Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup 7
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 22 mars 2013

Herrer

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Wingstedt Halden SK 1:08:08
2 Espen Fiskum Halden SK 1:08:15 +0:07
3 Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät 1:08:17 +0:09
4 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 1:08:22 +0:14
5 Øyvind Helgerud Halden SK 1:09:02 +0:54
6 Mattias Karlsson Halden SK 1:10:38 +2:30
7 Andreas Johansson Halden SK 1:11:28 +3:20
8 Dzmitry Krukov Halden SK 1:11:49 +3:41
9 Espen Jakobsen NTNUI 1:11:53 +3:45
10 Per Olaussen Fredrikstad SK 1:12:10 +4:02
11 Aapo Summanen Halden SK 1:20:15 +12:07
12 Jon Pedersen Halden SK 1:39:11 +31:03
Joacim Carlsson Halden SK diskvalifisert
Vincent Coupat Halden SK diskvalifisert
Tore Sandvik Halden SK diskvalifisert
Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK brutt
Mats Haldin Halden SK ikke startet

Damer

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bodil Holmström Halden SK 41:42
2 Eva Jurenikova Halden SK 42:07 +0:25
3 Emma Johansson NTNUI 43:23 +1:41
4 Gunilla Svärd IF Thor 47:15 +5:33
5 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 53:35 +11:53
6 Gry Granstedt Halden SK 53:41 +11:59
7 Marit Kahrs Halden SK 54:14 +12:32
8 Natallia Bulatkina Halden SK 54:27 +12:45
9 Heidi Stokseth Halden SK 1:00:00 +18:18

Gutter

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Markus Holter Indre Østfold OK 38:04
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 39:31 +1:27
3 Peter Nordbrøden Halden SK 53:51 +15:47

Jenter

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Gina Granstedt Halden SK ikke startet

Andre

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Bjerknes Måren OK 53:31
2 Kjetil Bjørlo Halden SK 53:33 +0:02
3 Jan Granstedt Halden SK 54:32 +1:01
4 Magnus Nordbrøden Halden SK 1:10:59 +17:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor