Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 17-18 E

1 920 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK ikke startet
Lene Therese Myrland Porsgrunn OL ikke startet
Trine D. Kihle Ringerike OL ikke startet
Marie Wold Stavrum Frol IL ikke startet
Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering ikke startet
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb ikke startet
Ida Berg Hanssen Byåsen IL ikke startet
Karen Bjergaard Nydalens SK ikke startet
Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett ikke startet
Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Ingrid Holte Porsgrunn OL ikke startet
Kristine Klock Fleten Wing OK ikke startet
Thea Kleiven Ringerike OL ikke startet
Katinka Jussie Brurberg IF Sturla ikke startet
Nora Hui Andersen Hamar OK ikke startet
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK ikke startet
Pia Blake Byåsen IL ikke startet
Vilde Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Silje Arntzen Asker Skiklubb ikke startet
Idun Bækken Nord-Østerdal OK ikke startet
Toril Aasheim Nymark Askøy OL ikke startet
Kajsa Stina Sandstad Frol IL ikke startet
Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK ikke startet
Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet
Christine Williksen Høiland Fossum IF ikke startet
Torill Brekken Ganddal IL ikke startet
Jenny Braseth Gimle IF ikke startet
Julia Plaian Asker Skiklubb ikke startet
Reidun Haarr Johansen Oppsal Orientering ikke startet
Stina Johannne Sandberg Nydalens SK ikke startet
Martine Løwengreen Sarpsborg OL ikke startet
Julie Marie Kinneberg IL Tyrving ikke startet
Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett ikke startet
Vibeke Rykkje Fana IL ikke startet
Ingvild Brekke Lillomarka OL ikke startet
Nanna Norderud IL Tyrving ikke startet
Kari Alexandra Nødland Ålgård Orientering ikke startet
Ida Rongved Ringerike OL ikke startet
Mari Coward OK Sør ikke startet
Marit Nersten Fossum IF ikke startet
Ingeborg Aadland Samnanger IL ikke startet
Marte Hoff Hagen Byåsen IL ikke startet
Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg ikke startet
Ingvild Wang Lillomarka OL ikke startet
Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK ikke startet
Eirin Mari Fossøy Notodden OL ikke startet
Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL ikke startet
Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet
Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet
Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF ikke startet
Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK ikke startet
Nina Asheim Birkeland Halden SK ikke startet
Evine Westli Andersen Løten o-lag ikke startet
Tonje Vassend Porsgrunn OL ikke startet
Maren Grande Verdal OK ikke startet
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL ikke startet
Karoline Haug Hamar OK ikke startet
Ragnhild Hjermstad Fossum IF ikke startet
Ingvild Torgersen Halden SK ikke startet
Julie Hjortland Larvik OK ikke startet
Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering ikke startet
Heidi Mårtensson Modum OL ikke startet
Synnøve Bråten Vegårshei IL ikke startet
Eldbjørg Narum Fossum IF ikke startet
Karen Oline Kolstad Freidig ikke startet
Andrine Benjaminsen Lillomarka OL ikke startet
Gina Mølnvik Freidig ikke startet
Anine Ahlsand Nydalens SK ikke startet
Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb ikke startet
Ingunn Egeberg Vári IF Sturla ikke startet

D 19-20 E

1 950 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 15:05 7:44
2 Kristine Berglia Eiker OL 15:11 +0:06 7:47
3 Mathilde Rundhaug Frol IL 15:12 +0:07 7:47
4 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 15:22 +0:17 7:52
5 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 15:29 +0:24 7:56
6 Marie Styrvold NTNUI 15:55 +0:50 8:09
7 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 16:15 +1:10 8:20
8 Jorunn Kvakland Freidig 17:13 +2:08 8:49
9 Malin Eijsink OK Linné 17:22 +2:17 8:54
10 Siri Kollerud Lillomarka OL 17:25 +2:20 8:55
11 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 17:51 +2:46 9:09
12 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 18:15 +3:10 9:21
13 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 18:19 +3:14 9:23
14 Gry Granstedt Halden SK 18:24 +3:19 9:26
15 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:25 +3:20 9:26
16 Aina Viena Ringerike OL 18:28 +3:23 9:28
17 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 18:30 +3:25 9:29
18 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 18:40 +3:35 9:34
19 Aurora Fossøy Notodden OL 19:13 +4:08 9:51
20 Julie Størmer Fossum IF 19:32 +4:27 10:01
21 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 20:17 +5:12 10:24
22 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 21:38 +6:33 11:05
23 Frida Sæther Freidig 22:06 +7:01 11:20
24 Nina Marie Larsen Stavanger Orienteringsklubb 22:33 +7:28 11:33
25 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 23:03 +7:58 11:49
26 Ingrid Nygård Notodden OL 23:34 +8:29 12:05
27 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 25:16 +10:11 12:57
Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF diskvalifisert
Guro Vassend Fossum IF diskvalifisert

D 21-E

2 380 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lone Brochmann Bækkelagets SK 16:45 7:02
2 Anette Baklid Konnerud IL 16:49 +0:04 7:03
3 Emma Johansson NTNUI 16:58 +0:13 7:07
4 Maren Jansson Haverstad NTNUI 17:09 +0:24 7:12
5 Marte Narum Konnerud IL 17:15 +0:30 7:14
6 Anne Johanne Lind IL Tyrving 17:22 +0:37 7:17
7 Ingjerd Myhre Järla Orientering 17:27 +0:42 7:19
8 Betty Ann Bjerkreim Lillehammer OK 17:30 +0:45 7:21
9 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 17:45 +1:00 7:27
10 Birgitte Husebye Fredrikstad SK 18:01 +1:16 7:34
11 Linn Hokholt Lillomarka OL 18:04 +1:19 7:35
12 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 18:07 +1:22 7:36
13 Gitte Bromander Fredrikstad SK 18:38 +1:53 7:49
14 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 18:54 +2:09 7:56
15 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 18:58 +2:13 7:58
16 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 19:01 +2:16 7:59
17 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 19:36 +2:51 8:14
18 Elen Katrine Skjerve NTNUI 19:48 +3:03 8:19
19 My Westlund OK Tyr 20:04 +3:19 8:25
20 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 20:13 +3:28 8:29
21 Heidi Stokseth Halden SK 20:25 +3:40 8:34
22 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 20:27 +3:42 8:35
23 Solveig Blandkjenn NTNUI 20:28 +3:43 8:35
24 Maren Mohagen Hansen NTNUI 20:29 +3:44 8:36
25 Silje Uhlen Maurset NTNUI 20:35 +3:50 8:38
26 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 21:03 +4:18 8:50
27 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 21:14 +4:29 8:55
28 Marianne Dæhli NTNUI 22:31 +5:46 9:27
29 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 22:33 +5:48 9:28
30 Ingrid Berge NTNUI 22:57 +6:12 9:38
31 Maria Brodin Fossum IF 22:59 +6:14 9:39
32 Gøril Rønning Sund Frol IL 23:19 +6:34 9:47
33 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 25:34 +8:49 10:44
Katharina Rogstad NTNUI diskvalifisert

H 17-18E

2 350 m, 80 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Nilsen Vegårshei IL 14:23 6:07
2 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 14:27 +0:04 6:08
3 Andreas Sølberg OL Trollelg 14:37 +0:14 6:13
4 Eivind Høydal Nydalens SK 14:40 +0:17 6:14
5 Gaute Friestad Kristiansand OK 14:45 +0:22 6:16
6 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 14:57 +0:34 6:21
7 Vegard Rønning Huber Hamar OK 15:02 +0:39 6:23
8 Elias T. Mølnvik Fossum IF 15:02 +0:39 6:23
9 Rein Helle Mårdalen Freidig 15:12 +0:49 6:28
10 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 15:17 +0:54 6:30
11 Simen Bordal Ringsaker OK 15:21 +0:58 6:31
12 Tord Haflan Nydalens SK 15:26 +1:03 6:34
13 Steinar Kollerud Lillomarka OL 15:28 +1:05 6:34
14 Markus Holter Indre Østfold OK 15:32 +1:09 6:36
15 Arvid Våg Lerums SOK 15:36 +1:13 6:38
16 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 15:39 +1:16 6:39
17 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 15:44 +1:21 6:41
18 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 15:44 +1:21 6:41
19 Karl Fremstad Kongsberg OL 15:45 +1:22 6:42
20 Øyvind Wiggen Byåsen IL 15:49 +1:26 6:43
21 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 15:49 +1:26 6:43
22 Jonas Ressem Frol IL 15:50 +1:27 6:44
23 Stian Sundsvik Frol IL 15:51 +1:28 6:44
24 Anders Felde Olaussen Halden SK 15:59 +1:36 6:48
25 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 16:05 +1:42 6:50
26 Oskar Størmer Fossum IF 16:13 +1:50 6:54
27 Morten Jørgensen Kristiansand OK 16:15 +1:52 6:54
28 Atle Wendel Scheie OK Sør 16:16 +1:53 6:55
29 Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK 16:23 +2:00 6:58
30 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 16:24 +2:01 6:58
31 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 16:41 +2:18 7:05
32 Lars Bredalen Nittedal OL 16:49 +2:26 7:09
33 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 16:56 +2:33 7:12
34 Claus Martinsen Heming Orientering 17:10 +2:47 7:18
35 Vegard Ressem Frol IL 17:15 +2:52 7:20
36 Hans Peder Langbekkhei Nord-Østerdal OK 17:16 +2:53 7:20
37 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 17:22 +2:59 7:23
38 Lars Grønlund Ringerike OL 17:26 +3:03 7:25
39 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 17:29 +3:06 7:26
40 Herman Moe Fet OL 17:35 +3:12 7:28
41 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 17:35 +3:12 7:28
42 Johan Otto Munkeby Frol IL 17:44 +3:21 7:32
43 Malthe Gaarsdal CopenhagenO 17:45 +3:22 7:33
44 Sigurd Melsom Fossum IF 17:45 +3:22 7:33
45 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 17:47 +3:24 7:34
46 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering 17:53 +3:30 7:36
47 Olav Ekrheim Fana IL 17:54 +3:31 7:37
48 Aksel Madslien Nydalens SK 18:07 +3:44 7:42
49 Anders Bergum Gjø-Vard OL 18:07 +3:44 7:42
50 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 18:09 +3:46 7:43
51 Mads Bratland Claussen Fana IL 18:11 +3:48 7:44
52 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 18:43 +4:20 7:57
53 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 18:51 +4:28 8:01
54 Håvard Myhre Kongsberg OL 18:59 +4:36 8:04
55 Torgeir Sulheim Lillehammer OK 19:00 +4:37 8:05
56 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 19:14 +4:51 8:11
57 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 19:15 +4:52 8:11
58 Jørgen Weidemann Nydalens SK 19:15 +4:52 8:11
59 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 19:23 +5:00 8:14
60 Jørund Vala Oppsal Orientering 19:25 +5:02 8:15
61 Jørgen Wingerei Porsgrunn OL 19:49 +5:26 8:25
62 Elias Wiklund Nydalens SK 20:07 +5:44 8:33
63 Lars Treekrem Heming Orientering 20:08 +5:45 8:34
64 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 20:29 +6:06 8:42
65 Jens Waage Gjø-Vard OL 21:03 +6:40 8:57
66 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 21:04 +6:41 8:57
67 Ola Singsdal Gimle IF 22:22 +7:59 9:31
68 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 23:34 +9:11 10:01
69 Ola Brende Fossum IF 23:46 +9:23 10:06
70 Dzmitry Karpenka Asker Skiklubb 23:54 +9:31 10:10
71 Espen Falck Nygård Haugesund IL Orientering 25:06 +10:43 10:40
72 Andreas Marcussen Asker Skiklubb 25:10 +10:47 10:42
73 Tarjei Vollset Heming Orientering 25:12 +10:49 10:43
74 Einar Lofthus Lillehammer OK 1:30:16 +1:15:53 38:24
Martin Søderlind OK Sør diskvalifisert
Petter Moe Sandefjord OK diskvalifisert
Henrik Bordal Ringsaker OK diskvalifisert
Henrik Upsal Kristiansand OK diskvalifisert
Erland Kvisle Asker Skiklubb diskvalifisert
Vebjørn Tandberg Nydalens SK diskvalifisert

H 19-20E

2 380 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Sigur Heggedal Kongsberg OL ikke startet
Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg ikke startet
Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet
Brage Sæther Freidig ikke startet
Olav Vestøl Vegårshei IL ikke startet
Bjørn Lundanes Emblem IL ikke startet
Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL ikke startet
Anders Bjergaard Nydalens SK ikke startet
Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett ikke startet
Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK ikke startet
Tobias Solli Skien OK ikke startet
Erlend Søbye Grønvold Porsgrunn OL ikke startet
Torjus Raa Varegg Fleridrett ikke startet
Øyvind Strande Ringerike OL ikke startet
Harald Kalager Asker Skiklubb ikke startet
Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett ikke startet
Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving ikke startet
Sigurd Flågan Kongsberg OL ikke startet
Christoph Meier Järla Orientering ikke startet
Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb ikke startet
Severin Berglia Eiker OL ikke startet
Erlend Isachsen Asker Skiklubb ikke startet
Håvar Sørbøen Ål IL ikke startet
Henrik Gjemdal Heming Orientering ikke startet
Anders Emilsson Oppsal Orientering ikke startet
Mattis Holt Freidig ikke startet
Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett ikke startet
Sindre Johannessen Freidig ikke startet
Bojan Blumenstein Halden SK ikke startet
Thorstein Wang Lillomarka OL ikke startet
Gustav Fiskum IL Tyrving ikke startet
Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø ikke startet
Lars Henrik Thon IF Sturla ikke startet
Jørgen Madslien Nydalens SK ikke startet
Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb ikke startet
Thomas Schive Bækkelagets SK ikke startet
Simen Eid Nielsen Nydalens SK ikke startet
Sjur Hovi Kristiansand OK ikke startet
Sebastian Torgersen Bækkelagets SK ikke startet
Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett ikke startet
Johannes Narum Hamar OK ikke startet
Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet
Paul Sirum Frol IL ikke startet
Ove Baardsgaard OL Trollelg ikke startet
Oskar Røen Varegg Fleridrett ikke startet
Sindre Sandven Kongsberg OL ikke startet
Emil Ahlbäck Fossum IF ikke startet
Håvard Haga Raumar Orientering ikke startet
Borger Melsom Fossum IF ikke startet
Sindre Rønning Frol IL ikke startet
Anders Vister Raumar Orientering ikke startet
Simen Jevne Arnesen Hamar OK ikke startet
Fredrik Raastad Nydalens SK ikke startet
Dag Lofthus Hamar OK ikke startet
Mathias Drage Kongsberg OL ikke startet
Andreas Sølberg OL Trollelg ikke startet

H 21-E

2 650 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Frode Konst IL Tyrving ikke startet
Harri Luchsinger NTNUI ikke startet
Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb ikke startet
Vidar Solberg Fredrikstad SK ikke startet
Sturle Nordeide IL Gneist ikke startet
Øyvind Enger NTNUI ikke startet
Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering ikke startet
Tomas Eidsmo Freidig ikke startet
Runar Torpe Lien Porsgrunn OL ikke startet
Fredrik Omdal NTNUI ikke startet
Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL ikke startet
Ståle Gjelsten NTNUI ikke startet
Damien Renard Kongsberg OL ikke startet
Ivo K. Danailov Lillomarka OL ikke startet
Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering ikke startet
Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett ikke startet
Erik Lima Ganddal IL ikke startet
Joost Talloen OMEGA ikke startet
Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering ikke startet
Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK ikke startet
Andreas Johansson Halden SK ikke startet
Håvar Birkeland Stormoen NTNUI ikke startet
Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK ikke startet
Eirik Stærkeby Jelstad Modum OL ikke startet
Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK ikke startet
Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Stian Alexander Grann Fossum IF ikke startet
Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett ikke startet
Kjell Erik Røisland Søgne Og Songdalen OK ikke startet
Sigve Vågsnes Oppsal Orientering ikke startet
Glenn Tore Løland Ganddal IL ikke startet
Johannes Hov Høydal NTNUI ikke startet
Truls Kvaase Bækkelagets SK ikke startet
Jørgen Frøyd Larvik OK ikke startet
Henrik Svaland Aas NTNUI ikke startet
Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett ikke startet
Marius Bjugan Halden SK ikke startet
Sverre Turter Sandvold NTNUI ikke startet
Thomas Ruud Ås-UMB Orientering ikke startet
Espen Jakobsen NTNUI ikke startet
Marius Øie Løten o-lag ikke startet
Gunnar A Fiskum IL Tyrving ikke startet
Klaus Klausen Espedal NTNUI ikke startet
Daniel Martin de los Rios Varegg Fleridrett ikke startet
Anders Opsahl Bredesen NTNUI ikke startet
Ola Lesteberg Kongsberg OL ikke startet
Fredrik Steinsvik NTNUI ikke startet
Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg ikke startet
Sondre Sande Gullord NTNUI ikke startet
Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL ikke startet
Anders Tiltnes IL Tyrving ikke startet
Jørgen Fiskum Frol IL ikke startet
Torkil Eide Solstad NTNUI ikke startet
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving ikke startet
Jon Aukrust Osmoen NTNUI ikke startet
Mats Nordbrøden Järla Orientering ikke startet
Øyvind Watterdal Hadeland OL ikke startet
Simen Aamodt NTNUI ikke startet
Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK ikke startet Last ned GPS-spor i gpx-format
Mikal Brastad Larsen NTNUI ikke startet
Yngve Skogstad Frol IL ikke startet
Ruslan Glebov IL Tyrving ikke startet
Øyvind Stokseth Halden SK ikke startet
Halvor Eid Nielsen NTNUI ikke startet
Anders Nordberg Vaajakosken Terä ikke startet
Håvard Vassenden Frol IL ikke startet
Thomas Natvig Årstad NTNUI ikke startet
Carl Petter Lyngen Frol IL ikke startet
Hans Petter Mathisen NTNUI ikke startet
Øystein Haug Frol IL ikke startet
Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering ikke startet
Kristian Stenerud NTNUI ikke startet
Andreas Magerøy Frol IL ikke startet
Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering ikke startet
Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL ikke startet
Asgeir Bakken Rognstad NTNUI ikke startet
Martin Vister Järla Orientering ikke startet
Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK ikke startet
Eirik Kamstrup Hovind NTNUI ikke startet
Olle Boström Järla Orientering ikke startet
Emil Wingstedt Halden SK ikke startet
Lars Sandstad Skjeset Frol IL ikke startet
Martin Hoset NTNUI ikke startet
Vegard Danielsen Kristiansand OK ikke startet
Eirik Rustad Raumar Orientering ikke startet
Espen Fiskum Halden SK ikke startet
Jo Forseth Indgaard Frol IL ikke startet

H15

1 710 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 11:13 6:33
2 Marius Pytten Kristiansand OK 11:34 +0:21 6:45
3 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 11:43 +0:30 6:51
4 Jostein Tandberg Nydalens SK 11:58 +0:45 6:59
5 Sturla Frydenlund IF Sturla 12:03 +0:50 7:02
6 Anders Haga Raumar Orientering 12:22 +1:09 7:13
7 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 12:47 +1:34 7:28
8 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 12:48 +1:35 7:29
9 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 12:57 +1:44 7:34
10 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 13:07 +1:54 7:40
11 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 13:20 +2:07 7:47
12 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 13:25 +2:12 7:50
13 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 13:29 +2:16 7:53
14 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 13:31 +2:18 7:54
15 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 13:33 +2:20 7:55
16 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 13:33 +2:20 7:55
17 Johannes Bordal Ringsaker OK 13:55 +2:42 8:08
18 Sam Lunøe Nydalens SK 14:07 +2:54 8:15
19 Kristian Nyhus Birkenes IL 14:14 +3:01 8:19
20 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 14:24 +3:11 8:25
21 Vegard Myklemyr Eiker OL 14:36 +3:23 8:32
22 Lars Solli Mo OK 14:37 +3:24 8:32
23 Vegard Myhre Kristiansand OK 14:40 +3:27 8:34
24 Anders Løset Ringerike OL 14:43 +3:30 8:36
25 Trygve Bondhus Often Tynset IF 14:47 +3:34 8:38
26 Håvard Eidsmo Freidig 15:01 +3:48 8:46
27 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 15:04 +3:51 8:48
28 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 15:18 +4:05 8:56
29 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 15:20 +4:07 8:58
30 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 15:24 +4:11 9:00
31 Tobias Kristensen Larvik OK 15:32 +4:19 9:05
32 Olav Schmitt Gran Halden SK 15:34 +4:21 9:06
33 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 15:37 +4:24 9:07
34 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 15:47 +4:34 9:13
35 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 15:50 +4:37 9:15
36 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 15:51 +4:38 9:16
37 Ole Flaatten OK Skeidi 15:59 +4:46 9:20
38 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 16:26 +5:13 9:36
39 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 16:27 +5:14 9:37
40 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 16:36 +5:23 9:42
41 Jørgen Vister Indre Østfold OK 16:37 +5:24 9:43
42 Simon Nysæter Skien OK 16:45 +5:32 9:47
43 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 16:46 +5:33 9:48
44 Bjørnar Brevik Raumar Orientering 16:54 +5:41 9:52
45 Daniel Vingerhagen Kristiansand OK 17:17 +6:04 10:06
46 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 17:19 +6:06 10:07
47 Gard Dahlen Kongsberg OL 17:26 +6:13 10:11
48 Magnus Ramberg Østmarka OK 17:45 +6:32 10:22
49 Are Helle Mårdalen Freidig 18:49 +7:36 11:00
50 Sander Arnevik Ringerike OL 18:54 +7:41 11:03
51 Petter Markhus Verdal OK 19:27 +8:14 11:22
52 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 19:40 +8:27 11:30
53 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 22:12 +10:59 12:58
54 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 22:17 +11:04 13:01
55 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 25:46 +14:33 15:04
56 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 27:44 +16:31 16:13
57 Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK 1:32:33 +1:21:20 54:07
Fredrik Polland OK Skeidi diskvalifisert
Emil Løwengreen Sarpsborg OL diskvalifisert
Kjetil Mølnvik Freidig diskvalifisert
Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb diskvalifisert
Kasper Rønning Komnæs Varegg Fleridrett brutt

H16

1 970 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 11:38 5:54
2 Audun Heimdal Konnerud IL 11:42 +0:04 5:56
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 11:58 +0:20 6:04
4 Ole Kostøl Kristiansand OK 12:02 +0:24 6:06
5 Kristoffer Nygård Egersund OK 12:24 +0:46 6:17
6 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 12:28 +0:50 6:19
7 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 12:53 +1:15 6:32
8 Brage Jørum Byåsen IL 13:02 +1:24 6:36
9 Peter Nordbrøden Halden SK 13:14 +1:36 6:43
10 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 13:20 +1:42 6:46
11 Sondre Damm TIF Viking 13:53 +2:15 7:02
12 Petter Norsted Kildebo Halden SK 14:24 +2:46 7:18
13 Are Wigaard Oppsal Orientering 14:35 +2:57 7:24
14 Nils Ola Kvam Freidig 14:44 +3:06 7:28
15 Jakob Eikner Fana IL 14:45 +3:07 7:29
16 Lars Kringlebotn Hamar OK 14:59 +3:21 7:36
17 Preben Antonsen Byåsen IL 15:14 +3:36 7:43
18 Sondre Lorentsen OK Silsand 15:19 +3:41 7:46
19 Herman Kirste Skien OK 15:20 +3:42 7:47
20 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 15:28 +3:50 7:51
21 Vegard Landsverk Skien OK 15:39 +4:01 7:56
22 Magnus Wølneberg IL Tyrving 16:20 +4:42 8:17
23 Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 17:02 +5:24 8:38
24 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 17:29 +5:51 8:52
25 Jarle Lysnes Hedrum OL 17:37 +5:59 8:56
26 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 18:02 +6:24 9:09
27 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 18:18 +6:40 9:17
28 Anders Nyaas Tynset IF 18:19 +6:41 9:17
29 Einar Moe Tandberg Modum OL 18:35 +6:57 9:25
30 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 18:39 +7:01 9:28
31 Even Lindstad Børresen Hamar OK 19:36 +7:58 9:56
32 Bjørnar Svanberg Helle TIF Viking 19:48 +8:10 10:03
33 Erlend Andreas Nordbø Modum OL 20:23 +8:45 10:20
34 Åsmund Stenvik Byåsen IL 21:15 +9:37 10:47
35 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 21:28 +9:50 10:53
36 Lars Harald Thuestad Haugesund IL Orientering 21:52 +10:14 11:05
37 Toralf Grande Kongsberg OL 22:24 +10:46 11:22
38 Oscar Kåsa Dehli Østmarka OK 22:55 +11:17 11:37
39 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 24:11 +12:33 12:16
40 Fredrik Moe Sandefjord OK 25:35 +13:57 12:59
41 Bjørnar Almeland Fana IL 26:52 +15:14 13:38
42 Håkon Akselsen Haugesund IL Orientering 27:47 +16:09 14:06
Pål Spone Modum OL diskvalifisert
Torkel Reinhartsen Kristiansand OK diskvalifisert
Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK diskvalifisert
Olav Andreas Remmen OL Trollelg diskvalifisert
Hermann Hallerud Wegger Kongsberg OL diskvalifisert
Brynjar Forseth OL Trollelg diskvalifisert
Trygve Heggedal Kongsberg OL diskvalifisert
Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering diskvalifisert
William Ekberg Kongsberg OL diskvalifisert

D15

1 660 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering ikke startet
Anniken Helland-Hansen IL Tyrving ikke startet
Martine Gustavsen Sandefjord OK ikke startet
Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL ikke startet
Åshild Faller Råheim Fet OL ikke startet
Sigrid Snuggerud Gjø-Vard OL ikke startet
Kristin Ottesen Fredrikstad SK ikke startet
Line Sølberg IL Leik ikke startet
Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL ikke startet
Louise Marøy Bårdsen Heming Orientering ikke startet
Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK ikke startet
Oda Sikkeland IL Tyrving ikke startet
Marie Treekrem Ås-UMB Orientering ikke startet
Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn ikke startet
Constance Storvestre Varegg Fleridrett ikke startet
Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb ikke startet
Fride Sørensen IF Sturla ikke startet
Marit Melby Jacobsen Lardal OL ikke startet
Synne Malene Brække Halden SK ikke startet
Synne Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet
Margrethe Wisløff Asker Skiklubb ikke startet
Idunn Haavengen Kongsberg OL ikke startet
Tonje Aasheim Nymark Askøy OL ikke startet
Stine Njåstein IL Tyrving ikke startet
Silje Hauge Hisøy OK ikke startet
Anine Hallén Nydalens SK ikke startet
Nora Graffer Østmarka OK ikke startet
Alma Haugen Kvisgaard Fredrikstad SK ikke startet
Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering ikke startet
Karen Rysgård Frol IL ikke startet
Marthe Ramstad Fet OL ikke startet
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Karine Vestøl Vegårshei IL ikke startet
Ida Johanne Aadland Samnanger IL ikke startet
Helena Åsberg Sarpsborg OL ikke startet
Emilie Westin Porsgrunn OL ikke startet
Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL ikke startet
Ingvild C. Fleisje Nittedal OL ikke startet
Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Julie Nærestad Vegårshei IL ikke startet
Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb ikke startet
Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett ikke startet
Elin Visscher OK Sør ikke startet
Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett ikke startet
Eline Lund Westgaard Oppsal Orientering ikke startet
Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb ikke startet
Bettina Storkås Torridal IL ikke startet
Eldrid Bratsberg Wing OK ikke startet
Anniken Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering ikke startet
Malin Sandstad Freidig ikke startet
Åse Bergan Nydalens SK ikke startet
Ida Aurebekk Torridal IL ikke startet
Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK ikke startet
Kristin Smeby Kongsberg OL ikke startet

D16

1 910 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 13:10 6:53
2 Ingrid Lundanes Emblem IL 13:47 +0:37 7:12
3 Dorte Narum OL Vallset/Stange 13:50 +0:40 7:14
4 Ingunn Rognsvåg Fana IL 14:17 +1:07 7:28
5 Kristin Brekke Lillomarka OL 14:26 +1:16 7:33
6 Ingeborg Eide Byåsen IL 14:28 +1:18 7:34
7 Gina Granstedt Halden SK 14:39 +1:29 7:40
8 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 15:00 +1:50 7:51
9 Åshild Kolstad Mo OK 15:23 +2:13 8:03
10 Marlene Berger Fana IL 15:26 +2:16 8:04
11 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 15:30 +2:20 8:06
12 Kristin Blindheim Lillomarka OL 15:33 +2:23 8:08
13 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 15:45 +2:35 8:14
14 Astrid Fiskum IL Tyrving 15:56 +2:46 8:20
15 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 16:01 +2:51 8:23
16 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 16:16 +3:06 8:30
17 Siri Moholth Kongsberg OL 16:18 +3:08 8:32
18 Siri Grandal IL Tyrving 17:08 +3:58 8:58
19 Emma Arnesen Byåsen IL 17:25 +4:15 9:07
20 Beate Berg Porsgrunn OL 17:36 +4:26 9:12
21 Johanne Lægran Nydalens SK 17:48 +4:38 9:19
22 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 17:53 +4:43 9:21
23 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 18:02 +4:52 9:26
24 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 18:24 +5:14 9:38
25 Tuva Bjerketvedt OK Moss 18:24 +5:14 9:38
26 Oda Lægran Nydalens SK 18:28 +5:18 9:40
27 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 18:48 +5:38 9:50
28 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 19:00 +5:50 9:56
29 Caroline Bergman Konnerud IL 19:29 +6:19 10:12
30 Margrete Krage Sarpsborg OL 19:43 +6:33 10:19
31 Silje Kihle Andersen Modum OL 19:44 +6:34 10:19
32 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 19:44 +6:34 10:19
33 Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering 21:37 +8:27 11:19
34 Elisa Wolf Kaulsdorfer OLV Berlin 22:43 +9:33 11:53
35 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 23:38 +10:28 12:22
36 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 28:19 +15:09 14:49
Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor