Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 17-18 E

5 080 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:22:50
2 Julie Hjortland Larvik OK 1:29:09 +6:19
3 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:29:20 +6:30
4 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:29:42 +6:52
5 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 1:29:46 +6:56
6 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 1:29:57 +7:07
7 Heidi Mårtensson Modum OL 1:30:08 +7:18
8 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 1:30:14 +7:24
9 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 1:30:46 +7:56
10 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:31:01 +8:11
11 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 1:31:07 +8:17
12 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:31:26 +8:36
13 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:31:41 +8:51
14 Karen Oline Kolstad Freidig 1:32:12 +9:22
15 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 1:36:28 +13:38
16 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:40:09 +17:19
17 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:40:58 +18:08
18 Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:41:14 +18:24
19 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:41:46 +18:56
20 Gina Mølnvik Freidig 1:42:38 +19:48
21 Tonje Vassend Porsgrunn OL 1:43:16 +20:26
22 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 1:44:42 +21:52
23 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 1:46:41 +23:51
24 Torill Brekken Ganddal IL 1:46:51 +24:01
25 Nanna Norderud IL Tyrving 1:47:20 +24:30
26 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:47:21 +24:31
27 Ingvild Torgersen Halden SK 1:47:22 +24:32
28 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 1:47:29 +24:39
29 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 1:47:31 +24:41
30 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 1:47:37 +24:47
31 Christine Williksen Høiland Fossum IF 1:47:48 +24:58
32 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 1:48:59 +26:09
33 Karoline Haug Hamar OK 1:51:34 +28:44
34 Pia Blake Byåsen IL 1:54:05 +31:15
35 Ingvild Brekke Lillomarka OL 1:57:36 +34:46
36 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:57:44 +34:54
37 Vibeke Rykkje Fana IL 1:58:58 +36:08
38 Marie Wold Stavrum Frol IL 2:00:39 +37:49
39 Silje Arntzen Asker Skiklubb 2:01:59 +39:09
40 Kristine Klock Fleten Wing OK 2:02:35 +39:45
41 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 2:02:38 +39:48
42 Julia Plaian Asker Skiklubb 2:02:45 +39:55
43 Karen Bjergaard Nydalens SK 2:02:56 +40:06
44 Marit Nersten Fossum IF 2:03:20 +40:30
45 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 2:18:52 +56:02
46 Thea Kleiven Ringerike OL 2:30:42 +1:07:52
47 Reidun Haarr Johansen Oppsal Orientering 2:39:21 +1:16:31
Ingeborg Aadland Samnanger IL brutt
Nora Hui Andersen Hamar OK brutt
Andrine Benjaminsen Lillomarka OL brutt
Jenny Braseth Gimle IF brutt
Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK brutt
Eirin Mari Fossøy Notodden OL brutt
Maren Grande Verdal OK brutt
Ida Berg Hanssen Byåsen IL brutt
Ingrid Holte Porsgrunn OL brutt
Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering brutt
Trine D. Kihle Ringerike OL brutt
Martine Løwengreen Sarpsborg OL brutt
Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK brutt
Lene Therese Myrland Porsgrunn OL brutt
Eldbjørg Narum Fossum IF brutt
Kari Alexandra Nødland Ålgård Orientering brutt
Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett brutt
Ida Rongved Ringerike OL brutt
Kajsa Stina Sandstad Frol IL brutt
Ingvild Wang Lillomarka OL brutt

D 19-20 E

6 380 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathilde Rundhaug Frol IL 1:54:42
2 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 2:00:14 +5:32
3 Kristine Berglia Eiker OL 2:04:10 +9:28
4 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 2:04:17 +9:35
5 Siri Kollerud Lillomarka OL 2:11:17 +16:35
6 Jorunn Kvakland Freidig 2:11:27 +16:45
7 Malin Eijsink OK Linné 2:11:55 +17:13
8 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 2:13:38 +18:56
9 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:14:11 +19:29
10 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 2:15:01 +20:19
11 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 2:25:18 +30:36
12 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 2:27:19 +32:37
13 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 2:35:12 +40:30
14 Aurora Fossøy Notodden OL 2:39:18 +44:36
15 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 2:40:13 +45:31
16 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 2:40:55 +46:13
Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF brutt
Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF brutt
Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering brutt
Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb brutt
Marie Nordbye Nybø Konnerud IL brutt
Ingrid Nygård Notodden OL brutt
Kamilla Olaussen Fredrikstad SK brutt
Marie Styrvold NTNUI brutt
Frida Sæther Freidig brutt
Guro Vassend Fossum IF brutt
Aina Viena Ringerike OL brutt

D 21-E

7 910 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Betty Ann Bjerkreim Lillehammer OK 2:04:34
2 Maren Jansson Haverstad NTNUI 2:12:30 +7:56
3 Anette Baklid Konnerud IL 2:15:01 +10:27
4 Marte Narum Konnerud IL 2:15:57 +11:23
5 Linn Hokholt Lillomarka OL 2:17:53 +13:19
6 Birgitte Husebye Fredrikstad SK 2:18:09 +13:35
7 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 2:20:14 +15:40
8 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 2:20:22 +15:48
9 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 2:20:33 +15:59
10 Lone Brochmann Bækkelagets SK 2:23:07 +18:33
11 Ingjerd Myhre Järla Orientering 2:24:54 +20:20
12 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 2:29:45 +25:11
13 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 2:36:39 +32:05
14 Elen Katrine Skjerve NTNUI 2:39:42 +35:08
15 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 2:40:07 +35:33
16 Gitte Bromander Fredrikstad SK 2:42:46 +38:12
17 My Westlund OK Tyr 2:49:10 +44:36
18 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 3:09:49 +1:05:15
Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK brutt
Solveig Blandkjenn NTNUI brutt
Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL brutt
Maria Brodin Fossum IF brutt
Marianne Dæhli NTNUI brutt
Emma Johansson NTNUI brutt
Maren Mohagen Hansen NTNUI brutt
Katharina Rogstad NTNUI brutt
Gøril Rønning Sund Frol IL brutt
Kari Svingheim Varegg Fleridrett brutt
Ida Arnesen Tiltnes NTNUI brutt
Guro Torpe NTNUI brutt

H 17-18E

7 010 m, 80 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Nilsen Vegårshei IL 1:46:35
2 Markus Holter Indre Østfold OK 1:47:08 +0:33
3 Eivind Høydal Nydalens SK 1:49:34 +2:59
4 Simen Bordal Ringsaker OK 1:49:37 +3:02
5 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:49:40 +3:05
6 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 1:49:49 +3:14
7 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:51:03 +4:28
8 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:51:22 +4:47
9 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:52:28 +5:53
10 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 1:52:51 +6:16
11 Vegard Rønning Huber Hamar OK 1:53:17 +6:42
12 Stian Sundsvik Frol IL 1:56:02 +9:27
13 Arvid Våg Lerums SOK 1:59:57 +13:22
14 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 2:00:18 +13:43
15 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 2:00:21 +13:46
16 Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK 2:00:29 +13:54
17 Håvard Myhre Kongsberg OL 2:01:06 +14:31
18 Rein Helle Mårdalen Freidig 2:02:40 +16:05
19 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 2:02:50 +16:15
20 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 2:05:28 +18:53
21 Morten Jørgensen Kristiansand OK 2:05:44 +19:09
22 Anders Bergum Gjø-Vard OL 2:06:04 +19:29
23 Jonas Ressem Frol IL 2:08:11 +21:36
24 Sigurd Melsom Fossum IF 2:08:31 +21:56
25 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 2:09:54 +23:19
26 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 2:10:49 +24:14
27 Tord Haflan Nydalens SK 2:13:03 +26:28
28 Vegard Ressem Frol IL 2:13:08 +26:33
29 Claus Martinsen Heming Orientering 2:14:30 +27:55
30 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering 2:14:37 +28:02
31 Olav Ekrheim Fana IL 2:15:31 +28:56
32 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 2:15:36 +29:01
33 Aksel Madslien Nydalens SK 2:15:40 +29:05
34 Elias Wiklund Nydalens SK 2:15:43 +29:08
35 Herman Moe Fet OL 2:16:08 +29:33
36 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 2:19:16 +32:41
37 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 2:20:07 +33:32
38 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 2:20:32 +33:57
39 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 2:21:03 +34:28
40 Hans Peder Langbekkhei Nord-Østerdal OK 2:21:04 +34:29
41 Lars Bredalen Nittedal OL 2:21:06 +34:31
42 Torgeir Sulheim Lillehammer OK 2:21:15 +34:40
43 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 2:21:23 +34:48
44 Mads Bratland Claussen Fana IL 2:22:45 +36:10
45 Lars Treekrem Heming Orientering 2:22:48 +36:13
46 Jørund Vala Oppsal Orientering 2:25:01 +38:26
47 Jens Waage Gjø-Vard OL 2:27:12 +40:37
48 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 2:28:48 +42:13
49 Jørgen Weidemann Nydalens SK 2:32:05 +45:30
50 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 2:32:13 +45:38
51 Espen Falck Nygård Haugesund IL Orientering 2:32:20 +45:45
52 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 2:42:24 +55:49
53 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 2:43:00 +56:25
54 Dzmitry Karpenka Asker Skiklubb 3:09:02 +1:22:27
55 Einar Lofthus Lillehammer OK 3:31:14 +1:44:39
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering brutt
Henrik Bordal Ringsaker OK brutt
Ola Brende Fossum IF brutt
Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn brutt
Karl Fremstad Kongsberg OL brutt
Gaute Friestad Kristiansand OK brutt
Malthe Gaarsdal CopenhagenO brutt
Lars Grønlund Ringerike OL brutt
Steinar Kollerud Lillomarka OL brutt
Erland Kvisle Asker Skiklubb brutt
Andreas Marcussen Asker Skiklubb brutt
Petter Moe Sandefjord OK brutt
Johan Otto Munkeby Frol IL brutt
Magnus Sandven Notodden OL brutt
Lasse Simonsen Fredrikstad SK brutt
Ola Singsdal Gimle IF brutt
Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla brutt
Oskar Størmer Fossum IF brutt
Martin Søderlind OK Sør brutt
Andreas Sølberg OL Trollelg brutt
Vebjørn Tandberg Nydalens SK brutt
Henrik Upsal Kristiansand OK brutt
Tarjei Vollset Heming Orientering brutt
Øyvind Wiggen Byåsen IL brutt
Jørgen Wingerei Porsgrunn OL brutt

H 19-20E

9 180 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sjur Hovi Kristiansand OK 1:49:54
2 Mathias Drage Kongsberg OL 1:50:04 +0:10
3 Dag Lofthus Hamar OK 1:50:28 +0:34
4 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:51:00 +1:06
5 Anders Vister Raumar Orientering 1:51:21 +1:27
6 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 1:52:27 +2:33
7 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:52:41 +2:47
8 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:53:29 +3:35
9 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:54:00 +4:06
10 Johannes Narum Hamar OK 1:58:04 +8:10
11 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:59:42 +9:48
12 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:59:43 +9:49
13 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 2:01:30 +11:36
14 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 2:01:43 +11:49
15 Bojan Blumenstein Halden SK 2:01:48 +11:54
16 Christoph Meier Järla Orientering 2:01:50 +11:56
17 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 2:01:54 +12:00
18 Sindre Rønning Frol IL 2:02:46 +12:52
19 Oskar Røen Varegg Fleridrett 2:07:40 +17:46
20 Olav Vestøl Vegårshei IL 2:07:54 +18:00
21 Sindre Johannessen Freidig 2:08:54 +19:00
22 Henrik Gjemdal Heming Orientering 2:11:49 +21:55
23 Bjørn Lundanes Emblem IL 2:12:11 +22:17
24 Jørgen Madslien Nydalens SK 2:12:24 +22:30
25 Harald Kalager Asker Skiklubb 2:20:11 +30:17
26 Anders Bjergaard Nydalens SK 2:22:15 +32:21
27 Lars Henrik Thon IF Sturla 2:22:33 +32:39
28 Torjus Raa Varegg Fleridrett 2:25:32 +35:38
29 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 2:27:22 +37:28
30 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 2:30:44 +40:50
31 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 2:40:16 +50:22
32 Erlend Søbye Grønvold Porsgrunn OL 2:41:07 +51:13
33 Sigurd Flågan Kongsberg OL 2:57:57 +1:08:03
34 Håvar Sørbøen Ål IL 3:16:31 +1:26:37
35 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 3:17:59 +1:28:05
Anders Emilsson Oppsal Orientering brutt
Gustav Fiskum IL Tyrving brutt
Håvard Haga Raumar Orientering brutt
Mattis Holt Freidig brutt
Borger Melsom Fossum IF brutt
Simen Eid Nielsen Nydalens SK brutt
Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK brutt
Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett brutt
Fredrik Raastad Nydalens SK brutt
Thomas Schive Bækkelagets SK brutt
Paul Sirum Frol IL brutt
Tobias Solli Skien OK brutt
Øyvind Strande Ringerike OL brutt
Brage Sæther Freidig brutt
Sebastian Torgersen Bækkelagets SK brutt
Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb brutt
Thorstein Wang Lillomarka OL brutt

H 21-E

11 920 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 2:06:56
2 Olle Boström Järla Orientering 2:14:27 +7:31
3 Anders Tiltnes IL Tyrving 2:14:35 +7:39
4 Emil Wingstedt Halden SK 2:15:17 +8:21
5 Ruslan Glebov IL Tyrving 2:16:32 +9:36
6 Vegard Danielsen Kristiansand OK 2:17:06 +10:10
7 Espen Fiskum Halden SK 2:17:15 +10:19
8 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 2:17:19 +10:23
9 Øyvind Enger NTNUI 2:18:10 +11:14
10 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 2:18:21 +11:25
11 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 2:19:09 +12:13
12 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 2:19:15 +12:19
13 Eirik Rustad Raumar Orientering 2:19:43 +12:47
14 Espen Jakobsen NTNUI 2:23:17 +16:21
15 Kristian Stenerud NTNUI 2:30:15 +23:19
16 Torkil Eide Solstad NTNUI 2:30:22 +23:26
17 Tomas Eidsmo Freidig 2:30:37 +23:41
18 Kjell Erik Røisland Søgne Og Songdalen OK 2:30:42 +23:46
19 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 2:32:25 +25:29
20 Mats Nordbrøden Järla Orientering 2:35:47 +28:51
21 Sverre Turter Sandvold NTNUI 2:44:33 +37:37
22 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 2:45:40 +38:44
23 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 2:45:53 +38:57
24 Harri Luchsinger NTNUI 2:46:31 +39:35
25 Marius Øie Løten o-lag 2:48:10 +41:14
26 Jørgen Frøyd Larvik OK 2:48:12 +41:16
27 Ståle Gjelsten NTNUI 2:49:32 +42:36
28 Jørgen Fiskum Frol IL 2:59:41 +52:45
29 Ola Lesteberg Kongsberg OL 3:04:13 +57:17
30 Johannes Hov Høydal NTNUI 3:12:47 +1:05:51
31 Eirik Stærkeby Jelstad Modum OL 3:13:07 +1:06:11
32 Henrik Svaland Aas NTNUI 3:13:45 +1:06:49
33 Truls Kvaase Bækkelagets SK 3:22:26 +1:15:30
34 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 3:25:42 +1:18:46
Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK brutt
Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett brutt
Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett brutt
Klaus Klausen Espedal NTNUI brutt
Sondre Sande Gullord NTNUI brutt
Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett brutt
Øystein Haug Frol IL brutt
Martin Hoset NTNUI brutt
Jo Forseth Indgaard Frol IL brutt
Sverre W. Kaas Nydalens SK brutt
Carl Petter Lyngen Frol IL brutt
Glenn Tore Løland Ganddal IL brutt
Andreas Magerøy Frol IL brutt
Daniel Martin de los Rios Varegg Fleridrett brutt
Hans Petter Mathisen NTNUI brutt
Halvor Eid Nielsen NTNUI brutt
Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK brutt
Sturle Nordeide IL Gneist brutt
Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering brutt
Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering brutt
Fredrik Omdal NTNUI brutt
Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering brutt
Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) brutt
Asgeir Bakken Rognstad NTNUI brutt
Thomas Ruud Ås-UMB Orientering brutt
Yngve Skogstad Frol IL brutt
Fredrik Steinsvik NTNUI brutt
Håvar Birkeland Stormoen NTNUI brutt
Joost Talloen OMEGA brutt
Håvard Vassenden Frol IL brutt
Martin Vister Järla Orientering brutt
Sigve Vågsnes Oppsal Orientering brutt
Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering brutt
Thomas Natvig Årstad NTNUI brutt

H15

4 980 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:38:49
2 Sturla Frydenlund IF Sturla 1:39:49 +1:00
3 Anders Haga Raumar Orientering 1:40:02 +1:13
4 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:43:39 +4:50
5 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 1:45:31 +6:42
6 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:45:34 +6:45
7 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:50:11 +11:22
8 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:50:16 +11:27
9 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 1:52:43 +13:54
10 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:55:32 +16:43
11 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:56:35 +17:46
12 Sam Lunøe Nydalens SK 1:58:02 +19:13
13 Johannes Bordal Ringsaker OK 1:59:01 +20:12
14 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:59:17 +20:28
15 Ole Flaatten OK Skeidi 2:04:20 +25:31
16 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 2:04:41 +25:52
17 Olav Schmitt Gran Halden SK 2:05:05 +26:16
18 Magnus Ramberg Østmarka OK 2:05:34 +26:45
19 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 2:07:28 +28:39
20 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 2:07:34 +28:45
21 Lars Solli Mo OK 2:07:51 +29:02
22 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 2:08:04 +29:15
23 Kristian Nyhus Birkenes IL 2:11:49 +33:00
24 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 2:12:35 +33:46
25 Håvard Eidsmo Freidig 2:15:46 +36:57
26 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 2:15:47 +36:58
27 Anders Løset Ringerike OL 2:15:48 +36:59
28 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 2:20:20 +41:31
29 Tobias Kristensen Larvik OK 2:20:37 +41:48
30 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 2:20:58 +42:09
31 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 2:25:13 +46:24
32 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 2:27:43 +48:54
33 Vegard Myhre Kristiansand OK 2:28:21 +49:32
34 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 2:34:52 +56:03
35 Sander Arnevik Ringerike OL 2:37:57 +59:08
36 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 2:37:59 +59:10
37 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 2:38:35 +59:46
38 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 2:45:26 +1:06:37
39 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 2:45:56 +1:07:07
40 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 2:48:33 +1:09:44
41 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 2:51:16 +1:12:27
42 Trygve Bondhus Often Tynset IF 2:53:28 +1:14:39
43 Are Helle Mårdalen Freidig 2:55:22 +1:16:33
Sigurd Svaland Aas Birkenes IL brutt
Bjørnar Brevik Raumar Orientering brutt
Gard Dahlen Kongsberg OL brutt
Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering brutt
Markus H Fossnes Hisøy OK brutt
Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn brutt
Henrik Chr. Hirsch IF Trauma brutt
Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL brutt
Trygve Kristoffer Løvli Halden SK brutt
Emil Løwengreen Sarpsborg OL brutt
Petter Markhus Verdal OK brutt
Kjetil Mølnvik Freidig brutt
Martin Sollie Nåtedal OL Trollo brutt
Fredrik Polland OK Skeidi brutt
Marius Pytten Kristiansand OK brutt
Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK brutt
Jostein Tandberg Nydalens SK brutt
Daniel Vingerhagen Kristiansand OK brutt
Jørgen Vister Indre Østfold OK brutt

H16

5 700 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:43:13
2 Audun Heimdal Konnerud IL 1:43:18 +0:05
3 Kristoffer Nygård Egersund OK 1:59:31 +16:18
4 Peter Nordbrøden Halden SK 2:03:48 +20:35
5 Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 2:04:06 +20:53
6 Brage Jørum Byåsen IL 2:09:20 +26:07
7 Sondre Damm TIF Viking 2:09:30 +26:17
8 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 2:10:45 +27:32
9 Petter Norsted Kildebo Halden SK 2:18:17 +35:04
10 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 2:23:58 +40:45
11 Magnus Wølneberg IL Tyrving 2:24:34 +41:21
12 Sondre Lorentsen OK Silsand 2:25:23 +42:10
13 Vegard Landsverk Skien OK 2:25:35 +42:22
14 Jakob Eikner Fana IL 2:25:43 +42:30
15 Preben Antonsen Byåsen IL 2:29:58 +46:45
16 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 2:35:33 +52:20
17 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 2:40:04 +56:51
18 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 2:50:10 +1:06:57
19 Jarle Lysnes Hedrum OL 2:55:08 +1:11:55
20 Toralf Grande Kongsberg OL 3:01:31 +1:18:18
21 Erlend Andreas Nordbø Modum OL 3:02:53 +1:19:40
22 Lars Kringlebotn Hamar OK 3:03:30 +1:20:17
23 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 3:03:35 +1:20:22
24 Even Lindstad Børresen Hamar OK 3:09:14 +1:26:01
25 Lars Harald Thuestad Haugesund IL Orientering 3:48:10 +2:04:57
Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK brutt
Håkon Akselsen Haugesund IL Orientering brutt
Bjørnar Almeland Fana IL brutt
Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering brutt
Oscar Kåsa Dehli Østmarka OK brutt
William Ekberg Kongsberg OL brutt
Brynjar Forseth OL Trollelg brutt
Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF brutt
Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg brutt
Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) brutt
Trygve Heggedal Kongsberg OL brutt
Bjørnar Svanberg Helle TIF Viking brutt
Helge Nikolai Helmersen Fet OL brutt
Herman Kirste Skien OK brutt
Ole Kostøl Kristiansand OK brutt
Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering brutt
Nils Ola Kvam Freidig brutt
Fredrik Moe Sandefjord OK brutt
Anders Nyaas Tynset IF brutt
Torkel Reinhartsen Kristiansand OK brutt
Olav Andreas Remmen OL Trollelg brutt
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering brutt
Pål Spone Modum OL brutt
Åsmund Stenvik Byåsen IL brutt
Einar Moe Tandberg Modum OL brutt
Thomas Tubbehaugen OK Moss brutt
Hermann Hallerud Wegger Kongsberg OL brutt
Are Wigaard Oppsal Orientering brutt

D15

4 140 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:19:04
2 Anniken Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:33:01 +13:57
3 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:34:26 +15:22
4 Line Sølberg IL Leik 1:36:39 +17:35
5 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:36:54 +17:50
6 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:38:14 +19:10
7 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 1:39:48 +20:44
8 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:39:59 +20:55
9 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:40:06 +21:02
10 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:41:27 +22:23
11 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:42:37 +23:33
12 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 1:43:06 +24:02
13 Alma Haugen Kvisgaard Fredrikstad SK 1:43:08 +24:04
13 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:43:08 +24:04
15 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 1:45:56 +26:52
16 Karine Vestøl Vegårshei IL 1:46:45 +27:41
17 Anine Hallén Nydalens SK 1:46:50 +27:46
18 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:47:13 +28:09
19 Malin Sandstad Freidig 1:47:20 +28:16
20 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:47:34 +28:30
21 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:48:42 +29:38
22 Nora Graffer Østmarka OK 1:52:26 +33:22
23 Åse Bergan Nydalens SK 1:53:23 +34:19
24 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:58:17 +39:13
25 Synne Malene Brække Halden SK 2:00:06 +41:02
26 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 2:00:37 +41:33
27 Idunn Haavengen Kongsberg OL 2:06:24 +47:20
28 Stine Njåstein IL Tyrving 2:07:11 +48:07
29 Fride Sørensen IF Sturla 2:07:30 +48:26
30 Marthe Ramstad Fet OL 2:11:09 +52:05
31 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 2:18:21 +59:17
32 Eldrid Bratsberg Wing OK 2:20:15 +1:01:11
33 Helena Åsberg Sarpsborg OL 2:20:21 +1:01:17
34 Kristin Smeby Kongsberg OL 2:20:26 +1:01:22
35 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 2:21:16 +1:02:12
36 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 2:24:02 +1:04:58
37 Silje Hauge Hisøy OK 2:30:19 +1:11:15
38 Karen Rysgård Frol IL 2:33:21 +1:14:17
39 Eline Lund Westgaard Oppsal Orientering 2:34:01 +1:14:57
40 Bettina Storkås Torridal IL 2:41:22 +1:22:18
41 Sigrid Snuggerud Gjø-Vard OL 2:49:53 +1:30:49
Ida Aurebekk Torridal IL brutt
Louise Marøy Bårdsen Heming Orientering brutt
Åshild Faller Råheim Fet OL brutt
Martine Gustavsen Sandefjord OK brutt
Anniken Helland-Hansen IL Tyrving brutt
Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering brutt
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) brutt
Marit Melby Jacobsen Lardal OL brutt
Marie Treekrem Ås-UMB Orientering brutt
Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett brutt
Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering brutt
Emilie Westin Porsgrunn OL brutt

D16

4 530 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:30:48
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:36:21 +5:33
3 Ingrid Lundanes Emblem IL 1:36:27 +5:39
4 Gina Granstedt Halden SK 1:41:37 +10:49
5 Kristin Brekke Lillomarka OL 1:41:53 +11:05
6 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 1:45:04 +14:16
7 Åshild Kolstad Mo OK 1:46:46 +15:58
8 Emma Arnesen Byåsen IL 1:54:52 +24:04
9 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 2:00:03 +29:15
10 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 2:01:01 +30:13
11 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 2:02:49 +32:01
12 Kristin Blindheim Lillomarka OL 2:05:03 +34:15
13 Dorte Narum OL Vallset/Stange 2:06:38 +35:50
14 Astrid Fiskum IL Tyrving 2:07:30 +36:42
15 Johanne Lægran Nydalens SK 2:07:34 +36:46
16 Ingunn Rognsvåg Fana IL 2:10:29 +39:41
17 Siri Grandal IL Tyrving 2:14:51 +44:03
18 Tuva Bjerketvedt OK Moss 2:14:56 +44:08
19 Beate Berg Porsgrunn OL 2:15:28 +44:40
20 Siri Moholth Kongsberg OL 2:15:51 +45:03
21 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 2:16:02 +45:14
22 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 2:20:31 +49:43
23 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 2:23:02 +52:14
24 Caroline Bergman Konnerud IL 2:26:44 +55:56
25 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 2:26:55 +56:07
26 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 2:27:10 +56:22
27 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 2:28:03 +57:15
28 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 2:37:06 +1:06:18
29 Oda Lægran Nydalens SK 2:44:02 +1:13:14
Silje Kihle Andersen Modum OL brutt
Marlene Berger Fana IL brutt
Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange brutt
Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering brutt
Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering brutt
Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering brutt
Kristin Helland-Hansen IL Tyrving brutt
Margrete Krage Sarpsborg OL brutt
Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK brutt
Elisa Wolf Kaulsdorfer OLV Berlin brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor