Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H15

3 270 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HagaRaumar Orientering33:3210:15
2Sturla FrydenlundIF Sturla36:06+2:3411:02
3Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb37:46+4:1411:32
4Petter Vangen LunåsmoTynset IF38:11+4:3911:40
5Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb38:52+5:2011:53
6Johannes BordalRingsaker OK38:53+5:2111:53
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK39:02+5:3011:56
8Hallvard Arntzen FossSandefjord OK39:10+5:3811:58
9Vegard MyklemyrEiker OL39:13+5:4111:59
10Ole Jakob OlsrødStokke IL39:19+5:4712:01
11Tobias KristensenLarvik OK39:24+5:5212:02
12Ole FlaattenOK Skeidi40:25+6:5312:21
13Magnus RambergØstmarka OK41:15+7:4312:36
14Sam LunøeNydalens SK41:21+7:4912:38
15Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK41:36+8:0412:43
16Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK42:20+8:4812:56
17Kristian NyhusBirkenes IL42:41+9:0913:03
18Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering43:38+10:0613:20
19Kristian Reiersen JensenBirkenes IL45:00+11:2813:45
20Simen Åmodt AmundsenLardal OL45:19+11:4713:51
21Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK45:31+11:5913:55
22Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett45:31+11:5913:55
23Olav Schmitt GranHalden SK46:00+12:2814:04
24Kjetil MølnvikFreidig46:14+12:4214:08
25Lars SolliMo OK46:56+13:2414:21
26Bjørnar LøvliAsker Skiklubb47:09+13:3714:25
27Håvard EidsmoFreidig47:47+14:1514:36
28Ole Martin EdstrømOppsal Orientering49:24+15:5215:06
29Håkon Østraat SævareidHalden SK52:33+19:0116:04
30Gard DahlenKongsberg OL52:43+19:1116:07
31Vegard MyhreKristiansand OK53:01+19:2916:12
32Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53:02+19:3016:13
33Jørgen Kjos BarkenæsFet OL53:46+20:1416:26
34Morten Kristian VikerhaugFet OL54:20+20:4816:36
35Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn55:27+21:5516:57
36Anders LøsetRingerike OL56:24+22:5217:14
37Sander ArnevikRingerike OL56:47+23:1517:21
38Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering59:20+25:4818:08
39Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb1:00:50+27:1818:36
40Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1:01:06+27:3418:41
41Trym Moeng JensenNydalens SK1:01:56+28:2418:56
42Fredrik PollandOK Skeidi1:03:37+30:0519:27
43Emil LøwengreenSarpsborg OL1:03:37+30:0519:27
44Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett1:03:56+30:2419:33
45Simon NysæterSkien OK1:04:31+30:5919:43
46Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1:08:27+34:5520:55
47Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:13:08+39:3622:21
48Are Helle MårdalenFreidig1:14:44+41:1222:51
49Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1:14:45+41:1322:51
50Trygve Bondhus OftenTynset IF1:26:00+52:2826:17
51Martin Sollie NåtedalOL Trollo1:26:53+53:2126:34
Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert
Sigurd Svaland AasBirkenes ILdiskvalifisert
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Petter MarkhusVerdal OKdiskvalifisert
Marius PyttenKristiansand OKbrutt
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKinaktiv
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILinaktiv
Bjørnar BrevikRaumar Orienteringinaktiv
Jørgen VisterIndre Østfold OKinaktiv
Ola Tandberg RyanAsker Skiklubbinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor