Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard GulbrandsenH1511:136:33
3Ola Løvald BråtenH1511:43+0:306:51
7Eivind Øfsthus GravirH1512:47+1:347:28
34Bjørnar LøvliH1515:47+4:349:13
70Dzmitry KarpenkaH 17-18E23:54+9:3110:10
72Andreas MarcussenH 17-18E25:10+10:4710:42
Ola Tandberg RyanH15diskvalifisert
Erland KvisleH 17-18Ediskvalifisert

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Kristian NyhusH1514:14+3:018:19
43Kristian Reiersen JensenH1516:46+5:339:48
52Sigurd Svaland AasH1519:40+8:2711:30

Bodø og Omegn IF Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Håvard IrgensH 17-18E15:49+1:266:43
27Martha Kalvig SkoganD1618:48+5:389:50
28Amund Bø KongsbakkH1515:18+4:058:56
36Oda FuruholmenD1628:19+15:0914:49
40Espen Samuelsen SkiriH1516:36+5:239:42
50Ask Kleist GodalH 17-18E18:09+3:467:43

Byåsen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingeborg EideD1614:28+1:187:34
8Brage JørumH1613:02+1:246:36
11Ingvild, Ytterhus UtengenD1615:30+2:208:06
17Preben AntonsenH1615:14+3:367:43
19Emma ArnesenD1617:25+4:159:07
20Øyvind WiggenH 17-18E15:49+1:266:43
33Marit Rønning SkoglundD 21-E25:34+8:4910:44
34Åsmund StenvikH1621:15+9:3710:47

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lone BrochmannD 21-E16:457:02
10Magne JutulstadH 17-18E15:17+0:546:30
18Lars Harald AasheimH 17-18E15:44+1:216:41

CopenhagenO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Malthe GaarsdalH 17-18E17:45+3:227:33

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Kristoffer NygårdH1612:24+0:466:17

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristine BergliaD 19-20 E15:11+0:067:47
21Vegard MyklemyrH1514:36+3:238:32

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingrid LundanesD1613:47+0:377:12

Fana IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingunn RognsvågD1614:17+1:077:28
10Marlene BergerD1615:26+2:168:04
15Jakob EiknerH1614:45+3:077:29
41Bjørnar AlmelandH1626:52+15:1413:38
47Olav EkrheimH 17-18E17:54+3:317:37
51Mads Bratland ClaussenH 17-18E18:11+3:487:44

Fet OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Morten Kristian VikerhaugH1515:20+4:078:58
33Sander Hildebrand RogndokkenH1515:37+4:249:07
40Herman MoeH 17-18E17:35+3:127:28
54Jørgen Kjos BarkenæsH1522:17+11:0413:01

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Johannes Bakke AashamarH1612:53+1:156:32

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Olai Stensland LillevoldH 17-18E14:27+0:046:08
4Gunvor Hov HøydalD 19-20 E15:22+0:177:52
8Elias T. MølnvikH 17-18E15:02+0:396:23
20Julie StørmerD 19-20 E19:32+4:2710:01
26Oskar StørmerH 17-18E16:13+1:506:54
31Maria BrodinD 21-E22:59+6:149:39
44Sigurd MelsomH 17-18E17:45+3:227:33
69Ola BrendeH 17-18E23:46+9:2310:06
Marianne Opsahl BredesenD 19-20 Ediskvalifisert
Guro VassendD 19-20 Ediskvalifisert

Fredrikstad SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD1613:106:53
8Herman Ryen MartinsenH1512:48+1:357:29
10Birgitte HusebyeD 21-E18:01+1:167:34
13Nikoline BromanderD 19-20 E18:19+3:149:23
13Gitte BromanderD 21-E18:38+1:537:49
15Maren Roll PaulsenD1616:01+2:518:23
16Hanna TorjusenD1616:16+3:068:30
28Sigrid Marie Ståhl VikD1619:00+5:509:56
29Asgeir W. RistesundH 17-18E16:23+2:006:58
57Lasse SimonsenH 17-18E19:15+4:528:11

Freidig

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jorunn KvaklandD 19-20 E17:13+2:088:49
9Rein Helle MårdalenH 17-18E15:12+0:496:28
14Nils Ola KvamH1614:44+3:067:28
23Frida SætherD 19-20 E22:06+7:0111:20
26Håvard EidsmoH1515:01+3:488:46
49Are Helle MårdalenH1518:49+7:3611:00
Kjetil MølnvikH15diskvalifisert

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mathilde RundhaugD 19-20 E15:12+0:077:47
22Jonas RessemH 17-18E15:50+1:276:44
23Stian SundsvikH 17-18E15:51+1:286:44
32Gøril Rønning SundD 21-E23:19+6:349:47
35Vegard RessemH 17-18E17:15+2:527:20
42Johan Otto MunkebyH 17-18E17:44+3:217:32

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Peter Martinus Freyborg UranH1618:39+7:019:28
67Ola SingsdalH 17-18E22:22+7:599:31

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Elling Fossheim AsplinH 17-18E16:56+2:337:12
49Anders BergumH 17-18E18:07+3:447:42
53Peder Fossheim AsplinH 17-18E18:51+4:288:01
65Jens WaageH 17-18E21:03+6:408:57

Halden SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håkon Raadal BjørloH1611:58+0:206:04
7Gina GranstedtD1614:39+1:297:40
9Peter NordbrødenH1613:14+1:366:43
9Ida Marie Næss BjørgulD 21-E17:45+1:007:27
12Petter Norsted KildeboH1614:24+2:467:18
12Hanna Haugen NordbrødenD 21-E18:07+1:227:36
14Gry GranstedtD 19-20 E18:24+3:199:26
20Håkon Østraat SævareidH1514:24+3:118:25
21Heidi StoksethD 21-E20:25+3:408:34
24Anders Felde OlaussenH 17-18E15:59+1:366:48
26Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E21:03+4:188:50
32Olav Schmitt GranH1515:34+4:219:06

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Vegard Rønning HuberH 17-18E15:02+0:396:23
16Lars KringlebotnH1614:59+3:217:36
31Even Lindstad BørresenH1619:36+7:589:56

Haugesund IL Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Lars Harald ThuestadH1621:52+10:1411:05
37Karsten Hervik HansenH 17-18E17:22+2:597:23
42Håkon AkselsenH1627:47+16:0914:06
66Andreas DjupeslandH 17-18E21:04+6:418:57
71Espen Falck NygårdH 17-18E25:06+10:4310:40
Kristoffer Susort KvaleH16diskvalifisert

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Jarle LysnesH1617:37+5:598:56

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ulrik Astrup ArnesenH1612:28+0:506:19
16Harald Astrup ArnesenH 17-18E15:39+1:166:39
25Pia Skyttersæter IversenD 19-20 E23:03+7:5811:49
34Claus MartinsenH 17-18E17:10+2:477:18
63Lars TreekremH 17-18E20:08+5:458:34
73Tarjei VollsetH 17-18E25:12+10:4910:43

IF Sturla

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sturla FrydenlundH1512:03+0:507:02
30Yngvar Høimyr SolbergH 17-18E16:24+2:016:58

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Henrik Chr. HirschH1516:27+5:149:37

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Christine MikkelsenD 21-E19:01+2:167:59

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Anne Johanne LindD 21-E17:22+0:377:17
14Astrid FiskumD1615:56+2:468:20
18Siri GrandalD1617:08+3:588:58
20Skjalg Hundseid KamsvågH1615:28+3:507:51
22Magnus WølnebergH1616:20+4:428:17
23Ida Feiring HaltiaD1618:02+4:529:26

Indre Østfold OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Markus HolterH 17-18E15:32+1:096:36
41Jørgen VisterH1516:37+5:249:43
57Guttorm Snemyr HoltetH151:32:33+1:21:2054:07
64Odd Kasper EkreH 17-18E20:29+6:068:42

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ingjerd MyhreD 21-E17:27+0:427:19
14Anneke Hald BjørgumD 21-E18:54+2:097:56

Kaulsdorfer OLV Berlin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Elisa WolfD1622:43+9:3311:53

Kongsberg OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Siri MoholthD1616:18+3:088:32
19Karl FremstadH 17-18E15:45+1:226:42
23Sigurd Bonden KjørsvikH1617:02+5:248:38
24Jørgen Teigen SøgårdH1617:29+5:518:52
37Toralf GrandeH1622:24+10:4611:22
47Gard DahlenH1517:26+6:1310:11
54Håvard MyhreH 17-18E18:59+4:368:04
Hermann Hallerud WeggerH16diskvalifisert
Trygve HeggedalH16diskvalifisert
William EkbergH16diskvalifisert

Konnerud IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audun HeimdalH1611:42+0:045:56
2Anette BaklidD 21-E16:49+0:047:03
5Marte NarumD 21-E17:15+0:307:14
11Marie Nordbye NybøD 19-20 E17:51+2:469:09
15Ida Mari Borge HoviD 21-E18:58+2:137:58
24Nora Skyttersæter SaugerudD1618:24+5:149:38
29Caroline BergmanD1619:29+6:1910:12

Kristiansand OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumD 19-20 E15:057:44
2Marius PyttenH1511:34+0:216:45
4Ole KostølH1612:02+0:246:06
5Gaute FriestadH 17-18E14:45+0:226:16
6Dag BlandkjennH 17-18E14:57+0:346:21
16Vetle Elias LynnebakkenH1513:33+2:207:55
17Matias Hodne HanischH 17-18E15:44+1:216:41
23Vegard MyhreH1514:40+3:278:34
27Morten JørgensenH 17-18E16:15+1:526:54
45Daniel VingerhagenH1517:17+6:0410:06
Torkel ReinhartsenH16diskvalifisert
Henrik UpsalH 17-18Ediskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Simen Åmodt AmundsenH1515:50+4:379:15

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Tobias KristensenH1515:32+4:199:05

Lerums SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Arvid VågH 17-18E15:36+1:136:38

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Betty Ann BjerkreimD 21-E17:30+0:457:21
55Torgeir SulheimH 17-18E19:00+4:378:05
74Einar LofthusH 17-18E1:30:16+1:15:5338:24

Lillomarka OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Kristin BrekkeD1614:26+1:167:33
10Siri KollerudD 19-20 E17:25+2:208:55
11Linn HokholtD 21-E18:04+1:197:35
12Kristin BlindheimD1615:33+2:238:08
13Steinar KollerudH 17-18E15:28+1:056:34

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Marte Fallbakken BergeD 19-20 E18:30+3:259:29
21Emilie Westli AndersenD 19-20 E20:17+5:1210:24

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Åshild KolstadD1615:23+2:138:03
22Lars SolliH1514:37+3:248:32

Modum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Einar Moe TandbergH1618:35+6:579:25
31Silje Kihle AndersenD1619:44+6:3410:19
33Erlend Andreas NordbøH1620:23+8:4510:20
Pål SponeH16diskvalifisert

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Lars Gustav RogneH1618:02+6:249:09
32Ingrid Nytun NergårdD1619:44+6:3410:19
32Lars BredalenH 17-18E16:49+2:267:09

Nord-Østerdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Hans Peder LangbekkheiH 17-18E17:16+2:537:20
45Ivar Aukrust OsmoenH 17-18E17:47+3:247:34

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Aurora FossøyD 19-20 E19:13+4:089:51
26Ingrid NygårdD 19-20 E23:34+8:2912:05

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Emma JohanssonD 21-E16:58+0:137:07
4Maren Jansson HaverstadD 21-E17:09+0:247:12
6Marie StyrvoldD 19-20 E15:55+0:508:09
17Ida Arnesen TiltnesD 21-E19:36+2:518:14
18Elen Katrine SkjerveD 21-E19:48+3:038:19
23Solveig BlandkjennD 21-E20:28+3:438:35
24Maren Mohagen HansenD 21-E20:29+3:448:36
25Silje Uhlen MaursetD 21-E20:35+3:508:38
28Marianne DæhliD 21-E22:31+5:469:27
30Ingrid BergeD 21-E22:57+6:129:38
Katharina RogstadD 21-Ediskvalifisert

Nydalens SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jostein TandbergH1511:58+0:456:59
4Eivind HøydalH 17-18E14:40+0:176:14
8Stine Madslien BakkenD1615:00+1:507:51
11Eirik Langedal BreivikH1513:20+2:077:47
12Tord HaflanH 17-18E15:26+1:036:34
13Gjermund Tørnqvist HaldenH1513:29+2:167:53
18Sam LunøeH1514:07+2:548:15
21Johanne LægranD1617:48+4:389:19
25Erik Olsvik DengerudH 17-18E16:05+1:426:50
26Oda LægranD1618:28+5:189:40
38Trym Moeng JensenH1516:26+5:139:36
48Aksel MadslienH 17-18E18:07+3:447:42
58Jørgen WeidemannH 17-18E19:15+4:528:11
62Elias WiklundH 17-18E20:07+5:448:33
68Magnus Rokne VågenH 17-18E23:34+9:1110:01
Åsmund Aamodt ResellH16diskvalifisert
Vebjørn TandbergH 17-18Ediskvalifisert

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Malin EijsinkD 19-20 E17:22+2:178:54

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Tuva BjerketvedtD1618:24+5:149:38

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Sondre LorentsenH1615:19+3:417:46

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Ole FlaattenH1515:59+4:469:20
Fredrik PollandH15diskvalifisert

OK Sør

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Atle Wendel ScheieH 17-18E16:16+1:536:55
Martin SøderlindH 17-18Ediskvalifisert

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19My WestlundD 21-E20:04+3:198:25

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hallvard Seim GrøvlenH1611:385:54
3Andreas SølbergH 17-18E14:37+0:146:13
1Olav Andreas RemmenH16diskvalifisert
Brynjar ForsethH16diskvalifisert

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
56Martin Sollie NåtedalH1527:44+16:3116:13

OL Tønsberg og omegn

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marta UlvensøenD 19-20 E15:29+0:247:56
10Anders Krona HaflanH1613:20+1:426:46
13Martine TopstadD1615:45+2:358:14
15Marthe GløersenD 19-20 E18:25+3:209:26
27Øystein Fruseth ChristiansenH1515:04+3:518:48
36Mathias GløersenH1515:51+4:389:16
41Håkon Fruseth ChristiansenH 17-18E17:35+3:127:28

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Dorte NarumD1613:50+0:407:14

Oppsal Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Are WigaardH1614:35+2:577:24
18Hedvig ÅstebølD 19-20 E18:40+3:359:34
30Ole Martin EdstrømH1515:24+4:119:00
33Sunniva Eik HaaveD1621:37+8:2711:19
39Ludvig Andreas Baugstø RødnesH1624:11+12:3312:16
59Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18E19:23+5:008:14
60Jørund ValaH 17-18E19:25+5:028:15

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Beate BergD1617:36+4:269:12
52Paul Martin RemmeH 17-18E18:43+4:207:57
61Jørgen WingereiH 17-18E19:49+5:268:25

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Anders HagaH1512:22+1:097:13
12Line Maria Haugen MelbyD 19-20 E18:15+3:109:21
29Marie Hammer HåversenD 21-E22:33+5:489:28
44Bjørnar BrevikH1516:54+5:419:52
Tiril Ruud BråtenD16diskvalifisert

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Aina VienaD 19-20 E18:28+3:239:28
24Anders LøsetH1514:43+3:308:36
38Lars GrønlundH 17-18E17:26+3:037:25
50Sander ArnevikH1518:54+7:4111:03

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Simen BordalH 17-18E15:21+0:586:31
17Johannes BordalH1513:55+2:428:08
Henrik BordalH 17-18Ediskvalifisert

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Live Bredholt JørgensenD 19-20 E16:15+1:108:20
14Hallvard Arntzen FossH1513:31+2:187:54
40Fredrik MoeH1625:35+13:5712:59
Petter MoeH 17-18Ediskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Lars Hole MikalsenH 17-18E16:41+2:187:05
35Ove HaugvaldstadH1621:28+9:5010:53
35Vilde MalmeiD1623:38+10:2812:22

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Benedicte PedersenD1617:53+4:439:21
30Margrete KrageD1619:43+6:3310:19
Emil LøwengreenH15diskvalifisert

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Herman KirsteH1615:20+3:427:47
21Vegard LandsverkH1615:39+4:017:56
42Simon NysæterH1516:45+5:329:47

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Nina KarlsenD 19-20 E21:38+6:3311:05
24Nina Marie LarsenD 19-20 E22:33+7:2811:33
55Johannes Skjæveland EideH1525:46+14:3315:04
56Andreas Eide SkjævelandH 17-18E19:14+4:518:11

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Ole Wanvik HaugenH1513:33+2:207:55

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Ole Jakob OlsrødH1517:19+6:0610:07

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Irene Beate Øhrn ArnevikD 21-E21:14+4:298:55

TIF Viking

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Sondre DammH1613:53+2:157:02
32Bjørnar Svanberg HelleH1619:48+8:1010:03

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Petter Vangen LunåsmoH1513:07+1:547:40
12Erlend Kvittum NytrøenH1513:25+2:127:50
25Trygve Bondhus OftenH1514:47+3:348:38
28Anders NyaasH1618:19+6:419:17

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Markus Kjærner-SembH1512:57+1:447:34
20Kristine FjellangerD 21-E20:13+3:288:29
22Kari SvingheimD 21-E20:27+3:428:35
53Styrk Almeland BleieH1522:12+10:5912:58
Kasper Rønning KomnæsH15brutt

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Amund Garsrud TvedtH1618:18+6:409:17

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon NilsenH 17-18E14:236:07
39Are Smeland NygårdseterH 17-18E17:29+3:067:26

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Petter MarkhusH1519:27+8:1411:22

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Oscar Kåsa DehliH1622:55+11:1711:37
48Magnus RambergH1517:45+6:3210:22

Ås-UMB Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Jenny Andreassen MoeD 19-20 E25:16+10:1112:57
46Henrik EijsinkH 17-18E17:53+3:307:36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor