Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Asker Skiklubb

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tilla Farnes HennumD1533:2511:45
3Fanni Jauhojärvi MarkussenD1536:41+3:1612:55
3Ola Løvald BråtenH1537:46+4:1411:32
5Vegard GulbrandsenH1538:52+5:2011:53
7Ingrid GulbrandsenD 17-18 E33:16+4:3212:27
16Margrethe WisløffD1542:49+9:2415:04
17Erland KvisleH 17-18E32:49+5:279:37
23Selma Øfsthus GravirD 17-18 E39:19+10:3514:43
26Bjørnar LøvliH1547:09+13:3714:25
29Nora Synnøve WoxholthD1548:26+15:0117:03
31Harald KalagerH 19-20E38:17+10:0910:19
41Julia PlaianD 17-18 E45:46+17:0217:08
44Erlend IsachsenH 19-20E43:53+15:4511:49
46Eivind Øfsthus GravirH151:08:27+34:5520:55
50Silje ArntzenD 17-18 E51:34+22:5019:18
54Kaja Bråten LøvaldD 17-18 E55:32+26:4820:47
62Henrik Drange RuudH 21-E54:18+20:3612:41
72Dzmitry KarpenkaH 17-18E56:25+29:0316:32
76Andreas MarcussenH 17-18E1:10:05+42:4320:33

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Tonje Aasheim NymarkD1550:40+17:1517:50
39Toril Aasheim NymarkD 17-18 E43:46+15:0216:23

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Kristian NyhusH1542:41+9:0913:03
19Kristian Reiersen JensenH1545:00+11:2813:45
Sigurd Svaland AasH15diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Håvard IrgensH 17-18E31:12+3:509:08
27Ask Kleist GodalH 17-18E37:24+10:0210:58
29Martha Kalvig SkoganD1658:40+27:0719:29
32Amund Bø KongsbakkH1553:02+19:3016:13
41Jakob Kalvig SkoganH 19-20E41:58+13:5011:18
47Espen Samuelsen SkiriH151:13:08+39:3622:21
Heidi JensenD 17-18 Ediskvalifisert
Oda FuruholmenD16brutt

Byåsen IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingeborg EideD1633:09+1:3611:00
8Brage JørumH1643:51+10:5112:12
8Emma ArnesenD1640:17+8:4413:22
12Åsmund StenvikH1647:08+14:0813:07
12Marte Hoff HagenD 17-18 E34:41+5:5712:59
14Ingvild, Ytterhus UtengenD1643:04+11:3114:18
16Preben AntonsenH1648:47+15:4713:35
24Emilie Liabakk EriksenD1544:55+11:3015:48
28Marit Rønning SkoglundD 21-E49:24+16:0313:52
29Øyvind WiggenH 17-18E38:15+10:5311:13
43Pia BlakeD 17-18 E46:11+17:2717:17
Ida Berg HanssenD 17-18 Ediskvalifisert

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Lone BrochmannD 21-E39:43+6:2211:09
14Lars Harald AasheimH 17-18E31:22+4:009:11
16Magne JutulstadH 17-18E32:04+4:429:24
22Sebastian TorgersenH 19-20E34:18+6:109:14
59Truls KvaaseH 21-E52:52+19:1012:21

CopenhagenO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Malthe GaarsdalH 17-18E46:59+19:3713:46

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristoffer NygårdH1640:21+7:2111:14

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristine BergliaD 19-20 E34:05+6:3911:26
9Vegard MyklemyrH1539:13+5:4111:59
48Severin BergliaH 19-20E49:17+21:0913:17

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid LundanesD1633:18+1:4511:03
20Bjørn LundanesH 19-20E33:10+5:028:56

Fana IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Bjørnar AlmelandH1652:27+19:2714:36
24Jakob EiknerH1657:20+24:2015:58
31Ingunn RognsvågD161:03:21+31:4821:02
33Marlene BergerD161:05:43+34:1021:49
42Vibeke RykkjeD 17-18 E46:03+17:1917:14
43Olav EkrheimH 17-18E42:19+14:5712:24
46Mads Bratland ClaussenH 17-18E42:45+15:2312:32

Fet OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Åshild Faller RåheimD1536:54+3:2912:59
33Marthe RamstadD1549:37+16:1217:28
33Jørgen Kjos BarkenæsH1553:46+20:1416:26
34Morten Kristian VikerhaugH1554:20+20:4816:36
40Sander Hildebrand RogndokkenH151:01:06+27:3418:41
46Helge Nikolai HelmersenH161:57:14+1:24:1432:39
56Herman MoeH 17-18E45:27+18:0513:19

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Johannes Bakke AashamarH1642:58+9:5811:58

Fossum IF

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Borger MelsomH 19-20E28:087:34
2Eldbjørg NarumD 17-18 E31:08+2:2411:39
3Gunvor Hov HøydalD 19-20 E30:57+3:3110:23
5Ingrid Landmark TandrevoldD 17-18 E32:40+3:5612:14
5Olai Stensland LillevoldH 17-18E28:39+1:178:24
6Elias T. MølnvikH 17-18E28:44+1:228:25
7Emil AhlbäckH 19-20E30:33+2:258:14
10Ragnhild HjermstadD 17-18 E34:15+5:3112:49
11Guro VassendD 19-20 E36:00+8:3412:04
17Julie StørmerD 19-20 E39:29+12:0313:14
18Oskar StørmerH 17-18E32:53+5:319:38
21Marianne Opsahl BredesenD 19-20 E41:43+14:1713:59
32Christine Williksen HøilandD 17-18 E41:18+12:3415:28
34Maria BrodinD 21-E55:06+21:4515:28
35Sigurd MelsomH 17-18E39:37+12:1511:37
48Marit NerstenD 17-18 E49:40+20:5618:36
64Ola BrendeH 17-18E48:07+20:4514:06
Stian Alexander GrannH 21-Ediskvalifisert

Fredrikstad SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marie OlaussenD1631:3310:28
2Kamilla OlaussenD 19-20 E29:23+1:579:51
5Birgitte HusebyeD 21-E36:29+3:0810:14
7Hanna TorjusenD1636:17+4:4412:03
12Alma Haugen KvisgaardD1541:29+8:0414:36
13Linda SolbergD 21-E39:50+6:2911:11
13Dina Sofie AntonsenD1542:04+8:3914:48
15Herman Ryen MartinsenH1541:36+8:0412:43
20Kristin OttesenD1543:49+10:2415:25
22Asgeir W. RistesundH 17-18E34:03+6:419:59
23Nikoline BromanderD 19-20 E44:03+16:3714:46
26Gitte BromanderD 21-E46:05+12:4412:56
27Maren Roll PaulsenD1657:25+25:5219:04
32Sigrid Marie Ståhl VikD161:03:24+31:5121:03
32Audun Bjerkreim NilsenH 21-E40:19+6:379:25
33Sigrid AlexandersenD 17-18 E41:58+13:1415:43
44Bent Olav AamodtH 21-E43:33+9:5110:10
55Lasse SimonsenH 17-18E45:19+17:5713:17
Kjell Arild KarlsenH 21-Ediskvalifisert

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Karen Oline KolstadD 17-18 E31:58+3:1411:58
8Jorunn KvaklandD 19-20 E35:29+8:0311:54
15Frida SætherD 19-20 E37:01+9:3512:25
19Rein Helle MårdalenH 17-18E33:00+5:389:40
22Malin SandstadD1544:50+11:2515:47
24Kjetil MølnvikH1546:14+12:4214:08
26Sindre JohannessenH 19-20E35:49+7:419:39
27Håvard EidsmoH1547:47+14:1514:36
30Mattis HoltH 19-20E38:03+9:5510:15
37Tomas EidsmoH 21-E42:33+8:519:56
37Brage SætherH 19-20E40:57+12:4911:02
37Gina MølnvikD 17-18 E43:26+14:4216:16
48Are Helle MårdalenH151:14:44+41:1222:51
Nils Ola KvamH16diskvalifisert

Frol IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathilde RundhaugD 19-20 E27:269:12
2Sindre RønningH 19-20E28:34+0:267:41
8Yngve SkogstadH 21-E35:38+1:568:19
8Eirin Svanøe-HafstadD 17-18 E33:36+4:5212:35
8Gøril Rønning SundD 21-E37:17+3:5610:28
13Carl Petter LyngenH 21-E36:17+2:358:28
15Lars Sandstad SkjesetH 21-E36:36+2:548:33
22Håvard VassendenH 21-E37:49+4:078:50
23Paul SirumH 19-20E34:20+6:129:15
23Stian SundsvikH 17-18E34:05+6:439:59
26Jo Forseth IndgaardH 21-E39:32+5:509:14
30Andreas MagerøyH 21-E40:15+6:339:24
30Vegard RessemH 17-18E38:20+10:5811:14
43Øystein HaugH 21-E43:27+9:4510:09
44Johan Otto MunkebyH 17-18E42:27+15:0512:26
46Kajsa Stina SandstadD 17-18 E49:11+20:2718:25
46Karen RysgårdD151:13:24+39:5925:50
47Jonas RessemH 17-18E42:52+15:3012:34
49Marie Wold StavrumD 17-18 E49:46+21:0218:38
49Jørgen FiskumH 21-E45:01+11:1910:31

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Torill BrekkenD 17-18 E40:01+11:1714:59
28Alf Johan Walgermo LimaH 21-E39:52+6:109:18
46Glenn Tore LølandH 21-E44:17+10:3510:20
68Erik LimaH 21-E1:04:13+30:3115:00

Gimle IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Jenny BrasethD 17-18 E1:02:49+34:0523:31
75Ola SingsdalH 17-18E1:03:26+36:0418:36
Peter Martinus Freyborg UranH16brutt

Gjø-Vard OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Anders BergumH 17-18E35:42+8:2010:28
42Elling Fossheim AsplinH 17-18E41:17+13:5512:06
49Peder Fossheim AsplinH 17-18E44:00+16:3812:54
49Sigrid SnuggerudD151:25:04+51:3929:57
51Jens WaageH 17-18E44:22+17:0013:00

Halden SK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håkon Raadal BjørloH1633:009:11
6Gina GranstedtD1636:07+4:3411:59
7Anders Felde OlaussenH 17-18E28:51+1:298:27
9Peter NordbrødenH1643:59+10:5912:15
10Hanna Haugen NordbrødenD 21-E38:10+4:4910:43
11Bojan BlumensteinH 19-20E30:59+2:518:21
11Emil WingstedtH 21-E35:56+2:148:23
13Petter Norsted KildeboH1647:15+14:1513:09
15Nina Asheim BirkelandD 17-18 E35:40+6:5613:21
16Ida Marie Næss BjørgulD 21-E41:44+8:2311:43
19Gry GranstedtD 19-20 E40:42+13:1613:39
21Espen FiskumH 21-E37:37+3:558:47
23Olav Schmitt GranH1546:00+12:2814:04
24Marius BjuganH 21-E38:13+4:318:55
27Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E48:42+15:2113:40
28Synne Malene BrækkeD1547:45+14:2016:48
29Håkon Østraat SævareidH1552:33+19:0116:04
31Heidi StoksethD 21-E51:09+17:4814:22
31Ingvild TorgersenD 17-18 E41:14+12:3015:26
51Andreas JohanssonH 21-E47:14+13:3211:02
Øyvind StoksethH 21-Ediskvalifisert

Hamar OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Vegard Rønning HuberH 17-18E29:30+2:088:39
8Simen Jevne ArnesenH 19-20E30:42+2:348:16
13Dag LofthusH 19-20E31:29+3:218:29
18Johannes NarumH 19-20E32:38+4:308:47
29Karoline HaugD 17-18 E40:15+11:3115:04
34Lars KringlebotnH161:07:43+34:4318:51
37Even Lindstad BørresenH161:14:35+41:3520:46
44Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-18 E46:58+18:1417:35
56Nora Hui AndersenD 17-18 E1:02:43+33:5923:29

Haugesund IL Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Andreas DjupeslandH 17-18E39:01+11:3911:26
38Johannes DjupeslandH1559:20+25:4818:08
39Lars Harald ThuestadH161:18:53+45:5321:58
44Kristoffer Susort KvaleH161:46:56+1:13:5629:47
45Håkon AkselsenH161:51:03+1:18:0330:55
57Karsten Hervik HansenH 17-18E45:29+18:0713:20
63Espen Falck NygårdH 17-18E47:51+20:2914:01

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Jarle LysnesH161:01:07+28:0717:01

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sofie Skyttersæter IversenD1536:25+3:0012:49
15Harald Astrup ArnesenH 17-18E31:55+4:339:21
27Henrik GjemdalH 19-20E37:18+9:1010:03
28Claus MartinsenH 17-18E38:10+10:4811:11
38Louise Marøy BårdsenD1555:13+21:4819:26
38Lars TreekremH 17-18E40:30+13:0811:52
68Tarjei VollsetH 17-18E49:26+22:0414:29
Pia Skyttersæter IversenD 19-20 Ediskvalifisert
Ulrik Astrup ArnesenH16diskvalifisert

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Silje HaugeD151:17:16+43:5127:12

IF Sturla

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sturla FrydenlundH1536:06+2:3411:02
14Ingunn Egeberg VáriD 17-18 E35:39+6:5513:21
24Katinka Jussie BrurbergD 17-18 E39:23+10:3914:45
33Lars Henrik ThonH 19-20E39:26+11:1810:37
36Fride SørensenD1551:38+18:1318:10

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Vetle Ruud BråtenH 21-E34:28+0:468:03

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Christine MikkelsenD 21-E42:40+9:1911:59

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Rasmus Rørholt TheisenH 19-20E37:40+9:3210:09

IL Gneist

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sturle NordeideH 21-Ediskvalifisert

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Line SølbergD1538:46+5:2113:39

IL Tyrving

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders TiltnesH 21-E34:02+0:207:57
9Kristin Helland-HansenD1640:23+8:5013:24
9Oda SikkelandD1540:12+6:4714:09
9Ruslan GlebovH 21-E35:46+2:048:21
11Ida Feiring HaltiaD1642:15+10:4214:02
18Astrid FiskumD1647:23+15:5015:44
18Jim Øystein NybråtenH 21-E37:27+3:458:45
20Zsuzsa FeyD 21-E43:10+9:4912:07
21Stine NjåsteinD1544:39+11:1415:43
21Magnus WølnebergH1655:07+22:0715:21
25Anniken Helland-HansenD1545:00+11:3515:50
26Siri GrandalD1655:35+24:0218:27
30Nanna NorderudD 17-18 E40:57+12:1315:20
32Skjalg Hundseid KamsvågH161:02:22+29:2217:22
36Julie Marie KinnebergD 17-18 E43:25+14:4116:15
36Jørgen Hjellup HorneH 19-20E40:53+12:4511:01
47Gunnar A FiskumH 21-E44:37+10:5510:25
Gustav FiskumH 19-20Ediskvalifisert

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Markus HolterH 17-18E28:34+1:128:22
40Odd Kasper EkreH 17-18E40:49+13:2711:58
Guttorm Snemyr HoltetH15diskvalifisert

Järla Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Olle BoströmH 21-E35:12+1:308:13
11Ingjerd MyhreD 21-E38:36+5:1510:50
14Christoph MeierH 19-20E31:48+3:408:34
21Anneke Hald BjørgumD 21-E43:34+10:1312:14
25Mats NordbrødenH 21-E38:22+4:408:57
Håkon Jarvis WestergårdH 21-Ediskvalifisert

Kongsberg OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sigurd Bonden KjørsvikH1635:39+2:399:55
6Sigur HeggedalH 19-20E30:31+2:238:13
8Anne Willkommen EikenD1540:08+6:4314:07
10Mathias DrageH 19-20E30:55+2:478:20
13Åsne Skram TrømborgD 17-18 E34:56+6:1213:05
13Karl FremstadH 17-18E31:17+3:559:10
16Siri MoholthD1644:29+12:5614:46
17Sindre SandvenH 19-20E32:31+4:238:45
20Håvard MyhreH 17-18E33:10+5:489:43
22Trygve HeggedalH1655:12+22:1215:22
23Jørgen Teigen SøgårdH1656:29+23:2915:44
30Toralf GrandeH161:01:18+28:1817:04
30Gard DahlenH1552:43+19:1116:07
31Idunn HaavengenD1548:58+15:3317:14
42Hermann Hallerud WeggerH161:41:02+1:08:0228:08
43Kristin SmebyD151:06:44+33:1923:29
45Damien RenardH 21-E43:49+10:0710:14
45Sigurd FlåganH 19-20E44:55+16:4712:06
57Ola LestebergH 21-E50:56+17:1411:54
Eline DrageD 21-Ediskvalifisert

Konnerud IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Audun HeimdalH1633:32+0:329:20
4Marte NarumD 21-E35:58+2:3710:06
9Marie Nordbye NybøD 19-20 E35:31+8:0511:55
9Anette BaklidD 21-E37:54+4:3310:38
14Ida Mari Borge HoviD 21-E39:58+6:3711:13
24Nora Skyttersæter SaugerudD1653:58+22:2517:55
24Synne BaklidD 21-E44:39+11:1812:32
25Caroline BergmanD1655:28+23:5518:25
37Amalie Fjæstad AmundsenD1552:53+19:2818:37

Kristiansand OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vegard DanielsenH 21-E34:06+0:247:58
4Gaute FriestadH 17-18E28:34+1:128:22
5Torkel ReinhartsenH1641:32+8:3211:34
5Sjur HoviH 19-20E29:51+1:438:02
6Ole KostølH1642:06+9:0611:43
6Benedicte Hald BjørgumD 19-20 E34:12+6:4611:28
21Vetle Elias LynnebakkenH1545:31+11:5913:55
25Dag BlandkjennH 17-18E36:59+9:3710:50
31Vegard MyhreH1553:01+19:2916:12
37Morten JørgensenH 17-18E40:12+12:5011:47
61Matias Hodne HanischH 17-18E47:47+20:2514:00
70Henrik UpsalH 17-18E52:10+24:4815:17
Marius PyttenH15brutt

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Simen Åmodt AmundsenH1545:19+11:4713:51
Marit Melby JacobsenD15diskvalifisert

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Julie HjortlandD 17-18 E34:37+5:5312:57
11Tobias KristensenH1539:24+5:5212:02
50Jørgen FrøydH 21-E45:38+11:5610:39

Lerums SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Arvid VågH 17-18E30:48+3:269:01

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Betty Ann BjerkreimD 21-E33:219:22
39Torgeir SulheimH 17-18E40:45+13:2311:57
60Einar LofthusH 17-18E47:36+20:1413:57

Lillomarka OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin BrekkeD1632:31+0:5810:48
3Linn HokholtD 21-E35:54+2:3310:05
6Jonas Sommerstad JuveliH 21-E34:56+1:148:09
10Siri KollerudD 19-20 E35:31+8:0511:55
12Gaute Hallan SteiwerH 21-E36:03+2:218:25
15Kristin BlindheimD1644:21+12:4814:44
18Andrine BenjaminsenD 17-18 E37:06+8:2213:53
26Ingvild BrekkeD 17-18 E39:55+11:1114:57
41Steinar KollerudH 17-18E41:15+13:5312:05
43Thorstein WangH 19-20E42:30+14:2211:27
56Ivo K. DanailovH 21-E50:21+16:3911:45

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Evine Westli AndersenD 17-18 E31:44+3:0011:53
12Emilie Westli AndersenD 19-20 E36:44+9:1812:19
22Marte Fallbakken BergeD 19-20 E42:20+14:5414:12
41Marius ØieH 21-E42:59+9:1710:02

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Åshild KolstadD1635:22+3:4911:44
25Lars SolliH1546:56+13:2414:21

Modum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Heidi MårtenssonD 17-18 E32:54+4:1012:19
18Pål SponeH1651:15+18:1514:16
27Erlend Andreas NordbøH161:00:25+27:2516:49
35Silje Kihle AndersenD161:41:33+1:10:0033:44
36Einar Moe TandbergH161:13:17+40:1720:24
54Eirik Stærkeby JelstadH 21-E49:09+15:2711:29

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Mathea GjeitnesD 19-20 E41:05+13:3913:47

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingvild C. FleisjeD1540:52+7:2714:23
19Ingrid Nytun NergårdD1647:58+16:2515:56
25Lars Gustav RogneH1659:06+26:0616:27
52Lars BredalenH 17-18E44:41+17:1913:06

Nord-Østerdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 17-18 E36:44+8:0013:45
19Idun BækkenD 17-18 E37:15+8:3113:57
34Ivar Aukrust OsmoenH 17-18E39:19+11:5711:31
50Hans Peder LangbekkheiH 17-18E44:11+16:4912:57

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Aurora FossøyD 19-20 E46:02+18:3615:26
27Ingrid NygårdD 19-20 E50:03+22:3716:47
48Magnus SandvenH 17-18E43:48+16:2612:50

NTNUI

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Maren Jansson HaverstadD 21-E34:20+0:599:38
4Marie StyrvoldD 19-20 E33:38+6:1211:17
5Eirik Kamstrup HovindH 21-E34:32+0:508:04
7Emma JohanssonD 21-E36:37+3:1610:17
10Thomas Natvig ÅrstadH 21-E35:56+2:148:23
14Simen AamodtH 21-E36:22+2:408:29
16Øyvind EngerH 21-E36:40+2:588:34
17Espen JakobsenH 21-E36:46+3:048:35
17Ingrid BergeD 21-E42:32+9:1111:56
18Silje Uhlen MaursetD 21-E42:35+9:1411:57
22Elen Katrine SkjerveD 21-E44:10+10:4912:24
23Jon Aukrust OsmoenH 21-E37:57+4:158:52
25Guro TorpeD 21-E45:49+12:2812:52
29Ida Arnesen TiltnesD 21-E50:47+17:2614:15
29Kristian StenerudH 21-E40:10+6:289:23
30Maren Mohagen HansenD 21-E50:56+17:3514:18
31Torkil Eide SolstadH 21-E40:16+6:349:24
33Solveig BlandkjennD 21-E53:56+20:3515:08
34Sverre Turter SandvoldH 21-E41:34+7:529:42
35Ståle GjelstenH 21-E42:18+8:369:52
35Marianne DæhliD 21-E55:50+22:2915:41
36Katharina RogstadD 21-E59:38+26:1716:45
48Fredrik OmdalH 21-E44:52+11:1010:28
52Mikal Brastad LarsenH 21-E47:58+14:1611:12
53Halvor Eid NielsenH 21-E49:04+15:2211:27
55Harri LuchsingerH 21-E49:20+15:3811:31
58Henrik Svaland AasH 21-E51:29+17:4712:01
61Johannes Hov HøydalH 21-E54:15+20:3312:40
63Håvar Birkeland StormoenH 21-E56:06+22:2413:06
64Anders Opsahl BredesenH 21-E56:34+22:5213:12
Fredrik SteinsvikH 21-Ediskvalifisert
Asgeir Bakken RognstadH 21-Ediskvalifisert
Hans Petter MathisenH 21-Ediskvalifisert
Klaus Klausen EspedalH 21-Ebrutt

Nydalens SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anine AhlsandD 17-18 E28:4410:45
2Eivind HøydalH 17-18E27:23+0:018:01
7Eirik Langedal BreivikH1539:02+5:3011:56
9Solveig Hegstad KrügerD 17-18 E34:08+5:2412:47
9Erik Olsvik DengerudH 17-18E29:53+2:318:45
13Johanne LægranD1642:49+11:1614:13
14Sam LunøeH1541:21+7:4912:38
15Simen Eid NielsenH 19-20E32:11+4:038:40
16Gjermund Tørnqvist HaldenH1542:20+8:4812:56
21Stina Johannne SandbergD 17-18 E37:49+9:0514:09
23Stine Madslien BakkenD1652:59+21:2617:36
23Anine HallénD1544:53+11:2815:48
24Anders BjergaardH 19-20E34:58+6:509:25
26Åsmund Aamodt ResellH1659:46+26:4616:38
26Vebjørn TandbergH 17-18E37:05+9:4310:52
27Åse BerganD1545:34+12:0916:02
32Aksel MadslienH 17-18E38:47+11:2511:22
32Jørgen MadslienH 19-20E39:16+11:0810:35
34Oda LægranD161:15:16+43:4325:00
36Tord HaflanH 17-18E39:49+12:2711:40
41Trym Moeng JensenH151:01:56+28:2418:56
45Karen BjergaardD 17-18 E47:07+18:2317:38
54Elias WiklundH 17-18E44:47+17:2513:07
60Øivind Thorvald Due TrierH 21-E53:26+19:4412:29Last ned GPS-spor i gpx-format
69Jørgen WeidemannH 17-18E50:58+23:3614:56
73Magnus Rokne VågenH 17-18E1:01:02+33:4017:53
Jostein TandbergH15diskvalifisert

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Malin EijsinkD 19-20 E36:45+9:1912:19

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Tuva BjerketvedtD1649:51+18:1816:33
41Thomas TubbehaugenH161:35:40+1:02:4026:38

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Sondre LorentsenH1648:06+15:0613:23

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ole FlaattenH1540:25+6:5312:21
42Fredrik PollandH151:03:37+30:0519:27

OK Sør

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Elin VisscherD151:33:33+1:00:0832:56
77Martin SøderlindH 17-18E1:11:26+44:0420:56

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23My WestlundD 21-E44:37+11:1612:31

OL Trollelg

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Andreas SølbergH 19-20E29:10+1:027:51
12Ove BaardsgaardH 19-20E31:10+3:028:24
17Olav Andreas RemmenH1649:00+16:0013:38
25Trond Einar Moen PedersliH 19-20E35:18+7:109:30
40Sigrid Merete Moen PedersliD 17-18 E44:23+15:3916:37
43Brynjar ForsethH161:44:24+1:11:2429:04
Hallvard Seim GrøvlenH16diskvalifisert

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Martin Sollie NåtedalH151:26:53+53:2126:34

OL Tønsberg og omegn

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Martine TopstadD1642:39+11:0614:10
16Marta UlvensøenD 19-20 E37:31+10:0512:35
20Anders Krona HaflanH1653:38+20:3814:56
25Marthe GløersenD 19-20 E45:37+18:1115:18
31Håkon Fruseth ChristiansenH 17-18E38:20+10:5811:14
35Øystein Fruseth ChristiansenH1555:27+21:5516:57
42Sandra B. RobertsenD151:01:06+27:4121:30
Mathias GløersenH15diskvalifisert

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sigrid BjørgenD1641:01+9:2813:37
28Dorte NarumD1658:10+26:3719:19

OMEGA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Joost TalloenH 21-E43:18+9:3610:07

Oppsal Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anniken Eriksrud KarlsenD1537:11+3:4613:05
14Are WigaardH1647:52+14:5213:20
14Hedvig ÅstebølD 19-20 E36:50+9:2412:21
19Sigve VågsnesH 21-E37:34+3:528:46
28Ole Martin EdstrømH1549:24+15:5215:06
31Ludvig Andreas Baugstø RødnesH161:02:19+29:1917:21
41Eline Lund WestgaardD1558:46+25:2120:41
46Anders EmilssonH 19-20E45:41+17:3312:18
51Reidun Haarr JohansenD 17-18 E52:40+23:5619:43
66Jørund ValaH 17-18E48:42+21:2014:16
71Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18E53:59+26:3715:49
Sunniva Eik HaaveD16brutt

Porsgrunn OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Beate BergD1651:04+19:3116:57
27Lene Therese MyrlandD 17-18 E39:56+11:1214:57
30Emilie WestinD1548:39+15:1417:07
33Runar Torpe LienH 21-E41:24+7:429:40
35Erlend Søbye GrønvoldH 19-20E40:24+12:1610:53
35Tonje VassendD 17-18 E43:06+14:2216:08
62Paul Martin RemmeH 17-18E47:48+20:2614:01
Jørgen WingereiH 17-18Ediskvalifisert
Ingrid HolteD 17-18 Ebrutt

Raumar Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders HagaH1533:3210:15
3Anders VisterH 19-20E28:40+0:327:43
9Håvard HagaH 19-20E30:45+2:378:17
17Synne Eide RappD1542:53+9:2815:05
20Eirik RustadH 21-E37:36+3:548:47
22Tiril Ruud BråtenD1651:25+19:5217:04
24Line Maria Haugen MelbyD 19-20 E45:17+17:5115:11
40Sondre Ruud BråtenH 19-20E41:50+13:4211:16
Marie Hammer HåversenD 21-Ediskvalifisert

Ringerike OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Trine D. KihleD 17-18 E36:45+8:0113:45
18Aina VienaD 19-20 E39:43+12:1713:19
34Øyvind StrandeH 19-20E40:03+11:5510:47
36Anders LøsetH1556:24+22:5217:14
37Sander ArnevikH1556:47+23:1517:21
59Thea KleivenD 17-18 E1:12:45+44:0127:14
74Lars GrønlundH 17-18E1:01:16+33:5417:58
Ida RongvedD 17-18 Ediskvalifisert

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Johannes BordalH1538:53+5:2111:53
12Simen BordalH 17-18E31:16+3:549:10
45Henrik BordalH 17-18E42:37+15:1512:29

Samnanger IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ida Johanne AadlandD1543:25+10:0015:17
55Ingeborg AadlandD 17-18 E56:04+27:2020:59

Sandefjord OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Live Bredholt JørgensenD 19-20 E34:57+7:3111:43
8Hallvard Arntzen FossH1539:10+5:3811:58
65Petter MoeH 17-18E48:18+20:5614:09
Fredrik MoeH16diskvalifisert
Martine GustavsenD15diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Hannah MalmeiD1542:11+8:4614:51
17Vilde MalmeiD1647:08+15:3515:39
38Ingrid PeikliD 17-18 E43:42+14:5816:22
40Ove HaugvaldstadH161:27:58+54:5824:30
40Vegard PeikliH 21-E42:50+9:0810:00
47Marthe SvihusD151:14:44+41:1926:18
67Lars Hole MikalsenH 17-18E49:24+22:0214:29

Sarpsborg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Benedicte PedersenD161:01:28+29:5520:25
40Helena ÅsbergD1558:45+25:2020:41
43Emil LøwengreenH151:03:37+30:0519:27
58Martine LøwengreenD 17-18 E1:11:52+43:0826:54
Margrete KrageD16diskvalifisert

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Vegard LandsverkH1645:20+12:2012:37
45Simon NysæterH151:04:31+30:5919:43
50Tobias SolliH 19-20E55:59+27:5115:05
Herman KirsteH16diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Jonas Klausen EspedalH 19-20E32:21+4:138:43
28Nina KarlsenD 19-20 E50:04+22:3816:48
39Johannes Skjæveland EideH151:00:50+27:1818:36
58Andreas Eide SkjævelandH 17-18E46:55+19:3313:45

Steinkjer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Kjersti Kvistad DengerudD1549:06+15:4117:17
Norunn Kvistad DengerudD 17-18 Ediskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Ole Wanvik HaugenH1543:38+10:0613:20
20Sigrid Wanvik HaugenD 17-18 E37:24+8:4014:00

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ole Jakob OlsrødH1539:19+5:4712:01

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kent OhlssonH 21-Ediskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Irene Beate Øhrn ArnevikD 21-E36:32+3:1110:15

Søgne Og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Kjell Erik RøislandH 21-E39:36+5:549:15

TIF Viking

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sondre DammH1644:12+11:1212:18
35Bjørnar Svanberg HelleH161:09:49+36:4919:26

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Ida AurebekkD1550:31+17:0617:47
45Bettina StorkåsD151:09:10+35:4524:21

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Petter Vangen LunåsmoH1538:11+4:3911:40
28Anders NyaasH161:00:56+27:5616:58
49Erlend Kvittum NytrøenH151:14:45+41:1322:51
50Trygve Bondhus OftenH151:26:00+52:2826:17

Vaajakosken Terä

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders NordbergH 21-E33:427:52

Varegg Fleridrett

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kårhild Husby NordstadD1540:40+7:1514:19
15Kristine FjellangerD 21-E40:09+6:4811:16
19Oskar RøenH 19-20E33:08+5:008:55
21Sindre Østgulen DeiszH 19-20E34:17+6:099:14
22Markus Kjærner-SembH1545:31+11:5913:55
26Constance StorvestreD1545:33+12:0816:02
32Kari SvingheimD 21-E53:26+20:0515:00
38Ørjan RykkjeH 19-20E41:03+12:5511:03
38Daniel Martin de los RiosH 21-E42:42+9:009:58
39Petter Marki ErichsenH 21-E42:48+9:0610:00
44Styrk Almeland BleieH151:03:56+30:2419:33
47Martin FemsteinevikH 19-20E45:51+17:4312:21
49Torjus RaaH 19-20E49:50+21:4213:25
53Ragnhild FemsteinevikD 17-18 E54:19+25:3520:20
66Ørjan Svaland AasH 21-E59:47+26:0513:58
Magnus Rogne HallandH 21-Ediskvalifisert
Gunhild Stuland TysværD15brutt

Vaulen Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Amund Garsrud TvedtH161:06:31+33:3118:31
39Øystein Garsrud TvedtH 19-20E41:44+13:3611:14

Vegårshei IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon NilsenH 17-18E27:228:01
7Karine VestølD1539:14+5:4913:48
15Julie NærestadD1542:28+9:0314:57
21Are Smeland NygårdseterH 17-18E33:23+6:019:47
22Synnøve BråtenD 17-18 E38:57+10:1314:35
29Olav VestølH 19-20E38:03+9:5510:15
42Bjørnar Smeland NygårdseterH 19-20E42:10+14:0211:21

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maren GrandeD 17-18 Ediskvalifisert
Petter MarkhusH15diskvalifisert

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Eldrid BratsbergD1556:41+23:1619:57
47Kristine Klock FletenD 17-18 E49:26+20:4218:30

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Magnus RambergH1541:15+7:4312:36
18Nora GrafferD1543:17+9:5215:14
38Oscar Kåsa DehliH161:16:34+43:3421:19

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Håvar SørbøenH 19-20E1:03:47+35:3917:11

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Kari Alexandra NødlandD 17-18 E42:20+13:3615:51
52Veronica Morstøl ØvremoD 17-18 E53:00+24:1619:51

Ås-UMB Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Kaja Winsnes NordhagenD 17-18 E39:40+10:5614:51
36Kristoffer Fiane PedersenH 21-E42:25+8:439:54
44Marie TreekremD151:07:20+33:5523:42
53Henrik EijsinkH 17-18E44:46+17:2413:07
65Magnus OmbustvedtH 21-E57:18+23:3613:23
67Thomas RuudH 21-E1:01:04+27:2214:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor