03 +12:54 11:25
36 Vibeke Rykkje Fana IL 39:39 +13:30 11:35
37 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 39:44 +13:35 11:37
38 Marie Wold Stavrum Frol IL 39:46 +13:37 11:37
39 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 40:30 +14:21 11:50
40 Christine Williksen Høiland Fossum IF 41:09 +15:00 12:01
41 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 41:14 +15:05 12:03
42 Ingvild Brekke Lillomarka OL 41:31 +15:22 12:08
43 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 42:03 +15:54 12:17
44 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 45:53 +19:44 13:24
45 Ane Blomseth Johnsen Ås-UMB Orientering 47:06 +20:57 13:46
46 Nora Hui Andersen Hamar OK 49:02 +22:53 14:20
47 Martine Løwengreen Sarpsborg OL 50:19 +24:10 14:42
48 Ingrid Holte Porsgrunn OL 52:10 +26:01 15:15
49 Atalie Pedersen Bjerkvik IF 52:29 +26:20 15:20
50 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 1:00:55 +34:46 17:48
Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb diskvalifisert
Ingvild Torgersen Halden SK diskvalifisert
Julia Plaian Asker Skiklubb ikke startet
Nanna Norderud IL Tyrving ikke startet
Kajsa Stina Sandstad Frol IL ikke startet
Sigrid Ottestad Hansen Gimle IF ikke startet
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb ikke startet
Karen Bjergaard Nydalens SK ikke startet

D 19-20 E

3 460 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 25:43 7:25
2 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 26:02 +0:19 7:31
3 Mathilde Rundhaug Frol IL 27:00 +1:17 7:48
3 Jorunn Kvakland Freidig 27:00 +1:17 7:48
5 Agata Stankiewicz Raumar Orientering 29:19 +3:36 8:28
6 Kristine Berglia Eiker OL 29:40 +3:57 8:34
7 Solveig Blindheim Lillomarka OL 29:45 +4:02 8:35
8 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 29:59 +4:16 8:39
9 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 30:06 +4:23 8:41
10 Gry Granstedt Halden SK 30:10 +4:27 8:43
11 Guro Vassend Fossum IF 30:12 +4:29 8:43
12 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 30:14 +4:31 8:44
13 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 30:37 +4:54 8:50
14 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 30:57 +5:14 8:56
15 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 31:37 +5:54 9:08
16 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 31:44 +6:01 9:10
17 Siri Kollerud Lillomarka OL 31:47 +6:04 9:11
18 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 32:01 +6:18 9:15
19 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 32:10 +6:27 9:17
20 Malin Eijsink OK Linné 33:24 +7:41 9:39
21 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 33:51 +8:08 9:46
22 Natalia Scieszko UKS Orientus Lodz 34:19 +8:36 9:55
23 Julie Størmer Fossum IF 35:03 +9:20 10:07
24 Marie Styrvold NTNUI 36:04 +10:21 10:25
25 Ingrid Nygård Notodden OL 38:04 +12:21 11:00
26 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 41:10 +15:27 11:53
27 Aurora Fossøy Notodden OL 43:28 +17:45 12:33
Karoline Dahl Fosby NTNUI diskvalifisert
Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb ikke startet
Kamilla Olaussen Fredrikstad SK ikke startet

D 21-E

5 070 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 35:11 6:56
2 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 35:33 +0:22 7:00
3 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 36:32 +1:21 7:12
4 Bodil Holmström Halden SK 37:55 +2:44 7:28
5 Ingjerd Myhre Järla Orientering 38:04 +2:53 7:30
6 Birgitte Husebye Fredrikstad SK 38:54 +3:43 7:40
7 Maren Jansson Haverstad NTNUI 39:33 +4:22 7:48
8 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 40:04 +4:53 7:54
9 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 40:32 +5:21 7:59
10 Kajsa Nilsson Halden SK 40:57 +5:46 8:04
11 Anette Baklid Konnerud IL 41:08 +5:57 8:06
12 Lone Brochmann Eiker OL 41:20 +6:09 8:09
13 Sofie Aarnes Nydalens SK 41:35 +6:24 8:12
14 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 41:36 +6:25 8:12
15 Marte Narum Konnerud IL 41:42 +6:31 8:13
16 Emma Johansson NTNUI 42:04 +6:53 8:17
17 Linn Hokholt Lillomarka OL 42:12 +7:01 8:19
18 Gøril Fristad Halden SK 42:14 +7:03 8:19
19 Anni-Maija Fincke Tampereen Pyrintö 42:59 +7:48 8:28
20 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 43:07 +7:56 8:30
21 Elena Roos Halden SK 43:08 +7:57 8:30
22 Helen Palmer Lillomarka OL 43:11 +8:00 8:31
23 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 43:17 +8:06 8:32
24 Gøril Rønning Sund Frol IL 44:41 +9:30 8:48
25 Mali Fjogstad Nielsen NTNUI 44:52 +9:41 8:50
26 Nicole Ragvin Nydalens SK 45:00 +9:49 8:52
27 Jennie Runesson Göteborg-Majorna OK 45:18 +10:07 8:56
28 Line Hagman Bækkelagets SK 45:22 +10:11 8:56
29 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 45:36 +10:25 8:59
30 Maren Mohagen Hansen NTNUI 46:10 +10:59 9:06
31 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 46:56 +11:45 9:15
32 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 47:11 +12:00 9:18
33 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 47:30 +12:19 9:22
34 Ingrid Berge NTNUI 48:12 +13:01 9:30
35 Marit Kahrs Halden SK 48:31 +13:20 9:34
36 Guro Torpe NTNUI 48:49 +13:38 9:37
37 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 49:09 +13:58 9:41
38 Sara Profors Frol IL 49:16 +14:05 9:43
39 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 49:23 +14:12 9:44
40 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 49:47 +14:36 9:49
41 Marte Balchen Bækkelagets SK 49:58 +14:47 9:51
42 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 50:21 +15:10 9:55
43 Mathilde Korvald Skaare NTNUI 50:43 +15:32 10:00
44 Ewa Gwozdz UKS Orientus Lodz 51:10 +15:59 10:05
45 Linda Solberg Fredrikstad SK 52:19 +17:08 10:19
46 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 53:05 +17:54 10:28
47 Marit Isachsen Asker Skiklubb 53:55 +18:44 10:38
48 Eline Drage Kongsberg OL 54:04 +18:53 10:39
49 Ingvild Gjessing Bækkelagets SK 54:11 +19:00 10:41
50 Maria Brodin Fossum IF 55:17 +20:06 10:54
51 Natalia Ewiak Raumar Orientering 55:29 +20:18 10:56
52 Karoline Andersen Asker Skiklubb 56:36 +21:25 11:09
53 Leena Kuusipohja Lahden Suunnistajat -37 1:01:48 +26:37 12:11
54 Ingrid Helene Skantze IL Tyrving 1:02:17 +27:06 12:17
55 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 1:04:44 +29:33 12:46
Ine Hovi Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Silje Uhlen Maurset NTNUI diskvalifisert
Helene Lund-Johansen IL Tyrving brutt
Audhild Bakken Rognstad NTNUI ikke startet
Guro Elisabeth Kolstad Konnerud IL ikke startet
Anne Johanne Lind IL Tyrving ikke startet
Elisabeth Ingvaldsen Kristiansand OK ikke startet
Anne M Hausken Nordberg Halden SK ikke startet

H 17-18E

3 910 m, 73 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigur Heggedal Kongsberg OL 24:44 6:19
2 Markus Holter Indre Østfold OK 25:37 +0:53 6:33
3 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 27:11 +2:27 6:57
4 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 27:19 +2:35 6:59
5 Krzysztof Rzenca UKS Orientus Lodz 27:56 +3:12 7:08
6 Andreas Sølberg OL Trollelg 27:58 +3:14 7:09
7 Anders Felde Olaussen Halden SK 28:00 +3:16 7:09
8 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 28:03 +3:19 7:10
9 Jon Nilsen Vegårshei IL 28:38 +3:54 7:19
10 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 28:54 +4:10 7:23
11 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 29:18 +4:34 7:29
12 Gaute Friestad Kristiansand OK 29:22 +4:38 7:30
13 Elias T. Mølnvik Fossum IF 29:26 +4:42 7:31
14 Steinar Kollerud Lillomarka OL 29:37 +4:53 7:34
15 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 29:59 +5:15 7:40
15 Håvard Myhre Kongsberg OL 29:59 +5:15 7:40
17 Karl Fremstad Kongsberg OL 30:06 +5:22 7:41
18 Eivind Høydal Nydalens SK 30:08 +5:24 7:42
19 Morten Jørgensen Kristiansand OK 30:29 +5:45 7:47
20 Håkon Kindem Gimle IF 30:52 +6:08 7:53
21 Erland Kvisle Asker Skiklubb 31:07 +6:23 7:57
22 Oskar Størmer Fossum IF 31:08 +6:24 7:57
23 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 31:21 +6:37 8:01
24 Stian Sundsvik Frol IL 31:23 +6:39 8:01
25 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 31:30 +6:46 8:03
26 Rein Helle Mårdalen Freidig 31:49 +7:05 8:08
27 Øyvind Wiggen Byåsen IL 31:51 +7:07 8:08
28 Vegard Rønning Huber Hamar OK 32:03 +7:19 8:11
28 Johan Otto Munkeby Frol IL 32:03 +7:19 8:11
30 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 32:09 +7:25 8:13
31 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 32:35 +7:51 8:20
32 Jørgen Wingerei Porsgrunn OL 32:42 +7:58 8:21
33 Simen Bordal Ringsaker OK 32:47 +8:03 8:23
34 Mateusz Podsiadly IL Tyrving 32:54 +8:10 8:24
35 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 33:21 +8:37 8:31
36 Sigurd Melsom Fossum IF 33:23 +8:39 8:32
37 Anders Bergum Gjø-Vard OL 34:16 +9:32 8:45
38 Jørgen Elisenberg Hamar OK 34:39 +9:55 8:51
39 Lars Treekrem Heming Orientering 34:56 +10:12 8:56
40 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 35:00 +10:16 8:57
41 Henrik Upsal Kristiansand OK 35:14 +10:30 9:00
42 Vegard Ressem Frol IL 35:43 +10:59 9:08
43 Jonas Ressem Frol IL 36:09 +11:25 9:14
44 Elias Wiklund Nydalens SK 36:22 +11:38 9:18
45 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 36:31 +11:47 9:20
46 Herman Moe Fet OL 37:09 +12:25 9:30
47 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 38:31 +13:47 9:51
48 Petter Moe Sandefjord OK 38:57 +14:13 9:57
49 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 40:16 +15:32 10:17
50 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 40:29 +15:45 10:21
51 Jørund Vala Oppsal Orientering 41:45 +17:01 10:40
52 Szymon Palka UKS Orientus Lodz 41:55 +17:11 10:43
53 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 43:04 +18:20 11:00
54 Einar Lofthus Lillehammer OK 43:58 +19:14 11:14
55 Aksel Madslien Nydalens SK 44:24 +19:40 11:21
56 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 44:30 +19:46 11:22
57 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 45:11 +20:27 11:33
58 Ola Brende Fossum IF 45:12 +20:28 11:33
59 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 45:19 +20:35 11:35
60 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 46:02 +21:18 11:46
61 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 47:11 +22:27 12:04
62 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 51:25 +26:41 13:09
Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert
Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert
Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert
Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert
Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert
Jørgen Weidemann Nydalens SK diskvalifisert
Bjørn André Aaslund Fet OL diskvalifisert
Lars Bredalen Nittedal OL diskvalifisert
Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK diskvalifisert
Ola Singsdal Gimle IF diskvalifisert
Hans Peder Langbekkhei Nord-Østerdal OK diskvalifisert
Lasse Simonsen Fredrikstad SK ikke startet
Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL ikke startet
Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet
Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering ikke startet

H 19-20E

4 100 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Borger Melsom Fossum IF 25:40 6:15
2 Sindre Rønning Frol IL 25:45 +0:05 6:16
3 Anders Vister Raumar Orientering 25:48 +0:08 6:17
3 Nick Hann Verdal OK 25:48 +0:08 6:17
5 Sindre Sandven Kongsberg OL 26:10 +0:30 6:22
6 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 26:22 +0:42 6:25
7 Håvard Haga Raumar Orientering 26:25 +0:45 6:26
8 Emil Ahlbäck Fossum IF 27:10 +1:30 6:37
8 Sjur Hovi Kristiansand OK 27:10 +1:30 6:37
10 Johannes Narum Hamar OK 27:28 +1:48 6:41
11 Magne Haga Raumar Orientering 27:47 +2:07 6:46
12 Mathias Drage Kongsberg OL 27:55 +2:15 6:48
13 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 28:31 +2:51 6:57
14 Oskar Røen Varegg Fleridrett 28:37 +2:57 6:58
15 Dag Lofthus Hamar OK 28:42 +3:02 7:00
16 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 28:44 +3:04 7:00
17 Thomas Schive Bækkelagets SK 28:51 +3:11 7:02
18 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 29:11 +3:31 7:07
19 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 29:25 +3:45 7:10
20 Paul Sirum Frol IL 29:29 +3:49 7:11
21 Fredrik Raastad Nydalens SK 29:42 +4:02 7:14
22 Johan Hoel Raumar Orientering 30:08 +4:28 7:20
23 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 30:13 +4:33 7:22
24 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 30:46 +5:06 7:30
25 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 31:00 +5:20 7:33
26 Ove Baardsgaard OL Trollelg 31:39 +5:59 7:43
26 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 31:39 +5:59 7:43
28 Sindre Johannessen Freidig 31:47 +6:07 7:45
29 Bojan Blumenstein Halden SK 31:48 +6:08 7:45
30 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 32:03 +6:23 7:49
31 Adrian Opheim Måren OK 32:18 +6:38 7:52
32 Gustav Fiskum IL Tyrving 32:24 +6:44 7:54
33 Harald Kalager Asker Skiklubb 32:31 +6:51 7:55
34 Thorstein Wang Lillomarka OL 32:42 +7:02 7:58
35 Mattis Holt Freidig 34:10 +8:30 8:20
36 Olav Vestøl Vegårshei IL 34:29 +8:49 8:24
37 Jørgen Madslien Nydalens SK 34:44 +9:04 8:28
38 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 35:24 +9:44 8:38
39 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 36:19 +10:39 8:51
40 Anders Treekrem Ås-UMB Orientering 36:25 +10:45 8:52
41 Stian Jensen Hamar OK 37:00 +11:20 9:01
42 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 37:50 +12:10 9:13
43 Erlend Søbye Grønvold Porsgrunn OL 40:52 +15:12 9:58
44 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 42:33 +16:53 10:22
45 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 46:43 +21:03 11:23

H 21-E

5 950 m, 128 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 34:56 5:52
2 Eskil Kinneberg * IFK Göteborg 35:09 +0:13 5:54
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 35:15 +0:19 5:55
4 Emil Wingstedt Halden SK 35:17 +0:21 5:55
5 Håvard Lucasen Vaajakosken Terä 36:21 +1:25 6:06
6 Audun Weltzien IFK Göteborg 36:26 +1:30 6:07
7 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 36:37 +1:41 6:09
8 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 36:38 +1:42 6:09
9 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 36:41 +1:45 6:09
10 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 36:51 +1:55 6:11
11 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 36:54 +1:58 6:12
12 Anders Tiltnes IL Tyrving 37:13 +2:17 6:15
13 Andreas Høye Göteborg-Majorna OK 37:25 +2:29 6:17
14 Rasmus Djurhuus Kristiansand OK 37:26 +2:30 6:17
15 Mattias Karlsson Halden SK 37:47 +2:51 6:21
16 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 38:06 +3:10 6:24
17 Espen Jakobsen NTNUI 38:22 +3:26 6:26
18 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 38:34 +3:38 6:28
18 Martin Vister Järla Orientering 38:34 +3:38 6:28
18 Stig Alvestad Ganddal IL 38:34 +3:38 6:28
21 Wojciech Kowalski IL Tyrving 38:38 +3:42 6:29
22 Jo Forseth Indgaard Frol IL 38:39 +3:43 6:29
23 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 38:40 +3:44 6:29
24 Eirik Rustad Raumar Orientering 38:42 +3:46 6:30
25 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 38:48 +3:52 6:31
26 Espen Fiskum Halden SK 38:55 +3:59 6:32
27 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 39:02 +4:06 6:33
27 Jarkko Huovila Kalevan rasti 39:02 +4:06 6:33
29 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 39:11 +4:15 6:35
30 Damien Renard Kongsberg OL 39:16 +4:20 6:35
31 Vegard Ruttenborg NTNUI 39:19 +4:23 6:36
32 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 39:27 +4:31 6:37
33 Christoph Brandt IL Tyrving 39:35 +4:39 6:39
34 Holger Hott Kristiansand OK 39:37 +4:41 6:39
34 Øyvind Helgerud Halden SK 39:37 +4:41 6:39
36 Ruslan Glebov IL Tyrving 39:38 +4:42 6:39
36 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 39:38 +4:42 6:39
38 Hans Petter Mathisen NTNUI 39:39 +4:43 6:39
39 Thomas Natvig Årstad NTNUI 39:40 +4:44 6:40
40 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 40:03 +5:07 6:43
41 Espen Weltzien Järla Orientering 40:14 +5:18 6:45
42 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 40:21 +5:25 6:46
43 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 40:27 +5:31 6:47
44 Vegard Brun Saga NTNUI 40:32 +5:36 6:48
45 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 40:36 +5:40 6:49
46 Jon Pedersen Halden SK 40:41 +5:45 6:50
47 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 41:20 +6:24 6:56
48 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 41:25 +6:29 6:57
49 Wojciech Dwojak IL Tyrving 41:27 +6:31 6:57
50 Jostein Andersen Kristiansand OK 41:30 +6:34 6:58
51 Carl Petter Lyngen Frol IL 41:31 +6:35 6:58
52 Håvard Vassenden Frol IL 41:32 +6:36 6:58
53 Per Øyvind Stene Nydalens SK 41:40 +6:44 7:00
54 Øystein Pettersen Nydalens SK 41:42 +6:46 7:00
55 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 41:43 +6:47 7:00
56 Juho Westerlund Koovee 41:45 +6:49 7:01
57 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 41:51 +6:55 7:02
58 Mats Nordbrøden Järla Orientering 42:01 +7:05 7:03
59 Magnus Johansson Kristiansand OK 42:27 +7:31 7:08
60 Per Melander Often NTNUI 42:42 +7:46 7:10
61 Øyvind Lund Raumar Orientering 42:45 +7:49 7:11
62 Kjell Erik Røisland Turun Metsänkävijät 42:52 +7:56 7:12
63 Simen Aamodt NTNUI 43:04 +8:08 7:14
64 Martin Hoset NTNUI 43:08 +8:12 7:14
65 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 43:19 +8:23 7:16
66 Lacho Iliev Halden SK 43:32 +8:36 7:18
67 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 43:45 +8:49 7:21
68 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 43:51 +8:55 7:22
69 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 44:11 +9:15 7:25
70 Torkil Eide Solstad NTNUI 44:13 +9:17 7:25
71 Stian Bergersen NTNUI 44:19 +9:23 7:26
72 Kjetil Okkenhaug NTNUI 44:35 +9:39 7:29
73 Ragnar Tonjer Nydalens SK 44:44 +9:48 7:31
74 Kristian Vad Halden SK 44:45 +9:49 7:31
75 Marius Øie Løten o-lag 44:52 +9:56 7:32
76 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 44:55 +9:59 7:32
77 Per Wiréhn Byåsen IL 45:00 +10:04 7:33
78 Sondre Sande Gullord NTNUI 45:19 +10:23 7:36
79 Magnus Beyer Brattli Frol IL 45:22 +10:26 7:37
80 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 45:25 +10:29 7:37
81 Niklas Profors Varegg Fleridrett 45:28 +10:32 7:38
82 Rafal Podzinski Raumar Orientering 45:29 +10:33 7:38
83 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 45:30 +10:34 7:38
84 Erik Gustafsson NTNUI 45:47 +10:51 7:41
85 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 46:05 +11:09 7:44
86 Morten Severin Saue IL Tyrving 46:07 +11:11 7:45
87 Sverre Turter Sandvold NTNUI 46:13 +11:17 7:46
88 Halvor Eid Nielsen NTNUI 46:48 +11:52 7:51
89 Jo Inge Fjellstad Ås-UMB Orientering 46:49 +11:53 7:52
90 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 46:50 +11:54 7:52
91 Jørgen Fiskum Frol IL 46:52 +11:56 7:52
92 Kristian Stenerud NTNUI 47:07 +12:11 7:55
93 Trygve Tømta Raumar Orientering 47:39 +12:43 8:00
94 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 47:51 +12:55 8:02
95 Øystein Haug Frol IL 48:09 +13:13 8:05
96 Knut Sveinung Rekaa Freidig 48:16 +13:20 8:06
97 Stig Rune Holberg NTNUI 51:01 +16:05 8:34
98 Terje Maroni Byåsen IL 51:25 +16:29 8:38
99 Erling Grammeltvedt NTNUI 51:39 +16:43 8:40
100 Hallvard Nordbrøden NTNUI 51:40 +16:44 8:41
101 Thomas Ruud Ås-UMB Orientering 52:53 +17:57 8:53
102 Truls Kvaase Bækkelagets SK 53:00 +18:04 8:54
103 Terje Faugstad Bjertnes NTNUI 53:46 +18:50 9:02
104 Fredrik Rosenqvist IL Tyrving 53:52 +18:56 9:03
105 Lukasz Charuba UKS Orientus Lodz 53:55 +18:59 9:03
106 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 55:17 +20:21 9:17
107 Dominik Chudzik UKS Orientus Lodz 56:09 +21:13 9:26
108 Ola Lesteberg Kongsberg OL 56:37 +21:41 9:30
109 Olaf Hesselberg Indby Ås-UMB Orientering 57:21 +22:25 9:38
110 Anders Opsahl Bredesen NTNUI 58:20 +23:24 9:48
111 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 59:47 +24:51 10:02
111 Joakim Prestmo Bækkelagets SK 59:47 +24:51 10:02
113 Simen Smestad Bækkelagets SK 1:01:16 +26:20 10:17
114 Leiv Inge Kjemperud Fossekallen IL 1:02:16 +27:20 10:27
115 Bartlomiej Mazan IL Tyrving 1:22:22 +47:26 13:50
Harri Luchsinger NTNUI diskvalifisert
Svend Sondre Frøshaug Nydalens SK diskvalifisert
Rune Olsen Bækkelagets SK diskvalifisert
Isak Bergset NTNUI diskvalifisert
Vidar Solberg Fredrikstad SK diskvalifisert
Øyvind Enger NTNUI diskvalifisert
Jørgen Frøyd Larvik OK diskvalifisert
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Vegard Danielsen Kristiansand OK diskvalifisert
Mats Dahlén Kristiansand OK diskvalifisert
Anders Nordberg Vaajakosken Terä diskvalifisert
Carl Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert
Eirik Watterdal Bækkelagets SK brutt
Terje Faugstad Bjertnes NTNUI ikke startet
Matthew Speake Lillomarka OL ikke startet
Daniel Marston Bækkelagets SK ikke startet
Marius Wikstrøm Ringsaker OK ikke startet
Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK ikke startet
Anders Einum NTNUI ikke startet
Eskil Kinneberg IFK Göteborg ikke startet
Jostein Nørbech IL Tyrving ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2016